l-a-n-g-e-r-e levensduur! hebben een veel voor een onbezorgde en zonnige vakantie excellent Vrouw met lastigevoet? franse Leuke kleuterblouse, Stoere weekender, Slechte spijsver tering Een nieuw plantaardig produkt AA Vraag de gratis h.a.d •V vierkleurenfolder... aan OLGA matrassen Leiden combinaties v a Nieuwe Kerksplein Tel 21942, Haarlem van echt Swantex uni poplin. Zomers model, met korte mouwtjes en borstzak. In vele leuke kleuren en wit. «25 6 jaar 3.75 2 jaar 0 Onverwoestbare sportie ve pupshort, van denim en poplin. Elastiek in de band (anti-afzak). Ruime keus in frisse kleuren. Goed wasbaar.- |75 6 jaar 2.25 2 jaar 1 Gun u dan een schoentje, dat daar rekening mee houdt. Het maakt u weer fit, het houdt u Jong. Of zo'n schoentje leuk kan zijn? Best wel, in geklede en sportieve modellen. Want het geheim zit vaak alleen aan de binnenkant. U moest eens komen passen om te weten, wat mogelijk is. Ook Forma Natura schoenen Kruisweg 42, Haarlem bij 't Station, Tel. (0 25 00) 1 26 37 Het ideale meisjes shirt voor vakantie, katoenen badstof, in vele effen kleuren. Frisse mouwtjes. Voorzakje. 14 jaar 4.75 2 jaar «95 met korte mouw en ruime borstzak. In diverse zomertinten. Prima kwaliteit katoe nen imprimé. «95 6 jaar 3.25 2 jaar Vrijetijds set, van de nim. Lange pantalon met splitjes en galgjes. Hesje van achteren doorge- knoopt. Leuke sierstik- sels. In vele pasteltinten. 12 jaar 12.95 «95 2 jaar Oersterk en sportief hespakje. Perfecte afwerking. Bestand tegen talloze was- beurten.ln meerdere fantasie-strepen. 5 jaar 6.75 c95 2 jaar 3 Pupshort, van Helan- ca stretch, met 2 zak ken. Praktisch elastiek rondom. Zó gewassen, zó droog. In rood, ma rine of groen. Speciale kleuter- *75 maten- *T Bijzonder leuke short, van sterke chino-ka- toen met elastiek rond om. In diverse vrolijke zomerkleuren. 14 jaar 3.45 4 jaar 045 Voelt U zich naar alsof er een steen op Uw maag ligt WELLICHT IS UW GALTOEVOER ONVOLDOENDE En gal is onmisbaar voor een goede spijs vertering en de regelmaat van de inge wandsfuncties. Doe dan de kuur met Carters Pilletjes. Plantaardig en zachtwekken zij de gal op en zorgen voor de toevoer er van in de darmen. U voelt zich weer prettig en in een zonnig humeur. .Al PILLETJES Zakdoosie f 1.45 - Familiedoos f 2.90 Schattig katoenen badstof hesje. Mouwloos modelle tje met leuke rol- kraag. Vrolijk ge kleurde imprimé. 14 jaar 6.95 c95 4 jaar 9 Sportieve meisjes pantalon, van ijzer- sterke, onverwoest bare kwaliteit ka toen. Heel leuk mo del. Keuze uit diver se kleuren. 12/14 jaar 6.95 6/10 jaar c95 om snel slank te worden, dat in Tele landen reeds met succes wordt toegepast M is Fuca gr' excellent. Heerlijkwerkende, slankmakende, Fuca-dragées! Neem ook Fuca-dragées, u zult het zien en voelen: Ook u maken zij slank. Fuca-dragées werken op 4 verschillende manieren: Fuca- dragées geven u uw slankheid terug én sorgen ervoor, dat u die ook houdt. Sportieve weekender, van uni nylon met korte mouw. Kan talloze was beurten doorstaan. Zó droog. Keus uit 4 vrolijke zomerkleuren. 12 «95 jaar 3.75 4 jaar Stoeisterke short, van prima poplin. Rits in gulp. Twee grote zijzakken plus achterzak. In grijs, ma rine, taupe en groen. 14 jaar 5.75 «95 6 jaar O Heerlijk warme wollen, pullover, met ritsje in de hals. Korte, elastisch af sluitende mouwtjes, in diverse leuke kleuren. 14 jaar 6.95 «95 6 jaar Leuk èn praktisch: rokje van uni poplin in diverse frisse zomertinten met kontrastbaan en 4ranje. Sterke rits. Ruime, op gestikte zak. 14 jaar 9.95 «95 6 jaar. D harmonische psj proporties, een onderkin wordt giad. J li.* Fuca-dragées j stimuleren de werking van de darmen en bezorgen u een goede etofwisseling nieuwe irisheid en Jeugd. Regelmatig gebruik van Fuca-dragées bevordert ook de glanzende gezondheid van uw huid. ■teflon te f2.90, f 4.90

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 12