Derde zoon wordt vrijgesteld van militaire dienst AGENDA en DAMES! KRAMMETJE FOK POLLE, PELLI EN PINGO Tweede Kamer akkoord met wijziging van Dienstplichtwet Waterkrachtcentrale in Oosterscheldedam Russisch bezoek aan Spanje „Statendam" wachtte een halfuur op vergeten document T ruckchauf f eur ramde 10 auto's Man gewond door een boormachine Hoofdagenten redden jongen van de verstikkingsdood STOP'N TIJGER IN UW TANK! Nog geen besluit over Het Dorp in Arnhemse raad Vier pontons voor vijfhonderd auto's Gouverneur Debrot in Nederland Overheid controleert huisvesting van vreemde arbeiders Uitlevering van dreigbrief schrijver gevraagd Staatsdeelneming in olie- en gasboringen WITTE KRUIS Apothekers-assistenten 9.2 meer loon Morgen beter weer E'kë. WOENSDAG 9 JUNI 1965 2 Haarlem V elsen-IJ muiden Beverwijk Het kwam in 3 uur met sportauto uit Duisburg naar Rotterdam KI P wil financiële consequenties weten Mening van Kamer commissie verdeeld poeders hèlpen. maand weer! s zo, mu heeft poue woa een deur AAM 06 ANDERE KAMT r seeuTeus ■°2 (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De Tweede Kamer heeft gisteren een door minister De Jong van Defensie voorgestelde wijziging van de Dienstplichtwet goedgekeurd, die voorziet in de vrijstelling van dienstplicht voor de derde zoon uit één gezin, waarvan eer der reeds twee zoons dienden. De vrij stelling wegens broederdienst wordt met ingang van de lichting 1966 van kracht als ook de Eerste Kamer haar goedkeurt. De Kamer was in meerderheid met de maatregel ingenomen, omdat de dienst plicht de grotere gezinnen thans oneven redig grote lasten oplegt. Volgens de heer Maenen (K.V.P.) is het geen uitzondering dat gezinnen daarvoor 10.000 en meer aan inkomsten derven. De heer Couzy (V.V.D.) was het daarmee niet eens. Hij vond dat de voorgestelde vrijstelling we gens broederdienst de grotere gezinnen in een gunstiger positie brengt dan de ge zinnen met één dienstplichtige zoon en Advertentie stemde dan ook tegen de wetswijziging. Minister De Jong weersprak in zijn ant woord de vrees van de Kamer dat het rui. mere vrijstellingsbeleid de wenselijk ge. achte verkorting van de diensttijd nog ver. der op de lange baan zal schuiven. Dienst tijd verkorting is in de eerste plaats af hankelijk van het aantal beroepsmilitai ren dat nodig is voor de technische func ties in het leger, die een uitgebreide op leiding vergen. Het aantal oproepbare dienstplichtigen speelt weliswaar ook een rol, maar die is minder belangrijk. De bewindsman verzekerde de Kamer voorts dat hij ook ten aanzien van jongeren die bij de ontwikkelingshulp worden ingezet, een soepel vrijstellingsbeleid wil hante ren. Het Tweede Kamerlid de heer Oele (P.v.d.A.) heeft de minister van Verkeer en Waterstaat vragen gesteld over het denkbeeld een waterkrachtcentrale in de in 1978 te voltooien Oosterscheldedam te bouwen. Is de daarbij te winnen hoeveelheid elektrische energie en zijn de te ver wachten kosten van die energie zodanig, dat de daaraan verbonden voordelen kun nen opwegen tegen de nadelen van het bestendigen van de zoutwater-getijden beweging in het Oosterscheldebekken of in een door een dam af te scheiden ge deelte van dit bekken? vraagt hij. Ook wil hij weten of de mogelijkheid van een getij dencentrale een punt van overweging is geweest bij de voorberei ding van het Deltaplan en of de Delta dienst van rijkswaterstaat de mogelijk heid van een dergelijke centrale reeds bestudeert. c Stadsschouwburg, vandaag 19.30 u. Leerlingenuitvoering van de Muziekschool Toonkunst. Concertgebouw, vandaag 19.30 u.: Leer lingenuitvoering van het Haarlems Mu ziekinstituut. Donderdag 20.15 u.: Concert door het N.Ph.O. o.l.v. Marinus Adam, Solist: George van Renesse. Minerva Theater (Heemstede): vandaag 20.15 u.: Het Zuidamerikaans Ensemble Grancolombiano. Grote Kerk, donderdag 15-16 u.: Orgel concert door Albert de Klerk. BIOSCOPEN Cinema Palace, vandaag 14 u.: „Lachen Is niet verboden", a.l.19 en 21.15 u.: „La vérité", 18 j. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „De held van het lunapark", a.l Frans Hals, 19 en 21.15 u.: „James Bond contra Dr. No.", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Zorro kruist de degens", 14 j. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „Uitdaging in Gibraltar", 14 j Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Winnetou", a.l Minerva, 14.30 u.: „Sjors en Sjimmie op het pirateneiland", a.l. Donderdag geen filmvoorstellingen. Rembrandt, vandaag 14, 19 en 21.15 u.: „Geheim commando", 14 j. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „De dag na de in vasie", 14 j. Roxy, vandaag 14.30, 19 en 21.15 u.: „Goud voor de heersers", 14 j. Van donder dag af 14.30, 19 en 21.15 u.: „De vechter van Montana", 14 j. Studio, vandaag 14.15, 19 en 21.15 u.: „De verachting", 18 j. Van donderdag af 14.15, 19 en 21.15 u.: „Electra", 14 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Prentenkabinet: Expositie van poppen van Ma ja Alexander en Trudy de Ruyter. Tot 14 juni. Dagelijks geopend van 10-17 u., zon- en feestdagen van 13-17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Tevens: expositie van edelsmeed werk van Hans van der Heijden en kunst naaldwerk van Anneke van der Heijden. Tot 10 juni. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10-12.30 u. en van 13.30-17 u.; zon- en feestdagen van 14-17 u- Teylers Museum (Spaame 16): Perma nente tentoonstelling van tekeningen van de Hollandse, Italiaanse en Franse school uit de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10—17 uur. In 't Goede Uur (Korte Houtstraat Nieuwe Kerksplein): Geopend van 10-18 u. en van 20-24 u. Expositie van tekeningen en grafiek van Jan Koning. Tot 1 juli. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): „Oost en West". Schilderijen en aquarellen van Hal Wichers. Tot 20 juni. Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luy- ken. Dagelijks geopend van 10-20 u. Klas siek grammofoonplatenconcert van 20-23.30 u. Dinsdag gesloten. Museum Het Huis Van Looy (Kamper laan): Expositie van cultuur-historische diorama's. Dagelijks van 14-17 u. Tot 5 juli. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10-12.30 en 13.30-17 u. Zon en feestdagen van 14-17 u. Academie '63 (Koudenhom): Openstel ling der ateliers ter kennisname van het werk van deelnemers. Dagelijks geopend van 13-19 u. Tot 13 juni. Artificia (Binnenweg 74, Heemstede): Beeldhouwwerken van Piet van Heerden en tekeningen en schilderijen van Wim Steyn. Dagelijks geopend van 9.30-18 u. en vrijdags ook van 19.30-22 u. Tot 1 juli. Linnaeushof (Bennebroek)Tot 1 novem ber openluchttentoonstelling van voor- jaars- en zomerbloemen. Tropentuin en minicorso. Dagelijks geopend van 9-18 u.; golfbaan tot 21 u. (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van vrijdag 4 juni). WOENSDAG 9 JUNI City, 20 u.: „De tante van Charley". Stadsschouwburg, geen bioscoopvoorstel ling. Raadhuis, 19.30 u.: Vergadering ge meenteraad. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. DONDERDAG 10 JUNI City, 20 u.: „Voetstappen in de nacht". Stadsschouwburg, geen bioscoopvoorstel ling. Hotel „Royal", Kennemerlaan, 20 u.: Openbare vergadering V.V.D.mr. J. Fon- teine spreekt over „Aardgas". Pieter Vermeulenmuseum, zie onder woensdag. Gem. openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 10 tot 12.30 u.; filiaal Velsen- Noord: 10 tot 12 u. R.-k. openbare leeszaal en bibliotheek, donderdag gesloten. „De WOENSDAG 9 JUNI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: wraak van de piraten". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Love in Las Vegas". „Het Groene Huis", 13.30 uur: filmmid dag voor kinderen van 68 jaar; 16 uur: voor kinderen van 914 jaar. Galerie Boumans, Breestraat 122, ex positie werken van de heer Kraaijpoel, van de Haarlemse schilders „De Groep", geopend van 918 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burger straat 70, geopend van 1521 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 1521 uur. Oosterwijk, openbare leeszaal, geopend van 1521 uur, r.-k. leeszaal geopend van 1521 uur. Meerestein, openbare leeszaal geopend van 1517 uur; r.-k. leeszaal geopend van 1517 uur. MADRID (AP) Een groep van dertien Russische toeristen, de eersten die een be zoek aan Franco-Spanje brengen, is uiter mate tevreden over de ontvangst, die de Spanjaarden hun bereid hebben, en over hun ervaringen in het land. Zij hebben deelgenomen aan een ont vangst in de internationale persclub en ge sproken met buitenlandse correspondenten en ambtenaren van het Spaanse ministerie van Voorlichting en Vreemdelingenverkeer. De groep, waarbij zich een correspon dent van de Izvestia bevindt, blijft veertien dagen in Spanje. (Van onze correspondent) ROTTERDAM Het vertrek van de „Statendam" is gistermiddag een half uur vertraagd doordat een jeugdige passagiere de 15-jarige Ursula Davidovski, haar vreemdelingenregistratiekaart vergeten had. Ursula is een Duitse die in Amerika woont. Zij had een jaar gelogeerd bij familie in Duisburg. In Rotter dam bleek bij controle van haar papie- ren dat zij haar vreemdelingenregistratie kaart had vergeten. Zonder dit document zou zij niet in Amerika worden toegelaten De Holland Amerika Lijn wilde dit niet riskeren. Er ging een telefoontje naar Duisburg, naar de garage-chef Alfred Boehm, die een snelle sportauto bezit. Om halftwee vertrok de heer Boehm uit Duis burg met het vergeten document. Om vier uur zou de „Statendam" moeten uitvaren, Men had Ursula een half uur uitstel ge geven en dus moest de heer Boehm bin nen drie uur van Duisburg naar Rotter dam rijden. Dat is hem gelukt. Om negen minuten voor half vijf draaide de wagen de Wilhelminakade op, later dan men ver wacht had. Maar de heer Boehm was in Rotterdam de weg kwijtgeraakt en het politie-escorte dat hem aan de stadsgrens stond op te wachten had hem gemist. De „Statendam" kon om halfvijf vertrekken met aan boord een volledig gedocumen teerde Ursula. (Van onze correspondent) ROTTERDAM Een chauffeur van een zeswielige truck met oplegger heeft van nacht in de Rotterdamse binnenstad in de smalle Gaffelstraat tien geparkeerde auto's geramd, waardoor deze wagens min of meer ernstig werden beschadigd. De chauffeur reed echter door naar zijn woning in Maasdam, waar hij naar bed ging. Een getuige had echter het kente ken van de truck genoteerd en het duur de dan ook niet lang of de rijkspolitie ver scheen aan zijn bed. Hij werd overge bracht naar Rotterdam, waar hij toegaf de auto's te hebben aangereden. Hij ver keerde niet onder invloed van drank. In het Noord-Limburgse plaatsje Grub- benvorst is de 28-jarige H. Achten uit Venlo dinsdagmiddag zeer ernstig gewond toen hij werd gegrepen door een draaien de boormachine. De man zal vermoede lijk zijn rechter arm moeten missen. Een Amerikaanse jongen, de negenjari ge Jeffrey Miller uit Indianapolis, is in de Noordwijkse duinen ternauwernood aan de verstikkingsdood ontsnapt. De knaap, die met zijn vriendjes aan het spelen was in de duinen, ontdekte daar een door andere jongens gegraven hol. Toen Jeffrey er in kroop stortte het duin in en werd de jongen onder het zand bedolven. De hoofdagenten van politie Huijbers en Knauf wisten de jongen na twintig minuten te bevrijden en door mond-op-mond beademing tot het leven terug te brengen. Advertentie De vraag naar „nuchtere cijfers" van de zijde van de K.V.P. heeft gistermid- dag grote beroering teweeggebracht in de vergadering van de Arnhemse ge meenteraad, toen deze zich beraadde over het voorstel tot vaststelling van het uitbreidingsplan in onderdelen, dat be trekking heeft op Het Dorp. De KVP wilde, alvorens het voorstel in behandeling te nemen, eerst het antwoord van B. en W. hebben over de vraag wel ke de status van „Het Dorp" zal zijn en welke de mogelijke financiële consequen ties zullen zijn, die bij de vestiging voor de gemeente (kunnen) gaan spelen. Uiteindelijk werd het'voorstel (van or de) van de KVP om de behandeling van het uitbreidingsplan tot de volgende raadsvergadering uit te stellen met acht tien tegen vijftien stemmen aangenomen. B. en W. zullen nu met grote spoed con tact zoeken met de leiding van „Het Dorp" en de regering teneinde de raad de eerstkomende vergadering te kunnen antwoorden. B. en W. hopen door het overleg ant woord te krijgen op de volgende vragen: Welke rechtspersoon krijgt „Het Dorp?" Wordt er voor wat de financiën be treft een ad-hoc-regeling getroffen, omdat ,Het Dorp" een nationaal „bezit" is? Biedt de Sociale Verzekeringsbank steun? Wordt de algemene bijstandwet toegepast in de vorm van een of andere f ondsverzekering? Parkeren in de Amstel Parkeren in de Amstel. Dat is de op lossing, die de Amsterdamse metaalhan delaar en sloper C. G. Prenger het ge meentebestuur aan de hand doet om het oarkeerprobleem in de binnenstad op te lossen. Binnen vier maanden kan hij vier drijvende pontons leveren, die parkeer ruimte bieden voor ongeveer vijfhonderd auto's. Kosten 150.000. Opbrengst bij een parkeerprijs van twee gulden per dag: zeker 70.000 gulden per jaar. De pontons zouden daar waar de Am stel op zijn breedst is, tussen Halve Maanssteeg en Blauwbrug, aan elkaar ge koppeld neergelegd kunnen worden zon der een belemmering te vormen voor het scheepvaartverkeer. Den Haag en Zaan dam zouden al belangstelling getoond hebben voor de door de heer Prenger ont wikkelde plannen. De heer Prenger ziet in de drijvende pontons ook een mogelijkheid voor de huisvesting van buitenlandse arbeiders en studenten. De gouverneur van de Nederlandse An tillen, mr. N. Debrot, is vanmorgen op Schiphol aangekomen voor een bezoek van drie tot vier weken. Hij zal met de rege ring spreken over de voorbereidingen en het programma voor het bezoek, dat het koninklijk paar eind september aan de An tillen zal brengen. De koningin en de prins zullen op 24 september van Schiphol ver trekken om tien dagen in de Antillen en vervolgens tien dagen in Suriname door te brengen. De gouverneur werd op Schiphol onder meer begroet door zijn dochter, die In Am stelveen woont. De gezondheidstoestand van mevrouw Debrot, die voor herstel van krachten bij haar dochter logeert, liet niet toe, dat zij eveneens naar het vliegveld kwam. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Werkgevers, die bui tenlandse arbeiders aanstellen, moeten ervoor zorgen dat de huisvesting van die arbeiders aan bepaalde eisen voldoet. Op de handhaving van die eisen wordt van overheidswege controle uitgeoefend zo verklaarde staatssecretaris De Meijer van Sociale Zaken en Volksgezondheid gisteren in de Tweede Kamercommissie voor Buitenlandse Zaken. De commissie, die zich bezig hield met Europese zaken, bleek ongerust te zijn over de wijze waarop de buitenlandse werknemers in ons land vaak gehuisvest worden. Maar de staatssecretaris wees er op dat ook de buitenlandse arbeiders, waarvan maar een gering deel zich hier blijvend vestigt, moeten delen in de wo ningnood, de vrije emigratie in de E.E.G. ten spijt. De overheid tracht door de in richting van kampen in de behoefte aan woonruimte te voorzien. Als bijvoorbeeld van een doeltreffende tijdelijke behuizing noemde de staatssecretaris de inrichting van het caravankamp in Enschede aan. De officier van Justitie in Den Haag zal de uitlevering vragen van de 46-jarige Nederlander, die in Genua op verzoek van de Nederlandse justitie werd aangehouden, omdat hij in een brief gedreigd had de Britse ambassadeur in ons land te zullen vermoorden. De man wilde op deze manier wraak nemen, omdat hij meent dat de Britse am bassade in ons land geen medewerking wil verlenen aan het terugkrijgen van zijn zoontje. Hij is getrouwd geweest met een Engelse, die naar haar vaderland terug keerde en na de scheiding het zoontje kreeg toegewezen. Eind vorig jaar gooide hij bij de Britse ambassade in Den Haag de ruiten in. Van steiger gevallen. De 51-jarige gehuw de betonvlechter Z. J. Retel uit Hoog vliet iS bij een in aanbouw zijnd flat gebouw in Spijkenisse van een hoogte van vijf meter van een steiger gevallen en overleden. Waarschijnlijk is de man gestruikeld. Graskaasmarkt. Vrijdag 11 juni zal in Alkmaar de eerste speciale graskaas markt worden gehouden. Alle aanvoe rende kaasfabrieken hebben toegezegd met een partij graskaas ter markt te komen. Vele leden van de bijzondere commissie uit de Tweede Kamer, die zich bezig houdt met de Mijnwet Continentaal Plat, vragen de minister van Economische Za ken op grond van welke overwe gingen deelneming van de staat in de winning van delfstoffen economisch van belang kunnen zijn. Zij zijn het eens met de opvatting van de minister van econo mische zaken, drs. Den Uyl, dat het niet juist zou zijn de mogelijkheid, door deel neming van de staat een groter resul» taat voor de gemeenschap te verwerven bij voorbaat uit te sluiten. Vele andere leden stemmen in met de voorgestelde wetswijziging, maar ver scheidene leden eien deze wijziging als een verslechtering. Zij vragen zich af of het wellicht de bedoeling is het boren voor het particuliere initiatief zo onaantrekkelijk te maken dat staatsexplo- ratie als enige mogelijkheid overblijft. Advertentie ^fwwwwwwywwwwwwvwwvwwwwwwim VVVVVVVVIIWVWVWVWWVWVWVWtfWVVVWWWVM 257. Op dezelfde plaats bij het paaltje en het afgebroken touw, waar eerst Ali- Ben-Japie had gezeten, keek Bram naar beneden in de diepte. Nu het daglicht was, schitterden overal de stenen op de bodem van het dal. Er was geen twijfel aan, dat dit inderdaad het Dal der Diamanten was en dat zij dus Sinbad de Zeeman hadden gevonden. Ahoy riep Bram naar beneden. „Ahoy.riep Sinbad terug. „Alles wel aan boord?" riep Bram weer. „Recht in de loevert," schreeuwde Sin bad terug, want zo praten zeelieden nu eenmaal. Gelukkig werd de rest van het gesprek gevoerd in een taal, die ook de anderen konden verstaan. „Wat is er gebeurd?" riep Brammetje nieuwsgierig. Sinbad wees om zich heen naar de dia manten. „Ik wilde diamanten gaan halen om de arme kinderen van de stad weer te eten te kunnen geven." „Dat weet ik," zei Bram, „maar waar om blijf je daar beneden?" „Omdat ik niet meer naar boven kan," riep Sinbad en daar was natuurlijk weinig 'tegenin te brengen. HEBBEN WE ZO OPEN WE KUN STOPPEN JA, DAM KAN HU TWEE VÊR66TENj DOK, KON IK. TOCH MAAR MUNstetrrec VIMDEN d804-C. Binnenkort is in de Stichting v. d. Ar beid goedkeuring te verwachten van de CAO apothekers-assistenten, die onder meer een loonsverhoging inhoudt van 9.2 percent inclusief de algemene verhoging van 2 percent. De verhoging gaat 1 ja nuari '65 in. De salarissen van apothekers-assistenten lopen volgens de nieuwe CAO van ƒ336 per maand in het eerste jaar tot 653 na het negende jaar. Bij deze bedragen ko men dan nog de huurcompensaties van de jaren 1960, 1962 en 1964. Voor het verrichten van wachtdiensten na zes uur in de avond geldt een extra vergoeding. Hierbij heeft de apotheker de keus uit een vergoeding in geld en een compensatie in vrije tijd. De regeling prestatietoeslag is gelijk gebleven aan die onder de vorige CAO. Het K.N.M.I. deelt mee: Het weer in West- en Midden-Europa wordt nog steeds beheerst door een gebied van lage druk. Kleine storingen veroorzaken plaatselijk veel regen. De meeste regen werd de af gelopen 24 uur gemeld uit het zuiden van Beieren. In München viel 77 mm., öp de Zugspitze 40 en in Augsburg 30 mm. Op het westelijk deel van de oceaan be vindt zich eveneens een gecompliceerd de- pressiegebied. Het wordt van het Europe se lagedrukgebied gescheiden door een rug van hoge luchtdruk, die in betekenis toe neemt. Deze trekt naar het oosten en zal morgen in ons land een weersverbetering brengen. De kans op verklaringen wordt groter, die op buien kleiner. Doordat de wind naar noordelijke richtingen gaat draaien blijft de temperatuur echter bene den normaal. WEERRAPPORTEN Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. c Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen licht bew. Aberdeen mist Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcèlona Madrid SB geheel bew. wzw geheel bew. w geheel bew. wzw zwaar bew. w.st. regen w regen nw geheel bew. w motregen w onbewolkt ozo onbewolkt o regen zw o w-st. geheel bew. w mist w geheel bew. wzw zwaar bew. w onbewolkt w half bew. zw regen w.st. onbewolkt n licht bew. o regen w regen w zwaar bew. wzw regenbui zw half bew. ozo regen w zwaar bew. wnw onbewolkt w.st. licht bew. nnw onbewolkt w.st. licht bew. w.st. 17 17 15 20 17 20 18 17 23 16 13 19 18 17 17 15 14 19 17 16 22 25 18 16 12 15 16 18 27 21 21 23 4 0.1 0.2 8 3 4 10 7 0 0 11 0 0.5 5 7 2 3 1 17 15 0 0 20 77 3 18 2 15 0.3 0 0 0 0 Zon- en maanstanden Woensdag 9 juni Zon op 04.21 uur, onder 20.58 uur. Maan op 15.53 uur, onder 02.31 uur. Donderdag 10 juni Zon op 04.21 uur, onder 20.58 uur. Maan op 17.08 uur, onder 02.46 uur. Maanstanden 14 juni 2.59 uur volle maan. 22 juni 6.36 uur laatste kwartier. 29 juni 5.52 uur nieuwe maan. Hoog en laag water in "Jmqiden Woensdag 9 juni Hoog water 12.26 uur en uur. Laag water 7.46 uur en 20.26 uur. Donderdag 10 juni Hoog water 0.53 uur en 13.23 uur. Laag water 8 45 uur en 21.22 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort ic 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 2