A. R. de Boer Honderd amateurrenners in Beverwijk aan de slag Kermispret in kleuterschool WAAROM - VERSTOOK? IK ZOVEEL - j. v. K00TEN Burgerlijke stand van Velsen STICHTINGSBESTUUR WERKT VERDER Opzet en situering thans in studie Fregat „Van Galen" op 19 juni te water Toelatingsexamen gymnasium Felisenum Havenberichten Eerste oplevering in het nieuwe stadhuis van Velsen Coaster voor DDR Bromfietser gaf geen voorrang Mr. Portheine sprak over gas en mijnwet Veiling Kennemerland huldigde bestuurslid Aardbeien-drive te Beverwijk 5 POLYETHER MATRASSEN, VRIJDAG 11 JUNI 1965 Niet het eerste Interkerkelijk m SMjgHSjja» Plannen vorderen voor een zeemanshuis in IJmond "-v.vnyy-.j-.s'.w.sv V. \v N s w\, Het bestuur van de Stichting Zeemans huis IJmond, dat onlangs aan het werk is gegaan, streeft naar „het opbouwen van een goede samenwerking met de bur gerlijke overheid, het bedrijfsleven en al le instanties en groeperingen, die direct of indirect bij het werk betrokken kun nen en moeten worden." Enkele instan ties, waaronder het gemeentebestuur van Velsen, gaven reeds blijk van een positie ve houding tegenover het genomen initia tief voor het stichten van een zeemans huis in het IJmondgebied. De opzet en situering van het zeemans huis maakt momenteel onderwerp van studie uit. De plaats waar het zeemans huis zal worden gevestigd, is echter nog niet bepaald. De Stichting Zeemanshuis IJmond stelt zich ten doel: a. gastvrijheid te verlenen aan alle zee varenden der koopvaardij, zonder onder scheid van ras, nationaliteit, rang of le vensbeschouwing, b. het welzijn van deze zeevarenden te behartigen en hun alle mogelijke hulp te bieden, c. de geestelijke begeleiding mogelijk te maken van de tot een christelijke kerk behorende zeevarenden en meer in het al gemeen van de zeevarenden, die dit wen sen. Het initiatief om ook in het thans als derde haven van Nederland te boek staan de IJmuiden zorg te gaan besteden aan de bemanningen van de hier aan de wal merende schepen is niet van vandaag of gisteren. Reeds vóór de tweede wereld oorlog en ook daarna is hieraan vanuit verschillende kringen aandacht besteed. In november 1962 kreeg kapelaan Koll- mer uit Amsterdam van de bisschop van Haarlem de opdracht „om te onderzoeken in hoeverre het mogelijk zou zijn gestalte te geven aan een goed functionerend zee- mansapostolaat in de IJmond." Daarbij bleek hem steeds duidelijker dat gezocht moest worden in de richting van samenwerking tussen beide christe lijke organisaties: de protestants-christe lijke Nederlandse Zeemanscentrale en het r.k. Apostolaat ter Zee. Met dit voorstel richtte aalmoezenier Kollmer zich tot ge noemde Zeemanscentrale en zocht er in december 1963 steun voor bij de Afd. IJmond van de I.C.L., een trefcentrum, waarin een aantal leidinggevende mensen van christelijken huize regelmatig bijeen zijn. Vanuit deze kring werd het voorge legde plan volledig ondersteund. Tevens werd een commissie gevormd, die zich belastte met de verdere voorbereiding van het project. De Nederlandse Zee manscentrale werd voor het plan geïnte resseerd, zodat beide christelijke organi saties van meet af aan in genoemde com missie vertegenwoordigd konden zijn. Ook aan de oecumenische Raad Bever wijk en aan de besturen van de plaatse lijke samenwerkingsorganen in de IJmond werd het plan voorgelegd. de uit mevr. Boshuis-Bronkhorst Driehuis en de heren Boelen Santpoort, Boom Uit geest, De Clercq Velsen-zuid, ds. Dieper- sloot IJmuiden, Groffen Beverwijk, aal moezenier Kollmer Amsterdam, Swellen- grebel Bloemendaal en drs. Weber Sant poort de verdere realisering der plannen worden opgedragen. Een raad van advies staat het bestuur terzijde. Het secreta riaat van de stichting is gevestigd cr het adres Prins Bernhandlaan 6 Bever wijk. Hoewel alle betrokkenen een meer alge mene opzet zouden hebben toegejuicht werd na rijp beraad besloten aan de stich ting een interkerkelijk karakter te geven en voor de twee landelijke organisaties Zeemanscentrale en Apostolaat ter Zee in het geheel een belangrijke plaats in te ruimen. Het Zeemanshuis IJmond zal echter de deuren wijd open zetten voor zeelieden van welke richting dan ook en er zal wor den gestreefd naar samenwerking met en medewerking van de andere levensbe schouwelijke en niet-kerkelijke kringen. In maart kon de voorbereidingscommis sie haar werkzaamheden als beëindigd be schouwen en kon aan een bestuur bestaan- Op zaterdag 19 juni om twaalf uur zal op de werf van de n.v. koninklijke maat schappij De Schelde in Vlissingen het voor de Koninklijke Marine in aanbouw zijnde fregat Van Galen gedoopt en te water worden gelaten. De doopplechtigheid wordt verricht door mevrouw L. C. van der Schatte Olivier-Adams, echtgenote van de bevelhebber der zeestrijdkrachten, vice-admiraal A. H. J. van der Schatte Olivier. De Van Galen is het tweede van een serie van zes soortgelijke schepen, waar van er drie bij De Schelde en drie bij de Nederlandsche Dok- en Scheepsbouwmaat schappij in Amsterdam worden gebouwd. Het eerste fregat van deze serie, de Van Speijk, is op 5 maart in Amsterdam te water gelaten. De schepen van de Van Speijk-klasse worden gebouwd naar een oorspronkelijk Brits ontwerp (de Lean der-klasse) waarin echter zoveel veran derd is dat langzamerhand van een eigen Nederlands ontwerp gesproken kan wor den. Een speciaal geprofileerd voordek en een hoge rompopbouw zorgen er bij deze schepen voor dat ze zelfs bij het lo pen van hoge vaart en bij hoge zeegang nauwelijks water overnemen. Vandaar dat men spreekt van „droge" schepen. Advertentie CONSTANT - verlovingsringen ALLE MODELLEN LANGE NIEUWSTRAAT 41S - TELEF. 6321 Voor het toelatingsexamen van het gym nasium Felisenum te Velsen zijn geslaagd: E. Aberkrom, Elisabeth Beukenkamp, An- nemarie Bos, Atie Bos, Annie Rezee, Ge zien Slier, Pieter Stoutenbeek (allen Beverwijk). Kaj Gigengack, Carolien Huisman, P. Huisman, C. Huygen, M. Jan- sema, Margriet Rootjes (allen-Velsen-n.). Jan van Baaien, Ernst Buning, Steven de Clercq, Wim Dijkstra, Nico J. Latooy, Ca rolien Roessingh, Rob Vedder (allen Vel- sen-zuid). Louise v- d. Brink, Paul van Eykelenborg, Piet Kistemaker, Ronald Roorda, Mappie Scholten, Meta Snel, Dick v. d. Starre, Roel v. d. Vlies (allen IJmui den). Sonja Been, Vivian Franken, Anne lies Groot, Nel Noordijk, Eltjo Schutter (allen Driehuis). Frederique Bauer, Ten Gevers, Ank Hummel, Tom Kluck, Mieke van Mal, Piet van Schaik Zillessen, Ynnit Tabernal, Annet Voorthuysen, Fred Walt- huis, Gerard van Willenswaard (allen Santpoort) en Udo Tromp, Haarlem. Van 2 kandidaten is wegens ziekte de toelating uitgesteld. Donderdag kwamen te IJmuiden aan: Roelof Buisman, van Goole: Nautic, Lulea; Marathon, Bremen; King Fisher, Felixtowe; Anne Reed, Bremen; Rhein, Stugsund; Ibis, Delfzijl; Hoog land, Stettin; Argos, Rotterdam; Amstelstroom, Goole; Alouette, Londen; Frangois L. D., Ant werpen, voor IJmuiden; Spes, Swinouisjie, voor IJmuiden; Neutron, Boston; Graveland, Cabe- dello- Pioneer, Londen; Jans, Londen; Thea Londen, voor IJmuiden; Amenity, Londen Mare Liberum, Dagenham; Firth Fisher, Rotter dam; Marsund, Bremen; Kreon, Hamburg; Wandsbek, Rotterdam; Friesland, Stettin, voor IJmuiden; Hinde, Londen; Ruth Lake, Seven Islands, voor IJmuiden. Donderdag vertrokken uit IJmuiden: Ulysses, naar Bilbao; Edw. L. Steiniger, Algiers; Hol land, Brake; Con Zelo, Belfast; Anna, Delfzijl, van Zaandam; Kyle of Lochalsh, Silloth; Res Nova, Boston, van Koog a. d. Zaan; Lauriers gracht, Archangel; Ebba Victor, Aalborg; Ba den, Delfzijl; Deborah, Londen; Schweiburg, Delfzijl; Ardetta, Antwerpen; Forcades, Rotter dam; Bertha Beck, Rotterdam: Ilias, Rotterdam Walenburgh, Rotterdam; Saint Bernard, Duin kerken; Hoegh Belle, Bremen; Henning Olden- dorff, Norfolk; Naiade, Bilbao, van IJmuiden; Labotas, Rotterdam; Tilo von Wilmovski, Vitoria; Hanne Moeller, Aarhus, van IJmuiden Vandaag arriveerden in IJmuiden: Bram, van Dagenham; Bruse, Oslo; Zeeburgh, Rotterdam; Gabonkust, Antwerpen; Boffa, Le Havre; Dal- bek, Antwerpen; Zuiderkerk, Rotterdam; Joerg 1, Rotterdam; Zaanstroom, Shoreham; Sher borne, Poole. Vandaag vertrokken uit IJmuiden: Alcetas, naar Rotterdam; Amstelstroom, Rotterdam; Argos, Bremen; Gunilla, Antwerpen; Maron, Rotterdam; Eemland, Hamburg; Langkoeas, Antwerpen; Aristoteles, Rotterdam. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit, dat het schip van ol naar Amsterdam is gegaan). Advertentie 9 cm dik. ideaal voor strandhuisjes, caravans, extra logeerbed enz. enz. vanaf 32.50 Woninginrichting A. J. BRASSER Koningsplein 8 - IJmuiden - Telefoon 4540 N® .vvi V.N.W. Aan de ronde van Beverwijk, die zondag I lemij, Rob Sweers en Ed Sminia, Harry 13 juni door de rennersclub „Kennemer- van Pierre uit Uithoorn, de Alkmaarder I Donderdagmorgen had in het nieuwe land" in het programma van de Bever- Harm Ottenbros, Piet de Wit uit Wormer, stadhuis van Velsen de zgn. eerste op- wijkse sportweek op het parcours in het de Amsterdammers Bps Wijdenes en Cor levering plaats. De aannemer, de N.V. sportpark „Adrichem" wordt gehouden, Groenewegen, Herman Hoogzaad uit Ven- van Eesteren, vertegenwoordigd door be- zullen honderd amateurs deelnemen. On- huizen, de Hagenaar Wim Paul, Jan de drijfsingenieur ir. F. J. N. Pik kon met der hen bevinden zich vrijwel alle streek- Jong en Ko Zomer uit Halfweg, Albert gerechtvaardigde trots de schepping van rijders en vele kanshebbers van buitenaf, van Midden uit Hilversum ,de Lissenaar he architecten Dudok en Magnee aan de Het kan dus een Interessante koers wor- Arie v. d. Lans en vele anderen. Het voor- bouwheren in de persoon de burge den. Deze sportweekronde wordt vooraf spellen van een eventuele winnaar is dan meester Bührmann en wethouder Verbeek gegaan door wedstrijden voor aspiranten ook een onmogelijke taak met zo'n groot binnen de voor de bouw gestelde ter en dames. veld kanshebbers. Deze ronde wordt door mijn opleveren. Het was een bij elke grote Kennemerland" georganiseerd onder au- bouwopdracht behorende formaliteit, die Advertentie Onder de ongeveer twintig deelnemende spiciën van de Beverwijkse sportraad, wielrensters, die om één uur de spits af- I bijten met een rit over 20 kilometer en daarna om half drie nog eens in het strijd perk treden, bevinden zich de Haarlemse Nelly Bijnsdorp, Irene Paul en Trudy Steenvoort uit Den Haag, Ineke van IJken uit Baarn en Lenie Zijlmans uit Brabant. Tussen de ritten voor de dames zullen vijftig aspiranten met elkaar slag leveren in een race over 25 kilometer. Tot de kans hebbers behoren de Kennemerlanders Dur- ge, Bakker, Rumphorst en Pekel, Duwel uit Santpoort, de Haarlemmers Krom, Groeneveld en Molenaar. Haayer uit Half weg, de Sassenheimer Van der Mey en Van der Hulst uit Zoeterwoude. De amateurs gaan om half vier van I start voor een race over 100 kilometer. On der de ingeschrevenen bevinden zich de streekfavorieten Sjaak de Goede, Jan Rasch, Jan Serpenti, Peter Slotemaker, Jan Timmer en Gé v. d. Winden met verder onder meer de Haarlemmers Norman Koe- Een belangrijke vraag, vooral als het koud gaat worden: Waar om verstook ik zoveel Heb ik wel de goede kolen en de goe de haard Heb ik wel de juiste oliehaard voor mijn kamer Stel ik de brander wel goed af Geef ik te veel lucht Allemaal vragen en nog zoveel meer, die BELANGRIJK zijn. Als ik het juiste antwoord niet weet, kan het me geld kosten., want dat kan een hele winter duren. Daarom ga ik vandaag nog naar de VAKMAN Pres. Krugerstr. 65-90 - Tel 5433 IJMUIDEN zich afspeelde tijdens een rondgang door het nog lege gebouw. De burgemeester en wethouder Verbeek daarbij vergezeld door architect R. M. H. Magnee en jhr. ir. C. C. T. de Beaufort namens de bouwdirectie, konden consta teren, dat er een goed gebouw wordt op geleverd. Er kwamen geen vermeldenswaardige bijzonderheden aan het licht en de zgn onderhoudsperiode van een half jaar, die voorafgaat aan de tweede en definitieve oplevering, kan door de aannemer met een gerust hart tegemoet worden gezien. Er kon bij deze eerste oplevering over en weer veel vriendelijks worden gezegd Er werden woorden van dank gericht tot de aannemer, die hoewel nog niet hele maal gereed met het werk, toch op een zeer succesvolle bouw kan terugzien. Met veel voldoening werd vastgesteld, dat ge durende de gehele bouwperiode nooit van een wanklank of conflictsituatie sprake is geweest. Er ging veel lof uit naar hoofd uitvoerder De Jong en naar de hoof dop zichter van de bouwdirectie, de heer Waals. De burgemeester, die zich bijzonder te vreden toonde over de uitvoering van de bouwopdracht kon mededelen, dat de medewerkers, die regelmatig bij de bouw van het stadhuis betrokken zijn geweest, na de opening zullen worden uitgenodigd voor een gezellig samenzijn in het nieuwe gebouw. Er volgt nu een periode van afwerken inrichten en schoonmaken, opdat het nieu we stadhuis in de loop van augustus de secretarie-ambtenaren zal kunnen ont vangen. In september zal het officieel in gebruik genomen worden. Donderdagmiddag om drie uur verzuim de een 59-jarige bromfietser uit Velsen noord op de Dokweg voorrang te verle nen aan een van rechts komende perso nenauto, die door een 73-jarige Amster- dammer werd bestuurd. De bromfietser kreeg bij zijn val een gat in het hoofd en werd door de ongevallendienst ter plaatse verbonden. VVD-vergadering in IJmuiden Voor leden van de afdeling Velsen van de Volkspartij voor Vrijheid en Democra tie hield mr. Portheine, lid van de Twee de Kamer der Staten Generaal, voor d« V.V.D., in hotel „Royal" aan de Kenne- merlaan in IJmuiden een inleiding over het aardgas en de daarop betrekking heb bende mijnwet. Bijzonder lang bleef d« inleider stilstaan bij de nog in te dienen mijnwet voor het zogenoemde continenta le plat, dat in de Noordzee aan Neder land toekomt. Deze mijnwet voor het continentale plat zou nog voor het afgelopen zomerre ces door de Tweede Kamer in behande ling zijn genomen wanneer men toen de z.g. „anti-REM-wet" geen voorrang zou hebben verleend. Dat wetsontwerp hield veel waarborgen in voor het particuliere initiatief in de geest van de aloude mijn wet, die onder het Napoleontische regime in 1810 van kracht werd. Wij als liberalen vrezen het ergste van het herziene wets ontwerp, waarin aan de Staat het feite lijke monopolie zou worden verleend." Aldus mr. Portheine, die er op wees dat de wetgeving van de ons op dit continen taal plat concurrerende landen wel aan gepast is, zodat de adspirant-concessiona- rissen daar weten waar zij aan toe zijn. De liberale parlementariër verklaarde dat de nieuwe mijnwet een tweeledig ka rakter heeft. De oude mijnwet van 1810 blijft behoudens enkele ondergeschikte wijzigingen van kracht, terwijl voor het continentaal plat een eigen wetgeving ge creëerd wordt. Mr. Portheine signaleerde een socialistische oppositie van de aan vang af van de tot standkoming van de Gasunie als de distributiemaatschappij voor het gevonden aardgas bij de Gro ningse plaats Slochteren. Zeer recentelijk, tijdens de onlangs ge houden Rijnmondraadverkiezing, heeft de huidige minister van financiën, dr. A. Vondeling, verklaard dat men in socialis tische kring wel van het contract met de Gasunie af wil. Deze unie, waarin de Staatsmijnen voor 40 pet, de Shellgroep voor 25 pet, Esso voor 25 pet en de Staat voor 10 pet participeren, kwam tot stand toen de gasvoorraad geschat werd op 150 miljard m3. Thans bedraagt deze schat ting 1100 miljard m3. Dr. Vondeling stel de indertijd dat de voorraad zelfs wel eens 4000 miljard m3 zou kunnen bedra gen, maar deze stellingname, die hij ba seerde op tendentieuze Duitse bronnen, heeft de oud-fractieleider van de Partij van de Arbeid in de Tweede Kamer niet kunnen volhouden toen de geologische dienst de officiële schatting van 1100 mil jard m3 bevestigde. De inleider verklaarde voorts dat hij deze houding een teken aan de wand achtte voor de inhoud van de nieuwe mijnwet. Een beknotting van het particu liere initiatief terwille van een grote staatsinvloed achtte de liberale woord voerder principieel en economisch ver werpelijk. Woensdagmorgen 16 juni zal bij de nv scheepswerf „Voorwaarts" v/h. E. J. Hijl- I kema te Martenshoek (Hoogezand) de eerste van twaalf voor Oost-Duitsland bestemde coasters te water worden ge- later. De order hiervoor werd vorig jaar verstrekt aan Conoship (Combinatie Northern Shipbuilders) te Groningen. Er is een bedrag van circa 20 miljoen gulden mee gemoeid. In de Moerbergk.leutersch.ool aan de Kerkstraat in IJmuiden werd don derdag een traditie gebroken. Voor het eerst sinds jaren zijn de tachtig kleuters niet voor het gebruikelijke schoolreisje er op uit getrokken. Toch keek er niemand sip noch viel er een traantje. Integendeel, het ging er gisteren in de drie klaslokalen juist bijzonder vrolijk en opgewekt toe. De hoofdleidster mevrouw Vliet- stra en haar leidsters hadden een prachtige, bonte kinderkermis in elkaar gezet waar de kinderen aan tal van behendigheidsspelletjes kon den deelnemen. De ouders hadden hun steentje aan het festijn bijgedra gen door een overvloed van prijsjes beschikbaar te stellen. De foto toont een van de hoekjes van de kermis. Draden waaraan prijsjes hingen moesten zo vlug mogelijk doorgeknipt worden en dat gaat natuurlijk met een ernst gepaard die bij zo'n moei lijke opgave past. Weg met de school reisjes lang leve de kermis! BEVALLEN: J. van der Zijden-Kooman, Potgieterstraat 271, Haarlem; K. M. Koks-Piet, z., van den Vondellaan 40. Drie huis; Y. Sommer-Vellinga, d., de Tiende straat 7, Velsen-Noord; M. M. W. Rutte- Bekooij, d., Bloemendaalsestraatweg 21, Santpoort; T. van der Sluis-Assies, z., Plesmanlaan 6; II, Haarlem; L. Lopez Mar- tinez-CanGsa Castineira, z., Stratingplant- soen 74 rd., Velsen-Noord; I. M. J. Hofsté- Tan, d., Roos en Beeklaan 67, Santpoort. ONDERTROUWD: E. Glas, Eemstraat 25, IJmuiden en A. M. Kaldenbach, J. P. Coen- In een bijeenkomst van het bestuur en I straat 33, IJmuiden-Oost, t.al Eemstraat 25, vertegenwoordigers van het personeel is IJmuiden; H. H J. van der Ham, van Rijs- de heer G. Verduin gehuldigd in verband I wijkstraat 43, Velsen-Noord en B G Dijk- met het feit dat hij 25 jaar deel uitmaakt man, Rijksweg 332, Santpoort, t.a. de Rooy- van het bestuur van de veiling Kennemer- straat 21, Heemskerk; C. Busscher, Oostei- land te Beverwijk. duinweg 55, IJmuiden-Oost en N. Schee- ringa, Oosterduinweg 55, IJmuiden-Oost; Voorzitter A. N. Aardenburg heeft in het P- Noordzij, IJmuiderstraatweg 51 rd., ÏJ- kort de organisatorische talenten van de I muiden-Oost en M. C. J. Mertens, Snellius- heer Verduin onder de aandacht gebracht, straat 14, IJmuiden, t.a. Asterstraat 22, Juist vóór de bezetting (in maart 1940) I Hengelo; P. W. Wezemer, Kruisstraat 2, werd hij in het bestuur van de veiling Maassluis en A. Weidijk, Ahornstraat i Kennemerland gekozen. Sindsdien vonden IJmuiden-Oost; W. Ent. Diezestraat 6 grote veranderingen plaats. De jubilaris IJmuiden en C. J. Heijligenberg, B. Ram- was niet alleen bestuurslid van de veiling, bonnetlaan 32, IJmuiden, t.a. Diezestraat 6 ook gemeenteraadslid van Heemskerk, IJmuiden; F. van der Zwet Slotenmaker, penningmeester van de plaatselijke LTB- Zandersstraat 2, IJmuiden-Oost en A .van afdeling en taxateur in de Grondkamer der Schalk, Zandersstraat 2, IJmuiden- voor deze streek. De heer Aardenburg I Oost; J. H. Kruidenberg, Cornells Maters- overhandigde de heer Verduin een pols- I weg 10, Beverwijk en K. Beers, Le Maire- horloge straat 5, IJmuiden-Oost; J. S. M. van Hon- De heer J. van Coezand, die pas zelf ju- schoten, Seinestraat 22, Heemskerk en J bileerde, wist wat het zeggen wilde als Webbe, Heerenduinweg 10, IJmuiden-Oost, men een kwart eeuw zijn krachten in t.a. Jan van Bergenstraat 27, Heemskerk; dienst stelt van de organisatie. De heer H. Mul, Meester Jan Gerritszlaan 83 II, Verduin heeft bij zijn werk ook steeds ge- Haarlem en J. N. Doelitzch, Radarstraat 94, let op de belangen van het personeel. Na- I IJmuiden; R. Blok, Elzenstraat 7, IJmui- mens het personeel is een grote kist sigaren I den-Oost en N. M. Hamers, Pleiadenplant- aangeboden. Isoen 62, Umuiden, t.a. Pleiadenplantsoen 61, IJmuiden; J. Punt, Linnaeusstraat 21, IJmuiden en A. Kostermans, Le Maire- straat 10, IJmuiden-Oost; P. J. van Ree, Herenstraat 3, Zandvoort en C. J. Hofman, Lange Nieuwstraat 532, IJmuiden-Oost. GETROUWD: P. T. M. Lubbe en M. P. M. Nijssen, Ackervoorderlaan 7, Lisse; J. C. van der Aar en M. C. Raspoort, Sparren straat 17, IJmuiden-Oost; J. H. B. Ninaber en M. G. C. Kuypers, P. C. Hooftlaan 3, Driehuis; B. Hommes en M. J. Breedt, Hendrik Mandeweg 14, Beverwijk; B. W. Wellink en H. D. K. Silvius, de Noostraat 174, IJmuiden-Oost; C. Braaij en F. G. G. Brevoord, van Nesstraat 83, Haarlem; P. A. Beumer en A. A. A. Snijders, Ladder beekstraat 24, Velsen-Noord; B. J. van den Berg en B. van der Plas, Parkweg 130, Voorburg; A. Blok en A. G Glas, Lange Nieuwstraat 316, IJmuiden. OVERLEDEN: A. P. Meerkerk 55 j., e. van A. M. Dekker, IJmuiderstraatweg 16, IJmuiden-Oost; G. H. Wessel, 57 j., e. van A. Hergaarden, Bestevaerstraat 7, IJmui den-Oost; W. Ketting, 65 j., e. van G. J. Clemens, Wijk aan Zeeërweg 12, IJmuiden- Oost. De jaarlijkse aardbeien-drive van de Beverwijkse bridgeclub „Sans Atout" wordt ditmaal gehouden op- zondag 27 juni in het Kennemer Theater. De drive zal officieel worden geopend door één van de wethouders. De wissel- prijs voor de verenigingen is de zilver» aardbeien-plaquette.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 5