Spannende Sportzveekronde in Beverwijk Gerard Koel liep in de sprint gemakkelijk weg van v. Piere DEM-jeugd goed op dreef bij atletiekwedstrijd in Landsmeer Twee „kampioenen van Beverwijk" bij vijfkamp jonge voetballers ■I Blok van Suomi liep de 1500 meter in 3.53.1 ■HF SPOP Irene Paul kwam in de bocht ten val Lauwerkransen naar Beverwijk Quick (Hg) door Haarlem verrast in cricketduel Laatste dagen van de sportweek Diplomazwemmen bij „De Watervrienden" Verrassingen in kwartfinales voor Davis Cup Smith klopte Bueno opnieuw Waterloo uit bekerstrijd Havenberichten 'UL V MAANDAG 14 JUNI 1965 13 léËIWÈÈÊËÊêÊiiËiÊ I" - t G. de Jong benoemd tot rijksgecommitteerde VGZ (tafeltennis) blijft in eerste klasse 1 De rappe Amsterdamse sprinter Ge rard Koel heeft na een spannende en aantrekkelijke koers de Sportweekronde van Beverwijk, zondagmiddag door de B.R.C. Kennemerland in het sportpark Adrichem aan de Aagtedijk gehouden, op zijn naam gebracht. Samen met zijn ploegmakker Harry van Piere, die liet hem in de eindsprint helemaal niet las tig kon of wilde maken, was Koeltje zes ronden voor het einde uit een zeventien man sterke kopgroep ontsnapt. De veelbe lovende Theo Bakker uit Halfweg had met een soloren de grondslag voor deze aan- valsspits gelegd. In deze Sportweekronde hebben de meisjes het spits afgebeten. De eerste rit leverde een triomf op voor Irene Paul en in de tweede verspeelde zij haar winst kansen door een val in de laatste bocht. Het huilen stond de Haagse zuster van Marinus en Wim Paul nader dan het lachen. Voor de goedlachse Ineke van IJken, de secretaresse van de dames en het meest actief in de afweerslag, lag toen de weg naar de eindzege vrij. Zij was er dolgelukkig mee. De eindsprint van de aspiranten werd gewonnen door Cees Vlijm uit Amsterdam. Bij de Haar lemmer Gerard Krom schoot in deze sprint een voet uit de toeclips. Hij moest zodoende met de tweede plaats genoegen nemen. Voordat de 77 amateurs aan hun race over negentig ronden begonnen werd er één minuut stilte betracht voor het over lijden van de heren Van der "Winden sr. en De Ruiter. Zij waren in vroeger jaren bestuursleden van het organiserende Ken nemerland. De koers zelf werd in een hoog tempo ingezet. Desondanks probeer den Theo Moen en Ruud Copier een af scheiding te forceren. Zij slaagden ech ter niet in hun opzet. Ook de van strijd lust blakende Gerrie Bruin kreeg geen kans om weg te komen. De formatie was en bleef gesloten. Pas na een vol uur koers, toen de jon ge Theo Bakker aan een soloren begon en ook Bruin, Van Dijk, Bouqet, Timmer en Van Piere in het offensief gingen, kwam er meer speling in het lang gerekte pe loton. Door Fontijn, Groenewegen en De Wit, De Goede, Hoogzaad, Van de Koel werd de achtervolging ingezet, ter wijl ook Rasch, Slotemaker, Frans Moen, Borre en Schulte de hoofdmacht verlie- ten. Door deze verwikkelingen ontstond er een kopgroep van zeventien man en die heeft het verdere verloop van de strijd volledig beheerst. Een Sminia, Koelemij, Van der Hulst en Wijdenes probeerden het peloton nog wel tot meer spoed aan te manen, maar de kopgroep liep steeds verder uit. Zes Ineke van IJken was de snelste vrouw op de fiets in de ronde van Beverwijk. Gerard Koel is te snel voor Harry van Piere in de eindsprint van de ronde van Beverwijk. ronden voor het einde verbraken Koel en Van Piere de samenwerking. Zij namen goed van elkaar over en bleven op het nippertje buiten schot. De sprint was ui teraard een kolfje naar de hand van Koel. Hij bleef met enkele lengtes ver schil zijn ploegmakker de baas. Piet de Wit was de rapste van de verslagen kop lopers en Jan Rasch had zijn kansen op winst door een lekke band verspeeld. De uitfclag was: 1. G. Koel, Amsterdam, de 100 km. in 2 uur 25 min. en 18 sec.; 2. H. van Piere. Uithoorn; 3. P. de Wit, Wormer; 4. J. Timmer, Velsen-Noord; 5. P. Fontijn, Wormer; 6. J. de Goede, Be verwijk; 7. P. Slotemaker, Beverwijk; 8. Th. Bakker, Halfweg; 9. P. van Dijk, Wormerveer; 10. B. Schulte, Amsterdam. (12. C.v.d. Borre. Velsen; 17. J. Rasch, Uitgeest). De leidersprijs kwam' in het bezit van Frans Moen uit Poeldijk. Hi] was veertien keer als eerste de streep ge passeerd. Uitslag aspiranten: 1. C. Vlijm, Am sterdam, de 25 km. in 55 min. en 16 sec.; 2. G. Krom, Haarlem; 3. W. Haayer, Halfweg; 4. P. Zomer, Halfweg; 5. C. Durge, Heemskerk; 6. R. Bisschops, Sas- senheim; 7. C. Giling, De Hulk; 8. A. Rumphorst, Uitgeest; 9.' C. Moritz, Am sterdam; 10. L. Koopman, Heemskerk. Uitslag dames: 1. Ineke van IJken, Baarn met 25 pnt.; 2. A. Zijlmans, Lies hout met 21 pnt.; 3. E. Naaktgeboren, Puttershoek met 19 pnt.; 4. Th. Smul ders, Den Haag 17 pnt.; 5. Th. Harde- I man, Hilversum met 13 pnt. VRA—HCC De wedstrijd voor de eerste klasse A van de KNCB-competitie tussen VRA en HCC is door de Hagenaars gewonnen met vijf wickets. VRA was all out voor 133 runs, HCC passeerde dit totaal voor het verlies van vijf wichkets. Batting VRA: Siep Mulder 15, Glerum 12, Frans Spits 59, Fischer 25, Van Nierop 11. Bowling HCC: E. Vriens 6/48, Van Laar 2/16, Van der Bosch 2/25. Batting HCC: R. Vriens 25, Van Laar 53, Van der Bosch 22 not out. Bowling VRA: Frans Spits 1/35, Besier 1/39, Glerum 2/15. Eén run out. ROOD EN WIT—VOC VOC versloeg Rood en Wit met 3 wickets. Rood en Wit scoorde all out 85 runs, VOC scoorde voor het verlies van 7 wickets 189 runs. De poging om Rood en Wit een in- nings-nederlaag te laten leiden werd op 66' voor 2 gestaakt. Batting Rood en Wit: S. van Buchem 19, Tuininga 32, Braithwait 21. Bowling VOC: Huizing 1/19, Van Breggen 2/20, Linde boom 3/20, Pijnacker Hordijk 3/9, één run out. Batting VOC: Bakker 103, Baars 41, Schoonheim 40, Groen 12. Bowling Rood en Wit: Onstein 1/12, Van Schouwenburg 4/30, Wijckhuyzen 1/53, Van Buchem 1/21. QUICK (Hg.)—HAARLEM Haarlem won met 39 runs van Quick Den Haag: Haarlem 133 all out, Quick 94 all out. Batting Haarlem: Van Alphen 52, Kruit 26, v. d. Sloot 10, Peschar 13. Bowling Quick: Boschman 3/27, Klijn 3/23, Burki 1/17, Hebeis 1/31, 2 runs out. Batting Quick Hebeis 14, Van Doorn 41. Bowling Haarlem: Maos 3/46, Van Wijk 6/31, Van Alphen 1/0. HBS—ACC ACC verloor van HBS met 82 runs. ACC all out. HBS 154 voor 6 gesloten. Batting ACC: Woudstra 32. Bowling HBS: Le No ble 1/20, Derogee 6/22, Pierhagen 3/11. Batting HBS: v. d. Vegt 30, Rishworth 48, Le Noble 20, Van Rijn 12, Mulder 13 not out, Derogee 17 not out. Bowling ACC: Rikse 1/42, v. Weeelde 3/42, v. d. Maas 1/27, Oostra 1/27. Een grote ploeg DEM-junioren heeft hij atletiekwedstrijden van AC Waterland op het voetbalveld van IVV in Landsmeer een hele reeks prijzen in de wacht ge sleept. De Beverwijkse meisjes en jon gens legden meerdere malen beslag op de eerste plaatsen, die alle beloond werden met fraaie lauwerkransen, terwijl de me dailles eveneens rijkelijk aan de DEM- jeugd werden toebedeeld. De vooruitgang werd bij deze wedstrijden gedemon streerd door de verbetering van niet minder dan drie clubrecords, terwijl een maal een DEM-record werd geëvenaard Bij de a-meisjes was Henny Zwart weer bijzonder in vorm, getuige haar eerste plaats bij het hoogspringen met 1,48 m., haar zege bij het verspringen met 4.93 m. en een goede tweede plaats op de 100 m. in 13,2 sec. op deze grasbaan. Ans Vere- schildt werd tweede bij het hoogspringen met 1,43 m. Dezelfde positie nam zij in op het verspringen met 4,58 m. Van de meisjes B was het Henny Oorthuis, die weer sterk de aandacht op zich vestigde Haar clubrecords kogelstoten en discus werpen werden met 12,95 m. en 34,85 m. opnieuw scherper gesteld, hetgeen resul teerde in evenzovele lauwerkransen. Mie- ke Ackermans deed het prima in de ver springbak, waarin zij met 4,52 m. als tweede eindigde. Van de c-meisjes was Mies Lagrand een verrassing bij het hoogspringen. Zij won dit nummer met een sprong van 1,38 m. Hiermede verbeterde zij tevens het clubrecord met 3 cm. Marietje Valken berg moest na overwinningen in serie en halve finale in de eindstrijd alleen het snelle Zaanlandmeisje Gravesteijn voor zich laten. Haar tijd op de 60 m. was 8,5 sec. Ineke Karei werd in de finale vijf de in 9 sec. Bij het verspringen eiste zij de vierde plaats voor zich op met een goede sprong van 4,41 m. Bij de jongens a leverde Ad Bootsma een goede prestatie op het hoogspringen. Hij werd vierde met 1,58 m. B-junior Theo Hille kwam goed voor de dag op de 80 m. en de 600 m. Bij de sprint eindigde hij als derde in 10,- sec., terwijl hij in zijn serie 600 m. als derde door de finish ging na 1 min. 34,4 sec. Bij de c-jongens kwa men de grootste successen op naam van Herman Thomas en Henny Martens. Her man Thomas, die de 60 m. won in 7,6 sec., evenaarde met deze tijd de prestatie van Henny Martens vorige week, waardoor beiden thans houder zijn van het clubre cord. Op het nummer verspringen lieten zij 5,12 m. voor zich opmeten, hetgeen voor hun de 2e resp. 3e plaats betekende, Theo Bootsma, die in de serie tot 8,4 sec, kwpn, eindigde in de finale 60 m. als zesde in 8,6 sec. ?/V Zaterdagmiddag werden in het kader van de Beverwijkse Sportweek naast de 25 km atletiekloop tennisfinales en een voetbalvyfkamp gehouden. Zondag hield de KMAC een oriënteringsrit. In het tennispark Duinwijk werden de finales gespeeld om het lawntenniskam- pioenschap van Beverwijk. Bij het heren enkelspel D werd Flip Schram eerste. Op de tweede plaats ein digde H. Wijninkx. Het heren dubbel D leverde een overwinning op voor het duo F. Schram-F. Lot. De tweede plaats was voor J. Duin en J. Portegies. Bij het he renenkel C was E. Monthaan de sterkste. W. Derks eindigde op de tweede plaats. De eerste plaats bij het heren dubbel C was voor de gebroeders K. en P. Rijke- boer. Het koppel W. Schram-F. Fluitman moest met een tweede plaats genoegen nemen. Bij het heren dubbel B waren W. Derks en S. Fris de sterksten. Zij zege vierden over W. Schram en A. Schram die zich tevreden moesten stellen met een tweede plaats. Bij de dames C was mej. A. Fluitman oppermachtig; zij eiste de eerste plaats voor zich op. Mej. N. Nieuwenhuizen wist zich naar de tweede plaats te spelen. Zaterdag a.s. moeten nog enkele finales gespeeld worden. Het heren-enkel B tus sen W. Derks en S. Fris belooft een span nende strijd te worden en bij het ge- ,,->A A' O-X Tijdens een zesverenigingenwedstrijd yan Metro in Rotterdam heeft Ton Blok van het Velser Suomi een schitterende wedstrijd gelopen op de 1500 meter. Blok was als gastatleet opgesteld in de ploeg van Zehlendorf uit Berlijn. Voorts namen, AAC, Zaanland, Minverva, Trekvogels en Metro aan de strijd deel. De Suomi-atleet eindigde op de 1500 als tweede in 3.53.1 Met deze tijd voert hij op het ogenblik de lijst aan van de beste prestaties dit jaar door Nederlanders geleverd. Hij stel de zijn persoonlijk record (ook clubre cord van Suomi) met 0.8 sec. scherper. De Belg De Ridder won de 800 meter in 1.53.8 voor Smit in dezelfde tijd en Ko- nings in 1.53.9. Minerva-junior Van 't Hart sprong 1.85 hoog en AAC-er Krikke kwam bij het polsstokhoogspringen tot 4.00 me ter. Cees van Wees (AAC) won het ko gelstoten met 15.69 mtr., terwijl zijn club genoot Van der Heijden met de speer tot 64.30 mtr. kwam. Rot Heemskerk nam deel aan wedstrij den in Trier. De Nederlandse sprinter liep over de 200 meter 21,3 sec. Het was de beste prestatie van een Zuidnederlandse ploeg daar. In Den Haag deed Marius Bos van V. en L. van zich spreken door overwinningen op de 400 meter horden (54.9) en een tweede plaats achter de Ni- geriaan Bellen op de 110 meter horden (resp. 14.4 en 14.7). In Enschede vochten Geesje Soesbeek en Jannie van Eyck-Vos een vinnig duel uit op de 400 meter tijdens een districten- wedstrijd. Geesje Soesbeek won in 55.5; Janny van Eyck was tweede met 56.1 Andere uitslagen in Enschede waren: heren: 800 meter Spierenburg 1.54.8; ko gelstoten Van Aarst 15.33; discuswerpen Van Aartst 46.08; Rebel 46.01; 400 meter horden Veneboer 54.4; 100 meter W. Smit 10.7, Meijer 10.8; 5 km. Nystadt 14.51.0; 400 meter Teeuw 49.4, Lievense 49.6, Bo- verman 50; polsstok-hoogspringen Krijnen 4.04; 200 meter Smit 21.4. Dames: 100 meter Dijkstra 12.2, 80 me ter'horden Van Slooten 11.5, 200 meter dames Bakker 24.9, Dijkstra 25,-; 800 me ter Lammertink 2.18.1, Dijkhuis 2.18.3. Zondag werden in het Velserbad te IJmuiden de traditionele proeven voor het zwemdiploma gehouden, waarbij de jeug dige kandidaten door vele oudere en be kenden werden aangevuurd. De organisa tie van deze zwemproeven berustte bij „De Watervrienden" uit IJmuiden, in combina tie met de gelijknamige vereniging uit Beverwijk, waarvan dertig kandidaten slaagden. In IJmuiden werden de volgende I diploma's behaald: Geslaagd voor diploma 1: Aline Schel linkhout, Aafje Koelemeijer, Ineke Kabel, Carla Baggerman, Heleentje Hooge, Tinie Wis^e, Janneke Woltjer, Linda Roderker- ke, Arentje Piet, Pia Broersen, Guusta v. d. Steen, Angélé Keijzer, Rika Blansert Yvonne Huberts, Elisabeth Verkamman, Elley van Wunnik, Chieltje Kok, Ria Wij- ker, Evaline, Wijnschenk, Koert de Groote, Hette Spoelstra, Koenraad Dubbeldam, Comelis Fontijn, Dickie Meijer, Nico Steenmeijer, Richard Venema, Gerrit de Groot, Arend Landman, Reinout Groot, Chris van IJzendoom, Jack Giesberts, Alfred van Goethem, Pim van Riessen, Arie de Niet, Arie van Os, Robert van Os, Henk Nederveld. Afgewezen 3 kandidaten. Geslaagd voor diploma 2: Elsje Groot, Annie Kok, Geertje Wignand, Johanna de Boer, Lia van Til, Maria Vastenhouw, Reina den Dunnen, Wilhelmina de Weers, Gerda Verschuren, Anna van Esveld, Marjo v. Roon, Loes Donkersloot, Renéé v. d. Klooster, Hendrik Kliphuis, Fred Kooger, Martin Griekspoor, Wim Hartog, Johan Groot. Afgewezen 5 kandidaten. Geslaagd voor diploma 3: Robert Schaap Ronald Roselaar.. Afgewezen 2 kandidaten. mengd dubbel C moeten de heer A. Schram en mej. A. Fluitman het opne men tegen E. Monthaan en mej. Engel- heim. Op de terreinen van DEM en Bever wijk werd zaterdagmiddag een voetbal- vijfkamp gehouden door pupillen en aspi ranten. Bij de pupillen, 116 in getal, bleek Theo Wiesten van DEM het beste all-round voetballertje te zijn. Hij vergaarde 44 punten en werd daarmee kampioen. Adri van Balen (DEM) behaalde 42 punten en werd tweede. Hilbrand Veenstra (Ken- nemers), Peter Versluijs (Kennemers) en Fred Tholen (Beverwijk) werden resp. derde, vierde en vijfde met 41%, 41% en 41 punten. Van de 91 aspiranten was Henri van der Aar (DEM) met 55% punt kampioen Cor Klein (Beverwijk) kwam met 52 be haalde punten op de tweede plaats. Pe ter Kamp (Jong Hercules) werd met 50 punten derde. Frans Schram (DEM) vier de met 49% punt en Adri van Eist (DEM goede vijfde met 49 punten. De Kennemer Motor en Auto Club (K.M.A.C.) heeft zondagmiddag haar laat ste oriënteringsrit gehouden, waarvoor niet zoveel belangstelling bestond als anders. En dat nog wel tijdens de „Sportweek"! Het bestuur stond dan ook voor een raad sel. Het weer was uitermate goed. Be loopt het aantal deelnemers wel eens over de honderd, nu waren er in totaal, brom fietsen meegerekend, slechts vijftig. Twee enveertig auto's verschenen aan de start en slechts vier motoren en vier bromfiet sen. De route ging over Oosterwijk en Mee- restein naar Uitgeest, Assendelft, terug langs de Vuurlijn weer naar Beverwijk en de eerst aankomende van de auto's was L. van Genderen uit Heemskerk met 137 strafpunten. 2. C. v. d. Linge (Wormer) 199 strp., 3. E. Koomen (Wormrveer) 244 strp., 4. J. Langendijk (Beverwijk) 291 strp., 5. F. J. Kriek (Velsen-N.) 296 strp., 6. J. Blok (Beverwijk) 304 strp., 7. T. Besse (Wormer veer) 322 strp. en 8. M. Krom (Wormer) met 327 strafpunten. In de B-klasse had de heer Huisman de eerste prijs met 506 strafpunten. Zoals al tijd had de prijsuitreiking plaats in „Pro menade". De halve finales van het Daviscuptoer- nooi Europese zone krijgen een geheel an der aangezicht dan men op grond van de resultaten van vorig jaar mocht vermoe den. Van de eerste vier geplaatste landen handhaafde zich alleen Frankrijk door een gemakkelijke zege op Joegoslavië. Zweden, winnaar van het vorig jaar. werd al in de vorige ronde uitgeschakeld door Tsjechoslowakije, dat in het bovenste gedeelte van het plaatsingsschema door liep naar de laatste vier, dank zij een 3-2 zege op Italië. Groot-Brittannië als der- de geplaatst verloor met 3-2 van Zuid- Afrika, waardoor de overwinnaar van Ne derland nu in de halve finales uitkomt te gen Frankrijk. In de strijd tussen de num mers vier en vijf van het plaatsingsschema: Duitsland en Spanje, zegevierde Spanje met 4-1. De Australische kampioene Margaret Smith zegevierde zaterdag met 4-6 6-3 6-3 over Wimbledonkampioene Maria Bueno. Zij behaalde hierdoor de dames enkel- speltitel van de tenniskampioenschappen van het graafschap Kent. Het was Smith's tweede overwinning over de Bra ziliaanse sterspeelster in twee weken. Zij leidt nu met 13 overwinningen tegen 4 ne derlagen in de onderlinge ontmoetingen gerekend over hun hele carrière. Door deze zege is Margaret Smith fa voriet voor het heroveren van de Wimble- dontitel, die zij een jaar geleden aan miss Bueno verloor. De Wimbledonkampioen schappen beginnen op 21 juni. John Newcombe maakte de enkelspel finales van Beckenham tot een geheel Australische triomf door de titel in het herenenkelspel met succes te verdedigen. In de finale won hij binnen veertig minu ten met 6-3 6-1 van de Nieuwzeelander Lew Gerrard. De heer C. de Jong uit Velsen, directeur van de woninginrichting- en confectie zaken „Nederland" in IJmuiden en Bever wijk en president-commissaris van de in koopcombinatie „Nederland" te Amster dam, is benoemd tot rijksgecommitteerde bij de examens van de Hogere Textiel school in Tilburg. De heer De Jong was daarvoor ook reeds jarenlang gecommit teerde en voorzitter van het college van examinatoren bij de examens voor het textielbrevet. In de derde ronde van de strijd om de districtsbeker voetbal heeft Waterloo zon dagavond in Oud Karspel het onderspit moeten delven tegen derde klasser DTS, De gastheren bleven met een score van 4-1 aan de winnende hand. Beide elftallen bleken aardig aan elkaar gewaagd. Het pittig voetballende DTS nam weliswaar een 1-0 voorsprong, maar in moeilijke positie kon Demmers de ploe gen weer in evenwicht brengen. 1-1. Hier mee brak ook de rust aan. In het ver volg van de strijd hebben de gastheren een beter gebruik gemaakt van de geboden kensen en behaalden zij een niet verwach te 4-1 overwinning. Voor het eerst sinds weken speelde keeper Hühl weer mee met Waterloo. Hij bleek nog lang niet in zijn oude vorm en maakte nog wel eens een foutje. Ook voor Waterloo is hiermee een eind gekomen aan de bekerstrijd. Het -herenteam van de tafeltennisver eniging VGZ heeft zijn plaats in de eer ste klasse van de afdeling Kennemer land weten te behouden. In een beslis singswedstrijd tegen GTTC 2 wonnen da Velsen-Noorders met 63. VAN OVERAL ROLHOCKEY. Zoals verwacht heeft het rolhockeyteam van Portugal zaterdag in Lissabon de Europese titel behaald. Ne derland eindigde als vierde in het toernooi waaraan negen landen deelnamen. VOETBAL. Abe Lenstra zal het komend seizoen het pas naar de derde klasse ge promoveerde Wijhe gaan trainen. Zaterdag kwamen in IJmuiden aan: Lies. van Antwerpen; Uskermark, Hamburg; Oranje Nas sau, Cowes Road; Lindesingel. Rotterdam; ld* D.. Swansea; Bismarckstetn, Dagenham; Ems- land, Felixtowe; Blankenstein. Antwerpen; Geestdiep, Boston; Orkanger, Aruba; Honte- stroom, Hull; Marie Buttger, Antwerpen; Lenne, Kingslyn; Confid, Londen; Gazelle, Boston, voor Wormerveer; Stadersand, Londen, voor IJmuiden; Jean E., Londen; Hoe Vinces, Londen: Tarpenbek, Hamburg; Myfem, Rouaan; Hoorneboeg. stocka; Buka, Londen; Ute Frese, Kotka, voor Zaandam; Ceta, Huil. Zondag kwamen in IJmuiden aan: Gladiona. van Portsmouth; Hongkong Banner, Antwerpen; Democraat, Londen; Juno, Teignmouth; Roelof Holwerda, Plymouth; Bern, Fowey; Vossloch, Oskarshamn, voor Zaandam; Waverstroom. Goole; Dimitrovo, Moermansk; Minos. Kopen hagen; Netherlands Coast, Newcastle; Strabo, Aarhus; Else Lil, Fowey; Lago Traful, Ham burg; USA, Noordzee: Helga Dehde, Hamburg; Nordhav, Hamburg; Krusxwica, Las Palmas; Mare Liberum, Dagenham; Bab T,, Stocka. voor Zaandam; Stokkt'ind, Kristiansand; Geler. Gltlckstadt, voor IJmuiden; Stanislas, Working ton, voor ijmuiden; Spika, Dublin. Maandag kwamen in IJmuiden aan: Cricktoun, van Leith; Stegsvig, Oxelosund; Nordstern, Goole; Bartenstein, Antwerpen; Virtala, Lulea. voor IJmuiden. Zaterdag vertrokken uit IJmuiden: Gabrielle, naar Lidkoping; Agamemnon, Paramaribo; Songa, Oslo; Cadans. Londen, van IJmuiden; Bonn. Baie Hortens, van IJmuiden: Polltiml Andreadis, Baie Comeau; Fram, Grimsby, van IJmuiden; Gabonkust, Freetown; Herman Lit- meyer, Gothenburg, van IJmuiden; Ali, Vaster- vik, van IJmuiden; Jans, Londen; Hinde, Lon den; Zaanstroom. Rotterdam; Kambodia. Ant werpen: Hinrich Kolster, Oskarsham; Llngeborg, Stade; Boffa, Hamburg; Pallas, Algiers; Kreon, Funchall; Graigallian, Port Talbot; Bram, Lon den: Wandsbek, Antwerpen; Francois L. D., Chicago, van IJmuiden. Zondag vertrokken uit IJmuiden: Muttersegen, naar Stockholm; Lindesingel, Malmoe; Pioneer, Londen: Dinkelstroom, Shoreham; Jupiter, Aar hus; Aminity, Avonmouth; Bingo, Le Havre; Firth Fisher; Londen; Wien, Antwerpen; Anna Reed, Hamburg; Vliestroom, Sheerness; Nord- wind. Dordrecht; USA, Noordzee; Marie Butt ger, Hamburg; Spaarnestroom, Hull; London Valour, River Plate. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit, dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). Hgt jeugdteam van IJmond werd jeugd-handbalkampioen van Neder land en dat werd uiteraard 's avonds gevierd in het clubhuis. V.l.n.r. L. van Eyk, W. Goed, E. Sluis, J. Schuena, D. Reyzen, R. Sweers, P. Strobbe, J. Bos, P. Putten, G. V. d. Kolk, R. Bakker, P. Peppel en W. Hesselink. Op de achtergrond trai ner J. Wolkers en ooach J. Gaart- man. cL i.y ti

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13