Op reis door Oost-Duitsland in De paardebloemen bloeien welig langs de Oder-Neisse W oningwetwoningen worden groter Verkeerssituatie chaotisch in grote en middelgrote steden Softbalteam van Onze Gezellen van slag af, nu tegen TYBB HALF ZWAAR - HEEL LEKKER fhefariae „4 4 middelen doen wonde ren bij pijn of griep! ANWB in jaarverslag Speciale aandacht voor de keuken Eerste vergadering agglomeratieraad Eindhoven Arrestatie wegens kindermishandeling in Amsterdam HAARLEMSE RECHTBANK Haarlems matrassenhuis Prof. Steenkamp in Eerste Kamer Bezwaar tegen stunten op luchtvaartshow in Arnhem De raven Uitspraken DINSDAG 22 JUNI 1965 Dreigend De vier middelen, verenigd in één tablet Chefarine „4", zijn elk afzon derlijk in de hele wereld beroemd en hebben miljoenen mensen baat ge bracht. Tezamen werken zij nog beter en doen werkelijk wonderen. Eén der bestanddelen is het betrouw bare maagmiddel Chefarox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ideaal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden. Ingeslapen Veertien wezen door auto-ongeluk in België uw matras te dun of versleten laat het ons even weten prijsopgave aan huis 's morgens om 9 uur gehaald s avonds 6 uur weer thuis grote houtstraat 103 haarlem, telefoon 11465 profiteer van onze inruilactie f 10.- of f 25.- voor uw oude spiraal of ledikant OVVO bleef Bloemendaal baas 5 Nieuwe procureurs generaal in Den Haag en Amsterdam - Van onze correspondent Rudolph Bakker WILHELM-PIECKSTADT. Paardebloemen groeien in de tuinen van Ceciliënhof, het vroegere buitengoed van keizer Wilhelms wat simpele zoon Frederik de troonopvolger, die eens op Ameland gevangen heeft gezeten. Hier ondertekenden de grote drie in 1945 de verdragen van Potsdam. Paarde bloemen groeien ook langs de oevers van de Oder en de Neisse, de oostgrens van Walter Ulbrichts boeren- en arbeidersstaat, zoals die in Potsdam na een onafzienbaar geharrewar werd vastgesteld, „Voorlopig", en „Tot aan de komende vredesconferentie". Het Oder- en Neisse-gebied is in het voorjaar een aards paradijs. Het gras staat hoog en glanst in de zon. Het stille water van de rivier is ver buiten zijn oevers getreden en dompelt knotwilgen, populieren en vrucht bomen tot hun kruinen onder. De eerste zwaluwen scheren langs de daken van de boerderijtjes. Hier geen prikkeldraad en mijnenvelden, zoals aan Ulbrichts wenstgrens. Op het land is aan Poolse kant van de rivieren niemand te zien. De Poolse wachttorens zijn al ruim vijf jaar leeg. De weiden aan de overzijde liggen braak. Advertentie IN WILHELM-PIECKSTADT, dat vroeger Guben heette, loopt de Poolse grens over de brug die beide stadsdelen verbindt. Het is zondag en wandelaars aan Duitse zijde bekijken de wandelaars op de Poolse oever. Üit de Poolse ramen hangt een enkele nieuwsgierige met een verrekijker. Waar de brug op Pools grondgebied eindigt, en vlak voor de roodstenen „Stadt-Kirche", die nog even haveloos ligt als na de hevige Russische beschietingen, zijn Polen met een on duidelijke bezigheid hevig in de weer. Ze dragen spaden en proberen rode ba nieren in de harde grond te krijgen. De Poolse grenswacht kijkt landerig toe. Een Duitse Vopo („volkspolitieman") babbelt met drie kleine jongetjes, die trots zijn dat de man in uniform zich met hen bemoeit. EEN FABRIEKSARBEIDER van onge veer dertig jaar, die met zijn zoontje langs de rivier loopt die in Guben nog Neisse heet vertelt dat hij op zijn achtste jaar voor het laatst op de an dere oever is geweest. De vraag, of hij als jongen met zijn vrienden, uit louter avonturenzucht en gedreven door de ge heimzinnigheid van de verboden overzij de, niet eens op een stille of doorwaad bare plaats op Pools gebied is geweest, schijnt de man niet te begrijpen. Er zijn nauwelijks nog Duitsers in het Poolse Guben, vertelt hij. De kern van de stad ligt nu op Pools gebied. Voor een bezoek aan dze schaarse familie moet de westelijke Gubenaar over Frankfurt aan de Oder reizen. Dat betekent, van de ene kant van de brug naar de andere, in de praktijk een afstand van ruim honderd ki lometer. Toch schijnt een reis naar Polen som mige moedigen nog aan te lokken. Het is gemakkelijker om van Warschau naar Parijs te komen, dan van Guben naar West-Berlijn, zo verzekert men. Overigens bestaat daar maar geringe animo voor. mende vredesconferentie". Maar alle bijna drie miljoen Duitsers in het omstreden ge bied hebben dan al lang voor de aan stormende Russen de benen genomen of zijn door de Polen hardhandig over de ri vier gezet. Als ik de samenvloeiing van de rivie ren, de stilgelegde werf, het verbodsbord, de ooievaar, het vrijende paar en de paar debloemen heb bewonderd, komt uit de „Konsum Gaststatte" een aangeschoten Ratzdorfer op me af. Nadat hij me, in een intense bierlucht gehuld, boers-diplo- matiek heeft uitgehoord, kijkt hij me dreigend aan en bekent lid van de henge laarsvereniging en voorzitter van de sport vereniging van Ratzdorf te zijn. Als ik deze stoere bekentenis beleefd voor kennisgeving wil aannemen, haalt haalt de man een in goedkoop plastic ge bonden document te voorschijn, dat her innert aan mijn vroegere padvinders-lid- maatschapboek, waarin óók alle behaal de insignes konden worden opgetekend. De Ratzdorfer legt me dan somber uit dat de eerder gemelde functies hem verplich ten „alle verdachte personen langs de staatsgrens onmiddellijk te rapporteren", terwijl hij probeert me recht in de ogen te zien, bijt hij me toe: „sofort weg, het is hier gevaarlijk". Als ik geen krimp geef en doe of ik deze plotselinge wending der zaken niet begrijp slaat hij om. „Ik zal u wat zeggen", bekent de hen gelaar-spion. „Ik heb een zoon in Hanno ver wonen en ook een kleinkind van an derhalf jaar, dat heb ik nog nooit gezien. Weet u waar de eigenaar van de Konsum- Gaststatte woont? Hier, ik geef u het adres, het is bij Hannover, doe hem mijn groeten." De mannen die eerst om ons heen ston den hebben haastig de benen genomen, toen mijn spionnenvanger zijn partijboek voor de dag haalde. Ik neem daarom aan, dat hij misschien toch meer narig heid kan veroorzaken dan aangenaam is. Als ik de auto start, is de bierdrinker met moeite van het portier te slaan. „Ik zal u wat zeggen," gaat hij ver der. „Daar aan de overkant is al drie keer gezaaid en nog niet één keer ge oogst". Als ik de deur dichtklap voegt hij er nog vlug aan toe: „en hier zijn de aardappelen nog niet eens in de grond." Het blijft een open vraag of hij het partijbestuur van Ratzdorf nog op de hoogte heeft gesteld. (Het eerste artikel in de reeks „op reis door Oost-Duitsland" verscheen in de krant van donderdag 17 juni. Het tweede artikel werd vrijdag achttien juni ge publiceerd.) Vier middelen in één tablet helpen elkaar endoen wonderen! BEROEMDE MIDDELEN IN ÉÉN TABLET DOEN WONDEREN! Guben aan de Neissede over kant is honderd kilometer verderop. HET DUITSE GUBEN, dat nu Wilhelm- -Pieckstadt heet, is ingeslapen. De grens met het verboden rijk bestaat uit dertig meter water, en in de zomer uit zand banken. Toch overschrijdt niemand deze Rubicon. De geheimzinnige overzijde heeft immers nog minder te bieden dan Ulbrichts harde werkelijkheid. Tussen Gu ben en Frankfurt aan de Oder voert een smalle asfaltweg naar het dorpje Ratz dorf. Behalve wat kippen, een kind en een in het zwart geklede oude boerenvrouw is er niemand op straat. Aan de oever van de rivier, die hier Oder heet, staat een eenvoudig café, dat vroeger „lm Weis- sen Ross" heette en nu „Konsum Gast statte". Naast de stilgelegde werf loopt de weg in het water dood op de plaats waar vroeger het veer naar de overkant aanlegde. Op een kartonnen bord staat te lezen „grensgebied, verboden te fotograferen". De paardebloemen zijn hier groter en ge ler, het gras vetter, de boomkruinen weel deriger dan waar ook. Op het dak van een lage boerderij zit de ooievaar op zijn nest. Een boerendochter vrijt achter de dijk met een boerenzoon, terwijl de vrien den en vriendinnen het jeugdhuis „aan kant doen". Achter de werf steekt een rood-witte paal boven water uit. Hier vloeit de Neis se in de Oder. Beide rivieren zijn Pools. Dit arcadische Ratzdorf ligt precies aan de noordpunt van een driehoekig gebied, dat ten westen door de westelijke Neisse, ten oosten door de Oder en ten zuiden door de oostelijke Neisse wordt begrensd. Toen de geallieerde grote drie in de oorlog overeenkwamen dat de westgrens van Polen langs de Oder en de Neisse zou lopen, hadden zij zoveel andere zor gen aan hun hoofd, dat ze vergaten dat er twee rivieren zijn die Neisse heten. De Britse oorlogsleider Churchill verzette er zich later tot het uiterste tegen dat de Poolse grens langs de westelijke Neisse zou lopen. De toenmalige Britse premier vond het niet nodig dat de Polen zich „een indigestie aan land zouden vreten", terwijl de in het omstreden gebied van 13.042 vierkante kilometer wonende bij na drie miljoen Duitsers in de armen van het uitgeputte Westen zouden worden gedreven en er een nieuwe haard van onrust zouden kunnen gaan vormen. Maar als Churchill na de voor hem zo dramatisch afgelopen parlementsverkie zingen van 1945 door de socialist Attlee is opgevolgd, krijgen de Russen hun zin. Als hun minister van Buitenlandse Zaken Molotov bij de Amerikaanse president Truman en diens minister van Buitenland se Zaken Byrnes blijft aandringen, stem men deze er, moe en vol heimwee naar de States, in Potsdam in toe dat Polens grens langs de westelijke Neisse en Oder zal lopen „voorlopig" en „tot aan de ko- Ofschoon de A.N.W.B. door het rijkswe genfonds een zeker vertrouwen heeft in de uitbouw van het wegennet, minder ver trouwen heeft de bond blijkens het jaar verslag 1964 in het tijdig financieel moge lijk maken van stedelijke verkeersvoorzie- ningen. BRUSSEL Door een verkeersongeluk in België zijn maandag veertien kinderen wezen geworden. Hun ouders verdronken met hun elfjarig zusje, nadat hun auto was geslipt en bij de plaats Wevelgem in de Leie was gestort. Van de veertien kinderen is de oudste 22 en de jongste nog geen twee jaar- De minimumeisen voor woningwet- en premiewoningen worden verhoogd, zo blijkt uit de nieuwe voorschriften en wen ken voor het ontwerpen van woningen, die thans zijn verschenen. Met deze nieu we wenken wordt niet alleen beoogd de kwaliteit van de nieuw te bouwen wo ningen op te voeren, maar is tevens ge streefd naar een goede aansluiting van het nieuwe huur- en subsidiebeleid, dat minister Bogaers in de naaste toekomst denkt te voeren. De minister heeft dit op een persconferentie meegedeeld. Het minimum van de totale oppervlak te van - een eengezinshuis is in de nieu we voorschriften met zeventien percent verhoogd. Voor etagewoningen ligt het nieuwe minimum 21 percent boven het oude. Ook de nieuwe maxima zijn aan merkelijk hoger gesteld. In de toekomst zal de hoofdwoonkamer niet kleiner dan zestien vierkante meter mogen zijn. De hoofdslaapkamer moet minstens elf vierkante meter oppervlakte hebben. Ook ten aanzien van de keukens zijn aanmerkelijk hogere eisen gesteld. Niet alleen wordt de minimum oppervlakte op gevoerd, maar bovendien moet. de keuken gelegenheid bieden tot plaatsing en doel treffend gebruik van een aanrecht, een kooktoestel, een koelkast, een ander huis houdelijk apparaat en een of meer kast jes In dit opzicht worden gedetailleerde voorschriften gegeven, terwijl deze vroe ger geheel ontbraken. Het belangrijkste punt is echter, dat - los van de vorengenoemde minima een ruime overmaat wordt geëist, waarbij aan de architect de vrijheid wordt gela ten, aan welke vertrekken hij deze m het bijzonder meent te moeten toedelen. Verder worden hogere eisen gesteld ten aanzien van de sanitaire inrichting, de kast- en bergruimte, terrassen, loggia s balkons en trappen. Een lift wordt aanbe volen voor meergezinshuizen met vier woonlagen zonder onderhuis boven het maaiveld. Verplicht is het aanbrengen van een lift bij vijf woonlagen zonder onder huis boven het maaiveld. De nieuwe voorschriften en wenken zullen in het algemeen gelden voor alle woningen, waarvoor na 1 januari 1966 van rijkswege een bijdrage of subsidie wordt verleend. In deze voorschriften wordt nog, wat het verschil in mogelijkheden be treft, onderscheid gemaakt tussen twee soorten woningwetwoningen, aangeduid als b-woningen. (Van onze correspondent) De agglomeratieraad van het stadsge west Eindhoven heeft maandagavond zijn eerste openbare vergadering gehouden onder voorzitterschap van ir. Witte, bur gemeester van Eindhoven. Besloten werd per jaar zes vergaderingen te houden, voor het merendeel in de kerngemeente Eindhoven. Tot tijdelijk secretaris-pen ningmeester werd benoemd de Eindho- vense gemeente-secretaris de heer Joos ten. De raad zal voorlopig ook van het Eindhovense gemeentelijk apparaat ge bruik kunnen maken. De bond noemt de verkeerssituatie in da grote en middelgrote steden chaotisch. Door ontbreken van geld blijven verkeers technische voorzieningen, berekend op de snelle toename van het verkeer, achterwe ge. Geen der incidentele verbeteringen draagt bij tot verbetering van de gehele situatie, zo meent de bond. Het jaarver slag wijst op de Duitse mogelijkheid voor gemeenten om op grond van een alge meen verkeersplan rijkssubsidie te ver- werven. Dat zou in ons land ook zo moe ten zijn. Grote en kostbare maatregelen zullen nodig zijn om het tekort aan ruimte voor lang- en kortparkeerders op te vangen. De bond constateert, dat de „wet uitke ring wegen" onvoldoende middelen garan deert voor de uitbouw van het wegennet, systematische opruiming van „black spots", urgente voorzieningen aan slechta wegdekken, het opruimen van klinker be strating in autosnelwegen en voor stede lijke voorzieningen. In de loop van dit jaar zal het weg- wijzersysteem voor E (Europa)-wegen en N(Nederland)-wegen geheel gereed zijn. Een 29-jarige Amsterdammer is giste ren gearresteerd op beschuldiging van en kele kindermishandelingen, waarvoor alle adjectieven te kort schieten. Hij werd aangegeven door zijn echtgenote. De man, die geruime tijd werkloos is en onder psychiatrische behandeling staat, wordt er door zijn drie jaar jongere echt genote van beschuldigd vorig jaar sep tember zijn vierjarig zoontje zo hard te hebben geslagen zodat deze een sleutel been brak. Verder zou hij in december hun toen enkele weken oud dochtertje bij de beentjes hebben gepakt en zo met het hoofd tegen het ledikant hebben gesla gen. In het ziekenhuis, waar het kind twee maanden moest worden verpleegd, con stateerden artsen een schedelbreuk, een breuk in de rug en een beenbreuk. Men vreest dat het meisje nooit meer geheel zal genezen. Het wordt nu nog regelma tig onderzocht omdat het hoofdje scheef groeit. Begin juni tenslotte zou hij zijn derde kind, een jongetje van twee jaar dat hem te lastig was, er zo van langs gege ven hebben dat het een dubbele armbreuk opliep. Zijn vrouw is zo bang voor hem dat zij pas het afgelopen weekeinde aangifte heeft durven doen. In haar aanklacht zijn niet begrepen een aantal pogingen om haar te wurgen. JSdetA li. ±ÉbSDfJS-ie De rechtbank in Haarlem heeft een 34- jarige chauffeur uit Gouda veroordeeld tot ,twee maanden gevangenisstraf en ontzeg ging van de rijbevoegdheid voor de duur van twee jaar. Op 25 maart van dit jaar had hip met zijn vrachtauto op het kruispunt Schiphol- weg-Hoofdweg in de Haarlemmermeer een botsing veroorzaakt, waarbij een inzitten de van de andere auto de echtgenote van de bestuurder, een 41-jarige Hilversumse fabrikant, om het leven was gekomen. De vrachtauto was van de Hoofdweg de voor- rangsweg opgereden zonder dat de chauf- Advertentie h. de graaff Prof. P. A. J. M. Steenkamp uit Uit hoorn (K.V.P.) is benoemd verklaard tot lid van de Eerste Kamer. Hij heeft de ze benoeming aanvaard. De veertigjarige professor Steenkamp is directeur van de Uithoornse conservenfabrieken. Hij is bui tengewoon hoogleraar in het sociaal recht aan de technische hogeschool in Eindho ven. Zijn benoeming voorziet in de vaca ture ontstaan door het overlijden van de heer J. H. M. Derksen. Overvloedige regenval heeft vorige week de wedstrijd-commissie van de softbalbond voor de nodige moeilijkhe den geplaatst. Het beperkte programma zorgde toch nog voor de nodige verras singen. Zo verloor Onze Gezellen van TYBB en bleef O VVO in Bloemendaal de club van die naam de baas. De Pinguins bleef op het pad der overwinningen door met klein verschil van Terrasvogels te winnen. Bloemendaal en O VVO speelden een spannende wedstrijd, waarin Bloemendaal zeer roekeloos omsprong met de scorings kansen. Voor Bloemendaal opende Dolly van der Aardweg de wedstrijd goed door als eerste slagvrouw een homerun te pro duceren. Met volle honken en slechts één nul bleven runs toch uit in deze slagbeurt. Fel kwam O VVO in de tweede slagbeurt terug. Fransje Koster begon met een honkslag. Jetta van 't Land moest vervol gens, volledig de steun van haar veldsters missen. Vier blunders van het Bloemen- daalveld zorgden voor even zo vele runs. Hoe duur deze misgrepen waren, bleek in het verdere verloop van de wedstrijd. OVVO was kansloos tegen Jetta van 't Land. Ruimschoots kreeg Bloemendaal kans de score een ander aanzicht te ge ven. Enerzijds voorkwam Rietje Treffer met enkele schitterende vangen runs, en kreeg Bloemendaal kansen, dan werden deze niet uitgebuit. Lang heeft het er in de wedstrijd De PinguinsTerrasvogels naar uitgezien, dat de Santpoortse ploeg de eerste winst zou gaan behalen. Op het werpen van Rietje Disselköter kregen de Heemsteedse meisjes drie innings geen enkele kans. Terrasvogels, dat door twee tweehonksla- gen van Marjolein Posthumus en Rietje Disselköter in de tweede slagbeurt een 2-0 voorsprong had genomen, liep in de vier de slagbeurt uit naar 4-0 toen opnieuw Marjolein Posthumus het slaghout vaar dig hanteerde. De Pinguins kwam echter terug. Een vrije loop, gevolgd door een kostbare misgreep van Mieke Wijnberg, bracht de hoop bij de Heemsteedse ploeg terug. Honkslagen van Anneke Smit, As- trid Hölsken en Geertje van der Velden maakten het drama voor de Santpoortse ploeg compleet. Terrasvogels was echter nog niet verslagen. Honkslagen van Wil Dordmundt, Mieke Wijnberg en Ilonka Creyghton zorgden voor een 6-4 voor sprong. De zesde inning bracht de beslis sing. Honkslagen van Betty Veenstra en Astrid Hölsken, gecombineerd met een falend Santpoorts veldwerk brachten De Pinguins definitief met 8-6 in veilige haven. Onze Gezellen kan de hoog gestelde verwachtingen tot op heden niet waar maken. Ook tegen TYBB ging de ploeg in feite kansloos ten onder. TYBB, dat na drie innings door slaggeweld van Pia van Baeckel, Lenie Kouijzer, Joke van Zan ten en To van Zanten met 4-0 leidde, zag Onze Gezellen in de vierde slagbeurt door honkslagen van Loes Spijker en Ludy Handgraaf tot op één punt naderen. Tij dig herstelden de geel-zwarten zich. Een honkslag van Wil van Zanten, gevolgd door een aantal vrije lopen zorgden weer voor een marge van vijf runs. Toen On ze Gezellen bovendien enkele steekjes liet vallen leek met een 10-4 voorsprong in de laatste inning de strijd beslecht. Bij TYBB werden de zenuwen de speel sters echter de baas. Vijf dure misgrepen gen van Ludy Handgraaf, Joke van der Putten en Marian Eerdmans reikten ech- ter niet verder dan 10-9. Stand: HHC 8 15 SC Haarlem 5 6 DSS 7 11 Bloemendaal 2 6 6 OWO 8 10 De Pinguins 2 5 1 Bloemendaal 9 10 OVVO 2 5 0 EDO 8 8 TYBB 9 8 3A: 6 12 Onze Gezellen 8 7 TYBB 2 HCK 7 6 Shell 7 10 De Pinguins 8 5 Onze Gez. 2 7 9 Terrasvogels 8 0 Bloemendaal 3 6 8 2A: HHC 3 7 6 VVGA 8 13 SC Haarlem 2 7 6 HHC 2 7 12 Lijnden 7 5 TIW 7 11 DSS 3 7 0 HCK 2 8 8 3B: EHS 7 6 EDO 2 7 12 THB 6 4 Watergr.m. 7 10 De Meteoor 6 2 HHC 4 5 6 De Pinguins 3 7 0 Rooswijk 2 5 6 2B: Terrasvogels 2 6 4 De Geuzen 6 10 De Geuzen 2 4 2 Rooswijk 5 8 HCK 3 4 2 DSS 2 6 7 EHS 2 6 2 feur voldoende had opgelet. De officier van Justitie had twee maanden geëist, als mede een jaar ontzegging der rijbevoegd heid. Een 52-jarige uitvoerder uit Amsterdam werd door de rechtbank veroordeeld tot twee maanden gevangenisstraf en twee jaar intrekking van het rijbewijs. Op 9 december 1964 op de avond dat de voetbalwedstrijd Nederland-Engeland in Amsterdam werd gespeeld had hij op de Haarlemmerstraatweg bij een inhaal manoeuvre een auto scherp gesneden. Als gevolg daarvan had hij de ander geraakt en was geslipt. Daardoor botste hij tegen een tegemoetkomende auto op, die tegen een betonnen paaltje reed. De bestuurder van deze auto overleed enige tijd later aan zijn verwondingen. De verdachte had tot zijn verdediging aangevoerd, dat hij bij zijn inhaalma noeuvre plotseling voor een tegenligger had moeten uitwijken. De eis luidde drie maanden gevangenisstraf en drie jaar ont zegging der rijbevoegdheid. Het Arnhemse gemeenteraadslid mr. J, Hekkelman (P.v.d.A.) heeft bezwaar te gen het optreden van het Amerikaanse stuntteam „Blue Angels" tijdens de lucht- show op 30 juni in Arnhem, in het kader van de Navo-taptoe. In een advies aan B. en W. herinnert hij aan het recente ongeval op Woens- dracht en vraagt hij het gemeentebestuur indien geen afdoende veiligheidsmaatrege len mogelijk zijn dit onderdeel dan wel de hele show niet te laten doorgaan. Advertentie DRUM ANKARA (AFP) - Vier Turkse boe ren zijn ernstig gewond in een gevecht met raven, dat twee uur duurde. Drie van hen lagen te rusten in een wil genbosje. Zij sloegen direct alarm toen de raven aanvielen, waarop dorpelin gen met geweren op de vogels begon nen te schieten. Deze stortten zich ech ter in dichte zwermen op hen. Hoewel vijftig raven werden neergeschoten werd de toestand voor de boeren steeds benarder, totdat de aanval opeens ophield. De raven hadden namelijk ge zien dat twee katten door het geweer vuur waren gedood en stortten zich op de kadavers. Mr. B. J. Besier, procureur-generaal bij het gerechtshof te Leeuwarden, volgt op 1 oktober mr. D. J. van Gilse op als procureur-generaal bij het gerechtshof in Den Haag. In plaats van de met ingang van 1 juli aftredende procureur-generaal bij het gerechtshof te Amsterdam, mr. H. R. de Zaaijer, komt mr. M. H. Gelinck, thans officier van Justitie, hoofd van het arrondissementsparket te Leeuwarden.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 7