Geldig vrijdag 25 en zaterdag 26 juni 59e 55c 79c 75c 89c 98c 45c 55c 45c 79c 75 VROOM DREESMANN JAAR VRIJDAG VOORDELEN Geldig dig vrijdag en zaterdag 15 JAAR VRIJDAG VOORDELEN Geld 15 JAAR VRMDA 9 15 JAAR VRIJDAG VOORDELEN 15 JAAR VRIJDAG VOORDELEN G 34.- 1295 2* 1 17' er 29 100.- 10 1 1 12' 95' 4 37c 1 11 2' 89.- "'djtej. en zaterdag 15 JAAR VRIJDAG VOORDELEN Gel G VOORDELEN Geldig vrijdag en zaterdag 15 JAAR VRIJDAG VOORDELEN Geldig vrijdag en zaterda 29 £75 A.50 'arge 25 1»5 175 75 75 £.90 7v C50 4» •Nji M JMR Vrij Dag ELEN Polyethyleen afdek folie. Met dit materi aal kunt u van alles doen. Wij geven u en kele voorbeelden: af dekken van uw bagage, bescherming van uw kleding, voor camping enz. 400 cm. breed, per meter 1.80 A on 300 br., p. m. I Projektie tafel. Deze tafel is opklapbaar en heeft één verstelbare poot en een verstel baar projektieblad. Hoogte 115 cm. Een stevige tafel, uw pro- jektieapparaat staat dus stevig 2250 Extra los blad 8.90 Bedlampje. Leuk, ar tistiek model, dat u kunt gebruiken als wandverlichting. Door draaien van de voor kant kunt u direkte - of indirekte verlich ting hebben. Met af stands schakelaar 390 Klemlampje. Een ge zellig lampje, dat u kunt klemmen aan een bureau of werktafel. Moderne vormgeving. Flexibel kapje, zodat u direkt of indirekt licht kunt hebben. Keus uit 5 kleuren Polyether matras. Deze matras heeft een solide overtrek, is stof vrij en licht in gewicht. Gezonde, rechte lig ging. Een prachtige ma tras, waarvan u zeer veel plezier zult heb ben. Afmetingen: 190x80x8.6 cm. Sea Horse lunchset, bestaande uit: char mant en kleurig laken. 130 x 130 cm. plus 4 vingerdoekjes ^75 Sea Horse ontbijtla- ken, 150 x 150 cm. Verkrijgbaar in 3 kleu ren. Zeer geschikt voor ronde f" 75 tafel 3 Draion damesvest, zeer mooie kwaliteit, fully-fashioned gebreid. Hoog gesloten model, lange mouw. Zo ge wassen, zo droog, kleu ren: wit, rose, bleu, aqua. Maten 42-46. Ide aal ook voor de vakantie oc Fantasie slopen, een sierraad- voor uw bed. Een sloop met char mante galon garnering. Vervaardigd van Twents graslinnen. Formaat 60 x 70 cm. met hotel sluiting. Kleur en fleur in uw slaap kamer Bureaustandaard m. 4 ballpoints. Een mo derne standaard, waar in u een blauw, rood, groen en zwart schrij vende ballpoint vindt. Elke ballpoint is tevens briefopener en heeft een centimeter verde ling; verpakt in doos, compleet $0 Damessjaals. Een prachtige sjaal, die wij u brengen In 5 prachti ge dessins en in alle modekleuren. Een wel kome aanvulling van uw garderobe 95 Gordijnstof. Mooie, soepel vallende kwali teit in het z.g. struc tuurweefsel. Was- en kleurecht. U kunt een keus maken uit de kleuren: tomaat, bleu, cognac, reseda en goud. 120 cm. breed per meter ^95 Damesshorts, ver vaardigd van een mooie kwaliteit jeans. Elastiek in de rug en rits aan de zijkant. Er zijn vele kleuren o.a. koren, bleu, groen, rood, zwart en wit. Maten 34-50 Anti-motual, Uitvoe ring: metalen buis frame met stevig plas tic folie, Een solide ritssluiting comple teert het geheel. Uw kleren hebben deze be scherming zo hard no dig. '75 Ongebleekte katoen voor lakens en slo pen. Beter dan het beste Kongolinnen. U kunt nu zelf uw lakens en slopen maken. Voor 1 pers. lakens, 150 cm. breed, per meter jtm»m voor 2-pers. lakens, 180 cm. breed, p. mtr. 2.40 Tweedeurs Bonkon- ko linnenkast. 1/2 hang, 1 /2 leg, van on der afgewerkt met plint. Blanke uitvoe ring. De ideale oplos sing voor kleinbehuis- den of voor woningen met weinig bergruimte Afm 175x 110x60 1 35." Nylon tulex gaine, met ritssluiting en ex tra verstevigd voor- en achterpand. Slank af- kledend. Voorpand heeft baleinen en het achterpand is vervaar digd van dubbelrek sa tijnelastiek. Maten: medium, large en extra Rapido snelkookpan. Uw warme maaltijd is In een oogwenk klaar en geen verlies van vi taminen. Deze pan is solide uitgevoerd, heeft een drukregelaar en veiligheidsventiel. 7 liter 39.- Helanca dames bad pak. U kunt een keus maken uit 3 modellen, met en zonder rokje. Grote verscheidenheid van kleuren en dessins. Zo'n charmant badpak is onmisbaar tijdens de vakantie. Maten 48-50 15.75 A >|75 Maten 40-46 I T" Arend. Technische ge gevens: 200 cm. lang, 180 breed, 150 hoog. Bagagepunt. Dubbel- daks uitvoering. Ge wicht 8.5 kg. Verpakt 65 x 25 cm. Ti-» Tricel en satijnka toen. Twee aanbiedin gen in onze stoffenaf- deling. Tricel, de ideale wonderstof. Zeer apar te dessins, of Satijn- katoen, soepele kwali teit. Provenjaalse, klei ne bloemdessins. 90 cm br- P- mtr. ^95 Simplex dameshand schoen. Deze heerlijke soepele handschoen is uitgevoerd in een ajour weefsel. Lang model. U kunt een keus maken uit de kleuren: donker blauw, cognac, zwart, rose, bleu, wit en gebr. wit,per paar ^jSQ Damesschoentjes. 2 modellen: met open- of gesloten hiel. Water afstotend in lak en in mat. Kleuren: rood-wit -zwart. Met open hiel, maten 35-42 per paar 5.35. Met gesloten hiel, maten 35-42 per paar Haardbankje. Teak- kleur uitvoering. U kunt kiezen uit diverse soorten en kleuren be kleding. Geschikt voor ieder interieur. Als ex tra zitje is zo'n haard- bankje on misbaar 50 Luchtbed Ascona. Comfortabel stoelbed, In een wip tot ligbed om te toveren. 4-delig hoofdkussen en ver hoogde buitenbanen. In zwart-rood en zwart blauw dessin^Q Heren singlets en slips. Mooie ribtricot vervaardigd van prima perugarens. Solide af werking met stevige interlock bies. Vervang baar elastiek in slipje. Maten 4-7. Alle maten 95 Badstof keukendoek. Prima kwaliteit in kleu rige dessins. Echt de doek voor de moderne keuken. Van deze doe ken kunt u niet genoeg in uw linnenkast heb; ben. Formaat 55 x 55 cm. Auto-wasborstel. Iedere auto-bezitter weet hoe handig en onmisbaar een goede borstel voor zijn wagen is. Deze borstel van zuiver, in rubber ge- vulcaniseerd varkens haar, wast absoluut kras-loos. Met slang aansluiting 875 Kindersokjes. U kunt er nooit genoeg in huis hebben. Straks komt de grote vakantie! U kunt kiezen: fleurige zomerse kleuren, ook wit, of gedekte donke re tinten, maat 11-12, per paar 1.60 QPc m. 1-2, p. pr. O J kleine stijging per maat Plastic wasmand, Onmisbaar voor uw was thuis, maar ook als u naar de wasserette gaat. Alles handig bij elkaar. De mand is ver vaardigd van stevig plastic. Formaat: boven 45 cm. rond. 33 cm. hoog Dames parapluie. Nylon ombré, dus de moderne, aflopende kleur. Gemonteerd op zeer solide, goud mon tuur. Zeer fraaie, be klede, gestikte knop. U kunt een keus maken uit verschillende kleur schakeringen Glazen. Wij presente ren u twee aanbiedin gen. 6 Vruchtensapglazen, diverse frisse fruitde- cors of 6 heldere cola glazen Nylon dames onder jurken, met prachtige kantgarnering langs bustevorm en onder- langs. Diverse modi euze modellen. Kleu ren: wit, rose, bleu en aqua. Maten 38 tot 50 Bollen breikatoen. Dames, dit is wei iets zeer bijzonders. U weet zelf heel goed, wat u van katoen kunt maken. Prachtige bol len breikatoen, plm. 50 gram, kleur wit; per stuk Schuimbad. Grote fla con met heerlijke den- negeur. Een wolk van schuim in uw bad of douche. Werkt heerlijk verfrissend en opwek kend. Flacon voor ca. 25 baden 50 Nylon dames regen mantel. Een geheel nieuw model. Mouwen en rugpand uit één stuk. Volkomen water en winddicht. Keus uit 5 kleuren,o.a. marine en rood. Met hoofd doekje en ceintuur. Maten 36-50 Slaapzak Acryl uni nylon. Buitenzijde ny lon, binnenzijde poplin Gevuld met koeste rend-warme acrylj kleuren: uni groen, blauw en rood, in het kamp als slaapzak, maar ook als deken. Rits rondom. it 90 180 x 75cm. iQ Bouclé tapijt. Zuiver haargaren verzet bou clé tapijt, dat u ge bracht wordt in diver-, se kleuren. Een prach tige kwaliteit en kleur, waardoor uw kamer 'n geheel ander aanzien krijgt.100 cm.dj A 5Q br. per meter I Tr (Neemt U de maat van uw kamer even mee?) Kapstersjas. Leuk, vlot 3/4 model in tricot nylon, 3/4 mouw, kraag en revers.Twee opge stikte zakken en band in de rug. Makkelijk wassen en... niet strij ken. Veie, frisse mode- tinten, Ook praktisch in de huishouding. Mtn, small, medium Q95 en large Dames spijkerpanta lon. Een heerlijke dracht voor strand, in het kamp, op de fiets, kortom echt een pan talon voor vrije dagen. Wij brengen deze pan talon in kleine maar ook In grote maten. Maat 38-48 g9Q Dameshoeden. Bij ons feest mag een char mant hoedje niet ont breken. Diverse mo dellen van dit seizoen worden u gebracht in stro, linnen, sisal of organza. U zult zeker slagen Stretch nylon kinderpanty. Extra in gezet kruisje, waar door zeer goede pas vorm. Pijpje afgezet met leuk kant-elastiek je. Keus uit div. kleu ren. Leeftijd 10-14 jaar 2.25. Leeftijd 6-9 jaar 1.95. Leeftijd A 75 2-5 jaar I Bel-o-fast meisjes blouses. Mooie kwali teit, die zeer gemakke lijk is in het dragen. Vlot en toch charmant. Diverse kleuren, o.a. wit. Maten 50 t/m 110. Maat 110 4.75 ^95 Maat 50 kleine stijging per maat Fauteuil. Bekleed met een sterke kwaliteit kunstleer. Teakkleur armleggers. Zeer soli de uitvoering in diver se kleuren o.a. zwart, rood, wit. Deze fau teuil is een sieraad in uw woning l&tvoaxv&x*' Nylon dames nacht hemdje, met kanten schouderpas en sierlij ke kantstrook onder- langs. Modieus model in de kleuren: bleu, rose, aqua en geel. Ide aal op reis of vakantie. Maten: small, medium en large 95 Oogjes- en hydrophi- le luiers. Grote maat 70 x 70 cm. Een feest- aanbieding, waarvan u moet profiteren. De bekende V D luier, ijzersterk en toch heerlijk zacht. 6 stuks Nylons. Wij brengen u een prachtige kous, in 20-30 denier en lad- dervrij. Een ijzersterke kous in de maten 8Ï-11. per paar 1.75 2 paar >95 Poplin herenpyama's Een prachtige pyama, in frisse donkere streepdessins. Moder ne, brede kraag, breed rimpelelastiek. Een pyj ama voor stoere man nen. Maten 48-56 ^90 Bel-o-fast heren- overhemden. Wij brengen dit hemd in de originele kwaliteit. Dus niet strijken. Super-wit met ver sterkte boord en man chetten. Verkrijgbaar in de maten O90 36-43 O DRUPS. Heerlijk van smaak. 500 gram KAASCRACKERS Met goede kaasvulling, per pak VRUCHTENSCHIJF JES. Heerlijke agarvruch- tenschijven. 200 gram CAPPUCINO'S Voor de fijnproevers. 150 gram MELANGE DE LUXE Melange van heerlijke koekjes. 200 gram GOMBALLEN Super kwaliteit. 500 gram ROOMBOTERCAKE Onze bekende kwaliteit per stuk V D BESCHUIT 13 stuks. Breukvrij verpakt. 2 rol ENGELSE CARAMELS Vanille of chocolade. 200 gram V D ONTBIJTKOEK 1e kwaliteit, per stuk PENNY WAFELS Inhoud 10 stuks per pak KERSENBONBONS Met kersen kersenlikeur vulling. 100 gram

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 24