|PH Cees van Italiaan Espen dicht bij Gimondi blijft de gele trui; T our-leider Victorie voor Pel's équipe Opmars van Poulidor in tijdrit, maar Italianen volgden goed Rondecijfers Tour 2 Harry groene Steevens dicht trui in kleine bij de Tour Rondecijfers LOCOMOTIEF ORANJE VORMDE WEER DE BESTE PLOEG MAANDAG 28 JUNI 1965 |g| Alwéér: vooraan! Niet beloond Beslissing Verwarring "fr Goed verdiend Bijna tweede zege FWWW\AAAAAAAAA#WWW%A#V%MAAAAA#W%A/WV\AAA#V%AAAAA#VW\AAIW%AA/WWWV\AA#IA#WWVWVWV«AAAAAA/IMA/VWWIAI«AMIWW\ Cees van Espen behaalde in Chateaulin in de vijfde etappe van de Tour de overwinning. Het is tot dusver het grootste succes uit zijn wielerloop- baan. De Arnhemmer had tot dusverre op het nationale plan reeds her haaldelijk de aandacht getrokken, doch zijn rijden werd gekenmerkt door een zekere schroom, als hij in het buitenland aan de start verscheen. Wel licht heeft zijn succes van zaterdag hem daar definitief overheen geholpen. Van Espen, op 25 mei 1938 in Arnhem geboren, is sedert 1964 professio nal. Zijn meest in het oog springende zegepralen, waren tot op heden een overwinning in de prof ronde van Ossendrecht 1964 en een eerste plaats in de „O van Oldenzaal" van dit jaar. In het vorig seizoen behaalde hij voorts een tweede plaats in de laatste rit van Parijs—Nice. Opvallend is de erelijst, die de Arnhemse magazijnbediende als amateur opbouwde. Daarop prijken onder andere overwinningen in de Ronde van Twente, de twee daagse ronde van Brabant, het kampioenschap van Gelderland en twee ritzeges in de Ronde van Canada 1964, die hij met een vijfde plaats in het eindklassement afrondde. Advertentie flrtA/VAA/lA/WWW\rtA/V/W\AAWWVW/V\rtAAAAAA/\AAA/WWW\AAAftiUWW\A/W\AftA/VW\AAArUWWVyWWVW\AAA/yVWM\/W* (Van een speciale verslaggever) Nederland heeft in de Tour de France het afgelopen weekeinde weer van zich doen spreken. Zaterdagochtend was het direct al raak. De Arnhemmer Cees van Espen bekroonde een solo met een ritoverwinning en kwam daardoor dicht bij de gele trui, die uiteindelijk nog steeds om de schouders van de talentvolle Italiaan Gimondi hangt. Leo van Dongen werd achter Van Espen tweede, Nijdam zesde, De Roo negende en Karstens tiende. Dat betekende ook een overwinning in het ploegenklassement. Na die eerste helft van de vijfde etappe had de for matie van Pellenaars zelfs de leiding in het algemeen ploegenklassement. Van Espen schoof naar de tweede plaats in het individuele klassement. Uiteindelijk moesten die fraaie posities in de tijdrit weer afgestaan worden, maar dat was ook wel te verwachten. Poulidor werd de grote winnaar van de tijdrit. De Franse kandidaat voor de eindzege wipte naar de vijfde plaats. Gisteren mikte de equipe van „de Pel" ook weer op êen etappe-overwinning en het zag er lang naar uit, dat het zou lukken ook. Tot 5 km voor de baan van La Baule lag De Roo na een lange eenzame vlucht voor, maar toen werd hij ingelopen. Niettemin werd hij derde achter de Belgen Reybroeck en Swerts. Na het opmaken van de uitslagen van zaterdag en zondag bleek Cees van Espen de beste Nederlander te zijn. Hij staat zesde in het algemeen klassement, vlak voor Janssen en Den Hartog, die de zevende en achtste plaats delen. Drie Nederlanders dus bij de eerste tien. Zeer fraai, ongetwijfeld. Kees Pellenaars had zijn strategie Van Espen met de volle winst toch nog j^vRRoesTEW L CEES VAN ESPEN de winnende fiets.' Gemonteerd met Vredestein-banden. Licht lopende 'J§ Locomotief rijwielen voor sport, toerisme en dagelijks gebruik 1 maximum van bijna 2% minuut na 180 km. Toen reed De Roo, die in het alge meen klassement een achterstand van 3.11 op Gimondi had, theoretisch in de gele trui. Maar zijn zwoegen zou niet beloond worden. Want achter hem werden in de laatste dertig kilometer voortdurend de- marrages aangezet, waarbij de andere J Televizieren wel hun best deden af te remmen, maar zonder succes. Het gat werd steeds kleiner tot De Roo 1 vijf kilometer voor de meet de ongelijke strijd staakte. „Ik had een veel te klein verzet (51 x 13), terwijl de meesten 53 x 13 rijden. Daarmee zou ik in de af- dalingen veel harder zijn gegaan", zei de hevig transpirerende De Roo aan de fi- nish teleurge ild dat hij de etappe niet j had kunnen winnen, maar zijn grote klasse had zich duidelijk afgetekend, toen hij ondanks zijn inspanningen in de spurt toch nog de derde plaats pakte. r In de laatste kilometers had er nog een Nederlands succes ingezeten, toen Henk Nijdam in gezelschap van Ward Seis uit- i liep. Met vier seconden voorsprong be reikten zij de ingang van de renbaan, maar de Belg deed geen kop en daar- j nauwkeurig uitgestippeld. Vrijdagavond was hij in Saint Brieuc langs de kamers van de jongens gegaan om zijn instruc ties uit te delen. De slimme Pel had zijn strijdplan dagen tevoren ingesteld. Hij re kende erop dat de groten in het veld, zo vlak voor de eerste tijdrit, zich wel zouden willen sparen en daarom moest nu de grote aanval van de Televizieren komen. Het werd een stormachtig offen sief In de eerste 110 kilometer over de zachtglooiende heuvels van Bretagne beukten de roodwitten de vesting storm- rijp. Veel werk werd daarbij verzet door Jo de Roo, die tot viermaal toe bij een demarrage betrokken was, door Malie paard (driemaal), Van Dongen (twee maal), Van Espen, Wouters en Haast. Ook het Nederlandse vreemdelingenle gioen liet zich niet onbetuigd, getuige de aanvallen van Den Hartog, Geldermans en Cees Lute. Maar pas na 113 kilometer viel de grote slag. Toen ging Leo van Dongen alleen op pad, kreeg gezelschap van Brandts en Everaert en tenslotte van Van Aerde en Van Espen. Dit kwintet mar cheerde dapper voor de 'vermoeide meu te uit, die steeds meer verlies moest toe staan. Na 118 kilometer 35 seconden, na 120 kilometer nog eens 20 sec daarbij, weer twee kilometer verder al totaal 1.35 en bij aankomst in Chateaulin, waar een circuit van 7 kilometer lengte met een nijdig bergje nog driemaal gereden moest worden, was het al twee minuten. Vlak onder de top van de laatste klim viel de beslissing. Cees van Espen had zich wat laten afzakken, demarreerde toen in één ruk. Hij pakte een twintigtal me ters op zijn vluchtgenoten, van wie Pier re Everaert een tegenzet beraamde. Maar deze werd door Van Dongen tot de orde geroepen. De Nederlanders hadden het spel slim gespeeld. Want zij wisten drommels goed, dat de tegenstand alleen van de Fransman zou komen. De twee Belgen immers, die bij verschillende groe peringen zijn ondergebracht, zouden het karwei niet voor elkaar willen opknap pen. Onze jongens kregen gelijk en toen Everaert onder de controle van Van Don gen bezweek, lag niets meer de etappe zege van Van Espen in de weg. In de laatste afdaling ontsnapte ook nog Leo van Dongen, die door deze solo de winst in het ploegenklassement groter maakte. Er heerste na de aankomst temidden van de feestvreugde nogal wat verwar ring over de vraag of Van Espen nu ook de gele trui had veroverd. Pellenaars was ervan overtuigd, maar de rekenmees ters moesten hem teleur stellen. Niet al leen namelijk was er voor de winnaar van deze halve etappe slechts veertig se conden bonificatie in plaats van de ge bruikelijke minuut, maar bovendien zou tekort zijn geschoten om Gimondi te ont tronen. Slechts drie seconden zou de Arn hemmer dan zijn achtergebleven bij de Italiaan. En zelfs als Van Espen op de eerste plaats in het algemeen klassement zou zijn gekomen, dan nog had hij geen maillot jeune aan zijn trofeëenbuit kun nen toevoegen, want die wordt na een halve etappe niet uitgereikt. Hetzelfde gold ten aanzien van het al gemeen ploegenklassement, waarin de ploeg van „De Pel", dank zij de coupe Van Espen en Van Dongen de eerste plaats had veroverd. Belangrijker was, dat de formatie een mentale injectie had gekregen, niet het minst door de ver diensten, die op deze vijfde dag een be drag van een miljoen oude francs de Fransen zijn nog steeds niet gewend aan het nieuwe munstelsel benaderden. Dat wil dus zeggen bijna 7500 gulden, waar aan een extra premie van 2000 gulden van het Sportfonds Televizier in niet on belangrijke mate bijdroeg. Het heeft weinig gescheeld of Nederland zou evenals in 1964, toen de overwinning van Henk Nijdam de volgende dag Jan Janssen inspireerde tot een ritzege in Thonom-les-Bains, weer met twee over winningen uit de bus zijn gekomen. Dit maal echter waren het de mannen van Pellenaars die opnieuw op roem uittogen. Vooral Henk Nijdam, nog steeds niet heen over de teleurstelling van zijn fout op de wielerbaan in Roubaix, wilde zich zondag revancheren en ging tot zes maal toe in de slag mee. De winst van Van Espen had de meute echter wakker geschud en steeds als de Televizieren op avontuur uittrokken en dat gebeurde heel vaak werd het alarmsein gege ven. Nu ook werd de tegenstelling tus sen de ploeg van „De Pel" en de over buitenlandse merken verspreide Neder landers duidelijk. Enkele malen name lijk lanceerden Den Hartog, Lute en zélfs Peter Post hij trok er nota bene met Rik van Looy op uit de tegenaanval. Daarom was het een verrassing dat Jo de Roo na 135 km wegging en niemand aan zijn wiel meekreeg. „Als je zelf gaat, ben je er altijd bij", zo redeneerde de door kon het aanstormende veld, waar- Zeeuw, die dag in dag uit in de front- j van Reybroek de etappe won en de groe- linies strijdt. Toen de Nederlandse kam- ne trui veroverde, op de laatste honderd pioen een voorsprong van een minuut meter het tweetal nog overweldigen. „Als had, gaf hij de hoop op steun op en' Seis maar twee keer had overgenomen, ging alleen verder. Het verschil groeide waren zij er nooit bijgekomen," zei Nij- tot 2 minuten precies op de fraaie nieu- dam, die de ritzege als cadeau aan zijn we brug hoog boven de Loire bij La Roche jarige vrouw Lidy had willen aanbieden. Bernhard (170 km) en daarna tot een 1 Het mocht echter niet zo zijn. Wat de tijdrit over bijna 27 kilometer betrof, hadden de mannen van Pellenaars na de triomf Van Espen-Van Dongen zich geen illusies gemaakt. Misschien viel het rijden van Henk Nijdam iets tegen, maar daartegenover stond een eervolle 26ste plaats van Cees Haast. In dit onderdeel van de Tour was de eer weggelegd voor ons vreemdelingenlegioen, waarvan voor al Jan Janssen met een elfde plaats ver raste. Arie den Hartog, evenals zovele anderen zich vergissend in de wind, werd zeventiende en moest Ab Geldermans (dertiende) nog laten voorgaan. De winst was voor Raymond Poulidor, die het traject met een gemiddelde van 42,474 wegtrapte. Een tegenvaller voor de Fransman, die van zijn ploeg weinig steun ondervindt en het dan ook nog heel moeilijk zal krijgen, was de tegenstand van leider Gimondi, die slechts twintig seconden (tien seconden reëel plus tien se conden bonificatie) aan de Franse troef prijsgaf. De Italianen lijken trouwens toch de grootste concurrenten van Pouli dor te zijn, want met een winst van 29 se conden op Gianni Motta en 50 seconden op Vittorio Adomi kon Poulidor eveneens maar weinig tevreden zijn. Voor drie an dere concurrenten was het verlies bedui- dender: voor Arie den Hartog 1.59, voor Federico Bahamontes 2.56 en voor Van Looy, die zich over een toerzege wel geen illusies meer zal maken, zelfs ruim drie minuten. Jo de Roo bezig aan zijn solo. Op dit moment lag hij r zools het bord aangeeft nog 2 minuten voor op het peloton. ZEVENDE ETAPPE 1. Guyot (Fr.) 4.21.42, met bon. 4.21.12; 2. Marine (Sp.) z.t., met bon. 4.21.27; 3. Van Cauwenberghe (Belg.); 4. Bilic (Joe- gosl.); 5. Gazda (Polen); 6. Leyten; 7. Lewis (G.-B.); 8. Zielinski (Polen); 9. Lute allen 4.21.42; 10. Desvages (Fr.) 4.22.06; 11. Schouten; 12. Steevens; 16. Schepers. Algemeen klassement: 1. De Locht (Belg.) 30.17.22; 2. Furian (Oost.) op 1.02; 3. Peffgen (Did.) op 2.51; 4. Steevens op 2.52; 5. Marine (Sp.) op 2.56; 6. Herger (Zwits.) op 3,05; 7. Suria (Sp.) op 3.07; 8. Rodriguez (Sp.) op 3.21; 9. Van Cauwenberghe (Belg.) op 3.28;-. 10. Delvael (Belg.) op 3.31; 11. Grosskost (Fr.) op 3.35; 12. Beugels op 3.57; 22. Lute op 6.48; 24. Leyten op 7.04; 52. Hoogland op 12.54; 66. Scheepers op 13.46; 74. Schouten op 24.43; 81. Ottenbros op 26.27. Ploegenklassement1. Nederland 13.05.26; 2. Polen 13.05.30; 3. Frankrijk 13.05.54; 4. Spanje z.t.; 5. België z.t. Algemeen ploegenklassement: 1. Spanje 90.52.45; 2. Polen 90.55.56; 3. Frankrijk 90.57.13; 4. België 90.58.33; 5. Groot-Brit- tannië 91.00.26; 6. Nederalnd 91.02.05. Puntenklassement: 1. Anni (It.) 53 pnt.; 2. Steevens 49; 3. Peffgen (Did.) 44; 4. Bernard Guyot (Fr.) 37; 8. Leyten 30. Poulidor de snelste tydnjder dag voor de tweede maal in successie beslag gelegd op het dagploegenklasse- ment in de Tour de l'Avenir. Evenals de Polen, ongeschokt door een hun vrij dag na de finish overkomen auto-onge luk dat kopman Gawliczek belette ver der aan de ronde deel te nemen, had de ploeg van Sjefke Janssen twee renners in een kopgroep van negen, die na een 188 kilometer lange rit vanuit Concarneau Op slimme wijze heeft Nederland zon- met 24 seconden voorsprong in La Baule -s- arriveerde. De overwinning was dus nog niet veilig en de Nederlanders in het pe loton waren ervan op de hoogte. Vlak voor de hippodrome in La Baule wipten Harry Steevens en Henny Schouten uit het peloton en de vier seconden voor sprong, die zij hadden bij aankomst op de baan, stelde de toppositie in het dag- ploegenklassement buiten gevaar. Er wa ren nog meer pluspunten voor oranje. Steevens vergaarde, in tegenstelling tot gToene-truldrager Mario Anni weer enkele kostbare punten voor het puntenklasse ment en is nu de leider dicht genaderd. Bovendien kiom Karei Leijten, een van de negen koplopers, in het klassement van de 23ste naar de 17e plaats. De in hoog tempo verreden etappe de renners arriveerden met een voor sprong van bijna een half uur op het tijdschema leverde een zege op voor Bernard Guyot, die daarmee het geschok te Franse prestige weer enigszins opvij zelde. Van de negen leiders was de Spanjaard Marine de enige serieuze be lager voor gele-truidrager De Locht, zodat de top van het algemeen klassement vrij wel bleef zoals deze was. De negentienjarige tricolore Bernard Guyot heeft vanaf de eerste kilometers zeer veel strijdlust aan de dag gelegd. Met de tirade van zijn sedert de zesde rit zeer ontevreden ploegleider Robert Oubron nog vers in het geheugen meng de de oudste van de twee aan de Tour deelnemende Guyots zich in vrijwel elke vlucht. En dat waren er nog wat, on danks het door de rugwind hoge tempo van 43,448 kilometer per uur gemiddeld. Reeds meteen na de start kwam de Fransman in het geweer, gesteund door de Pool Gazda. Het peloton reageerde voorbeeldig en herstelde de orde. Geen nood, want Bernard had zo'n vroeg suc ces ook niet verwacht. Maar om een kans te hebben moet je er nu eenmaal bij zijn en daarom was hij opnieuw pre sent na 60 kilometer. Ook ditmaal, kwa men hij en zijn makkers de Brit Addy en de Pool Zielinsky echter niet ver. Na een kort intermezzo in de vorm van een vlucht met o.a. Harry Stee vens (resultaat nihil) vond Bernard Guyot in Vannes (10 km) opnieuw de tijd ge komen om toe te slaan. Hij kreeg deze keer sterkere makkers mee als de Span jaard Perrurena en de Zweed Goesta Petterson. Leijten en Ottenbors vertegen woordigden Nederland, nog zeven cou reurs brachten het aantal koplopers op twaalf. De situatie werd voor onze land genoten nog rooskleuriger toen Eddy Beu gels zich aandiende als vervanger voor de teruggevallen Zwitser Von Daniken, doch het peloton kon zich met de gang van zaken niet verenigen en maakte met nog 50 kilometer te rijden ook aan deze vlucht een einde. Weer was dus het ini tiatief niet beloond. Guyot zou echter toch zijn zin en naderhand ook zijn beloning in de vorm van een ritzege krijgen. Want toen hij in La Roche Bernard, met nog precies 40 kilometer voor de boeg opnieuw wegsprong met nog acht andere renners bleef de reactie van de hoofdmacht juist iets te lang uit. De ac tieve Nederlandse formatie had dit wel licht zien aankomen en twee renners mee gestuurd, Karei Leyten en Nico Lute. Het negental werd gecompleteerd door de Polen Zielinski en Gazda, de Belg Van Cauwenberghe, de Brit Lewis, de Span jaard Marine en de Joegoslaviër Bilic. Binnen korte tijd had deze kopgroep een voorsprong van bijna een minuut vergaard. Toen sloeg het peloton terug. Steeds geringer werd het verschil, doch de leiders weigerden in het zicht van de haven te capituleren en in La Baule had den zij nog altijd 24 sec. over. De ver- wachtingg van de Nederlandse chef d'équi- pe, Sjefke Janssen, die in Karei Leij ten een potentiële winnaar zag, werd niet bewaarheid. De Bredase onafhankelijke had op de draversbaan te veel moeite de bochten door te komen en slaagde er niet in een gunstige positie te veroveren. Bernard Guyot, snel als immer, had daar minder moeite mee. Hij zegevierde ruim, wat niemand hem na zijn inspanningen misgunde. VIJFDE ETAPPE (eerste gedeelte) 1. Van Espen (Ned.-Pellenaars) 3.35.39, met bon. 3.34.59; 2. Van Dongen (Ned.- Pellenaars) 3.36.18, met bon. 3.35.58; 3. Van Aerde (Belg.-Marien) 3.36.29; 4. Brands (Belg.-Driessens); 5. Everaert (Fr.-Gemi- niani) beiden z.t.; 6. Nijdam (Ned.-Pelle naars) 3.37.35; 7. Veregen (Belg.-De Kimpe) 3.37.48; 8. Haelterman (Belg.-Driessens); 9. De Roo (Ned.-Pèllenaars); 10. Karstens (Ned.-Pellenaars); 11. Darrigade (Fr.- - Remy) alien z.t. 09D Wouters, Haast, Maliepaard, De Haan en Harings (Ned.-Pellenaars), Den Hartog en Lute (Geminiani), Janssens (De Muer), Geldermans (Remy) en Post (Driessens) in het peloton in 3.37.48. VIJFDE ETAPPE (Tijdrit) 1. Poulidor (Fr.-Magne) 37.43, met bon. 37.23 (gem. snelheid 42.474 km/uur); 2. Gimondi (It.-Pezzi), met bon. 37.40; 3. Motta (It.-Albani) 38.02; 4. Bracke (Belg.- Plaud) 38.07; 5. Adorni (It.-Pezzi) 38.13; 6. Uriona (Sp.-Langarica) 38.44;7. Gabica (Sp.-Langarica) 38.58; 8. Planckaert (Belg.- Marien) 39.00; 9. Gomez del Moral (Sp.- Langarica) 39.03; 10. De Rosso (It.-Baldini) 39.05; 11. Janssen (Ned.-DeMuer) 39.08; 12. Brands (Belg.-Driessens) 39.15; 13. Gel dermans (Ned.-Remy) 39.16; 14. Anglade (Fr.-De Muer) 39.18; 15. Stevens (Belg.- Marien) 39.19; 16. Van de Kerkhove (Belg.-Marien) 39.21; 17. Den Hartog (Ned.-Geminiani) 39.22; 18. Pingeon (Fr.- Plaud) z.t.; 19. G. Desmet I (Belg.-De Kimpe) 39.25; 20. Duez (Fr.-Plaud) z.t.; 26. Haast 39.50; 40. Karstens 40.24; 46. Van Espen 40.38;; 54. De Roo 40.46; 56. Nijdam 40.47; 72. Maliepaard 41.07; 89. ex aequo: Harings 42.06, Post z.t.; 96. De Haan 42.19; 112. Lnte 42.57; 125. Van Dongen 44.44. ZESDE ETAPPE 1. Reybroeck (Belg.-Driessens) 4.51.19, met bori. 4.50.19; 2. Swerts (Belg.-Magne) z.t., met bon. 4.50.19; 3. De Roo z.t.; 4. Van Dongen z.t.; 5. Durante (It.-Albani) z.t.; 6. Janssen (Ned.-De Muer) z.t.; 7. Haelterman (Belg.-Driessens) z.t.; 8. Seis (Belg.-Marien) 4.51.15 (tijd bij binnen- komts wielerbaan); 9. Van Looy (Belg.) 4.51.19; 10. Beheyt (Belg.-De Kimpe) z.t.; 11. Grain (Fr.-Geminiani) z.t.; 12. Van den Berghe (Belg.-Driessens) z.t.; 13. Van Coningsloo (Belg.-Plaud) z.t.; 14. Simpson (G.-B.-Plaud) z.t.; 15. Bocklandt (Belg.- Driessens) 4.51.19; 16. Schleck (Lux.-De Muer); 17. Gustave Desmet (Belg.-De Kimpe); 18. Etchevarria (Sp.-Langarica); 19. Harings; 20. Brands (Belg.-Driessens) allen 4.51.19; 25. Nijdam 4.51.15 (tijd bij binnenkomst wielerbaan); 26. Lute 4.51.19; 27. De Haan; 40. Den Hartog (Ned.-Gemi niani); 45. Wouters; 49. Geldermans; 57. Haast; 79. Van Espen; 90. Post; 99. Kar stens; 102. Maliepaard allen 4.51.19. Algemeen klassement: 1. Gimoni (It.- Pezzi) 32.41.08; 2. Van de Kerkhove (Belg.- Marien) 32.43.28; 3. Adorni (It.-Pezzi) 32.43.57; 4. Bracke (Belg.-Plaud) 32.44.05; 5. Poulidor (Fr.-Magne) 32.44.14; 6. Van Espen 32.44.28; 7. ex aequo: Janssen 32.44.37; Den Hartog z.t.; 9. Stevens (Belg.- Marien) 32.44.40; 10. Haast 32.44.57; 11. Monty (Belg.-De Muer) 32.45.17; 12. Pin geon (Fr.-Plaud) 32.45.18; 13. G. Desmet I (Belg.-De Kimpe) 32.45.24; 14. Planckaert (Belg.-Marien) 32.45.51; 15. Duez (Fr.- Plaud) 32.45.46; 16. Van Looy (Belg.-Ma rien) 32.45.51; 17. Anglade (Fr.-De Muer) ,32.45.52; 18. Brands (Belg.-Driessens) 32.45.56; 19. Everaert (Fr.-Geminiani) 32.45.57; 20. Swerts (Belg.-Magne) 32.46.01; 27. Geldermans 32.46.41: 32. Karstens 32.47.03; 40. De Roo 32.47.25; 43. Wouters 32.47.40; 48. Maliepaard 32.47.47; 54. Nijdam 32.48.06; 60. Lute 32.48.42; 82. Harings 32.50.15; 93. Van Dongen 32.52.15; 100. De Haan 32.53.56; 117. Post 33.01.20; Bergklassement: 1. Brands (Belg.) 15 pnt.; 2-3. Van den Berghe (Belg.) en Jime nez (Sp.) 6 pnt. Puntenklassement: 1. Reybroeck (Belg.) 54 pnt.; 2. Gimondi (It.) 53 pnt.; 3. Van de Kerkhove (Belg.) 37 pnt.; 4. Boucquet (Belg.) 36 pnt.; 5. Janssen 35 pnt.; 6. De Roo 35 pnt. Ploegenklassement: 1. Pellenaars 14.33.53 33 pnt.; 2. Marien z.t. 45 nnt.; 3. Driessens 14.33.57 20 pnt.; 3. De Muer z.t. 51 pnt.; 5. De Kimpe z.t. eveneens 51 pnt. Algemeen ploegenklassement: 1. Marien 98.12.38; 2. Pezzi 98.13.08; 3. Pellenaars 98.13.40; 4 De Muer 98.14.4" 5. Plaud 98.15.09.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 9