Claus maakte goede indruk bij volksvertegenwoordigers AGENDA BRAMMETJE FOK POLLE, PELLI EN PINGG 3 TRIUMPH DEALER Rij-examinator uit auto gezet Nieuwe Kamerleden Roermondse rechtbank behandelt dood van Turk Verboden wapenbezit: boete van 950,- Parlementsleden bij Mikojan Jongetje verdronken S£? tï Gecombineerde straf voor jeugdige straatrovers Bosschenaar bijna blind geslagen Voor „verdrukte Nederlanders" 520 bijeen Jaar geëist voor slag met bijl Brand op scheepswerf Politiemacht helpt bij uitzetting Jongens aangezet tot beroving Roofovervallers berecht Doden in het verkeer Hoofd KNMI met pensioen Storingen WOENSDAG 30 JUNI 1965 2 Haarlem V elsen-IJ muiden Beverwijk hij vergeet zijn DiNö heeft gewoeö narigheid bezoröd HARRY OOMEN WEERRAFPORTEN De 62-jarige G. Riedstra uit Rijperkerk, die gistermorgen in Leeuwarden voor de tweede maal rijexamen deed, heeft de examinator J. Feenema wegens een on enigheid tijdens het praktische gedeelte van 't examen uit de auto gezet. Rijschool houder A. uit Rijperkerk heeft de ge strande examinator later weer bij hotel „Van Dellen" gebracht. De heer Riedstra kreeg woorden met de heer Feenema over het al of niet goed tot stilstand brengen van de wagen. „Trouwens, van het begin af aan moch ten we elkaar al niet. Er vielen over en weer woorden en om erger te voorkomen heb ik de examinator verzocht uit te stappen," aldus de heer Riedstra, die er eerlijksheidshalve aan toevoegde, dat hij deze dag bijzonder prikkelbaar was, om dat hij het thuis erg druk had met hooien. Als nieuwe leden van de Tweede Ka mer zijn geïnstalleerd de heren mr. R. van den Bergh te Amsterdam en S, van der Ploeg te Utrecht, beiden van de Par tij van de Arbeid. De heer A. A. van Eethen uit Nieuwer- kerk (Zeeland) is beëdigd als lid van de Eerste Kamer voor de Anti-Revolutionaire Partij. (Vervolg van pag, 1) Wie na het uitbrengen van de heildronk met feestchampagne door mr. Jonkman het Wilhelmus inzette is niet bekend, maar het werd door iedereen uit volle borst meegezongen. Daarna beleefde de Ridderzaal een van de merkwaardigste momenten in zijn historie: het parle ment gaf zich gewonnen voor het geluk van de jonge verloofden. Alsof er geen protocol bestond drongen de volksvertegenwoordigers rondom het verloofde paar samen eerst om Claus von Amsberg duchtig aan de tand te voe len en later om met hem en de prinses als goede vrienden over alle mogelijke za ken van gedachten te wisselen. De vriendelijke ongedwongen sfeer moet voor Claus von Amsberg een bele venis zijn geweest. Oud-premier en Eer ste Kamerlid De Quay gaf hem de raad het Nederlands in het zuiden van ons land te leren, omdat men het daar het mooiste spreekt met een zachte g. De burgemeester van Rotterdam, het Eerste Kamerlid Thomassen, vertelde hem van de goede gevolgen van de Duitse week in Rotterdam voor de Nederlands- c Minerva Theater (Heemstede): vandaag en donderdag 20.15 u.: René Sleeswijk's Revue met „Een luchtig zomeravondpro gramma". Nieuwe Kerk (Nieuwe Kerksplein): van daag 21 u.: 1' Orchestre permanent de la Société des Concerts Populaires uit Angers. Concertgebouw, donderdag 20.15 u.: N. Ph. O. o.l.v. Henri Arends. Grote Kerk, donderdag 1516 u.: Orgel concert door Klaas Bolt. BIOSCOPEN Cinema Palace: vandaag 14, 19, 21,15 u.: „Jong en immoreel", 18 j. Van donderdag af, 14, 19 en 21,15 u.: „Geheim agente in Gibraltar", 14 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u.: „James Bond contra dr. No", 14 j. Lido, vandaag 14, 19 en 21.15 u-: „Ope ratie Heng Kong", 14 j. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „Mcaiae tgtaloi,srd e 14, 19 en 21.15 u.: „Maciste, gladiator van Sparta", 14 j. Luxor, vandaag 14, 19 en 21.15 u.: „The Goldrush", a. 1. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „Fx-18 op spionnenjacht", 18 jaar. Minerva, vandaag en donderdag geen filmvoorstellingen. Rembrandt, vandaag 14, 19 en 21.30 u.: „Kus me, sufferd", 14 j. Van donderdag af 14, 19 en 21.30 u.: „Aeneas, de held van Troje", 14 j. Roxy, vandaag 14.30, 19 en 21.15 u.: „Fotomodellen en chantage", 18 j. Van donderdag af 14.30, 19 en 21.15 u.: „Met de dood op de hielen", 14 j. Studio, vandaag 14.15, 19 en 21.15 u.: „De Passagier", 14 j. Van donderdag af 14.15, 19 en 21.15 u.: „Les parapluies de Cherbourg", 14 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Prentenkabinet: Grafisch werk van Wout van Heusden, tot 25 juli. Dagelijks geopend van 1017 u. en zondag van 13—17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10-12.30 u. en van 13.30-17 u.; zon- en feestdagen van 14-17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van tekeningen van de Hollandse, Italiaanse en Franse school uit de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10-17 uur. Vishal (Grote Markt): „De landman en de muze". Expositie van prenten, tekenin gen, schilderijen en aquarellen. Geopend van 10-17 u.; zondags van 13-17 u. Tot 80 augustus. Vleeshal (Grote Markt): Nationale aqua riumexpositie „Aqua Terra". Dagelijks ge opend van 10-22 u. Tot 5 juli. In 't Goede Uur (Korte Houtstraat- Nieuwe Kerksplein): Geopend van 10-18 u en van 20-24 u. Expositie van tekeningen en grafiek van Jan Koning. Tot 1 juli. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 13) Expos'tie van schilderijen aquarellen, tekeningen en etsen van di verse kunstenaars. Dagelijks van 1020 u. Tot 7 augustus. Bootzaal: „100 ambach ten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 1020 u. Klassiek grammofoonpla- tenconcert van 2022.30 u. Dinsdag ge sloten. Museum Het Huis Van Looy (Kamper laan): Expositie van cultuur-historische diorama's. Dagelijks van 14-17 u. Tot 5 juli. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10-12.30 en 13.30-17 u. Zon- en feestdagen van 14-17 u. Artificia (Binnenweg 95, Heemstede) Beeldhouwwerken van Piet van Heerden en tekeningen en schilderijen van Wim Steyn. Dagelijks geopend van 9.30-18 u. en vrijdags ook van 19.30-22 u. Tot 1 juli. De Waag (Spaarne-Damstraat): Beeld houwwerken van Joosje Mulder, tekenin gen en aquarellen van Rudolf Bruyn. Da gelijks geopend van 12-17 u. Tot 5 juli. Linnaeushof (Bennebroek)Tot 1 novem ber openluchttentoonstelling van voor- jaars- en zomerbloemen. Tropentuin en minicorso. Dagelijks geopend van 9-18 u.; golfbaan tot 21 u. DIVERSEN Raadhuis Hoofddorp, vandaag 19.30 u. Gemeenteraadsvergadering Haarlemmer meer. De Zoete Inval (Haarlemmerstraatweg:) vandaag 20 u.: voorlichtingsplan rond Noordzeekanaal. (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van vrijdag 25 juni). WOENSDAG 30 JUNI City, 20 u.: „Politiepost Reeperbahn". Raadhuis Velsen, 19.30 u.: Openbare gemeenteraadsverg.' dering. Ruïne van Brederode: Iedere avond bij gunstig weer verlichting van kasteel en omringend natuurschoon; klankbeeld van poëzie en muziek. Voorlichtingscentrum: „Stichting Rijn mond-Noordzeekanaal, Semafoorduin IJ- muiden; geopend voor individuele bezoe kers woensdag van 15-16 en zaterdag van 11.30-12.30 uur; voor groepen aanvragen bij de stichting Havengebouw, Amsterdam tel. 020-220665, of Gemeentelijke Voor lichting Velsen, Raadhuis, tel. 4036. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. DONDERDAG 1 JULI City, 20 u.: „De onbekende uit de Noord express". Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. Gem. openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 10 tot 12.30 u.; filiaal Velsen- Noord: 10 tot 12 uur. Ruïne van Brederode: als boven. WOENSDAG 30 JUNI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „De butler". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Altijd op zaterdagavond". Galerie Boumans, Breestraat 122: Expo sitie werken van de heer Kraaijpoel van de Haarlemse schilders „De Groep" ge opend van 918 uur. Kennemer Oudheidkamer, ingang Stum- phiusstraat, te bezichtigen na aanvraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groenelaan 21. Openbare leeszaal, Hendrik Burger straat 70, geopend van 15 tot 21 u. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 15 tot 21 u. Oosterwijk, openbare leeszaal geopend van 15 tot 21 u.; r.-k. leeszaal geopend van 15 toi 21 u. Meerestein, openbare leeszaal geopend van 15 tot 17 u.; r.-k. leeszaal geopend van 15 tot 17 uur. Duitse betrekkingen. Prinses Beatrix liet zich heel openhartig ontvallen dat het een leuke wedstrijd zal kunnen worden wie het meest accentloze Nederlands zal spreken: haar vader of haar verloofde. En prins Bernhard vertelde dat het voor hem om drie redenen een feestdag was: de verloving, zijn eigen verjaardag en het eindexamen van zijn jongste dochter. De grootste verrassing kwam aan het eind. Toen Beatrix en Claus als laatsten van de hoge gasten de ridderzaal verlie ten begon iemand te zingen. „Lang zullen ze leven." Fractievoorzitter- Schmelzer van de K.V.P. dirigeerde de helemaal los gekomen volksvertegenwoordigers, en Beatrix en Claus hoorden stevig gearmd dit oud-vaderlandse lied aan. Met een traan in de ogen. Beatrix en Claus hebben de tweede slag om het vertrouwen van het volk gewonnen. De goedkeuringswet voor het huwelijk zal in het parlement niet meer op veel weerstand stuiten. Voor de Roermondse rechtbank hebben dinsdag vijf jeugdige Venlonaren terecht gestaan, die betrokken zijn geweest bij de geruchtmakende massale vechtpartij op de avond van twee januari van dit jaar in Venlo, die het leven kostte aan de 23- jarige Turkse arbeider Riza Polat. De rechtbank gepresideerd door mr. E. Franquinet, begon om half vier met de behandeling van de zaak. De hoofd verdachte was een 21-jarige soldaat uit Venlo, die de Turkse arbeider de dodelij ke klap met de autocrick zou hebben ge geven. De getuigenverhoren van de twee Turk se kameraden van Riza Polat namen zo veel tijd in beslag dat de rechtbank in tijdnood kwam en het niet op appèl ver schijnen van een getuige dankbaar aan greep om de behandeling te verdragen tot de derde dinsdag in september. Voor de Groninger politierechter heeft een 53-jarige wetenschappelijk hoofdamb tenaar van het biologisch archeologisch instituut te Groningen terechtgestaan we gens overtredingg van artikel 3 van de vuurwapenwet. In zijn zeewaardig woon schip waren wapens gevonden, onder meer een Frans geweer, twee stenguns en een pistool. Verdachte had de wapens betrokken van zijn toenmalige assistent, die onlangs heeft terechtgestaan wegens diefstal van een groot aantal archeologische voorwer pen. De politierechter veroordeelde hem tot 750 gulden boete, en tweemaal een boete van 100 gulden met verbeurdverkla ring van de inbeslaggenomen wapens. President Mikojan van de Sovjet-Unie heeft dinsdag in het Kremlin de Neder landse parlementaire delegatie onder lei ding van mr. Baeten ontvangen. De Ne derlandse ambassadeur in Moskou, mr. E. Star Busmann, was bij de ontvangst aanwezig, die ook werd bijgewoond door vertegenwoordigers van het Russische parlement. Na de gehele dag te hebben gedregd heeft de politie van Hoorn gisteravond het stoffelijk overschot van de zevenjarige Theo Kroonenburg uit de haven opge haald. Het jongetje was sinds maandag middag half vijf spoorloos. Tijdens de rijtoer van het verloofde paar door Den Haag doorbrak een meisje het cordon om haar bloemen in de auto van het paar te werpen. De rechtbank te Amsterdam heeft een negentienjarige bakker en een achttienja rige loopjongen, beiden uit Amsterdam, voor straatroof veroordeeld tot een gevan genisstraf van twaalf maanden, waarvan vier voorwaardelijk. Verdachten zochten hun slachtoffers, al len vrouwen, voornamelijk op de Amster damse grachten. Op een bromfiets reden zij de wandelaarsters langzaam voorbij, zodat de bakker die op de duo zat de ge legenheid had af te stappen en de totaal verraste dames de tas met geweld uit de hand te rukken. In Tilburg i? een 21-jarige inwoner van Goirle gearresteerd, nadat hij de Bossche naar C. Veldman op onbehoorlijke wijze had gemolesteerd. Deze stond langs de rijksweg in Tilburg klaar om weg te rij den, toen de Goirlenaar zijn wagen klem reed. Toen de aan één oog blinde Bossche naar uitstapte om te vragen wat er aan de hand was, werd hij zonder vorm van proces op zijn goede oog geslagen, waar door hij groot gevaar loopt ook het licht hieruit te verliezen. 275. Lang en moeizaam was de reis van de Santa Maria op weg naar Amerika, dat ontdekt moest worden. Als ervaren zeeman had Bram al snel in de gaten, dat de koers niet geheel juist kon zijn. Maar daar hij zo onaardig door Cglumbus was behandeld besloot hij om de Ontdekkings reiziger niet te helpen. De bemanning werd een beetje opstan dig. De reis duurde lang en het zoete water raakte op. Per dag kon er per man niet meer dan een kopje water worden gedronken, wat bij de voortdurende hit te veel te weinig was. „Dorst!" riep er één uit de diepte. „Dorrrstriep Tutu uit een grapje er achteraan. En „dorst, we willen drinken!" riepen plotseling alle zeelui, die te hoop liepen om Columbus ter verantwoording te roe pen. „Mannen, wees stil!" zei Columbus. Lang kan het niet duren of we bereiken land". „Het heeft al te lang geduurd, geef ons water", schreeuwden de zeelieden. „Jullie hebt je kopje gehadik drink zelf niet meer dan jullie", zei Co lumbus, maar hij voelde wel, dat hij de morrende mannen niet langer in be dwang kon houden. AU - Her ZWART 6 A AT ER NIET AF - IK MOET JOAAR HUIS, NAAR MIJN KABOUTERMAMMIE TOVERIAMP 1 we 60016KJ HEM IN H6T WATER - DAT H(f| WAT 6001 JE DAAR IN HET WATER? WE ZUN ALLEMAAL ZWART j P1B COPt.ttiGlN 1822-N. In Zuidafrikaans dorp Na een campagne van meer dan tien dagen heeft de collecte voor het fonds dat de gemeenteraad van het Zuidafri- kaanse dorp Paul Roux wil stichten tot steunverlening aan Nederlanders, die in hun vaderland het slachtoffer zijn gewor. den van communisme en socialisme en zich in Paul Roux willen vestigen, eei bedrag van 520 gulden opgeleverd. De bedoeling is een bedrag van hon derdduizend gulden bijeen te brengen, een zelfde bedrag als de Nederlandse re> gering zal schenken aan het „Defence and Aid Fund", dat steun verleent aan slachtoffers van de Zuidafrikaanse apart heidspolitiek. Tegen een zestigjarige Enschedese ma chinist, die op 2 januari in zijn kosthuis te Enschede zijn mede-kostganger met een bijl op het hoofd heeft geslagen waardoor deze zwaar gewond werd, heeft de officier van justitie bij de Almelose rechtbank een gevangenisstraf van twaalf maanden waarvan drie maanden voorwaardelijk geëist. Vannacht tussen 12 en 3 uur heeft op Boele's scheepswerven en machinefabriek in Bolnes een hevige brand gewoed in een gedeelte van het scheepsbouwloods- complex. De brandweer van Ridderkerk rukte met groot materieel uit en kon met assistentie van de bedrijfsbrandweer het vuur beperken tot de spantenloods, waar in veel hout voor het modelmaken was opgeslagen. De schade bedraagt vele torn nen. Gistermiddag is een Rotterdamse fami lie uit het huis Verschoorstraat 13 gezet. De familie bewoonde het pand clandestien van eind november vorig jaar af. De uit zetting geschiedde met behulp van een politiemacht, die de bewoner en zijn schoonvader in toom moest houden en bovendien moest voorkomen dat de buurt bewoners, die in groten getale waren op gekomen, de familie zouden helpen. De rechtbank te Arnhem heeft twee in woners van Nijmegen veroordeeld tot vier maanden gevangenisstraf. Het tweetal werd ervan verdacht op 29 april twee jon gens ertoe te hebben aangezet een dron ken man te beroven. De buit bedroeg on geveer 175. Hiervan zouden de mannen vijftg gulden hebben getoucheerd. Twee van de drie jongens de derde staat terecht voor de kinderrechter werden conform de eis veroordeeld tot drie maanden, waarvan twee maanden voorwaardelijk. Wegens het plegen van een roofoverval te Deest, waarbij hun bijna 19.000 in handen viel, heeft de rechtbank te Arn hem een 34-jarige leidekker uit Afferden tot een jaar en drie maanden gevange nisstraf veroordeeld en een 35-jarige fa brieksarbeider tot negen maanden, omdat hij met de voorbereiding zou hebben ge holpen. Op 8 december gooide de leidekker met een steen een ruit in van de auto van de kassier van de boerenleenbank te Af ferden en ontvreemdde daaruit het geld. Reeds eerder had hij, wederom in samen werking met de fabrieksarbeider 2.000 gestolen ten nadele van een Nijmeegs be drijf. Op de Napoleonsweg tussen Kessel en Baarlo werd in de nacht van dinsdag op woensdag de 49-jarige A. Nillesen uit Baarlo aangereden door een personen auto. Hij was op slag dood. In het binnenziekenhuis te Eindhoven is de 38-jarige mevrouw H. Wenting- Smulders uit Zeelst (gem. Veldhoven) overleden aan de gevolgen van een ver keersongeluk. Een vrachtauto met aanhangwagen van een groentenexportbedrijf uit Venlo is dinsdagmorgen vroeg op de autobaan bij Hannover achterop een Duitse vrachtauto gereden. De 18-jarige hulpchauffeur H. Halder uit Venlo vond bij deze botsing de dood. In het ziekenhuis te Kerkrade is over leden de 35-jarige ongehuwde P. J. Nab- ben uit Beek (L). De man werd donder dag zeer ernstig gewond bij een aanrij ding door een achteruit rijdende vracht auto. De negentienjarige J. Boon uit Simpel- veld is in Vaals met zijn auto van de weg geraakt tegen een bermpaaltje gereden. Hij botste tegen een boom en was op slag dood. Dinsdagavond omstreeks negen uur is op rijksweg no. 55 in Reek (Noord-Bra bant) de 78-jarige H. Rutten uit Elsen- dorp (gemeente Gemert) om het leven gekomen. Op weg naar huis stak de man de rijksweg in Reek over. Hij werd door een uit de richting Nijmegen komende personenauto aangereden en was op slag dood. Aan ir. C. J. Warners, hoofddirecteur van het Koninklijk Nederlands Meteorolo gisch Instituut is per 1 september 1965 op zijn verzoek wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd als zoda nig eervol ontslag verleend, onder dank betuiging voor de vele en belangrijke diensten, door hem in voormelde functie den lande bewezen. Advertentie voor Haarlem en omstreken AUTOBEDRIJF LANGE MOLENSTRAAT 12 - TEL. 19009 wwwwwwvwwvwwvwwwwwwwwww» VVVWVVWIA/VVWWVVVWVVVVVWVVVWWWVWWWWWWWIfWWWVin Het KNMI deelt mee: Een klein hogedrukgebied, dat dinsdag avond dichtbij de Waddeneilanden wal aangekomen, werd in de afgelopen nacht sterk aangetast. Dit gebeurde enerzijds door een storing, die van het westen uit zuid-Noorwegen bereikte en die in de richting van zuid-Zweden verder koerst en anderzijds door een kleine storing uit Frankrijk, die langs het kanaal naar het zuidwesten van ons land kwam. Deze bracht vrij veel bewolking mee, waaruit plaatselijk een regen- of onweersbui viel. Terwijl onder invloed van deze storingen de luchtdruk op het Europese vasteland weer daalde, breidde een groot hogedruk gebied op de oceaan zich nog wat naar het noorden uit. Een en ander heeft tot gevolg dat de wind in de noordhoek te recht komt. Het koufront van de storing boven zuid- Scandinavië kan morgen via de Noordzee ons land bereiken, waardoor er ook het komende etmaal kans is op enkele lokale buien. De middagtemperaturen zullen over het algemeen weer iets lager worden. Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locamo Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon zwaar bew. zwaar bew. regenbui onbewolkt half bew. licht bew. zwaar bew. half bew. zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. licht bew. zwaar bew. zwaar bew. half bew. zwaar bew. zwaar bew. licht bew. half bew. half bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt licht bew. zwaar bew. onbewolkt onbewolkt half bew. onbewolkt onbewolkt half bew. half bew- onbewolkt zwaar bew. wind richting temp. neerslag in mm. O 18 0 ono 22 0 nno 21 0,1 zo 18 0 no 21 0 O 21 0 ono 22 0 no 24 0 w 17 0 no 20 0 nw 20 0 w 17 0 nw 0 nno 22 0 ono 21 0 zzo 26 0 no 25 0 no 27 1 nnw 25 0 windst. 33 0 n 28 0 zzo 23 0 nno 26 0 z 25 0 nnw 26 0 windst. 29 0 windst. 30 0 windst. 25 0 w 27 0 windst. 0 nno 33 1 windst. 34 0 windst. 29 0 z 36 0 windst. 35 0 zzw 25 0 juli Donderdag 1 Zon op 4.24 uur, onder 21.03 uur. Maan op 6.46 uur, onder 23.19 uur. Maanstanden 5 juli 20.36 uur eerste kwartier. 13 juli 18.01 uur volle maan. 21 juli 18.53 uur laatste kwartier. 28 juli 12.45 uur nieuwe maan. Hoog en laag water in IJmuiden Woensdag 30 juni Hoog water 4.05 uur en 16.39 uur. Laag water 12.14 uur en uur. Donderdag 1 juli Hoog water 4.57 uur en 17.30 uur. Laag water 0.37 uur en 13.02 uur. Het hoog ei. laag water te Zanóvoort ia 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden,

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 2