Guido Reybroeck bracht Van Looy nederlaag toe Geldermans over Bahamontes: „daar heb ik hem voor geduwd" Cees Haast (zesde) knabbelde wat van zijn achterstand op de Italiaan Gimondi af Rondecijfers Grosskost en Bayssière gaven door doping op Steevens zit - met nog twee dagen Tour - vast in „groen" Rondecijfers Tour 2 Publiek riep naar ploegleider: „Oubron, je bent een moordenaar" Schappert naar Flamingo's DESVAGES ZORGDE VOOR FRANSE RITZEGE VRIJDAG 2 JULI 1965 21 Krachtsinspanning Amerikaans honkbal op de televisie ül wJU Voetbal KNVB-Haarlem begint op 11 september Boelen en Enters verloren in Henley Ley ten in actie SPORTPROGRAMMA VOOR HET KOMENDE WEEKEINDE CRICKET HONKBAL (Van een speciale verslaggever) In Ax les Themes heeft de 23-jarige Belg Guido Reybroeck een afdoende revanche genomen op Rik van Looy. Het moet zich enkele maanden geleden hebben afgespeeld toen de grote Rik in een criterium in België met klein verschil zijn jonge landgenoot had verslagen. Reybroeck had na de finish nogal wat praatjes, waarop Rik van Looy zich de woorden „gij snotneus" liet ontvallen. Dit heeft Reybroeck zijn beroemde landgenoot niet meer vergeven. Iedere keer als zij samen aan de start kwamen zwoer de jonge Vlaming bij zichzelf Rik te zullen kloppen. Het lukte hem tot tweemaal toe maar het waren immer over winningen in onbelangrijke wedstrijden. Maar donderdag, in de tweede Pyre- neeën-etappe, zag hij zijn kans gekomen om Rik van Looy een werkelijk grote zege af te snoepen. Toen Van Looy in de afdaling van de tweede col van deze rit wegliep, sprong Reybroeck aan zijn wiel en kwam daar niet meer vandaan, ook niet toen zijn landgenoot Verhaegen en de Italiaan Pambianco zich bij hen hadden gevoegd. Hij bleef in de schaduw van Van Looy, die alles probeerde zijn jonge belager van het wiel te rijden. Maar Reybroeck was onverzettelijk. om Aan het begin van de langzaam oplopende Avenue Authie probeerde Van Looy een laatste demarrage in de hoop, dat Reybroeck op dit klimmetje alsnog zou moeten lossen. Maar de schim kwam nu gelanceerd naar voren en won het spannende duel, waarin Pambianco en Verhaegen geen rol speelden, met tien centimeter verschil. Deze overwinning bracht Reybroeck weer in de groene trui maar belangrijker voor hem was het dat hij voor de derde maal Rik van Looy had verslagen. Toen Reybroeck na de finish voor de televisie werd geroepen en Van Looy van dichtbij passeerde, liep hij de verslagen tegenstander met een hautaine blik voorbij. Zijn tweede ritzege in deze Tour de France Reybroeck won ook zondag op de sintels van La Baule was de mooiste van dit seizoen. Terwijl de gekortwiekte „Adelaar van Toledo" Bahamontes afscheid nam van de Tour ploeterden achter hem nog drie kan didaten voor een plaats in de bezemwa gen. Dat waren Ab Geldermans, Rolf Wolshohl en George Chappe. De eerste, die geen schim meer is van de renner, die viermaal de Tour tot een goed einde bracht, die samen met Wout Wagtmans tot dusver de beste Nederlander in het eindklassement is (vijfde in 1963), staakte zijn verzet tegen de dreigende ondergang toen de ambulance met Bahamontes pas seerde. Daar heb ik hem acht dagen voor ge duwd", sprak Geldermans bitter, „acht dagen heb ik mij kapot gewerkt en daar ligt hij. Gisteren had mijn moraal al zo'n klap gekregen, toen Baha niet bij kon blij ven. Ik ga ook maar naar huis". Even later volgde de capitulatie van Rolf Wolfshohl, de spectaculaire rebel uit de ronde van Spanje. De Duitseral twee keer van zijn fiets gevallen, stapte met holle niets ziende ogen dof de bezemwa gen binnen, die korte tijd later ook zijn Achter het leidende kwartet bevocht Cees Haast een eervolle zesde plaats op 1.13 achter winnaar Reybroeck maar met een winst van 1.19 op het grote peloton, waarin alle azen de rit uitreden. In het algemene klassement bleef Haast zesde maar hij verkleinde zijn achterstand op gele-truidrager Gimondi van 6.28 tot 5.09 sec. In de hoofdmacht eindigden Jan Jans sen en Cees Lute, de andefe Televizieren kwamen weer met achterstanden binnen maar evenals in de eerste Pyreneeën- etappe ruim binnen de tijdslimiet. De winst van Rik van Looy (3 min., de bonificatie inbegrepen) was het enige op zienbarende resultaat van de tweede Py- reneeënetappe, waarin de azen kennelijk de strijdbijl hadden begraven. Alleen in het begin werd een poging gedaan de po sitie van Raymond Poulidor en Janssen, die beiden in de rit over de Aubisque en de Tourmalet meer hadden geleden dan zij zelf wel hadden willen toegeven, aan te tasten. De eerste demarrage echter van Martin, Garcia en Galera had weinig om het lijf. Serieuzer was de door Baha montes na bijna 58 km bij Saint Gaudens geëntameerde vlucht die een kopgroep van 24 man, met onder meer van Looy, De Rosso, Gimondi, Motta, Lebaube, Pe- rez-Frances, Junkermann en vgn de Ne derlanders alleen Leo van Dongen tot ge volg had. Het was een slag in het ge zicht van Poulidor, een brute poging om de Franse troef nog voor de eerste col op afstand te rijden. Poulidor en Janssen leidden dan ook de hoofdmacht in de achtervolging, maar dat leverde niets op. Toen was Poulidor wel gedwongen tot een uiterste krachts inspanning. Met Gabica aan zijn wiel zet te hij de achtervolging alleen voort en slaagde er inderdaad in het gat van 35 se conden te overbruggen. Het resultaat van dit strijdgewoel was dat na' 72 km de vrede weer werd getekend. Men begon een tiental kilometers ver der dan ook in gesloten gelid aan de 9 km lange klim van de Portet d'Aspet. Hier- speelde zich het drama-Bahamontes af, die zich nog eenmaal wilde laten gel- TIENDE ETAPPE. 1. Reybroeck (Belg-Driessens) 6.44.18, met bon. 6.43.18; 2. Van Looy (Belg-Marien) z.t., met bon. 6.43.48; 3. Verhaegen (Belg-De Kimpe) 6.44.21; 4. Pambianco (It.-Pezzi) z.t.; 5. Castello (Sp.-Pla Sanchis) 6.45.18; 6. Haast (Ned.-Pellenaars) 6.45.29; 7. Manzaneque (Sp.- Pla Sanchis) 6.45.30; 8. Sagarduy (Sp.-Lan- garica) 6.46.48; 9. Motta (It.-Baldini) z.t.; 10. Gimondi (It.-Pezzi) z.t.; 11. Janssen (Ned.- De Muer) z.t.; 12. Wright (G.B.-De Kimpe) z.t.; 13. Perez Frances (Sp.-Pla Sanchis) z.t.; 14. Simpson (G.B.-Plaud) z.t.; 15. Anglade (Fr.-De Muer) z.t.; 16. Brands (Belg-Dries sens) z.t.; 17. Kunde (Did.-De Kimpe) z.t.; 18. Swerts (Belg-Magne) z.t.; 19. Foucher (Fr.- De Muer) z.t.; 32. Lute (Ned.-Geminiani) z.t.; 57. Wouters (Ned.-Pellenaars) 6.49.00; 59. Harings (Ned.-Pellenaars) 6.49.34; 64. Nijdam (Ned.-Pellenaars) 6.51.56; 65. De Roo (Ned.- Pellenaars) z.t.; 76. Maliepaard (Ned.-Pelle naars) 6.53.13; 95. Van Espen (Ned.-Pelle naars) 6.55.34; 96. Karstens (Ned.-Pellenaars) z.t.; 100. De Haan (Ned.-Pellenaars) 6.57.56; 101. Van Dongen (Ned. Pellenaars) z.t. In de tiende etappe staakten de strijd; Everaert (Fr.), Bahamontes (Sp.), Wolfshohl (Did.), Geldermans (Ned.), Chappe (Fr.), Bocklandt (Belg), Velez (Sp.) en Seis (Belg). Algemeen klassement: 1. Gimondi (It.- Pezzi) 56.27.45; 2. Poulidor (Fr.-Magne) op 3.12; 3. Ex aequo Lebaube (Fr.-Geminiani) en Foucher (Fr.-De Muer) op 4.23; 5. Motta (It.- Baldini) op 4.32; 6. Haast op 5.09; 7. Van Looy (Belg-Marien) op 5.41; 8. Simpson (G.B.- Plaud) op 6 39; 9 De Rosso (It.-Baldini) op 6.40; 10. Kunde (Did.-De Kimpe) op 6.56; 11. Pambianco (It.-Pezzi) op 6.58; 12. Zimmer- mann (Fr.-Plaud) op 7.21; 13. Delisle (Fr.- Plaud) op 7.58; 14. Janssen op 8.32; 15. Ang lade (Fr.-De Muer) op 8.37; 16. Pingeon (Fr.- Plaud) op 9.13; 17. Gabica (Sp.-Langarica) op 10.08; 18. Boucquet (Belg-Driessens) op 10.14; 19. Uriona (Sp.-Langarica) op 10.40; 20. Perez- Frances (Sp.-Pla Sanchis) op 11.02; 41. Wou ters op 20.41; 45. Harings op 21.37; 53. Nijdam op 25.11; 72. De Roo op 32.39; 77. Karstens op 33.59; 78. Van Espen op 34.15; 84. Malie paard op 37.41: 85. Lute op 38.06; 97. De Haan op 44.00; 104. Van Dongen op 48.43. Puntenklassement: 1. Reybroeck (Belg) 79 pnt.; 2. Gimondi (It.) 74 pnt.; 3. De Roo 60 pnt.: 4. Janssen 54 pnt.; 5. Van Looy (Belg) 52 pnt. Bergklassement: 1. Jimenez (Sp.) 47 pnt.; 2. Brands (Belg) 26 pnt.; 3. Foucher (Fr.) 20 pnt.; 4. Anglade (Fr.) 16 pnt.; 5. Van Looy 15 pnt. Dagploegenklassement1. Pla Sanchis 20.17.36; 2. Driessens 20.17.54; 3. Marien z.t.; 4. De Kimpe 20.17.57; 5. Pezzi 20.17.58; 13. Pellenaars 20.24.09. Algemeen ploegenklassement: 1. Plaud 169.85.53; 2. De Muer 169.37.46; 3. Pezzi 169.40.46: 4. Langarica 169.40.55 5. Marien 169.41.57; 10. Pellenaars 169.54.09. den maar al spoedig eenzaam achter bleef en de bezemwagen opzocht, gevolgd door Geldermans, Wolfshohl en later Chappe. Intussen klom de hoofdmacht rustig ver der omhoog naar de top waar Bellone in In het AVRO-programma „Sportvarië- teiten" zal op donderdag 15 juli via Ne derland II een twintig minuten durend programma worden uitgezonden, dat ge wijd is aan de honkbalsport. Om 20.25 uur wordt een Amerikaanse film over het wereldkampioenschap Lit tle League vertoond met Nederlands ge sproken commentaar. zijn zucht naar de punten voor het berg klassement Jimenez een duw in de zij gaf. Een handgemeen was het gevolg. Bellone, die het eerst boven was werd la ter gedeklasseerd en Jimenez kreeg de punten. Nog voor de beklimming van de Col de Porte begon kwam en weer een hergroe pering. Ook Gerben Karstens, die voor de ambulance wagen uit had gereden („ik ben ziek"), riep hij in het voorbijgaan, was weer bijgekomen. Op de Col de Por te zag men een compleet veld onder aan voering van Rik van Looy over de top Reybroeck kon de groene trui aan trekken, hetgeen even een spook achtig geheel opleverde. gaan. In de afdaling begon het spel. Van Looy liet zich als een steen naar bene den vallen. Tien km voorbij de top had hij 30 se conden voorsprong, maar Reybroeck zat toen al aan zijn wiel en weigerde de kop over te nemen. Verhaegen en Pambianco de Italiaan liet de Belg al het zware werk doen kwamen steeds dichter bij en streken na 190 km op Van Looy en zijn schaduw neer. In de sprint bleef de „frisse" Reybroeck net baas over Van Looy. Het eerste herenteam van Flamingo's krijgt het volgend jaar de beschikking over international Jan Schappert, die zijn vereniging Agon uit Amsterdam, waar van hij al enkele jaren de meest opval lende en produktiefste speler was, gaat verlaten. Vorig jaar was er reeds sprake van deze overschrijving, maar dit keer konden de bezwaren, die zijn oude ver eniging maakte, op het laatste ogenblik uit de weggeruimd worden. Hiermee is Flamingo's, dat het afgelo pen jaar op de vierde plaats van de ere divisie beslag legde, een serieuze titel kandidaat geworden. Bovendien krijgt bondscoach J. Janbroers de beschikking over twee spelers van stadgenoot Antilo pen, Hans v. d. Meijden en Nico Ros kam en over de H.C.K.-speler Rob Boom gaard, hetgeen de wisselkracht ongetwij feld zal doen toenemen. Jammer is het, dat play-maker en top scorer Kurt Lagerweij nog steeds ge plaagd wordt door een blessure aan zijn achillespees. De behandeling hiérvan zal nog zeer veel tijd nemen en hij zal de eerste maanden van de competitie nog niet kunnen meespelen. Ab Geldermans. ploegmakker George Chappe liefderijk op nam, alsmede de Belgische kampioen Ward Seis, diens landgenoot Willy Bock landt en de Spanjaard Eusebio Velez. Alt- eerste had tevoren Pierre Everaert opge geven. Met de voetbalcompetitie van de KNVB, afdeling Haarlem seizoen 1965- 1966 zal begonnen worden op 11 en 12 september. Dit is bijna drie weken later dan de competitie betaald voetbal van de KNVB die op 22 augustus weer start. VOETBAL. Hongarije heeft Italië in een vriendschappelijke wedstrijd met 21 ver slagen. De ruststand was 10. Het was de 26ste keer dat de twee elftallen elkaar ont moetten. Italië won elf keer en Hongarije zeven keer en zeven keer werd er gelijk gespeeld. Eens te meer werd donderdag het ge beuren in de Ronde van de Toekomst door de oppermachtge Spaanse ploeg beheerst. Hoewel de pupillen van Gabriel Saura de ritzege moesten laten aan de Fransman André Desvages, die na een gedurfde afdaling met dertien seconden voorsprong jubelend de smalle straatjes van het knusse stadje Ax les Thermej binnen stormde, waren zij toch weer de grote winnaars. In de uitslag treft men de na men van José Lopez Rodriguez, Dominga Perurena en Mariano Diaz op resp. de tweede, derde en vierde plaats aan, waar door niet alleen de gele trui van Diaz ruim behouden bleef maar tevens nieuwe winst werd behaald voor het ploegenklas sement. In de groep van zeven renners, die na Desvages en de eveneens alleen binnengekomen Lopez Rodriguez in de spurt om de derde plaats vocht, bevond zich behalve Perurena en Diaz ook de eerste Nederlander, Harry Steevens. De Limburger, specialist in het gebied van gevaarlijke afdalingen, had op de tien kilometer voor de finish gelegen Col de Marmare de koplopers door een lekke band moeten laten gaan. Geholpen door het feit, dat Eddy Beugels hem snel zijn wiel ter beschikking stelde, kon Har ry echter toch nog terugkomen en kort voor de finish achterhaalde hij de beide Spanjaarden met hun gezelschap. Steevens (Van een speciale verslaggever) De nogal verdachte omstandigheden, waar onder de Fransen André Bayssière en Char- ly Grosskost opgaven in de Tour de l'Ave- nir, hebben tal van vragen opgeroepen. Het was om te beginnen wel zeer toeval lig, dat de beide tricolores, die tot dan toe een tamelijk frisse indruk hadden ge maakt, enkele kilometers onder de top van de Tourmalet nagenoeg gelijktijdig en op dezelfde manier zonder enige waar schuwing volkomen in elkaar stortten, nauwelijks meer wisten wat zij deden en in de ambulance dienden te worden op genomen. Alles gebeurde binnen enkele minuten. Voor Grosskost, wiens gezicht ineens een grauwe kleur kreeg, viel er aan opnieuw vertrekken helemaal niet meer te denken. Bayssière, een eerste maal nog door een agent opgevangen terwijl hij dreigde te vallen, werd door zijn nerveuze ploeglei der Robert Oubron meteen weer op weg geholpen. Weer kon de Fransman niet overeind blijven en enkele hulpvaardige toeschouwers legden hem languit in de berm neer. Daar bleef Bayssière enige tijd. Hij braakte voortdurend en gaf de indruk aan een ernstige vergiftiging te lijden. Omstanders koelden hun woede op de Franse ploegleider: „Oubron, je bent een moordenaar. Deze man is „ge doopt", luidden de beschuldigingen. Ook Bayssière werd opgenomen in de zieken wagen, waarin Grosskost op dat moment aan een zenuwcrisis ten prooi was. 's Avonds waren de beide uitvallers weer enigszins op verhaal gekomen. „De vis bij het diner van gisteren moet be dorven geweest zijn", was hun mening. Maar hun woorden klonken niet overtui gend. Oubron had nog minder te zeggen: „geen commentaar, alleen hoop ik dat in deze zaak klaarheid wordt gebracht," wa ren zijn woorden. Inmiddels is op verzoek van de organi satie en van René Chesal, secretaris van de UCI, een onderzoek ingesteld naar de redenen, die hebben geleid tot het opge ven van Grosskost en Bayssière. De art sen in de Tour de l'Avenir hebben name lijk bij deze coureurs verschijnselen ge constateerd, die het gevolg zouden kun nen zijn van het gebruik van door de an- ti-doping wet verboden middelen. De internationale jury, donderdagavond in St. Gaudens bijeengekomen, heeft na het resultaat na het eerste deel van het onderzoek te hebben vernomen, beslo ten het dossier Bayssière-Gros^kost in handen te geven van de voorzitter van de Franse wielren unie. Deze heeft men verzocht om, als de volledige uitslag van het medisch onderzoek bekend is, straf maatregelen te nemen tegen de betrok ken coureurs met in het ergste geval een levenslange schorsing. Voor Grosskost en Bayssière die inmid dels bekend hebben „iets te hebben geno men om in de bergen beter te gaan," ziet het er dus bepaald niet hoopvol uit. In de openings heat van de dubbel twee in de races om de challenge cup op de tweede dag van de Royal Henley-Regatta verloren Herman Boelen (boeg) en Jim Enters (slag) van de Zwitserse scullers Martin Studah en Melchior Burgin. De verrassing van de dag was onge twijfeld de nederlaag van de Canadezen George Hungerford en Roger Jackson, het duo dat door het beruchte boeienverschil van de Todabaan in Tokio Blaisse en Veenemans van het goud kon afhouden en Olympisch kampioen bij de ongestuur de tweeën .verd. De onbekende Britten Ray Easterling en John McCarthy, twee Londense dok werkers, versloegen de Canadezen in de strijd om de Silver Goblets met lji leng te. had echter niet meer de kracht om zich te mengen in de strijd om de derde plaats. Niettemin werd zijn positie als leider in het puntenklassement opnieuw gunstiger. Twee dagen voor het einde van deze Tour de l'Avenir is de situatie dus wat de meeste klassementen betreft duidelijk. De weinig opwindende 162,5 km lange rit van St. Gaudens naar Ax les Thermes, stond in het teken van een aantal Neder landse aanvallen. Weliswaar mocht de Brit Gowley het bescheiden rijtje offen sieve acties openen, doch daarna was het de beurt aan Wim Schepers, die aan de voet van de Portet d'Aspet brutaalweg de groep zijn rug liet zien. De kleine Limburger bereikte hiermee, dat hij als derde bovenkwam, een halve minuut achter Diaz en Zollinger, die zijn initiatief pas later hadden nagevolgd en zich iets betere klimmers hadden getoond. De verschillen waren dermate gering dat een hergroepering niet kon uitblijven en inderdaad kwam na de afdaling het groot ste gedeelte van de renners weer bij el kaar. Meteen hierna ging Karei Leyten over tot zijn beproefde strijdwijze: voor de col winst vergaren om niet teveel te verliezen. De Bredanaar slaagde weer voortreffelijk in zijn opzet. Twee minuten bezat hij aan de voet van de Col de Port (88 km) hetgeen voor hem voldoende was om zich ook in de twaalf kilometer lange niet al te zware klim te kunnen handhaven. De Brabander werd achterhaald in de afdaling en weer kon dus het spel op nieuw beginnen, met di'en verstande dat het aantal leiders was gereduceerd. De laatste col, de 1449 m hoge, tot de eerste categorie behorende Marmare, zou voor de beslissing moeten zorgen. Tenminste, dat waren de verwachtingen. Enkele cou reurs hadden echter andere bedoelingen. Nog voor het begin van de klim demar reerde de Brit West, de Spanjaard Peru rena volgde evenals wat later Desvages. Zij konden niet verhinderen, dat op de weg omhoog de klimgeiten Diaz, Herger en Zollinger zich eveneens in de strijd om de ereplaatsen mengden maar waren er dan toch in elk geval bij. Steevens, goed meegekomen, werd zo als gezegd direct na de top door pech te ruggeworpen, de overigen gingen op de laatste 10 km uitmaken wie het beste kon dalen. Desvages bleek op dit onderdeel over de meeste capaciteiten te beschik ken. Knap sturend stortte hij zich gedurfd in de talrijke scherpe bochten en van zijn belagers kon alleen de in het geel rij dende Diaz in zijn spoor blijven. Doch ook de Spanjaard redde het tenslotte niet, In zijn ijver om te bewijzen dat hij nog net iets bedrevener was dan de Frans man, wilde hij met te grote snelheid een bocht nemen en ging onderuit. Paniek bij de Spanjaarden, doch Diaz was meer ge schrokken dan gewond en kon de strijd snel voortzetten. Voor Desvages was er na de val van de gele-truidrager geen vuiltje meer aan de lucht. ELFDE ETAPPE. 1. Desvages (Fr.) 4.55.57, met bon. 4.55.27; Rodriguez (Sp.) 4.56.10, met bon. 4.55.55; i. Perurenna (Sp.) 4.56.22; 4. Fiz (Sp.) z.t.; Herger (Zwits.) z.t.; 6. West (G.B.) z.t.; Steevens z.t.; 8. Michelotto (It.) z.t.; 9. Zol linger (Zwits.) z.t.; 10. Peflgen (Did.) 4.56.38; !9. Schepers 4.57.45; 39. Hoogland 4.58.47; 40, Beugels 4.59.27; 44. Leijten 5.01.05; 50. Schou ten 5.03.40; 57. Nico Lute 5.06.25; 71. Otten- bros 5.12.47. Algemeen klassement; 1. Diaz (Sp.) 52.19.50; Rodriguez (Sp.) op 2.49; 3. Herger (Zwits.) ip 3 min.; 4. Zollinger (Zwits.) op 4.35: 5. De Locht (Belg) op 4 51; 6. Corradini (It.) op 5.17; 7. Marine (Spop 5.26; 8. Steevens op 5.02: 9. Perurenna (Sp.) op 8.50: 10. Dalla Bona (It.) op 9.38; 23. Leijten op 18.34; 26. Schepers op 21.51; 36. Lute op 27.33; 56 Beu gels op 39.12; 63. Hogland op 47.31: 68, Otten- bros op 50.50; 76 Schouten op 1.03.11. Puntenklassement; 1. Steevens 82 pnt.; I. Diaz (Sp.) 64 pnt.; 3. Rodriguez (Sp.) 62 pnt.: 4. Desvages (Fr.) 61 pnt.; 5. B. Guyot (Fr.) 59 pnt. Bergklassement: 1. Diaz (Sp.) 62 pnt.; 2. Zollinger (Zwits.) 26 pnt.; 3. Herger (Zwits.) 16 pnt. Dagploegenklassement: 1. Spanje 14.48.54; Zwitserland 14.50.30; 7. Nederland 14.52.55. Algemeen ploegenklassement; 1. Spanje 156.57.34; 2. Italié 157.14.12; 3. Frankrijk 157.17.36; 4. Zwitserland 157.26.11; 5. Neder land 157.30.51. i Eerste klasse A: ACC—VOC Haarlem—VRA HBS—Quick Hg. Eerste klasse B: HCC 2—Excelsior Hermes DVS—SCHC Rood en Wit 2—Quick N. SpartaDe Krekels Tweede klasse B: Ajax—Rood en Wit 3 Excelsior 2Haarlem 2 Tweede klasse E: Rood en Wit 4—HBS 3 Derde klasse C: Union 3—Rood en Wit 6 CCA—Rood en Wit 6 Derde klasse E: Groen Geel 2—Haarlem 3 Derde klasse G: CCG 2—Rood en Wit 5 x ETAOETAOOOETAOO ZATERDAG 3 JULI Hoofdklasse: ABC—HVA O VVOHaarlem Nicols V VGA—Ajax Schoten—Sparta Eerste klasse A: HCKDIO UW—Storks Tweede klasse A: Lijnden—Terrasvogels QuickMeteoor DCGHFC Haarlem Tweede klasse B: KennemerlandGeuzen RCH—Thamen Tweede klasse C: HazenkampFeijenoord Derde klasse A: VUC—SVL Hawks—THB LibanonEBHC Derde klasse B: WatergraafsmeerThor ODIZ—DSS Shell—TWM Derde klasse C: HBCCaribe Quick A.—Elinkwijk AnimalsUitsmijters Reserve 1: Sparta 2SC Haarlem 2 Reserve 2A: HCAW 2—Tilburg 2 Reserve 2B: HVA 2—Kenn.land 2 Volewijckers 2—Ajax 2 RAYON HAARLEM. IA: HHC 3Terrasvogels 2 HFC Haarlem 2Schoten 3 1B: Telefonia— Haarlem Nicols 3 2B: DSS 2—Haarlem Nicols 4 Bloemendaal 2TYBB 3 2C: Schoten 5—Kenn.land 4 2D: OG 4Bloemendaal S THB 4Alkm. Boys Ripperda 2—HBC '64 2 DSS 3—HCK 5 2E: Foresters 2TYBB 4 HCJ 2Alcm. Victrix 2 Telefonia 2—PVFS 2 ZONDAG 4 JULI Hoofdklasse: HVA—ABC Haarlem NicolsOVVO Ajax—V VGA Sparta—Schoten Eerste klasse A: PSVVolewijckers Eerste klasse B: SC Haarlem—HHC CTC—HCAW HCTIWRooswijk Tweede klasse A: OG—TYBB 2B: HMSSpartaan ADO—Blauw Wit Tweede klasse C: Robur '58—RFC TilburgLaakkwartier Schiedam—DHS Derde klasse A: Wassenaar—Neptunus Derde klasse C: Trekvogels—Baseball Pais Reserve 1: OVVO 2Storks 2 Nicols 2—UW 2 HHC 2—WGA 2 Reserve 2A: ADO 2—PSV 2 Hazenkamp 2—Sparta 3 CTC 2Schiedam 2 Reserve 2B: WGA 3—Schiedam 3 RCH 2Schoten 2 RAYON HAARLEM. IA: SC Haarlem 3—HCK 2 HVH—OG 2 1B: DIO 2Rooswijk 2 HCK 3—RCH 3 THB 2Schoten 4 2A: Halfweg—Geel Wit HCK 4—HCJ THB 3—OG 2B: Terrasvogels 3— Alcm. Victrix 2C: Nicols 4Halfweg 2 PVFS—DIO 3 2Et DSS 4—HVH 2

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 21