Richard Kasten slachtoffer van Hajer's knappe services Nick Fleury de enige jongere in kwartfinales van tennisstrijd 1 Haarlem kon DWS alleen in de score niet overtreffen Onstein met 78 bij Flamingo's- runs de „held Free Foresters Tegenstand van honkbalselectie in oefenduel heel gering Voetbalofficials in Denemarken voelen voor invoering betaling Duitse atleten bieden knap verweer aan de Amerikanen IN VEERTIG MINUTEN WAS DE PARTIJ AFGELOPEN Europees record voor Britse Long Overwinningen voor Norpoth en Kallfelder TAMARA PRESS WIERP DISCUS WEER VERDER Jansen verdrong Peter Tesselaar 13 KAMPERMAN DONDERDAG 12 AUGUSTUS 1965 Rotherham verloor ook van Eindhoven Vriendschappelijk voetbal 10% zomerkorting op gehele bontcollectie Zoetemelk zegevierde in Ronde van Bergen Oudkerk maakte snelste tijd hij achtervolging Wijkhuizen speelde zich in Nederlands elftal Hermann verbeterde Duits record 5000 m Schakers in duel om open nationale titel Het mag Jan Hajer dan allemaal wat minder interesseren dan vorig jaar toen hij de titel moest verdedigen, een en kele maal wil de Eindhovense sport leraar er nog wel eens flink tegenaan gaan. Woensdag was zo'n dag: een lek ker zonnetje, flink wat publiek op de tribunes en een tegenstander van wie men het een en ander verwacht. De arme Richard Kasten, kampioen bij de oudere jeugd, mocht nauwelijks veertig minuten op de baan staan, alvorens de oud-titelhouder het treffen afsloot met een clean ace. De vriendschappelijke voetbalwedstrijd tussen Eindhoven en Rotherham United, die woensdagavond in Eindhoven werd ge speeld, is geëindigd in een 1-0 zege voor de Eindhovenaren. Bij de rust was de stand 0-0. Ruim 5000 toeschouwers woon den deze wedstrijd bij. Het enige doel punt werd gescoord door Anton Verhoe- Hajer pleegt tijdens een „nationale" in elk van de eerste ronden een onderdeel van het spel door te nemen, drive, lob, volley enz. Woensdag was blijkbaar de service aan de beurt. De eerste bal was als een kanonschot, de tweede schoot met wervelend effect ver buiten de baan. Zelfs Tom Okker die op de baan ernaast op zijn zeven gemakken de Metselaars-spe ler Hans Haks tennis doceerde, keek zo nu en dan verrast op. In deze vorm maakt Hajer (tweede geplaatst) weer een beste kans de finale te halen, al zijn er in het begin van de wekeh velen geweest, die Evert Schneider hoger tipten. Men begrij- pe goed: het gaat om de tweede finale plaats. De eerste is zonder twijfel voor Okker, die anderhalve klasse beter speelt dan de sterkste in zijn afdeling (Peter Scholtz, Piet van Eysden en Ron van Gel der). Hajer's service „zat" dus goed. Het af maken lukte voortreffelijk en bij het wis selen ging de sportleraar kwiek over de baan. Even na een verloren service- game in het begin van de derde set kwam de sloffende gang weer terug. Voor kort echter. Hajer legde nog wat meer spin in zijn service en Kasten was op nieuw nergens: 6-1, 6-1, 6-2. Het zou jammer zijn als Hajer (22 jaar) In de toekomst zijn maatschappelijke car rière niet zou kunnen combineren met tennis. In vorm is hij ongetwijfeld de op één na beste speler van Nederland. Het „aanblijven" van Hajer als actief ten nisser, is des te meer gewenst, omdat ook bij de nationale kampioenschappen 1965 geen jong talent naar voren kwam. Al le acht geplaatsten handhaafden zich. perf. bk. Hoe gering de doorstroming is, blijkt wel uit het feit, dat van die acht er vo rig jaar zeven en het jaar daarvoor vijf geplaatst waren. In die twee jaar zijn Willem Maris, Lex Karamoy en Henk De voetbalwedstrijd tussen Alkmaar en Go Ahead, die woensdag in Alkmaar werd gespeeld is geëindigd in een 3-1 ze ge voor de thuisclub. Bij de rust was de stand 2-0. Het Engelse team van Black burn Rovers heeft er woensdagavond in Amsterdam tegen Blauw Wit geen twijfel over laten bestaan wie de sterkste was. Met 5-1 wonnen de Engelsen die reeds bij de rust een 4-1 voorsprong hadden. Advertentie B.v. Groenlandse Zeehond Een echt sportieve mantel door z'n fraaie tekening, zijsplitten en schuin ingezette zakken. Tot 1 september van 3350.-voor 3015.- B.v. Nertskoppen Uit vele deze exclusieve mantel Kleuren: turmaline, silverblue, pastel, saffier en d.bruin. Nu van 1890.-voor 1700.- Bontspecialisten Wagenwegll,Haarlem,Tfn 12924 Lid Stichting Bcntuaarborgfondi Israel (DWS) probeert de Haarlem mer Couperus de pas af te snijden. Goris met tennis gestopt, zodat van een werkelijke doorbraak geen sprake is. De enige jongere is de twintigjarige Niek Fleury, die in de kwartfinales uit moet komen tegen Hajer. De andere drie par tijen zijn: OkkerScholtz, Van Eysden van Gelder en SchneiderKnol. De da mes hadden gisteren een vrije dag. Van daag worden ook hier de kwartfinales ge speeld. Het programma luidt: Trudy GroenmanMarijke Jansen, Elly Krocké Jenny Ridderhof, Judith SaloméAda Bakker en Els SpruytLidy Jansen Ven- neboer. De uitslagen waren: Heren enkelspel: achtste finales: Ok kerHaks 6-2, 6-1, 6-2; ScholtzVan der Broek 6-4, 4-6, 6-4, 3-6, 6-0; Van Eysden Wittekamp 6-4, 6-3, 6-4; Van Gelder- Beukers 6-4, 6-4, 6-2; HajerKasten 6-1. 6-1, 6-2; FleuryArends 2-6, 7-5. 6-3. 6-0; SchneiderVeentjer 6-4, 6-2, 6-2; Knol Stradmeyer 6-2, 7-5, 4-6, 6-3. Dames dubbelspel: kwartfinales: Groenman-SpruytBitter-Van Wezel 6-1, 6-2; Bakker-SuurbeekLaan-Jansen 5-7, 6-0, 6-1; Krocke-StöveKnoppers- Sluyter 6-2, 6-2; Ridderhof-Jansen Venne- boerZwaan-Blom 9-7, 6-4. Heren dubbelspel: kwartfinales: Van Eysden-OkkerKasten-Soeters 6-3, 8-6, 6-2; Fleury-Van GelderHuizinga- Knol 7-5, 8-6, 6-1; Hajer-SchneiderKoen- Veentjer 6-2, 6-1, 9-7; Beukers-Scholtz Arends-Breuking 6-2, 6-1, 6-3. Nick Fl kon tevreden zijn na de zege op Arends. (Van onze sportredactie) Voetbal gebracht als aantrekkelijk kijk spel, een vleugje rumoer door een opge wonden trainer en enkele al te geprikkel de supporters, met als slot een 2-1 over winning voor DWS tegen een goed spe lend Haarlem. Zesduizend toeschouwers verlieten gisteravond, vooral dank zij het vertrouwen inboezemende voetbal van Haarlem, tevreden het Haarlem-terrein. DWS was immers qua enthousiasme over troffen en een meerderheid van voor de rust in de tweede helft ruimschoots ont nomen. In doelpunten kon Haarlem de hoofdstedelijke full prof club niet over treffen en ook niet evenaren. Daarvoor ontbrak het dosis raffinement, dat bij vele aanvallen beslissend kan zijn; daar voor was ook Jongbloed een te goede doelverdediger. Vrijwel het gehele Haarlem-elftal heeft gisteravond goed voldaan. Berendregt en Van 't Kruis waren teruggekeerd en toon den zich bereid en in staat voor een plaats in het eerste te werken. Zij kon den echter niet de gunst van het publiek zo verkrijgen, als dat het geval was met Aad Smit. De ex-Renova-speler maakte het zijn tegenstander Pijlman bijzonder lastig en was slechts door een gebrek aan routine niet diens meerdere. DWS speelde in de eerste helft voetbal, dat gebaseerd was op een goede techniek. De wijze, waarop het eerste doelpunt, in de twaalfde minuut, tot stand kwam, was er een schoolvoorbeeld van. Temmings pass was af, de afwerking van Boo gaard eveneens. Een aanval Versluis-Couperus-Smit mondde acht minuten later uit in een voorzet, die de actieve De Kluyver voor een kopbal aangreep, die Jongbloed kansloos maakte. Maar een fraaie pass van de overigens tegenvallende Lenz naar Boogaard en de koele beredenering van deze speler, dat Temming er nog beter voor stond, bezorgde Haarlem opnieuw een achterstand. Temming schoot name lijk van dichtbij raak (na 32 min.). Dat een fraaie omhaal van Couperus op even fraaie wijze door Jongbloed vlak voor rust onschadelijk moest worden gemaakt, gaf aan, dat Haarlem in staat was terug te komen. De gehele tweede helft heeft Haarlem dan ook getracht te scoren. DWS, aanval lend toen bijzonder zwak, had moeite zich staande te houden. Maar Haarlem kwam alleen aan een goal doordat De Kluyver de bal met de hand in het doel werkte. Scheidsrechter Bentvelzen keurde dat op advies van de DWS-grensrechter af. Trainer Lesley Talbot werd er zenuw achtig door. Hij liep het veld in en er bijzonder langzaam, pas na herhaalde aanmaningen, uit. Dat hij bovendien nog vlak voor het publiek langs de kant bleef staan, irriteerde een heethoofdige toeschouwer zeer. De man klom over het hek, kreeg een duw van DWS-masseur Bakker, maar had zelf snel versterking. Het Haarlem-bestuur suste de zaak overi gens snel en afdoende. In het veld bleef Haarlem aanvallen, maar Jongbloed werd niet gepasseerd. Teleurstellend verliep de wedstrijd voor ex-Haarlemmer Peijs, die in de tweede helft geblesseerd raakte en het zijn oude club niet lastig kon maken. De opstellingen waren: Haarlem: Van 't Kruis; Van Duffelen, Berendregt, Koster en Wenting; Kruyer en Versluis; Smit, Couperus, De Kluyver en Jonker. DWS: Jongbloed; Flinkevleugel, Peijs, Israël en Pijlman; Burgers en Vonhof; Lenz, Temming, Boogaard en Van der Loop. Door de wielervereniging „Alcmaria Victrix" werd woensdagavond een ronde van Bergen voor nieuwelingen gehouden en daarvoor bestond veel belangstelling. De uitslag was: 1. J. Zoetemelk, Rijpwetering, de 64 km in 1 uur 33 min. en 34 sec.; 2. N. Touissant, Honselersdijk; 3. G. van Krimpen, Haarlem; 4. H. van Leeuwen, Haarlem; 5. De Vries, Andijk; 6. J. Bakker, Zaandam; 7. Ton Blom, Haarlem; 8. Aad Duyker, Beverwijk; 9. H. Tesselaar, War- menhuizen; 10. A. v. d. Meer, Leiden. Tijdens de Britse zwemkampioenschap- pen in Blackpool verbeterde het Engelse zwemstertje Elizabeth Long, in de se ries van de 220 yards vrije slag het Euro pees record op de 200 meter vrij slag met een tijd van 2 min. 16.2 sec. Het oude record stond met 2 min. 18 sec. op naam van de Italiaanse Danielle Beneck. De strijd om de Nederlandse baantitels is donderdagmorgen in het Olympisch stadion in Amsterdam voortgezet met de series achtervolging voor professionals. Voor de kwartfinales plaatsten zich in volgorde: Jaap Oudkerk (Amsterdam) 6.21.4; Jan Schroder (Koningsbosch) 6.26.1; Gerben Karstens (Leiden) 6.29.0; Henk Nijdam (Zundert) 6.32.6; Peter Post (Amstelveen) 6.33.2; Cor Schuuring (Amsterdam) 6.35.4; Bas Maliepaard (Willemstad) 6.36.6; Piet Steenvoorden (Heemstede) 6.37.7. Henny Wijkhuizen en Rudy Onstein heb ben zich als de grote uitblinkers gepre senteerd in het team der Flamingo's, dat woensdag op het terrein van VRA te Am stelveen in een tweedaagse cricketmateh de strijd aanbond met de Free Foresters. Terwijl het meerendeel der Nederlan ders matig tot zeer matig voor de dag kwam, verkeerden de beide Rood en Wit ters in een vorm, zoals wjj dit seizoen nog niet van hen mochten zien. Wijkhui zen, die wegens zijn uitstekende spel als opvolger van de op vakantie zijnde Paul Maas voor het Nederlands elftal is ge kozen, trad eerst als bowler op de voor grond door vijf Engelsen in te rekenen ten koste van slechts 34 runs. Als bats man onderscheidde hij zich met een sco re van 34 not out. De topprestatie aan de wickets kwam echter op naam van On stein, die met een formidabele innings van 78 alle batslieden overtroefde. Het duel tussen de Flamingo's en de Engelse toeristen belooft een interessante aangelegenheid te worden. Want nadat de Foresters de innings hadden gesloten op een stand van 227 voor 7, stonden de gastheren aan het einde van de dag op 184 voor 7. Deze cijfers bieden alle kans op een open wedstrijd, waarover vandaag de beslissing zal vallen. Dat de Britten 't tot een vrij hoge score brachten, dankten zij niet alleen aan eigen prestaties. Het fielden der Flamingo's was namelijk van een bedenkelijke kwali teit, waarbij enkele dotten van vangkan- sen domweg om zeep werden gebracht. Zo kreeg de Cambridgecaptein R. White meerdere „levens", die hem in staat stel den tot een produktie van 41 punten, waaronder zes vieren en een zes. Raayen, die heel wat goed had te maken, ving hem tenslotte op het bowlen van Wijkhui zen uit. Ook de vakkundig spelende ope- ningsbatsman Thackara (41) werd na een innings van 110 minuten via een slipcatch van Marseille het slachtoffer van Wijk huizen, voor wiens zuiver geplaatste de liveries ook captain Ainsworth (4), I. White (2) en de veteraan Wilson (34) het hoofd moesten buigen. Tevoren had Van Laer (1 voor 30) het wicket van Dobson (28) voor zijn rekening genomen. Het beste batten van Engelse zijde kre gen wij tenslotte te zien van de Indiër Dundekar. Met tal van fraai geplaatste slagen bracht hij in gezelschap van Wil son een stand van 99 runs op voor het zevende wicket. Applaus begeleidde Dun dekar toen hij bij het sluiten van de innings (na drie uur en twintig minuten) met een prachtige score van 58 ongesla gen het strijdtoneel kon verlaten. Mar seille, op wie weinig werd gescoord, nam een wicket voor tien runs. Het optreden van de Nederlandse batslie den was een tijdlang niet van dien aard om de aandacht gaande te houden. Het was moeilijk scoren op de Engelse bow lers, de stand 41 voor 2 na zeventig mi nuten sprak dan ook duidelijke taal. Na dat Marseille, die met Fischer had ge opend, voor een gedegen 38 het veld had moeten ruimen, werd het publiek wakker geschud door het optreden van de part ners en vertrouwde clubgenoten Onstein en Wijkhuizen. Onstein. die dit seizoen voor Rood en Wit zijn oude vorm nog niet had kunnen bereiken, trok zich van de reputatie der Britten niets aan, met aanvallend spel begon hij de bowlers ter stond onder handen te nemen. Het scoringstempo onderging een radicale verandering. Het vrijmoedige batten van Onstein, wiens score van 78 een achttal vieren bevatte, was een ware verade ming en omdat ook Wijkhuizen zich niet onbetuigd liet. voerde dit tweetal da score op van 81 voor 4 tot 171 voor 5. Dat er in de slotfase snel werd gescoord wezen de cijfers duidelijk uit. De laatste negentig minuten hadden een produktie opgeleverd van 143 runs. De Oostduitse atleet Siegfried Hermann die kortgeleden met een tijd van 7 min 46 sec. over 3000 meter een nieuw we reldrecord noteerde, verbeterde woensdag in Potsdam het Duitse record over 5000 meter en bracht het op 13 min 30. sec. Hij bleef daarmee maar liefst met 12.4 sec. onder het oude record van zijn land genoot Friedrich Janke (13.42.4). De oefenwedstrijd die het Nederlands team woensdagavond tegen een sterke Nederlandse combinatie speelde, heeft weinig interessants geboden. Het werd een saai en door de grote overmacht van het Nederlands team zelfs vervelende wedstrijd die de Madrid-gangers een kleurloze 6-0 zege opleverde. De werpers Dom, Ter Neuzen en Beidschat wierpen ieder drie innings en alleen in de derde en vijfde innings kwam de Oranje-thuis plaat even in gevaar. Hannie Urbassus sloeg in de eerste innings de enige home run van de wedstrijd. De ingelaste oefenwedstrijd die woens dagavond werd gespeeld in het Haarlems honkbalstadion, heeft niet gebracht wat ervan verwacht werd. De Kieviten-ploeg was samengesteld uit jonge spelers die in de toekomst kans hebben om in het Oran jeteam te worden opgenomen en enkele routiniers zoals Piet de Nieuwe, Jan Schreuders en Simon Heemskerk. Men verwachtte felle strijd en versterkte de ploeg met de A-werpers Peters en Paal man. Het mocht echter niet baten, want het werpen van Peters die 'op de Kieviten- De leiders van de Deense voetbalbond gaan in september tijdens een bijeen komst in Vejle de toekomst van het Deen se voetbal bespreken. Er is enige onrust ontstaan tengevolge van het vertrek van verscheidene prominente voetballers naar buitenlandse clubs. Zo tekende Ole Sören- sen onlangs een contract met F. C. Köln en gaat John Danielsen in het komende seizoen spelen voor Werder Bremen. Het contract, dat de midvoor van het Deense nationale team Ole Madsen kort voor het verstrijken van de transferperiode met Sparta in Rotterdam tekende, heeft de sportieve gemoederen van voetballend Denemarken pas goed in beweging ge bracht. De voorzitter van de Deense voet- bond, Vilhelm Skousen, wil in Vejle gaan discussiëren over de mogelijkheden van semi-professionalisme in Denemarken naar het Zweedse voorbeeld. Ook wil hij weten hoe de voetbalbestuurders denken over het terugroepen van in het buiten land spelende Deense voetballers voor in ternationale wedstrijden. Persoonlijk is hij er evenwel geen voorstander van. Hij vindt het namelijk niet loyaal tegenover de „eigen spelers", die daardoor minder kans zouden maken voor een plaats in het nationale elftal. Na de eerste dag van de atletiek-inter- land tussen de herenploegen van West- Duitsland en Amerika, de derde van dit seizoen voor de Yankees, is de stand 63- 42 punten voor de Amerikanen, die zeker niet groots te voorschijn zijn getreden. Ziekte en blessures maken van deze ploeg die zeker niet fris en monter aan de wed strijd tegen de Westduitsers is begonnen, geen homogeen geheel. De ruim 25.000 toeschouwers die in Augsburg de tribunes bevolkten hebben overigens van uitstekende atletiek kunnen genieten, waarbij natuurlijk de hoogtepun ten voor de Duitse enthousiasten de over winningen van Jurgen Kallfelder op de 400 meter in 46.3 sec. en die van de Olympische zilveren medaillewinnaar Ha- rald Norpoth op de 5 km. waren. Harald Norpoth liep verbluffend licht en ge makkelijk van de negentienjarige Jerry Lindgren vandaan, toen hij 450 meter voor de finish aanzette. De Olympische kampioen op deze afstand Bob Schul kreeg na 3000 meter last van een blessu re, liep ondanks deze pijnlijke ervaring de race uit, een daad die door het pu bliek met een ovatie werd beloond. In alle overige nummers bleken de Amerikanen, die echter zonder o.a. Ha rald Connolly, Randy Matson en Jay Sil vester aantraden, oppermachtig. Het pols- stokhoogduel tussen John Pennel en de zilveren medaillewinnaar van Tokio Wolf gang Reinhardt eindigde in een teleurstel ling. De Duitser faalde driemaal op een aanvangshoogte van 4.70 meter en was uitgeschakeld. John Pennel won daarna gemakkelijk met 4.90. Toen hij de lat 's avonds om half elf op 5.10 meter liet zetten, bleek hij op dit late uur toch niet tot een dergelijke verrichting in staat te zijn. Uitslagen 800 meter: 1. Farrell (V.S.) 1.48.8, 2. German (V.S.) 1.49, 3. Kemper (W.D.) 1.49.2, 4. Von Maltitz (W.-D.) 1.51.9. 400 meter: 1. Kallfelder (W.D.) 46.3, 2. Luck (V.S.) 46.8, 3. Owens (V.S.) 47., 4. Ulbricht (W.D.) 47.3. Discus: 1. Weill (V.S.) 56.97, 2. Neu (W.D.) 55.64, 3. Reimers (W.D.) 55.01, 4. McGrath (V.S.) 54.22. 100 meter: 1. Anderson (V.S.) 10.2, 2. Knickenberg (W.D.) 10.3, 3. Hines (V.S.) 10.4, 4. Obersiebrasse (W.D.) 10.5. 5.000 meter: 1. Norpoth (W.-D.) 13.47.8, 2. Lindgren (V.S.) 13.50.4, 3. Girke (W.D.) 13.50,4. 4. Schul (V.S. 14.47.6 (gebles seerd). 110 meter horden: 1. Lindgren (V.S.) 13.8, 2. Morgan (V.S.) 14, 3. Trzmiel (W.D.) 14.2, 4. John (W.D.) 14.2. Verspringen: 1. Boston 8.03 meter, 2. Trense (W.D.) 7.81, 3. Juttner (W.D.) 7.68, 4. Hopkins (V.S.) 7.63. Kogelslingeren: 1. Burke (V.S.) 69.02, 2. Beyer (W.D.) 65.72, 3. Frenn (V.S.) 64.10, 4. Fahsl (W.D.) 61.28. Polshoog: 1. Pennel (V.S.) 4.90, 2. Leh nertz (W.D.) 4.70, 3. Chase (V.S.) 4.60. 4 x 100: 1. Verenigde Staten 39.5, 2. West-Duitsland 39.9. heuvel begon, leverde geen moeilijkheden op voor het Nederlandse team. In de eerste innings al sloeg Han Urba- nus een homerun (1-0), in de derde slag beurt waren het Urbanus, John, Boude- wijn Maat, Overwagt en Dom die met honkslagen de voorsprong tot 5-0 opvoer den. Het was aan het goede veldspel van De Nieuwe en Heemskerk te danken dat de Oranjezege tot 6-0 beperkt bleef. Bou- dewijn Maat scoorde in de vierde innings een zesde run. Dom (3-0-3). Ter Neuzen (2-2-2) en Beidschat (2-0-0) gaven geen kansen en toen Bert Paalman op de Kie vitenheuvel kwam, was het ook met de Oranjeaanval gedaan. De wedstrijd werd bijgewoond door slechts 600 toeschouwers. Tamara Press, de meervoudige olym pische en Europese kampioene kogelsto ten en discuswerpen, heeft woensdag tij dens wedstrijden in Moskou haar wereld record discuswerpen verbeterd en ge bracht op 59,70 meter. De Russisrhe kwam met haar worp 41 centimeter ver der dan twee jaar geleden toen ze op 18 mei eveneens in Moskou tot 59,29 meter kwam. De uitslagen van de partijen gespeeld in de derde en vierde ronde van het open Nederlands schaakkampioenschap in Bre da, luidden: Derde ronde: Te VeldeBakker remise, StaalSanders 01, Van SantenHoogen- doorn 01, SchollSarink 10, Bergsma— Verholt remise. Vierde ronde: SandersTe Velde remise, BakkerScholl afgebroken, Hoogendoorn— Staal 01, EibergenVerholt 10, Van SantenJansen 10, SarinkBergsma af gebroken. De stand na vier ronden: 1. en 2. Te Velde en Sanders 3 pnt., 3. Bakker 2)4 en 1 afgebroken, 4. Staal 2'/«, 5. Scholl 2 en 1 afgebroken. In de Naardense wielervierdaagse, waarvan woensdagavond op het industrie terrein in Naarden over 51 ronden de tweede rit werd gereden, heeft de rappe Harry Jansen de gele leiderstrui van Piet Tesselaar overgenomen. Evenals op de eerste avond moest ook nu weer een massasprint de beslissing brengen en daarbij nam Jansen revanche op Tesse laar. Zij staan nu samen met 21 punten aan de leiding in het klassement. Jansen rijdt vanavond echter in de trui. Zeven ronden voor het einde van deze tweede rit heeft de Heemstedenaar Henk Peters nog geprobeerd om met een solo ren de zege te grijpen, maar Van Bo- hemen en Harry van Piere riepen hem tot de orde. Zijn actie leverde Peters al leen een premie op. De uitslag was: 1. H. Jansen, Amster dam, de 51 km. in 1 uur 15 min. en 36 sec.; 2. P. Tesselaar, Kalverdijk; 3. K. de Graaf, Hilversum; 4. W. Emo, Utrecht; 5. H. Peters, Heemstede; 6. B. Raats, Amsterdam; 7. E. v.d. Werf, Al phen a.d. Rijn; 8. J. Wuurman, Amster dam; 9. S. Meyer, Amsterdam; 10. A. Veenendaal, Zeist. Algemeen Klassement: 1. Jansen 21 pnt.; 2. Tesselaar 21 pnt.; 3. Emo 17 pnt.; 4. Wuurman 12 pnt.; 5 en 6. Peters en De Graaf 11 pnt.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13