Groen en Nijdam achtervolgers van ook nu weer Nederland de beste Rudy Onstein weer uitstekend tegen de Free Foresters CAPTEIN VOELDE ZICH SAFE MET POLITIE EN PROLONGEERDE TITEL EDWARD KROON overrompeld door succes Grote zege van de Amerikanen Laatste competitiewedstrijd voor de Haarlem Ni cols Ook Elly Krocké uitgeschakeld NIC0LS-A.B.C. Telstar-Alkmaar Wereldrecords van Dan Sherry en Patty Caretto VRIJDAG 13 AUGUSTUS 1965 15 Groen kreeg de titel niet cadeau van Gerrie Bruin Nijdam had na zege op Post geen lastige finale Vriendschappelijk voetbal Provo-fiets Enerverend "fr Zo dom SPORTPROGRAMMA VOOR HET KOMENDE WEEKEINDE HONKBAL CRICKET tMMW-«MAWAVA»AWAMAWM»VAWWA\ (Van onze sportredacteur) Twee jonge renners stonden aan het slot van de Neder landse baankampioenschappen in het Olympisch stadion te huilen; twee coureurs, die alles gegeven hadden in het enerverende sluitstuk van de avond, het stayersnummer achter de grote motoren. De negentienjarige Edward Kroon een onbekend Haags rennertje viel huilend van de fiets in de armen van zijn verzorger. Hij was kampioen van Nederland bij de amateurstayers geworden. Hij kon het de eerste momenten nauwelijks vatten. De zenuwen kwamen er uit. Hij snikte maar. Even verder op liet Theo Nikkesen zijn tranen de volle loop. Het hele seizoen had hij op dit kampioenschap afgesteld. Hij was er voor vanuit het Lim burgse Siebengewald naar Amsterdam gekomen. Hij had getraind, getraind, getraind op de baan, waarvan hij nu elke betonkorrel kende. Driekwart van de race lag hij onbedreigd aan de kop. Maar ineens was daar die onbekende Kroon op komen zetten pas voor de tweede keer in een wedstrijd achter de motor en hij, Nikkesen had zijn droom de donkere augustusnacht in zien vliegen. Hij huilde. En wreef met zijn racehandschoentje in de ogen. Langs de kant kon men die reactie begrijpen: de ruim vijftienduizend toeschou wers, maar ook de collega-renners, die de hoogste vreugde of de dofste teleurstelling op deze dag hadden meegemaakt: de kampioenen Captein (sprint), Groen en Nijdam (achter volging) en Charles Ruikers, die de 1 km tijdrace voor ama teurs won; maar ook Peter Post, die door dom te rijden 's middags al uitgeschakeld was, Piet van der Touw, die een complete off day had, en Aad de Graaf, die naast de sprint- titel greep. Joop Captein De sprinterij eens de grote glorie van Nederland is nog steeds het zorgenkind van dit moment. Want, nietwaar: als een „oude man" als Frans Mahn nog derde kan worden bij een nationaal kampioen schap van de profs en de toch internatio naal weinig of niet meetellende Captein zijn titel prolongeert, wel dan is er toch nog iets mis. Nu moet toegegeven worden, dat Joop Captein in ieder geval karakter heeft ge toond. De Amsterdammer reed onder zwa re druk. Was hij niet op 15 juli tijdens een stayerswedstrijd door een paar zware jongens uit de Amsterdamse onderwereld voor de motoren gegooid (hij ontkwam slechts op het nippertje), omdat hij een „affaire" achter de rug had? We spra ken hem er over na de herovering van zijn kampioenstrui. „Gek, hè," zei hij op gewonden, „ik was vandaag vol zelfver trouwen, na alle moeilijke dagen. Ik heb me helemaal op de wedstrijden geconcen treerd en dacht onder het rijden nergens anders aan. Dat kwam natuurlijk, omdat ik wist dat er politiemensen in het sta dion waren. Ik voelde me veilig. Het is fijn, als je weet, dat je in de maatschap pij niet alleen wordt gelaten. Misschien gaf dat me wel een extra stimulans. Ik ben ook nog nooit zo blij geweest met een nationale titel. Ik kon wel springen". Aad de Graaf die op zo'n verrassende en ook voortreffelijke wijze de grote fa voriet Piet van der Touw had uitgescha keld in de halve finales moest toezien hoe Captein op de verjaardag van diens vader (renners pakken al dit soort dingen aan om het moreel op te krikken) zijn zesde nationale tricot in de wacht sleep te. Soigneur Van Dinter -die ook man nen als de legendarische Pijnenburg on der zijn hoede heeft gehad klopte hem op de schouder. Ook Frans Mahn, die za terdag nog Captein in het clubkampioen schap van Olympia op de baan had ver slagen, had een opkikkertje nodig. „Ik had me er veel van voorgesteld". En Van der Touw, de grote teleurstelling van de dag? Hij had geen excuus. „Ik kon hele maal niets. Anders heb jk macht, maar nu was er niets. Het was ontzettend, ver schrikkelijk. Ik weet niet wat ik mankeer de. Maar ja, ik trepr nooit zo lang. We gaan door". Tiemen Groen, die 's middags bijna de nationale titel 1 km met staande start had gepakt de sprinter Charles Ruikers (Van onze sportredacteur) Opnieuw is er een talentje naar vo ren gekomen tijdens de wedstrijden om de Nederlandse baankampioen schappen. Deze keer was het een fel stayertje, de Hagenaar Edward Kroon. Tot een kwartier voor het ein de van de race voor amateurs zat de ze negentienjarige jongen nog in de rijen der onbekenden, naar wie geen navraag was. Maar ineens vloog de renner achter Pelser naar voren om resoluut de leiding te nemen. In eens vroeg iedereen: Kroon, wie is de ze Kroon Voorlopig konden alleen de lieden, die rond een meisje met helblond-tot- paars-getint haar zaten, een antwoord krijgen. Het meisje, de zeventienjari ge Astrid Ave, zeer opgewonden met blosjes van spanning op de wan gen kon vertellen: „dat is mijn Ed ward Kroon, mijn scharrel. Een fijne knul. Hij is bankwerker, maar voorlo pig fietst hij bijzonder hard". Hetgeen iedereen kon constateren. Astrid Ave wist na de ereronde van haar Edward niet hoe vlug ze naar be neden moest rennen. Ze vloog de baan op in de armen van een volkomen door alle onverwachte gebeurtenissen over rompelde jonge Kroon. Schoonvader Ave nam haastig de zware bloemen krans van hem over. En Edward kon vertellen: „ik heb op de weg als nieu weling heel wat overwinningen be haald. Als amateur won ik dit jaar in Duitsland. Het was mijn tweede wed strijd als stayer. Ik was al door mijn heer Derksen geselecteerd voor de ploegachtervolging." Mijnheer Derk sen riep door het tumult heen: „je gaat nu als stayer naar Spanje. Je bent geschrapt als achtervolger." Edward begreep het allemaal niet zo direct. Het was te plotseling gekomen allemaal. Uitslagen van gisteren gespeelde vriend- «chappelijke wedstrijden zijn: Bremerha- ven-ADO 2-2 (rust 2-1); FC Den Bosch BVV-PSV 0-1 (rust eveneens 0-1); FC Twenthe-Aston Villa 2-2 (rust 2-1). Advertentie Zondag a.s. 14.30 uur Honkbalstadion 15575 - 15576 - 15577 - 15578 - 15579. koppie. Er wordt de laatste tijd door al le profrenners veel te veel gerekend. Ze moeten fietsen inplaats van cijferen. Dat rekenen wordt altijd misrekenen". En hij voegde er aan toe: „San Sebastian zou een baan geweest zijn, geknipt voor Post, een kleine baan. Wat dom, wat dom". Niet gerekend, wel gefietst werd er bij Hnnr Mirt van 1 12 4 te nroduce de amateurstayers. Er was eigenlijk geen Zf Wen rrnen 112 8 l ias weer d^ faVOriet a3n ie wijzen V00r de ÜteL Wel nnversfnnrhaarheiri zelve F ven had hii stond Nikkesen wat hoger genoteerd dan onverstoorbaarheid zelve. Even had hij -r R„ zich na die kilometerrace laten gaan bij het afstappen zei hij: „tjonge, wat een rot nummer is dat". Maar 's avonds trad hij rustig en zelfverzekerd aan voor de finale achtervolging tegen de vinnige en talentrijke Gerrie Bruin uit Andijk. De Fries Weer vergezeld van zijn he le familie startte snel op zijn op maat gemaakte witte racemachine „geef hem aan de provo's" hoorden wij vanuit de „engelenbak" roepen. Maar Bruin liet zich niet overdonderen door het Follegase geweld. Op prachtige wijze verdedigde hij zich. Groen nam natuurlijk een voorsprong. Maar het zou geen regelmatige poursuite worden. Tweeënhalve ronde voor het ein de stak Bruin de hand op: lekke band. Er werd weer gestart met het-opgeno men verschil. Groen flitste direct in vol le vaart weg, als had hij maar een klein „molentje" om rond te draaien. Hij was een beetje geprikkeld. Maar de renners zouden nogmaals van de fiets moeten. Nu voelde Groen bij het ingaan van de laatste ronde de lucht uit zijn voorband lopen. De Fries ging zwij gend naast vader Meine zitten. „Ik laat je niet overrijden, hoor" riep deze heftig, eindelijk zijn flegma van zich weggooiend. Weer werd er gestart. Bruin, die na af loop ook een daverend applaus kreeg, kon in die ene ronde natuurlijk niets meer goed maken. Ondanks alle narigheid (en de harde wind) werden er toch nog goe de tijden gemaakt: Groen 5.03.4 en Bruin 5.08. Van der Ruit (5.11) werd derde en De Jong uit Halfweg (5.17.5) vierde. Bijzonder enerverend was het achter volgingsduel om de derde en vierde plaats bij de profs tussen Karstens en Schroder, die een week speciaal op de baan ge traind had. Beide coureurs gaven elkaar nauwelijks een centimeter toe. Een jam merlijke vergissing van de Limburger, die meende, dat hij er al was, maar zich bliksemsnel herstelde, was er de oorzaak van, dat Karstens in de laatste ronde toch nog een vijftal seconden op Schroder kon uitlopen. Karstens maakte trouwens een betere tijd dan Nijdam tegen Oudkerk in de finale, maar ook hier gold het excuus, dat een lekke band een „directe afhande ling" van de 5 km-race onmogelijk maakte. Nijdam, die enkele jaren terug tegen Oudkerk in Zürich de wereldtitel bemachtigde, was nu duidelijk sterker dan de Amsterdammer, die vorige week stay erkampioen werd. Nijdam koerste regel matig naar een tijd van 6.32.3 (Oudkerk 6.35.4.). Tijdens die race zat er op de tribune een man, die zich steeds maar moet heb ben afgevraagd hoe het toch mogelijk was geweest, dat hij zo dom had gereden: Pe ter Post. 's Morgens had hij er in de se rie niet uitgehaald, wat er in zat. Het re sultaat was, dat hij door die tijd in de kwartfinales tegen Nijdam moest aan treden. Post verloor na een uitstekende rit (6.22.4). Als hij zijn serie enkele secon den sneller had gereden, zou hij waar schijnlijk in de finale gezeten hebben. Het ontlokte soigneur Piet Liebregts de op merking: „Peter Post heeft geen koppie- de anderen. Maar wat zouden Koel en Ro- meijn doen? Wel, dat werd al snel duide lijk. Romeijn kwam in het stuk niet voor. Koel wel, maar hij had geen macht ge noeg. Drie keer kreeg hij de kans om langs, de snel naar voren gestoomde Nik kesen te razen, maar op het beslissende moment kwam hij los van de motor te zwemmen. Gangmaker Pelser met achter zich de jonge Edward Kroon bekeek het strijdgewoel vanuit de verte en scheen met een eervolle derde positie wel genoe gen te zullen nemen voor de ook dapper vechtende Liebregts. Nikkesen leek in één rush naar de titel daveren. Maar met nog zeventien minuten te rij den gromde daar ineens Kroon steeds dichter naar Koel toe, passeerde deze en ondernam daarna een stormloop op de vesting Nikkesen. De Limburger raakte los van "dei rul en met nog een kwartier te rijden had ,de Hagenaar de kop geno men. Nikkesén vocht terug, één keer, twee keer. Maar Edward Kroon, die een „volmaakte" stayerszit demonstreerde, sloeg de aanvallen af en finishte als kam pioen. Dat was het moment, waarop de tranen rijkelijk gingen vloeien. Hans Rombouts De Amerikaanse atleten hebben bij hun afscheidsvoorstelling op Europese bodem, na de nederlaag tegen de Russen en de krappe zege tegen de Polen, toch nog eenmaal hun grote vorm getoond. Met 142-91 punten werd het voor de Duitsers een onverwachte hoge nederlaag en het was kenmerkend voor de kracht van de Amerikanen in deze tweedaagse wed strijd dat er in totaal maar vijf nummers door de Duitsers gewonnen werden. Rudy Onstein is bij het tweedaagse cricketduel tussen de Flamingo's en de Free Foresters matchwinnaar geworden op een wüze, die onmiddellijk de vraag doet opwerpen door welke beweegrede nen de keuzecommissie zich heeft laten leiden om deze eminente cricketer naast het Nederlands elftal te zetten, dat het komende weekeinde in Den Haag tegen de sterke Foresters in het veld treedt. Want nadat de Rood en Witter tijdens zijn eerste optreden aan de wickets reeds verrast had met de kapitale score van 78, kwam hij donderdagmiddag tot een nog fraaiere prestatie. Met een formida bele 88 not out leidde hij het Nederland se team naar de zege, die eerst in de slotfase van dit meeslepende treffen tot stand is gekomen. Terwijl Onstein nog geen jaar geleden geëerd werd als de batsman, die door zijn onvervaarde optreden in de strijd tegen het Australische testteam zo'n be langrijk aandeel had in de historische Nederlandse zege, hebben de heren van de keuzecommissie hem thans zonder meer aan de dijk gezet. Dit feit, alsook het passeren van spelers als Van der Vegt en Marseille, vormde gisteren op het VRA-terrein bij de cricket-insiders het gesprek van de dag, waarbij zij ten aanzien van hun kritiek op de keuze commissie geen blad voor hun mond na men. Nadat de Flamingo's bij een afgebro ken stand van 184 voor 7 in hun eerste innings tot een totaalscore kwamen van 220 Wijkhuizen bleef met een uitste kend gespeelde 44 not out -trokken de Engelsen andermaal naar de wickets. De uitblinker in het team der Foresters was ook nu weer de Cambridge-captain Raymond White, die in grootse stijl een produktie van 64 vergaarde, waaronder acht vieren en drie zessen. Ook Ainsworth met 43 runs en I. White, die met 45 not out bleef, droegen het nodige bij voor de score van 195 voor 6, waarop de Engelse aanvoerder sloot. Evenals op de eerste dag had Wijkhuizen, hoewel ditmaal min der succesvol, met 2 voor 25 in 16 overs de beste bowlingcijfers. De overige wickets gingen naar Onstein 2 voor 47, Marseille 1 voor 26 en Raayen 1 voor 42. Met nog 155 minuten aan speeltijd kre gen de Nederlanders een sportieve decla ratie aangeboden om voor de runs te gaan, waarbij 203 punten voor de zege zouden moeten worden gescoord. Ope- ningsbatsman Marseille hield vijftig mi nuten stand voor een waardevolle 27, al vorens op eigen bowlen door Perrett te worden gevangen. Bij een stand van 56 voor 3 nam Onstein het bat ter hand, het geen maar al te spoedig op het score bord tot uiting kwam. Na in het begin van zijn innings enkele vangkansen over leefd te hebben ,trad hij de op volle toe ren draaiende bowlers zonder enige schroom tegemoet. De gevaarlijke Per rett, die kort achter elkaar vijf Flamin go's had ingerekend, kon tegen Onstein niets meer uitrichten, terwijl ook de slows van de Indiër Dandeker zonder ef fect bleven. In één over sloeg Onstein de slowbowler tweemaal voor zes het Am sterdamse Bos in. Een half dozijn cricke ters moest in actie komen om de ver dwaalde bal uit het struikgewas tevoor schijn te halpn. Gesteund door Wijkhui zen (16), de gebroeders Han en Harry Klarenbeek en Raayen (16 not out) voer de Rudy Onstein de Flamingo's met niets ontziend geweld ter overwinning. Na On- stein's beslissende hit hadden de Neder landers een kwartier voor tijd op een stand van 203 voor 8 de buit binnen. Een klaterend applaus klonk op voor de Rood en Witter, wiens 88 not out (in 105 mi nuten bijeengebracht) een zevental vie ren en drie zessen bevatte. Advertentie Zaterdag 14 augustus 6.30 n.m. Sportpark Schoonenberg IJmuiden Zaterdagmiddag 3—4 uur uitreiking SEIZOENKAARTEN in Pavil joen Schoonenberg. Zitplaatsen 60. Staanplaatsen 30. Voor iedere kaart wordt 1. administratiekosten berekend. Voor vijf hoofdklassers wordt het ko mende weekeinde de afsluiting van dit seizoen. Haarlem Nicols, O VVO, HVA, Ajax en VVGA spelen hun laatste wed strijd, al kan er voor Haarlem Nieols nog een verlengstuk komen. De Nicols spelen zondagmiddag thuis tegen ABC en hebben goede kans op een grote zege. Toch zul len de mannen van Hoogenbos de tegen stander niet moeten onderschatten, want eerder in het seizoen hadden de-Nicols 11 innings nodig om ABC uiteindelijk met 9-8 te verslaan. Schoten speelt tegen het reeds gedegra deerde VVGA en kan zich via een zege verder van de een na laatste plaats ver wijderen. Sparta ontvangt zondag OVVO en dat kan een moeilijke opgave worden voor de landskampioenen. HVA-Ajax is een onbelangrijke wedstrijd die op zater dagmiddag wordt gespeeld. In de eerste klasse A is de strijd om het kampioenschap nog volkomen open: HCK heeft een verliespunt minder dan Storks, maar beide ploegen ontmoeten el kaar de volgende week in Haarlem. Zon dag speelt HCK tegen DIO, terwijl Storks UW ontvangt. Er bestaat een kleine kans dat HCK zondag kampioen wordt: dan moeten de Kinheimers zelf van DIO win nen en moet UW Storks verslaan. Menige Kinheimer zal daarvan dromen. Heeft UW twee weken geleden ook HCK niet verslagen? In de eerste klasse B treft HHC voor bereidingen voor het kampioensfeest dat dit weekeinde wel gevierd kan worden. HHC heeft nog maar een concurrent, HCAW, en deze heeft alleen nog maar theoretische kansen. Bij een overwinning of een gelijkspel tegen SC Haarlem is HHC zeker van de titel. Rooswijk ont vangt HCTIW. Tijdens de Engelse zwemkampioen- schappen, die in Blackpool worden gehou den. is donderdag voor de tweede maal in enkele dagen een wereldrecord verbe terd. De Canadees Dan Sherry zwom de 110 yards vlinderslag in 58,1 seconden, waarmee hij 0," sec. sneller was dan de Australiër Kevin Berry, die op 12 janua ri 1963 in Sydney tot 59 sec. kwam. Het wereldrecord op de 100 meter vlinder slag heren is met 57 sec. in handen van de Argentijn Luis Nicolao. Tijdens de Amerikaanse zwemkam- pioenschappen, die in Toledo (Ohio) wor den gehouden, heeft Patty Caretto haar eigen wereldrecord op de 1500 meter vrije slag dames verbeterd en gebracht op 18 minuten en 23,7 seconden. De Ame rikaanse zwemster was daarmee 6,8 sec. sneller dan een jaar geleden, toen zij in Los Altos tot 18.30,5 kwam. Het „tranenkamertje", zoals men de overdekte veranda van het Metscomplex langzamerhand kan noemen, was donder dag op de vierde dag van de nationale tenniskampioenschappen het toevluchts oord voor Elly Krocké, de tweede van de Amerika-reizigsters die onverwachts uit geschakeld werd. Er resteert van het drietal, na het verlies van Betty Stöve tegen Judith Salomé en nu van Elly Krocké tegen Jenny Ridderhof (2-6, 2-6) nog alleen titelhoudster Trudy Groenman. Deze won, zonder bepaald briljant te spe len, met 6-3, 6-2 van de nog steeds niet herstelde Marijke Jansen en komt in de halve finales uit tegen Jenny Ridderhof. In de andere halve eindstrijd staan de achttienjarige Ada Bakker (6-1, 7-5 tegen Judith Salomé) en de op eigen banen spe lende Els Spruyt. Laatstgenoemde won met veel zwoegen en weinig brille van Li- dy Jansen Venneboer (6-3, 6-8, 6-3), die bij 3-3 in de derde set last van kramp kreeg en geen verweer had tegen de dropshots, die plotseling wel van Els' racket kwamen. In de braadpan, waarop het betonnen Metscomplex bij deze hitte het meest leek, dolf de „deuxième série" donderdag zonder mankeren het onderspit tegen de eerste vier van de plaatsing: Okker, Ha- jer, Schneider en Van Eysden. Donderdag was de eerste dag, dat Okkers faam al leen niet voldoende was om hem te laten winnen. Peter Scholtz, 's morgens werken in Bussum en 's middags tennissend op de Mets, was niet geïmponeerd en dwong de nationale titelhouder tot flinke krachts inspanning. Okker deed het met graagte en zo ontwikkelde zich een partij, die de aardigste werd van alle, die tot dusver op de Mets te zien waren. Okker won met 6-2, 6-3, 6-3. Jan Hajer ondervond van Niek Fleury bij 4-0 in de derde set plotseling onver zettelijke tegenstand. Hij verloor zes games achtereen. Na tien minuten rust was hij echter weer geheel heer en mees ter: 6-3, 6-2, 4-6, 6-2. Van Eysden en Van Gelder speelden een merkwaardige vijfsetter, waarbij dui delijk aan het licht kwam, dat men in militaire dienst misschien wel conditie kweekt, maar dat dat iets heel anders is dan de conditie, die men voor tennis no- dig heeft. Van Eysden verloor de eerste twee sets met 3-6, 4-6, ging daarna wat. aanvallender spelen en stond in de drie volgende sets nog slechts twee games af: 6-0, 6-1, 6-1. De uitslagen waren: Heren enkel, kwartfinales: Okker Scholtz 6-2, 6-3, 6-3, Van EysdenVan Gelder 3-6, 4-6, 6-0, 6-1, 6-1, Hajer—Fleu ry 6-3, 6-2, 4-6, 6-2, SchneiderKnol 7-5, 6-4, 6-5. Dames enkel kwartfinales: Trudy GroenmanMarijke Jansen 6-3, 6-2, Jen ny RidderhofElly Krocké 6-2, 6-2, Ada BakkerJudith Salomé 6-1, 7-5, Els SpruytLidy Jansen Venneboer 6-3, 6-8, 6-4. Damesdubbelspel, halve finales: Trudy Groenman-Els Spruyt -Ada Bakker-Astrid Suurbeek 6-4, 6-2, Elly Krocké-Betty Stö veJenny Ridderhof-Lidy Jansen Venne boer 10-8, 8-6. Herendubbelspel halve finales: Van Eysden-OkkerFleury-Van Gelder 6-4, 6- 2, 6-4, Hajer-SchneiderBeukers-Scholtz 12-10, 14-12, 6-2. r Zaterdag 14 augustus Hoofdklasse: Ajax—HVA Eerste klasse A: Volewij ckers—PS V Eerste klasse B: Rooswijk—HCTIW HCAW—CTC HHC—SC Haarlem Tweede klasse A: DCGMeteoor OG—Terrasvogels Quick—Lijnden Tweede klasse B: RCH—de Spartaan Kennemerland—HMS ADO—Geuzen Tweede klasse C: Hazenkamp—HSC Tilburg RFCLaakkwartier Derde klasse A: The Hawks—Neptunus Derde klasse B: Shell—Thor ODIZ—Watergraafsmeer Bloemendaal—DSS Derde klasse C: HBC—Animals Reserve 1: Storks 2—VVGA 2 Haarlem Nicols 2 Sparta 2 Res. 2 A: HCAW 2—Schiedam 2 Rayon Haarlem 1 A: HFC Haarlem 2—TYBB 2 HHC 3—OG 2 1 B: THB 2Kennemerland 3 TelefoniaRooswijk 2 Schoten 4 Haarlem Nicols 3 2 A: HCJ—Halfweg Geel Wit—THB 3 2 B: Haarlem Nicols 4 Alcmaria Victrix DSS 2—HBC '64 2 D: Ripperda 2—DSS 3 Alcm. Victrix *2—HCJ 2 Zondag 15 augustus: Hoofdklasse: VVGA—Schoten Sparta—OVVO Haarlem NicolsABC Eerste klasse A: DIO—HCK Storks—UW Tweede klasse C: Schiedam—Feijenoord Robur '58—DHS Derde klasse A: LibanonSVL EBHC—THB WassenaarVUC Derde klasse B: TWM—Ripperda Derde klasse C: Basebal PaisElinkwijk Trekvogels—Uitsmij ters Reserve 1: OVVO 2—SC Haarlem 2 HHC 2—UW 2 Res. 2 Ar Tilburg 2—PSV 2 Hazenkamp 2—CTC 2 ADO 2—Sparta 3 Res. 2 B: OVVO 3—Ajax 2 HVA 2—VVGA 3 Volewij ckers 2— Schiedam 3 Rayon Haarlem IA: HCK 2-HVH SC Haarlem 3—HHC 3 TYBB 2—Terrasvogels 2 Schoten 3—OG 2 1 B: DIO 2—Schoten 4 RCH 3—THB 2 HCK 3—Nicols 3 2 A: Halfweg—HCJ 2 C: PVFC—Halfweg 2 Schoten 5—Nicols 5 2 D: HBC '64 2Alkm. Boys HCK 5—OG 4 2 E: DSS 4—TYBB 4 PVFS 2—Foresters 2 Zondag 15 aiigustuf Nederlands elftal Free Foresteri zaterdag en zondag, ter rein HCC. Eerste klasse B: Hermes DVS—Excelsior Tweede klasse B: Rood en Wit 3—VOC 2 Haarlem 2—HBS 2 Derde klasse C: Hilversum 2— Rood en Wit 8 Derde klasseE: Groen Geel 2—Haarlem 3 Derde klasse G: VOC 5—Rood en Wit

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 15