In onafhankelijk Singapore heerst geen algehele vreugde Ambities rol in van Lee speelden de afscheiding Akkoord in Jemen Tsjen Ji naar Djakarta Lees Si mgsl en blijf biji Westen komt met nieuw voorstel Ajoeb doet Khan van Pakistan beroep op India Betogingen in Athene, Kreta en Saloniki WERELDNIEUWS j i Van dag tot dag k Abnormale dampen in raketbasis Het exclusieve nieuws achter het nieuws! BB Sjastri: Kasjmir is van ons Voor 7.50 ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1965 Hoog spel Diplomatiek steekspel tussen Hongarije en Groot-Brittannië Open deuren met 5 personen van hier naar Parijs! boeiende reportages interessante feiten prachtige foto's spannende verhalen jÊÊ Deze week: TOON HERMANS op weg naar Broadway Komende weken: Ontwapeningsconferentie Minder censuur in Spanje Op de O O O O O O O O O 5 O O O O O O 27 2 5 9 O O O 4 O.S 0,1 O O O O O O O Het zal waarlijk niet zo heel lang meer duren of de autodichtheid in ons land zal andermaal een drempel overschrijden. Eén op de acht inwoners wilt u zich dat wel even serieus indenken zal dan een auto bezitten. Eén op de acht wil zo veel zeggen als ongeveer één auto op twee gezinnen. Het passeren van die grens heeft veel meer gevolgen dan men zo oppervlakkig kan bedenken; een van de belangrijkste is wel dat in tal van steden groot en klein de situatie zo ernstig zal zijn geworden ten aanzien van de verkeersproblemen dat in groten getale bij de overheid aangeklopt zal moeten worden voor financiële steun voor het realiseren van verkeersplannen. Dat is zonder meer een feit waar niet aan voorbij te gaan is, ook al deed dezer da gen de verkeersdeskundige van het week blad van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten het voorkomen alsof het een verrassende prognose was in plaats van de vaststelling van een feit dat al té lang te voorzien is geweest. Uit onderzoeken is intussen gebleken dat maar heel weinig gemeenten in Ne derland in staat zijn zich intensief en ef fectief met de verkeersplanning bezig te houden, zelfs nu toch op dit moment de autodichtheid één op negen is. Dat is een zonder meer kwalijke zaak die meer aan dacht verdient. Er is uit een onderzoek, dat onder 82 gemeenten met tussen 18.000 en 200.000 inwoners met een stedelijk ka rakter is gehouden, gebleken dat het met de rerkeersordening ronduit teleurstellend is gesteld. Het enige lichtpunt is dat sinds 1964 in plaats van zes tot acht nu 25 gemeenten de verkeersplanning zijn gaan aanpakken. En om met het al ge noemde weekblad te spreken: „het afge lopen jaar heeft opvallende verschuivin gen te zien gegeven met betrekking tot de erkenning van de ernst van de- ver keersproblematiek in Nederland." Deze laatste mededeling moest eigen lijk voldoende zijn, want er blijkt slechts uit en dat is maar al te jammer dat de verkeersproblematiek niet ten volle de plaats heeft gekregen die zij ver dient. Het niet weg te denken gevolg er van is namelijk dat er een ernstige kans is dat in tal van steden in de genoem de categorie te snel uiterst onplezierige situaties zullen veranderen in onhoudbare en onhoudbare toestanden een chaotisch karakter zullen krijgen. Professor Pen heeft eens populair gesteld dat de wo ningnood in Nederland al veel eerder op geheven had kunnen zijn indien de Ne derlanders hun deel in de welvaart hadden uitgegeven aan huizen en niet aan koel kasten, sherry en auto's. Akkoord, maar dat is nu eenmaal niet zo en een on miskenbaar feit is dat de Nederlander nu eenmaal liever andere luxe koopt dan de door professor Pen genoemde. En op het zelfde prioriteitslijstje van de woning bouw is nu eenmaal het verkeerspro bleem gekomen, of men het wenselijk vond ja dan nee. Men heeft er daarom rekening mee te houden dat het verkeers probleem hard aangepakt dient te worden om de groei van 't autopark bij te houden. Een constatering als de al genoemde „op vallende verschuiving" kan dan ook niet beschouwd worden als een opkikkert je, maar alleen als een toch nog altijd gro ve miskenning van het probleem dat leder weldenkend mens al jaren heeft zien aankomen. Wil binnen een half do zijn jaren autorijden mogelijk blijven in de Nederlandse steden dan zal men snel oplossingen moeten vinden. Het verkeers- vraagstuk is er binnen korte tijd een ge worden dat eén op acht bewoners van ons land dat is, nogmaals, een op twee gezinnen aangaat. En dan mag men spreken van een waarlijk nationaal pro bleem. (VMAftAAMVVMAAMMMVVVVVVVVVVVVVVVVWVVVVVtfVI VVWWWWWIA/VWVWI/WWMWWWWWWWVWWWfc Van onze reisredacteur mr. H. >L. Leffelaar) SINGAPORE. Na vijf dagen onafhankelijkheid heerst in Singapore eerder een kater dan de algemene vreugde waarmee een nieuwe natie gewoonlijk zijn eerste passen onderneemt, op weg naar een eigen toekomst. „Wat mij werkelijk droevig stemt", zegt premier Lee Koean Jew, „is dat terwijl hier twee miljoen mensen dankbaar zijn, wij negen miljoen van onze broeders in andere delen van Maleisië hebben teleurgesteld". Het is echter de vraag of deze miljoenen „broe ders" er net zo over denken. Singapore's eerste-minister kreeg tranen in zijn ogen, toen hij enkelen van zijn partijgenoten introduceerde en er aan herinnerde welke pressies zij hadden moeten weerstaan om niet te bezwijken voor directe en indirecte bedreigingen van de regering van Abdoel Rahman. Hiermee lichtte hij een tip van de sluier op, die nog steeds de feiten verhult die tot de drama tisch, plotseling gekomen afscheiding van Singapore van Maleisië hebben geleid. Speculaties omtrent de achtergrond van het conflict tussen de Chinese pre mier Lee Koean Jew en Rahman, heb ben zich tot nog toe geconcentreerd op de tegenstellingen tussen Chinezen en Maleiers. Het voormalige Maleisië be stond, met een bevolking van elf mil joen, voor 42 percent uit Chinezen, 38 percent Maleiers, en 20 percent Da- jaks, inwoners van Indische oorsprong, en andere minderheidsgroeperingen. HET WORDT NU steeds meer waar schijnlijk dat niet alleen een sluimerend rassenconflict ten grondslag ligt aan de huidige ontwikkelingen. Waarnemers wij zen erop dat premier Lee, een politicus met evenveel begaafdheden als persoon lijke ambities, zijn zinnen had gezet op de functie van Abdoel Rahman. De premier van Maleisië bevreesd voor zijn positie, zou volgens deze theorie premier Lee onschadelijk hebben willen maken, door hem voor een onmogelijke keuze te plaat sen: of genoegen te nemen met een on dergeschikte functie (er was enige tijd ge leden sprake van de mogelijkheid, dat premier Lee Maleisië's minister van Bui tenlandse Zaken zou worden) of een on afhankelijk Singapore. Deze waarnemers menen dat premier Lee te hoog spel heeft gespeeld en het zö ver liet komen, dat de afsplitsing van Singapore onvermijdelijk werd. Deze veronderstelling laat echter te weinig ruimte voor andere faktoren. Een CHINA FORMOSA: r\ i BIRMA V r'», l N l 'v \a t I /—FILIPPIJNEN MALEISIË BROENE SABA MALAKK SERAWAK. SINGA- ORE Indische AUSTRALIË BOEDAPEST (AFP) De Hongaarse regering heeft de derde secretaris van de Britse ambassade in Boedapest, een zekere Fowler, tot ongewenst persoon ver klaard en hem verzocht het land te ver laten. Zijn activiteit werd onverenigbaar geacht met zijn status van diplomaat. Donderdag verzocht Londen de Hon gaarse regering om terugroeping van de derde secretaris van de Hongaarse am bassade in de Britse hoofdstad. Dit straatbeeld uit de Amerikaanse plaats Wilson doet vermoeden dat Sint Nicolaas al vroeg gevierd wordt in de Verenigde Staten. Maar de berijder van de „schimmel" is een lid van de racistische Ku Klux Klan en hij is bepaald geen vrind van het kleine negerjongetje langs de kant van de weg. daarvan is een principieel meningsver schil over de verwezenlijking van de Ma leisische Federatie tussen premier Lee"s „Actie Partij van het volk" en de Ver enigde Maleisische Nationale Organisatie, het belangrijkste bestanddeel van de re gering van Tenkoe Abdoel Rahman. De Actie Partij wilde een onmiddellij ke verwijdering van de barrières tussen de verschillende op rassen-onderscheid ge baseerde groeperingen. De Verenigde Maleisische Organisatie stelde zich voor het doel te bereiken, door het bevorde ren van de harmonie tussen deze groepe ringen, om daarna over te gaan tot het wegnemen van de laatste obstakels. Dit subtiele meningsverschil is alleen te be grijpen, wanneer in gedachten wordt ge houden dat de Maleiers minder goed ge organiseerd zijn dan de Chinezen, en daarom gebaat zijn bij tijdwinst, die hun de gelegenheid geeft zich te consolide ren. EEN ANDERE FAKTOR in de huidige ontwikkeling, is de macht van de vakver enigingen in Singapore, voornamelijk be staande uit Chinezen. In mei, aan de vooravond van een algemene staking van regeringsambtenaren en arbeiders in de tin-mijnen, vaardigde de regering van Rahman een wet uit, waarbij stakingen in belangrijke industrieën werden verbo den. Het verbod zette kwaad bloed tussen het voornamelijk socialistisch georiënteer de Singapore en het conservatieve Ma- lakka. „Zij zijn erin geslaagd ons eruit te drukken", zegt premier Lee. „Maar ik geloof dat zij mettertijd de deur weer zullen openen voor onze terugkeer in de Federatie". De breuk tussen Maleisië en Singapore laat ook een aantal andere deuren open staan. Zullen de Maleisische deelstaten Serawak en Sabah nu oók afvallen? In hoeverre is China gebaat bij een groten deels uit Chinezen bestaand, onafhankelijk Singapore? Heeft het Westen met een autonoom Singapore zijn laatste strate gische springplank in het Verre Oosten verloren? Premier Lee beantwoordde een paar van deze vragen: „Wij zijn geen vazallen van imperialisten, maar wanneer Indone sië ervan overtuigd is dat ik niet de woordvoerder ben van premier Harold Wilson, en dat Singapore op eigen benen staat, dan ben ik bereid met Indonesië te onderhandelen, waar en wanneer dan ook". TAEF (AFP) Tussen de strijdende partijen in Jemen is na besprekingen tus sen royalisten en republikeinen in Saoe- di-Arabië een overeenkomst bereikt om de burgeroorlog te beëindigen. Het akkoord van Taef zal echter nau welijks aanvaardbaar zijn voor president Abdoellah Sallal van Jemen, die de onder handelaars al verraders heeft genoemd. SEARCY (AP) De Amerikaanse luchtmacht heeft gisteren „al het overbo dige personeel" geëvacueerd van het Titan II-raketcomplex, waar maandag 53 men sen om het leven kwamen bij een explosie. De reden voor de evacuatie is dat „abnor male dampen" zijn waargenomen. Een woordvoerder van de luchtmacht zei niet te kunnen zeggen of er speciaal gevaar bestaat, maar dat deze damp in elk geval ongewoon is. De oorzaak van de ontploffing van maandag is nog niet vastgesteld. De 41-jarige premier van de vijf dagen oude staat Singapore Lee Koean Jew ontving zijn opleiding aan de universiteit van Cambridge in Engeland. Hij stamt van een rijke Chinese familie. Hij is een van de oprichters van de Volksactie Partij. Tijdens het koloniale bewind in Singapore had hij veel moeilijkheden met de Britse autoriteiten. Ondanks verzet van linkse elementen in de voormalige kroonkolonie hielp Lee mee Singapore in de Maleise Federatie onder te brengen. Advertentie Ja, voor iets meer dan de prijs van een pakje sigaretten per man, kunt u per lu xueuze Mercedes-Benz Diesel naar Parijs zoeven. Als u alleen de brandstof telt, ten minste. Denkt u in kilometerprijs, waarin naast de brandstof ook afschrijving, verze kering, onderhoud enz. begrepen zijn, dan komt u aan een hoger bedrag. Maar het blijft nog altijd heel goedkoop, want de km-prijs van de Mercedes-Benz Diesel is bij 30.000 km per jaar even laag als de km-prijs van een benzinewagen rond 7.500,„En de Mercedes-Benz Diesel kost bijna het dubbele - hóe valt dat te rijmen", zult u zeggen. Dat kan, omdat een diesel zeker twee maal zo lang meegaat als een benzinemotor (geringe afschrijving) en omdat de brandstof bijna niets kost (zie boven). Hoe meer kilometers u rijdt, hoe lager de km-prijs wordt. Aange zien bij aanschaf van een Mercedes-Benz Diesel de cost voor de baet gaat, wat misschien een bezwaar kan zijn is er met de dealer over gespreide betaling te spreken. Bel hem op: 02500-11926, dealer Van Wijk, Overveen. Een proefrit zal u er bovendien van over tuigen, dat het geluid van ónze dieselmotor na 42 jaar perfectionering nauwelijks meer waarneembaar is! DJAKARTA (AP) Maarschalk Tsjen- Ji, minister van Buitenlandse Zaken van China, zal binnenkort een bezoek brengen aan Indonesië. Verwacht wordt dat de af scheiding van Singapore van de federatie Maleisië een belangrijke plaats zal inne men in het overleg. Tot nu toe heeft noch Djakarta noch Peking Singapore er kend. West-Duitsland heeft Singapore gis teren erkend. Premier Lee van Singapore heeft ge zegd dat de berichten dat Singapore „een derde China" gaat worden, zijn bedoeld om Singapore als onafhankelijke staat te isoleren in de wereld. Advertentie Muzikale kleuren-reportages over uw favoriete Edison winnaars. LONDEN (AP en Reuter) Goedinge- lichte kringen in Londen meenden giste ren te weten dat de Verenigde Staten dinsdag nieuwe voorstellen van bet Wes ten op de ontwapeningsconferentie in Ge- nève zullen indienen. Een Amerikaans ontwerp-verdrag, dat bedoeld is het ver spreiden van kernwapens tegen te gaan, zou vrijwel de algemene instemming van de andere Westerse landen op de zeven- tienlandenconferentie hebben gekregen. Het ontwerp bevat ook een zogenaamde „ontsnappingsclausule" die elke onderte kenaar in staat stelt zich terug te trek ken als hij de indruk heeft dat het ver drag geschonden wordt. Dit is opzettelijk gedaan omdat de Russen vrezen dat West-Duitsland op de een of andere manier toegang tot kern wapens zal krijgen door zich bij de voor gestelde Multilaterale Kernmacht (MLF) aan te sluiten. De Russische afgevaardigde Tsarapkin had gisteren een onderhoud met de West duitser Schippenkötter. Tsarapkin zei dat hij er op had aangedrongen dat West- Duitsland zou afzien van kernwapenbezit. En dat Oost- en West-Duitsland elkaar zelfstandig zouden moeten benaderen voor onderhandelingen. MADRID (Reuter) Het Spaanse ka binet heeft gisteren besloten een ontwerp- perswet aan het parlement voor te leg gen. Volgens deze wet zou censuur op de Spaanse pers vrijwel worden beëindigd. Aanvallen in de pers op generaal Fran co, op godsdienstige of nationale prin cipes blijven verboden. ?y KARACHI (Reuter en AP). Presi dent Ajoeb Khan van Pakistan heeft een beroep gedaan op de regering van India tot een regeling te komen over Kasjmir. Premier Sjastri van India zei gisteren over de gevechten in dit land dat ge weld met geweld zal worden beant woord. „Agressie tegen ons zal nimmer succes hebben. Als Pakistan denkt een stuk gebied van ons te kunnen annexeren moet dit land zich nog maar eens goed bedenken", aldus Sjastri. Hoewel de Indische minister van Voor lichting, mevrouw Indira Gandhi gisteren verklaarde dat er geen sprake van op stand is in Kasjmir is nog geen einde ge komen aan de gevechten. De geheime radio Kasjmir heeft giste ren omgeroepen dat de „vrijheidsstrij ders" 69 Indische soldaten hebben gedood en 25 gewond in verschillende delen van het land. Een Indisch convooi met ver sterkingen zou door vrijheidsstrijders op de weg van Pathankot naar Jammoe zijn aangevallen. Meer dan vijftig vrachtwa gens en een grote hoeveelheid voorraden werden op de Indiërs veroverd. In het gebied Uri zijn volgens deze ra dio dertig Indiërs gedood en tien gewond in een gevecht dat zes uur duurde. In het gebied Jorian werden tien Indiërs ge dood en vijftien gewond. In New Delhi verklaarde een regerings woordvoerder dat Indische troepen in de afgelopen dagen zeventien infiltranten hadden gedood, waarmee het totale aan tal in deze week tot 126 is gestegen. Drieëntachtig Pakistani werden gevangen genomen. ATHENE (Reuter) In verschillende delen van Griekenland zijn gisteravond anti-koningsgezinde betogingen gehouden. In Athene trokken drieduizend mensen in optocht door de straten. Ze riepen: „De mocratie, democratie", totdat de politie hun beval zich te verspreiden. In Saloniki in het noorden van het land kwamen tienduizend aanhangers van de Verenigde Democratisch-Linkse Partij (EDA) bijeen. Daar riep men: „Die Duit se (koningin-moeder Frederika) moet gaan" en „Dood aan de Amerikaanse gangsters". Een Griekse krant, waarvan de eige naar een vurig aanhanger van oud-pre mier Papandreoe is, verscheen vrijdag avond met een extra editie, waarin ge meld werd dat Stephanos Stephanopoelos, plaatsvervangend leider van de Centrum- Uniepartij, vandaag een nieuwe opdracht voor de vorming van een kabinet zal aan vaarden. Mode U zult het, naar ik hoop en verwacht, begrijpelijk vinden en het mij derhalve vergeven, dat ik van al het nieuwste modenieuws dat in praat en plaat in overvloedige mate, in dit uitstekende dagblad is medegedeeld en door bevoegde dames van heur commentaren is voor zien, slechts in zeer geringe mate heb kennis genomen. Ge zult het begrijpelijk en dus vergefelijk vinden dat ik meer de plaat bekeken dan de praat gelezen heb. En wat tenslotte dat bekijken betreft: mijn aandacht was minder gericht op de kleertjes dan op de zalige zussen die deze droegen. De oeroude volksgezegden zijn altijd heel raar en dus bestaat wel de zegswijze: „de kleren maken de man", doch niet „de kleren maken de vrouw". Zo is het, want bij de vrouw is het net andersom of achterstevoren: de vrouw maakt de kleren. Ieder niet al te slecht pak past bij de man die het draagt; maar al is een jurk nog zo fraai, als zij niet past bij de vrouw die haar draagt, worden en de jurk en de vrouw belache lijk. Het gaat er helemaal om wie er in steekt, (zoals de chirurg tegen de wesp zei). Het heeft mij altijd verwonderd waarom de vrouw zich op z'n minst twee maal per jaar aan een nieuwe mode onder werpt. Want waarom wil zij er op 'r fraaist uitzien? Een heel klein beetje voor zich zelf en voor andere vrouwen mis schien, doch voor het grootste deel voor de man. En die man bekommert zich niet om de vrouwenmode. De man ziet nauwelijks het verschil tussen de mode van 1965 en die van 1966. Ik weet nog heel goed, dat ik, jaren ge leden, de „new look" bijzonder fraai en flatteus vond. Als die was gebleven en er nooit een andere look zou zijn ontstaan, dan zou ik daar volledig vrede mee heb ben gehad. Alleen omdat de h. h. dames- kleertjesontwerpers sindsdien „newere looken" hebben uitgedacht, zou ik de oor spronkelijke new look nu ouderwets ach ten. Doch overigens: als het zo gebleven was als het toen was, zou ik het heel best hebben gevonden. En ik vermoed dat, op de ontwerpers na, alle mannen er pre cies zo over denken. Kijk maar eens naar de mannenmode. Mannen denken bij het aanschaffen van een nieuw pak op z'n hoogst: zou ik met zo'n ruitje niet voor gek lopen; of: zou den drie knopen mij dikker doen lijken dan twee; of zoud-ie niet gauw gaan glimmen, want ik moet er op z'n minst twaalf jaar mee doen. Het zijn op z'n hoogst de fattigste fat ten die denken: zou ik er fraaier in zijn. En de onervarendste don juans die zich afvragen: zou ik er meer sjans door krijgen. Daarom verandert de mannenmode veel langzamer en veel minder ingrijpend. Daarom ben ik in mijn tienjarige even fraai als in mijn nieuwe en heb ik even veel sjans in m'n blauwe van 1948 als in mijn grijze van 1965. Nee, ik begrijp niet waarom de vrouwen altijd weer de aller nieuwste mode moeten nalopen. Kleren maken de vrouw niet (zoals Eva tot Adam zei, toen die met een vijgeblad kwam aandragen). Fhris Flaneur Advertentie VEZENO ZAANDAM WESTZIJDE 212 TEL b3441 Zebez. In de dierentuin van de Ameri kaanse stad Jacksonville, is een „Ze bez" geboren. Het diertje weegt 50 ki lo. Het heeft gestreepte oren, net als zijn moeder: een zebra. Zijn huid is grijs met op de ruggegraat een prach tige bruine streep, net als bij zijn va der: een ezel. Hakenkruisen. Onbekenden hebben giste ren op het postkantoor van het Beierse plaatsje Nesselwang bij Füssen haken kruisen getekend. Leninprijs. De internationale Lenin-prijs voor de Vrede is in Moskou uitgereikt aan mevrouw Aruna Asaf Ali uit India, de echtgenote van een vroegere ambas sadeur in Washington. Handelsuitbreiding. Turkije en de Sovjet- Unie zijn overeengekomen hun weder zijdse handel uit te breiden. Dit is na de besprekingen tussen de premiers van beide landen in Moskou vernomen. Het Kremlin zou beloofd hebben meer aandacht te zullen gaan schenken aan het lot van de Turkse gemeenschap op Cyprus. Stormrampslachtoffers. Het aantal slachtoffers als gevolg van de zware stormen die deze week Chili troffen is gestegen tot 42. Meer dan honderd men sen liepen verwondingen op en zeker 20.000 mensen hebben geen dak meer boven het hoofd. Opstandelingen. In Zuid-Soedan hebben regeringstroepen 42 opstandelingen, ne gers die afscheiding van Zuid-Soedan willen, gedood. Een grote hoeveelheid wapens en munitie werd daarbij in be slag genomen. Vliegtuigongeluk. Een tweemotorig vlieg tuig met twaalf mensen aan boord is in een ontoegankelijk oerwoudgebied in Brazilië neergestort. Er zijn acht lijken geborgen. Het vliegtuig vervoerde acht passagiers en een vierkoppige beman ning. Supersoon. President Johnson heeft het Amerikaanse Congres verzocht om een extra-toewijzing van bijna 500 miljoen gulden ter bespoediging van de ontwik keling van een supersoon verkeers vliegtuig. Het toestel moet ongeveer 3200 kilometer per uur kunnen vliegen. Het wordt vermoedelijk in 1969 in ge bruik genomen. Overleden. William Gallacher, de eerste communist die zitting heeft gehad in het Britse Lagerhuis, is na een langdu rig ziekbed in de ouderdom van 83 jaar overleden. Goudklomp. Het blad „Sovjetskaja ros- sia" meldt dat in Magadan in het uiter ste noordoosten van de Sovjet-Unie, vlak bij Alaska, een goudklomp is ge vonden van 5.255 gram. De geschatte waarde van de goudklomp is meer dan 20.000 gulden. Leverantie. China zal Pakistan steenkool, cement en staal leveren ter waarde van ruim 100 miljoen gulden. Kinderverlamming. In de Noordengelse stad Blackburn hebben zich elf geval len van kinderverlamming voorgedaan. Uit voorzorg zijn al 70.000 inwoners in geënt. Partijleden. Sedert het 22-ste partijcon gres zijn twee miljoen mensen lid ge worden van de Russische communisti sche partij. Deze telt, volgens „Tass", op het ogenblik twaalf miljoen leden. Bijstand. Nationalistisch China zal een landbouw demonstratiegroep naar Kon go sturen als onderdeel van een pro gramma voor technische bijstand. De groep zal binnenkort uit Taipeh ver trekken. Mannenpil. Twee geleerden, verbonden aan de universiteit van Manchester in Engeland hebben een subsidie van 500.000 gulden gekregen voor weten schappelijk onderzoek, gericht op de sa menstelling van een geboortebeper- kingspil voor mannen.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 3