VVB had succesrijk oefenduel met een matig spelend VCS Diana R toonde grote klasse in draversderby op Duindigt Atletes van Suomi naar derde plaats op de competitielijst Wind was grote spelbreker bij zeilstrijd op Alkmaardermeer km DEM won het eigen toernooi Telstar 2 had geen moeite met FC Twente 2 Cricketresultaten eerste klasse A Kinheim verloor Jour de Java won de nationale titel Spaanse bond straft niet MAANDAG 23 AUGUSTUS 1965 13 Theo Schouten (HVGB) behaalde drie zeges - z - i Na dope-gebruik renners HOTEL ROYAL KENNEMERLAAN - IJMUIDEN - TELEFOON 7452 Sfeer en gezelligheid Twee dingen - één begrip Voor uw RECEPTIES en PARTIJEN De amateurclubs uit de IJmond zijn weer druk bezig zich voor te bereiden op de komende competitie. Met vriend schappelijke wedstrijden en deelname aan toernooien beproeft men de elftallen, zodat men in de voor de deur staande competitie beslagen ten ijs kan komen. VVB heeft het tegen het bezoekende Haagse VCS niet zo erg moeilijk gehad. Met een 3-1 eindstand moesten de be zoekers de eer aan de thuisclub laten. Voor de rust zorgde De Grant voor een 1-0 VVB-voorsprong en na de thee waren het Snijders en Bakker die de stand op 3-0 brachten. Vlak voor het einde wist de VCS-rechtsbuiten de eer voor zijn club te redden (3-1). Velsen en EVC die op het Velsen-ter- rein een oefenwedstrijd speelden hebben de punten gedeeld. Met een 4-4 eindstand was iedereen tevreden. De strijd ging volkomen gelijk op en met de rust was de stand 2-2. Het eerste doelpunt had Velsen te danken aan de EVC-er Van Lontvcoil die de bal in eigen doel schoot, het tweede was van Hoogzaad die vlak voor rust Velsen naast het met 1-2 voor staande EVC bracht. In de tweede helft was het EVC dat de toon aangaf; de score liep op tot een 2-4 achterstand voor Velsen die echter vlak voor het einde door Koks en een goed benutte straf schop werd weggewerkt (4-4). De Kenremers speelde een thuiswedstrijd tegen Alcmaria Victrix die ternauwernood door de gastheren met 4-3 werd gewon nen. De Kennemers, dat door Jonker, Beeldman en Duivenboden in de eerste helft aan een comfortabele 3-1 voorsprong werd geholpen wilde het na de thee wat té gemakkelijk gaan doen maar Almaria ging er stevig tegenaan; Wijs wist de ach terstand tot 3-2 terug te brengen en na een doelpunt van de Kennemerstopsco- rer Duivenboden wist Goudsbloem daar nog 4-3 van te maken. Stormvogels, dat deelnam aan het toer nooi van De Foresters, had weer danig last van het oude gebrek: geen doelpun tenmakers. Doelpuntloos was dan ook de wedstrijd tegen Limmen (0-0) en Wortel wist tegen HSV het eerste en tevens enige doelpunt van Stormvogels te scoren. Met 1-1 werden in die wedstrijd de pun ten gedeeld. VSV, dat ook deelnam aan het Foresters toernooi kwam tegen Kolping-Boys tot een 2-0 overwinning. De Velser ploeg was in die wedstrijd duidelijk de meerdere van de „Boys" die bij VSV weinig in de melk te brokken hadden. ADO '20 dat een uitwedstrijd tegen US VU speelde moest ook tot een puntenverde ling komen: 3-3 was de eindstand van die wedstrijd waarin USVU de betere ploeg was en blijk gaf over meer routine te beschikken. ADO nam aanvankelijk de leiding door Duin. Na de gelijkmaker die niet lang op zich liet wachten maakte Henneman daar vlak voor de rust 1-2 van. Na rust was het nogmaals Henneman die de voorsprong vergrootte; 1-3. Toen ging echter de vermoeidheid een woordje mee spreken en de sterkere ploeg van USVU wist moeiteloos de achterstand geheel weg te werken (3-3). Beverwijk, dat een uitwedstrijd speel de tegen Vitesse wist met een 0-1 over winning huiswaarts te keren, maar de stemming bij de Beverwij kers was niet zo vrolijk als men wel zou veronderstel len, want Kluft moest in de tweede speel- helft met rugklachten na een schermut seling naar een ziekenhuis worden ver voerd. Het in de eerste helft gescoorde doelpunt was van Ketting die daarmee zijn ploeg de voorsprong en, naar later zou blijken, de overwinning bezorgde. Waterloo nam deel aan het Wilskracht- vriendschapstoernooi in Amsterdam, waarvan het bekerhouder was. Waterloo heeft echter de beker af moeten staan en met de derde plaats genoegen moe ten nemen. De wedstrijd tegen de Vlie De Telstarreserves hebben de competi tie ingezet met een 3-0 overwinning op hun collega's van de FC Twente. Deze zege moet voor een aanzienlijk deel wor den toegeschreven aan het zwakke spel van de oostelijke voetballers die in deze ontmoeting al heel pover voor de dag kwamen. Vooral in de tweede helft leg de vrijwel de gehele ploeg zich op ver dedigen toe. Bij zulk een opeenhoping van spelers voor het Twentse doel was het voor de Telstar aanvallers bij wie voor al Van der Kuil zich onderscheidde, niet gemakkelijk om tot doelpunten te komen. Bij de rust leidde de thuisclub na goed voorbereidend werk van Bruinzeel en Van der Kuil door een doelpunt van de Brazi liaan Wilson (1-0). Een doelpunt van de voet van Bruinzeel werd wegens buiten spel geannuleerd. Na de rust leek het er even op dat FC Twente uit een ander vaatje zou gaan tappen. In deze periode voorkwam doel man Jensen een zeker schijnend doelpunt. Al gauw echter kreeg Telstar weer een meerderheid. Wilson stelde tot twee maal toe Bruin zeel in staat de Enschedese doelman te passeren waarmee de ex-Zandvoortmeeu wen-speler de eindstand op 3-0 bepaalde Bijna was het vlak voor het einde zelfs 4-0 geworden maar een schitterende kop bal van Gallis werd op even fraaie wij ze door de oostelijke keeper gestopt. gende Hollanders werd gewonnen met 2-0 door doelpunten van Broek en Demmers. DJK versloeg echter eerst VI. Hollanders met 6-0 en daarna Waterloo met 2-0 zo dat Waterloo moest gaan strijden om de derde of vierde plaats. Door een over winning op Wilskracht, dat ook al door DJK uitgeschakeld was, wist Waterloo de derde plaats te bezetten. De beker was voor DJK. IEV, dat TYBB op zijn veld ontving moest in de sterke Haarlemse ploeg zijn meerdere erkennen. Met 2-3 keerde TYBB na technisch beter spel en een duidelijk veldoverwicht verdiend huiswaarts. Wijk aan Zee heeft het tegen een EDO- combinatie bepaald makkelijk gehad. Met een 3-1 overwinning kwam de ploeg uit de badplaats glorievol uit de strijd. Al ders maakte al kort na de aanvang 1-0, niet veel later gevolgd door Schellevis die de voorsprong tot 2-0 wist uit te brei den. Na de thee kwam EDO even opzet ten en na het eerreddende doelpunt van de Haarlemmers was het andermaal Al ders die alle Haarlem-illusies definitief de kop indrukte (3-1). DEM is winnaar geworden van zijn eigen toernooi, waaraan ondermeer Zaan dijk, Purmersteyn en Alkmaarse Boys deelnamen. De wedstrijd tegen Zaandijk werd met 2-1 gewonnen door doelpunten van Pels en Aardenburg. De wedstrijd te gen Alkmaarse Boys werd met 3-2 in het voordeel van de Beverwijkers afgesloten Na een aanvankelijke 0-1 voorsprong van de Alkmaarse ploeg maakte Schram ge lijk (1-1). Vlak daarop was het weer Schram die de score veranderde in een 2-1 voorsprong voor DEM. Na rust maak te Alkmaarse Boys nog een tegendoelpunt dat echter door Aardenburg werd afge straft met het beslissende derde doelpunt HaarlemQuick H: draw. Quick 189 voor 5 Haarlem 176 voor 8. Batting Quick Marseille 24, De Geen 16, Kramer 43, Hutten 39, Bockstardt 31 n.o. Van Dooren 26 n.o. Bowling Haarlem: Van Wijk 2/43, Veerman 1/37, Van Alphen 1/41,, 1 run out. Batting Haarlem: Flohil 38, Van Al phen 78, Hijdeman 19, Kruyt 11 Van Wijk 10 n.o. Bowling Quick: Klein 5/57, Bos man 1/31, Burki 2/23. HCCVRA draw. HCC 205 voor 6 ge- slptep,. YRA, 123 voor 9, tijd. Batting HCC: Van Arkel i23, Gallois 29. v. d. Bosch 30 n.p., Trijzelaar 13 n.Q. Bowling VRA: Food 3 voor 55, v. d. Koppel 2 voor 44, Nico Spits 1 voor 52. Batting VRA: Frans Spits 40, Van Raayen 45. Bowling HCC: Thorns 1 voor 17, Trijzelaar 5 voor 30, Vriens voor 44, v. d. Bosch 2 voor 22. VOCRood en Wit geëindigd in een draw. (Rood en Wit 165/6 gesloten, VOC 85/4 tijd). Batting Rood en Wit: van Schouwenburg 54, Van Baarsbank 13, Ter Haar 21, Draithwaith 52 n.o., Tuininga 19. Bowling VOC: Groen 2/41, v. d. Brugge 2/46, Kind 1/10, 1 run out. Batting VOC: v.d. Brugge 28, Bakker 29, Schoonheim 11. Bowling Rood en Wit: Onstein 3/43, Venker 1/10. De twee nog ontbrekende wedstrijden zijn verregend. De Haarlemmer Theo Schouten van de zwemclub HVGB heeft zaterdag bij lan- gebaan-zwemwedstrijden in Blokzijl twee overwinningen behaald, nl. op de kilome ter en de drie kilometer vrije slag. Voor de kilometer had hij 13.38.9 nodig en de drie kilometer zwom hij in 43.17.2. Gis teren deed hij mee aan zwemwedstrijden op Het Zwet bij Jisp en werd daar even eens eerste op de kilometer. Gruppelaar van Njord werd op die afstand tweede. Herman van Lienden, eveneens van HVGB moest met een vijfde plaats ge noegen nemen. Carla Jansen van Njord tikte als eerste dame aan op de 3% kilo meter. Marseille van Quick Den Haag aan bat. Wicketkeeper Cats van Haarlem schijnt zijn handen op het wicket te leggen. Het zaterdagelftal van Zandvoortmeeu- wen heeft in het eigen toernooi om de Gebr. de Graaf-beker niet 2-0 gewonnen van Kinheim. Daardoor moeten de zater dagvoetballers uit de badplaats komende zaterdag in de finale aantreden tegen IJmuiden. Als zij ook deze ontmoeting winnen mag de beker voorgoed in de eigen prijzenkast blijven. De strijd tussen Zandvoortmeeuwen en het verjongde Kinheim, waarin voor het eerst sinds jaren Jan Baks ontbrak, was het aanzien volkomen waard. Over het algemeen waren de gastheren sterker, terwijl de bezoekers hun heil te veel in de combinaties zochten. Doelman Kniese, die Van Koningsbrugge onder de Zand- voortse lat verving, kreeg dan ook wei nig moeilijk werk op te knappen. Vijf minuten voor de pauze kon Roland van Wijk de Zandvoorters naar 'n 1-0 voorsprong schieten. De van Blauw Wit overgekomen linksbuiten Kuhlman kreeg kort na de hervatting twee mooie sco ringskansen, maar die liet hij ongebruikt. Met nog vijf minuten te spelen stelde Koper met 'n tweede treffer de zege voor Zandvoortmeeuwen veilig: 2-0. Flank aan flank storten Quicksilver S (r.) en Jour de Java naar voren. Jour de Java won.' Favoriet Diana R, gereden door Jan Wagenaar jr., heeft zondagmiddag op Duindigt voor 7500 toeschouwers haar grote klasse getoond. Uit een veld van twaalf paarden won zij met grote superio riteit de derby der dravers. Direct na de start nam Diana R de leiding. Wage naar hield het veld volkomen onder con trole en de enkele aanvallen, die Du- chesse Mac ondernam, sloeg Diana R be kwaam af. Op het laatste rechte eind draafde Diana R naar een overtuigende overwinning. Dominica finishte als twee de, terwijl Dea Alkestiv V E in een mach tige eindsprint naar de derde plaats draafde. Voor de derde achtereenvolgende werd het Kampioenschap van Nederland be heerst door Quicksilver S en Jour de Ja va, gereden door resp. Jan Wagenaar se nior en Martin Vergay. De schijnbaar on verwoestbare Quicksilver S maakte, na enkele maanden niet in koersen te zijn uitgekomen, een prachtige rentree. In een hoog tempo ging Quicksilver S dadelijk na de start op kop. In de uitermate span nende eindfase bleek Jour de Java iets sneller. Met een hoofdlengte verschil ging Jour de Java als eerste en als Kam pioen van N derland door de finish. Oli vier B was tegen dit geweld niet opge wassen en eindigde als derde. Op een door de regen ditmaal vrij zwaar te belopen sinlelbaan van het sport park „Adrichem" hebben atletiekploegen van DEM, Suomi, Tempo uit Bussum en DOVES, Heiloo (alleen heren) verwoede pogingen gedaan in een spannende compe titiewedstrijd een betere positie te verkrij gen op de ranglijst van de nationale clubs. Mede door onvolledigheid van enkele ploe gen, anderzijds door andere factoren, is het deze teams niet gelukt verbetering te brengen in de situatie met één uitzonde ring. Het damesteam van Suomi, dat het zon der Ilja Laman moest stellen, slaagde er in een puntentotaal te bereiken van 11485 en dat bracht het Velser team van de zevende naar de derde plaats op de com petitiestand. Deze mooie sprong was vol doende om zich vrijwel zeker te stellen van een plaats in de finale van deze lan delijke competitie, die op 12 september zal worden gehouden. Voor deze eindwed- strijden hebben de DEM-dames (hoofd klasse) en DEM-heren (2e klasse) even eens goede plaatsingsmogelijkheden. Hoewel er op „Adrichem" geen dende rende prestaties werden geleverd hebben de atleten zich toch terdege laten gelden. Bij de dames waren vrijwel alle nummers voor DEM dat het zonder Marjan Tho mas moest doen, die evenals Ilja Laman ons land in Parijs vertegenwoordigde bij de wedstrijden om de Europese beker. Henny Zwart won vlotweg twee nummers en ook Corrie Wissenburg-Van Wijk toon de haar klasse met twee ruime overwin ningen op kogelstoten en discuswerpen. Jo Bleeker-Duijn, die een goede horden race liep, won het speerwerpen vóór haar clubgenote Ida Oesterholt. Ida Helbers De nationale zeilwedstrijden op het Alkmaardermeer hebben de weergoden beslist niet op hun hand. De krachtige wind, die zaterdag heel wat schepen deed omslaan en voor veel averij zorgde, was gisteren bijna totaal afwezig. In de morgenuren zorgde een lopend windje nog voor een redelijke snelheid, maar 's middags, toen de belangrijkste klassen aan start kwamen, werd het een grote drijfpartij. Het programma ondervond hiervan grote vertraging. Tot in de avond uren was men nog in actie om de bin nenkomende schepen af te blazen. Zelfs het afkorten van de banen, waar toe men tenslotte overging, kon niet bij dragen tot een vlotte afwerking. Zater dag, toen men wel over voldoende wind beschikte, moesten vele zeilers, namelijk 140 in totaal worden uitgesloten. De nieu we banen, die men op het Alkmaarder meer heeft uitgezet, brachten voor de stuurlieden heel wat moeilijkheden met zich mee. In de Flying Dutchmanklasse bij voorbeeld was het alleen Fred Inhoff, die zijn zaken goed had ingestudeerd en als enige de finishlijn passeerde. Gisteren ging in deze klasse de zege naar de Belg Chris Maes, gevolgd door Imhoff, die in een geleende boot aan de Alkmaarder - meerwedstrijden deelneemt. In de Valkenklasse had Kirkenier za terdag twee keer de leiding, maar hij kwam slechts op de derde plaats achter Klazinga en Von den Baumen. In de vrij heidsklasse, die zaterdag in zijn geheel werd afgesloten omdat alle deelnemers een verkeerde baan zeilden, ging gisteren Bouw van Wijk als eerste met grote voorsprong over de lijn. Van Wijk, die een paar jaar geleden vanuit deze klasse overstapte naar de Regenbogen, is voor de Alkmaardermeerwedstrijden tot zijn oude liefde teruggekeerd. Hij bleek nog altijd de strijd te kunnen beheersen; hij lag al snel op kop en stond deze plaats niet meer af. De uitslagen van zaterdag waren: 12 voetsjollenklasse: 1. G. Verwey. 2. J. de Vlaming. Vaurienklasse: 1. gebr. De Bie, 2. F. Henry. 12 m2 klasse: 1. D. Kuin, 2. In der Maur. Sternklasse: 1. F. Bartels, 2. A. Vrolijk. 16 m2 klasse: 1. Th. van Mierlo, 2. W. Spaargaren. Val kenklasse: 1. gebr. Klazinga, 2. E. Rolf v.d. Baumen. Schakelklasse: 1. C. Smit, 2. M. de Ruyter. De uitslagen van gisteren luidden: 12 voetsjollenklasse: 1. G. Verwey, 2. mej. Van Spunter. Vaurienklasse: 1. B. Wilton, 2. F. Henry. Soloklasse: 1. J. Korswagen, 2. F. Beck. Flying Junior klasse: 1. S. Korver, 2. P. Meester. Pam- pusklasse: 1. G. Pauldi, 2. L. van Dijken. Flying Dutchmanklasse: 1. Chr. Maes, 2. F. Imhoff. 12 m2 klasse: 1. W. Gulde- mond, 2. J. Frins. Vrijheidsklasse: 1. B. van Wijk, 2. M. Molenaar. Finnjollenklas- se: 1. K. Swieringa, 2. J. Veen, van Suomi liep de 800 m. in de snelle tijd van 2 m. 21.3 sec., doch ook de overige loopsters op dit nummer kwamen tot re delijke tijden. Gea Blok (Suomi) slaagde er in h%t verspringen op haar naam te brengen. Bij de heren won Stan Ackermans (DEM) de 100 m. in 11,2 sec. DOVES verspeelde hier kostbare punten doordat een van haar lopers na het startschot in de startblokken bleef zitten. Ton Blok was de beste op de 400 m. (50,6 sec.) en de 800 m. (1.57.6 sec.). DOVES-atleten gaven de toon aan op' de 1500 m. J. Smit vol bracht hier de zware taak binnen het tijdsbestek van een half uur zowel de 1500 m. en 3.000 m. te lopen. Beide ma len zegevierde hij. Opvallend was de come-back van de DEM-atleet Piet Slee ker, die na een periode van blessures zich op de 3.000 m. naar de tweede plaats werkte in de goede tijd van 9 min. 09,6 sec. Op de 110 m. horden kwam Arend Koet verdienstelijk voor de dag. De Suo- mi-man eindigde als tweede in de goede tijd van 17,2 sec. Siem van Leeuwen (DEM) liet zich terdege gelden bij het verspringen. Evenals zijn clubgenoot Henk Steeman liet hij 6,18 m. voor zich opmeten. Het discuswerpen leverde een verwachte zege op voor Chr. Postma met een worp van 38.89 m. Een verrassing le verde de uitslag bij het speerwerpen op. De Suomi-atleet Hans Keizer was hier met 52,18 m. de beste werper. Zowel bij de dames als bij de heren was DEM op de 4 x 100 m. estafette de snelste ploeg. De belangrijkste uitslagen waren: 110 meter horden heren: 1. J. v. Wepe- ren (Tempo) 17,-, 2. A. Koet (Suomi) 17,2, 3. H. Blankenstein (Tempo) 17,6, 4. A. Langendoen (Suomi) 22,2. 800 meter heren: 1. T. Blok (Suomi) I.57,6, 2. Hilbink (Tempo) 2.00,7, 3. Kleu- ver (Tempo) 2.08,7, 4. P. Wijker (Suomi) 2.19,2. 100 meter heren: 1. St. Ackermans (DEM) 11,2, 2. H. Uijterlinden (Tempo) II,3, 3. H. Witvoet (Suomi) 11,5, 5. S. v. De uitslagen van de zondag gehouden drave rijen en rennen te Duindigt luiden: Quicksilver S-prijs (2100 m): 1. Dazy H; 2. Dandy H; 3. Darling Adrie V. Tot.: win. 8,50, pl. 1,90, 1,60, 2,60, gek. 6,80, cov. 5, Theo Messidor-prijs (2000 m): 1. Anne Emilie; 2. Crony v. d. Lente; 3. Brasilia. Tot.: win. 4,10, pl. 1,80, 1,90, 2,gek. 8,50, cov. 6,90, trio 187,90. Derby D-prijs (2500 m): 1. Diana R; 2. Domi nica; 3. Dea Alkestis van E. Tot.: win. 2,50, pl. 1,60, 4,—, 1,80, gek. 12,60, cov. 11,40. Kampioenschap van Nederland (2500 m): 1. Jour de Java; 2. Quicksilver S; 3. Olivier B. Tot.: win. 1,80, pl. 1,10, 1,10, 1,20, gek. 4,70, cov. 4,30. Hairos Il-prijs (2000 m): 1. Carolina; 2. David v. d. Lente; 3. Carla van IJmuiden. Tot.: win. 21,40, pl. 1,70, 1,20, 1,10, gek. 11,40, cov. 3,30. Madame B-prijs (1600 m): 1. Yberflöte; 2. Vin cent Hollandia; 3. William Z. Tot.: win. 6,—. pl. 1,80, 2,30, 5,50, gek. 23,40, cov. 8,20, trio 710,50. Double Six M-prijs (2000 m): 1. Captain Double K.; 2. Zita H.; 3. Apollo H. Tot.: win. 1,70, pl. 1,10, 1,30, 1,50, gek. 3,30, cov. 3,30. Regal-Ruby-prijs (1900 m, le afd.): 1. High Hat; 2. Happy Jane: 3. Mitzvah. Tot.: win. 4,40, pl. 1,90, 3,20, 2,70, gek. 24,90, cov. 7,40. (2e afd.): 1. Aquilian; 2. Royal Flash; 3. Cam- brousard. Tot.: Win. 8,30, pl. 2,30, 1,60, 1,40, gek. 5,30, cov. 5,80, trio 255,10. Gold Cup (2150 m): 1. Whitefoot S; 2. Miss Willy; 3. Mister Wilfred. Tot.: win. 1,80 (stal), pl. 1,30, 1,60, 2,30, gek. 3,70, cov. 4,10. Totalisator-omzet 327.246,50. De uitslagen van de zaterdag gehouden avond- koersen in Hilversum luiden: Benny Parisien-prijs (2040 m): 1. Baron Pluto; 2. Donna Fez; 3. B Roi Kinley. Tot.: win. 41,10, pl. 6,—, 2,20, 6,70, gek. 39,50, cov. 5,30. Bento Kitty-prijs (2000 rti): 1. Anton; 2. Zal- De Spaanse wielerbond heeft de drie coureurs, die wegens gebruik van doping in de ronde van Engeland uit de strijd werden genomen, niet bestraft. Volgens de bond is het niet bewezen, dat de be trokkenen stimulerende middelen hebben gebruikt. „Wij hebben het volste vertrou wen in de medici, die het onderzoek in Engeland hebben verricht, maar wij twij felen er sterk aan, of het onderzoek wa terdicht was," zo motiveert de bond het besluit. Van de drie renners Pedro Santamaria, Salvador Canet en Angel Usamentiago was eerstgenoemde lei der in het algemeen klassement, toen hij werd uitgesloten. Spanje heeft voorts verklaard niet meer aan de ronde van Engeland te zul len deelnemen, tenzij gegarandeerd wordt dat eventuele medische controles volko men volgens de regels zouden plaatsvin den. kestis van E; 3. Alice van Hagheweyde Tot.: win. 2,—, pl. 1,40, 1,90. 1,40, gek. 3,75, cov. 4,50, trio 48.30. Bento Hollandia-prijs (2020 m, le afd.): 1. Co» lumbus; 2. Coby Kinley; 3. Beloma F. Tot.: win. 4,40, pl. 2,10, 1,60, gek. 5,80, cov- 6,40. (2e afd): 1. Alexander the Saint; 2. Curasao; 3. Cherubijn BS. Tot.: win. 1,80, pl. 1,20, 1,50, gek. 3,20, cov. 3,30. Criterium der 3-jarigen (2000 m) met auto start: 1. Darling Hollandia; 2. Darlin' Jill; 3. Dora Williams. Tot.: win. 2,90. pl. 1,50, 2,80, 2,90, gek. 7,40, COV. 7,70, trio 460,60. Bonaire-prijs (2020 m, le afd.): 1. Brahma- poetra S: 2. Alpenraaf S; 3. Bajadere. Tot.: win. 5,60, pl. 1,70, 1,30, 1,20, gek. 6.60. cov. 5,20. (2e afd.): 1. Zoon van Hea Scott 2. Boyke Dear; 3. Annemieke Hollandia. Tot.: win. 2,40, pl. 2,40, 1,70, gek. 5,50, cov. 3,10. Kampioenschap der 5-jarigen (2000 m): 1. Bra» vour S.; 2. Barones Spencer K.; 3. Barry Wil liams. Tot.: win. 5,30, pl. 1,70, 1,50, 1,70, gek. 10,20, cov. 8,20, trio 98,30 Bravour S-prijs (2400 m): 1. Bruno: 2. A Reine Kinley A; 3. Winston Hanover. Tot.: win. 1,90, pl. 1,70, 2,—, gek. 5,50. cov. 4,30. Totalisator-omzet 158.041, Advertentie Leeuwen (DEM) 11,7, 7. K. Kluft (Suomi) 12,-. Speerwerpen heren: 1. H. Keizer (Suo mi) 52,18 m., 2. K. de Graaf (Tempo) 48,96 3. A. Durge (DEM) 46,26, 4. H. v. 't Hoff (DEM) 45,10, 5. J. v. d. Poll (Suomi) 45,06. 1500 meter heren: 1. J. Smit (Doves) 4.11,7, 2. K. Hopman (Doves) 4.14,8, 3. J. Boomgaard (Tempo) 4.18,5, 4. H. Keizer (Suomi) 4.19,-, 5. P. Beentjes (DEM) 4.25,-, 7. P. Winkel (DEM) 4.30,-, 8. H. Tabak (Suomi) 4.42,2. 3000 meter heren: 1. J. Smit (Doves) 9.08,6, 2. P. Bleeker (DEM) 9.09,6, 3. M. Terpstra (DEM) 10.04,-. Verspringen heren: 1. H. Jansen (Doves) 6,46 m., 2. A. Vennik (Doves) 6,38, 3. H. Steeman (DEM) 6,18, 4. S. v. Leeuwen (DEM) 6,18, 7. R. Dekker (Suomi) 5.89, 8. A. Langedoen (Suomi) 5,55. Polstokhoogspringen heren: 1. J. v. d. Laan (Tempo) 3,30 m., 2. A. v. d. Poll (Tempo) 2,90, 3. A. Koet (Suomi) 2,90, 4. L. Schol (Suomi) 2,48. Speerwerpen dames: 1. J. Bleeker Duijn (DEM) 35,49 m., 2. I. Oesterholt (DÈM) 31,85, 3. M. v. Vuuren (Suomi) 28,91, 4. Gnodde (Suomi) 28,37. De tweede wissel bij de estafette 4x100 meter tijdens de atletiek wedstrijden in Beverwijk. 80 meter horden dames: 1. Th. Potma (DEM) 12,6, 2. J. BleekerDuijn (DEM) 12,7. 800 meter dames: 1, I. Helbers (Suomi) 2.21,3, 2. C. Adrichem (DEM) 2.30,2, 3 J. Hardonk (Tempo) 2.37,7, 4. I. Hoogland (DEM) 2.40,6, 5. H. v. Vuuren (Suomi) 2.40.6. Hoogspringen dames: 1. H. Zwart (DEM) 1,41 m„ 2. A. Vereschildt (DEM) 1,41, 3. R. Amsing (Suomi) 1,21, 5. W. Laman (Suomi) 1,21. 100 meter dames: 1. H. Zwart (DEM) 13,4, 2. G. Blok (Suomi) 13,5, 3. A. Beliën (DEM) 13,7, 4. T. Blok (Suomi) 13,8. Discuswerpen dames: 1. C. Wissenburg v. Wijk (DEM) 35,77 m., 2. D. Adelaar— Hurkmans (Suomi) 33,13, 3. B. Frakking (Tempo) 26,89, 4. B. de Waard (DEM) 26,14, 5. J. KoetenBleeker (Suomi) 25,29. 200 meter dames: 1. A. Beliën (DEM) 28.2, I. Helbers (Suomi) 28,3, 3. Th. Pot ma (DEM) 28,3, 4. T. Blok (Suomi) 28,7, Kogelstoten heren: 1. P. Colijn (Tempo) 13,22 m., 2. J. v. d. Laan (Tempo) 12,72, 4. D. v. Zutphen (Suomi) 11,96, 4. K. Kluft (Suomi) 11,62, 7. C. Postma (DEM) 11,50, 8. H. v. 't Hoff (DEM) 10,44. 400 meter heren: 1. T. Blok (Suomi) 50,6, 2. B. Boverman (Tempo) 51,-, 3. E. Bootsma (DEM) 51,2. 2de serie: 1. St. Ackermans (DEM) 52,2, 2. H. Jansen (Do ves) 52,7, 3. H. Witvoet (Suomi) 53,3. Verspringen dames: 1. G. Blok (Suomi) 4,76 m., 2. C. Schavemaker (DEM) 4,68, 3. A. Vereschildt (DEM) 4,68, 4. W. Laman (Suomi) 4,30. Kogelstoten dames: 1. C. Wissenburg v. Wijk (DEM) 12,91 m„ 2. J. Hardink (Tempo) 8,97, 3. D. Adelaar—Hurkmans (Suomi) 8,97, 6. I. Oesterholt (DEM) 8,30. 5000 meter heren: 1. H. Hilbink (Tem po) 15.50,-, 2. B. Maas (Tempo) 16.32,4, 3. J. Roemer (Suomi) 18.07,-, 4. E. Schik (Suomi) 20.27,2. Discuswerpen heren: 1. C. Postma (DEM) 38,89 m., 2. G. Postma (DEM) 37,42, 3. P. Colijn (Tempo) 36,18, 4. P. Koeten (Suomi) 34,64, 8. J. v. d. Poll (Su omi) 29,66. Hoogspringen heren: 1. J. v. Weperen (Tempo) 1,75 m„ 2. H. Steeman (DEM) 1,65, 3. B. Boverman (Tempo) 1,65, 4. R. Dekker (Suomi) 1,60, 5. G. Schnieders (Suomi) 1,60, 8. A. Bootsma (DEM) 1,45. 4x100 m heren: 1. DEM 45.8, 2. Doves 46.-, 3. Suomi 48.5. 4x100 m dames: 1. DEM 53.1, 2. Suomi 53.3, 3. Tempo 57.7. 4x400 m heren: 1. Tempo 3.39,-, 2. Suomi 3.41.7. Einduitslag. Heren, 1ste klasse: Tempo 17.268 pnt., Suomi 15.424 pnt. 2de klasse: DEM 12.419 pnt., Doves 11.598 pnt. Dames, hoofdklasse: DEM 14.186 pnt. 2de klasse: Suomi 11.485 pnt., Tempo 8.727. I

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13