UNIVERSIADE IN BOEDAPEST Beb Weeteling opnieuw tweede Loting biedt de roeiers weinig houvast bij kampioenschappen Levendige zeilstrijd in de Alkmaardermeerwedstrijden Theorie van neusdruppels brengt dr. Van Dijk nog niet aan het twijfe en Onze Gezellen promoveert naar de hoofdklasse softbalbond SPORTCLUB TELSTAR - Zaanse zwemster zette haar eindsprint te laat in Argentinië ook in de finale van het WK voetbal KNVB vergadert in Sportcentrum Willemse zwom naar 1000 dollar Europese titels staan op het spel in Duisburg in de affaire Eef Dolman Alkmaar krijgt zijn wielerbaan Promotieduels voor EDO DINSDAG 24 AUGUSTUS 1965 13 Eric Jager Damesploeg atletiek weer naar Frankrijk Reinier Kreijermaat werd opnieuw geopereerd Voetbal in Engeland Dudok van Heel begon in zeilstrijd heel goed Standpunt ongewijzigd Peter Heijnig vijfde in T sjeehoslowakije Jeugdschaker Hartoch speelde weer remise Koersen in Hilversum ZATERDAGMIDDAG 4.15 uur TELSTAR JEUGD-TUBANTIA JEUGD ZONDAG 2.30 uur: TELSTAR FEMFNOORD Op de vierde dag van de universitaire spelen in Boedapest heeft de Zaanse zwemster Beb Weeteling opnieuw voor de beste prestatie van de Nederlandse afvaardiging gezorgd. Het nerveuze meisje veroverde in de finale van de 40(1 meter vrije slag een fraaie tweede plaats. Haar tijd van 5.08,9 was gelijk aan die van de winnares, de Joegoslavi sche Hilda Zeier. Overigens was Beb Weeteling na af loop niet geheel tevreden. „Ik heb mijn eindsprint toch nog te laat ingezet" was haar teleurgestelde commentaar. Inder daad bedroeg het verschil 25 meter voor Beb Weeteling zwom in Boedapest opnieuw naar een tweede plaats. Eerste werd Hilda Zeier uit Joego slavië en derde Christina Balaban uit Roemenië (rechts). de finish nog vier meter tussen beide zwemsters. In een prachtige rush over brugde de Zaanse die afstand. Zij kwam echter juist enkele centimeters te kort voor de gouden medaille. Zondag was zij ook al in de laatste meters verslagen in de finale 100 meter rugslag. Toen was het de Frangaise Borie die de onervaren Oranjezwemster de overwinning in de eindfase ontnam. Voor het overige stelde de Nederlandse ploeg teleur, vooral in de teamsporten. Het waterpoloteam kwam, ondanks een betere spelopvatting en een voortdurende meerderheid, niet verder dan 4-4 (0-1, 3-2, 0-0, 1-1) gelijk spel tegen Bulgarije. Hermsen (2), Aalbers en Ouwerkerk zorgden voor de goals. In de laatste mi nuut, toen onze landgenoten een numerie ke meerderheid hadden, belandde tot twee maal toe een schot tegen de lat. Het basketbalteam weerde zich tegen het sterke Hongarije zo goed als dat ging, maar moest tenslotte met 56-86 on derdoen. Bij de rust bedroeg het verschil al 15 punten (38-23). Voor de meeste pun ten zorgden Eric Jager (13), Eric van Woerkom (11), Jan Bruin (9) en Jan Tideman (9). In het volleybaltoernooi, waarin onze op papier sterke landgenoten in het herkansing^toernooi met Tunesië, Joegoslavië en Polen zijn terechtgeko men, verloor Nederland met 3-1 van Po len (15-12, 6-15, 14-16, 11-15). Van de zwemploeg werden voorts Ans Hulsebos op de 100 meter vlinderslag en Wieger Mensonides op de 200 meter schoolslag al in de series uitgeschakeld. Op de voorlaatste dag van de zwemwed strijden won Marta Egervary (Honga rije) de 100 meter vlinderslag in 1.11,6, de Pappanner Tsurumine de 200 meter schoolslag in 2.33,7 en de ploeg van de Verenigde Staten de 4 x 200 meter vrije slag in 8.10,9. In het schermtoernooi won de floret- ploeg van Frankrijk goud, Roemenië zil ver en West-Duitsland het brons. Het Nederlandse damesatletiekteam dat op 3 en 4 september in Parijs tegen Frankrijk uitkomt, is als volgt samen gesteld: 100: Corrie Bakker (Atleta) en Lydia Vonk (ADA); 20: Truus Cruiming (Cele bes) en Lia Hinten (K en K.); 400: Hilda Slaman (Sagitta) en Geesje Soesbeek (AVG '26); 800: Ilja Laman (Suomi) en Janny van Eyck—Vos (GAC); 80 horden: Lia Hinten en Ria van Slooten (Kome ten); verspringen: Corrie Bakker en'Mar tha KlaassenBos (Sagitta); hoogsprin gen: Marjan Thomas (DEM) en Carla Kruk (ADA); discuswerpen: Loes Boling (Sagitta) en Esther Goedhart (Delta Sp.); kogelstoten: Loes Boling en Els van Noor- duyn (Sagitta); speerwerpen: Henny de Bruin (Minerva) en Wil Hulshof (Bata ven); 4X100 meter: Corrie Bakker, Lydia Vonk, Truus Cruiming, Li-> Hinten en Martha KlaassenBos; vijfkamp: Hillie Gankema (Sperwers), Ellen Joacim (At- modes), Marjan Thomas. Reinier Kreijermaat ligt weer in de Cla ra Stichting. Onder het gips van het ge broken been is een ontsteking ontdekt die de genezing ophield. Hij is hieraan reeds geopereerd. Het is allemaal wel triest. Drie dagen voor de operatie werd over wogen het gips te vervangen door een beugel onder de knie om hem bij het lo pen enige steun te geven. 5P' In de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1966 zijn zondag in Zuid-Amerika twee wedstrijden gespeeld. Te Santiago versloeg Chili Equador met 31 na een ruststand van 11, terwijl Bolivia in La Paz met 21 (rust 11) zegevierde over Paraguay. Door de nederlaag van Paraguay is Argentinië zeker geworden van een plaats in het eind- toernooi, dat in Engeland wordt ge houden. Argentinië heeft zich als vijfde land na titelverdediger Brazilië, Engeland als or ganiserend land, Mexico en Uruguay ge plaatst voor het eindtoernooi om het we reldkampioenschap voetbal. De stand in de groep van Argentinië luidt: Argentinië 3 2 1 0 5 71 Paraguay 4 1 1 2 3 35 Bolivia 3 1 0 2 2 37 Chili en Equador zullen een beslissings wedstrijd moeten spelen, daar beide lan den met een gelijk aantal punten in hun groep zijn geëindigd. Columbia is uitge schakeld. De eindstand van deze groep luidt: Chili 4 2 115 12—7 Equador 4 2 1 1 5 65 Columbia 4 1 0 3 2 4—10 Maandag zijn twee wedstrijden ge speeld in de eerste divisie van de Engel se liga. Aston Villa verloor op eigen veld met 2-0 van Leeds United en West Ham United kon op eigen terrein niet verder komen dan een gelijkspel (1-1) tegen Sun derland. In het KNVB-sportcentrum te Zeist zal, naar de „Sportkroniek" vermeldt, op 16 oktober a.s. de algemene vergadering van de sectie amateurvoetbal van de KNVB worden gehouden en een week la ter, op 23 oktober, komt daar de sectie betaald voetbal bijeen. Op 6 november vindt in dit sportcen trum de bondsvergadering plaats. Dan zullen o.a. de reglementswijzigingen, die voortvloeien uit de vorig jaar genomen besluiten inzake de zelfstandigheid van de secties, aan de orde komen. Met een lichte onverschilligheid hebben de Nederlandse roeiers maandagmiddag, enkele uren nadat zij bezit genomen had den van de prachtige sportschool van het Wedau-complex in Duisburg, de loting voor de series van donderdag begroet. Niet omdat het lot Nederland bijzonder slecht gezind was. Eerder omdat in een na-olympisch jaar een nieuwe roeigenera- tie naar voren pleegt te komen. De be studering van de loting is dan weinig meer dan het pogen een oplossing te vin den voor een vergelijking met te veel on bekenden. Uiterst voorzichtig werden later in de avond de conclusies getrokken. Over het algemeen was men het er wel over eens, dat in het bijzonder de sterkste troeven van de Oranjeformatie, in ieder geval niet onfortuinlijk zijn geweest Zo zullen Boelen en Enters, de enige Tokio-gangers bij de Nederlanders, in hun serie geen ploegen treffen die in Amsterdam tot een De Nederlandse lange-afstandzwemmer Herman Willemse heeft een in Trois-Ri- vières in Canada gehouden wedstrijd over 16 km. gewonnen in 3 uur 55 min. 37 sec. Zijn winsom bedroeg 1000 dollars. De Canadees Rejean Lacoursieere en Abou Heiff uit Egypte tikten gelijktijdig aan na 3 uur 59 min. 10 sec. te hebben gezwommen. Zij deelden 600 dollars. Titelhouder Dudok van Heel is met zijn Flevo jr. 2 het wereldkampioenschap zei len in de Flying Juniorklasse, dat in Salt- sjoebaden, dicht bij Stockholm, wordt ge houden, goed begonnen. Hij won de eer ste race en ook de tweede, maar later besloten de organisatoren het klassement van de tweede race te laten vervallen, omdat deze race niet reglementair zou zijn verlopen. De ruim 450 deelnemers aan de natio nale zeilwedstrijden op het Alkmaarder- meer zijn maandag, op de derde wed strijddag, volledig aan hun trekken ge komen. Een matige noordwestenwind zorgde voor een levendige stijd in alle klassen. In de Vrijheidjes laaide de strijd zo hoog op, dat na afloop alleen de winnaar officieel bekend was. Mole naar, die zondag tweede werd, behaalde een prachtige zege en staat nu eerste in het klassement. De grote favoriet Bouw van Wijk heeft een aantal protesten tegen zich, waarin hij niet sterk staat en dat zou hem wel eens de felbegeerde hoofdprijs kunnen kosten. Daarnaast hebben een groot aan tal andere zeilers protesten lopen, zodat vandaag pas de officiële stand zal kunnen worden opgemaakt. Ook in de Finnjollen regende het pro testen, zodat ook hier nog niet geheel dui delijk is wie momenteel de meeste aan spraken kan doen gelden voor de hoofd prijs. In de Valkenklasse zeilt de Aegir- zeiler Piet van Buren bijzonder goed. Na zijn eerste plaats van zondag legde hij op nieuw beslag op de overwinning, zodat hij in het klassement een goede voor sprong heeft opgebouwd. In de overige klassen is het moeilijk een klassement op te maken. De laatste wedstrijden van dinsdag zullen in vrijwel alle gevallen de beslissing moeten brengen. De uitslagen waren: 12 voetsjollenklasse 1. Gaillard; 2. Mej. M. van Spunter; Vaurienklasse: 1 B. Wilton, 2. J. Steen bergen; Soloklasse: 1. F. Beek, 2. A. Hof kamp; Flying Juniorklasse: 1. J. Vol kers ,2. M. de Haan; Pampusklasse: 1. G. Pauli, 2. L. de Wit; Flying Dutchman- klasse: 1. A. van der Hout, 2. J. Bark; 12 m2 klasse: 1. J. Prins, 2. W. Gulde- mond; Vrijheidsklasse: 1. M. Molenaar; Sternklasse: 1. E. Cancrinus, 2. F. Bar- tels,; 16 m2 Streepklasse: 1. W. Spaar garen, 2. R. Voetelink; Valkenklasse: 1. P. van Buren, 2. B. Staartjes; Schakel klasse: 1. Q. Tetteroo, 2. M. van Pelt. finaleplaats kwamen. De ongestuurde Ne- reus-vier, bestaande uit Kloosterman, Niehee, Stokvis en Dekker was al even fortuinlijk. Onberekenbaar zijn de kansen die Jan Wienese heeft. Toen vorige week bekend werd dat Ivanov, de drievoudige Olympi sche kampioen, wegens ziekte niet aan de wedstrijden op de Wedaubaan zou deel nemen, stond vast dat geen van de zes finalisten van de Olympische regatta van 1964 zou starten. De wedstrijden van de skiffs worden dan ook volkomen open ra ces. De Nederlandse kampioen zal onder meer strijd moeten leveren met de in Eu ropa volkomen onbekende Amerikaan Bill Maher. De 19-jarige sculler werd dit sei zoen internationaal kampioen van Canada en versloeg Don Spero, derde in Amster dam en zesde in Tokio, in de finale van de Amerikaanse kampioenschappen. Ove rigens heeft Maher niet de kortste weg naar Duisburg genomen. In de overtui ging dat Europa maar een roeibaan van formaat heeft zette de Amerikaan koers naar Luzern, waar hij verbaasd rond keek toen de 2200 m lange Rotsee, waar in 1962 de eerste wereldkampioenschappen zijn gehouden, rimpelloos en verlaten lag. Behulpzame Zwitsers legden de Ameri kaanse kampioen uit, dat zijn reisdoel zo'n 500 kilometer noordelijker lag. De Nereus-vier met stuurman staat er eveneens niet slecht voor, al zal eerst af gewacht moeten worden welk formaat de Amerikaanse ploeg heeft en waartoe de Polen in staat blijken. Uitgerekend moei lijk zal de Laga-twee met stuurman het krijgen. De Russische en de Poolse ploeg, die in Amsterdam zilver en goud opeisten, zullen daarvoor ongetwijfeld zorgen. Vooral gebrek aan ervaring in grote in ternationale wedstrijden zal Van Nes en Winter wel eens parten kunnen gaan spe len. Het resultaat van de loting was voor de Nederlanders: Vier met stuurman (16 meldingen). Eerste serie: Frankrijk, Ver. Staten, Ne derland, Polen, Noorwegen, Bulgarije. Twee zonder stuurman (11 inschrijvin gen). Tweede serie: Italië, Nederland, Zwitserland, Frankrijk, Noorwegen. Skiff (16 meldingen). Derde serie: Tsj- Slowakije, Joegoslavië, Ver. Staten, Ne derland, Australië. Twee met stuurman (14 meldingen). Eerste serie: Rusland, Polen, Joegosla vië, Nederland, Spanje. Vier zonder stuurman (12 meldingen). Eerste serie: Nederland, Gr-Brittannië, Zweden, Italië, Frankrijk, Tsjechoslowa kije. De pogingen van Eef Dolman om aan zijn door de K.N.W.U. wegens gebruik van doping opgelegde schorsing van twee maanden te ontkomen, hebben geleid tot enkele nieuwe ontwikkelingen in deze zaak. Nadat dr. Ebeling, die op ver zoek van de Velsen Noordse huisarts, met grote medische belangstelling in sport- aangelegenheden, Rolink een onderzoek heeft ingesteld, voor het eerst had ge wezen op de mogelijkheid, dat zich in de onderzochte urine van de kampioen niet amphetamine, maar de chemisch zeer verwante ephedrine (het voornaamste bestanddeel van de door Dolman kort voor de start gebruikte neusdruppels) zou hebben bevonden, werd zijn theorie maandag in zekere zin bevestigd door het rijksinstituut voor volksgezondheid, dat met het onderzoek was belast. In een communiqué deelt dit instituut namelijk mede, dat het urine-onderzoek op verzoek van de arts van de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie, dr. Strikwerda heeft plaatsgevon den. Bij het instituut zou men er echter blijkens het communiqué, niet van op de hoogte geweest zijn dat het onderzoek, alleen geschied met een diagnostisch oog merk, door dr. Strikwerda gebruikt zou worden voor de toepassing van tucht maatregelen. Bovendien en dat is be langrijker heeft dr. Strikwerda vol gens het R.V.I. niet vermeld, dat dege nen van wie de urinemonsters werden ge nomen, andere chemische stoffen als b.v. ephedrine in de een of andere vorm had den ingenomen. Het R.V.I. erkent tenslot te, dat ephedrine chemisch zeer verwant is met gebruikelijke wek-aminen. KNWU-voorzitter dr. P. van Dijk zag in dit communiqué geen aanleiding, zijn standpunt in de kwestie-Dolman te wijzi gen. „Dit zijn louter pogingen om aan de schorsing te ontkomen, wij kunnen dit soort dingen het best naast ons neerleg gen", aldus de heer Van Dijk, die met deze uitspraak volledig vertrouwen toon de in het rapport van dr. Strikwerda, dal overigens weer ontleend is aan het on derzoek van het R.V.I. De heer Van Dijk meende voorts, dat door het gebruik van de neusdruppels ephedrine nooit in een dergelijke hoeveelheid in de urine van de coureur kon zijn gekomen, „hoewel ik niet precies weet welk kwantum er in de urine is aangetroffen. Deze druppels wor den per slot van rekening niet geslikt en hij kan er m.i. hoogop een paar hebben binnengekregen." Dr. Strikwerda gaf toe, dat geen onder zoek is verricht naar de aanwezigheid van ephedrine in de urine van Dolman. „Ik heb een uitslag gekregen op een on derzoek naar amphetamine en het ver schil tussen amphetamine en ephedrine is bijzonder moeilijk te ontdekken. Er is geen restant van de urine, dus het zal zeer lastig worden om aan te tonen, hoe de zaak precies lag. Het wordt een moei lijke kwestie", aldus de heer Strikwerda, die voorts verklaarde Eef Dolman te zien als één van de renners, die zich immer sterk hebben uitgesproken tegen het ge bruik van doping en die bij vorige con troles geen positieve reacties had ver toond. De mogelijkheid tot rehabilitatie van Dolman sloot dr. Strikwerda niet uit. „Ik kan uiteraard niet beslissen, omdat ik nu eenmaal de straf niet heb opge legd. Maar er zal ongetwijfeld nog over worden gesproken, over wat er moet ge beuren wanneer niet met honderd pro cent zekerheid kan worden aangetoond dat de coureur opwekkende middelen ge bruikt heeft." Eef Dolman: „neusdruppels" Dr. van Dijk: „mening niet veranderd". Alkmaar krijgt zijn wielerbaan. Maan dag is de rijksgoedkeuring hiervoor afge komen. Er zal zo spoedig mogelijk met de bouw van de betonnen baan, die een lengte krijgt van 250 meter en 6 meter breed zal zijn, worden begonnen, alsme de met het optrekken van de tribunes en de verdere accommodatie. De zege van Onze Gezellen op een zich stug verdedigend HCK heeft ook de be slissing gebracht ten opzichte van de laatste automatische promotieplaats naar de hoofdklas softbal. EDO, dat ruim van DSS verloor, heeft nu nog slechts kansen op een plaats in de hoofdklasse via pro motiewedstrijden. Kampioen HHC kreeg van runner-up DSS in de laatste wed strijd een duidelijke nederlaag te incas seren. DSS heeft, hoewel de strijd om de titel reeds beslist was, duidelijk aangetoond, dat het voor de kampioenen beslist niet onder doet. Vooral aanvallend was de ploeg van Verzeylberg in deze wedstrijd veel sterker. Reeds in de eerste slagbeurt kon DSS de leiding nemen (1-0). Met aanvallend spel ging DSS in de tweede slagbeurt verder en het werd 5-0. Pas toen kon HHC tegenscoren. Conny Broere, de beste slagvrouw bij HHC, kon profiteren van een tik van Els Ter Meu- len. Voor HHC zou dit de enige run blij ken te zijn. In de gehele wedstrijd be reikten slechts vier HHC speelsters de honken, zodat de scoringskansen uiterst klein waren. DSS daarentegen kreeg meer kansen. Verder dan een run van Jeanet Lacourt kwam ook DSS niet meer. Een verdiende 6-1 zege fip een beneden de vorm spelend HHC. Een fel spelend HCK heeft Onze Gezel len niet van de overwinning kunnen af houden. Onze Gezellen, dat in de eerste slagbeurt via Ludy Handgraaf een 1-0 voorsprong had genomen, werd in de tweede Kinheimslagbeurt zwaar onder druk gezet. Het werd 5-1. Fel kwam Onze Gezellen echter terug. Zwak spel van kortestop Sicca Fuykschot gaf Onze Ge zellen onverwachts weer kansen. Kansen, die volledig bewaarheid werden toen Ria van der Putten, Ludy Handgraaf en Ma rian Eerdmans gave honkslagen plaatsten. Opnieuw leidde Onze Gezellen. Vanaf dat ogenblik was het met de scoringsdrift van de ploegen gedaan. Traag speelde de wedstrijd zich naar het einde. Bij 8-6 kwam de ontknoping. Scheidsrechter Teun van der Berg vond het bij deze stand na zes innings welle tjes. Duisternis noodzaakte hem de strijd te staken. Heel lang heeft EDO zich in de wed strijd tegen DSS staande kunnen houden. Ziekte en bijzondere omstandigheden had de EDO-ploeg aanmerkelijk ver zwakt. DSS, dat met de nodige moeite in de zesde innings een 2-0 voorsprong had genomen, stond bij het begin van de laatste innings nog slechts één run voor, toen EDO via Henny Scheer in de zesde slagbeurt tegenscoorde. Op de valreep storte de tegenstand van EDO echter in. Kostbare fouten en slecht verwerken van stootslagen van Wil Hurk- mans en Toos van Galen deden DSS on verwacht een grote 7-1 zege behalen. EDO zal via het Haagse Storks en de winnaar van de Geuzen-TIW alsnog moe ten proberen door te dringen tot de hoofd klasse. De stand in de eerste klasse is: HHC DSS HCK OVVO 18 18 18 18 Onze Gezell. 18 29 Bloemendaal 18 27 EDO 18 22 De Pinguins 18 20 TYBB 18 20 Terras vogels 18 In de tweede klasse A zullen HHC 2 en WGA in een extra wedstrijd moeten uit maken welke ploeg automatisch promo veert en welke ploeg de strijd moet opne men tegen Rooswijk om een plaats in de eerste klasse. Rooswijk bereikte de derde plaats in afdeling B, daar de reserves van de Pinguins zich uit de promotiestrijd te- rugtrokken. STAND: De Geuzen 12 20 TIW 14 22 SC Haarlem 12 17 HHC 2 14 19 Rooswijk 12 13 WGA 14 19 De Pinguins2 12 13 HCK 2 14 16 Bloemend. 2 12 12 EHS 14 14 DSS 2 12 9 De Meteoor 14 11 OVVO 2 12 0 THB 14 11 De Pinguins3 14 0 Peter Heijnig uit Rotterdam was de eni ge Nederlandse vertegenwoordiger in de kopgroep, die de zege in de tweede etappe van de ronde van Tsjecho-Slowakije be twistte. Tot veler verrassing won de Schot Billy Bilsland de sprint met grote over macht. Heijnig werd tiende. Bilsland had voor de 123 km van Vvolen naar Liptovsky 3 uur 2 min 51 sec. nodig. De Limbur ger Hans Hesen werd 17e (3.04.32), Jan vanjder Horst uit Haarlem 24ste (3.04.50), Piet Deenen uit Vlijmen 55ste (3.06.14) en Jan Serpenti uit Wijk aan Zee 56ste (3.08.53). In het algemeen klassement, dat wordt aangevoerd door Bilsland in 7.16.45 is Heij nig de beste Nederlander. Hij is, met een achterstand van 1.03, vijfde. Serpenti is 15e (7.24.05), Van der Horst 23ste (7.38) en Hesen 26ste (7.29.18). De Amsterdamse schaker Rob Har toch heeft maandag in de derde ronde van de finalepoule van het wereldkam pioenschap voor de jeugd in Barcelona re mise bereikt tegen de Israëliër Bleiman. Vanavond is de Grote Vakantie-prijs het hoofdnummer te Hilversum. Uit een veld van twaalf paarden kan Auerhen S opnieuw winnen. Voor de amateurrijders zijn er twee voorwed strijden voor het Amateurkampioenschap. De tips: Hilversum, 24 augustus 1965 (7 uur). 1. Bossen-prijs, 1500 m: 1. Stal Anjo (Evaliene, Erota); 2. Electra W; 3. Exclusif du Commerce; outsider: Edelpapagaai S. 2. Heide-prys, 2000 m: 1. Diana; 2. Diamant Dear; 3. Dutch Pride; outsider: Delila. 3. Bergen en Dalen-prys, 2020 m: 1. Stal Sin gels (Yemen, Bernadine): 2. Zoon van Quinta; 3. Zoon van Hea Scott; outsider: Bubby Six. 4. Strand-prys, 2040 m: 1. Domina II; 2. Doro thea; 3. Dutch Master; outsider: Dodo S. 5. Grote Vakantie-prijs, 2000 m: 1. Auerhen S; 2. Zombro Pluto; 3. Yataghan Hanover; outsider: Z The Saint. 6. Amateurkampioenschap VI, le afdeling, 2020 m: l. Bingen Magowan; 2. Bea; 3. Dulacinti; outsider: Avirt Scotch. 7. Amateurkampioenschap VI, 2e afdeling: 1. Benny Hollandia; 2. Calumet Bulwark; 3. Bou- dewijn B; outsider: Brilliant Heny. 8. Camping-prijs, 2000 m: 1. Stal van Reeuwijk (Anne Emilie, Zephyr Scotch); 2. Zoon van Calumet; 3. Amad Kinley; outsider: Ysbrandine. Advertentie Uitreiking seizoenkaarten woensdag 25 augustus van 78 uur 's avonds, Paviljoen SCHOONENBERG - IJmuiden. Zit-tribune 60.00 - Staanplaatsen 30.00 1.00 administratiekosten per kaart. Voorverkoop bij de bekende adressen.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13