Groot nieuws voor wie JS graag soep serveert! jy|j MAGGI I groentesoep is extra geurig! Geen wonder dat ze zo goed smaakt! MAGGI E5Z3 U krijgt deze schalen zo in uw bezit: Zo bestellen: Dekschalen van ovenvast opaalglas bij Maggi Soepen! Zaterdags maal. Vrijdags al een terrine Maggi geurige Groentesoep maken met lekker veel balletjes. Laat rustig staan tot zaterdag; ze wordt er alleen maar lekkerder van. Dan een gebakken boterham met kaas erbij en klaar is een vrolijke maaltijd. Groentesoep „speciaal." Maak uw groentesoep zoals u ze zelf graag lust. Doe er dan nog een zakje Maggi geurige Groentesoep bij, want negentien zonnige groenten en kruiden maken uw eigengemaakte soep nog geuriger, nog rijker! Op de achterkant van alle zakjes Maggi Soep vindt u de naam Maggi en drie sterren: Knip deze uit en spaar ze opKies uit nevenstaand lijstje welke modellen u wilt hebben en kijk daarachter hoe veel strookjes u daarvoor moet sparen. Let op hoe voor delig u twee of drie schalen krijgt. Knip het vereiste aantal strookjes uit en stuur die ia een gesloten envelop (als brief frankeren) met duidelijke vermelding van uw naam, adres en woonplaats aan BETER KOKEN, POSTBUS 750, HAARLEM. Geef duidelijk op of u schaal A, B of C dan wel A B of A B C wenst te ontvangen. Zend geen geld. Na ontvangst van het vereiste aantal strookjes krijgt u omgaand een ingevuld girobiljet toegezonden. Hiermee kunt u het verschuldigde bedrag betalen. Na ontvangst van uw girostorting krijgt u het bestelde zo spoedig mogelijk (binnen 1 maand) franco thuisgezonden. Bij het koken merkt u het directMaggi Groentesoep is extra geurig. Die genoeglijke, eetlust-opwekkende geur komt van negentien zonnige groenten en kruiden; méér dan u er zelf in zou doen! Ook uw eigen soep wordt er rijker door. Geurig, vers en fris.... zó goed is Maggi geurige Groentesoep, dat het de moeite waard is er vaak mee te kokkerellen. Neem zelf de kookproef Kijk zelf en bewonder de smaakvolle uitvoering van deze ovenvaste dekschalen van gedecoreerd opaalglas. Kies uit drie modellen of kies ze alle drieAlle modellen zijn van hoogwaardig ovenvast opaalglas. Stijlvol gedeco reerd. i' 'i>v\ l A-i - tf.-xi Model aantal strookjes Bedrag bijbetaling schaal A, 1 liter 6 f 5.40 schaal B, 1,42 liter 8 f 6.30 schaal 0,1,8 liter 10 f 9.60 schaal A B 12 f 10.50 schaal A B C 20 f 18.95 Maggi Groentesoep is extra geurigdank zij negentien zonnige groenten en kruiden!

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 18