Nederland spaarde Zweden ÉS Oostduitse Drakenzeilers boos uit Medemblik terug naar huis III Wielrennen uit San Sebastian en Feijenoord-Real op t.v. Pim van Beek evenaarde vele malen het Nederlands record Jean Stablinsky verdiende in Parijs-Luxemburg zijn plaats in ploeg van San Sebastian TIW zet eerste stap op weg naar softbalhoofdklasse HONKBAL IN MADRID Coach Gostick ontzag in zijn opdrachten de zwakke onervaren tegenstanders Naar Gento Madrid in cijfers Ferencvaros liet Keflavik kansloos Argentinië ook naar Engeland Weer goud voor Okker in Israel pwF 110 meter horden in 14A Feijenoord straft Kick van der Vall DINSDAG 31 AUGUSTUS 1965 11 Gostick Waterpolostanden Europa Cup-voetbal CITROENBRANDEWIJN FOCKINK vK Koersen in Hilversum WF CITROENBRANDEWIJN FOCKINK 4 4 Voor woensdag wacht de Nederlandse ploeg een verrassing. Na de wedstrijd, die dan tegen Spanje moet worden ge speeld, gaan de Europese kampioenen sen bezoek brengen aan de voetbalwed strijd Real Madrid-Riverplate, een bene fiet-wedstrijd voor Gento, de weergaloze buitenspeler van de Madrilenen. De coach van het Nederlandse team, de Amerikaan Glenn Gostick, voelt zich uitstekend thuis in Madrid. Toen de Nederlandse ploeg voor het eerst ging trainen op de door de Spaanse bond be schikbaar gestelde velden, bleek honkbal training daar niet mogelijk te zijn, al thans niet voor onze wat honkbal- velden betreft verwende spelers. Ook het feit dat zij mochten trainen op bij- velden van het beroemde Real Madrid veranderde niets. Gostick zon op een an dere oplossing, belde Madrid en omgeving af, en had succes. Op een Amerikaanse vliegbasis,25 kilometer van Madrid, wa ren de Nederlanders welkom en daar heb ben de Oranjehemden getraind tot de stukken eraf vlogen. De waterpolocompetitie in de kring Haarlem is afgelopen. Vorige week wer den de laatste wedstrijden gespeeld. De eindstanden in de verschillende afdelin gen zijn: Dames: HPC 2 6-11, DWR 2 6-6, DWT 2 6-5, HZV 1 6-2. Meisjes A: HPC a 9-16, NVA a 9-13, DWR 9-11, DWT a 9-8, Haarlem 9-2*, VZV 7-0*. strafpunten in mindering ge bracht. Meisjes B: HZV 8-14, ZZZ 8-11, NVA 8-8. Njord 8-6, DWT b 8-1. Heren: DWT 3 7-14, HZV 2 7-10, Njord 2 7-8. NVA 2 7-7, DWR 3 7-6, Haarlem 2 7-6, HPC 4 7-5, ZZZ 1 7-0. Jongens A: HPC a 9-18, DWT a 9-12, DWR a 10-9, HVGB 10-7*, NVA 9-4, VZV a 9-2*. strafpunten in mindering gebracht. Jongens B: Njord '59 6-12, HPC b 5-6, DWR b 5-2*, DWT b 6-0. strafpunten in mindering gebracht. Haarlem en VZV b hebben zich uit deze afdeling teruggetrokken. Nederland 0-6-4-0-5-4-x 19 Zweden 0-0-0-0-0-0-0 0 Werpresultaten. Nederland: Beidschat 3-0-1 (2 innings) Ter Neuzen 4-0-0 (2 innings) Paalman 4-0-0 (2 innings) Dom 2-0-1 (1 inning) Zweden: Strand 3-3-19 (6 innings) Fouten: Nederland 1; Zweden 7. Homeruns: Nederland: Terneuzen (3); Zweden: Slaggemiddelden: Gronovius 1.000; Beidschat 1.000; Robert Maat 0.667, Onverwagt 0.600; Kops 0.500; Paalman 0.500; Boudewijn Maat 0.400; De Zwart 0.400; Crouwel 0.333; John 0.250. Maandag verloor FC Keflavik, de kam pioen van IJsland, in de eerste wed strijd van de eerste ronde in het toernooi om de Europa Cup voor landskampioe nen op eigen veld met 1-4 van het Hon gaarse Ferencvaros uit Boedapest. De doel punten van de technisch uitstekende Hon garen kwamen op naam van Nemeth Var- ga, Karaba en uitblinker Albert, voor de IJslanders scoorde in Reijkjavik Julius son. Argentinië heeft zich zondag door een 2-1 zege op Bolivia gekwalificeerd voor het eindtoernooi om de Coupe Jules Ri- met (het wereldkampioenschap voetbal) dat in 1966 in Groot-Brittannië zal worden gehouden. De Argentijnen vergaarden 7 punten, Paraguay 3 en Bolivia 2 punten. Argentinië is het vijfde land dat zich kwalificeerde, naast titelhouder Brazilië, het organiserende land Engeland, Uru guay en Mexico. De Oostduitse Drakenzeilers die deze week zouden deelnemen aan de wedstrij den om de Dragon Gold Cup ophet IJsselmeer bij Medemblik, zijn zonder te hebben gevaren naar huis vertrokken. Het zijn de zeilers Peter Ahrendt, zilve ren medaillewinnaar in Tokio, en Paul Borowski met hun chef d'equipe Günther Kley. De aanleiding van dit voortijdige ver trek van de teleurgestelde Oostduitsers was het niet hijsen van hun landsvlag bij de openingsceremonie van dit officieuze wereldkampioenschap der Draken. Bij zijn motivering van het besluit beide bo ten terug te trekken en de thuisreis te aanvaarden zei de heer Kley: „Wanneer de organisatoren besloten hadden geen enkele nationale vlag dan alleen de Ne derlandse te hijsen, zouden wij er vrede mee hebben gehad. Nu alleen de vlag van de D.D.R. niet is gehesen, is er spra ke van een demonstratie en een discrimi natie die voor ons onaanvaardbaar is. Noch bij het verlenen van de visa, noch bij het accepteren van onze inschrijving heeft men ons op de hoogte gesteld van deze maatregel. Wij danken de Nederlan ders voor hun ontvangst en gastvrijheid, maar wij gaan naar huis." De Nederlandse Drakenelite is deze eerste dag uitstekend begonnen. Vooral in de tweede groep zeilden onze landge noten bijzonder sterk. Cor Groot, de Ne derlandse kampioen, zeilde in het eerste kruisrak na een voortreffelijke start naar de eerste plaats. Bij de eerste boei werd hij op de voet gevolgd door de Duitser Bruno Splieth en de Nederlan ders Bakker, Bol, Bier en Visser. Van dit laatste viertal bleven er drie goed in de voorhoede. Bijzonder veel strijd was er in de an dere groep, waarin de Deense favoriet Henning Jensen de eerste plaats bereik te, gevolgd door de Fransman Sence. Deze kersverse kampioen van zijn land zeilde bij de eerste boei nog op de acht ste plaats en ging tenslotte in tweede posi tie achter Jensen over de aankomstlijn. Uitslag A-race: 1. Jensen (Denemar ken), 1481 pnt; 2. Sence (Frankrijk), 1180; 3. Desjardins (Canada), 1004; 4. Boerre- sen (Denemarken), 879; 5. Klomp (Ned.), 782; 6. Van Essen (Ned.), 703; 7. Freeh (Ned.), 636; 8. Peytel (Frankrijk), 578; 9. Sieber (Duitsland), 527; 10. Johnson (Noorwegen), 481. B-race: 1. Groot (Ned.), 1481; 2. Bier (Ned.) 1180; 3. Visser (Ned.), 1004; 4. Sundelin (Zweden), 879; 5. Nielsen (De nemarken), 782; 6. Splieth (West-Duits- land), 703; 7. Sparfel (Frankrijk), 636; 8. Smit (G.-B.), 578; 9. Bol (Ned.), 527; 10. Park (Hongkong), 481. De Nederlandse ploeg heeft maandag op de 7e Maccabiah te Tel Aviv vier medailles veroverd. Tom Okker won op nieuw goud. In de finale van het enkel spel versloeg de nationale tenniskampioen de Amerikaan Franks met 6-4, 6-1, 6-4. Voor een zilveren medaille zorgde een gelegenheids-damesploeg op de 4 x 100 meter. De Nederlandse atletes kwamen in dit zwak bezette nummer slecht tot 58,9 sec., maar bereikten desondanks nog een tweede plaats. Israel zegevierde in 50,0 sec. onbedreigd en verbeterde het Israëlische record. Judoka Gerrie Blits won woorts de bronzen medaille bij de zwaargewichten en David van Gelder werd derde bij het schermen op sabel. Anton Geesink, Olympisch judokam pioen alle categorieën, is maandag in Tel Aviv in het kader van de Maocabiah in het strijdperk getreden tegen 12 judo ka's, die allemaal in een kwestie van se conden het onderspit dolven. Het Nederlands honkbalteam heeft jn eerste wedstrijd vandaag volgens erwachting met groot gemak gewonnen in Zweden. De jonge Zweedse ploeg erd door coach Gostick gespaard, .ant de Nederlanders hadden de op- 'racht geen honken te stelen en ook het lachtige wapen van hit en run werd iet gebruikt. Het werd uiteindelijk 9—0 na één uur en 3 kwartier eenzij- ige strijd. De Zweden boften dat lamilton Richardson en Simon Arrin- dell om discipliniare redenen uit de Nederlandse ploeg waren gelaten. Onverwagt zorgt met een sliding over de thuisplaat voor het eerste Nederlandse punt in de honkbal wedstrijd Nederland-Zweden. Advertentie f7,- per hele liter Geen honken stelen, geen verwarring stichten, luidde de opdracht van coach Gostick aan de Nederlandse honkbalploeg. Eigenlijk een dwaze opdracht tijdens een Europese titelstrijd, maar gezien de krachtverhoudingen een sympathieke geste van Gostick, die hiermee de Zwe den een afschuwelijk pak slaag bespaar de. En de Zweden bleken dankbaar. Gre pen zij zondag tegen fel aanvallende Itali anen niet minder dan 17 maal mis, ditmaal bleef het aantal fouten tot 7 beperkt en kreeg de wedstrijd binnen 2 uur zijn be slag. Aanvallend kreeg Zweden geen schijn van kans. Beidschat, Ter Neuzen, Paal man en Dom rekenden 13 tegenstanders in, terwijl slechts 1 Zweed het derde honk bereikte. Dat Nederland in de eer ste innings niet tot scoren kwam, was te wijten (of te danken) aan de door Gostick uitgestippelde taktiek. Maat, John en Crouwel zwaaiden om het hardst voor een home-run, maar sneuvelden. Trouwens er werd maar één home-run geslagen. Wer per Ton ter Neuzen kreeg de bal in de 4de innings vol op zijn slaghout. De ove rigen moesten genoegen nemen met hits, die goed waren voor een of 2 honken. De butant Roy van Dungen Gronovius werd de beste hitter met 3 hits uit 3 beurten, terwijl de eveneens debuterende Hans On verwagt eveneens tot 3 honkslagen kwam. Als we de wedstrijd samenvatten, kun nen we zeggen dat Zweden op fatsoenlij ke wijze naar een nederlang van „slechts" 19-0 werd gespeeld. Voor vandaag staat de wedstrijd Duits- land-Italië op het programma zodat de Nederlandse ploeg, waarin de stemming met de dag stijgt, vrij is. Woensdag wacht de strijd tegen Spanje, die even als de wedstrijd van morgen waarschijn lijk slechts 7 innings zal vergen, aange zien de FEB het verschil in score van 14 op 10 runs heeft teruggebracht. De N.T.S. zendt op 4, 5, 8, 11 en 12 september op Nederland 1 rechtstreekse Eurovisie-reportages uit van de wereld kampioenschappen wielrennen, die in San Sebastian in Spanje worden gehouden. Ba rend Barendse voorziet alle reportages van commentaar. Zaterdag 4 september strijden de ama teurs om het wereldkampioenschap op de weg. Dat geschiedt op het 19.1 km lange parcours van Lasarte, dat negen maal afgelegd dient te worden. De reportage hiervan begint omstreeks 17.00 uur en eim digt om circa 18.15 uur. (Het VARA-pro- gramma wordt hiervoor dus onderbroken). Zondag 5 september rijden de profs het heuvelachtige en kronkelende parcours veertien maal oftewel in totaal 267,4 km. De reportage van deze strijd om de re genboogtrui, die sinds het vorig jaar in het bezit is van wereldkampioen Jan Janssen, begint om 16.15 uur en eindigt om plm. 17.15 uur. De wereldkampioenschappen op de baan vinden plaats in Anoeta, een voorstad van San Sebastian, waar speciaal voor deze gelegenheid een nieuwe betonnen wieler baan werd gebouwd. De eerste Eurovi sie-reportage uit dit stadion wordt op woensdag 8 september van 15.30 tot plm. 16.45 uur uitgezonden. Men kan dan ge tuige zijn van de halve finales en de finale van de achtervolging voor amateurs (uit welke strijd -Tiewten Groen het vorig jaar als wereldkampioen te voorschijn kwam) en -de sprintfinale voor amateurs. De hal ve finales en de finale van de achter volging voor profs worden op zaterdag 11 september verreden, evenals de finale stayers voor amateurs. De directe repor- (Van onze sportredactie) „Ze moesten op de scholen meer aan atletiek doen. Mensen brengen sfeer op een sintelbaan: je loopt veel fijner als er op je gelet wordt!" Twee flarden uit een gesprek met de Haarlemse hordenloper Pim van Beek. De nu 19-jarige blonde atleet is al sinds zijn 14e jaar lid van atletiekvereniging HAV Haarlem. Twee jaar geleden begon zijn ster te schitteren aan de vaderlandse atletiekhemel en sinds die tijd is hij regelmatig in het nieuws geweest. „Hoe ik precies in de atletiek gekomen ben weet ik niet zo precies meer. ik ge loof via een kennis", peinsde Pim, „en spijt heb ik er nooit van gehad, het is fijn bij de HAV en langzamerhand is mijn conditie er opgevoerd tot mijn te genwoordige peil. Heel langzaam, ik heb er drie jaar over gedaan om een goede tijd te maken op de 110 meter horden, maar daarom juist blijf ik nu zolang in goede conditie. Je kunt niet van de ene op de andere dag een goede tijd lopen; als dat toevallig een keertje lukt, dan is het meestal niet voor lang." Pims eer ste succes was de verbetering van het Nederlands jeugdrecord op de 110 meter horden, nu twee jaar geleden. 14.4 liep hij over die afstand maar wegens het te grote windvoordeel werd die tijd toen niet erkend. Maar Pim had toen wel de smaak te pakken. Tot vijf maal toe even aarde hij daarna het Nederlands jeugdre cord op de 110 meter horen (14.5). „Na tuurlijk mijn favoriete afstand. Maar daar heb ik wel voor getraind. Drie keer in de week en dan elke keer tweeëneen half uur achter elkaar. Heel intensief, maar ook heel effectief want mijn tijden gingen met sprongen vooruit." Pim, die bij een Haarlemse optiekfirma werkt en bezig is met de moeilijke stu die voor opticien, heeft buiten de atletiek geen andere hobby's. „Geen tijd", was zijn commentaar. „Als het zou kunnen, dan zou ik wel wat aan basketbal of vol leybal willen doen, maar ik zie daar echt kers onder zijn spikes lang genoeg zijn", geen mogelijkheid toe!" En dan lachend: vertrouwde hij ons toe, „als ze afslijten „Natuurlijk zijn er wel de nodige condi- en te kort worden kan je een lelijke tie-ondermijnende feestjes, maar dat be- smak maken wanneer je met een flink schouw ik meer als een sociale verplich- vaartje over een horde komt aanzetten ting!" Pim van Beek is een atleet die en uitglijdt. Dat heb ik aan den lijve on- met zijn beide (snelle) benen op de dervonden. Eén val en je bent voor een grond staat. Zijn komende overgang naar goed deel van de competitie uitgescha- de senioren beziet hij zelfs met enige keld." Veel plannen voor de toekomst ironie: „De horden die ik daar te over- heeft Pim nog niet. Binnenkort krijgen winnen krijg zijn iets te hoog voor mijn we nog de Nederlandse kampioenschap- korte benen, dat zal me wel wat moeite pen meerkamp, maar wat er daarna gaat gaan kosten." gebeuren weet ik nog niet precies. In ieder Pim verslijt vele paren spikes op onze geval hard trainen onder de goede leiding vaderlandse sintelbanen. „Het is voor een van Joop van Drunen, hét middel om hordenloper heel belangrijk dat de spij- steeds betere tijden te maken tage hiervan wordt van 15.30 tot 16.55 uur uitgezonden. Indien de omstandighe den het noodzakelijk maken, zal de repor tage na het kinderprogramma van de AVRO worden voortgezet. Op de sluitings dag, zondag 12 september, wordt de re portage van 17.15 tot 18.00 uur op Neder land 2 uitgezonden, en aansluitend, van 18.00 uur tot 19.00 uur op Nederland 1. De baan, waar de wereldkampioen schappen wielrennen worden gehouden Deze uitzending heeft betrekking op het laatste gedeelte van de stayersfinale voor profs, de sprintfinale voor profs en de finale van de ploegenachtervolging voor amateurs. Feijenoord speelt woensdag 8 septem ber in Rotterdam zijn eerste wedstrijd in het tournooi om de Europa Cup tegen Real Madrid. Een rechtstreekse reporta ge van deze ontmoeting wordt van 20.10 tot 22.05 uur op Nederland 1 uitgezon den. Commentator is Bob Spaak. Jean Stablinsky behoorde niet tot de vijf Franse profrenners, die reeds door ploegleider Marcel Bidot waren aange wezen om de tricolores op het wereld kampioenschap in San Sebastian te ver tegenwoordigen. De tweevoudige Franse kampioen, die in 1962 van „meester' Jacques Anquetil een wereldtitel voor zijn „knechtschap" kreeg „aangeboden heeft Bidot in de derde editie van-de uit vier ritten bestaande wegwedstrijd Parijs-Luxemburg bewezen dat een huidige nationale Franse ploeg zonder Jean Stablinsky nog niet denkbaar is. „Stab" legde maandag in de laatste etappe van Parijs-Luxemburg, voor vrij wel alle toprenners de laatste voorberei ding voor het wereldkampioenschap, na twee mislukte pogingen de basis voor zijn eindzege door een vlucht met de Belgen Seis, Reybroeck en zijn landgenoot Grac- zyk in te leiden. In de slotfase van deze ontsnapping, die 130 km. heeft geduurd, viel de laatste af, maar de overige drie slaagden erin van de ruim 12 minuten voorsprong er in Luxemburg 7.39 over te houden. Van het trio Seis won de spurt voor Reybroeck was Stablinsky het best geklasseerd: hij was 19de op vijf minuten van de leider en zijn ploegge noot Seamus Elliot. In het eindklasse ment komt deze Ier slechts op de vierde plaats, want ook de beide Belgen gingen hem nog voorbij. De overwinning van Stablinsky, hoewel mogelijk door de me dewerking van zijn sterke ploegmakkers (onder wie Anquetil en onze landgenoot Arie den Hartog) is verdiend. In de laat ste rit luidde hij tot driemaal toe een ontsnapping in. De eerste maal, toen hij o.a. onze bestgeplaatste landgenoot Kees Haast meekreeg, mislukte dat evenzeer als de volgende keer. toen o.a. Rik van Looy en Georges van Coningsloo zijn wiel pakten. Maar zijn derde poging zou de goede zijn. Uitslag van de vierde en laatste etap- pa: 1. Seis (België) de 218 kilometer van Charleville naar Luxemburg in 5.17.06 (met bonificatie 5.16.46). 2. Reybroeck (België) z.t. (met bon. 5.16.56). 3. Sta blinsky (Frankrijk) z.t.. 4. Karstens (Ned.) 5.24.45. 5. Verbeeck (België) 6. Lykke (Denemarken). 7. Wright (G.B.). 8. Darrigade (Fr.) 9. Boelke (Did.). 10. Godefroot (België). 14. Den Hartog (Ned.) 21. Haast (Ned.). 28. Post (Ned.). 34. Ha- rings (Ned.). 38. Van Dongen (Ned.). 54. De Roo (Ned.). 57. Van der Vleuten (Ned.). 58. Geldermans (Ned.) allen z.t. als Karstens. Het algemeen eindklassement: 1. Sta blinsky (Fr.) 20.53.07. 2. Reybroeck (Bel gië) 20.54.25. 3. Seis (België) 20.54. 48. 4 Elliott (Ierland) 20.55.48. 5. Foucher (Frankrijk) 20.56.37. 6. Haast (Ned.) z.t. 7. De Hartog (Ned.) z.t. 8. Uriona (Span je) 20.56.44. 9. Schleck (Lux.) 20.56.53. 10. Thielin (Frankrijk) z.t. 18. Karstens (Ned.) 20.59.35. 19. Van Dongen (Ned.) z.t. 29. Harings (Ned.) 21.02.32. 39. Post 21.02.47. 41. Janssen (Ned) z.t. 50. Gel dermans (Ned.) 21.03.23. 56. Maliepaard (Ned.) 21.07.09. 70. Van der Vleuten (Ned.) 21.25.09. 72. Cornelissen (Ned.) 21.41.22. Kick van der Vall een van de twe# full profs van Feijenoord is discipli nair gestraft omdat hij zonder toe stemming van de club met vakantie is gegaan naar Majorca. Naar verluidt zou de boete, die hem is opgelegd, 750,- zijn. Guus Brox de manager wil zich niet over de grootte van het bedrag uitlaten. Hij beschouwt dit als een inter ne kwestie. Vanavond verschijnen in het sportpark Hilver sum de snelste paarden uit ons land aan de start in de Grote-Augustus-prijs. De afstand be draagt slechts 1600 meter, zodat het razend snel zal gaan tussen Quicksilver S, YYV, Yanke« Maid, Lively Rodney en alle andere corypheeën. De tips: Hilversum, dinsdag 31 augustus (fi.30 uur) 1. Zuiderheide-prys, 1500 m: 1. Stal Marion (Edelpapagaai S, Emprit S); 2. Emir Harvester; 3. Ero Alkestis van E; outsider: Eskimo. 2. Egelshoek-prys, 2440 m: 1. Dochter van Our Bonni; 2. Boyke van Our Bonni; 3. Benno Six; outsider: Beautiful Boy. 3. Kerkelanden-prijs, le afdeling: 2040 m: 1. Crisante; 2. Dave Narciso; 3. Bellamia; outsider! August Norton. 4. Kerkelanden-prijs, 2e afdeling: 1. Bemo Axkit; 2. Dea Alkestis VE; 3. Blauwe Valk S: outsider: Ciconia S. 5. Drakenburg-prUs, 2400 m: 1. Bento; 2, Cae sar Julia H: 3. Zoon van Quinta: outsider: Calu met Bulwark. 6. Grote Augustus-prijs, 1600 m: 1. Quicksilver S; 2. Yankee Maid: 3. YYV; outsider: Lively Rodney. 7. Snanderswoud-prijs, 2400 m: 1. C. Alkestii van E; 2. Amigo: 3. Anastasia Hanover. 8. Heidepark-prijs, le afdeling, 2000 m: 1. Bos- vink S; 2. Cherie Spencer; 3. April Love: out sider: Baron Harvester G. Advertentie f7,- per hele liter Pim Van Beek van de HAV Haarlem TIW heeft met een 3-0 zege op stadge note De Geuzen een eerste stap gezet op de weg naar de hoofdklasse. Aanvallend was TIW, dat in werpster Mies Ero een uitblinkster had, duidelijk sterker. Voor De Geuzen betekent de nederlaag, dat de ploeg het volgende seizoen zal uitkomen in de nieuw te vormen eerste klasse. Nieuwe eerste-klasser is eveneens ge worden HHC 2. In de beslissingswedstrijd treden de ploegen voor de eerste keer te gen elkaar aan in het Noorder-Sportpark om 15.30 uur. De returnwedstrijd wordt een week later in Den Haag gespeeld op het terrein aan het Stokroosplantsoen. Aanvang 14.00 uur. Zondag 5 september begint eveneens de promotiestrijd voor EDO. De Haarlemse ploeg lootte gunstig en zal op eigen terrein moeten kunnen winnen van het Haagse Storks. Wint EDO dan volgt op een latere datum de wed- tegen het Amsterdamse VVGA bleek HHC -Irijd tegen TIW. Aanvang EDO-Storks aanvallend, maar vooral verdedigend vermoedelijk 16.00 uur. sterker te spelen. VVGA tegen HHC ver zwakt door enkele invalsters heeft ondar, - de 7-4 nederlaag toch nog kansen op pro motie. De wedstrijd tegen Rooswijk zal dan echter in winst omgezet moeten wor den. De strijd om het kampioenschap van Ne derland zal in een dubbele wedstrijd tus sen HHC en Vodo SC op 5 en 12 septem ber beslist worden. Zondag 5 september Programma: Dinsdag 31 augustus be- 'issingswedstrijd EDO 2-De Geuzen 2 (terrein Terrasvogels, aanvang 18.30 uur), zaterdag 4 september HHC 5-THB 2 (Ter rein Aerdenhout, aanvang 15.00 uur). Uitslagen: De Geuzen-TIW 0-3, HHC 2- VVGA 7-4, EDO 2-Rooswijk 2 6-10 (o.p.v. EDO.), HHC 5-THB 2 7-5 gestaakt, SC Haarlem 3-Onze Gezellen 3 7-28, Terras- vogels-Onze Gezellen (ads) 19-11.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 11