Op de komende Firato nog geen kleurentelevisie AGE 3 ui tz°nf0Vd! BRAMMETJE FOK ■m POLLE, PELLI EN PINGO Kort en bondig rozen Brandweerauto kon na botsing niet meer blussen Winkeliers opgelicht met valse dollars Rusland toont voor het eerst radio- en TV-toestellen Beatrix en verloofde zagen kleurenfilm over Zuid-Holland Dode baby gevonden op vuilnisbelt Moeder moet kind aan vader afstaan Doden in het verkeer Kleinzoon mocht auto van opa besturen Oud-verzetsman Sagius begraven Rijksweg E 3 zal in 1970 klaar zijn Weegt hulprek op vrachtauto mee voor de belasting? CH RYSAL Buiig en koel I! DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1965 monty- coats ZEEDUFFEL 39.50 60.- HOUTJE-TOUWTJE Haarlem V elsen-IJmuiden Beverwijk 3S Prof. Zeemanprijs voor student van knop tot bloem in uw huis POKON-CHRYSAL-NAARDEN WEERRAPPORTEN >.s In het Noordgroninger dorp Uithuizer- meeden is de brandweerauto, die op weg was naar een boerderij brand, in botsing gekomen met een aanhangwagen waar op een aardappelrooimachine werd ver voerd. De brandweerauto werd zo zwaar beschadigd, dat aan blussen niet meer ge dacht behoefde te worden. In allerijl werd de brandweer van Uithuizen ge alarmeerd, maar toen deze kwam was het voor de boerderij al te laat. Zestien varkens kwamen in de vlammen om. Vijf tractoren, twee hefkranen, twee mestverspreiders, een auto en een grote hoeveelheid gereedschap en een partij opgeslagen hooi gingen verloren. De oor zaak van de brand is onbekend. De aangiften van Amsterdamse winke liers, die met valse twintig dollarbiljetten door een 29-jarige Tunesische arbeider zijn opgelicht, stapelen zich nog steeds op. Dinsdag hadden twaalf winkeliers aan gifte gedaan, gistermorgen waren het er zeventien en gistermiddag liep het aantal op tot 22. De Tunesiër blijft overigens nog steeds halsstarrig ontkennen. Van zijn handlanger ontbreekt nog elk spoor. Op de Firato 1965, de grote internatio nale tentoonstelling op het gebied der elektronica, die van 17 tot 28 september in de nieuwe RAI in Amsterdam wordt gehouden, zal nog geen kleurentelevisie te zien zijn. Er is nog geharrewar tussen Europese landen over het te gebruiken systeem, waarbij ook politieke factoren een rol spelen. Philips geeft in Eindhoven Advertentie 100 wol, water afstotend, winddicht camel - marine grijs en blauw gem. vanaf leeftijd 6 jaar dames- en herenmaten vanaf camel vanaf 50.- '.v vt\ (Van onze correspondent) Na het bezoek aan Haarlem zijn prinses Beatrix en haar verloofde gistermiddag naar Den Haag gegaan. In het provincie huis aan de Koningskade werd een door de Haagse cineast Otto van Nijenhoff vervaardigde kleurenfilm „Zuid-Holland" vertoond, die besluit met beelden van Prinsjesdag 1964. Tevoren waren de leden van het college van Gedeputeerde Staten en de fractie voorzitters uit de Staten, burgemeester Kolfschoten en mr. D. J. van Gilse, pro cureur-generaal bij het Haags gerechtshof aan het verloofde paar voorgesteld. De commissaris der koningin, mr. J. Klaasesz bood de heer Von Amsberg de door dr. Schulte Nordholt samengestelde gedichtenbundel „Gezicht op Zuid-Hol land" aan. „Ik hoop dat u daarin de schoonheid van onze provincie zult ontdek ken en dat het tevens voor u een studie boek in de Nederlandse taal zal zijn," zei mr. Klaasesz. De Haagsche recherche onderzoekt mo mentaal de herkomst van een doos met het stoffelijk overschot van een baby van zes maanden, die dinsdag is gevonden op het terrein van een compostfabriek in Mierlo. Een kraanmachinist van het vuilverwer- kingsbedrijf trof de doos tussen huisvuil aan, dat vermoedelijk te oordelen naar poststukken en briefkaarten, die in de buurt van de vindplaats werden aangetrof fen afkomstig is uit de omgeving van de Haagse Winkelstede. Het onderzoek, dat nog niet is afgeslo ten, heeft nog niet uitgewezen of het kind, dat ongeveer een pond woog en van het vrouwelijk geslacht was, heeft geleefd. Wel staat vast dat het al enkele dagen in de doos heeft gelegen. c Concertgebouw, vandaag 20.15 u.: Zo- merconcert door het N.Ph.O. o.l.v. Mari- nus Adam. Soliste: Jeanine Dacosta (piano). BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „In specteur Clouseau slaat weer toe," 14 j. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u.: „Teen agers in de zon", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Hij, zij en de liefde", 18 j. Luxor, 14, 19.30: „Het huwelijksleven", 18 j. Minerva, 20.15 u.: „Veel liefs uit Mos kou", 18 j. Rembrandt, 14 en 20 u.: „Jonge leeu wen", 14 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „De laatste stormloop", 14 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Le Bon- heur", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Vishal Grote Markt werken van Hen drik N. Werkman, geopend van 10-7 u. en zondags van 13-17 u. Tot 4 oktober. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16-de tot en met de 19-de eeuw waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 10-17 u„ zondags van 13-17 u. Prentenkabinet: Expositie van Poolse grafiek. Tot 1 oktober. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79) Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks (behalve maandag) van 10-12.30 u. en van 13.30-17 uur; zon en feestdagen van 14-17 uur. Teylersmuseum (Spaarne 16): Exposi tie van aquarellen, tekeningen en etsen van Adriaen van Ostade. Tot 15 oktober. Permanente expositie van schilderijen uit de 19de en 20ste eeuw. Tekeningen Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks (behalve zondag en maandag) 10-17 u. De eerste zondag van de maand 13-17 u. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land); Foto-expositie van Peter Dullaart. Tot 3 oktober. Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luy- ken. Dagelijks geopend van 10 tot 20 u. Klassiek grammofoonplatenconcert van 20 tot 22.30 u. Dinsdag gesloten. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10 tot 12.30 en 13.30 tot 17 u. Zon- en feestdagen van 14 tot 17 u. Museum van Looy (hoek Kamperlaan): expositie van schilderijen, tekeningen en etsen van Sal Meyer. Dagelijks 1017 u. en zondags 1317 u. Tot 3 oktober. Artificia (Binnenweg 95, Heemstede): Expositie van grafiek van Kees Okx en van plastieken van Artur Varela. Tot 30 september. Linnaeushof (Bennebroek)T<jt 1 no vember openluchttentoonstelling van voor- jaars- en zomerbloemen. Tropentuin en minicorso. Dagelijks geopend van 9 tot 18 u.; golfbaan tot 21 u. DONDERDAG 9 SEPTEMBER City, 20 uur: „Ontvoering uit Boeda pest". De Rank, 20 uur: Afscheidsreceptie H. Remiëns. Cult. Centrum, 20 uur: Openingsavond Smalfilm club Velsen. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. VRIJDAG 10 SEPTEMBER City, 20 uur: „Meisjes in verkeerde han den". Stadsschouwburg, 20 uur: „Winnetou keert terug". De Rank, 20 uur: Afscheidsreceptie H. Remiëns. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag) 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. Gem. openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 10 tot 12.30, 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 u.; bovenzaal „De Brulboei"; 16 tot 17.30 uur; filiaal Velsen-Noord. 14 tot 17 en 19 tot 21 u.; filiaal „Spaam- •berg", Santpoort (ook voor r.k. biblio theek) 19 tot 21 u. Politienachtrit, 19 uur: start van Hoofd bureau. DONDERDAG 9 SEPTEMBER Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „De superman van de geheime dienst". Galerie Boumans, Breestraat 122, ex positie werken van Zaanse schilders. Te bezichtigen van 9-18 uur. Kennemer Oudheidkamer, ingang Stumphiusstraat, te bezichtigen na aan vraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groene- laan 21. Openbare leeszaal, Hendrik Burger straat 70, gesloten. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 15-21 uur. Oosterwijk, openbare leeszaal geopend van 15-21 uur; r.-k. leeszaal geopend van 15-21 uur. Meerestein, openbare leeszaal geopend van 15-17 uur; r.-k. leeszaal geopend van 15-17 uur. VRIJDAG 10 SEPTEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „De Ijzervreter". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „De superman van de geheime dienst". W.B. Theater, 20 uur: „Het eiland der waaghalzen". Galerie Boumans, Breestraat 122, expo sitie werken van Zaanse schilders, te be zichtigen van 9-18 uur. Kennemer Oudheidkamer, ingang Stumphiusstraat, te bezichtigen na aan vraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groene- laan 21. Openbare leeszaal, Hendrik Burger straat 71, geopend van 15-17.30 uur en van 19-21 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 15-21 uur. Oosterwijk, openbare leeszaal, geopend van 15-21 uur; r.-k. leeszaal, geopend van 15-21 uur. Meerestein, openbare leeszaal, geopend van 15-17 uur; r.-k. leeszaal, geopend van 15-17 uur. reeds enige tijd kleurentelevisie-uitzendin gen, die alleen door een honderdtal tech nische medewerkers kunnen worden ont vangen. Alles verkeert nog in een experi menteel stadium. „Een demonstratie op de Firato zou voorbarig zijn en geen en kel doel dienen," zei gisteren op een persconferentie een der hoofddirecteuren van Philips, de heer L. de Kok. „Het zou bovendien honderdduizenden guldens kos ten en wij voelen niets voor geldsmijte rij." Het motto van de Firato '65 is „Per fectie in klank en beeld." Er komen 120 exposanten uit 14 landen. Rusland zal voor het eerst radio- en televisietoestellen exposeren. Er zal ook weer een televisiestudio in gericht worden, waar het publiek kan zien hoe het „achter de schermen" bij een uit zending toegaat. Daarbij zal ook de nieuw ste NTS-reportagetrein gebruikt worden. Minister Den Uyl van Economische Za ken zal de tentoonstelling openen, niet in persoon, maar vanuit Den Haag. Hij zal via „Eidophor"-grootbeeldtelevisie in de RAI verschijnen. De heer De Kok van Philips heeft in deze persconferentie gepleit voor televisie uitzendingen overdag voor b.v. bejaarden en zieken. „In Nederland staan twee mil joen TV-toestellen het grootste deel van de dag ongebruikt." Hij vroeg de NTS-voor- zitter, de heer E. A. Schüttenhelm, die ook aanwezig was, of daarin geen veran dering kon worden gebracht door ochtend en middaguitzendingen voor de honderd duizenden, die aan huis zijn gebonden. Volgens hem behoeft daarbij niet aan du re „live"-programma's te worden ge dacht. Bepaalde interessante avondpro gramma's, die de meeste bejaarden en zieken niet hebben gezien, zouden her haald kunnen worden. Grote ondernemin gen beschikken over een schat van voor uitzending geschikt filmmateriaal. Met weinig middelen zou men op die manier de voor velen zeer lange dagen kunnen breken. De heer Schüttenhelm wilde wel. Maar," zo zei hij, „de regering stelt het aantal zenduren vast Zevenjarige nu verdwenen De president van de rechtbank te Am sterdam, mr. U. W. H. Stheeman, heeft vervroegd uitspraak gedaan in een kort geding waarin een Amerikaanse accoun tant terugbrenging had geëist van zijn ze venjarige zoon Lane, die thans geduren de enige maanden met zijn Nederlandse moeder in Nederland verblijft. De ouders zijn gescheiden en volgens een door beide partijen aangegane rege ling zou het kind voor 20 augustus weer bij zijn vader in Amerika moeten zijn. Het kind was echter door zijn moeder niet teruggebracht en de vader eiste in kort geding van de Nederlandse rechter teruggave van zijn zoon. De president van de rechtbank besliste dat de in Hilversum bij zijn moeder wo nende jongen aan de vader moest wor den afgegeven. Voor iedere dag dat de moeder in gebreke blijft aan dit bevel te voldoen zal zij een dwangsom van 500 gulden moeten betalen. De jongen is na de uitspraak echter met zijn moeder verdwenen. De groot moeder van de jongen verklaarde dat haar dochter en kleinzoontje zich in Am sterdam bij kennissen bevonden, maar na dere gegevens kon zij niet verschaffen. De opsporing van de knaap is in han den van de Hilversumse politie, met me dewerking van politie-instanties elders. Advertentie Bij een verkeersongeluk op de Vonde lingenweg te Rotterdam is woensdag avond een persoon om het leven gekomen en zes, onder wie twee kinderen van één en zes jaar, min of meer ernstig gewond Het slachtoffer was de 27-glazenwasser D. B. P. Vogelein uit de Maasstad. Een Veenendaalse opa, die zijn klein zoon een pretje gunde, heeft van dit pret je beslist geen plezier gehad. De groot vader had zijn elfjarige kleinzoon, die er lang om had gezeurd, heimelijk zijn zin gegeven om grootvaders auto eens te mo gen starten. Het tweetal nam plaats in de wagen. De kleinzoon startte, gaf vol gas en de wagen, die nog in de eerste versnelling stond, schoot weg. De wagen raakte van de straat af, raasde door een vijftal tuintjes langs de Keucheniusstraat en kwam tenslotte zwaar beschadigd tot stilstand. De groot vader had nog wel gepoogd de auto te remmen maar zonder resultaat. Het was voor de man een driedubbele strop, want hij had niet alleen schade aan zijn auto maar hij moet ook de scha de aan de tuinen betalen en bovendien nam de politie ook nog zijn rijbewijs in, want hij bleek enkele borreltjes te hebben genuttigd. In Günsbach is gisteren het borst beeld van de overleden dr. Albert Schweitzer onthuld. Het ii verv&rtr''- digd door de beeldhouwer Boulogne. Honderd jaar geleden werd de Neder landse Nobelprijswinnaar prof. dr. P. Zee man in Zonnemaire geboren. Daar is gis teren de vijfjaarlijkse Prof. Zeemanprijs, dit keer duizend gulden, uitgereikt aan de heer R. Poppe, student in de wiskunde en natuurwetenschappen aan de universi teit te Amsterdam, voor de vindingrijk heid waarmede hij een meetinstrument voor spectraallijnen en Zeeman-splitsin gen heeft geconstrueerd. Tevoren was een krans gelegd bij het borstbeeld van prof. Zeeman, dat in een plantsoen naast het geboortehuis van deze geleerde staat'. Op de algemene begraafplaats „Hof- wij ck" in Rotterdam is de oud-verzets- man J. N. Sagius, die zaterdagmiddag plotseling is overleden, begraven. De heer Sagius, die op 28 mei 1944 we gens het verspreiden van illegale lectuur werd gearresteerd en de rest van de oor log in het concentratiekamp Dachau ver bleef, was onder meer algemeen penning meester van de Nederlandse vereniging van ex-politieke gevangenen, penning meester van het nationaal comité ter be strijding van het concentratiekamp sys teem, penningmeester van het Karei van Staal-fonds, voorzitter van de afdeling Rotterdam van Expoge en bestuurslid van het voormalig verzet Zuid-Holland. De minister van Verkeer en Waterstaat, de heer Suurhoff, vindt dat Noord-Brabant wat de wegenbouw betreft niet is achter gesteld bij de andere gewesten. Hij zei dit in 's-Hertogenbosch na een werkbe zoek aan deze provincie. Maar, aldus de bewindsman, het aan brengen van wijzigingen in het zesjaren plan voor de wegenbouw is niet zo maar mogelijk. Dan zouden er extra gelden be schikbaar moeten komen. De rijksweg E3 van Eindhoven naar de Belgische grens zal in 1970 gereed zijn, De minister hoopte dat België in dat jaar ook tot aan de grens zal komen. Van Bel gische zijde zijn daarvoor toezeggingen gedaan, maar de minister liet in voor zichtige woorden doorschemeren dat hij hij van de verwezenlijking van die toe zeggingen nog niet geheel overtuigd was De rechtbank in Roermond heeft zich beziggehouden met de vraag of transportmiddelen, die op vrachtwa- wagens worden gemonteerd, moeten worden meegerekend bij de bepaling van de motorrijtuigenbelasting. Terecht stond de vervoersondernemer D. A. Ros molen uit Valkenburg in Zuid-Holland. Hij was bekeurd omdat een van zijn vracht auto's voorzien was van een rek waarin muurelementen voor fabriekswoningbouw werden getransporteerd. Dat rek was niet meegeteld bij de weging van de auto voor de belastinjgkaart. Met het rek zou de wa gen per jaar. 77(f'gulden meer aan belas- ting kosten. De ondernemer verklaarde dat een dergelijk, rek--alleen werd ge plaatst voor het vervoer van de muurele menten en dat de wagen een groot ge deelte van het jaar voor ander vervoer in gebruik was. De officier van Justitie was van oordeel dat dergelijke transportmid delen de functie van de carrosserie over nemen en dus bij de bepaling van het gewicht voor de belasting moeten worden meegeteld. Mr. A. van der Keemel uit Den Haag vroeg vrijspraak, omdat volgens een re solutie van de minister van Financiën transportmiddelen niet in het gewicht van de wagen moeten worden begrepen als die middelen tegelijk met de vracht wor den gelost en geladen. Dat was volgens pleiter het geval met de rekken voor de elementen. 336. In pijlsnelle vaart vloog Bram door de lucht. Uit het zakboekje van de Ko ning der Winden bleek hem ,dat hij die dag weinig te doen had. „Verfrissend briesje uitwerpen boven tuinfeest in Hawaii," las Bram. „Wel, daar zijn we zo. Ze zullen wel blij zijn, dat we komen." Daar kon Bram zeker van zijn. De zon scheen onbarmhartig op alle mensen, die het tuinfeest bijwoonden, en ze za ten zuchtend en hijgend onder de parasols. „Ach, kwam er toch maar een beetje verkoeling", zei een deftige dame amech tig. Deze hitte is niet om uit te houden". „Volgens het weerbericht zou het in de loop van de middag frisser worden", sprak een dikke meneer. „Maar of het waar is. Hij kon niet weten, dat Bram op dat moment al een zakje losmaakte, waarin de frisse bries voor het tuinfeest moest zitten. Karo hield de teugels, waarbij hij alle aandacht nodig had. En ook Tutu zag niet, dat Bram inplaats van het koe le windje de zak pakte, waarin de tove naar het poeder had gedaan om vissen in katten, en katten in vissen te ver anderen HAU.O, PLOMP, IK 8R6N6 46 HOED1. 1 r EEN 80F DAT HU OPOMZ6 800TKWAM, H6, 266, IK M06T 6R EERST UIT DANK JUIST, IK DACHT OOK At|Dt HOED IS 66- KROMP6N Ongehoorzaam. De Centrale Raad van Beroep te Utrecht heeft het beroep afgewezen van de gemeenteontvanger van Ten Boer (Gr.) die in verweer was gekomen tegen de schriftelijke be- risping, die B. en W. van Ten Boer hem hebben gegeven, omdat hij de op dracht tot het invoeren van een kwitan- tiedoorschrijfsysteem niet had uitge voerd. Ook het ambtenarengerecht in Groningen had het beroep reeds onge grond verklaard. Alcoholisme. Het consultatiebureau voor alcoholisipe in Den Haag gaat de moge lijkheid gebruiken die de Bijstandswet biedt om een opvangcentrum voor alco holisten te stichten, vooral voor hen wie resocialisering na een klinische behan deling nodig is. Voorts is het psychia trisch centrum St. Servatius in Venray van plan om een sanatorium voor alco holisten te openen in een reeds bestaand gebouw buiten Venray. Ook de kassa. Inbrekers hebben uit een Helmondse radio winkel 30 draagbare radio's, enkele bandrecorders, een hoogtezon en de kassa meegenomen. Advertentie Nu vele kwekers en bloemisten rozen in Chrysal laten optrek ken (deze zijn herkenbaar aan een rood-wit-blauw vlaggetje met Chrysal erop gedrukt) KUNT U ERVAN OP AAN dat, als U ze ook in Chrysai- water zet, ROZEN IN KNOP GEKOCHT, tot volle bloemen uitgroeien. VOEDSEL VOOR SNIJBLOEMEN 1 doos Chrysal met 10 poeders voor 10x1 liter Chrysalwater f 1,20. MAIVAAAAAAAAAfWWWtAAAAAA/WWIAA/WUWWWWVWWW ma/v\aavwwuwmwwawvwvwvuuu\amamwwvvwmmvw Het KNMI deelt mee: 30f*. ■- Een depressie is vannacht over de Noordzee in de richting van het Skager- rak getrokken en daarbij flink in diepte toegenomen. De wind nam in de afgelo pen nacht aan de kust tijdelijk tot wind kracht negen h tien toe. De actieve de pressie is nu opgenomen in een groot lagedrukgebied, waarin zich bij Noord- Schotland nog een tweede kern bevindt. Deze storing, die vergezeld wordt door een groot regengebied, zal zich over Schotland in de richting van Engeland bewegen. Het weer in ons land blijft onder invloed van dit depressiesysteem. Er wordt koele onstabiele polaire lucht aan gevoerd, waarin nu en dan buien voor komen. Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. TJ a Den Helder zwaar bew wzw 17 8 Ypenburg licht bew. wzw 17 4 Vlissingen onbewolkt zzw 17 6 Eelde zwaar bew. wzw 17 3 De Bilt zwaar bew. zw 18 8 Twente half bew. z 18 3 Eindhoven half bew. wzw 19 4 Z.-Limburg zwaar bew zw 17 4 Helsinki regenbui z 15 0.6 Stockholm regen zzo 15 3 Oslo regen ono 13 56 Kopenhagen half bew. zw 17 2 Aberdeen zwaar bew. wnw 12 4 Londen half bew. wzw 17 13 Amsterdam regenbui wzw 17 4 Brussel half bew. zw 19 8 Luxemburg half bew. wzw 18 8 Parijs onbewolkt zw 19 7 Bordeaux regen zw 25 10 Grenoble half bew. windst. 27 0 Nice zwaar bew. n 23 0 Berlijn zwaar bew. zzw 20 0.2 Frankfort zwaar bew. zzw 20 3 München zwaar bew. zzo 23 0 Zürich regenbui ozo 23 12 Genève regenbui zzw 24 1 Locarno regen windst. 22 4 Wenen mist zo 23 0 Innsbruck: zwaar bew. wnw 22 0 Belgrado onbewolkt windst. 26 0 Athene onbewolkt n 33 0 Rome licht bew. O 25 0 Barcelona half bew. n 26 0 Madrid half bew. zzw 29 0 Mallorca licht bew. windst. 28 0 Lissabon licht bew. nnw 24 0 Vrijdag 10 september Zon op 06.06 uur; onder 19.07 uur. Maan op 19.31 uur; onder 05.01 uur. Maanstanden 11 sept. 0.32 uur volle maan. 18 sept. 12.58 uur laatste kwartier. 25 sept. 4.18 uur nieuwe maan. Hoog en laag water in IJmuiden Donderdag 9 september Hoog water 3.01 uur en 15.24 uur. Laag water 11.00 uur en 23.16 uur. Vrijdag 10 september Hoog water 3.35 uur en 15.55 uur. Laag water 11.37 uur en 23.52 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort ii 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden. M

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 2