VVB zette competitie goed in Alleen Waterloo boekte zege van vierdeklassers uit IJmond -■ 3b Zwak begin van Velsen en van De Kennemers DEM -succes in tweede klas de finale atletiekstrijd van Wwfe - 0A. L TUNGSRAM - T.V., 59 cm beeld, ƒ798.- VELO Schneiders scoorde voor nieuwe (VVB) tegen oude club (Alkmaarse Boys) beslissende doelpunt Goede wedstrijd van doelman Van de Boogaard T elstar-r eser ves speelden goed Gé van der Winden eindigde vooraan Schotloos Kinheim verloor met 2-1 Spanning in strijd om de zeiltitels Duyn voor ADO schotvaardig High Hat bleef Kohinoosr voor Suomi miste Ilja Laman geducht 13 DE LICHTSTE VOETBAL SCHOEN TER WERELD QUICK VOETBALSCHOENEN PHILIPS RADIO EN T.V. NIEUWSTE TYPES MAANDAG 13 SEPTEMBER 1965 't SPORTHUIS ir 100% service "Wê. TROMPSTRAAT 66-68 IJMUIDEN TEL. 5198 VVB heeft de competitie goed ingezet door de lastige uitwedstrijd tegen Alk- maarse Boys met 1-0 te winnen. Een di recter spelend VVB was gedurende de ge hele wedstrijd sterker dan het tempolo- ze Alkmaars Boys dat in de eerste helft na een half uur moest capituleren voor een doelpunt van Sneiders. VVB-doel- man Van de Boogaard was de grote man in de Breesaper defensie die het overi gens niet al te moeilijk heeft gekregen. Vanaf het begin heeft VVB zich in Alkmaar de sterkere ploeg getoond. Zon der tot uitzonderlijk goed spel te komen bezaten de Breesapers gedurende de ge hele wedstrijd een overwicht dat slechts één doelpunt opleverde. De voorhoede die drie nieuwe spelers telt, was nog niet ge heel ingespeeld. Het binnentrio De Grand, Sneiders en Kiewiet werkte hard, maar werd slechts zelden gevaarlijk. De bui tenspelers Bakker en Luitjes werden wei nig in het spel betrokken, omdat zij zich zelden los konden maken van hun tegen standers. De VVB-defensie ruimde fors en goed: Hoogendijk en Stet bleken weer betrouw bare backs, Doornbos, voelde zich op de spilplaats goed thuis en de halfspelers Paay en De Bruin speelden een nuttige wedstrijd. Het middenveld was eigenlijk Advertentie V>\ "V'e* Worldniafk with the blocks verkrijgbaar bij KENNEMERLAAN 94, TEL. 4071, IJMUIDEN Het elftal van Telstar 2 dot het zater dag tegen MVV in Maastricht opnam was vrijwel hetzelfde dat een week daarvoor tegen het tweede elftal van Ajax zo'n smadelijke 5-2 nederlaag leed. De whites kwamen ditmaal echter heel wat beter voor de dag, ondanks het feit dat ze de steun moesten missen van Fred André. Als remplagant voor hem had men ech ter Pirovano opgesteld en dit verklaart waarom de verdediging ook zonder André de MVV aanvallers het scoren wist te be letten. De Telstar aanvallers werd het al even min gemakkelijk gemaakt te scoren, want het enthousiasme van de MVV ver dedigers was opvallend groot. Toch moest de MVV doelman door toedoen van Wil son en Holl tot twee maal toe de bal uit het net halen. de gehele wedstrijd voor VVB dat aan productiviteit zal moeten winnen om een vooraanstaande rol te kunnen spelen. Vooral in de tweede gelft rammelde het nogal eens in de Boys-verdediging en ont stonden er fraaie kansen die echter alle verloren gingen. Nu bleef het bij het ene doelpunt dat middenvoor Sneiders na een half uur spelen scoorde na goed voor bereidend werk van linkshalf Paay. Acht minuten voor rust ontfutselde Luitjes de Boys-keeper de bal en alleen schuin voor het doel staand leek de VVB-rechtsbuiten voor 2-0 te gaan zorgen, maar hij schoot tegen de paal. De Grand kopte in de vol gende minuut in na een door Bakker goed genomen corner, maar het doelpunt werd afgekeurd wegens een overtreding van De Grand. In de tweede helft gebeurde er weinig. Alleen doelman Van de Boogaard bracht de handen nog enkele keren op elkaar door op stijlvolle wijze enkele corners te onderscheppen en met zweefduiken twee moeilijke schoten te stoppen. De enige keer dat het VVB-doel werkelijk in ge vaar kwam was twee minuten voor tijd toen Van de Boogaard op het gladde veld uitgleed, terwijl hij uitliep. De VVB-doel- man stond echter tijdig weer overeind. De Beverwijkse amateurwielrenner Gé van der Winden boekte het afgelopen weekeinde goede resultaten. Zaterdag eindigde hij in de ronde van Loenen op de derde plaats achter de winnaar Nieuw kamp, die de 80 km aflegde in 1.55.12 en Anne Koster. In de ronde van Hoogerheide, waaraan ook buitenlandse renners deelnamen, klasseerde Van der Winden zich als tiende in dezelfde tijd als de winnaar. Dat was de Belg Maveans, die 'voor de 104 kilo meter 2.29.08 nodig had. De vierdeklassers uit de IJmond zijn met wisselend succes de competitie be gonnen. Waterloo was wel het succesvolst door met 4-3 van Onze Gezellen te win nen na een 1-3 achterstand. Debutant Kinheim was de gehele wedstrijd tegen Schoten sterker in het veld, maar ver gat voldoende doelpunten te maken zo dat Kinheim met een 2-1 nederlaag ge noegen moest nemen. Wijk aan Zee speel de met 3-3 gelijk tegen Hoofddorp Boys dank zij drie doelpunten van aanwinst Rozemeyer, terwijl VSV tegen Bloemen- daal en IEV tegen Renova niet verder kwamen dan tot doelpuntloze gelijke spe len. W aterlooOG Waterloo en Onze Gezellen hebben zon dagmiddag een spannende partij voetbal laten zien, waarin flink wat doelpunten werden gescoord. Na vijf minuten was het al bijna raak, maar de lat stond een doel punt in de weg. In de eerste helft wogen beide partijen goed tegen elkaar op en Waterloo scoorde na 25 minuten via Dem- mers die een actie van Boekhout afrond de, 1-0. Vier minuten later stonden de Haarlemmers echter met 1-2 voor, dank zij treffers van Klaver en Henneguin. Broek scoorde voor Waterloo, maar zijn doelpunt kon geen genade vinden in de ogen van de scheidsrechter. Bijna was het vlak voor rust nog 1-3 geworden, toen doelman Vader zwaar gehinderd een voor zet niet onder controle kon krijgen, maar linksback Van de Does redde koppend. Tien minuten na de hervatting moest Vader echter toch capituleren: een schot van zeker 30 meter zag hij te laat, om dat Oldenburg hem het uitzicht belem merde. Vijf minuten later bracht een combinatie tussen Thijms en Boekhout de bal via de lat voor de schietgrage voeten van Demmers en het was 2-3. Eén verre hoge trap van spil Bruisschaart was de inleiding tot de gelijkmaker. Demmers en de OG-spil liepen beiden op de bal, za gen hem even niet, tolden wat in de rond te en toen de Haarlemse spil de bal voor de voeten kreeg, knalde hij onhoudbaar in eigen doel (3-3). Tien minuten voor tijd zorgde Ketting voor vreugde in het Wa- terloo-kamp door een door Thijms tegen de paal geschoten bal in het doel te wer ken (4-3). Wijk aan ZeeHoofddorp Boys Wijk aan Zee heeft in zijn eerste com petitiewedstrijd veel plezier beleefd aan zijn aanwinst Rozemeyer die als mid denvoor alle drie de doelpunten voor de kustbewoners scoorde. Van de aftrap af schoot Rozemeyer van tien meter afstand al op het Hoofddorpse doel, waar de kee per de bal liet glippen. Na een kwartier werd het 2-0 door de ex-IEV-er na een voorzet van Johan Schellevis. Kort voor rust verrichtte doelman de Blok nog een fraaie redding, maar even later was een misverstand in de Wijk aan Zee-defensie f v*;' vx - 5.4 Keeper Croese van Bloemendaal is er nog net op tijd bij om aanvaller Uniken van VSV van een doelpunt af te houden. er de oorzaak van dat G. Stolwijk 2-1 scoorde. Met deze stand ging de rust in. Na de hervatting speelde Wijk aan Zee aanvankelijk fel op de aanval en dat of fensief resulteerde in een derde treffer van Rozemeyer. Wijk aan Zee leek te gaan winnen, kreeg nog enkele goede kan sen. maar vooral de buitenspelers Johan en Gerard Schellevis misten nog de routi ne om die kansen in doelpunten om te zetten. Toen Hageman van de Hoofddorp- se ploeg in het strafschopgebied werd ge haakt, en Lamers de toegekende straf schop langs De Blok schoot (3-2), werd de Wijk aan Zee-verdediging onzeker en dat leverde Hoofddorp Boys via Van Poecke 3-3 op. De laatste 20 minuten werd er fel om de overwinning gestreden, maar de score bleef ongewijzigd. SchotenKinheim Debutant Kinheim speelde in de eerste helft tegen het pas uit de derde klasse gedegradeerde Schoten sterker dan de te genpartij, maar de Kinheimers troffen cje Haarlemse doelman Heemskerk een dag tevoren met zijn ploeg de Haarlem Nicols honkbalkampioen van Nederland geworden in grootse vorm. Verschu ren schoot Schoten in de eerste helft naar een voorsprong en Gagel profiteerde ver in de tweede helft van een botsing tussen Kinheim-doelman Keirsgieter en een van zijn verdedigers (2-0). Toen pas kon Kra nendonk met een fraaie omhaal tegen- scoren (2-1). BloemendaalVSV Op een bijzonder zwaar Bloemendaal- veld heeft VSV lange tijd het beste van het spel gehad. De Velsenaren kregen ook kansen in de eerste helft, maar Belfroid, Voet en Langbroek vonden steeds Bloe- mendaal-keeper Croese op hun weg. Ook in de tweede helft was VSV overwegend sterker, maar verder dan een afgekeurd doelpunt van Belfroid kwam VSV niet. Back Immer redde kort voor tijd nog op de doellijn, zodat Bloemendaal tevreden mocht zijn met het 0-0 gelijkspel. IEVRenova Ook IEV en Renova kwamen niet tot geldige doelpunten, al heeft Renova in de eerste helft enkele malen met de rug te gen de muur gestaan. Prima keepers- Op drie plaatsen, het IJsselmeer bij Medemblik, het Sneekermeer en de West- einderplas bij Aalsmeer, is dit weekeinde een begin gemaakt met de nationale zeil- kampioenschappen. De weersomstandig heden hebben het de zeilers niet gemak kelijk gemaakt. Opvallend is dat vele prominenten ondanks het wisselende weer erin zijn geslaagd dit eerste week einde door te dringen naar de kop van de klassementen. Zo staan b.v. Helle mans in de Vrijheidsklasse, Van Asten in de Pampussen, Bier in de Draken, Du- dok van Heel in de F-J's en Bartels in de Sternklasse al bijzonder sterk voor de nationale titel. Voor Rolf van der Baumen in de Val kenklasse zit er geen herhaling van het kampioenschap meer in. Met 1-6-9 staat Rolf ver achter de gebroeders Klazin- ga met 10-1-2. Ook Staartjes, die zaterdag op protest werd uitgesloten behoort in deze klasse nog tot de kanshebbers. De kersverse wereldkampioen in de Flying junior klasse Dudok van Heel was met 2-1-1 op de Westeinder plas onbetwist de sterkste zeiler in zijn klasse. Met een vergeefse sliding probeert de spil van Schoten midvoor Snij ders van Kinheim in zijn rush te stuiten. werk van Van Es hield IEV echter van treffers af. Renova dat nogal wat spelers aan andere clubs verloor, bleek echter nog steeds een sterke tegenstander en de Haarlemmers werkten zich los uit het IEV-overwicht, hetgeen overigens ook niet in doelpunten resulteerde. Piet Beentjes (IEV) en Renova-doelman Van Es moesten beiden geblesseerd het veld verlaten. De blessure van Beentjes leek aanvankelijk nogal ernstig, maar viel bij onderzoek in het ziekenhuis nogal mee. De start van de tweedeklassers is niet al te best geweest. De Kennemers kwam in Castricum wel tot aanvaardbaar voet bal, maar moest met een 3-1 nederlaag naar Beverwijk terugkeren. Ook Velsen leed een nederlaag. In Hoorn bleek ex eersteklasser Hollandia te sterk voor de Santpoorters die met 3-0 verloren. Het Beverwijkse DEM kwam niet in het veld, aangezien het HFC-veld zondagmorgen reeds was afgekeurd. Vitesse '22De Kennemers De Kennemers en Vitesse'22 hebben in Castricum een aantrekkelijke partij voet bal gespeeld, waarin de thuisclub in de eerste helft sterker was. Het Castricumse overwicht werd voor rust uitgedrukt in twee doelpunten, beide van Vitsesse-aan- valler Arie Schram. Na de rust kwam De Kennemers fel aandringen op het Vi tesse-doel, maar wat de Beverwij ker aan val met de gebroeders Van Duyvenbode, Jonker, Beeldman en Aardenburg ook probeerde, het bleef 2-0. Vitesse hernam na 20 miniten weer enigszins het initia tief en Arie Schram vierde dit met een derde doelpunt. Kort voor tijd redde De Kennemers via de schoen van P. van Duyvenbode de eer (3-1). HollandiaVelsen Velsen heeft in Hoorn goed kunnen merken dat Hollandia enkele jaren in de eerste klasse heeft gespeeld. De spelop vatting van Hollandia was duidelijk beter dan die van de Santpoortenaren die wel hard voor een goed resultaat hebben ge vochten, maar uiteindelijk voor het snel ler spelend Hollandia moesten buigen. In het eerste kwartier was Velsen nog wel In de derde klasse A kwam van de clubs uit de IJmond alleen het Heems- kerkse ADO in het veld. De Heemsker kers zetten het seizoen goed in door met 4-2 van Schagen te winnen. De ADO- ploeg had een goed schutter aan midden voor Duyn die de eerste drie doelpunten voor zijn rekening nam. De wedstrijd Beverwijk-Stormvogels werd afgelast. ADO '20 is het seizoen weer vol goe de moed begonnen. Vooral de productivi teit viel te loven in de wedstrijd tegen Schagen dat volledig overklast werd door de Heemskerkse ploeg. Na tien minuten schoot middenvoor Duyn tegen de paal, maar werkte de terugkaatsende bal toch in de touwen (1-0). Vier minuten later schoot dezelfde speler vanaf 40 meter raak en ook bij rust was de stand 0-2. Na de hervatting was ADO '20 weder om vaak in het offensief, hetgeen nog maals in twee treffers resulteerde. Henne- man schoot na een kwartier op het Scha- gen-doel, waar de keeper de bal niet on der controle kon krijgen en middenvoor Duyn profiteerde: 0-3. Een kwartier voor tijd scoorde Henneman het vierde ADO- doelpunt. De wedstrijd was toen beslist, waarna Schagen de eer kon redden, toen ADO-doelman Burger zich vergiste en de bal naar de Schagenmiddenvoor wierp in plaats van naar één van zijn clubmak kers. Enkele seconden voor tijd ontstond even een onoverzichtelijke situatie voor 't ADO-doel, toen de scheidsrechter floot. Enkele Heemskerkers dachten dat het tijd was en liepen al naar de kleedka mer. De scheidsrechter had echter voor een vrije trap gefloten en deze werd dan ook benut (2-4). tegen de thuisclub opgewassen, maar daarna klopte het samenspel van Hollan dia beter, hetgeen de Hoornse ploeg een 1-0 voorsprong bij rust opleverde. Na de hervatting kreeg Velsen ook en kele kansen, maar de doelpunten vielen aan de andere kant. Tot tweemaal toe werd een schot op het Velsen-doel door een verdediger van richting veranderd, waardoor doelman Tromp kansloos was (3-0). Kort voor tijd leek Sieraad, de Santpoortse rechtsbuiten, de eer te gaan redden, maar hij trof de paal. De. uitslagen van de zaterdag gehouden drave rijen op Duindigt lulden: Rletzangerprijs (2000 m): 1. Cisea Axkit; J. Double Six; 3. Cokkie van 's-Gravenhof. Tot.: win. f 4,80, pl. 1,90, f 2,20, f 2,70, gek. f S,—cov. f 6,80. Reigerprijs (2120 m): 1. Dochter van Our Bon ny: 2. Durante Frances; 3. Caty Hollandia. Tot.: win. f 4,80, pl. 2,50, 1,90, 4,80, gek. 2,80, cov. 4,60, trio f 473,80. Lepelaarprijs (2000 m): 1. Donna Fez; 2. Chle Spencer M; 3. Camingo Scotch. Tot.: win. 2,20, pl. 1,40, 2,90, 2,30, gek. 8,—, cov. 9,50. Fuutprijs (2120 m): 1. Carla van IJmuiden; t. Butch Hollandia; 3. Zoon Erebus. Tot.: win. 2,40, pl. 1,70, t 2,10, f 2,—, gek. /*6,20, cov. 1 7,10, trio 97,60. Roerdomp-prijs (1520 m): 1. Enigste; 2. Enter prise Hollandia; 3. Evaline. Tot.: win. 6,10, pl. f 1,40, f 1,50, 1,20, gek. t 17,50, cov. f 5,30. Toekomst-beker 4-prijs (2120 m): 1. Xaveriua II; 2. Azuro Pluto; 3. Brion v. d. Lente. Tot.: win. 18,30, pl. 2,10, 1,40, 1,30, gek. 16,20, COV. f 4,60. Waterhoenprijs (2120 m): 1. Zilvervos; 2. Yber- flöte;. 3. Olivier B. Tot.: win. 3,80, pl. 1,40, f 1,40, 1,40, gek. 5,80, cov. 4,80, trio 50,40. Karakietprijs (1600 m): 1. Anne Emilie; 1. WUfield; 3. Apollo H. Tot.: win. 2,40, pl. 1,30, 2,—, 1,20, gek. 9,80, cov. 6,90. Gouden Droomprijs (1350 m): 1. High Hat; t. Kohinoor; 3. Lovely Surpise S. Tot.: win. 4,20, pl. 1,20, 1,20, 1,10, gek. 9,60, cov. 3,80. Naya prijs (2000 m): 1. Happy Jane; 2. Kai> mystou; 3. Paladijn. Tot.: win. 2,—, pl. f 1,30, 2,10, f 1,90, gek. t 9,70, COV. 7,60. Totalisator 156.726,—. De uitslagen van de zondag gehouden drave rijen op Mereveld luiden: Gramsbergenprijs (2140 m): 1. Dollarvogel S; 2. Carma; 3. Camlllo. Tot.: win. 2,20, pl. 1,40, f 1,60, gek. 5,— cov. 3,20. Amatrlce kampioenschapprijs (2140 m): 1. Yvonne Heny; 2. Zele Toreador; 3. Brahma- poetra S. Tot.: win. 9,30, pl. 3,—, f 16,—, 4,60, gek. 18,30, cov. f 30,—, trio 4.561,30. Hellendoornprijs (1200 m): 1. Emberlza S; 2. Evelyn Hollandia; 3. Europa. Tot.: win. 2,20, pl. 1,40, f 1,40, gek. 4,90, cov. f 5,90. H. van Wickevoort Crommelin Memoriaal 1965 (2280 m): 1. Diana R; 2. C Alkestis van E; 3. Doortje Dartel. Tot.: win. 2,—, pl. 1,40, f 1,80, 3,50, gek. f 4,40, cov. 3,70. Grote Beneluxprijs (2200 m): 1. Young Six; 2. Myster du Bocage; 3. William Z. Tot.: win. 6,—, pl. f 2,50, 1,60, 3,10, gek. t 33,60, cov. 4,30, trio f 244,30. Tom Schreurs Memoriaal (1700 m, le afd.): 1. Barry Williams; 2. All Prise; 3. Woudsnip S. Tot.: win. 3,40, pl. 1,50, 1,20, 2,10, gek. 5,90, cov. 5, 2e aid.: 1. Zita H; 2. Walnut Hall; 3. Amigo. Tot.: win. 7,60, pl. 3,30, 9,70, gek. 142,80, cov. f 12,70. Kuinreprijs (2140 m): 1. Bretteur P.; 2. Bonnie K.; 3. Bento. Tot.: win. f 4,40, pl. 2,10, 2,90, f 2,—, gek. f 9,80, cov. I 5,30, trio 240,10. Enschedeprijs (2620 m), le afd.): 1. Bold Mac: 2. Boudewijn B: 3. Adelaar S. Tot.: win. 3,20, pl. 1,30, 1,30, t 1,80, gek. f 8,70, cov. 6,40, (2e afd.): 1. Charlotte Six; 2. Albert P; 2. Aleph. Tot.: win. 2,40, pl. f 1,20, 1,40, 1,30, gek. 4,60, cov. 3,50. Totalisator: f 248.301,50. Met groot enthousiasme hebben de deelnemende atletiekteams aan de finales van de clubcompetitie tweede klasse zo wel bij de dames als bij de heren gestre den om de fel begeerde punten. Het sport park Adrichem in Beverwijk vormde de arena van die spannende strijd. Bij de he ren werd deze finale een enorm succes voor DEM, dat met Suomi deze wedstrij den uitstekend organiseerde. Het wel ge hoopte, maar toch niet verwachte kampi oenschap der tweede klasse werd behaald met een puntentotaal van 13082 punten. Twee clubrecords moesten er aan gelo ven, waaronder het acht jaar oude record kogelstoten van Han van 't Hoff, dan Jan Le jeune met 2 cm verbeterde en bracht op 13,13 m. De lopers Peter Winkel, Stan Ackermans, Eelco Bootsma en Siem van Leeuwen raasden aan het einde van deze spannende middag de 4x100 m af in de nieuwe clubrecordtijd van 44,2 sec, 0,4 sec. sneller dan het oude record. Bij de dames was Suomi minder succes vol. De resultaten in de laatste competitie wedstrijd wekten de verwachting dat een derde plaats binnen haar bereik lag. Doch evenals vorige keer was Ilja Laman dit maal wederom niet beschikbaar en dat ge mis werd in de Suomi-ploeg terdege ge voeld. De vyfde plaats in het eindklasse ment heeft nu weinig betekenis en het houdt slechts in dat men volgend jaar op nieuw in de tweede klasse zal moeten uit komen. De beste prestatie op „Adrichem" werd zonder twijfel geleverd door Piet Olofsen van Hollandia. De nationale kampioen wierp de speer naar een afstand van 68,64 meter, waarmede hij zijn tegenstanders ruimschoots versloeg. Zijn clubgenoot Paul Lippits was de snelste sprinter. Deze blonde atleet won de 100 m in 11,- sec., voor o.a. Karenbeld van Daventria en Ackermans van DEM, die beiden 11,1 sec. lieten noteren. Eelco Bootsma van DEM toonde zijn klasse op de 400 m. Op de door de regen vrij zware sintelbaan klopte hij zelfs een sterke loper als Wim Halsema (Hollandia) in de fraaie tijd van 51,1 sec. Een dubbele zege boekte Wim Hes van Hollandia. Hij won zowel de 3000 m als ruim een uur later de 1500 m. Met zijn worp van 13,13 m won Jan Lejeune van DEM het kogelstoten, terwijl Chris Post- ma het discuswerpen voor zijn rekening nam met een worp van 38,35 m. Na afloop reikte KNAU-vice-voorzitter, de heer W. Dijkstra, de Mevrouw Dieben- Koningsbeker uit aan de aanvoerster van THOR, terwijl DEM-aanvoerder Piet Blee- ker de W. Biermabeker voor zijn ploeg in ontvangst kon nemen. De belangrijkste uitslagen waren: Dameswedstrijd. Hoogspringen: 1. T. Thijs (THOR) 1,48 m, 2. A. Buitenhuis (AV '34) 1,38 m. 7. T. Blok (Suomi) 1,33 m. Kogelstoten: 1. T. van Eeke- len (THOR) 11,66 m, 2. R. v. Loon THOR) 10,06 m. Speerwerpen: 1. A. Bui tenhuis (AV '34) 31,14 m, 2. M. Pauwels (Vict.) 30,04 m. Discuswerpen: 1. R. van Loon (THOR) 32,75 m, 2. T. v. Eekelen (THOR) 32,26 m, 3. L. Adelaar (Suomi) 31,24 m. 4x100 m: 1. Vict. 52,4 sec., 2. Suomi 53,1, 3. AV'34 53,9, 4. PEC 54,1, 5. Hermes 54,1, 6. THOR 55,-. 100 m le serie: 1. A. Dings- hof (PEC) 12,8 sec., 2. B. Koekoek (AV '34) 13,2. 2e serie: 1. J. Elbersen (Herm.) 13,-. 200 m le serie: 1. A. Dingshof (PEC) 26,4, 2. M. v. Es (Vict.) 27,-, 3. T. Blok (Suomi) 27,8. 2e serie: 1. G. Blok (Suomi) 28,2, 2. B. Ernst (THOR) 28,3. Verspringen: 1. M. v. Es (Vict.) 4,75 m, 2. A. v. Benthem (PEC) 4,70 m, 3. C. Hart suiker (AV '34) 4,47 m, 4. I. Helbers (Su omi) 4,45 m. 800 m: 1. I. Helbers (Suomi) 2.20,9, 2. B. Koekoek AV '34) 2.21,5 3. A, Tesselaar (AV'34) 2.22,3. Totaaluitslag: 1. THOR 11.850 punten. 2. AV '34 11.679 p., 3. PEC 11.595 p., 4. Vict. 11.443 p., 5. Suomi 11.3446 p., 6. Her mes 11.040 punten. Uitslagen heren: 400 m le serie: 1. E. Bootsma (DEM) 51,1 sec., 2. W. Halsema (Hol.) 51,1. A. Klarenbeld (DAV), 51,6. 2e serie: 1. V. Kapelle (Kom.) £2,2, 2. S. Ackermans (DEM) 52,7. 3000 m: 1 W. Hes (Hol.) 9.03,8, 2. J. Buitenhuis (AV '34) 9.07,6, 3. P. Bleeker (DEM) 9.16,8 Kogelstoten: 1. J. Lejeune (DEM) 13,13 m, 2. C. Terhorst (Kom.) 12,26 m, 3. C. Post- ma (DEM) 12,11 m, 4. J. Nelis (Hol.) 12,07 m. 1500 m: 1. W. Hes (Hol.) 4.14,8, 2. H. Ruiter (Kom.) 4.15,3. Discuswerpen: 1. C. Postma (DEM) 38,35 m, 2. J. Nelis (Hol. H.) 36,78 m, 3. G. Postma (DEM) 35,57 m. Speerwerpen: 1. P. Olofsen (Hol.) 68,64 m, 2. W. v. d. Pan (AV '34) 59,06 m, 3. C. Kors (Hol. H.) 56,10 m. 100 m le serie: 1. P. Lippits (Hol.) 11,-, 2. A. Karenbeld (Dav.) 11,1, 3. S. Ackermans (DEM) 11,1. 2e serie: 1. C. Roozen (Hol. H) 11,2, 2. J. Hoefnagels (AV'34) 11,3, 3. E. Bootsma (DEM) 11,3. Hoogspringen: 1. K. Kanis (Dav.) 1,80 m, 2. R. Gieles (Hol. H.) 1,70 m. Verspringen: 1. J. Parlevliet (Kom.) 6,30 m, 3. C. Roozen (Hol. H.) 6,21 m, 4. P. Lippits (Hol.) 6,16 m, 5. S. v. Leeuwen (DEM) 6,07 m, 6. H. Steeman (DEM) 6,05 m. 4x100 m: 1. De Kometen 44,- sec., 2. DEM 44,2, 3. Holland H. 44,5, 4. AV'34 44,8, 5. Daventria 44,8, 6. Hollandia 45,5. Totaaluitslag heren: 1. DEM 13.082, 2. De Kometen (Arnhem) 12.943, 3. Holland (Haarlem) 12.655, 4. AV '34 (Apeldoorn) 12.434, 5. Daventria (Deventer) 12.198, 6. Hollandia (Hoorn) 11.742. Advertentie

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13