F Ik lift ;x; i:-'X>:X.:.:ix.;X«fS:^x« ir Bromfietsrijders extra lage prijzen Oude raadhuis Beverwijk stelt het nu zonder windwijzer bender Étti HN x y j. t, Iets van U bij? Brugraadsel Danssportvereniging „IJmond" opgericht Kapper Jung legt schaar en scheermes erbij neer k 1— )- V- >f~ K 1 Clubavonden van de V.CJ.G. „Fryske Trou" w Gemeentebibliotheek Velsen Groenteprijzen in Beverwijk Havenberichten Kort IJmondnieuws Brand in Beverwijk POLITIERECHTER M X'..-" ■■•■"'-4 r' tx s;<r -x- 1 i Voor de DONDERDAG 14 OKTOBER 1965 7 X v.X'-t Y- X i X'X *X i' .O in 5 x... v\; '-Xg-., - ..-• isp"§?- s A ^- v' x - x ifti i vl-* s,. f KV-, /X, V ;;xrx.tx-: n; fe. -XX Met ingang van deze week zal IJmuiden het met een kapper minder moeten doen. Na ongeveer zeventig jaar opgewekt en met enthousiasme schaar en scheermes te hebben gehanteerd, vond de heer P. J. Jung aan het Koningsplein het namelijk tenslotte welletjes, zodat hij thans bezig is zijn „scheersalon" van alle kappersattributen te ontdoen en deze als woonkamer in te richten. Inmiddels heeft hij reeds successievelijk van al zijn klanten afscheid genomen en hen erop voorbereid, dat zij naar een andere figaro dienden om te zien. Velen hebben nog getracht hem tot andere gedachten te brengen, omdat de sfeer en het gezellig-ouderwetse interieur van de zaak met de vrolijk zingende kanariepietjes hun vertrouwd waren geworden, maar de heer Jung heeft zich niet meer laten overhalen. Hij is thans 81 jaar en met zijn vrouw is hij ervan over tuigd dat hij zijn aandeel in het verzorgen van mannenhoofden ruim schoots heeft bijgedragen. Eigen baas Terug naar IJmuiden &Wm x 3 DUBBEL VOORDEEL BIJ Nu nog geen verhoogde Omzet belasting en wij verkopen tegen Het scheelt U honderden guldens Breestraat 108 Beverwijk Op het torentje geen nieuwe weer TRADITIONELE verjaardagsattraktie LmLrU Kopstoot Faillissementen Huurkoop-auto BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSKERK 'K 'Bf'! -■" 'X' ';b\ ljT-JyX /:r Wtë&h'-''i£{. .&.f '"X •r. 5'#':. .Tttlrfu J - Af* V- 'v: VX-X-'t,. y y-.L, W- w:>-**V, v km® - X.' „Yr'V -'&•;r\<-Z-. 'W. -- '^'V4" v'X:i- |#X„ V.. - -"•* vi' Amkk Bij de Velsense politie zijn de vol gende voorwerpen als gevonden aange geven: sierduif, bloese, draagtas met gereedschap, autoped, muts, bankbil jet, hond, bril, aktentas, portemonnee met inhoud, portefeuille met foto, bril, actetas, portemonnee met inhoud, por tefeuille met foto, VW-sleutels, ring met drie sleutels, een paar hoge kin derschoentjes, damesportemonnee met inhoud, zakje met geld, overall, meis jes jas, klappistool, damesketting, étui, Fiat-wieldop met sierring, rozenkrans, poes, vulpen, gymschoen en paar sok ken, scooter-buitenband, ballpen, enve loppe met foto's, zwarte poedel met halsband, dames polshorloge, jongens- vest, vuilnisemmer, trui, legertas, drie-wielig kinderfietsje, kinder slip over, ring met sleutels, pet. Inlichtingen over deze voorwerpen worden dagelijks verstrekt aan het hoofdbureau van politie te Velsen, waar zij elke dinsdag en vrijdag van 16.30 tot 17.30 uur eventueel zullen worden afgegeven. Nu de lange avonden weer zijn in gevallen start ook de V.C.J.G.-afdeling Santpoort weer met haar clubavonden. Het programma voor het nieuwe win terseizoen ziet er weer bijzonder ple zierig uit en biedt „voor elck wat wils" in de leeftijd tussen 16 en 21 jaar. Zaterdag wordt het nieuwe seizoen begonnen met een dansavond in het clubhuis aan de Zeeweg te IJmuiden. De Friese vereniging in de IJmond, „Fryske Trou" geeft donderdag 9 de cember een toneelavond in gebouw „De Rank" aan de Wilhelminakade in IJmuiden. Opgevoerd wordt „Dóchs fa- kansje" blijspel in drie bedrijven door Meint Visser. De regie is van de heer F. A. J. Hunsche. In ons steeds drukker wordend ver keer neemt ook de noodzaak toe door middel van borden en lichtinstallaties dit verkeer in goede banen te leiden. Onder de vele soorten voorzieningen welke op en langs de wegen zijn aan gebracht bezit IJmuiden een automa tische waarschuwing, welke op het eerste gezicht en zeker voor hen die ter plaatse onbekend zijn, nogal vreemdsoortig zal lijken. Het is een verkeerslicht dat waarschuwt wanneer de brug is geopend. Voor de vreemde ling in IJmuiden, die met dit bord wordt geconfronteerd, valt echter in geen „velden of wegen" een brug te ontdekken. Dit klopt, want bedoelde brug bevindt zich enige honderden me ters verder westwaarts. Het is name lijk de brug over de Zuidersluis. Het is natuurlijk maar een weet. Te IJmuiden is opgericht de ama- teur-danssportvereniging „IJmond", een vereniging die nu ongeveer 35 le den telt en zich ten doel stelt het be vorderen van het ballroom dansen, het organiseren van dansavonden voor de leden en het houden van danswed strijden en/of een danscompetitie. Het dagelijks bestuur van deze nieu we vereniging wordt gevormd door G. J. van Alphen (voorzitter), L. de Jong (secretaris) en J. de Boer (penning meester), allen woonachtig in IJmui den. Zij worden in hun taak bijgestaan door vier commissarissen. „IJmond" zal haar activiteiten be- ginnen met het maandelijks houden van een dansavond in het Patronaats gebouw aan de Willemsbeekweg te IJmuiden. Later wil men dat zo moge lijk eens per week gaan doen. De eer ste dansavond is op 24 oktober. De minimum-leeftijd voor toetreding als lid is gesteld op 16 jaar. Voor leden die aan wedstrijden willen deelnemen is deze grens 17 jaar. Voor het dansen gaat deze nieuwe vereniging zich in het bijzonder richten op de quickstep, slowfox, Engelse wals, de Weense wals en op de Zuidamerikaanse dansen. Er zijn plannen eind januari-begin februari een wedstrijd te organiseren voor amateurs. Het contactadres van „IJmond" is Velserduinweg 219 te IJmuiden. Als geboren Haarlemmer vertrok hij op tienjarige leeftijd met zijn ouders naar Hoorn, waar hij op de een of andere manier in aanraking kwam met een Hoornse kapper, die hem spoedig voor het vak wist te interesseren. Vandaar dat de jeugdige Jung als tien jarige knaap tussen schooltijd met de blote handjes kwasten waren toen een grote luxe de ruige baarden van de klanten voorbereidde op het wachtende mes. Zijn beloning hiervoor zal hoogop één of twee kwartjes per week hebben bedragen. Aldus kreeg de prille kapper de smaak van het vak te pakken en toen hij na de school te hebben doorlopen zijn opleiding had voltooid, besloot Jung zich ergens zelfstandig te gaan vestigen. Zijn keuze viel op IJmuiden, waar hij omstreeks 1904 een woning aan de De Wet betrok en hiervan de voorkamer als kapsalon inrichtte. Het was knippen en scheren van des morgens zeven uur tot tegen midder nacht, met als tarieven respectievelijk vijf en tweeënhalve cent. De zaak floreerde en de heer Jung was genoodzaakt naar een ruimere woning om te zien, waar hij zijn groeiende klantenkring beter zou kun nen ontvangen. Toevallig werd toen aan de Enschedestraat een winkelhuis ontruimd, waar de heer Jung onmid- delijk beslag op wist te leggen, zodat hij zich voor de eerstkomende tijd be hoorlijk „onder de pannen" achtte. Dit is dan wel gebleken ook, want hij heeft het hier niet minder dan drieëndertig jaar uitgehouden en wellicht zou deze periode nog langer hebben geduurd, wanneer de bezetter hem in 1941 niet eveneens tot evacuatie had gedwongen. Het huis moest immers zo nodig wor den afgebroken. De heer Jung kan nog smakelijk vertellen over die goeie ouwe tijd, toen IJmuiden nog maar een klein plaatsje was en de koeien graasden op dezelfde wei, waar later de riante Kennemerlaan zou gaan verrijzen. Hij was ook de officiële kapper van wij len pastoor Sinnewiers, die elke avond op de pastorie moest worden gescho ren, welke notabele klant eveneens slechts via een wei met ezels kon worden bereikt. Bij de abonne mentsprijs was tevens het periodiek scheren van de kruintjes der kape laans inbegrepen. Na de bevrijding zocht de heer Jung zo spoedig mogelijk zijn oude woon plaats weer op, waar hij zowaar een leeggekomen groentewinkel aan het Koningsplein kon betrekken. De oude spulletjes werden hier weer opgesteld en het bedrijf kon met nieuwe moed worden voortgezet. Hier heeft de heer Jung zijn zeventigjarige periode als kapper rondgemaakt en dat hij in de ze omgeving een populaire figuur is geworden, bewezen de omwonenden bij zijn vijftigjarig jubileum, toen ze te zijner ere allemaal de vlag hadden uitgestoken. Zoals gezegd zien de klanten hem slechts node vertrekken. Geen wonder overigens, waar het hier een kapper betreft die hele generaties heeft ge knipt en geschoren. De kinderen die hij vroeger voor tien cent van hun haardos verloste waarbij hij nim mer verzuimde hun een snoepcent te rug te geven werden onlangs nog door hem als vader of grootvader be diend. En kapper Jung zou waar schijnlijk nog een poosje zijn doorge gaan, als een spier ontsteking hem het staan niet had bemoeilijkt. MWWUWWIMMmWIMIMIIIMMMHINIMdWIMWWWMM In de afdeling voor tieners van de Ge meentebibliotheek te Velsen zijn de vol gende nieuwe boeken aangenomen. Studieboeken: Paassen, van, en Ruygrok, Eenvoudige scheikunde; Ronan, De mens ontdekt het heelal; Hafslund, Kleine wonderen in de natuur; Keen, Het hoe en waarom boek van de wilde dieren; Mark, van der, Tro pische vogels houden kunt u ook; Bouws, Varen met motorboten; Highland, Het hoe en waarom boek van de luchtvaart; Wes tering, van, De mens achter de musicus; Dupont, Schaduwen over het witte doek; Knuvelder, Kitty en de mandarijntjes; Graft, van der, Een keuze uit zijn gedich ten; Kouwenaar, Sint Helena komt later; Egmond, en de Poel, Mens en muze; Sut ton, Het hoe en waarom boek van de trek naar het Westen. De prijzen van de groenten op de Beverwij kse veiling waren: aardbeien 85-104, spruiten 85-140, andijvie 8-15, bloemkool 25-70, sla 4-12, spinazie 10-45, sperziebonen 80-200, snijbonen 80-150, pronkbonen 30-75, tomaten 30-74, prei 15-34, komkommer 11-52, bospeen 12-35, waspeen 15-35, witlof 80-135, rodekool 12- 20, groenekool 20-28, knollen 15-35, uien 17-32, breekpeen 8-18. Advertentie COR 0LY COR 0LY Het torentje op het oude raadhuis aan de Breestraat te Beverwijk mist nu de windwijzer en het is nog lang niet zeker dat er weer iets dergelijks opgezet zal worden. De windwijzer is zodanig aange vreten door de tand des tijds, dat hij geen dienst meer kan doen. In het kader van het herstel van het torentje is de windwijzer naar beneden gehaald. Hij staat nu in een wat vergeten hoekje op het terrein van een loodgietersbedrijf aan de Breestraat, temidden van andere spullen, waarvoor eigenlijk alleen nog maar een handelaar in oude metalen be langstelling kan hebben. De windwijzer is even oud als het in 1868 gebouwde voor malige raadhuis, dat tot 1948 de bestuurs zetel van de gemeente Beverwijk was. Toen betrok de gemeente huize Schey- beeck en werd het gebouw aan de Bree straat bestemd voor de dienst openbare werken. Begin dit jaar verhuisde deze dienst naar het nieuwe stadkantoor en werd het oude raadhuis in gebruik geno men door de gemeentepolitie, die er al naast zetelde. De wijzer, die dus bijna een eeuw lang heeft „verteld" uit welke hoek in Beverwijk de wind waaide, werd indertijd vervaardigd door een smid. Hij maakte er een degelijk stukje ijzeren smeedwerk van. De wijzer is nu evenwel zover verroest en verweerd en op de draaipunten uitgesleten, dat zijn rol thans definitief is uitgespeeld. Advertentie Wie minstens 40.— be steedt ontvangt overhemd of weekender voor PRIJS °éhere«- joegen* kleding Sr ee street 17»» Severer »k Woensdag kwamen in IJmuiden aan: Anja, van Londen, IJmuiden; Adler, Dublin; Malbork, Stettin, Velsen;. Rex, Felixtowe; Stella Rask, Scarborough, IJmuiden; Binna, Delfzijl; Zee- burgh, Stockholm; Atlas, Vigo; Willemstad, Paramaribo; Ada, Dakar; Havlyn, Londen; Menje, Swansea; Gabonkust, Antwerpen; Hinde, Londen; Jans, Londen; Blanchland, Liverpool, IJmuiden; Bram, Dagenham; Patria, Jacobstad; Dependance, Londen; Cimbria, Country Har bour, Velsen; Vela, Rotterdam; Sapele Palm, Freetown; Wartena, Rauma; Spaarneborg, Ports mouth, IJmuiden; Pericles, Antwerpen; Tilla Doris, Hamburg; Alouette, Londen. Woensdag vertrokken uit IJmuiden: Portelet, naar Cork; Bilma, Hamburg; Dorogobush, Moer- mansk; Iron Ore, Vitoria, IJmuiden; Alcor, West Hartlepool, IJmuiden; Hontestroom, Sheerness; Gerd Staerke, Antwerpen, IJmuiden; Ardea, Waterford; Dido, Siat; Helga Dehde, Rotter dam; Kroonborg, Delfzijl, Zaandam; Advent, Bohus, IJmuiden; Adler, Dublin; Worms, Ant werpen; Hannes Luenstedt, Antwerpen; Malbork, Stettin, Velsen; Anja, Goole, IJmuiden; Rex, Felixtowe; Bloemgracht, Antwerpen; Areas, Rot terdam; Louise. Thisted, Wormerveer; Zeeburgh, Rotterdam; Trito, Rotterdam; Alcetas, Rotter dam; Res Nova, Rochester, Koog a. d. Zaan; Dintelborg. Delfzijl; Pinta, Rotterdam; Lelie gracht, Rotterdam; Libertas, Rotterdam; Sirius, Londen. Donderdag kwamen in IJmuiden aan: Belinda, van Oxelosund; Gooiland, Hamburg; Irish Spruce, Antwerpen; Hay ling, Dover. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). Val. Een 21-jarige jongeman uit Haar lem, in dienst van een Rotterdamse firma, is tijdens werkzaamheden in de hogedruk- centrale van Hoogovens in IJmuiden uit gegleden en van ruim twee meter geval len. De gevolgen waren van dien aard, dat hij in het Rode Kruis Ziekenhuis te Beverwijk moest worden opgenomen. —Personeel. De R.-k. Bond van Perso neel in de Handel heeft een groeiende af deling in Beverwijk: vorig jaar was het aantal leden 152, thans 220. In het bestuur is mejuffrouw Dudik vervangen door mej. Swinkels. NVV-vrouwen. Drs. W. Roessingh heeft voor de NVV-vrouwen groep te Beverwijk verteld over zijn reis naar Rusland. De heer Roessingh onthulde, dat er daar eenvrouwenoverschot van on geveer 18 miljoen is. De grote steden had den op hem een nette indruk gemaakt en dit zou ondermeer te danken zijn aan het feit, dat er meer vrouwen dan mannen zijn. Tijdens de afgelopen nacht ontdekte de chauffeur van een truck met oplegger een uitslaande brand, die achter twee percelen aan de Kuikenweg in Beverwijk was uitge broken. Hij alarmeerde onmiddellijk de brandweer, die kort daarop ter plaatse was en ontdekte, dat twee achter de percelen gelegen opstallen in brand waren geraakt. Met een nevelspuit was het vuur kort daarop geblust, waarna bleek dat vier dui ven en twee konijnen in de vlammen wa ren omgekomen. Na een ingesteld onderzoek kwam vast te staan dat een vijftienjarige jongen dins dagmiddag omstreeks zes uur een hoeveel heid afval had verbrand, waarbij hij met enige emmers water meende het vuur te hebben geblust. Waarschijnlijk is dit niet afdoende geweest en is het smeulende vuur later weer opgelaaid. Een 25-jarige koopman uit Velsen is gisteren door de Haarlemse politierech ter bij verstek veroordeeld tot vijf we ken gevangenisstraf, waarvan drie weken voorwaardelijk. De koopman, die beslist geen blanco strafregister had, sloeg op 26 juli van dit jaar met een schop naar een 24-jarige inwoner van Santpoort. Hij kwam daar om teelaarde te halen, toen hem gezegd werd dat dit er niet was werd de koopman zo kwaad dat hij uit haalde met een schop. Door achteruit te springen kon de Santpoortenaar voorko men dat hij werd geraakt. De officier van justitie had zes weken gevangenis straf, waarvan drie voorwaardelijk, ge- eist. „Café-slet", zou op 25 juni een 26-jarige koopman uit Haarlem gezegd hebben te gen een vrouw die met haar man in een automatiek in de Kruisstraat in Haarlem stond. De koopman zelf wist zich van het gebeurde niet veel meer te herinneren, hij was onder invloed geweest. Uit schriftelijke getuigenverklaringen bleek dat de man van de beledigde vrouw het niet op zich liet zitten. Weldra ont stond een vechtpartij waarbij beide man nen op straat terecht kwamen. De koop man zou toen zijn tegenstander in de buik hebben geschopt. Een wachtmeester van de rijkspolitie in burger kwam op het ru moer af. Hij zag nog hoe de koopman de vrouw, die tussenbeide wilde komen, op haar oog stompte. De wachtmeester zelf liep ook een stomp in zijn gezicht op. Conform de eis werd de koopman veroor deeld tot veertien dagen gevangenisstraf. Een 21-jarige loswerkman uit Haarlem was niet verschenen voor de politierech ter om zich te verantwoorden voor mis handeling. Hij had in een café in Haar lem ruzie gemaakt met een andere café bezoeker en gedreigd hem buiten op het wachten. Hij voerde dit dreigement in derdaad uit en tracteerde de café-bezoe ker toen die naar buiten kwam op een forse kopstoot, waardoor deze man een hersenschudding kreeg en twee tanden verloor. Conform de eis werd de loswerk man veroordeeld tot twee weken gevange nisstraf en een boete die gelijk was aan de civiele vordering van 260. „Ik stond in een patates-frites tent en daar boden ze me die radio aan", zei een 26-jarige Haarlemse chauffeur toen de po litierechter hem vroeg of het waar was dat hij op 30 juni een radio gestolen had De rechtbank te Haarlem heeft op dins dag 12 oktober in staat van faillissement verklaard: Eduard Marie Pr ij den, wonende te Haar lem aan de Jan Haringstraat 57 rood, en aldaar handeldrijvende onder de bena ming Ed. M. Preijde International Cos metics, aan de Esschilderstraat 31, Rech- ter-Commissaris: J. Spreij, Curator: V. J. Nolet, advocaat en procureur te Haarlem. W. J. Dielemans, wonende te Haarlem, Ruighaverstraat 16 rood, Rechter-Com- missaris: mr. J. Spreij, Curator: G. A. P. de Kort, advocaat en procureur te Haar lem. M. A. A. Lubbers, wonende te IJmuiden, gemeente Velsen, Lagerstraat 2, Rechter commissaris: J. Spreij, Curator: N. A. Helsloot, advocaat en procureur te Be verwijk. Bij vonnis van de rechtbank te Haarlem van 12 oktober 1965 is, na gedaan verzet, vernietigd het vonnis dier rechtbank van 21 september 1965, waarbij J. E. Malie paard, wonende te Haarlem, Herensingel 23e, in staat van faillissement is ver klaard, met benoeming van L. W. E. Hulscher, advocaat en procureur te Haar lem, tot curator. uit een winkel in Haarlem-Noord. De of ficier van justitie eiste vier weken ge vangenisstraf met aftrek van het voorar rest. De politierechter veroordeelde de chauffeur voor heling tot twee weken met ciftr6k Onmiddellijk gevangen genomen werd gisteren een 22-jarige installateur-lasser uit Duitsland. Op 6 oktober had hij in Be verwijk met een bestelauto gereden ter wijl hij onder invloed verkeerde. Men had hem al zwaaiend met een fles bier over straat zien lopen voor hij in de auto stap te. De officier van justitie eiste veertien dagen gevangenisstraf, een jaar ontzeg ging en onmiddellijke gevangenneming. De raadsman van de Duitser wees er op dat zijn cliënt maar een klein eindje met de bestelauto had gereden, alleen bij het station vandaan naar een parkeerplaats om de hoek. De politierechter was het met de officier van justitie eens en ver oordeelde de installateur-lasser conform de eis. Voor het verkopen van een auto die hij in huurkoop had werd een 26-jarige tim merman uit Beverwijk veroordeeld tot vier weken gevangenisstraf en onmiddel lijk gevangenneming. De verkoop van de huurauto viel samen met zijn faillissement. Vanwege het faillissement is de timmerman in gijzeling. „Ik vond de ring in de vuilnisbak", zo beweerde een 25-jarige chauffeur uit Vel sen. Het betrof een ring van een vrouw in wier huis de schilder aan het werk was geweest. De vrouw zag de ring enige tijd later in de etalage van een winkel in Haarlem liggen en zo kwam de zaak aan het rollen. Van diefstal waren geen be wijzen maar de officier van justitie eiste wegens verduistering een boete van 150. Conform de eis werd de schilder veroor deeld. GEBOREN: Margreta A. M., d. 'van J. P. Nielen en A. J. de Leeuw; Geertruida W. M., d. van H. W. Lensen en C. M. Zuurbier; Corinus M. M., z. van C. de Groot en C. M. Bakker; Marie L. J. A., d. van E. M. C. J. Lambriex en L. E. J. M. Kruijtzer; Eric, z. van H. W. Sellen en M. Bak; Andreas C. G., z. van G. C. Kramer en W. P. Beijersber- gen van Henegouwen; Eduardus J., z. van J. J. Reuzenaar en H. Timmerman; Judith, d. van W. van Aalderen en J. Hendriks; Robertus W. J. J., z. van J. J. Heine en M. Mijnen; Gerrit, z. van G. H. Negrijn en D. Heming; Irene C., d. van H. P. Reijven en C. E. Baltus; Henricus M. H., z. van H. A. N. Bouwmeester en M. J. Opdam; Catha- rina M., d. van P. J. C. van Vuuren en A. M. C. Duin; Ellen C., d. van H. H. Ritter en A. Kluft; Gijsbertus M. A., z. van G. A. M. Beentjes en A. M. van Zanten; Marc J., z. van F. van der Molen en E. Vooren; Ana C., d. van F. Estor Moreno en A. Martinez Maranchon; Matty A., d. van J. Hendriks en M. Langbroek; Tjettje C. M., d. van G. van der Bos en K. van Sinderen; Hermien S. J., d. van T. T. Jorna en J. Bentink; An na M., d. van P. Knaap en G. A. Nelis; An- dré M., z. van G. Groen en K. Rep; Marcel E., z. van L. Sepp en J. C. de Bruijn; Regi- na J. P., d. van R. Pieters en R. C. Wilkens; Sandra M„ d. van J. A. Scheffer en T. J. A. Kee; Richard, z. van E. Tóth en A. Be- reezki; Cornelia C. M., d. van C. L. Schoon en J. E. Castricum; Cornelia T., d. van J. C. Wolken en C. M. van der Wel. ONDERTROUWD: Thomas van Bugnum en Maria T. de Ruyter; Pieter Schouten en Nelly Klingeier; Richard F. Shamier en Maria C. Veldhuis; Marinus Vogelzang en Johanna T. Veldhuis. GETROUWD: Alphonsus M. Rooyers en Maria A. C. Spaans; Pieter Scholten en Jetske de Vries; Giovanni B. M. Delogu en Cornelia E. Meijer. OVERLEDEN: Ingrid V. M. Giling, 2 maanden.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 7