Tottenham speelde „jarige" Busby Babes van het veld St. Truiden nog steeds houdt Anderlecht van eerste plaats Neem óók TWIN prettig rollen, ekker roken! Jong van Nederland benutte twee de vele scoringskansen „Gevestigd" Duinwij ck-dubbel door Haarlem-dames geklopt BSM behaalde eerste punt in wedstrijd tegen Geel Wit \k x Rusland door zege op Denemarken naar Engeland Maathuis superieur in Soesterberg Matig spel tegen Jong Denemarken Strenger optreden van de KNVB Felise de Nooyer in geweldige vorm Veel winnaars in de sporttoto Stuy voorlopig uitgeschakeld Voetbal programma MAANDAG 18 OKTOBER 1965 10 MANCHESTER UNITED NA GOAL VAN ALAN GILZEAN VOLKOMEN UITGEBLUST Tenminste iets gped m Wim Snoek staakte strijd Wereldrecord op 30 km Zilveren Bal voor CW 1 I 3 1 2 3 4 8 t Maidf.5V-enh.tr. 1 8 f tt leife-And*rfecbt f8 11 t2 13 Sheffield United heeft zijn leidende po sitie in de eerste divisie van de Engelse League zaterdag behouden door een over winning met 3-2 op Stoke City. Met een gelijk aantal verliespunten, maar één wedstrijd minder gespeeld, blijft Leeds United op de tweede plaats volgen. Het won met niet minder dan 6-1 van North ampton, dat nog steeds op zijn eerste overwinning wacht. De wedstrijd van de dag was Tottenham Hotspur-Manchester United, die bijna 60.000 toeschouwers trok. Het werd een pijnlijke dag voor de Man cunians en niet het minst voor Matt Busby, die deze dag juist twintig jaar bij Manchester United als manager in dienst was. Welk een desillusie is het geworden. De Spurs wonnen met 5-1.Van het moment dat de Schotse international Alan Gilzean in de 25ste minuut het eerste doel punt voor Tottenham scoorde, zakte de tegenstand van Manchester United ineen. Nog geen kwartier later voerde de jonge Neil Johnson met zijn eerste doelpunt in Leaguevoetbal de stand op tot 2-0. Kort voor de rust moest Denis Law zich we gens een beenblessure laten vervangen door John Fitzpatrick, wat ook weinig be vorderlijk was voor de eenheid in de Man chester ploeg. Met twee doelpunten in twee minuten van resp. Jimmy Greaves en Eddie Clayton velden de Spurs al vroeg in de tweede helft het vonnis over hun tegen standers. Pas nadat Jimmy Robertson de stand op 5-0 had gebracht, kon Bobby Charlton het enige tegenpunt maken. Met Burnley, dat Leicester City versloeg (1-0) en Liverpool, dat met 2-0 Newcastle United de baas bleef, deelt Tottenham rui de derde plaats met drie punten ach- t«-stand op Sheffield United, maar een wedstrijd minder gespeeld. De uitslagen waren: Aston Villa-West Bromwich Albion 1-1, Blackburn Rovers- Chelsea 0-1, Blackpool-Arsenal 5-3, Ful- ham-Everton 3-2, Leeds-Northampton 6-1, Advertentie OU' iaoii Lang gesneden - goed gemengd 50 gram f 1. Het Russische elftal heeft zondagmid dag te Kopenhagen een overwinning met 3-1 behaald op Denemarken in een wed strijd in de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal en zich daarmee geplaatst voor het eind- toernooi volgend jaar juli in Engeland. Alle doelpunten werden in de tweede helft gemaakt. De Denen boden de Russen in de eerste helft verrassend sterke tegenstand en verschenen meermalen voor het Russi sche doel. Zij wisten echter geen doel punten te maken en toen Rusland in de tweede helft zijn groter technisch kun nen en zijn betere conditie duidelijker de monstreerde, ging Denemarken door de knieën. Een snelle voorsprong van de Russen, die al in de tweede minuut na de rust op 1-0 kwamen en ruim een kwar tier later op 2-0, versnelde het proces. De stand in groep 7 luidt nu: Rusland Griekenland Wales Denemarkan 5 5 4 4 10 4 2 2 18- 4 9-13 5- 6 4-13 Een half uur voordat arbiter Boström het beginsignaal blies konden de loket ten van het Olympisch Stadion worden gesloten, ,,'s Morgens hadden we nog ruim 15.000 kaarten", zei stadion-directeur Dick Bessem, die ondanks het teleurstel lende resultaat meer dan tevreden was. „Kort voor de wedstrijd waren alle kaar ten verkocht. Tenminste iets dat goed was" stelde hij dankbaar vast. Leicester-Burnley 0-1, Liverpool-New castle United 2-0, Sheffield United-Stoke City 3-2, Sunderland-Nottingham Forest 3-2, Tottenham Hotspur-Manchester Uni ted 5-1, West Ham-Sheffield Wednesday 4-2. Bayern München, de nieuweling in de Duitse Bundesliga, heeft na vier weken de leiding te hebben gehad, zijn troon za terdag moeten prijs geven. De nieuwe lei der werd 1860 München, dat kampioen Werder Bremen op eigen veld met 2-0 versloeg en daarmee dus voor de Beierse hoofdstad veel goed maakte. De overwin ning van de „Löwen" betekende voor Werder Bremen de eerste thuisnederlaag sinds negentien maanden. Geheel onverwacht kwam de nederlaag van Bayern (0-2) niet na de opmars van het Dortmundse Borussia, waarmee het nu is opgerukt naar de tweede plaats. Uit de laatste zes wedstrijden haalden de Dortmunders- elf punten. Grote vreug de vooral heerste er in Gelsenkirchen, waar Schalke 04 zijn eerste overwinning van dit seizoen behaalde en nog wel op zijn oude rivaal, de Hamburger Spielverein: 2-1. De Karlsruher SC bleef als enige zon der overwinning. De uitslagen waren: Bayern München- Borussia Dortmund 0-2, FC Nürnberg-Bo- russia Mönchengladbach 2-2, Hannover SV 96-Karslruher SC 5-3, FC Kaiserslau- tern-Tasmania 1900 Berlin 0-0, VFB Stutt- gart-Borussia Neunkirchen 2-0, Meide- richer SV-Eintracht Braunschweig 4-1, FC Köln-Eintracht Frankfurt 1-0, Werder Bremen-TSV München 1860 0-2, Schalke 04-Hamburger SV 2-1. België: Antwerp FC-FC Mechelen 2-0, Racing White-FC Luik 0-4, Daring CB-La Gansoise 2-3, St. Truiden-Beerschot 2-0, Standard-Anderlecht 0-1, SC Brugge- Lierse SK 0-0, FC Beeringen-FC Brugge 1-1. St. Truiden leidt na 6 wedstrijden met 12 punten, op de tweede plaats gevolgd door Anderlecht met 10 punten en op de derde door FC Luik met 9 punten. Frankrijk: Red Star-Toulouse 1-1, Renes-Lyon 5-2, Nimes-Cannes 1-1, Sochaux-Monaco 2-1, Straatsburg-Angers 1-1, Rouen-Lille 1-1, Nice-Bordeaux 1-2, St. Etienne-Nantes 0-3, Sedan-Lens 1-3. Nantes leidt met 18 punten uit tien wed strijden vóór Monaco en Valenciennes met elk 15 punten. Italië: Cagliari-Brescia 1-0, Fiorentina-Milaan 1-0, Foggia-Catania 3-0, Inter-Torino 4-0, Juventus-Roma 0-0, Lazio-Lanerossi 2-1, Napels-Atalanta 5-1, Sampdoria-Bologna 0-2, Spal-Varese 2-0. Na zeven wedstrijden delen Inter en Napels, die beide elf punten hebben, de eerste plaats. AC Milaan, Fiorentina en Lazio bezetten de volgende plaatsen elk met 10 punten. Spanje: Malaga-Elche 0-1, Sabadell-Valencia 0-1, Real Madrid-Espanol 0-0, Barcelona-Atle- tico Madrid 1-4, Mallorca-Cordoba 2-1, Atletico Bilbëo-Zaragoza 2-0, Betis-Pon- tevedra 3-0. Doordat Real in eigen huis een punt ver loor, hebben Valencia en Atletico Madrid thans samen de leiding met 11 punten. Real staat derde met 10 punten. Portugal: Barreirense-Guimaraes 1-1, Leixoes- Beira Mar 1-1, Sporting-Benfica 4-2, Bra- ga-Lusitano 2-1, Setubal-Varzim 1-1, Aca- demica-CUF 1-1. Na zes wedstrijden leiden Sporting en Guimaraes beide met 10 punten vóór CUF dat met acht punten derde staat. De nationale springkampioen Jan Maathuis was zaterdag de meest succes volle ruiter in het in Soesterberg gehou den nationale springconcours. Hij won, beide malen met Fliegette, zowel het jachtspringconcours als het Parijs* springconcours, terwijl hij in het jacht springconcours ook de tweede en derde prijs voor zich opeiste. De uitslagen luiden: jachtspringcon cours (12 hindernissen, 15 sprongen, max. hoogte 1.30 meter, toegestane tijd 120 sec.), 1. Jan Maathuis (Geesteren) Fliegette 69.5 sec., 2. Jan Maathuis met Troongraaf 75 sec.,; 3. Jan Maathuis met Zwarte Piet 79.5 sec.; 4. Tjeerd Vel- stra (Marssum) met Good Luck 81,4 sec. 5. Maartei Bachus (Dongen) met Er- bach 82. 2sec.; 6. Carlo Englebert (Den Haag) met Resa, 83.3 sec. Parijs' spring concours, na barrage: 1. Jan Maathuis met Fliegette 15 punt 38.4 sec. 2/3. Tjeerd Velstra met Good Luck en Espor, met beide paarden 15 punten, 42.5 sec., 4. Maarten Bachus met Erbach 15 pnt. 44.3 sec., 5. Jan Maathuis met Zwarte Piet 15 punten, 45.8 sec. De Nederlandse zwaargewichtbokser Wim Snoek, die zaterdagavond te Dort mund in de ring stond tegen de Ham burger Jürgen Blin, heeft in de zesde ronde de strijd moeten opgeven wegens een wenkbrauwblessure. Het gevecht was afgesloten op acht ronden. Felise de Nooijer (links) en Agnes Geene, het duo dat voor Haarlem verrassend winst behaalde in het damesdubbél tegen Imre Rietveld en Marja Ridder van Duinwijck. De 24-jarige Engelse atleet Jim John ston heeft zaterdag te Walton-on-Thames Engeland een wedstrijd over 30 km. ge wonnen in de nieuwe wereldrecordtijd van 1 uur 32 min. 34.6 sec. Het oude re cord stond sinds, 17 okt. 1964 met 1.34.01.8 op naam van de schot Jim Adler, die nu achter Johnston als tweede finishte en met zijn tijd van 1 uur 33 min 51.6 sec. eveneens beneden het oude wereldre cord bleef. Een groot overwicht heeft Jong Oranje tegen Jong Denemarken zaterdag in Zwolle niet meer dan een 2-0 overwinning opgeleverd. Een schamel resultaat als men weet dat de Deense amateurs hoog uit driemaal gevaarlijk voor het Neder landse doel zijn geweest. Individueel voor al waren de Nederlandse spelers duide lijk sterker. Het samenspel in de voor hoede was echter dermate slordig dat het stug verdedigende duo Enemark en Niels Andersen, meestal onheil kon afwenden. Voorts begingen de Nederlandse aanval lers dikwijls de fout de bal te hoog voor het Deense doel te plaatsen. Hier moest de technisch matige MVV'er Brokamp het in de lucht steeds afleggen tegen zijn langere Deense tegenstrever. Het ondanks de zege falen van onze na tionale beloften moet gezocht worden bij de buitenspelers Venneker en Verdonk, die beiden te solistisch optraden. Venneker scoorde weliswaar de beide doelpunten maar liet verder weinig goede dingen zien op de hem vreemde rechtsbuiten plaats. Verdonk stichtte in de eerste helft soms verwarring met een paar goede voorzetten, maar na de hervatting moest de PSVer te vaak zijn meerdere erken nen in de Deense rechtsback Thorup. Jong Oranje kon steeds aanvallen. Het deed dat ook. Kemper bijvoorbeeld in de achterste vier opgesteld trok her haaldelijk mee naar voren. Van Gorp en na rust diens vervanger Vrauwdeunt hoef den zich slechts met halve kracht aan het middenveld te wijden en toch ondanks het surplus aan mankracht kwamen er niet de doelpunten waar het 5000 man sterke publiek op wachtte. Er werd te slordig gespeeld. De zucht naar persoon lijk succes was kennelijk te groot. De Denen brachten een hard werkende ploeg in het veld maar hun trage acties waren veel te doorzichtig voor de rustig spelende Oranjedefensie waarin Vriens de geblesseerde Suurbier (Ajax) verving. Het duel was nog maar twee minuten aan de gang toen het leer al in het Deense doel lag. Kemper rukte met de bal aan de voet op, gaf af aan DFC-er Kleinjan die Venneker de kans bood van dicht bij in te schieten: 1-0. Vijf minuten later verdween een schot van Kleinjan via de voet van Venneker achter keeper Hilde- brandt maar deze treffer werd wegens buitenspel van de Rotterdammer geannu leerd. Een lange pass van dribbelaar Wil ly Dullens stichtte vervolgens groot ge vaar maar de voorzet van Verdonk werd door Kleinjan hoog over geplaatst. De kleine Dullens verwierf door zijn specta culaire trekjes in zijn spel de gunst van de toeschouwers. Verdonk kwam na een Dullens-solo vrij voor de Deense keeper die uitlopend redde terwijl de Eindhove naar zelf in de 25e minuut na een door braak de kans op een tweede treffer ver loren zag gaan toen de bal weer via de Warnas met een hoofdblessure buiten de lijnen verbleef, reorganiseerde hij kundig de" verdediging en ook daarna viel hij op door zijn stuwende arbeid. Het spelpeil daalde en er gebeurde weinig opwindends meer in deze periode toen de Denen op drongen zonder gevaarlijk te worden. In de 22ste minuut verloor linksback Bjerre de bal aan Venneker die alleen op Hilde- brandt afliep en moeiteloos 2-0 scoorde. In de slotfase waren de Nederlanders weer oppermachtig. Een doorbraak van Kemper werd op het nippertje gestopt en een kopbal van Kleinjan werd met moei te tot een hoekschop omgebogen. Toen de Duitse scheidsrechter Schulenberg het einde aankondigde van deze matte strijd mochten de Denen slechts verheugd zijn dat hun een grotere nederlaag bespaard was gebleven. Het Rotterdamse CVV heeft zaterdag in eigen stad het toernooi om de Zilveren Bal voor de tweede achtereenvolgende maal gewonnen. De eersteklasser? ver sloegen in de finale stadgenoot De Mus- schen met 32. In de halve finales won CVV met 1-0 van De Spartaan en De Musschen klopten de Leidse tweedeklas ser Roodenburg met dezelfde cijfers. Het toernooi om de Zilveren Bal zou oor spronkelijk in Den Haag worden gehou den, maar door de slechte weersomstan digheden werd vorige maand slechts de eerste ronde verwerkt. Venneker: Uvee doelpunten. paal in het veld stuitte. 20 minuten voor de rust bouwden Mortiensen en Hansen eindelijk eens een gevaarlijke aanval op. Het werd nog bijna een doelpunt ook. Warnas kon met moeite ten koste van een hoekschop redden. De Feyenoorder Vrauwdeunt, die in de tweede helft voor Van Gorp kwam op draven, attendeerde in de eerste seconde al op zijn aanwezigheid. Hij schoot laag langs de paal. Ook in het verdere ver loop van de strijd deed deze speler ver dienstelijk werk. In de korte tijd dat Het bestuur van de KNVB zal grote aandacht gaan besteden aan wantoestan den op de velden. En voor zover dat door de scheidsrechter nog niet of onvoldoende wordt gedaan, zal het „in eigen kring ernstig gaan rondkijken" naar minder ge wenste elementen. Het bondsbestuur zal niet schromen, strenge maatregelen te nemen, ook niet, wanneer het hierbij pro minente spelers zou betreffen. Er zal dus zonder aandien des persoons gehandeld worden. Dit is zaterdagmiddag in het KNVB- sportcentrum te Zeist tijdens de algeme ne vergadering van het amateurvoetbal medegedeeld door de voorzitter, de heer J. Egberts, die er verder op wees, dat het aantal strafzaken wel is afgenomen, maar nog steeds te hoog is. Voorts me moreerde hij, dat de groei van de KNVB zich nog steeds voortzet. In het afgelopen hondsjaar nam het ledental met 16.000 toe tot 560.000, waardoor van een der grootste organisaties van West-Europa kan worden gesproken. Het resultaat van de badmintonontmoe- ting Haarlem-Duinwijck werd met meer dan normale belangstelling tegemoet ge zien. Het „gevestigde" Duinwijck, had Haarlem debutant in de hoofdklasse nog nooit voor de competitie ontmoet en was voor dit treffen, waarbij toch ook de plaatselijke rivaliteit een woordje mee spreekt, niet geheel zeker van een zege. Met name konden de damespartijen een verrassing opleveren. De voorspellers kregen voor een goed deel gelijk: Marja Ridder bleek kans loos tegen Felice de Nooyer, die in haar huidige vorm zeker als de „der de dame" van ons nationale badminton beschouwd mag worden en het befaamde Duin wij ck-dubbel, gevormd door Imre Rietveld en Marja Ridder, meervoudig nationaal kampioen, werd in twee games (15-7 en 18-17) door Agnes Geene en Fe lise de Nooyer geklopt. Vooral de bijdra ge van Felise de Nooyer was voortref felijk. Maar het eerste damesenkelspel, tussen de grote fivalen Imre Rietveld en Agnes Geene, eindigde in een verdiende overwin ning voor Imre Rietveld. In de eerste game had Agnes duidelijk de touwtjes in handen. Maar hierna dicteerde Imre 't spel, varieerde voortreffelijk en toonde de vele toeschouwers dat zij, na de ernstige achil lespees-blessure, weer in blakende vorm is. De herensingles werden Duinwijck overwinningen: Boude wijn Ridder ver sloeg Loek Alders met 15-5 en 15-8 en Jos Rijmers hield De Hoop achter zich met 11-15, 15-5 en 15-13. Rijmers kwam in de finalgame nog in moeilijkheden toen De Hoop een 12-11 voorsprong verkreeg. Met de singles en het damesdubbel ach- In de eerste klasse van de HVB heeft BSM gisteren het eerste winstpunt be haald. Dit gebeurde in de uitwedstrijd tegen Geel Wit maar veel wijzer werd BSM er nog niet van want ook DIO be reikte een gelijkspel tegen DSS (2-2). Een derde gelijkspel bracht ook de ontmoe ting Spaarndam-VVH (1-1) maar THB en DCO verstevigden hun posities op de ranglijst door overigens kleine overwin ningen. De grootste overwinning behaalde DCO in de strijd met EHS maar 3-1 was toch weer echt niet zo groot om van een enorm overwicht te mogen gewagen. Voor rust werd 't 1-0 voor DCO dank zij Hoogland en na de thee brachten Hoog land en De Vries de score op 0-3. Toen kon Ramakers van EHS tegen scoren en EHS oefende daarna nog druk uit op de DCO veste. Maar de DCO-ers gaven de vierde overwinning niet meer uit handen. THB nestelde zich op de tweede plaats want het won met moeite van Terrasvö- gels dat verbeten tegenstand bood. Poel man scoorde na rust het winnende doel punt 0-1. BSM moest tweemaal een achterstand .wegwerken in de strijd met Geel Wit om aan het eerste winstpunt in deze compe titie te komen. Voor en na rust gaf Van Berkel Geel Wit de leiding. Maar Van Rooi jen en Fransen liepen de achterstand in, 2-2. Ook DSS-DIO gaf een 2-2 uitslag tot re sultaat. Witteman opende de score voor DSS maar Heyselaar maakte gelijk. Toch werd het nog voor rust 2-1 voor DSS door een doelpunt van Tromp. In de tweede helft was het weer Heyselaar die voor DIO gelijk maakte en in de 2-2 score kwam daarna geen wijziging meer. Het derde gelijke spel kwam in Spaarndam tot stand waar de club van die naam WH een kostbaar puntje ontfutselde. Mens had Spaarndam de leiding gege ven maar nog voor rust maakte Gras voor WH gelijk en in de 1-1 stand kwam daarna geen wijziging. In de tweede klasse blijft DIOS de ranglijst aanvoeren al zijn er genoeg ka pers op de kust gebleven. DIOS versloeg Spaarnestad met 5-3. De 5-1 voorsprong van DIOS kwam nog even in gevaar maar Spaarnestads eindoffensief kwam iets te laat. Vogelenzang zegevierde in de badplaats bij TZB. Nadat de rust met 2-0 voor Vogelenzang was ingegaan door doelpunten van Warmerdam en Verhoe ven, slaagde TZB er in de laatste minuut in de eer te 'redden door Joe, 1-2. De derde kandidaat voor de bovenste plaats, DSK, moest in de rust tegen een 0-1 ach terstand opkijken in de strijd met SHS. Otte had SHS aan deze voorsprong gehol pen. Maar na rust was DSK veel sterker en met de regelmaat van de klok werd de score gewijzigd in 7-1 voor DSK. Al liance kon met een zege van 5-1 over Spaarnevogels de race met de leiders volhouden. Bij de rust leidde de Lyceum club met 2-1. Van der Veer scoorde twee maal voor Alliance. Plezier (de oud-spe ler van EDO) scoorde voor Spaarnevo gels. Na rust gaf Alliance de toon aan en door doelpunten van Hoes, Van der Veer en Van Velsen werd het 5-1 voor Alliance. Heemstede liet zich door Nieuw Vennep in de tweede helft verrassen. Na een 0-0 ruststand werd het door Vas- tenhoud en Boelee 2-0 voor de Vennepers. En SVY bleef met 5-2 de meerdere over Vliegende Vogels nadat de rust al een 4- 1 voorsprong voor SVY had laten zien. Bos 2x en Lips 3x scoorden de IJmuider doelpunten. IA 2A DCO 5 8 DIOS 5 10 THB 5 7 Vog.zang 5 9 WH 4 6 DSK 5 8 Geel Wit 5 6 Alliance 5 7 DSOV 3 4 SVIJ 5 7 DSS 4 4 Nw.-Vennep 5 5 Spaarndam 4 4 Sp.stad 5 5 EHS 4 3 Heemstede 5 4 Terrasvog. 5 3 Sp.vogels 5 2 DIO 5 2 VI.vogels 5 2 BSM 4 1 TZB 5 1 SHS 5 0 PAARDERENNEN Het 5-jarige Ierse paard Tarqugan, gereden door Bill Williamson, heeft de zaterdag gehouden Cambridgeshire Stakes, een handicapren over 1800 meter, gewonnen vóór de 4-jarige Karelia. Uit het veld van dertig paarden ter de rug leidde Duinwijck dus met 3-2 en was nog veel mogelijk. Doch in de resterende dubbels ondervond Duinwijck een niet al te grote tegenstand. Met Mal- lant en Ridder won Duinwijck een meer snel dan fraai herendubbel (15-13 en 15-8) en de gemengddubbels wonen de Duin- wijckers met 15-8 en 15-9. Velsen profiteerde tegen de Kortenaer van de afwezigheid van Henriette Ernst en eindigde op 4-4. Connie Visman won met 11-7 en 11-2 van mevr. Dezentjé en Loes Mossel klopte mej. Alberts met 11-5, 11-12 en 11-5. Het damesdubbel wonnen de Velsenaren met 15-5 en 17-14. Het vierde punt kwam door toedoen van Connie Vis man en Pirn Seth Paul, die in zijn single de eer moest laten aan Henk Weijs. Ragazzi won met 6-2 van HBC en blijft de concurrente van Duinwijck. Stand in de hoofdklasse: Duinwijck en Ragazzi 3-6, Haarlem en de Kortenaer 3-2, HBC en Velsen 3-1. Hmderloné-Zwi t*»rt. 4 §ey*m M-Uoföj*. Q, W«rder-M8»ch. 18M N. Schcike'W-Hamb.SV Antwerp-FC f»ld*n-ta*r*«h. tkainq i».-0*»*»J«i*« Het aantal deelnemers aan sporttoto 9 bedroeg 743.872. Zij legden voor een to taal bedrag van 1.034.595 in. Voor de eerste prijs van 187.779 waren zondag avond reeds 22 meldingen binnengekomen, Een groot aantal goede voorspellers meldde zich voor de tweede prijs van 102.425 en de derde prijs van 51.212. De doelverdeiger van Telstar, Heinz Stuy, is voorlopig uitgeschakeld. Hij blijkt tijdens de wedstrijd Telstar-DOS een middenvoetsbeentje te hebjben ge broken en zal daar waarschijnlijk in ieder geval de vier komende weken door uit geschakeld zijn. Als vervanger van Stuy komen in aanmerking Egner en Jense. Het programma luidt: Ere Divisie Go AheadTelstar; HeraclesPSV; SpartaMVV; DWS—Ajax; Fortuna Elinkwijk; ADOFeijenoord; GVAV FC. Twente; DOS—Willem II; Eerste divisie: NAC—Cambuur; VVV—Holland Sport; DHCSittardia; de Volewijckers Blauw Wit; NECVolendam; Eindho venXerxes; AlkmaarVelox. Tweede divisie A: GooilandVeendam; TubantiaFC. Zaanstreek; VitesseZwolse Boys; Zwartemeerde Graafschap; ZFC Wageningen; HeerenveenAGOW; H V CHilversum. Tweede divisie B NOADDFC; FC. Den BoschHermes DVS; ExcelsiorRoda JC; Haarlem EDO; LimburgiaRCH; Helmondia Wilhelmina. De koninklijke Nederlandse Atletiek Unie heeft, na een landelijk gevoerde ak- tie, haar 20.000e lid ingeschreven. De 20.000e was de 16-jarige A. Witkamp, die zich bij de junioren van de Utrechtse atletiekvereniging Hellas liet inschrijven.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 10