Morgen toernooi start in Haarlem het om Europese jeugdtitel S. Henstra - oud-voorzitter EDO- weerde zich in sectievergadering K Gemiddeld aantal kijkers bij Feijenoord vorig jaar 46.442 NSF schold f 50.000 per object kwijt aan renteloos voorschot TOTOPROGNOSE Jonge biljarters in Kroonzaal Brinkmann Ceulemans behoudt leiding in het driebandentoernooi Koeperman: wereldkampioen Derry City dreigt met terugtrekking Turners uit Japan klopten Europa Roy Emerson voert wereldlijst aan Judo-organisaties op weg naar fusie Jansen tegen Fransman Hedin Hopelijk houdt de overheid gelijke tred Gezellig voetbal bij studenten WOENSDAG 27 OKTOBER 1965 19 Waarom wel meer dan f 3000 naar de amateurs, maar geen gesprek over „terugkeer' Nu ook Guus Haak en Piet Fransen geblesseerd Terrein afgekeurd voor voetbal voor Europa Cup Tschenscher leidt duel Zwitserland-N ederland Post-Pfenninger vooraan in Dortmund Reeds 21 meldingen voor het UEFA-jeugdtoernooi Internationale prof bokswedstrijden Voorronden zaalhandbal voor de wereldtitel Exploitatie-opbrengst stadion liep op tot 769.000 Tweekamp Prins-Zuidema in het GAK-gebouw 123231132123 J. Thole van HFC: Verrassende uitslagen in koersen te Hilversum (Van onze sportredactie) De kritiek, die de heer J. van Beem geuit heeft bij voorgaande Europese jeugdtoernooien biljarten laadde op deze 59-jarige Heemstedenaar de morele plicht in eigen land te bewijzen dat het anders kon. Op 28, 29, 30 en 31 oktober moet dat bewijs geleverd worden; in Haarlem, want het is het district Haarlem, dat ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan, het toernooi heeft toegewezen gekregen, na dat Nederland van de internationale CEB het jeugdtoernooi mocht verzorgen. Het toernooi voor de jeugd, spelers tot 22 jaar, die nog niet zijn uitgekomen in de ereklasse, is nog nooit eerder in Ne derland gehouden. Het district Haarlem is dus met een primeur belast en de or ganisatie daarvan is in grote delen bij de heer Van Beem terecht gekomen. Zijn langdurige internationale ervaring op be stuursniveau komt hem daarbij uitstekend te pas. Sedert vier jaar is de Heemste denaar in volledige dienst van de KNBB als hoofd van de afdeling jeugdzaken en kadervorming ten behoeve van de jeugd. Enkele van de functies, die aan die be noeming vooraf gingen zijn: secretaris van de KNBB, secretaris-wedstrijdleider van het district Haarlem, penningmees ter van de CEB en als gevolg daarvan de benoeming tot ere-penningmeester. De totale eer van de voorbereiding van het toernooi en bij het eventuele succes komt echter toe aan het gehele district Haarlem, dat de top-biljarters onder de jeugd van Europa in de Kroonzaal van Brinkmann laat spelen. De wedstrijden beginnen donderdagmiddag en zijn ver der 's avonds en 's middags, met als aan vangstijden respectievelijk zeven en één uur, tot en met zaterdag. Zondagmiddag zijn de slotpartijen vanaf half twee. Don derdagmiddag om één uur wordt het toer nooi geopend door de burgemeester van Haarlem, mr. O. P. F. M. Cremers. Deelnemers aan het Europees junioren toernooi, dat vorig jaar in Krefeld gewon nen werd door Wirtz, een thans 22-jari- ge Duitse jongen, die in Hoorn woonde .ko men uit vijf verschillende landen. Het zijn Beckers en De Jonghe uit België, Berbe- De Belgische biljarter Raymond Ceule mans heeft de leiding behouden in het wereldkampioenschap driebanden. In de vijfde ronde heeft hij Galo Legarda van Ecuador verslagen in zestig beurten, een gemiddelde van 1,000. Zijn tegenstander bleef op 59 voor een gemiddelde van 0.983. Beiden hadden een beste serie van acht. De stand is nu: (gespeeld, punten, alge meen gemiddelde, beste gemiddelde en hoogste serie): 1. Raymond Ceulemans (België) t. Enrique Navarra (Argentinië) (Oostenrijk) Alfonso Gonzalez Colombia) Galo Legarda (Ecuador) (Japan) 7. Carlos Friedenthal Argentinië 8 Alvaro Cabrera (Uruguay) (Bolivia) 4 8 1,142 1,428 8 4 8 1,085 1,153 10 4 6 0,950 1,090 6 4 6 0,804 0,934 7 8 6 0,815 0,983 8 4 4 0.835 0.963 8 5 2 0,807 1.034 8 5 0 0.629 0.666 5 5 0 0,500 0,633 4 (Van onze sportredactie) De oud-voorzitter van EDO, de heer S. Henstra, heeft zich als lid van de alge mene vergadering van het Betaald Voet bal krachtig gekeerd tegen de verhoging van de transfersom voor amateurspelers. Het bestuursvoorstel was om het maxi mum bedrag, dat een amateurclub mag ontvangen indien een van haar spelers naar het betaalde voetbal is overgegaan te verhogen van 3000 tot 4500. De heer Henstra vond de verhoging een terugkomen op een eerder genomen be sluit, hetgeen in een andere vorm (de teruggang van de semi-profclub naar de amateurregionen) door de amateursector onmogelijk is gemaakt. Waarom, zo vroeg de heer Henstra zich af, „moet de sector betaald voetbal nu wel terugko men op het besluit om amateurs van een hogere transfersom te voorzien dan de afgesproken 3000, terwijl de amateursec tie niet wil praten over een andere terug keer van semi-profclubs naar de ama teurregionen dan die naar de vierde klas." De mening van de heer Henstra vond grote bijval van de afgevaardigden, het geen resulteerde in het verwerpen van het bestuursvoorstel. Voorbij ging het bestuur aan een andere mogelijkheid door de heer Henstra geopperd. Hij wilde de profclubs wel meer laten betalen (de ge vraagde 4500) maar met dien verstande, dat de amateurclubs dan 3000 zouden ontvangen en de resterende 1500 naar De Russische grootmeester Iser Koe perman heeft het wereldkampioenschap dammen behaald door in de in Tiflis ge speelde zestiende partij van de tweekamp met zijn landgenoot Vyatjeslav Tsjegolev, die de wereldtitel verdedigde, een remise sf te dwingen. Daarmee kwam het purt- tentotaal van Koeperman op 21, dat Tsjegolev, die op elf punten staat, in de resterende vier partijen niet meer kan be reiken. Feijenoord zit wel in de hoek waar de klappen vallen. De narigheden stapelen zich met de week op. Zondag was wel een bijzonder zwarte dag. De twee Bouw meesters betrokken in een vechtpartij Frans gewond Piet Fransen in de wed strijd tegen ADO opnieuw geblesseerd en tot overmaat van ramp Guus Haak voor lopig op de absentielijst met gescheurde enkelbanden. WERELDRECORD MOTORRIJDEN Op de zoutvlakte van Bonneville dicht bij de plaats Wendover in de Amerikaanse staat Utah heeft Kreidler met zijn hyper- gestroomlijnde „rode sigaar" het wereld snelheidsrecord in de 50 cc klasse aan zienlijk verbeterd. De i00 kg zware motor, die met roestbruine platen het aanzien heeft van een levensgrote rode sigaar, haalde over een afstand van 10 km met staande start een gemiddelde snelheid van 180,785 km/u. Het oude record bedroeg 153,452 km per uur. rian en Feuillatre uit Frankrijk, Wibiral uit Oostenrijk, Van Voornveld uit Zwit serland en Lucas en Bessems uit Neder land. Zij spelen in de spelsoorten libre (250 caramboles) en onmiddellijk daarop in het kader 47/2. (150 caramboles). Arbiters in het toernooi zijn: W. van de Berg, ere-voorzitter van het district Haarlem, M. Gobets (Alkmaar), Jacob, Sweering en De Haan (Amsterdam). Wedstrijdleiders zijn de Nederlander Kaufman en de Belg Druart, die ook directeur sportief van de CEB is. Het district Haarlem van de KNBB houdt het jeugdtoernooi in samenwerking met het sportweekcomité Haarlem. bijzondere doeleinden zouden gaan. Als voorbeelden noemde hij: de jeugdkam pen en de opleidingen van scheidsrech ters via de afdelingen. Dan zou het geld meer in zijn algemeenheid aan de ama teurs ten goede komen. Overigens verwacht de Haarlemse oud- EDO-voorzitter, dat de bij monde van hem geuite grieven tegen de verhoging, op de algemene bondsvergadering zeker nog ter sprake zullen komen. Die ver gadering is op 6 november. Het Noordierse kampioenselftal Derry City heeft met terugtrekking uit het Euro pese bekertoernooi voor landskampioenen gedreigd als het de eerste wedstrijd in de achtste finales van dit toernooi tegen het Belgische Anderlecht niet op eigen ter rein mag spelen. De Ierse voetbalbond heeft het „Brandywell" terrein van Der ry City na klachten van FK Lyn Oslo, dat in de voorronden door de Ierse club werd verslagen, afgekeurd. De ontmoeting met Anderlecht was voor 25 november in Bel fast vastgesteld. De Westduitser Tschenscher is aange wezen als scheidsrechter voor de wed strijd Zwitserland-Nederland, die 14 no vember a.s. in Bern wordt gespeeld voor de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1966. Wie hem zullen assisteren, is nog niet bekend. De stand in de zesdaagse van Dortmund zag er vanochtend als volgt uit: 1. Post-Pfenninger (Ned.-Zw.) 444 pnt. Rudi Altig-Kemper (Did) 402, 3 Lyke- Eugen (Den) 159 pnt., 4 Bugdahl-Renz (Did.) 131 pnt. De overige koppels had den vier of meer ronden achterstand. De Japanse herenturnploeg zegevierde gisteravond in Essen over een Europese selectie met 285,80 tegen 281,25 punten. In het individuele klassement werd de Japanner Nakayama eerste met 57,85 punten. Beide teams kwamen niet op zijn sterkst uit. Bij Japan ontbrak o.a. we reld- en Olympisch kampioen Endo. Eu ropa streed zonder o.a. de Rus Schaklin, de Joegoslaviër Cerar en de Italiaan Menichelli. Roy Emerson is ook in 1965 weer de meest succesvolle tennis-amateur ter we reld geweest in de ogen van Lance Tin gay, de gezaghebbende Britse tennisjour- nalist. De Australiër won twee van de be langrijkste grasbaantoernooien: Australië en Wimbledon. Hij was echter minder op dreef dan vorig jaar, toen hij ook het Amerikaanse kampioenschap veroverde, of het jaar daarvoor, toen hij de titel van Roland Garros op zijn naam bracht. Emerson leed meer nederlagen dan ge woonlijk. Hij verloor viermaal van Fred Stolle, en eenmaal van Ramanathan Krishnan, Martin Mulligan, Carles Pas- sarell en Manuel Santana. Verliezen, die zwaar wogen waren zijn uitschakeling in de halve finales van de Franse kampioen schappen door Tony Roche en in de kwart finales van Forest Hills door Arthur Ashe. De volgorde van Tingay luidt verder: 2. Manuel Santana (Spanje), 3. Fred Stolle (Australië), 4. Cliff Drysdale (Zuid Afrika), 5. Martin Mulligan (Australië), 6. Jan Erik Lundquist (Zweden), 7. Tony Roche (Australië), 8. John Newcombe (Australië), 9. Dennis Ralston (Ver Sta ten), 10. Arthur Ashe (Ver. Staten). De nummers 2, 3 en 5 van deze rang lijst kunnen bogen op 'n belangrijk kam pioenschap. Santana won Forest Hills, Fred Stolle zegevierde op Roland Garros en Martin Mulligan won in Rome. Cliff Drysdale, de man, die Nederland in de eerste ronde van de Davis Cup een lesje gaf, was finalist op Forest Hills en halve finalist in Parijs en Wimbledon. '''iiinwiiiip Delegaties van de besturen van de Ne derlandse jiu-jitsu en judo bond (NJJB), de stichting Nederlandse amateur judo as sociatie (NAJA) en de Nederlandse katho lieke judo bond (NKJB) hebben een over eenkomst getekend, waarbij de samen werking tussen deze drie judo-organisaties in het verband van de federatie van Ne derlandse jiu-jitsu en judo bonden (FNJJB), opgerieht in oktober 1963 voor de duur van twee jaar, met maximaal een jaar is verlengd. Binnen afzienbare tijd is het mogelijk te achten, dat de in de FNJJB samenwer kende judo-organisaties opgaan in een ge reorganiseerde NJJB, aangezien onder lei ding van dr. W. van Zij 11, algemeen se cretaris van de NSF, die als voorzitter fungeert van de reorganisatiecommissie de volgende resultaten tot op heden zijn bereikt: de concept-statuten van de NJJB- nieuwe-stijl zijn door de hoofdbesturen van de NJJB, de NAJA en de NKJB aanvaard en zullen in december en januari ter be handeling worden voorgelegd aan de res pectieve buitengewone algemene vergade ringen der drie genoemde organisaties. Voorts zijn de besturen van de drie judo organisaties het eens geworden over de hoofdpunten van de inhoud van het huis houdelijke reglement. Ten slotte is over eenstemming bereikt over de grondslagen die de basis vormen van een drietal over eenkomsten, te weten tussen de Neder landse Katholieke Sport Federatie en de NJJB, tussen de Nederlandse vereniging van jiu-jitsu en judo leerkrachten (NVJJL) en de NJJB en tussen de Ne derlandse vereniging van judo oefenmees- ters (NVJO) en de NJJB. Na de buitengewone algemene vergade ringen zullen de hoofdbesturen der drie samenwerkende judobonden met de reor ganisatiecommissie tezamen komen, ten einde mogelijke aanvullingen op de bepa lingen of voorgestelde wijzigingen te be spreken en datum en plaats vast te stel len van de fusie-bijeenkomst en de hier voor te volgen procedure. De Europese voetbalunie (UEFA) heeft voor het 19e UEFA-jeugdtoernooi dat in 1966 in Joegoslavië wordt gehouden tot dusver 21 meldingen binnengekregen. Na vier of vijf kwalificatiewedstrijden, dat hangt van het wel of niet deelnemen van Zweden af, worden 16 landen tot het eind- toernooi toegelaten. De loting wordt op 12 november in Ztirich verricht. Naast Ne derland meldden zich Oost - en West-Duits- land, Belgie, Bulgarije, Engeland, Frank rijk, Italië, Joegoslavië, Oostenrijk. Polen, Portugal, Roemenië, Schotland, Zweden, Zwitserland, Rusland, Spanje, Tsjechoslo- wakije, Turkije en Hongarije. Maandag 8 november organiseert pro motor Theo Huizenaar in de Rotterdamse Rvièrahal een internationaal bokspro gramma. In de hoofdpartij van de avond komt de jonge weiter Aad Jansen over zes ronden uit tegen de Fransman Ge rard Hedin. De tweede profpartij gaat over acht ronden tussen de Amsterdamse bantam Gerard Berkhout en Jacques Jacob (Frankrijk). Berkhout en Jacob hebben al tweemaal tegenover elkaar gestaan, In beide gevechten kwam het echter niet tot een beslissing. In het bijprogramma, boksen enkele vooraanstaande Nederlandse amateurs Moulijn zal vanavond een „solo" weggeven. Aan deze Rotterdammer wordt door de VPRO-televisie een uitzending van een half uur gewijd. Ook Flinkevleugel (hier in duel met Moulijn) zal zijn mening over Mou lijn geven. Het wedstrijdprogramma dat Neder land moet afwerken in de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap zaalhandbal 1967 (heren), waarvan het eindtoernooi in Zweden wordt gehouden, is thans bekend. De data van de wedstrij den, die Nederland dat met België, West-Duitsland en Zwitserland in een groep is ingedeeld moet spelen, luiden: 11 december: Zwitserland-Nederland (in Bazel), 26 februari: Nederland-Zwitser land (in Amsterdam), 7 januari: Neder- land-België, 12 maart: België-Nederland, 30 januari: Nederland-West-Duitsland (in Den Haag), 11 februari: West-Duitsland- Nederland. De eerste centrale training als voorbe reiding op de ontmoeting tegen Zwitser land wordt 6 en 7 november in Amers foort gehouden. Het bestuur van stadion Feijenoord N.V. is tevreden over de resultaten van het boekjaar 1964-'65, dat op 30 juni werd afgesloten. Het totaal aantal toeschou wers, dat het stadion bezocht is weer ge stegen, nl. tot 1.100.484, nadat het vorig jaar gevoelig was gedaald tot 901.044. Het aantal wedstrijden bleef gelijk. De com petitiewedstrijden werden bijgewoond door 696.626 bezoekers, hetgeen neerkomt op een gemiddelde van 46.442 bezoekers per wedstrijd, een aantal dat nog niet eerder werd bereikt. Een en ander blijkt uit het verslag, dat de directeur, de heer F. de Kimpe, in de jaarlijkse aandeel houdersvergadering heeft uitgebracht. De gunstige resultaten moeten worden toegeschreven aan het feit, dat de vroe gere successen van het eerste elftal van In het Olympisch Stadion in Amster dam is gisteren een zeer prettige bij eenkomst gehouden. Daar deelde de Ne derlandse Sport Federatie mee, dat van alle renteloze voorschotten, die tot nu toe door de NSF uit de toto-pot werden ver strekt, 50.000 per object werden kwijt gescholden. De voorzitter van de Nederlandse Sport federatie, jhr. mr. A. Feith, en de pen ningmeester. drs. S. C. Bakkenist, waren de hoofdfiguren van deze feestelijke bij eenkomst. Het geld was bestemd voor een aantal vertegenwoordigers en sportstichtin gen, die heel blij waren met de goede gaven en van wie sommigen „iets terug wilden doen" in de vorm van een legpen ning, een boekje, een foto-serie. Het komt er eigenlijk op neer, dat het met de nationale sporttoto zo goed gaat, dat de N.S.F. het binnenkomende geld weer zo gauw mogelijk de deur uit wil werken. Daarom is besloten van alle ren teloze voorschotten, die zij voor de bouw, aanleg en verbetering van sportaccommo daties had verstrekt, 50.000 gulden per ob ject kwijt te schelden. Na de toespraken konden de cheques aan de bestuurstafel worden afgehaald. Het betrof een aantal van 52 objecten, waarvoor een totaal bedrag van 4.301.733 aan renteloze voorschotten was verstrekt en waarvan nu 2.150.733 werd kwijtgescholden. De heer Bakkenist deelde mee, dat in de periode 1961-1964 11,5 miljoen gulden door de NSF toegewezen was als steun bij de bouw en aanleg van sporthallen, velden, zwembaden enz., waarvoor in to taal 60 miljoen gulden is geïnvesteerd. 20 procent is dus door de NSF bijgedra gen. „Hieruit blijkt, dat wij wat hebben ge daan. Hopelijk wil de overheid, die toch de verantwoordelijke instantie is, het ha re doen om gelijke tred met ons te hou den", voegde de heer Feith er aan toe. sportclub Feijenoord in het seizoen 1964 '65 nog werden overtroffen. Niet alleen behaalde Feijenoord het landskampioen schap, maar ook legde de sportclub beslag op de KNVB-beker. „Helaas moest Feije noord door de deelneming aan het toer nooi om de Europa-Cup voor landskam pioenen afzien van het recht jm mee te spelen in het toernooi om de Europa Cup voor bekerwinnaars", zo stelt de di recteur spijtig vast. De exploitatie-opbrengst van het stadion is door een en ander aanzienlijk gestegen, nl. van ƒ670.000 tot ƒ769.000. De rente baten namen toe tot 38.000 20.000). De algemene kostenstijging deed zich ook in het stadion gelden: de bedrijfskosten, die over 1963-'64 nog 413.000 vergden, geven een toeneming te zien tot 506.000. De hogere bedrijfskosten werden echter vol ledig gecompenseerd door de hogere ex ploitatie-opbrengst. Voor afschrijvingen op de vaste activa werd 113.000 109.000) bestemd en voor belastingen werd 88.000 84.000) aan de reserve toegevoegd. Het vernieuwingsfonds kon hierna met 100.000 90.000) worden ge doteerd tot 1.02 miljoen. Evenals vorige jaren werd in ruime mate aandacht besteed aan het onder houd van het stadion. De heer De limpe deelde nog mee dat ook voor het lopen de seizoen 1965-'66 geen grootscheepse nieuwbouwplannen op stapel staan. Wel wordt voortdurend aandacht gegeven aan een verbetering van de bestaande accom modatie. Het ligt niet in de bedoeling het aantal zitplaatsen verder uit te breiden. De partijen voor de beslissingsmatch om het schaakkampioenschap van Neder land tussen Lodewijk Prins en Coen Zui- dema zullen in de maand november op vier zaterdagen in het GAK gebouw te Amsterdam worden gespeeld. Er is een middag- en een avondzitting. De beide schakers eindigden bij het onlangs gehou den kampioenschap van Nederland met een gelijk aantal punten bovenaan. (Van onze sportredactie) Het eeuwenoude en sinds lange tijd „universitaire" Delft is voor student J. P. F. M. Thole het pitto reske decor waartussen zich zijn dagelijkse leven momenteel af speelt. Drie maal per week echter onderbreekt hij het ritme van dit levenspatroon om zich serieus toe te leggen op het voetbalspel. De eerste keer, iedere donderdag avond, traint hij, de tweede maal speelt hij competitie in het eerste elftal van HFC. En sinds een week is daar nog één bijeenkomst bijge komen vanwege zijn verkiezing in het nationale studententeam. „Het is altijd een gezellige boel met die lui", zegt hij, „ik voetbal bijzonder graag in dat „Oranje"- elftal. Er is tenminste geen „moe ten winnen" zoals bij het profteam en onze coach P. Langelaan heeft altijd reuze schik in en tijdens on ze duels. Ja, we maken er beslist een gezellig feest van maar onder de wedstrijd zijn we verdraaid se rieus. Het peil van „ons" elftal, er is de laatste tijd een vaste kern van een man of acht, vandaar „ons" elftal, is daardoor hoger dan men in den lande wel denkt. Eerste klas zo, denk ik. Of ik aspiraties koester hog hoger ■Op te willen? Prof vnSgt u? Neen, ik blijf altijd amateur. Mijn studie prevaleert. Natuurlijk zou ik best hoger op willen hoor, begrijp me goed. Maar het zal gewoonniet gaan. Daar heb ik de tijd niet voor, tegenwoordig. Ik zou het trou wens unfair vinden t.o.v. HFC, waarin ik al vanaf mijn negende jaar speel, om nu nog weg te gaan. Neen dat niet meer". De nog jonge student in bouwkun de, hij is 21 jaar, bruist van levens lust. Reeds vroeg kwam zijn voet baltalent naar voren en werd hij vaste keus van de hoogste elftallen van zijn vereniging. Zo belandde hij lis zeventienjarige al in het vlagge- elftal van de Koninklijke. Het voet ballen is zijn grootste hobby: „Ik blijf voorlopig nog jaren spelen. Het is voor mij een prettige ont spanning ook al zou ik niet meer voor hét eerste in aanmerking ko men. Als ik vrij heb zondags dan ga ik wel eens bij de profs kijken. Alleen RCH maar. Die voetballen tenminste attractief. Neen bij Haar lem of EDO ga ik nooit kijken. Geen goed voetbal en geen fijne sfeer. Ik vind het daar maar niets, zeg. Ze doen er beter aan te sa neren in Haarlem door te fusio neren of iets dergelijks." Thole, die hiermede figuurlijk gesproken de reeds oude stenen aangeeft (hoe kan het ook anders: hij studeert bouwkunde) waarop modern ge bouwd kan worden, voorspelde de volgende cijfers: Go Ahead—DOS -1 TelstarHeracles 3 PSV—Sparta 3 MVVDWS2 AjaxFortuna '54 1 ElinkwijkADO 2 FeijenoordGVAV 1 FC Twente—Willem II 1 Holland Sport—DHC 3 Blauw Wit—NEC 3 VolendamEindhoven 1 Velox—RBC 1 DFCDen Bosch 2 De uitslagen van de dinsdagavond in Hilver® sum gehouden draverijen luiden: Cilo-prijs: 1. Edelpapegaai S. (J. van Dooye® weerd); 2. Exclusif du Commerce; 3. Emprit S, Toto: win. 1,60 (stalverbandpl. 1,30, 1.20, 3,koppel 3,40, cov. f 2,40. Euterpe-prijs: 1. Cecilia Magowan (W. van de? Tijl); 2. Bea; 3. Bloemsaat K. Toto: win. 4,60, pl. f 1,50, 1,50, 2,50, koppel 16,60, cov. 5,60, trio 487,60. Erato-prijs: 1. Diplomaat (F. van Leeuwen); 2. Dita Pluto; 3. Dorita Spencer. Toto: win 2,80, pl. 1,90, 2,20, koppel 14,70, cov. 4,60. Thalia-prijs: 1. Pigh Life 2 (M. Vergay). 2. Z the Saint; 3. Bravour S. Toto: win. 1.60, pl, 1,30, 2,60, 1,30, koppel 9,40, cov. 8.40. Urania-prijs: 1. Duchesse Mac (P. Koppejan); 2. Boyke van Our Bonni; 3. Bona Dea Wilkes J. Toto: win. 8,80, pl. 3,70, 5,70, 4,koppel 2,30, cov. 6,70, trio 2122,80. Neptunus-prijs, le afd.: 1. Canard S. (J. Wage naar Jr.); 2. Zita Belwin; 3. Anita. Toto: win. 2,20, pl. 1,90, 2,30, 1,50, koppel f 4,80, cov. 9,30. Neptunus-prijs, 2e afd.: 1. Blackfoot van 's Gravenhof (E. Leeman); 2. Antilope R.; 3. IJselstein Belwin. Toto: win. 8,40, pl. 2,50, 2,60, 3,40, koppel 12,90, cov. 7,50. Centra-prijs, le afd.: 1. Adeltraut M. (M. Bouwhuis); 2. Bretteur P.; 3. Bento. Toto: win. 24,70, pl. 2,20. 1.50, 2,10, koppel 13,70, cov. 8,10 trio 339,40. Centra-prijs, 2e afd.: 1 Zoon van Hea Scott (H. Streng): 2. Brahmapoetra: 3. Bonny Gregor M. Toto: win. f 11.10, pl. 2,40, 1,30. 1.90. koppel f 12,40, cov. f 7,40. Totale omzet 182.948,

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 19