wmm goed nieuws j/oor cacao liefhebbers! Waarom u voor een aparte mantel beslist naar Voss moet.** Pas-Tunette voor modieuze, prijsbewuste vrouwen GEBR. ZOET N.V. LAVO ALL-ROUND VERTEGENWOORDIGER Vrij Dag VoorDeel Hllll fi|Élll Nu allemaal elke dag Droste cacao DONDERDAG 28 OKTOBER 1965 10 11 llilllpll I De moderne vrouw wil modieus ge kleed gaan en toch niet duur uit zijn. Pas-Tunette helpt haar daarbij met modieuze foundations,die hun prijs waard zijn. Pas-Tunette! Mode, die u niet kunt missen. PARKLAAN 129/131 - HAARLEM Wilt u dat wij uw advertentie zo goed mogelijk verzorgen Zorgt u er dan voor dat uw advertentie zo vroeg mogelijk in ons bezit is Omdat Voss niet alleen praat over apart. Voss durft mantels te brengen, die metterdaad anders zijn. Zoals dit heel bijzondere, modieuze model! Apart betekent bij Voss óók: de stijl, de allure en klasse van heel exklu- sieve Mode.Voss brengt zijn mantels in de prijsklasse van 79,- t/m 325,-. Hebt u een bank- of girorekening? Maak 't u dan gemakkelijk! Informeer bij Voss naar de mogelijk heid om te kopen op rekening via een Voss-Creditcard. Het paspoort voor makkelijk en modern kopen. ALLEEN GELDIG VRIJDAG 29 OKTOBER Frambozen' 150 cm. breed, per meter moet. Slechts Draion APART EN NIET DUUR £*pï X^xï:- 'x'iviv t Allernieuwste: gehéél doorgestikte bouclé. Col van White-coat. Maten 36 t/m 44. 169, Deze jonge vrouw loopt heel wat winkels in en uit vóór ze wat koopt. Pas-Tunette is haar foundation-merk. Dat vindt ze modieus en redelijk in prijs. Heus, mode hoeft helemaal niet duur te zijn. Droste verpleegstercacao in prijs verlaagd! Nu kunt u vaker profiteren en op Droste cacao trakteren. Heerlijk zo'n kop geurige, pittige cacao. Oe heerlijkste cacao is nu zo voordelig. Droste cacao - 'n eeuw kwaliteit! heeft plaats voor die kan aantonen over de juiste pioniersgeest te beschikken om een hem toe te wijzen rayon intensief te bewerken. Zonder aanwijsbare verkoop-resultaten op automobielgebied onnodig te solliciteren Leeftijd 25-40 jaar. Sollicitaties aan ons adres: Telefoon 02500 - no. 13.854 A 534 Bureaulamp. Moderne vormgeving, 'n Sieraad op uw bureau, maar ook in uw salon of hulskamer. Kap en voetstuk grijs ge moffeld, stang nikkel. Winkelwaarde 45.- In uw warenhuis slechts De bekende 4 35 literkruik Bertina Vermouth. De originele Italiaanse import per literfles ^98 Sherry no. 121. Eigen import, 'n Heerlijke sher ry, per fles j 95 Lycra pantie met lang pijpje. Voor- en achter pand zijn extra verste vigd. U kunt deze pantie gemakkelijk dragen onder een pantalon of strakke kleding. Maten: medium, large en extra large. Een zeer voordelige aanbie ding van uw warenhuis dames-onder blouse. Model met V- hals, afgezet met een fijn kantje en kort, ingezet mouwtje. Gebreid in een apart fantasie motief, kleu ren: wit en zwart. Maten 42 t/m 52. M. 46 t/m 52 Bedbank. Deze houten bedbank, wit gelakte uit voering, met geperforeer de hardboard bodem, ver zekert u een stevige lig ging. Sterke, solide uit voering. Maat 80x190. met 2 laden 87.50 4 kleuren ball-point, ons bekend, volauto matische model. U kunt met deze ballpoint blauw, rood, groen en zwart schrijven. Handig en on misbaar voor iedereen, die veel schrijven 3/4 tricot nylon kap- sterjas of huishouddus- ter. Model met 3/4 mouw kraag, revers, 2 opgestik te zakken en band In de rug. U kunt kiezen uit 7 modetinten. w.o. wit. Makkelijk te wassen, vlug Uni geverfd lakenfla- nel. Een heerlijke, zachte, dubbeldons kwaliteit. Verkrijgbaar In de kleu ren: wit, geel, rose en bleu. Voor 2 pers. lakens, 175 cm. breed, p. mtr. lakens, Lambswool herenpull- over. Deze heerlijke, warme pullover brengen- wij met V-hals in de kleu ren marine, lichtgrijs en middengrijs. Maten small en medium. Een zeer voordelig oriisle. Slechts Beuken sjoelbak. Flink formaat, n.l. 180 cm. lang. 30 schijven. Een leuk ge zelschapsspel voor jong en oud. Uw warenhuis helpt u nu reeds voorde lig kopen voor straks Clipper. Een tas voor een moderne man. Zeergroot model. 45 cm., 2 binnen- vakken, geheel gevoerd. Koper, verstelbaar slot. Brede soufflé, dus veel ruimte. Vervaardigd van prachtig ruw leder, In zwart of Rotan fauteuil. Gezellig kulpmodel, met zwartsta- len onderstel. Een stoel tje, dat u kunt gebruiken als bijzet, maar ook In de kamer van uw zoon of dochter. Misschien een Idee voor 5 december?

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 10