Quicksilver S liet in hoofdnummer weer zijn sprankelende klasse zien T esselaar raadpleegt helderziende Koploper Alliance door Hurley op 1-1 gehouden 1 ■■i Zwaargewicht judoka Ruska nam revanche op Gouweleeuw Boude wijn Ridder de sterkste N.-Hollandse badmintonspeler Agnes Geene overtroefde Imre Rietveld I 3 8 11 Winterseizoen geopend met zeer goed bezette koersen Favoriet Germano viel terug naar vierde plaats Interesse voor „vreemde" toto 1 I 1 m Geen interessante strijd om judotitels Anton Ebben tweede 11 Tj T IÉ Bit Pil lil n MAANDAG 15 NOVEMBER 1965 A matrices Mager programma in eerste klasse west f JÈ i 4 KI *i MMU-lienn» Bi 11 lm FC tt 12 Mi B\ 1 llllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllillllllllllllliil'llllllllillllllllllllllllllllllllllllllllilllllllillHlilllllllllllllllH (Van onze sportredactie) De Grote Jubileum Prijs is gisteren in het Hilversumse sportpark het luisterrijke hoogtepunt geworden van een prachtige en bijzonder druk be zochte koersdag. Ruim 130 dravers verschenen aan de start om te gaan strijden voor de vele schitterende ex tra prijzen die op deze openingsdag van het winterseizoen beschikbaar werden gesteld door de eigenaren, lid van de jubilerende eigenarenvereni- ging De Drafsport. Alleen aan prijzen geld was er voorts nog 52.000 gulden te verdienen. „Good old" Quicksilver heeft dit onge twijfeld geweten. Stond hij in de „cóte eventuel" voor winnend op ruim drie gulden genoteerd tegen dé favoriet, de Italiaanse hengst Germano, in dit door 15 sterke paarden bezette hoofdnummer, op ruim V/2 gulden, in de koers bewees hij opnieuw nog altijd de sterkste hengst te zijn. Veertig meter moest de dappere strijder uit Otterloo met, hoe kan het ook anders, Jan Wagenaar jr. als kundig bestuurder op de sulky, voorgeven op cracks als Germano, de Duitse hengst Ultimatum, op Z the Saint en Winston Spencer, op Anaconda en Xanthos Nar- ciso van Harry Pools. Alleen Jour de Java, zijn „eeuwige" tegenstrever vond hij aan zijn zijde. De heer G. Croiset (Van onze sportredactie) Trainer-pikeur Arte Tesselaar uit Schagen, wie vorige week door het stichtingsbestuur van de Nederlandse Draf- en Rensport voorlopig, hangen- le een definitieve beslissing, is aan gezegd niet meer als pikeur op de Ne- lerlandse banen te verschijnen, heeft )m zijn onschuld te bewijzen, een hel- lerziende in de arm genomen. Het is le heer G. Croiset uit Utrecht die in Nederland een goede reputatie geniet. De heer Croiset die in opdracht van ie heer Tesselaar met een onderzoek in deze doping affaire is begonnen en die 'joij naar de eerste resultaten hiervan vroegen deelde ons mede dat hij als voorlopig resumé, van het eerste ge- leélte van zijn onderzoek, het volgen- Ie prijs wilde geven. „Ik zie in deze voor de heer Tesse- [aar zo netelige affaire twee hoofd- ichuldigen. Duidelijker nog: twee man- ren, waarvan een de opdrachtgever is geweest tot het toedienen van doping. Deze laatste man werd tot zijn op dracht gedreven door weddenschaps motieven, welke mij nog niet geheel duidelijk voor ogen staan. De ander, de executer, is in ieder geval een zeer goede bekende van de heer Tesse laar, en wellicht de een of andere dalknecht. Het signalement van deze Hguur kan ik helaas nog niet geven. Dat komt waarschijnlijk woensdag als ik de foto's van het betrokken paard, Zus Hanover, en die van het stalperso neel in handen heb. De heer Tesselaar tomt die foto's woensdag bij me brengen. Eerst dan zal ik een „zeker" signalement van de dader kunnen ge ven". Voor de heer Tesselaar, die zich ook bij dit, voor hem tweede dopingsge- val (het eerste had betrekking op het paard Sir Parisien) volkomen on schuldig acht, is dat pas de eerste stap. Indien het onderzoek van de heer Croiset zich gunstig ontwikkelt en er een duidelijk signalement van de da der naar voren komt zal de heer Tes selaar de toto-recherche inschakelen om naar de man te gaan speuren die aan dat signalement beantwoordt. Het blijft overigens een feit dat, zou er inderdaad een dader worden gevonden, dit slechts zal gelden als verzachtende omstandigheid aangezien de heer Tes selaar reglementair verantwoordelijk is en blijft voor het toezicht op zijn paarden. r Met nog ongeveer 40 meter voor de benen stormen respectievelijk van links naar rechts Ultimatum, Z the Saint (die vlak voor de finish nog werd verslagen door Anaconda en die nog juist is te zien achter het drietal op de foto) en de winnaar van deze prachtige koers Quicksilver S. Germano is door dit fel sprin tende kopgroe pje op het laatste rechte einde overvleugeld. De start was goed en snel. Direct ont spon zich een geweldig gevecht met vele plaatswisselingen dat de duizenden toe schouwers fascineerde. Nog voor de eer ste bocht was gerond bezette Quicksilver S de achtste plaats. Jour de Java, uit stekend gecoached door Martin Vergay, volgde hem echter op de hielen maar proest 500 meter verder, naar adem snakkend, moedeloos afhakend. Quicksil ver ging daarentegen onverdroten voort met het passeren (soms 4-rijen dik) van zijn toch heus wel sterke tegenstanders. Aan kop leidde Germano, die vakkundig werd gestuurd door de scheikundig inge nieur Oosting uit Groningen. Een halve ronde gebeurde er toen niets. Een gedeel te echter waarin Quicksilver de grootste moeite had om Xanthos Narciso die in goede vorm verkeerde, voorbij te komen. Daar ook Ultimatum en Anaconda vlak voor hem naar de buitenzijde van de baan uitweken om een laatste wanhopige aanval in te zetten op de in prachtige stijl dravende Germano, en Quicksilver S bij die maoeuvre aan de binnenkant vast" kwam te zitten, gaf niemand op de volgepakte tribune de hengst ook nog maar één kans. Doch bij het ingaan van de voorlaatste bocht toonde Quicksilver S weer zijn grote klasse. Jan Wagenaar, die zag dat het zo niet zou gaan, moest hem terugnemen om Xanthos en Anaconda voorbij te la ten gaan. Toen dat gelukte, hij lag op dat moment zeker op 15 meter van Ger mano, liet hij Quicksilver de vrije hand De brave hengst voelde wat zijn meester van hem vroeg. Al zijn krachten samen bundelend spoot hij als een raket naar voren en passeerde Xanthos Narciso en Anaconda in sneltreinvaart. Voort jak kerde hij, onweerstaanbaar nu, naar de kop. Bij het uitkomen van de laatste bocht lag hij naast Germano én Ultima tum in derde positie en gezamenlijk sprintten zij het laatste rechte eind op. Germano kon het niet meer houden en viel in de fout weg. Ultimatum bood ech ter tot grote verrassing van velen heftige tegenstand. Het zou ook hem niet meer baten. Quicksilver S duldde eenvoudig niemand naast zich. Een kwart lengte voorsprong groeide uiteindelijk uit tot een volle lengte en eerst toen gaf Ulti matum de strijd op. Het was hem ge noeg geweest. Jan Wagenaar trouwens ook. De vette prijs, 7000 gulden was voor hem. Mejuffrouw France maakte in het amatricenummer over 2000. meter, in de DuBeNed Charme Prijs, haar reputatie, onoverwinnelijk te zijn, waar. Overtui gend was haar zege met Xaverius 2 ech ter niet. Na een slechte start kwam de vosruin van achter uit het veld, dat werd aangevoerd door Bosvink S, gevolgd door Bijou van 's-Gravenhof en Astrid van Peterhof, langzaam maar zeker naar vo ren, om pas op het laatste rechte einde toe te slaan. Yvonne Heny en Bosvink S welhaast zeker van de ereplaatsen, wer den in een flitsende sprint nog juist door Xaverius 2 overtroffen. Ook Piet Strooper won, op deze wijze, de eerste afdeling van het stayersnum mer over 2920 meter. Op 60 meter van de kopgroep, met de uitgesproken favo riet Duchesse Mac, gestart, bereikte hij na felle strijd met laatstgenoemde en de verrassende Astra T, geleid door S. van Dooyeweerd, toch de eerste prijs, goed voor 6500 gulden. Barry Williams won het sprintnummer op magistrale wijze met een kilometertijd van 1.20.9 min. De overige uitslagen waren: Receptieprijs: 1. Draisine (Ir. J. Oosting); 2, Circus S.; 3. Double Six Junior. Toto: win. 2,60, pl. 1,60, 3,60, 1,70, koppel 4,70, cov. 10,90 Felicitatieprijs: 1. Elli Kan (Ir. J. Oosting); 2 Edelpapegaai S.; 3. Ethel Volann. Toto: win, 21,70, pl. 6,70, 2,80, 5,80, koppel 11,20 cov. 7,10. H.H. Eigenarenprijs: 1. Zingaro (A. Borst); 2 Y Zella; 3. Alice van Hagheweyde. Toto: win, 7,60, pl. 2,70, 5,20, f 6,40, koppel 12,70, cov. 18,70, trio 17.110,40. Grote Jubileumprijs: 1. Quicksilver S. (J. Wa genaar Jr.)| 2. Ultimatum; 3. Anaconda. Toto win. 2,60, pl. 1,50, 1,60, 4,50, koppel 8,90, cov. 3,80. Du-be-ned-Charmeprijs (voor amatrices): 1. Xaverius 2 (mej. M. France); 2. Yvonne Heny; Bosvink S. Toto: win. f 10,pl. 2,10, 1,50, 1,50, koppel 14,80, cov. 4,70. Achtste Lustrumprijs, le afd.: 1. Alchimist (P. Strooper); 2. Duchesse Mac; 3. Astra T. Toto: win. 4,70, pl. 1,90, 2,70, 15,90, koppel 14,40, cov. 9,80, trio 3.324,20. De Drafsportprijs: 1. Barry Williams (J. Wage naar Jr.); 2. C. Alkestis van E.; 3. Bravour S. Toto: win. 1,70, pl. 1,20, 1,50, 1,60, koppel 5,90, cov. 6,50. Herdenkingsprijs: 1. Cecilia Magowan (W. van der Pijl); 2. Dave Fez; 3. Brün Beer. Toto: win. 5,20, pl. 1,50, 1,30, 2,40, koppel 10,50, cov. 4,40. Achtste Lustrumprijs (2e afd.): 1. Bertus van Zelda (E. Leeman); 2. Blauwe Reiger S.; 3.Calu met Bulwark; Yonker Hanover (dead heat). Toto: win. 36,90, pl. 3,40, 1,70, 1,80, 1,30, koppel 20,80, cov. 6,50, trio 1.198,50. Herdenkingsprijs: 1. Claudy Williams (L. Schoonhoven); 2. Dubbels W.; 3. Billy Boy. Toto: win. 4,40, pl. 1,60, 2,40, 2,40, koppel 9,90, cov. 5,20. Totalisator-omzet 326.815,50. In de eerste klasse west hockey zijn slechts twee wedstrijden gespeeld. Wed strijden, die HDM iets gunstiger in de kopgroep deden nestelen en die lieten blijken dat HHYC met het gelijke spel tegen Laren de kans heeft gemist om al was het maar voor een week als lijstaanvoerder te fungeren. Met de ver loren wedstrijd tegen HDM, waarbij de uitslag 2-1 minder voor de Hagenaars dan voor Leiden pleit, wordt het opnieuw moeilijker voor de sleutelstadmensen om van de onderste plaats af te komen. De stand in de eerste klasse is nu: Kampong 6-9; Hilversum 7-9; HDM 7-9; HHYC 7-9; Laren 8-8; Amsterdam 6-6; BMHC 7-6; SCHC 6-5; HGC 6-5: Lei den 8-2. In de overgangsklasse ging alleen de wedstrijd Alliance-Hurley door. Even heeft het daarbij geleken op een gemak kelijke wedstrijd voor de koplopers. Dat was na een tien minuten spelen, toen K. Balm op een goede voorzet door kon gaan en listig scoorde. Even voor het einde van de eerste helft scoorde Hurley uit een scrimmage en dat maakte de zaak voor de Heemstedenaren wel iets moeilij ker. Het bleek dat Hurley iets meer aan tempo voor de tweede helft had gereser veerd, waardoor het de verdediging van Alliance dikwijls moeilijk werd gemaakt. Niet te moeilijk echter, ofschoon T. Meyer nog een keer op de doellijn redding moest brengen toen de keeper van Alliance reeds gepasseerd was. Aan de andere zij de van het veld hoefde Hurley ook geen kou te lijden, want de aanvallen van Al liance zonder doelpuntafronding brachten Hurley ook in het nauw. Ook deze verdediging hield stand, zelfs bij het verwerken van een strafbal. De eerste klasse dames zorgde voor het volledig afwerken van het programma. Het voornaamste resultaat was wel de ne derlaag die 't Gooi op eigen veld van Am sterdam moest incasseren. Voorlopig is de eervolle gedeelde eerste plaats verloren gegaan, aangezien Voordaan een, zij het kleine, overwinning op Be Fair kon be werkstelligen. Ophieuw stelde BDHC iet wat teleur. Tot tweemaal toe liet Jo Jur- rissen zich verschalken op het springerig harde veld van RBC, alvorens nog in de eerste helft E. Bouman de voorsprong van RBC kon verkleinen. De gelijkmaker van M. Houtkooper een technisch fraai doelpunt was het loon naar werken op dit gladde veld waarop velen lang niet voluit durfden te spelen. HDM ziet nu nog sterker in de hoek waar de slagen vallen. Daar Kieviten op de Haagse dames een 4-0 overwinning be haalde, is voor HDM de weg omhoog zeer moeilijk geworden. Stand: Voordaan 7-12; Amsterdam 7-11; 't Gooi 7-10; BDHC 7-9; RBC 7-6; Be Fair 7-4; Kievi ten 7-4; HDM 7-0. leed t-Arawnal PC Mech.-Sl.Trsy «si mm Ondanks de „vreemde" wedstrijden was de belangstelling voor de toto goed te noemen: de 729.245 deelnemers legden 1.016.707,- in. De eerste prijs bedraagt 184.532,-, de tweede 100.654,- en de der de 50.327,-. Er is reeds één melding met alles goed binnengekomen. Er waren 20 kandidaten met 12 goed voorspelde uitslagen en een groot aantal met „de eerste acht". Duidelijker dan ooit is zaterdag in de Nijmeegse sporthal aan het licht getre den, dat de Nederlandse judokampioen schappen, zonder Anton Geesink en dit keer ook zonder Jan en Peter Snijders, allure mist. De enige finalepartij, die de toets der kritiek kon doorstaan was de ontmoeting bij de zwaargewichten tussen Wim Ruska en Joop Gouweleeuw, waarin de Amsterdammer met een magnifieke o- soto-gari zijn tegenstander na een interes sant gevecht ruggelings met de tatami kennis liet maken. Het was daarom interessant, omdat een jaar tevoren Joop Gouweleeuw tijdens de selectiewedstrijden voor de Olympische Spelen met bijzcjndpr klein verschil van Wim Ruska won en zich kwalificeerde voor een plaats in de Nederlandse ploeg. Het heeft de 25-jarige Amsterdammer nooit lekker gezeten. Bezeten trainde hij verder, vertegenwoordigde ons land bij de zaterdag zijn grote vooruitgang tegen de wereldkampioenschappen in Rio de Ja- Joop Gouweleeuw, die altijd een lastige neiro waar hij enorm veel leerde, en toon- judoka blijft. Agnes Geene Zaterdag en zondag werd in de bad- mintonhal in Haarlem gespeeld om de badmintontitels van het distrikt Noord- Holland. Vrijwel de gehele nationale „da mestop" was aanwezig, zodat in feite de waarde van dit toernooi ver boven het districtsniveau uitging. Het publiek ging er speciaal voor zitten toen de vedettes van ons nationale badminton, Imre Riet veld van Duinwijck en Agnes Geene van „Haarlem", het centre court betraden. Voor de zoveelste maal ontmoetten beide rivalen, in het damesdubbel partners, elkaar in een eindstrijd. Het eerste treffen tussen Imre en Ag nes (in het competitieduel Haarlem- Duinwijck) leverde een zege voor Imre op en insiders meenden dat dit een juiste afspiegeling van de huidige krachtsver houding was. Zij kregen aanvankelijk ge lijk, want in de eerste game van de eindstrijd speelde Duinwijck's eerste da me een bijzonder gave partij en had zij het lot van een machteloze Agnes volle dig in handen. Miraculeus zuiver sloeg zij de shuttle uit elke positie en het was voor de toeschouwers een onbegrijpelijk zaak en zo als later bleek ook voor Imre on verklaarbaar, dat zij vanaf de eerste slag in de tweede game, alle controle over haar slagen miste. Bij het streven Agnes van het net te houden sloeg zij haar sla gen te lang, bij het afwisselen op kort spel sloeg zij de shuttle in het net, kortom Imre miste alle zuiverhuid. Agnes had slechts de shuttle in het spel te houden en dit was haar wel toevertrouwd. Gedesillusionneerd, na een overwinning van 11-2 in de eerste game en een 11-6 nederlaag in de tweede, werd Imre Riet veld in de finalgame door Agnes voor een 10-0 achterstand geplaatst. Imre kon nog net de eer redden vóór Agnes met een spontane reactie haar blijdschap over de ze „onverwachte" zege uitte, 11-2. Boudewijn Ridder had bij de heren slechts twee games nodig om zijn clubge noot Jos Rijmers van de titel af te hou den. Jos Rijmers heeft veel talent maar mist de mentale gesteldheid om tot uit zonderlijke prestaties te komen. Boude wijn Ridder, die Rijmers met 15-8 en 17- 14 klopte, had in de halve-finale afge rekend met de Haarlemmer Loek Alders, die goed spelend de Duinwij cker tot de games dwong; 15-10, 6-15 en 15-5. In de eindstrijd herendubbel wonnen de Duin- wijckers Frits ter Weeme en Jos Rijmers in een saaie vertoning met tweemaal 15- 5 van de Velsense afvaardiging, Pim Seth Paul en Ronald Philips. Imre Rietveld en Agnes Geene, die voor de internationale toernooien voor het twee de jaar met elkaar dubbelen, ondervon den uiteraard weinig tegenstand en won nen de finale paet tweemaal 15-5 van Marja de Ridder (Duinwijck) en Felise de Nooyer (Haarlem). De beste, meest spannende partij vorm de de slotwedstrijd van Imre Rietveld en Georg Mellant tegen Felise de Nooyer en Loek Alders van Haarlem. De Duinwijc- kers wonnen met 15-3, 15-17 en 15-11. De prijzen werden uitgereikt door de voorzitter van het district, mr. J. Smit uit Alkmaar. De belangrijkste resultaten van het toernooi om de Noord-Hollandse badmin tontitels luidden: H. E., kwart-eindstrij den; B. Ridder versl. F. ter Weeme 15- 11, 15-6; L. Alders versl. P. Ridder 15- 5, 5-15, 15-8; G. Mallant versl. J. Hoeve 15-5, 5-15, 15-5; J. Rijmers versl. L. Nardten 15-12 en 15-4. Halve-eindstrijden B. Ridder versl. L. Alders 15-10, 6-15, 15-5; J. Rijmers versl. G. Mallant 15-9, 17-15. Eindstrijd: B. Ridder versl. J. Rijmers 15-8 en 17-14. D. E. kwart-eindstrijden: A. Geene versl. L. ter Metz 2-11, 11-0, 11-4 M. Ridder versl. C. Visman 11-7, 11-4 F. de Imre Rietveld Nooijer versl. M. Wolters 11-4, 11-1 I. Rietveld versl. W. Schutter 11-0, 11-7. Halve eindstrijden A. Geene versl. M. Ridder 11-3, 11-6 I. Rietveld versl. F. de Nooijer 11-3, 11-1. Eindstrijd: A. Geene versl. I. Rietveld 2-11, 11-6 en 11-2. H.D., halve eindstrijden F. ter Weeme en J. Rijmers versl. G. Mallant en R. Koutstaal 15-7, 15-12; P. Seth Paul en R. Philips versl. P. en B. Ridder 13-15, 15-6 15-9 Eindstrijd: P. Seth Paul en R. Philips versl. F. ter Weeme en J. Rijmers 15-5 en 15-5. D.D., halve-eindstrijden A. Geene en I. Rietveld versl. M. Wolters en M. de Nooyer 15-0, 15-1 M. de Ridder en F. de Nooijer versl. L. en M. ter Metz 8-15, 15-8, 15-8. Eindstrijd A. Geene en I. Rietveld versl. M. de Ridder en F. de Nooijer 15 5 en 15-5. G.D., hal4e-eindstrijden mej. F. de Nooijer en L. Alders versl. mej. M. Rid der en J. Rijmers 15-13, 17-15 mej. I. Rietveld en G. Mallant versl. mej. A. Geene en C. de Hoop 65-1 en 15-9. Eindstrijd mej. I. Rietveld en G. Mal lant versl. mej. F. de Nooijer en L. Al ders 15-3, 15-17 en 15-11.. Winnaars B-toernooi, H. E.: R. Schut (Flight) H. D. mej. H. de Kort a) Duin wijck) H.D. J. Menger en W. van Leu- sen (Velsen), D.D. mevr. A. Goyers en mej. H. de Kort (Duinwijck), G.D.; mej. O. Bark en R. Schut (Badhoeve- dorp/Flight). Winnaars C.toernooi, H. E. L. v. d. Raadt (Duinwijck), D.E. mej. R. van Schagen (Duinwijck), H.D. L. v. d. Raadt en W. Kramer (Duinwijck), D.D.; mej. A v. Gijzen en mevr. J. Blom (Den Hel der), G.D. mej. C. Veltman en H. Ven selaar (Heemskerk/Shell). Wim Ruska (rechts) in de partij tegen Gouweleeuw, die Ruska na tien minuten door o-soto-gari be sliste. De revanche voor Wim Ruska kreeg nog meer reliëf, omdat hij zijn rivaal met een vol punt uitschakelde, ofschoon hij in de beginfase van de strijd enige malen in moeilijkheden kwam. Joop Gou weleeuw, die altijd zeer defensief is, be nutte enkele malen op fraaie wijze de aanvalskracht van zijn fysiek sterkere en zwaardere opponent met een overname, hetgeen overigens niet in voordeel resul teerde aangezien dit telkens op de rand van de mat gebeurde. Het enige positieve van deze titelwed- strijden was verder, dat in de overige vier klassen enige jonge krachten zich aanmeldden en er vier nieuwe Nederland se kampioenen vielen te bejubelen. Mis schien is bejubelen het juiste woord niet, want bij de licht-, halfmidden- en midden gewichten duurden de wedstrijden 15 mi nuten en waren het aanzien nauwelijks waard. Zwijgend hebben de toeschouwers toegekeken en zwijgend de kampioenen aanvaard. Het enthousiasme en de strijd vaardigheid, die anders deze wedstrijden kenmerken, waren er nauwelijks. Bij de lichtgewichten was het de 18-jari- ge Rob Boom uit Amstelveen, die kam- pioenendoder Anton Linskens op beslis sing scheidsrechter versloeg. Van een een strijd tussen slechts 63 kg wegende ju doka's, waarvan men verwacht dat zij le vendig judo zullen laten zien, was geen sprake. Tonny Jonkman won op dezelfde wijze van Jan Boelens in het halfmidden- gewicht, zij het dat de 24-jarige Devente- naar dev partij maakte met zijn aanval lende strijdwijze. De geblesseerde Joop Mackay werd voor het eerst na een lang durige judocarrière Nederlands kampioen middengewicht. Twaalf maal stond hij in de finale en twaalf maal werd hij twee de, de dertiende keer was het raak, of schoon het publiek ietwat chauvinistisch reageerde en liever streekgenoot Wim van Dam winnaar had gezien. Ernst Eugster werd zwaarmiddengewichtkampioen door na negen minuten nieuweling Jan Mar- chand uit Gouda, die evenals Joop Mac kay, Ernst Eugster en Wim Ruska, bij An ton Geesink traint, met een o-guruma (beenrad) te verslaan. De Nederlandse ruiter Anton Ebben eindigde zaterdagavond met Kairouan op de tweede plaats in het eerste zware springconcours van het internationale in- door-concours hippique te Genève. Van de 39 deelnemende combinaties plaatsten er zich veertien voor de barrage. Lang had Ebben in deze barrage de leiding, maar door de laatste ruiter: de Duitser Kurt Jarasinski op Torro, die alles op een kaart zette, werd hij van de overwinning afgehouden. Evenals Ebben kwam Jara sinski foutloos rond, maar in een snellere tijd, 39.6 sec. tegen 43.4 van Ebben. De Duitser Hans Günter Winkler ein digde met Fortuna op de derde plaats met 0-45.0, terwijl de Engelsman Fielder zich met Vibart als vierde klasseerde met 0-48.3. De overige combinaties hadden in de barrage vier of meer strafpunten, waaronder deelnemers met grote reputa tie, zoals Schockemöhle-Exaks, Schmitz- Amsella en Schridde-Dozent.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 11