Goede rentree van Liptak en Stuy in eerste van Telstar Stormvogels in achtste duel ook ongeslagen Hebt u een rijbewijs? Dan hebben wij voor u •dicht bij huis* een goede baan! Eerste overwinning van HPC in de waterpolocompetitie Oefenwedstrijd tegen Hamborn 07 werd gewonnen Zege van Waterloo in de strijd om Zilveren Schaal Beverwijk kan IJmuidenaren niet van overwinning afhouden Operatie '55 in volgende ronde Carlos Ortiz weer wereldkampioen in het lichtgewicht Post-Simpson op kop in Brussel Van Gerven beste Nederlander in cross van Le Soir IJmond liet zich niet verrassen Prijswinnaars op „Exotica" mmmm iiuP7ms DE LICHTSTE VOETBAL SCHOEN TER WERELD QUICK VOETBALSCHOENEN MAANDAG 15 NOVEMBER 1965 13 wmmm fp ZAAfÖNSSCHE HOUTHANDS - Eechtrop's reserves in Den Helder verslagen 't SPORTHUIS Dubbel Okker-Rodriguez niet in derde ronde Het werk van een buschauf feur heeft vele aantrekkelijke kanten. Wij zullen u gaarne in lichten over onze opleidings mogelijkheden, overonze loon- en arbeidsvoorwaarden (waar onder vijfdaagse werkweek, twee weken vakantie, vrij ver voer en uitstekende sociale voorzieningen). Standplaatsen: LEIDEN, VOORBURG en HAARLEM. Minimum leeftijd21 jaar. Loopt u eens binnen op onze wekelijkse contactavonden AMSTERDAM: Elke maandag avond in het N.Z.H.-haltekan- toorMarnixstraat/Elandsgracht (Tramlijnen 7,10 en 17). HAARLEM: Elke woensdag avond in de N.Z.H.-kantine. Garage Leidsevaart 396 (Bus lijnen 3, 6, 71 en 80). Telkens van half acht tot half negen. Of vul onderstaande coupon in: Naam: Adres Woonplaats: Noord-Zuid-Hollandse Vervoermaatschappij N.V. Leidsevaart 396 Haarlem Tel. (02500) 18460 KIES EEN BOEIENDE BAAN BIJ EEN STERK BEDRIJF, KIES DE Den Hartog-Hugens in Trophee-uitslag geschrapt W ater poloprogramma Herenploeg NKGB verloor van Fransen Nationale titel voor de ruiter Henk Broeze Halve finalisten bekend voor Gustaaf-beker Loting voor Europacup zaalhandbal dames Nederland won damduel van sterk België Royale zege op punten van Bas van Duivenbode De Spartaan zegevierde in bekerfinale KNSB-schaatsduels op Jaap Edenbaan „Reisduif" herdacht overleden ere-voorzitter (Van onze sportredactie) In een wedstrijd, waarin Stuy en Liptak hun rentree in het eerste maakten op redelijke wijze heeft Telstar weinig moeite gehad om de Duitse vereniging Hamborn 07 te verslaan. Het gebeurde op Schoonenberg in een mat duel, waar in de Duitsers die door autopech een kwartier te laat arriveerden in het veld niet zoveel minder waren, maar waarin de schotkracht van de bezoekers ver be neden aanvaardbaar niveau bleef. Telstar doelpuntte wel, twee maal. Dik- staal scoorde het eerste doelpunt kort voor het einde van de eerste helft. De Vries gaf Dikstaal een pass, waarna de slanke Velsenaar doelman Scholz be heerst omspeelde en scoorde. In de twee de helft gaf Dikstaal vlak voor het einde een pass naar Althof waaruit de ver opge rukte halfspeler langs Scholz'schoot. Indrukwekkend voetbalde Telstar overi gens niet. Trainer Gaspar greep de gele genheid dan wel aan om wat te experi menteren, maar veel duidelijker zal de juiste samenstelling hem nu nog niet voor ogen staan. Dat juist Kort hij schoot na 25 minuten spelen naast uit een straf schop, die door scheidsrechter Bom was toegekend omdat Carlos tegen de grond was gelopen door twee Duitsers matig op dreef was, had voorts een ongunstige invloed. Voor rust liet Gaspar Van Eg- mond op de halfplaats spelen, diep in de tweede helft schakelde hij Brom daarvoor in; verschil was niet waarneembaar. In de voorhoede liep De Vries in de eerste helft verloren rond op de rechtsbuiten plaats en deed Van Wijk dat in de twee de helft in nog heviger mate. Zorgen dus nog genoeg voor de tnainer van de Vel- senaren. Zorgen ook voor Franz Fuchs, die na zijn Nederlandse periode, bij on der meer Blauw Wit en Feijenoord, thans bij het Duitse Hamborn ook niet de ideale spelers voor een sterke formatie heeft. Ruim 1500 toeschouwers woonden de oefenwedstrijd bij. In Apeldoorn speelde tweede divisieclub AGOVV zondag tegern Hamborn 07. De Duitsers wonnen toen met 1-0.. Bij rust In de strijd om de Zilveren Schaal heeft VSV een 4-1 nederlaag geleden te gen derdeklasser Zandvoortmeeuwen dat de gehele wedstrijd de betere ploeg was. De Zandvoorters die evenals de VSV-ers op hun sterkst uitkwamen, namen in de eerste helft door Koper en A. Stobbelaar een 2-0 voorsprong. Direct na de hervat ting verhoogde Stobbelaar de voorsprong tot 3-0, waarna Carton voor VSV de eer redde. Vlak voor tijd scoorde Stobbelaar zijn derde treffer, waardoor Zandvoort meeuwen een verdiende 4-1 zege boekte. Waterloo speelde in hetzelfde toernooi een uitwedstrijd tegen NAS en kwam evenals de gastheren met een groot aan tal invallers in het veld. Het NAS-terrein bleek moeilijk bespeelbaar en al lag het spelpeil niet hoog, toch werd het een aan trekkelijke wedstrijd die in de laatste se conde door Waterloo werd gewonnen. NAS nam de leiding, maar nog voor rust scoor de Pul de gelijkmaker (1-1). Na de her vatting kwam NAS weer voor, nu door een doelpunt van Van Rooyen. Een kwartier voor het einde bracht Van Voorde Water loo weer op gelijke hoogte met NAS (2-2) en in de laatste seconde er werd niet meer afgetrapt scoorde Ketting uit een voorzet van Van Vuuren de winnende tref fer voor Waterloo. In het toernooi om de Zilveren Schaal, die door de afdeling Haarlem van de KNVB beschikbaar is gesteld, zijn de clubs nu bekend, die in de tweede ronde uitkomen: Renova, Bloemendaal, Con cordia, Ripperda, Zandvoortmeeuwen en Waterloo. Dit weekeinde is alleen door de reser ves van Eechtrop gespeeld. In het hoge noorden, bij Hermes in Den Helder had Eechtrop aanvankelijk het initiatief. Dit werd uitgedrukt in een doelpunt door H. v. Meurs met een prachtige push uit een korte hoekslag gemaakt. Hermes liet zich hierdoor niet uit het veld slaan en wist tot aan de rust op gelijk niveau met haar gasten te blijven. Technisch iets be ter en in hoger tempo werd de tweede helft gespeeld, waarin uit een scrimma ge voor het doel van Eechtrop de gast heren hgt winnende doelpunt scoorden Eechtrop kwam wel tot een fel eind-of fensief, maar niet meer tot de gelijkma ker. Carlos werd na vijfentwintig mi nuten voetbal tussen Telstar en Hamborn 07 door'twee Duitsers ten val gebracht in het strafschopge bied. De toestormende Dikstaal (l.) slaat met verwondering gade wat het daardoor ontstane beeld is. Kort zou de toegekende strafschop missen. was de stand nog (PO. Het veldspel van de Duitsers was over het algemeen beter en leidde in de tiende minuut na rust tot het enige doelpunt dat door Koenen werd gescoord. De Apeldoomers kregen meer schietkansen, maar zij faalden in de af werking. De wedstrijd werd door slechts 500 toeschouwers bijgewoond. Stormvogels heeft in de uitwedstrijd te gen Beverwijk zijn achtste achtereenvol gende overwinning behaald. Na een aan vankelijk gelijkopgaande strijd rust 0-1 voor Stormvogels door een fraaie treffer van Wortel bleek de IJmuidense ploeg in de tweede helft de meeste inhoud te hebben: halverwege de tweede helft ver hoogde Slinger de Stormvogels-voorsprong tot 0-2, dezelfde speler zorgde vijf minu ten later voor 0-3, waarna middenvoor Cleeren kort voor tijd de eindstand op 0-4 bepaalde. Stormvogels heeft het bij Beverwijk niet cadeau gekregen. De jonge Beverwijk- ploeg bood lange tijd goede tegenstand op het harde en dus moeilijk bespeelbare ter rein. In de eerste helft was de thuisclub minstens even gevaarlijk als Stormvogels dat zonder rechtervleugel opereerde. Rechtsbuiten Maarleveld en rechtsbinnen Slinger tegen zijn oude club hadden kennelijk hun dag niet en brachten er in die eerste drie kwartier bitter weinig van terecht. Gelukkig voor de bezoekers had linksbinnen Wortel er bijzonder veel zin in, terwijl ook linksbuiten Glas een prima partij speelde. Bij Stormvogels moest het gevaar dus van links komen, bij Beverwijk was rou tinier Ketting de gevaarlijke man. Ook middenvoor Numan speelde een goede partij, maar Stormvogels-spil De Boer stak in ongenaakbare vorm en gaf Nu man weinig ruimte. De gehele IJmuider verdediging was overigens bijzonder goed op dreef. De eerste goede kans kreeg Stormvogels na 20 minuten spelen, toen Wortel binnen het strafschopgebied een vrije trap mocht nemen die hij echter naast schoot. Direct daarop kogelde Ket ting tegen de lat. Zes minuten later mocht Wortel weer een vrije trap nemen, nu buiten het strafschopgebied. Ditmaal had de Stormvogels-linksbinnen succes: met Advertentie Worldmark with thé block® verkrijgbaar bij KENNEMERLAAN 94, TEL. 4071. IJMUIDEN een fraaie boogbal versloeg hij het Be- verwïj k-muürtj e en doelman 'Vah de Does (0-1). Een scherp door Hille genomen corner bracht gevaar voor de Stormvo- gels-veste, waar rechtsback De Vries echter op de doellijn redde. Kort voor rust kopte Ketting nog eens net over de lat. In de tweede helft had Beverwijk aan vankelijk het beste van het spel. De Stormvogels-rechtervleugel bleef falen en na tien minuten moest doelman Los red den na eeh doorbraak van Hille. Halver wege die tweede helft viel de beslissing en merkwaardig genoeg was het de fa lende Slinger die daarin een werkzaam aandeel had. Linksbuiten Glas kreeg de bal vrij op de linkervleugel en gaf de bal aan Slinger die van buiten het straf schopgebied ineens raak kogelde (0-2). Vanaf dat moment was Beverwijk ver slagen. De ploeg ging wat harder spelen begon te mopperen en Stormvogels werd sterker en gevaarlijker. Een kwartier voor tijd kreeg doelman Van de Does een schot van Wortel niet onder controle, Cleeren hinderde de doelman en Slinger kon zijn tweede doelpunt scoren (0-3) Twee minuten voor het eindsignaal scoorde middenvoor Cleeren uit een vrije trap die door De Vries werd genomen, 0-4. De stand in de derde klasse A luidt nu Stormvogels 8 16 HSV 8 8 Alc. Victrix 7 10 DTS 7 7 Schagen 8 10 Beverwijk 7 5 ADO '20 8 8 Flevo 8 5 RKAFC 8 8 Egmondia 7 4 VIOS 8 8 CSV 8 3 Operatie '55 is met succes door de voorronde van het toernooi om de Euro pese beker voor de landskampioenen zaal handbal gekomen, ondanks de nederlaag, die de Hagenaars zaterdagavond in de tweede wedstrijd, welke in Portugal werd gespeeld, tegen de FC do Porto leden. De Portugezen zegevierden met 22-17 na een voorsprong van 13-6 bij de rust. Door betere doelcijfers Operatie '55 won de thuiswedstrijd met 19-10 gaan de Hage naars echter over naar de volgende ron de. De Nederlandse tenniskampioen Tom Okker is in de tweede ronde van het he ren-dubbelspel in de kampioenschappen van Nieuw Zuid-Wales uitgeschakeld. Met als partner de Chileen Rodriguez, die kort tevoren in dezelfde ronde van het heren- enkelsjpel met 2-6, 1-6, 5-7 was verslagen door de Australiër JPhillips-Moore, verloor Okker in vijf sets van het Australische paar Cottrill-Ruffels. De setstanden ware 10-8, 2-6, 5-7, 6-4, 6-2. Okker won met de Australische Gail Sheriff met 6-2, 6-2 van de Australiërs Subs-Langsford. Calros Ortiz, de 29-jarige bokser uit Por to Rico, heeft zaterdagavond te San Juan in een spectaculair gevecht de wereldti tel boksen in het lichtgewicht heroverd op de 22-jarige Panamees Ismael Laguna, aan wie hij op 10 april van dit jaar zijn kroon verloor. Ortiz werd winnaar op pun ten, een beslissing, die eenstemmig door scheidsrechter Rockey Marciano, de oud wereldkampioen zwaargewicht, en de twee juryleden werd genomen. Het was Laguna's derde nederlaag in de 43 ge vechten, die hij tot nu toe leverde. Ortiz, die in april 1962 te Las Vegas op de Ame rikaan Joe Brown door een puntenzege voor de eerste maal de wereldtitel in het lichtgewicht veroverde, heeft thans 45 overwinningen op zijn recordlijst staan te genover vijf nederlagen en een onbeslist. Advertentie IJC 12.03 De Nederlands-Engelse combinatie Pe ter Post-Tom Simpson had vanmorgen vroeg bij de neutralisatie opnieuw de lei ding in de zesdaagse van Brussel. Het duo had 191 punten. Op een ronde volgden Voor de tweede achtereenvolgende maaf zegevierde de Belg Henri Clerckx zondag op het vliegveld te Evere bij Brussel in de cross van Le Soir. Henry Clerckx no teerde een tijd van 23 min. 23 sec. over de 7500 meter en eindigde voor de Brit Donald Collins, die 11 sec. later over de streep ging en zijn landgenoot Eugène Al- lonsius. De beste Nederlander was Wim van Gerven van De Spartaan uit Lisse met een dertiende plaats. Fons Veldhui zen werd 18e en Henk Snepvangers 20e. De uitslag luidt 1. Clerckx (Belg.) 23-23 2. Collins (G.B.) 23.24, 3. Allonsius (Belg.) 23-44, 4. Kilburg (Lux.) 23.47, 5. Bieseke (Did.) 23,50, 6. Van Geert (Belg.) 23.57, 13. Van Gerven (Ned.), 18. Veldhuizen (Ned.) 20. Snepvangers (Ned.), 22. Smit (De Spartaan, Lisse, Ned.), 26. Zijder laan (Ned.), 28. Van Eekelen (Ned.), 32. Scham (Ned.). Het Nederlandse duo Arie den Hartog/ Jan Hugens, dat op 1 november als acht ste eindigde in de Trophee Baracchi, een ploegentijdrit, die elk jaar op een novem ber wordt gehouden, is in de uitslag ge schrapt. De Italiaanse commissie voor profaan- gelegehheden nam dit besluit omdat de Nederlanders nadat zij door de Italiaanse équipe MottaFornoni waren ingehaald te gen het reglement vlak achter de Italia nen bleven rijden. HPC heeft de eerste waterpolo-overwin- ning behaald in de centrale wintercompe titie van de KNZB. Rotterdam werd met 6-2 verslagen. De Heemsteedse ploeg be gon in deze uitwedstrijd met sterk aanval lend spel en in de eerste periode resul teerde dat in een 3-0 voorsprong. Wiers (twee maal) en Bontekoe waren de doel puntenmakers. In de volgende periode sloegen de Rotterdammers flink terug (twee doelpunten). Bontekoe, Koster en Wiers scoorden daarna echter opnieuw voor HPC (6-2). De Ham schakelde Haarlem uit voor de tweede afvalronde van de bekercompeti tie. De Ham nam een 4-0 voorsprong, maar Haarlem werkte die achterstand geheel weg. Ook een 5-4 achterstand werd weggewerkt, maar een gelijkspel Het programma van vastgestelde wa terpolo wedstrijden in het Sportfondsen- bad Haarlem is: dinsdagavond, kwart over negen, twee de afvalronde dames beker competitie KNZB: HPC1-ZAR1. Kringcompetitie tweede klasse heren: Haarleml-DWR2. Zaterdagavond acht uur: Dames tweede klasse: DWT2-Hille- gom 1. Heren: vierde klasse: DWT 4-Zee- schuimersl. Tweede klasse: HVGB2-Hil- legom 1. Eerste klasse: Njordl-DWRl. Zondag 21 november aanvang kwart voor twaalf in het Velserbad in IJmui- den, heren eerste klasse: VZV1-DWT1. was niet voldoende voor de Haarlemse thuisclub om over te kunnen gaan naar de volgende rondë. Voor de kringcompetitie heren eerste klasse trad Njord '59 dat met zes man begon, aan tegen de reserves van HPC. Deze spannende strijd kwam voor beide partijen tot een 2-2. HPC kreeg geen kans de spelersmeerderheid uit te buiten waar na met de ploegen compleet Njord iets meer in de aanval kwam. Rob Gruppe- laar maakte met een prachtige drukbal het eerste Njord-doelpunt. De vreugde was echter van korte duur daar HPC zich ook niet onbetuigd liet en zij het met wat geluk schoot Ale v. d. Veen de bal onder de arm van de Njord-keeper door (1-1). Het was ten slotte Rob Gruppelaar die na prachtig samenspel er 1-2 van maak te. Een te felle afweer bezorgde Ale v. d. Veen een strafworp die hij prompt be nutte om de ploegen naast elkaar te bren gen. Voor de eerste klasse dames ging de strijd Haarlem 1HPC 1. Het was een eenzijdige vertoning die door HPC met 5-1 gewonnen werd. De VZV dames hebben geen voet aan de grond gekregen in de strijd tegen de reserves van HPC die met 7-0 zegevierden. De herenploeg van de Nederlandse Ka tholieke Gymnastiek Bond heeft zater dagavond de landen wedstrijd tegen Frankrijk te Parijs verloren met 257,65 punten tegen 251,60 punten. Sercu-Merckx (Belg.) met 293 pnt. en Van Steenbergen-Lykke (Belg.-Denm.) met 111 punten. De Nederlanders Harry Steevens en Gerard Koel hebben zaterdagavond voor de eerste maal in de zesdaagse van de toekomst die ook te Brussel wordt ver reden het zoet der overwinning niet mo gen smaken. Wel sloegen zij tegen het einde van de 144 ronden tellende race steeds harder toe, maar de Belgische kampioenen De Sitter-Kindt wilden niet van kapitulatie weten. Het gezegde „Twee hoqdgp vechten opa een been, de derde gaat er vlug mee heen" werd ook hier beyvaarheid. Het waren tenslotte de Bel gen Maveau-Stevens, die met een tijd van 40 min. 15.2 sec. over de 144 ronden de overwinning grepen met op de tweede plaats Koel-Steevens en op de derde plaats De Sitter-Kindt. In het algemeen klassement behielden onze landgenoten de leiding vóór De Sitter-Kindt en Henni- kenne-Broothears. Henk Broeze uit Wierden heeft het Ne derlandse kampioenschap veelzijdigheid bij de landelijke ruiter behaald, om wel ke titel zaterdag is gestreden op het landgoed „Den Treek" te Leusden. Aan de wedstrijd, die omvatte een dressuur - proef, een cross country en springen, werd deelgenomen door 25 geselecteerde combinaties uit de gewesten Groningen, Drente, Overijssel, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Noord-Bra bant en Zeeland van de Koninklijke Ne derlandse Federatie van Landelijke Rij - verenigingen. De uitslag luidt: 1. H. Broeze (Wierden) met Wibaut, 319 V* pnt., 2. T. Boerma (Espel) met Ur- bi, 318 3/4 pnt., 3. D. Groenewoud (Velp) met Picador, 313 pnt., 4. H. Smit (Middenmeer) met Magyar, 309 3/4 pnt. 5. H. de Haan (Breukelen) met Heino, 308 1/4 pnt. Frankrijk, Groot-Brittannië, Dene marken en Zweden hebben zich dit week einde geplaatst voor de halve finales van het toernooi om de Koning Gustaafbeker. Frankrijk won in Parijs met 3-2 van West- Duitsland na een voorsprong van 2-0 op de eerste dag. Engeland behoefde tegen Noorwegen geen enkele partij af te staan. (5-0) Zweden schakelde Tsjechoslowakije uit 3-1 (voor het dubbelspel). Denemar ken plaatste zich voor de halve finales van het toernooi om de Koning Gustaaf beker door een overwinning met 3-2 op Italië in Rome, nadat de eerste dag met gelijke stand (1-1) was afgesloten. Het herenteam van de handbalvereni ging IJmond is er in geslaagd de leidende positie in de tweede klasse B van het dis trict West A. te behouden. De Velsen Noorders hadden een uitwedstrijd tegen het onderaan staande Far West op het programma en in die ontmoeting hebben zij zich niet laten verrassen. Het werd een 15-7 overwinning, waardoor IJmond thans alleen aan de leiding gaat, met dien verstande, dat Tonido en AHC 2 gelijk staan mits zij een achterstallige wedstrijd met winst besluiten. Voor de lagere handbalteams, uit het district Haarlem, begon in het weekeinde de zaalhandbalstrijd al weer. Strijdtoneel hiervoor is de Heemskerkse sporthal. Het Roermondse Swift heeft voor de eerste ronde van het toernooi om de Europese beker zaalhandbal dames voor nationale kampioenen geloot tegen het Oostduitse Empor uit Leipzig. Er nemen dertien landskampioenen aan het toernooi deel. Het Nederlands damtiental heeft zon dag in Luik met 11-9 gewonnen van Bel gië. De gedetaileerde uitslagen: Belg- Nederland. J. Verpoest-Van der Sluys 1- 1; O. Verpoest-Gijbrands 1-1; Vaessen- Palmer 0-2; Claessen- Weerheijm 2-0; Demesmaecker-Ivens 0-2; Slaby-Kocken 0-2; Brijs-De Jong 0-2; Verleene-Proyer 1-1; Leret-De Witt 2-0; Kleinmann-Schrij- ver 2-0. Bas van Duivenbode, de Nederlandse kampioen in het halfzwaargewicht heeft vrijdagavond in Willemstad in een ge vecht over tien ronden een ruime punten zege behaald op de Curagaose bokser Ezzard Charles. Van Duivenbode, die voortdurend het initiatief had was veel te sterk voor zijn tegenstander. De mogelijk heid bestaat dat de Amsterdammer bin nenkort nog een wedstrijd bokst in Wil lemstad. Zijn tegenstander wordt dan de kampioen van de Antillen in het half zwaargewicht Jack Johnson. De Spartaan heeft de finale van het bekertoernooi in het district West I van het amateurvoetbal gewonnen. De Am sterdammers wonnen van Zaanlandia met 5-4. De Koninklijke Nederlandse Schaatsen- rijdersbond houdt donderdagochtend 18 november op de Jaap Edenbaan in Am sterdam de eerste nationale lange baan- wedstrijd van het nieuwe seizoen voor ge- inviteerde rijders en rijdsters. De afstan den voor beide categorieën bedragen 500 m. en 1500 m. De wedstrijden beginnen 's morgens om 8.30 uur. Op de nationale vogeltentoonstelling „Exotica" te Amsterdam, die het afge lopen weekeinde is gehouden, werden door de volgende leden van de volièrever eniging „Fauna Felisena" IJmuiden en omstreken prijzen behaald: C. Beentjes eerste prijs en ereprijs met goudagaat kanarie (89 pnt), M. H. Bouwens twee ereprijzen met grijze zebravink (87 pnt), tweede prijs en ereprijs met zilverbekje (89) en een tweede prijs met een wit kopnon (87 pnt.). Groot was de belangstelling op de jaar lijkse vergadering van „De Reisduif" waar de prijzen zijn uitgereikt die in het afgelopen vliegseizoen werden behaald. Voordat men hier toe overging, heeft de voorzitter de heer P. van de Outenaar het overlijden herdacht van de ere-voorzitter de heer G. van der Winden. In het kort schetste hij de grote verdiensten van deze man die zo ontzaglijk veel heeft gedaan voor de duivensport èn voor Beverwijk. Medegedeeld is dat men de jaarlijkse clubtentoonstelling op zaterdag 8 en zon dag 9 januari zal houden in café Sport, ook nu weer ir samenwerking met de plaatselijke verenigingen Ons Genoëgen en Atoom. De heer J. Brand uit Dordrecht is aangezocht om als keurmeester te fungeren. De leden vernamen ook dat de duiven van wijlen de heer G. van der Winden tijdens een openbare verkoping op 5 december in Haarlem, verkocht zullen worden.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13