De Gaulle spiegelt de Fransen nieuw overleg over EEG voor Oprechtheid v gebaar is aan twijfel onderhevig GIEBELS Doe-het-zelf werd zie-het-zelf! schut iets voor hun fiets! Zaalhandbalcompetitie gaat op volle toeren draaien Henry Wallace - 77 jaar- op boerderij overleden Goeree-Overflakkee koos raden voor vier nieuwe gemeenten Ook in Griekenland misère met de geheime dienst Jongen in VS negen uur ontvoerd Uitsluiting Henk Politicus die bijna president werd Noordvietnamezen omsingeld in Laos Arts mishandeld in Rotterdam U DOET „HEM if. I I KIP in 't PANNETJE r^hooE „HET HOGE DUIN" VRIJDAG 19 NOVEMBER 1965 17 Geef eens Ijzerhandel ■niiiiiniiinnimiinni Raadsel De VS zijn tegen algemene ontwapeningsconferentie PETER KAISER Kerkelijk nieuws 'n nuttig geschenk voor de kinderen7 „DE UILENBOOM" Ruhling opgeheven hoofdstraat 174 - santpoort geen leeftijds kwestie! 37 IZ- rode pleegzuster bloedwijn de smaak-volle enengiedrank Ditmaal werd de was gedaan voor mevrouw R.C.G. Ansems, Jericho- plein 28, Maastricht. Door een Sunil was-team. 't Resultaat? „Witter!" concludeerde mevrouw Ansems zelf. „Maar ik had het écht niet verwacht"... En u? Al ontdekt hoe intens wit alles wordt inkrachtsop van Sunil? Ja, hlles! Ook uw nylon. Sunil met ultra- waswerking geeft het hóógste wit! VS informeert in Moskou naar ruimte-kernwapens Athos the Saint snel in Citroenprijs Basketbaluitslagen Arie kan Quicksilver S in Hilversum bedreigen Twee spelers van Werder Bremen geschorst Xerxes kocht opnieuw een Joegoslaaf: Joncic Zaalhandballers oefenen DUIN TELEFOON 02517-322 PARIJS. Nadat eerst de „pil" als een dankbaar argument door alle kandidaten, Inclusief de gaullisten, was aangegrepen om speciaal de vrouwen, die de meerder heid vormen van het Franse electoraat, te kunnen paaien, lijkt nu de „Europese gedachte" een voorname rol in de competitie voor de verovering van het Elysée te gaan spelen. Naast Frangois Mitterand, de linkse kandidaat, hebben ook zijn concur renten van het centrum, Lecanuet en van uiterst rechts, Tixier-Vignancour, zich in hun redevoeringen voor een verenigd Europa uitgesproken. En omdat generaal De Gaulle op zijn Europese flank nogal kwetsbaar is, poogt de regering uit zijn naam die aanvallen te pareren door de Fransen plotseling een nieuwe conferen tie der zes E.E.G.-landen voor ogen te spiegelen. Na de kabinetszitting van woensdag heeft de minister van Voorlichting, Pey- refitte,die als verkapte verkiezingsagent van de generaal pleegt op te treden, ver klaard dat de vooruitzichten voor een her vatting van het E.E.G.-overleg nu aanzien lijk verbeterd waren, zodat de zes minis ters van Buitenlandse Zaken elkaar binnen afzienbare tijd weer zouden kunnen ont moeten. Drie landen hebben, zo preciseerde hij, de wens te kennen gegeven het probleem van de Euromarkt in zijn geheel opnieuw Advertentie •r geen „groter" plezier mee, mevrouw volwaardig gereedschap, uw man, en misschien u ook wel. kunnen er jarenlang praktisch nut van hebben GED. OUDE GRACHT 5 t.o. Postkantoor HAARLEM - TELEFOON 17438 onder ogen te nemen en „de instemming is dus algemeen". Het is geen geheim dat de twee landen die momenteel weinig of geen heil in een nieuwe conferentie zien Nederland en Luxemburg zijn. Hoe de Franse minister onder die om standigheden niettemin van een algemene instemming kon spreken is natuurlijk wat raadselachtig. Vermoedelijk echter is de verklaring van dit raadsel dat generaal De Gaulle Den Haag en Luxemburg nu vast op voorhand wil confronteren met de con sequenties van het principe der meerder heidsbesluiten die volgens het verdrag van Rome op 1 januari van kracht zouden moeten worden, maar die Parijs steeds duidelijker afwijst. De gedachtengang zou dus zijn dat men van een algemene instemming kan gewa gen, zodra de meerderheid zich heeft uit gesproken. Zodat derhalve dan ook Neder land zich wel zal moeten schikken in een nieuwe conferentie van de zes. Een iet wat gewrongen redenering uiteraard, om dat ten eerste die nieuwe regeling nu een maal nog niet van kracht is en omdat, ten tweede, Frankrijk zich dan op een spelregel zou beroepen die het nu juist van plan is voor zichzelf nooit toe te zullen laten passen. Doch de Franse minister van Voorlich ting verwacht kennelijk niet dat zijn toe hoorders zo nauw zullen kijken. Hij heeft laten doorschemeren dat de zes ministers half-december al bijeen zouden kunnen ko men om dan tevens de weg te banen voor een topconferentie van staats- en rege ringsleiders, waarom in het bijzonder West-Duitsland nu al twee lang smeekt. Die topconferentie zou dan alle problemen binnen de Euromarkt met één handom draai moeten oplossen. In welke richting die oplossing zou moe ten gaan is niet minder duidelijk. Gene raai de Gaulle blijft op het standpunt Advertentie staan dat de Europese commissie in de ijskast zo niet in het koele graf moet worden gezet. Daarentegen moet het veto recht worden gehandhaafd, zodat hij de meerderheidsbesluiten tot St. Juttemis kan I verdagen. Het aantal obstakels op die weg naar de bevrediging van de Franse verlangens is natuurlijk nog altijd indrukwekkend. Wanneer Bonn, en naar het schijnt Rome ook, evenmin haast willen maken met de afschaffing van het vetorecht dan zijn de vijf het met elkaar nog wel altijd roerend eens dat de Europese Commissie in stand moet worden gehouden. West- Duitsland houdt, zoals bij het laatste be zoek van minister Schroder aan Parijs op nieuw gebleken is, het been ook steeds stijver in de kwestie van de financiering van de overtollige Franse landbouwpro- dukten, het punt waarop in juni de crisis officieel is uitgebroken. En ten slotte willen de Fransen dat de afwezigheid van de Europese Commissie bij de eerste vergadering op ministerieel niveau als een precedent zal worden be schouwd en aanvaard. Voor de vijf zou die afwezigheid daarentegen enkel als een uit zondering en eenmalige concessie aan Frankrijk mogen gelden. Alles bijeen is het zonneklaar dat de Franse regering zo niet zichzelf dan toch het publiek een rad voor de ogen poogt te draaien door nu een conferentie van de zes in een spoedig vooruitzicht te stel len. Men mag het echter als een hoopvol teken zien dat generaal De Gaulle deze komedie nu door zijn minister van Voor lichting laat opvoeren. Omdat uit die op voering immers blijkt dat zelfc hij, gene raai De Gaulle, toch ernstig rekening moet houden met het gewicht dat de idee van een verenigd Europa ook in Frankrijk zelf intussen heeft gekregen. ATHENE (Reuter) Bij de Griekse ge heime dienst zijn vier ambtenaren ontsla gen, die ervan worden beschuldigd tele foongesprekken van ministers en militaire autoriteiten te hebben afgetapt. Zij zullen vermoedelijk voor een krijgsraad moeten verschijnen. De vier mannen, allen mili tairen, kwamen bij de geheime dienst on der de regering van Papandreoe. NEW YORK (Reuter) In de eerste politieke commissie van de Algemene Vergadering der Verenigde Naties is door 39 landen een resolutie ingediend waar in erop wordt aangedrongen dat overleg zal worden gevoerd met alle landen om te komen tot een wereldontwapeningscon ferentie vóór 1967. De Russische afgevaardigde Fedorenko zei, dat de conferentie niet later dan mid den volgend jaar gehouden zou moeten worden. Hij steunde de ontwerp-resolutie. De Verenigde Staten kantten zich tegen een dergelijke wereldontwapeningsconfe rentie. De Amerikaanse ambassadeur, William Foster zei, „Wij kunnen ons niet veroor loven een nutteloze propagandavertoning te riskeren die de werkelijke doelstelling die wij allen wensen te bereiken schade zal teobrengen". Onze reserve vindt niet haar oorsprong in een verlangen China buiten deze besprekingen te hou den", aldus Foster. Advertentie Grote Houtstraat 153 t.o. Proveniershuis) TACOMA (WASHINGTON) (AP) - De dertienjarige Charles Hyde jr. uit Taco- ma is door twee mannen ontvoerd en ne gen uur vastgehouden. Hij werd onge deerd vrijgelaten nadat 45.000 dollar los geld was betaald. De jongen is de zoon van een staffunctionaris van een grote grossierderij in kruideniersartikelen. Nadat de jongen bij zijn ouders is te ruggekeerd heeft sheriff Jack Berry de pers ingelicht. Berry zei dat de jongen 's morgens tegen acht uur is ontvoerd. Zijn vader heeft de losprijs betaald. De gehe le politiemacht van Tacoma zoekt naar de ontvoerders. De federale recherche ver leent medewerking. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Voorthuizen (toez.) C. A, Korevaar te Rotterdam-C., die bedankte voor Huizen (N.H.) (vak. G. H. v. Koo ten); bedankt voor Wierden A. den Har- togh te Bodegraven. Advertentie Zondag a.s. zal er indien de velden zulks toelaten een heel bescheiden veldhandbalprogramma afgewerkt wor den. De competitie is al ver gevorderd, De daniesplor™ van Rapi'Mtas zal in Ju- lianadorp veel moeite hebben met JHC, maar kan toch wel een punt uit deze ontmoeting overhouden. Op 't Noordersportpark komen de De Blin- kert-heren binnen de lijnen, tezamen met het Amsterdamse Unitas. De hoofdstede lingen behaalden zondag verrassend hun eerste punt tegen Amersfoort, maar zij moeten heel wat in hun mars hebben om het duel met De Blinkert succesvol af te sluiten. Overigens zou ook Rapiditas ge baat zijn met een Haarlemse zege, aan gezien de afstand tussen de Rapidianen en Unitas niet zo heel groot is. De zaalhandbalcompetitie van de afde ling Haarlem gaat komend weekeinde op volle toeren draaien. Omdat de districts- ploegen pas de volgende week in actie komen (met De Blinke-tZeeburg als „topper") kan er zaterdag en zondag in d- Dr. Prinsenhal in Heemskerk een groot antal wedstrijden worden afgewerkt. Thans komen ook de eersteklassers in actie, zowel bij de dames als bij de heren. De heren van de Blinkert 2 achten wij iets sterker dan Zandvoortmeeuwen (15 uur), terwijl de dames van ADO en IEV (14.30 uur) elkaar weinig zullen toegeven. TYBB zal waarschijnlijk het onderspit moeten delven tegen de Blinkert-reserves (15.50 uur). Advertentie Hotel Restaurant Taveerne vanouds Een van onze specialiteiten FONDUE BOURGUIGNONNE een gezellig pruttelende maaltijd in Oud-Hollandse omgeving. Een Westberlijnse rechtbank heeft del Telefoon 02560-8623 uitsluiting van de Nederlandse boksma nager Henk Ruhling uit de Europese Boks unie (EBU) nietig verklaard. Naar de Westberlijnse zaakgelastigde van de Ne derlander, de advicaat dr. Hans Joachim Rust, vrijdag meedeelde, moet de EBU door deze gerechtelijke uitspraak ook alle schade vergoeden, die Ruhling door de uitsluiting en de persmededelingen daar over heeft geleden. Ruhling had de rechtzaak tegen de EBU aanhangig gemaakt, omdat de boksunie geen motivering van haar besluit tot uit sluiting had gegeven. De zaak diende in Berlijn, omdat de EBU de maatregel te gen Ruhling op 23 mei 1965 in deze stad bekendmaakte en de Nederlander in het bezit is van een licentie van de Duitse bond van beroepsboksers (standplaats Berlijn). KEKZUSTH BLOSDWUK Advertentie Jong is wie zijn 'jaar-telling' vergeet en wie belangstel ling heeft voor alles wat de moeite waard is. U bent even jong als uw op gewektheid, even oud als uw neerslachtigheid. Daar bij stelt 't lichaam bepaalde eisen! Heeft u weinig 'leef tijd? Drink dan vóór de maaltijd en vóór het slapen gaan een glas versterkende Pleegzuster bloedwijn, de smaak-volle energiedrank. Pleegzuster bloedwijn geeft nieuwe levenskracht! Alleen verkrijgbaar bij apo theker en drogist. (Van onze correspondent) WASHINGTON Donderdag overleed, J 77 jaar oud, de Amerikaanse oud-vice- president Henry Wallace, een kleine twin tig jaar geleden een van de meest omstre den politici van de Verenigde Staten. Wal lace, ofschoon van republikeinse huize, was van 1933 tot 1941 een prominente fi guur in de kabinetten van Roosevelt als minister van Landbouw. In 1941 werd hij vice-president. THAKHEK (Reuter) Zeker 300 sol daten naar verluidt Noord-Vietnameze zitten opgesloten in een kalksteengroe ve ten oosten van Thakhek in Laos. Zij liggen onder vuur van Laotiaanse rege ringstroepen. Ze zouden geen munitie, voedsel en water meer hebben. Deze militairen van het Noordvietnames leger zouden hebben deelgenomen aan het offensief, dat een week geleden rond Thakhek, dat aan de Mekon ligt; werd in gezet door troepen van de communistische Pathet Lao. WASHINGTON (AFP) Het Ameri kaanse ministerie van Buitenlandse Za ken heeft de Sovjet-Unie gevraagd opnieuw het standpunt duidelijk te maken over de resolutie van de algemene vergadering van de VN waarin nota wordt genomen van het plan van Moskou en Washington zich te onthouden van het brengen van kernwapens in de wereldruimte. Deze stap volgt op het tonen in de mili taire parade van zeven november in Mos- Ïou van ruimteraketten die van een kern- iding zouden kunnen worden voorzien. Voor de vier gemeenten, waaruit na de gemeentelijke herindeling van Goeree- Overflakkee met ingang van 1 januari dit eiland zal bestaan, zijn gisteren verkie zingen gehouden voor de gemeenteraden van de vier nieuwe gemeenten: Goede reede, Dirksland, Middelharnis en Oost- flakkee. In Goedereede, dat na 1 januari de te genwoordige gemeenten Goedereede, Oud dorp en Stellendam omvat, kregen de Staatkundig Gereformeerde Partij 5 ze tels, de protestants-christelijke groep 4, de PvdA 2, de VVD 1 en de groep Alge meen Belang 1 zetel. In Dirksland, dat na 1 januari de ge meenten Dirksland, Melissant en Herkin- gen omvat, kregen de PvdA 4 zetels, de St. Geref. Partij eveneens 4 zetels, de ARP 3, de CHU 1 en de VVD 1 zetel. In Middelharnis, dat na 1 januari zal bestaan uit Middelharnis, Sommelsdijk, Stad aan 't Haringvliet en Nieuwe Tonge, kregen de PvdA 4 zetels, de ARP even eens 4, de St. Geref. Partij 3, de WD 2, de CHU 1 en de lijst-Hoogland 1 zetel. In Oostflakkee, dat na 1 januari de ge- 1 meenten Ooltgensplaat, Den Bommel en Oude Tonge omvat, kregen de PvdA 4 zetels, de ARP 2, de St Geref. Partij 2, de KVP 2, de CHU 1, de VVD 1 en de lijst-De Jonge 1 zetel. De vier nieuwe gemeenten hebben te zamen 54 raadsleden, de dertien oude 107. Bij vergelijking met de raadsverkie zingen van 1962 steeg het stemmenper centage van de SGP van 24,1 tot 26, dat van de PvdA van 24,8 naar 25,3 en dat van de VVD van 9,4 naar 9,8. Het percentage van ARP en CHU samen, dat in 1962 32,2 bedroeg, daalde tot 30.3. Een 45-jarige Rotterdamse arts is in zijn spreekkamer mishandeld door een 24-jarige tweede stuurman uit de Maas stad. De arts kreeg enige stompen tegen zijn hoofd en moest een klap met een pannendeksel op zijn voorhoofd incas seren, waardoor een scheurwond ont stond. De arts had gezegd dat de stuur man weer kon gaan werken. Wegens zijn linkse neigingen, zowel ten aanzien van Binnenlandse Zaken als in de buitenlandse politiek duurde zijn vice- presidentschap slechts tot 1945, waarna Harry Truman deze functie bekleedde en na Roosevelts dood in april 1945 als pre sident 't Witte Huis binnentrok. Het hoog ste ambt in de V.S. ontging Wallace dus op een haar na. Er is weinig twijfel aan dat de wereldgeschiedenis een ande re loop zou hebben genomen, indien hij ooit het Witte Huis bereikt had. Na 1945 werd de uit Iowa afkomstige landbouwer Wallace namelijk de belang rijkste criticus van de buitenlandse politie van president Truman. Volgens hem be dreef de Amerikaanse regering een te mili tante politiek tegenover de Russen. In 1948 was hij presidentschapskandidaat voor de Progressive Partij, omdat volgens hem zowel de Democraten als Republikei nen bezig waren een oorlog voor te berei den. Meer dan ruim een miljoen stemmen kreeg Wallace bij die gelegenheid niet, maar zijn critiek op wat hij „de koude- oorlogspolitiek van de Amerikanen" noem de, maakte hem tot één van de meeste be sproken en meest controversiële figuren uit de na-oorlogse jaren in de Verenig de Staten. Het Koreaanse conflict maakte in 1950 evenwel een einde aan zijn critiek. Open lijk steunde hij toen het beleid van Tru man en de Verenigde Naties en nadruk kelijk verklaarde-hij dat Stalin hem ern stig teleurgesteld had door naar de wapens te grijpen in de Koreaanse zaak. Daarna leidde Wallace een teruggetrokken leven op zijn boerderij, slechts nu en dan nog eens naar voren komende als autoriteit uit de New Deal-periode. President Johnson noemde hem gisteren een „oorspronkelijke Amerikaanse stem" Vice-president Humphrey noemde zijn voorganger „een geleerde en staatsman, een politicus en wijsgeer, die was toege wijd aan de vrede, maar bovenal een goed mens". Truman, de grote tegenstander t?an Wal lace en de president die in 1946 Wallace ontsloeg als minister van Handel wegens zijn afwijkende opvattingen over de bui tenlandse politiek, noemde de overledene een figuur die grote waarde voor het land heeft gehad. De uitslagen van de donderdag in Hilversum gehouden koersen luiden: Tonic-prijs: 1. Elite Mac (F. van Leeuwen); 2. Eddi Scotch; 3. Edsel. Toto: win. 10,90, pl. 2,30, 2,60, 1,40, cov. 6,50,; koppel 8,—. Cassis-prijs: 1. Dubbels W. (J. Koevoet); 2. Bea; 3. Beloma F. Toto: win. 2,90, pl. 1,90, 1,70, 2,90, cov. 5,70, koppel 7,70, trio 57,60. Cerise-prijs: 1. Dwarskop (W. van Overeem); 2. Double's Dochter; 3. Dorita Spencer. Toto: win. 6,pl. 1,90, 2,50, 1,40, cov. 9,- koppel 18,20. Ananas-prijs: 1. Capella (F. van der Veen); 2. Desiree; 3. Dacron Dear. Toto: win. 4, pl. 1,60, 2,20, 2,50, cov. 6,50, koppel 13.90. Citroen-prijs (le afd.): 1. Athos the Saint (M. Bouhuis); 2. Anna Scotch; 3. Woudsnip S. Toto: win. 3,80, pl. 1,70. 2,50, 2.80, koppel 14,40, cov. 6,60, trio 125,30. 22e afd.: 1. Carlos Pluto (A. Siderius); 2. X Pluto; 3. Zahir B. Toto: win. 1,80, pl. 1,70, 3,60, 2,—, koppel 8,10, cov. 5,40. Sinas-prijs: 1. Adelaar S. (N. Kaptein); 2. Bona Dea Wilkes J.; 3. Curagao. Toto: win. 12,50, pl. 3,30, 3,—, 4,50, cov. 3,60, koppel 27,70, trio 3.253,40. Appelsap-prijs (le afd.): 1. Cyrano Silk (R. van Veen); 2. Zippy Erebus; 3. Zorro d'Aster. Toto: win. 3,10, pl. 2,20, 1,90, 2,90, cov. 5,40, koppel 2.90. 2e afd.: 1. Y Y Meeske (P. Vogelaar); 2. Amor Hollandia; 3. X Gouden rijder. Toto: win. 18.50, pl. 8,20, 2,80, 6,60, cov. 5,30, koppel 26.40. Totalisator-omzet 114.655,50. Uitslagen van de gisteravond in het dis- trikt Haarlem gespeelde basketbalwed strijden: Dames: Typhoons 2Exercitia 2 6-22; Antilopen—HCK 32-43; HOC 4HCK 3 8- 10. Heren: OdinFlamingo's 2 58-88; Haar lem Cardinals 2Antilopen 2 35-27; HCK 2Haarlem Cardinals 35-55. Van de tien draverijen, die zondagmiddag in het sportpark Hilversum worden verreden, is de Hoefslag Wisselbeker door de afstand van 2900 meter en de aanwezigheid van Quicksilver S. verreweg het boeiendste nummer. De oude hengst moet een handicap overbruggen van hon derd meter. Voor hem een oplosbare taak, daar zijn tegenstanders wel goede, maar geen super snelle paarden zijn. Slechts Arie zou onder gun stige omstandigheden kunnen verrassen. De prognoses: HILVERSUM, zondag 21 november 1. Alarik-prijs, (le afd.): 1. Charlie Mills; 2. Capella; 3. De Hovi Boy; outsider; Constant Hollandia. 2. Kreon-prijs: 1. Dean Hollandia; 2. Duchess» Mac; 3. Barbarossa W.; outsider: Baronet. 3. Attila-prijs: 1. Stal Oosting (Dancy O.; Du veltje van Akerendam); 2. Donna Fez; 3. Dib- bels W.: outsider: Clara Harvester. 4. Darius-prijs; 1. Stal Marion (Emoe S.; Eliza Mac); 2. Eroelina; 3. Endurance; outsider: Edel Signal. 5. Oheron-prijs: 1. Calumet Bulwark; 2. Astra T.; 3. Zoon van Quinta; outsider: Canard S. 6. Hoefslag Wisselbeker: 1. Quicksilver S.; 2. Arie; 3. Alchimistt; outsider: Yonker Hanover; Zingaro. 1. Midas-prijs: 1. Diana Sunshine; 2. Daniella Prelesjnik; 3. Dita Pluto; outsider: De Hovi Boy. 8. Juno-prijs (le afd.): 1. Xaverius n-, 2. A Reine Kinley; 3. Abdullah Hanover; outsider: All Prise. 9. Alarik-prijs (2e afd.): 1. Dabiola Norton; 2. Clara Williams; 3. Diplomaat; outsider: Dakota Scotch. 10. Juno-prijs (2e afd.): 1. Alice van Haghe- weyde; 2. Zita H.; 3. Yataghan Hanover; out sider: Woudsnip S. De Westduitse voetbalbond heeft twee I spelers van de kampioensploeg Werder Bremen geschorst, nadat ze gisteren uit het veld zijn gezonden door de Schotse scheidsrechter Wharton in de wedstrijd tussen Werden en de Joegoslavische club Partizan in Bremen. De wedstrijd werd gespeeld in het toernooi voor landskam pioenen om de Europa Cup. De geschor- ste spelers zijn Schütz en Bordel. Xerxes heeft donderdagavond een twee de Joegoslaaf gecontracteerd. Het is de 28-jarige Alexander Joncic, die als achter speler zes jaar voor Partizan Belgrado en twee jaar voor de tweede klasser Spar- tak speelde. Alexander Joncic mag in de tweede helft van de competitie, dus na 15 decem ber, voor Xerxes uitkomen. Als voorbereiding op de strijd om het wereldkampioenschap zaalhandbal voor heren vindt komend weekeinde de derde centrale training in het KNVB-centrum te Zeist plaats. Als afsluiting van de trai ning speelt de bondsploeg zondag in de Beatrixhal te Utrecht een wedstrijd tegen het universiteitsteam van Münster. Voor de centrale training zijn de vol gende spelers uitgenodigd: doel: Van Noesel (Swift), Meyer (Olympia Gr) en Van Houten (AHC '31), veldspelers: Boomsma (ESCA), Botterman, De Haan, Visscher en Korver (Operatie), Cantel- berg en Rietbroek (Sittardia), Gilissen en Kruisman (Niloc), Swart en Janmaat (AHC '31), Veen (Jahn) en Schrik (Atti- la). De bondsploeg speelt dinsdag 30 no vember in Amsterdam ook nog een oe fenwedstrijd tegen het Amsterdams elf tal. IJSHOCKEY. Het team van Hys Hoky heeft woensdagavond in Den Haag zijn eerste overwinning van het seizoen ge boekt. De Hagenaars, versterkt met twee „nieuwe" Canadezen, klopten Antwerpen met 9-5. Advertentie PORT - SHERRY - VERMOUTH ook voor recepties 75 et. "|mwüm EEN SUCCES Kom ook eens eten in voor gezellige familiedineetjes. Boeiend panorama op strand, haven van IJmulden en omliggende plaatsen. WVJK AAN ZEE 't Sprookje van de Noordzeekust 40 meter boven zee

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 17