«r San balm Me, San balm Interview met M. C. Escher N.Ph.O. onder Poolse dirigent Haarlems Jeugdorkest speelde voor „Het gehandicapte kind" 19 ^^ANOavMjjg^pr Ik DONDERDAG 25 NOVEMBER 1965 Nieuw licht op de persoon van de jong overleden koning DE ONTDEKKING VAN HET GRAF van de Egyptische koning Toetan chamon is overbekend; ouderen onder de lezers herinneren zich ongetwij feld, hoe in het jaar 1922 de wereld verrast werd door het bericht, dat de Engelse Egyptoloog Howard Carter, die reeds jaren lang, gefinancierd door Lord Carnarvon, in het Dal der Koningen tegenover Thebe nasporingen aan het doen was en op het punt stond zijn activiteit te staken, op het aller laatste ogenblik het gezochte graf had blootgelegd. De graven van andere farao's uit de zo genoemde 18de en 19de dynastie kende men reeds, zij het ook dat ze lang geleden leeggeroofd waren, maar bepaalde vondsten hadden het vermoeden gewekt, dat ergens de laatste rustplaats van de jong ge storven Toetanchamon te vinden moest zijn. En nu bleek de toegang sinds jaar en dag bedolven te liggen onder het puin van de wat hoger uitgehakte grafruimte voor de later bijgezette Ramses VI. Aan die omstandigheid danken wij het bewaard blijven van tenminste één volledige grafinhoud. Volledig, nu ja. Ook hier waren dieven ons vóór geweest, naar alle waar schijnlijkheid kort na de begrafenis; zij hadden alles overhoop gehaald en waren verdwenen met heel wat goud en kostbare oliën, maar hadden de sarcofaag met de mummie onaangetast gelaten. Vermoedelijk hadden daar na de verantwoordelijke bewakers uit vrees voor ontdekking de wanorde wat hersteld en, na dichtmetseling opnieuw, de koninklijke stempels weer op de buitenkant aangebracht. ruwehahö® tngmar Bergman legt theaterfunctie neer Drs. W. Haanstra Anton Geesink in televisie-musical Met Annette de la Bije als soliste DE GROTE ZAAL van het Gemeentelijk Concertgebouw was helaas slechts zeer ten dele bezet voor het concert dat het Haarlems Jeugdorkest onder leiding van André Kaart gaf ten behoeve van de stichting Het Gees telijk Gehandicapte Kind. De leider van de Haarlemse afdeling van deze stichting, de heer R. J. de Jong, heette de aanwezigen welkom, dankte het orkest, de dirigent en de soliste voor hun belangeloze medewerking, als mede de directie van de Linnaeushof die eveneens belangeloos de bloem- versiering van het podium verzorgd had. De heer H. L. Prenen hield daarna een beschouwing, naar aanleiding van een sprookje van de Duitse dichter Leander, over de bijzondere plaats die een kind met minder ontwikkelings kansen in het gezin inneemt. Sas Bunge T.V.-nabeschouwingen Prachtig t.v.-spel J. Damshuizer Brigitte Bardot heeft recht op „privacy" De radio geeft vrijdag RUWEHMtOEKl 12.00 Nieuws. 12.03 Gevarieerde muziek. T elevisieprogramma Toetanchamon DIT TENMINSTE werd de conclusie van Howard Carter, toen hij eenmaal kennis genomen had van de situatie in alle vier vertrekken. Drie daarvan waren tamelijk systeemloos gevuld met meube- len, voertuigonderdelen, scheepsmodellen, reiskoffers, sieraden in dozen, kinder speelgoed, begrafenis-attributen en over blijfselen van voedsel. De mummie zelf bevond zich als kern van acht omhullin gen een gouden kist, houten kisten, de stenen sarcophaag en ten slotte grote kas ten van hout) in een grafkamer met be schilderde wanden. De inwendige delen van de dode waren apart bijgezet in de vierde ruimte, bewaakt door de dodengod in hondengedaante. Er moest intussen nog heel wat water door de Nijl vloeien voor dat Carter en zijn medewerkers na zorg vuldige conservering de volledige vondst hadden bekeken, gecatalogiseerd en (in drie boekdelen) beschreven. Nu bevindt het meeste zich te Kaïro, in het Egyp tisch Oudheidkundig Museum. Een tragi sche bijzonderheid: lord Carnarvon heeft de opening van de sarcophaag niet mo gen beleven, hij stierf plotseling aan de gevolgen van een insectenbeet. Romanti sche geesten meenden daarin de straf voor grafschennis te mogen zien. HET HOEFT niemand te verwonderen dat deze ontdekking met alles wat eraan vast zit heel wat pennen in beweging ge bracht heeft. Nog onlangs, ruim veertig jaar dus na de gebeurtenis, verscheen een nieuw boek*) over deze materie, met nieuw foto-materiaal van de hand van de Franse egyptcloge Christiane Desro- ches-Noblecourt, verbonden aan het Lou vre. De schrijfster heeft met toestemming van de Egyptische regering de voorwer pen in het museum te Kaïro opnieuw mo gen bestuderen en fotograferen, en komt nu met een samenvattende beschouwing over de wetenschappelijke winst. Vooral echter interesseert haar de persoonlijk heid van de jong overleden koning en in derdaad helpen bepaalde aspecten van de grafschat haar in dit opzicht een heel eind op weg. Wanneer het er echter om gaat zijn levensloop te reconstrueren of althans meer bijzonderheden over zijn ko ningschap op te sporen, laten de gege vens haar evenzeer in de steek als voor heen andere geleerden. Ook beschikbare Hittitische getuigenissen en de bekende correspondentie in spijkerschrift met het Assyrische hof, gevonden te El Amarna, leveren niet veel meer zekerheid op. Ge heel onverklaarbaar is dit niet, want het noodlot van de jonge Farao was nu een maal, dat zijn voorganger Amenophis IV (Achnaton), tegen de hele priesterkaste in de traditionele godsdienst van Egypte had vervangen door de verering van de zonne schijf Aton. In de wraakneming voor deze ketterij werd ook de opvolger betrokken, en dat bracht mee dat zoveel mogelijk ook diens naam en de herinnering aan zijn Advertentie HANDCREAM dauitgedokterde' HANDCRBAM Advertentie Sinterklaasje bonne - bonne - bonne, Fijn ideetje: platenbonne! De Zweedse filmregisseur Ingmar Berg man wil de leiding van het Koninklijke Theater voor Dramatische kunst in Stock holm opgeven als zijn huidige contract op 1 juli a.s. afloopt. Hij ontkende dat hij meningsverschillen zou hebben met het bestuur van het thea ter. Volgens hem was de reden van zijn besluit, dat hij zijn directeurspost niet kan verenigen met zijn andere artistieke werk zaamheden. Advertentie Sinterklaasje bonne - bonne - bonna. Fijn ideetje: platenbonne! „Paspop" van de koning van met gips bestreken en beschilderd hout. De schouders zijn bekleed met een soort witte tunica. Het beeld reikt tot het middel; er hebben nooit onderarmen aan gezeten. In de oren gaatjes voor oorringen. Advertentie 25 cent per rol RED BAND- ROOSENDAAL „Interview met een kunstenaar" is de titel van het programma van de Stich ting Openbaar Kunstbezit, dat de NTS maandag 29 november van 19.20 tot 19.35 uur op Nederland I uitzendt en dat be trekking heeft op de graficus M. C. Escher. In dit door Jan Venema samengestelde programma komen niet alle kanten van Eschers werk aan de orde. Men beperkte jich hoofdzakelijk tot de regelmatige vlakverdeling. Voor de trucages in deze uitzending zorgde Rob Zimmerman. persoon letterlijk werden uitgewist en van de monumenten weggebikt. Dat in die tijd niemand zijn laatste rustplaats vernietigd heeft, is moeilijk te begrijpen; in elk ge val danken wij er een ongehoorde schat Egyptische kunstnijverheid aan. Van het hierboven genoemde boek*), dat zowel in het Frans als in het Engels ver schenen is, heeft niet alleen een gelijk waardige Nederlandse bewerking, maar nu ook een verkleinde uitgave als paper back het licht gezien. De vertaling van drs. Heieen Boelen lijkt mij uitstekend. TOETANCHAMON, leven en dood van een farao. Door Christiane Desroches- Noblecourt. Becht, Amsterdam-Diogenes, Antwerpen, 8,90. Het bevalt Anton Geesink kennelijk al lemaal best in de wat minder gespierde wereld van de lichte muze. Na zijn de buut als filmster in „Samson en Delila krijgen we in Nederland op 11 december zijn start als musical-televisiester te zien Op die dag gaat dan namelijk „Hands-up Majesteit" van Jaap van de Merwe de lucht in: een musical die gaat over de moeilijkheden in het Europese vorsten dom Trombonië, wanneer daar ineens drie Amerikaanse onderwereldfiguren ko men. De grootste en stevigste van die drie is Mo, oftewel Anton Geesink. Medebroeders zijn Piet Römer en Henk Votèl. De rol van Anton is niet zo groot. Behalve wat woordloos gpmompel en stevige opmer kingen als „Blijf er met je jatten vanaf zal Geesink ook wat zingen. Hij zit daar zelf nog wat vreemd tegenaan te kijken: „Ik weet niet eens of ik wel een goede stem heb", zegt hij weifelend. Regisseur Rob Touber is momenteel bezig met de droge repetities in De Kroon in Amster dam. Begin december zijn de echte opna^ men. Advertentie De 38-jarige Poolse dirigent Jerzy Katlewicz. De 40-jarige cellist Bernard Miche- lin. Het N. Ph. O. heeft gisteravond onder leiding van de Poolse gastdirigent Jerzy Katlewicz een concert gegeven met als solist de Franse cellist Bernard Miche lin. Vrijdag treedt het concert met de zelfde dirigent en solist op te Haarlem. Voor een recensie verwijzen wij naar on ze bladen van zaterdag. Het programma dat te Beverwijk is uit gevoerd en morgen in Haarlem te beluis teren zal zijn is: Ouverture Semiramis van Rossini; het cello concert van Haydn. na de pauze „Musique funèbre pour or chestre a cordes" van de Pool Lutoslawki en de tweede symfonie van Beethoven. HET PROGRAMMA van het Jeugdor kest vermeldde twee specimina van bal letmuziek door Nederlandse componisten, te weten de ouverture tot De Varkenshoe der, van Nico Schuyt, en gedeelten uit Roxelane en de Beer, van Wim Franken. De ouverture van Schuyt kwam als ope ningsstuk nog enigszins bedeesd over het voetlicht, maar het frisse, spitse en rit misch bewegelijke stuk van Franken, dat hier en daar aan een vereenvoudigde Strawinsky doet denken, werd met veel elan gespeeld- Voor zeer rap stuivertje- verwisselen verdienen de blazers een compliment. Het strijkorkest had voordien zijn op merkelijk sonore klank al laten horen in de begeleiding van het Orgelconcert in F gr.t. van Handel, op het gloednieuwe ka merorgel correct gespeeld door de jonge Paul van Tongeren. Twee hobo's en twee hoorns versterkten de strijkers in de be geleiding van het bekende motet Exsul- tate Jubilate van -Mozart, met Annette de la Bije als soliste. Het spreekt vanzelf dat haar gave geluid een bijzondere glans aan deze uitvoering gaf. De aanwezigen dankten de soliste met een nadrukkelijk applaus voor haar medewerking aan deze avond. HET PROGRAMMA werd besloten met de balletsuite uit De Verloren Zoon, van de Zweedse componist Hugo Alfvén. De titel zou misschien niet direct doen ver moeden dat men hier met een folkloris tisch getint, diverterend stuk te maken heeft dat zo op het gehoor ook als ach tergrond bij een film over de schoonheid van Skandinavische meren en fjorden dienst zou kunnen doen. Een soort speel- mansmuziek in een vakkundigs vergro ting voor orkest gepresenteerd. Als mon tere afsluiting van de avond zeer geschikt, en dirigent André Kaart die het concert met gusto geleid had, bisseerde de slot- polka, waarin een tzigane-achtige vioolso lo van de concertmeester Wybo van Bie- men opviel. Voor hen die deze avond aanwezig had den willen zijn maar verhinderd waren, vermelden wij het gironummer van de Zorg voor Zwakzinnigen; Algemene Bank Nederland Haarlem, giro 4000. Advertentie Sinterklaasje bonne - bonne - bonne. Fijn ideetje: platenbonne! Poolse architectuur. Een tentoonstelling over de Poolse architectuur van 1959 tot en met 1962 wordt in een van de grafelijke zalen op het Binnenhof in Den Haag gehouden. De tentoonstelling, die tot en met 8 december geopend blijft, geeft door foto's een beeld van de bouwactiviteit in Polen. TER GELEGENHEID van zijn 40-jarig jubileum bood de KRO de kijkers gister avond het televisiespel „Jeanne van Lo tharingen", geschreven door Maxwell An derson. Al lijkt de toevoeging briljant ons wat overdreven, dit spel-in-een-spel is ze ker boeiend van het begin tot het einde en dat moet vooral toegeschreven worden aan de originele wijze, waarop de auteur de innerlijk strijd van Jeanne d'Arc op diende als een gewetensconflict dat door de eeuwen heen actueel is gebleven, dat nog altijd opgedrongen kan worden aan elkeen, die tot behoud van zijn eigen overtuiging en idealen, niet bereid is te zwichten voor kuiperijen en laaghartige intriges van hen, die slechts uit zijn op voordelen, voor hun organisatie, voor hun status, voor hun lieve leventje en daarbij hun bedoelingen verbergen achter schijn vroomheid, gekunstelde vaderlandsliefde, cynische rechtschapenheid, Anderson bracht daartoe de tragedie van het heroï- ke, middeleeuwse Franse boerenmeisje over naar een hedendaagse televisie-stu dio, waar de actrice Maiy Grey nog worstelt met de hoofdrol, die van Jeanne, en moeizaam toegroeit naar deze figuur, die door de schrijver anders is getekend dan haar eigen voorstelling van de maagd van Orléans was. De jonge actrice Els van Rooden vertolkte deze moeilijke dub belrol aanvankelijk misschien wat aarze lend, maar naar het einde toe werd zij zeer overtuigend, ja zelfs ontroerend. Ook de meeste andere acteurs en actrices wa ren sprekende dubbelrollen toebedeeld en mede dankzij een voor televisie lange en gedegen voorbereiding kwa men enigen van hen tot bevredigend, zo niet uitnemend spel. Dat geldt o.m. voor Lo van Hensbergen, als intelligente regis seur en inquisiteur, voor Ton Lensink als de verziekte, gewetenloze dauphin, voor Leo de Hartogh als de sluwe en elegante Tremoilles. De eeuwenlange sprongen, die in dit fascinerende spel van de middel eeuwen naar nu, dan wel andersom wer den gemaakt, moesten natuurlijk leiden tot vele anachronismen, die door regis seur Luc. van Gent, diens decorman Fokke Duetz, de belichters en de acteurs gretig en goed werden benut. Aan dit voor treffelijk stuk t.v.-toneel ging nog een boeiende en vaak verrassend gevisuali seerde documentaire vooraf over de plaats van de rooms-katholieken in Neder land. Met dit werkstuk, getiteld „Liever Turks dan Paaps" legden regisseur drs. Leo Akkermans en zijn omroep, dde toch wel progressieve K.R.O., bijzonder veel eer in. Sinterklaasje bonne - bonne - bonne, Fijn ideetje: platenbonne! Franse rechter beslist De Franse filmster Brigitte Bardot heeft recht op „privacy" en mag weige ren gefotografeerd te worden wanneer ze niet werkt. Dit heeft een rechtbank in Parijs woensdag verordend. De rechter wees de eis van Brigitte Bardot toe waar in ze één franc schadevergoeding verlang de van dag- en weekbladen, die met tele lenzen genomen foto's van haar hadden gepubliceerd. De filmster had geklaagd dat zij geen minuut van de dag over een privé-leven beschikte, omdat een horde fotografen voortdurend achter haar aanzat. Zij had hierdoor enkele malen een zenuwinstor ting gehad. Als gevolg van de rechterlijke uitspraak moeten het dagblad „Paris- Presse" en de weekbladen „Jours de France" en „Noir et Blanc", alsmede de Britse „Daily Express" de symbolische schadevergoeding betalen. De rechtbank verklaarde dat, hoewel acteurs publiciteit in hun beroep aanvaarden en er zelfs naar streven, zij er recht op hebben dat hun particuliere leven wordt gerespecteerd. Advertentie Sinterklaasje bonne - bonne - bonne, Fijn ideetje: platenbonne! HILVERSUM I. 402 m. 7.00 VARA. 9.40 47PRO. 10.00 VARA. 13.00 AVRO. 16.00 VPRO. 21.00-24.00 VARA. VARA: 7.00 Nieuws, ochtendgymnas tiek en socialistisch strijdlied. 7.23 Lich te grammofoonmuziek. 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grammofoonmuziek. 9.00 Te land en te water, informatief programma voor weg- en waterweggebruikers. 9.35 Water standen. VPRO: 9.40 Morgenwijding. VA RA: 10.00 Schoolradio. 10.20 Romantische orkestwerken (gr.). 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de huisvrouw. 11.40 Koorzang (gr): oude madrigalen. 12.00 Stereo: Ritmisch strijkorkest. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Overheidsvoor lichting: voor de landbouw. 12.40 Orgel spel: amusementsmuziek, AVRO: 13.00 Nieuws. 13.10 Journaal en beursberichten. 15.30 Trompet en kerkorgel: moderne en klassieke muziek. 14.00 Het Nijmeegs Stu dentenkoor: moderne en oude liederen. 14.15 Bij de tijd en bij de thee: geva rieerd programma. 15.35 Lichte orkestmu ziek. VPRO: 16.00 Nieuws. Aansl.: Sint mag veel, maar niet alles, praatje. 16.15 Hobokwintet (opn): klassieke muz. 16.45 Nieuwsdienst voor nieuwsgieringe kinde ren. 16.49 Voor de jeugd. 17.30 Nieuwe grammofoonpl. 17.50 Aktualiteiten. 18.00 Nieuws. 18.15 Deze week, praatje. 18.20 Uitzending van de Communistische Par tij van Nederland. 18.30 Jazz-rondo. 18.50 Naar onze mening, kritisch commentaar 19.00 Voor de jeugd. 19.30 Lezen en schrij ven: letterkundig programma. 20.00 Nieuws. 20.05 Klassieke kamermuziek (opn.). 20.45 Verslag van de vierde zit ting van het Concilie in Rome. VARA: 21.00 Moord in de kathedraal, opera, uit gevoerd door Omroeporkest, Baarns Jeugdkoor: Groot Omroepkoor en solis ten. 22.30 Nieuws. 22.40 Aktualiteiten 22.50 Lichte grammofoonmuziek. 23.45 So cialistisch nieuws in Esperanto. 23.55 24.00 Nieuws. Advertentie HANDCREAM deuitgedokterde' HANDCRBAM HILVERSUM n. 298 m. 7.00-24.00 NCRV. NCRV: 7.00 Nieuws en herhaling SOS- berichten. 7.10 Dagopening. 7.20 Harp-re- cital (gr.): klassieke muziek. (Om 7.30 Nieuws). 7.45 Radiokrant. 8.00 Nieuws. 8.10 Gewijde muziek. 8.30 Nieuws. 8.32 Lichte grammofoonmuziek. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Berlijns Filharmonisch Or kest (gr.): klassieke muziek. 10.30 Mor gendienst. 11.00 Zangsolist en instrumen taal trio (gr.): Gospelsongs en Negro spirituals. 11.15 In 't Zilver: programma voor oudere luisteraars. 12.00 Lichte gram mofoonmuziek. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Variant: reportages en lichte muziek (gr.). 13.30 Koorzang (gr.), volksliederen. 13.50 Lichte orkestmuziek uit Portugal (gr.). 14.05 Schoolradio. 14.25 Stereo: Licht orkest en solist (opn). 14.45 Een bosje witte narcissen, een dialoog. 15.05 Musiciana: muzikale herinneringen. 15.30 Voor de vrouw. 16.00 Zang en harp, en fluit: volksliedjes. 16.30 Duizendschoon, praatje over planten. 16.45 Stereo: Vocaal ensemble. 17.10 Lichte grammofoonmuz. 17.30 Orgelspel: populaire muziek. 18.00 Musette-ensemble en zangsolist (opn.). 18.25 Licht instrumentaal trio (gr.). 18.35 Mandoline-orkest: lichte muziek. 18.55 Op het woord af, praatje. 19.00 Nieuws en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Volksliederenensemble. 19.50 Lichte gram mofoonmuziek. 20.10 Prisma: gevarieerd programma. 20.50 Zanggroep: houtblazers en orgel: geestelijke liederen. 21.20 Show- Schouw: makers van muziek in film en muzical. 22.20 Boekbespreking. 22.30 Nws. 22.40 Wijd als de wereld: internationale oriëntatie in kerk, zending en oekumene 23.00 Studio 2300: lichte grammofoonmu ziek. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM Hl. (FM-kanalen). NRU gezamenlijk programma. 9.00-13.00 Voorbereid door AVRO. 13.00-16.00 Voorbereid door KRO. 16.00-18.00 Voorbereid door AVRO. NRU/AVRO: 9.00 Nieuws. 9.02 Vro lijk platenprogramma. 10.00 Nieuws. 10.02 Selectie van bekende en minder bekende operette-melodieë, (gr). 11.00 Nieuws 11.02 Gevarieerd muziekprogramma (gr). 12.00 Nieuws. 12.02 Lichte orkestmuziek en zangsoliste. 12.30 Licht muziekpro gramma (gr). NRU/KRO: 13.00 Nieuws 13.02-16.00 Instuif: gevarieerd muziekpro gramma (gr). (Om 14.00 en 15.00 Nws). NRU/AVRO: 16.00 Nieuws. 16.02 Euro- light 1965: Opnamen uit Zwitserland en Joegoslavië. 17.00 Nieuws. 17.02-18.00 De zingende bougie: gevarieerd platen- programma voor automobilisten. BRUSSEL 324 m VOOR DONDERDAG NEDERLAND I NCRV: 14.30-15.05 Voor de vrouw. NTS: 15.15-15.45 Teleac: Kennis van textiel, (les 9). 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 Klaas Vaak. 19.05 Internationaal Jeugd journaal. 19.15 Regionaal journaal. NCRV: 19.35 De Lucy Show. NTS: 20.20 Journaal. NCRV: 20.20 De baas zoekt een vrouw, blijspel. 21.50 Litterair kijkschrift. 22.20 Attentie: actualiteitenrubriek. NTS: 22.45-22.50 Journaal. NEDERLAND II NT:S 20.00 Nieuws in het kort. VARA: 20.01 Een zekere Brent thriller feuilleton. (laatste deel). 20.30 Achter het nieuws. NTS: 20.55 Burke's law, TV- film. VARA 21.45 Achter sikkel en ha mer staan een bloeiende wetenschap en techniek, documentair programma. NTS: 22.15-22.20 Journaal. VOOR VRIJDAG NEDERLAND I NOT/NTS: 10.45-12.00 Schooltelevisie. NTS: 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 Klaas Vaak. VPRO: 19.05 Concert voor jonge mensen. SOC: 19.55 Socutera: Film en Jeugd. NTS: 20.00 Journaal. VPRO: 20.20 Cabaretkroniek. 20.55 De oude Draaidoos. 21.25 Zangsoliste met instrumentale bege leiding. 21.55 Openhartig: een kritische kijk op onze samenleving. 22.35-22.50 Extra. NEDERLAND II NTS: 20.00 Nieuws in het kort. KRO: 20.01 Franse chansons. 20.35 De huisti ran, klucht. 21.40 Wat weten we eigenlijk? documentair programma. NTS: 22.15-22.20 Journaal. 12.40 Weerbericht, mededelingen en SOS- berichten. 12.45 Persoverzicht. 12.30 Beursberichten en programma-overzicht. 13.00 Nieuws en weerbericht. 13.20 Ka mermuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Schoolra dio. (15.00 Nieuws). 15.45 Liedjes. 16.00 Nieuws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Lich te muziek. 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen. 17.15 Orgelmuziek. 17.30 Volksmuziek. 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesportberichten. 18.30 Tips voor de automobilisten. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Lichte muziek. 19.00 Nieuws, weerbericht, radiokroniek en Het weer bij ons. 19.40 Gevarieerde muziek. 20.00 Koormuziek. 20.30 Lichte muziek. i

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 19