Zwitsers team naar Engeland Kapitein - scheidsrechter moest charge afslaan Sensationeel slot van duel tussen die Raeckse en Argus Titels van schakers vijf jaar van kracht Quick en DOS favorieten voor verenigingstitels turnen uitz°nwg0ed! LIMONADE GAZEUSE NOORD-IEREN SPEELDEN GELIJK IN ALBANIË Noord-Korea ook zeker van plaats in eindtoernooi Noord-Ieren lieten vele doelrijpe kansen onbenut Spartak op dreef voor Europa-cup Spassky won weer Reserveploeg van die Raeckse aan de leiding Avondzesdaagse ook volgend jaar DONDERDAG 25 NOVEMBER 1965 25 Griekse supporters van militaire elftal kwaad op Nederlander Vier Nederlandse profs in A-categorie Internationale schaakbond bepaalt: CLAUSULE GELDT NIET VOOR l EX-WERELDKAMPIOEN Schotten versloegen Wales an Geet: meestertitel Groter krachtver schil Duel om de nationale schaaktitel uitgesteld Gelijkspel voor Rusland Slechte start van koppel Gornelisse-Van der Lans Drie damesleden van De Blink gr t bij de centrale zaalhandbaltraining Finalisten ereklasse libre nu bekend De eindstand in groep vijf: Zwitserland 6 4 1 1 9 7-3 Noord-Ierland 6 3 2 1 8 9-5 Nederland 6 2 2 2 6 6-4 Albanië 6 0 1 5 1 2-12 Xhega, de in de internationale voetbalwereld volkomen onbekende mid- voor van Albanië telt na woensdag, waarschijnlijk, in Zwitserland de vurigste bewonderaars. Xhega scoorde in Tirana na precies een uur de gelijkmaker tegen Noord-Ierland in de laatste wedstrijd van het kwalifi catietoernooi voor het wereldkampioenschap. Het betekende het eerste punt voor de Albanese ploeg in zes wedstrijden. Belangrijker consequentie was dat Zwitserland zich door dit resultaat plaatste als veertiende land voor het eindtoernooi. Noord-Ierland kwam door dit onverwachte gelijke spel juist een punt te kort voor een algemeen verwachte beslissings wedstrijd. Behalve Zwitserland kwalificeerde woensdag ook Noord-Korea zich voor het eindtoernooi door ook de tweede wed strijd tegen Australië, die evenals de eer ste in Pnom Penh werd gespeeld, te win nen. Wonnen de Noordkoreanen de eerste ontmoeting met 6-1, de tweede eindigde met 3-1 in hun voordeel. De 14 landen, die zich thans hebben ge kwalificeerd voor het eindtoernooi dat volgend jaar in Engeland wordt gehouden, zijn Brazilië (titelhouder), Engeland als organiserend land, West-Duitsland, Frank rijk, Portugal, Zwitserland, Hongarije, Rus land, Spanje, Uruguay, Chili, Argentinië, Mexico en Noord-Korea. Voor de twee nog open plaatsen zijn kandidaat in groep 1 België en Bulgarije, die tegen elkaar een beslissingswedstrijd moeten spelen, en in groep acht Italië en Schotland, die op 7 december te Napels in hun tweede wedstrijd voor de poule tegen elkaar uit komen. Beide landen hebben thans zeven punten uit vijf wedstrijden. Polen en Fin land, die eveneens in groep acht waren ondergebracht, zijn reeds uitgespeeld en geëindigd met resp. 6 en 2 punten. Advertentie Het heeft er in de eerste helft van de voor 20.000 toeschouwers in Tirana ge speelde wedstrijd niet naar uitgezien dat er woensdagavond in Zwitserland door dr. Foni en zijn pupillen feest kon worden gevierd. De Noordierse profs enkele weken geleden nog met veel moeite op Wembley door Engeland bedwongen (2-1) beheersten de strijd. Er werden echter diverse kansen gemist. Het dichtst kwamen de Britten bij een doelpunt toen linksbinnen Derek Dqpgan tegen de paal schoot. Tien minuten na de rust scoorde de Ierse midvoor Billy Irvine de openings treffer. Het leek het begin van de ver wachte triomf, maar nauwelijks vijf mi nuten later sloeg Xhega alle Noordierse hoop de bodem in. Zelfs trokken de Alba nezen er van tijd tot tijd nog gevaarlijk tussen uit. Het beste bewijs was een schot van Haxibu tegen de paal, enkele minu ten voor het einde. Ondanks 'n wanhopig slotoffensief slaagden de teleurgestelde Ieren er niet meer in de beslissende tref fer te scoren. George Best was in de eerste helft de beste speler in de Ierse ploeg maar nie mand kon zijn passes benutten. In de tweede helft verdween de Ierse aanval in de zondvloed van regen en alleen rechts binnen Jimmy Mcilroy leek nog in staat door de Albanese defensie te breken. En kele minuten voor rust miste Derek Dou gan de beste scoringskans voor de Ieren toen hij vanaf tien meter over de lat knalde. gezinsfles 41 cent In de eerste wedstrijd van de tweede ronde om het voetbaltoernooi voor de Europese beker voor landskampioenen ze gevierde Spartak Praag woensdagmiddag met 3-0 (1-0) over het Poolse Gomik Zabr- ze. De doelpunten werden gescoord door Kvasnak, Jilek en Vrana. De return wordt zondag a.s. in Chor- zow gespeeld. Borussia Dortmund heeft zich gekwali ficeerd voor de kwartfinales van het toer nooi om de Europese beker voor beker winnaars. In de tweede wedstrijd tegen CSKA Sofia in Sofia gespeeld ver loren de Duitsers wel met 42, maar dat deerde hun niet, want de eerste wedstrijd werd door Borussia Dortmund met 30 gewonnen. West Ham United, het vorige seizoen winnaar van de Europese beker voor be kerwinnaars en daardoor vrij gesteld voor de eerste ronde van het huidige toernooi, heeft woensdagavond zijn eerste wedstrijd voor deze Europa-cup gespeeld met als tegenstander het Griekse Olympiakos. De Engelsen wonnen op eigen terrein voor 27.000 toeschouwers met 4-0 door doelpun ten van Hurst (2), Byrne en Brabbook, Bij de rust was de stand 2-0. De tweede wedstrijd wordt op 1 december te Athene gespeeld. Johnny Crossan, die tegen Neder land een produktief man was, kwam er tegen Albanië niet aan te pas. Wat de heetgebakerde Griekse sup porters kapitein-grensrechter Krale zeventien minuten na de rust van de militaire interlandwedstrijd Nederland Griekenland toewensten, was meer dan duidelijk. Met woorden, die zelfs in de meest uitvoerige Griekse dic- tionnaire niet te vinden zullen zijn, maakten zij - de Nederlandse grens rechter duidelijk, dat linksbuiten Ma res de Nederlanders door een buiten- speldoelpunt de leiding had gegeven. Ook arbiter Kreitlein, door West-Duits- land voorgedragen als scheidsrechter in het eindtoernooi om het wereld kampioenschap 1966, werd in de opge wonden debatten betrokken. De West duitser bleef, gesteund door suppoos ten en politieagenten, meester van het terrein, al moesten de hoge hekken gesloten worden, waardoor de Griekse supporters de toegang tot het speel veld onmogelijk werd gemaakt. De wedstrijd kreeg een onprettig ka rakter. Rechtshalf Geroukalis dreigde zelf op de vuist met kapitein Krale te gaan, toen deze z.i. opnieuw verzuimd had de oranjevlag omhoog te steken. Pas nadat Mares in de dertigste mi nuut met een tweede treffer de Ne derlanders veilig stelde bij de stand 2-0 bleef het keerde de rust terug. Doelman Stuy (Telstar) had niet al te veel moeite zijn doel schoon te houden. Onverdiend was de 2-0 zege, die de Nederlandse militairen woensdagavond voor 2500 toeschouwers op het redelijk goed bespeelbare PSV-terrein behaal den, stellig piet. Wel liep het verschil mogelijk wat te ver uit. De Grieken, luid gesteund door het Hellas van enkele honderden landgenoten op de tribunes, krijgen echter een herkan sing. Woensdag 15 december wordt na melijk in Athene de tweede wedstrijd tussen beide ploegen voor de eerste ronde van het toernooi om het inter nationale militaire kampioenschap ge speeld. De ploeg, die de beste resulta ten boekt, plaatst zich in de tweede ronde, waarin de winnaar van de duels BelgiëWest-Duitsland tegenstander zal zijn. Woensdagmiddag wonnen de Belgen te Turnhout de eerste ontmoe ting met de Westduitsers met 2-0. In Zürich is woensdag een begin ge maakt met de traditionele bijeenkomst van de UCI (Union Cycliste Internatio- bal) het overkoepelende orgaan van de wielersport. De besprekingen vonden voor de eerste maal „apart" plaats. Tijdens de laatste vergadering zijn de prof- en amateursport gescheiden. Het belang rijkste besluit op de eerste dag was de indeling van de beroepsrenners in cate gorieën. Vier Nederlanderlanders beho ren, volgens de UCI, tot de zogenaamde A-categorie: Arie den Hartog, Jan Jan sen, Jo de Roo en Gerben Karstens. Alleen Italië heeft er meer: vijf. Andere vooraanstaande wielerlanden als Frank rijk (vier) en België (drie) zijn in deze eerste groep niet beter dan Nederland vertegenwoordigd. De A-categorie omvat de volgende renners: West-Duitsland: Böl- ke en Wolfshohl, België: Godefroot, Seis en Van Looy, Spanje: Gomez del Moral, Frankrijk: Anglade, Anquetil, Poulidor en Stablinsky, Italië: Adorni, Bitossi, Dahcelli, Gimondi en Preciozi, Luxem burg: Schleck, Zwitserland: Hagmann, Engeland: Denson en Simpson. Opvallend in deze opsomming is het ontbreken van vooraanstaande renners als de Italianen Motta en Zilioli, de Span jaarden Perez Frances, Gabica en Gale ra, de Duitser Rudi Altig en de Belgen Van Coningsloo en Bocklandt. ATLETIEK. De Nederlandse kam pioenschappen atletiek zullen in 1966 op 6 en 7 augustus gehouden worden. De strijd om de nationale titels is een van de belangrijkste selecties voor de Europese kampioenschappen, die van 30 augustus tot en met 4 september in Boedapest worden gehouden. Grootmeester Boris Spassky heeft woensdag een 6-4 voorsprong genomen in de tweekamp tegen zijn landgenoot en oudwereldkampioen Michael Tal. De win naar van de tweekamp krijgt het recht wereldkampioen Petrosjan uit te dagen. Spassky zegevierde woensdag in Tiflis in de tiende partij na 42 zetten. De „langblijvers" hebben gisteravond in het Krelagehuis in Haarlem kunnen ge nieten van een bijzonder sensationeel slot in het volleybalduel tussen de lierbnploeg van die Raeckse en het Zaanse Argus. De Haarlemse volleyballers verspeelden een 2-1 voorsprong en raakten in de beslis sende set geheel uit cadans. De Zaanse gasten liepen uit tot 14-5 en al verkreeg die Raeckse de service, de roodwitten hadden niets meer te verwachten. Maar het liep anders; Die Raeckse scoorde wat punten en streed bezield verder. De Zaanse coach trachtte mét een timé out de opmars van de Haarlemmers te breken, doch pas op 13-14 verkreeg Ar gus opnieuw de service. Een angstig mo ment voor de die Raeckse-aanhang, maar die Raeckse bleef de situatie meester. Het werd 14-14, de opslag ging weer naar Ar gus, nogmaals misten de gasten en toen maakte Hans van Beekum die overi gens een prima wedstrijd speelde een fout van doorslaggevende betekenis. Hij sloeg op 14-14 zijn service in het net en toen profiteerde Argus wel en nam met 16-14 de set en de wedstrijd. De ijver van Henk Reinhart kon in de eerste set niet voorkomen dat Argus met 15-5 gemakkelijk won. De Haarlemmers speelden in een te laag tempo en beschik- ten over weinig controle bij het onder hands opvangen. In de tweede set wist Van Beekum door inzicht en reactie veel voor z'n ploeg te redden en de 15-8 zege was voor een goed deel zijn werk. Voornamelijk door een sterke netverde- diging brachten de Haarlemmers ook de derde set op hun naam, 15-11. Die Raeck se zat in de „lift", maar de goede gang van zaken werd wreed verstoord door De Bruin, de beste man bij de Zaankanters, die met zijn keiharde service een 4-1 voor sprong van Co de Nobel en de zijnen aan diggels sloeg, i 4-5. Uiteindelijk kreeg die Raeckse geen vat meer op het systemati scher spel van de gasten. 15-11. Weer tl""i toedoen van De Bruin verkreeg Argus in de beslissende set een 9-5 voorsprong, die later tot 14-5 werd opgevoerd. Het verde re verloop bespraken wij reeds. De herenploeg van OVRA had te weinig klasse om het hoofdstedelijke SMH, waar in opgenomen de de oud-US'er Visser, tegenstand van betekenis te bieden; 16-14, 15-4 en 15-10. Dames De bescheiden technische kwaliteiten van het bezoekende KVC bood de dames- ploeg van die Raeckse de mogelijkheid om af te wijken van de basisopstelling. De dames Lasschuit en Van Gemeren mochten overgangsklasse-ervaring op doen. Dit „optrekken" van jongere speel sters of spelers is, zoals we al eens eer der opmerkten, bijzonder aanbevelings waardig en kan voorkomen dat een ploeg bij vertrek van een speelster of speler di reet in spelpeil terugvalt. Die Raeckse won in een zoutloze vertoning met 15-12, 15-10 en 15-5. Het enige aantrekkelijke in deze strijd bood Gien de Vries met haar strakke smashes. Op het in Wiesbaden gehouden FIDE- congres heeft de internationale schaak bond belangrijke beslissingen genomen in zake het toekennen van meester- en groot meestertitels. De laatste jaren was een ware titeljacht ontketend met het organi seren van toernooien waaraan door in ternationale meesters en grootmeesters werd deelgenomen die deze titels spel- technisch bezien niet meer waar konden maken. Deze „belegen" schakers telden evenwel in de toe te passen puntentelling als volwaardig en zo konden opkomende spelers zich in feite voortijdig van een titel verzekeren. Nu is beslist dat een eenmaal toegeken de titel niet meer ontnomen kan worden, maar dat de desbetreffende titels bij de berekening voor toekomstige titelhouders slechts van waarde zijn als de titelhou ders hun onderscheiding niet langer dan vijf jaar voordien hebben behaald dan wel een score hebben bereikt overeenkomen de met de waarde van hun titel. Deze 5-jaren clausule is een bijzonder belang rijke toevoeging welke slechts voor de we reldkampioen en ex-wereldkampioenen Het Schotse nationale voetbalelftal heeft woensdagavond voor 50.000 toeschouwers in Hampdon Park te Glasgow met 4-1 ge wonnen van Wales. De Schotse doelpunten werden gemaakt door Murdoch (2), Hen derson en Greig. Het enige doelpunt van Wales werd gescoord door Allchurch. De stand in het Britse voetbalkampioenschap is thans, nadat alle vier deelnemers twee wedstrijden hebben gespeeld, als volgt: 1. Engeland 3 pnt., 2. Schotland en Noord-Ierland, beide 2 punten, 4. Wales 1 punt. niet van toepassing is. De andere heren zullen niet op hun lauweren kunnen rus ten willen zij hun waarde behouden. Er zal strijd geleverd moeten worden omdat verlies van de „berekenings-titel" minder uitnodigingen zal inhouden. En zij die nu een titel zullen behalen kunnen hiermee waardig voor de dag komen omdat de ti tel behaald is in schaakevenementen met werkelijke meesters en grootmeesters van deze tijd. De nieuwe regeling is nog niet van toe passing op het tijdens de kerstdagen be ginnende schaaktoernooi in de Engelse badplaats Hastings maar wel op het in ja nuari 1966 te houden Hoogovenschaaktoer nooi in Beverwijk. Overigens overwegen de organisatoren in Beverwijk hiertegen protest aan te tekenen omdat vele uitno digingen reeds „in zee" waren voordat de nieuwe bepaling bekend was geworden. Op het congres in Wiesbaden werden nog een aantal schakers op grond van hun prestaties van titels voorzien. De Ne derlander D. D. van Geet kreeg de mees tertitel voor zijn eerste plaats in de mees- ter-groep van het Hoogoventoernooi 1965. Internationaal grootmeester werden nog: Ciric, Janosevic en Matulovic (allen Joe goslavië); Gheorghiu (Roemenië); Hort (Tsjechosl.) en de Russen Schamkowitsch en Suetin. De internationale meestertitel kregen behalve D. D. van Geet: Garcia (Arg.) Kovacs en Navarovsky (beiden Hongarije); Pfleger (W.-Dld.); de Russen Osnos en Zaitsev, de Tsjechen Jansa en Kavalek, de Joegoslaven Smederevac, Marovic en Mihailjcisin; Whitaker (Ver. Staten) en de Argentijnen Palau, Pelikan, Pleci en Jn- coba Bolbochan. Internationaal vrouwen meester werden Assenova (Buig.); Bilek (Hong.) en Kozlovskaja (Rusland). Niet minder dan tien damesploegen en acht bij de heren, zullen zondag in de nieuwe sporthal in Amersfoort de jaarlijk se strijd aanbinden om het Nederlands verenigingskampioenschap keurturnen. Ook ditmaal was de inschrijving in beide categorieën zó groot, dat vooraf selectie wedstrijden moesten worden gehouden. Het aantal ploegen dat voor deze finale overbleef is echter nog groot genoeg en kon nauwelijks op één wedstrijddag wor den ingedeeld. Daarom begint de wedstrijd voor de he ren die 's morgens zullen turnen al om half tien. Om twee uur 's mid dags komen dan, na een korte pauze, de damesploegen aan de beurt. Bij de he ren moet de ploeg van het Amsterdamse DOS en bij de dames die van Quick uit Huizum de Nederlandse kampioenstitel verdedigen. In de laatste jaren hebben deze beide verenigingen zich op het gebied van het keurturnen steeds de sterkste getoond en met belangstelling zal worden afgewacht of zij ook zondag deze eretitel zullen pro longeren. Zeker is dat stellig niet, omdat enkele jonge vereaigingsploegen sterk in opkomst zijn. Vooral bij de heren is een verrassende uitslag mogelijk, omdat DOS vorig jaar in Haarlem niet zo'n heel gro te voorsprong had. Verenigingen als De Halter (Alkmaar), Blijdorp (Rotterdam) en Attila (Utrecht) zullen zeker de kam- pioensploeg van DOS nog bedreigen. Want het verschil in kracht is maar gering en dat kan de strijd des te spannender ma ken. Belangrijker dan de te verwachten spanning is echter of de kwaliteit van het herenturnen erop vooruit gegaan is. Dat is niet alleen wenselijk maar ook nood zakelijk, willen wij op den duur een ster ke nationale ploeg kunnen vormen voor internationale ontmoetingen. Bij de dames was het krachtsverschil tot nu toe heel wat groter. De turnsters van Quick hebben nu al jaren achtereen de kampioenstitel in bezit en het zal de vraag zijn, of andere ploegen de dames uit het hoge noorden ernstig kunnen be dreigen. Het is jammer voor de ploeg van Quick, dat Jannie Vierstra, de nationale Advertentie In de eersteklasse van de volleybalaf deling Haarlem versloeg de reserveploeg van die Raeckse het jeugdige VCM met 3-0 en bezit nu de leiding. PWN dat OVRA 3 met 3-0 klopte -v- blijft de reser ves van die Raeckse volgen. OVRA 2 bleek zelfs te zwak voor FES, dat steeds be ter op dreef komt, 3-1. De volleybaluitslagen van de woensdag gespeelde wedstrijden luidden: Heren: OVRA-SMH 0-3, FES 2-OVRA 6 3-0, PWN-OVRA 3 3-0, Ruijs 2-Alliance 6 3-0, WIK-Alliance 2 2-2, OVRA 2-FES 1-3, OVRA 8-HBC 3 0-3, die Raeckse 2-VCM 3-0, die Raeckse-Argus 2-3. Dames: die Raekse-KVC 3-0, die Raeckse 4-PWN 3-0, de Blinkert 2-OSS 0-3, Topscore-FES 3-1, Alliance 6-VCM 2 0-3, Triumph-HSVC 0-3, DSS 3-Gios 4 2-2. De vierde beslissingspartij tussen Lode- wijk Prins en Coen Zuidema om het schaakkampioenschap van Nederland, die zaterdag in Amsterdam gespeeld zou wor den, is wegens ziekte van Lodewijk Prins tot nader order uitgesteld. Ook de tweede wedstrijd van de Zuid- Amerikaanse toernee van het Russische voetbalteam is in een gelijkspel geëin digd. In Belo Horizonte bereikten de Rus sen woensdagavond een onbeslist tegen he team van Minas Gerais. Er werd niet gescoord. Zondag speelde Rusland in Rio de Janeiro in de officiële wedstrijd tegen het Braziliaanse elftal met 2-2 gelijk. De wielerverenigingen De Bataaf, üwift, Kennemerland en de Pedaalridders zullen in samenwerking met de Haagse wieler clubs De Spartaan, Sparta en Hollandia ook in het wielerseizoen 1966 de snel po pulair geworden avondzesdaagse organi seren. De reeks wedstrijden, waarbij iedere avond ongeveer 80 kilometer wordt afge legd, begint op 4 juli te Rijswijk. Op de daarna volgende dagen wordt gereden in Leidschendam, op het eiland Roozenburg en waarschijnlijk in Beverijk, Halfweg en Leiden. Tijdens de laatste dag (zater dag 9 juli) wordt bovendien nog een ex tra wedstrijd over 15 kilometer verreden. Gisteravond is het startsein gegeven voor de zesdaagse van Munster. Na de eerste nacht leiden de Duitser Bugdahl en Renz met 22 punten, hun landgenoten Junkermann en Oldenburg bezetten met 10 punten de tweede plaats. De Duitse combinatie Rudi Altig-Kemper, die een ronde achterstand heeft, is met 35 pun ten derde en het Deense koppel Lykke- Eugen, dat eveneens op één ronde staat, met 10 punten vierde. De Nederlanders Van der Lans en Cor- nelisse bezetten de tiende en laatste plaats. Zij vergaarden 20 punten en heb ben 15 ronden achterstand. IJSHOCKEY. In de uitverkochte Haagse Houtrusthal heeft Hys Hoky woendag met 6-3 gewonnen van het Oostenrijkse Kitz- bühel. Tinie Boot turnkampioene, nog steeds niet mag tur nen. Daardoor is de Friese ploeg wel verzwakt. Het flinke aantal goede reserves dat Quick heeft, maakt het waarschijn lijk, dat deze club de titel wel weer zal prolongeren, al kan de voorsprong nu minder groot worden. Attila uit Amersfoort, vorig jaar op de tweede plaats, komt nu met twee ploegen uit. Wel een bewijs, dat deze vereniging over een behoorlijk aantal goede turn sters beschikt. „Op eigen terrein" hebben zij nu al enig voordeel, maar of dat vol doende zal zijn om Quick dicht te bena deren in puntenaantal, ligt nog niet voor de hand. Bato uit Haarlem, met Tini Boot als beste turnster kan in de kopgroep zeker een rol van betekenis spelen en PSV, sterk in opkomst, mag' ook niet worden onderschat. Ook kan tevoren niet worden gezegd wat een grote vereniging als het Rotterdamse Kralingen in dit sterke mi lieu zal bereiken, zodat al met al bij de dameswedstrijd een spannende strijd tege moet gezien moet worden. Ans Lenaarts, -Noortje Bos en Ria Sam son van de handbalvereniging De Blin kert zijn door het Nederlands Handbal- verbond uitgenodigd om deel te nemen aan de centrale training voor het nationa le dameszaalhandbalteam. De training, waaraan zij deelnemen, zal vrijdag en zaterdag worden gehouden op het sport centrum van de KNVB in Zeist. Door plotselinge ziekte van de Amster dammer Broekhof is een eind gekomen aan de noodzakelijk geworden voorwed- strijden, waarin behalve hij Flip Beek man, Piet Buis, Jaap Ligthart en Bart van Hinthum om vier finaleplaatsen stre den. De laatste vier zijn nu automatisch tot de eindstrijd doorgedrongen, waarin Henk Schol te zijn titel moet verdedigen tegen voorts Joop Roodenburg, Hans Vul- tink en Janus Jacobs. De finale wordt van 16 tot en met 19 december in Oss ge houden. IJSHOCKEY. Tsjechoslowakije, dat bij het laatste wereldkampioenschap als twee de eindigde achter Rusland heeft woens dagavond in Praag voor ruim 14.000 toe schouwers met 3-2 van de wereldkampioen gewonnen. BOKSEN. De nestor van het huidige boksscheidsrechterskorps,- de nu 66-jarige Jan Sanders, stopt er mee. Sanders heeft 35 jaar onafgebroken als scheidsrechter in de ring gestaan. Ook in het buitenland heeft hij vaak als derde man of als jury lid gefungeerd. Sanders is van plan wel nog enige tijd te jureren.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 25