Voor Vader Voor Moeder Voor broer Voor allemaal Avond-tasje. Klein en groot model. Zeer exclusieve kralen- garnering. 13.50 Q 7S Naadloze mousse-nylon maillot. Prachtige, stevige kwaliteit. Versterkt broekje. Verkrijg baar in vele kleuren, o.a. zwart, marine, groen, beige, blauw en rood. Damesmaten 6.50 In kindermaten vanaf /I TC Kanten kousen. Heren, de dames zullen verrast zijn met zo'n charmant geschenk. Deze elegante kanten kousen bren gen wij in zwart, bruin of groen, per paar S QS Trinatex herenoverhemden. Bel-O-Fast, Terital en Enkalon Een praktisch geschenk, vanaf Hoofddoek, van zuiver wol met zijde. Extra royaal 80 x 80 cm. Een creatie van de Parijse mode-huizen in Kristal helder bowl-garnituur 8 delig. Imitatie geslepen Nylon kapmanteltjes. Leuk, ro yaal vallend model met Franse kantgarnering. Kleuren: rose, aqua, bleu en geel 5.50 a cr\ Manchetknopen. De finishing touch van de goedgeklede man. Een enorme sortering, een enorme keus. Vanaf QA „THERMOCLIP" theewar- mer, met de vele pluspunten Marokkaanse damesportefeuille met goud decor CA Jorzolino baddoek, met 1 was handje in jacquard geweven pastel-dessins. In luxe doos verpakking "7 QC Midnight hcrenpyjama's. Het bekende eigen merk van V D Maten 48 t/m 56. U kunt kie zen uit een rijke sortering. Reeds vanaf 17 QA Dames buidelbeurs. Al uw huis houdgeld kan hierin. 2 vakken. Pracht nappa kwaliteit in vele kleuren. Slechts A 7^ Originele glazen tafel-olielamp Schotse clan das. Keus uit 20 verschillende orig. clans 5Q Beauty-case. Een geschenk voor iedere vrouw, die gesteld is op een verzorgd uiterlijk O CA Houten pindastel. Mozaiek uit voering. Compleet met lepel Room- of mayonaiseklopper Nylon watté kant duster, met grote kraag en brede manchet ten, leacryl vulling. Maten: S - M-L-EL 77 ^0 Wollen herenanklets. In uni kleuren en fantasie dessins. Deze ankiets kunt U in de wasmachine wassen en drogen in de centrifuge. Fantasie per paar 4.50 Uni per paar 393 Voor de kleine technicus! Constructie-dozen. Merk Lin coln. Vanaf 1 QC Tinneroy (Schuttersveld) duster Grote kraag, brede manchet ten. Zakken in de zijnaad ver werkt. Maten 38-52 ~1A 7C Aanvullingsdoosjes 75 c. Aktentas. Zwaar tuigleder. Groot formaat met 2 binnen- en 2 voorvakken. Riemsluiting en 2 verstelbare sloten Zwanedons jongenspyjama's, met reverskraag. Bedrukt met originele T.V. strip figuren en vele andere dessins. Maten 2-14 Vanaf c r»A Duster van Sherpa, in poedel teddy, 100% Acrylic. 2 zakken hooggesloten en met tresgar nering. Uitzonderlijk licht en warm en zacht, anti-allergisch. Maten 38-48 7Q 7c Kleine stijging per maat Schemel. De originele Spaanse. Zo'n sieraad voor Uw interi eur kon de Sint niet vergeten. Sportspelen. 8 diverse sport spelen in fraaie doos f. Cf] Sprookjes panoramaboek. Een verrukkelijk cadeau voor de kleintjes. Keus uit diverse titels 1 QC Dameszakdoekjes. Gebor duurd of bontgeweven. 3 stuks in luxe doos 1.95 1 7^ «WA Teakhout secretaire. Prakti sche, afgesloten bergruimte. Een geschenk, waarmee U eer inlegt. Compleet met schrijf blad-beschermer 1QS Handy-Boy, gevuld met kam, borstel, handspiegel en zeep- doos 7 QA Leuke surprise. Grammofoon plaathoes. Inh. 1 dames- of herenzakdoek Mr. 12 ballpoints in doos

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 14