Salarissen aan top van produktschap Vis zijn exorbitant hoog" RENAULT' I Burgerlijke Stand Velsen Brandje in snackbar Bij fabriek in Lisse zou voor f 70.000 vlees gestolen zijn Sint Nicolaas in Velsen Ë3 Hier Uw Nederland-Sint met nuttige wenken die dankbaarheid en sfeer zullen schenken W. Wijnbelt constateert: Bromfietser op Pontweg liep hoofdwonden op Lezing over Himalaya voor Nivon in IJmuiden Coördinatiecommissie TNO voor visserijen Oecumenische dienst in „De Opgang" te Beverwijk Auto maakte salto op Amsterdamseweg Groenten uit Beverwijk Gevangenisstraffen geëist tegen drie werknemers Plaatwellers brengen vreugde in Zaandam A.s. Bruidspaar! BEATRIX Bloemsierkunst WONINGINRICHTING VRIJDAG 26 NOVEMBER 1965 4 99 Velserbeek N.V. Examens Drukkerij P. W. Nijssen STOFZUIGERS DE VILDER HAARLEMSE RECHTBANK KOOP en GEEF met verstand Zie de keuze bij NEDERLAND Toilettafel v.a. 62,50 Kinderstoeitjes k°P 29,75 Toilettafel en bijzetkrukjes Prullebakken in teak 32,50 Mimi-sets Schommel stoel fauteuils 75,00 Autoplaids v.a. 23,00 tot 62,50 Spreien v.a. 22,50 Kunst nijverheid Zie onze speciale etalage. Electrische dekens v.a. 79,00 Wandtoiletjes 32,50 Schrijf bureautjes va!25,00 T.V.-tafels v.a. 57,50 Ladenkasten Haardbankjes v.a. 14,95 Fauteuils v.a. 75,00 Kapstokken v.a. 24,50 Rotan tafels en Stoelen v.a. 12,90 Plantenbak in mooi teakhout v.a. 29,75 i l EUROPA MEUBEIÏ MARKTPLEIN 29 - IJMUIDEN - TEL. 7541 In de gisteren gehouden vergadering van het produktschap voor vis en vispro dukten waarin de begroting voor 1966 zou worden behandeld is een brief ingekomen van de heer W. Wijnbelt, waarin deze verklaart als lid van het dagelijks be stuur niet langer de verantwoordelijkheid van het financieel beheer te kunnen dra gen. Handel en verwerking zullen nl. be last worden met 60.29 percent en aan voerders slechts met 39.71 percent van het totaal van de heffingen. De invoer van visserijprodukten zal voor het finan eieren van het produktschap niet minder dan 337.800 gulden of 18.87 percent moe ten bijdragen in het totale heffingsbe drag van 1.798.770 gulden. Het beleid van het Prodilktschap is in hoofdzaak gericht op de belangen van de aanvoer. Handel en verwerking hebben aan het merendeel van de getroffen maat regelen geen enkele behoefte- Ten aanzien van de import bestaan de activiteiten van het Produktschap nagenoeg uitsluitend in het innen van de invoerheffing. Deze on billijke lastenverdeling alsmede het feit, dat pogingen tot afremming van de steeds stijgende begrotingen faalden, hebben tot dit besluit geleid, zo schreef de heer Wijn belt. De heer N. Haasnoot, medelid van het dagelijks bestuur, stelde hierna voor de behandeling van de begroting een maand op te schorten. Er zijn nl. plannen om de kosten van het Produktschap terug te brengen omdat doorgaan op deze wijze onverantwoordelijk is. Er moet grondig aandacht worden besteed aan de kosten en het dagelijks bestuur zou zich hierover nog eens ernstig willen beraden. Na breedvoerige discussie werd met 15 tegen zeven stemmen besloten de behandeling uit te stellen tot de decembervergadering. Dit kon echter de heer Wijnbelt niet weerhouden een uitvoerig rapport in deze vergadering uit te reiken waarin hij zich verzet tegen de exorbitante salarissen Een 64-jarige fabrieksarbeider uit IJmuiden gleed donderdagmorgen op een glad gedeelte van de Pontweg in Velsen- Noord met zijn bromfiets onderuit. Met verwondingen aan het hoofd is hij naar het Antoniusziekenhuis overgebracht. Advertentie HOOFDAGENT AUTOMOBIELBEDR Groeneweg 69 - IJmuiden Tel. 7271 Beverwijk - Tel. 26259 SHOW van INRUILAUTOMOBIELEN zaterdags van 9—18 uur Garantie - inruil en financ mogelijk. Nepal is tweemaal zo groot als Neder land en heeft een bevolking van ongeveer tien miljoen zielen. Het is een land waar wegen schaars zijn en waar de mensen in de meest primitieve omstandigheden leven. Dit alles ondervonden de leden van de in 1964 gehouden expeditie naar het koninkrijk Nepal, onder auspiciën van de Koninklijke Nederlandse Alpen Vereni ging. De hoofdschotel van deze expeditie vormde wel het machtige Himalaya-ge bergte. Gisterenavond hield in het Cultureel Centrum te IJmuiden één van de expedi tieleden, de heer Charles Dufour, student in de mijnbouwkunde, een lezing over deze expeditie. Er werden prachtige dia's en een haast nog mooiere film vertoond. Gastheer was het Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuurvrien den (NIVON). De expeditie bestond uit drie Nederlan ders de heren Jan Boon, Charles Du four en Hubert Schriebel die vergezeld waren van enkele Nepalese gidsen en negentig dragers om de in totaal 1500 kilogram wegende bagage mee te nemen. Ruim 1000 kilometer legden de expedi tieleden te voet af, waarbij vaak grote ontberingen werden geleden. De bedoe ling was een aantal onbekende toppen van het Himalaya-gebergte te bestijgen. Al hoewel men hierin niet helemaal geslaagd is, door de vele lawines, hebben de leden van de expeditie toch op nog onbekende en niet in kaart gebrachte bergtoppen de Nederlandse driekleur kunnen plaatsen. Tevens was het hun taak om onderweg allerlei gegevens te verzamelen over het land, de flora, de fauna, de bodemgesteld heid en de bevolking. Deze verzamelde gegevens worden nu bestudeerd. De voorbereiding van de expeditie heeft een half jaar gevergd, de eigenlijke tocht duurde drie maanden. Het Himalaya-gebergte is in zijn volle glorie te zien op de prachtige kleuren film, die tijdens de expeditie is vervaar digd. De expeditieleden hebben toppen be klommen die ruim 7000 meter boven het zeeoppervlak uitsteken. Men heeft geen gebruik gemaakt van de meegenomen zuurstofapparaten; deze worden pas on misbaar bij een hoogte van boven de 7500 meter. aan de top, waarvan het einde nog lang niet in zicht is. En hij wilde daarbij niet onvermeld la ten dat zijn bezwaar zich ook uitstrekt tot de vergoeding van de voorzitter. Hij ver zet zich in het algemeen niet tegen sala risverhogingen en in het bijzonder niet te gen verhoging voor de laagbezoldigden. Integendeel, hij durft zelfs te stellen dat er hier en daar sprake is van onderbeta ling. Nu de overtrokken salarissen mede geleid hebben tot absurde heffingen moet er evenwel ergens een grens worden ge trokken. De bepaling van die grens liet hij graag aan het bestuur over. ROTTERDAM (Stichting klinisch hoger onderwijs): arts: mej. J. M. K. Prins en D. R. Oerlemans (beiden uit Rotterdam) ROTTERDAM. Doctoraal: L. J. Niesten (Voorschoten). AMSTERDAM (Gem. Un.). Bevorderd tot arts: mej. M. S. A. C. Verbeeten en Ch. J. Njiokiktjien, J. F. I van den Broek, B. Boerema, P. P. M. Karthaus, Sih Ing Liat, J. Vink, J. P. F. van Duin (Amsterdam) en J. Overweg (Uithoorn). Doctoraal rechten: A. D. van Leeuwen (Schiedam). Doctoraal Psychologie: J. P. Coeterier (Amsterdam). Advertentie GEBOORTE- VERLOVINGS- HUWELkJKS KAARTEN VOORHEEN FIRMANT DRUKKERIJ „NUKO" OOSTERDUINWEG 31, UMUIDEN - TEL. De drukker die er tevens weent, ook 'savonds geopend BEVALLEN: J. L. Zwart-van der Gaag, d., Eridanusstraat 27, IJmuiden; M. G. Vogel-Leenknecht, d., Dolfijnstraat 18, IJ muiden; A. E. Starink-Bosch, z., Da Cos- talaan 62, Driehuis; A. Haak-van den Ham, z., Hunzestraat 36, IJmuiden. ONDERTROUWD: T. Menger, Eiken straat 2, IJmuiden-Oost en D. Moleman, Brederodeweg 54, Bloemendaal, t.a. Zee weg 273, IJmuiden-Oost; D. F. Jernberg, Meeuwenlaan 51, IJmuiden-Oost en J. M. Tuyn, Rijksstraatweg 87, Heemskerk, t.a. Meeuwenlaan 51, IJmuiden-Oost; M. Ka- merbeek, Lindenstraat 45, IJmuiden-OostBeverwijk, en G. T. L. Pais, Kennemerlaan 185, IJ muiden, t.a. Rijnstraat 22, IJmuiden; C J. J. L. Klomp, Burg. Rambonnetlaan 13, IJmuiden en W. M. Dekker, Burg. Ram bonnetlaan 13, IJmuiden; J. H. Schelvis, Ahornstraat 25, IJmuiden-Oost en A. A. Zwart, Eikenstraat 24, IJmuiden-Oost, t.a. Ahornstraat 25, IJmuiden-Oost; W. Bobeldijk, Pleiadenplantsoen 142, IJmui den en J. E. C. van Dijk, de Ruijterstraat 182, IJmuiden-Oost; H. J. Koek, Dirk Har togstraat 46,. IJmuiden en A. M. Thijssen Walravenstraat 15, Velsen-Noord, t.a Voermanstraat 8, IJmuiden; D. B. Polak, IJmuiderstraatweg 18, IJmuiden-Oost en J. H. Bongers, P. C. Hooftlaan 90, Drie huis; W. van Westen, Dorpsstraat B 69 Sint Maarten en J. Prins, Radarstraat IJmuiden, t.a. Hoep 75, Schagen; T. Kri- gee, Bergerslaan 39, Beverwijk en L. J. G Tervoort, Trompstraat 6 rd., IJmuiden Oost, t.a. Trompstraat 6 rd., IJmuiden- Oost; H. Jak. Zandersstraat 29, IJmuiden Oost en'M. Zandbergen, Da Costalaan 7, Driehuis, t.a. Maasstraat 116, Heemskerk, H. J. C. van Straten, Arendsweg 34, Be verwijk en A. C. M. Lagerberg, Edison straat 27, IJmuiden, t.a. Kerklaan 43 Akersloot; H. Klinkenberg, IJmuider straatweg 92, IJmuiden-Oost en W. S. Bastmeijer, Kompasstraat 74. IJmuiden; G. H. Karst, Hoofdstraat 38. Santpoort en P. J. C. de Mari, Eyndenhoefflaan 4, Sant poort. t.a. Uiterweg 180, Aalsmeer. GETROUWD: A. M. Pieke en M. Lede gang, Bellatrixstraat 95, IJmuiden; R. J. Barelds en M. H. G. J. Muijderman, Marco Polostraat 285 III, Amsterdam; W. C. van Wij aard a en A. T. M. Kras, Marconi straat 70, IJmuiden; H. L. Kalter en A. E. E. M. Martinot, Ringbaan Zuid N 490, Til burg; N. M. Rooijers en J. C. Schellinger, De Noostraat 63, IJmuiden-Oost; K. Kos ter en V. C. Kaptein. Johan Wagenaar laan 37, Maassluis; B. Schols en E. E. Mertens. Witte Duifstraat 8, Wormer; B. Los en M. J. van Altenburg, Munniken- weide 60 A, Beverwijk; P. J. Bruinink en N. L. Langbroek, Planetenweg 261, IJmui den; A. Deen en H. R. Caron, Wijker- straatweg 281 rd., Velsen-Noord; H. Voor hout en J. M. Olgers, Groeneweg 32, IJ muiden-Oost; G. Jongejan en E. J. Hom Waalstraat 25, IJmuiden; G. van de Lage- maat en J. E. C. van der Pol, Vijfhuizer- dijk 176, Haarlemmermeer; D. Timmer man en T. Lolkema, Burg. Voetelink- straat 132, Steenwijk; D. Visser en M. W. J. C. de Kluis, Hof van Delftlaan 119, Delft; C. Luidens en J. S. M. Wijkstra, Egidiusstraat 54 I, Amsterdam; J. J. van Essen en M. M. S. Harmeijer, Rijvordt- laan 98, Beverwijk; J. Visser en M. Schraal, Seinpostweg 27, IJmuiden. OVERLEDEN: J. G. Taffijn, 41 j., e. van M. Mühlhauer, Rijnstraat 65 bv., IJmui den; A. F. Croese, 78 j., wed. van F. van der Grijn, Wijk aan Zeeërweg 49, IJmui den-Oost; G. A. van der Lem, 77 j., wedn. van A. C. Duineveld, Peperstraat 17, Advertentie Wij tonen u een grote kollektie kleurendia's van bruidsboeketten KENNEMERLAAN 66 - 58 - TEL. 6081 Prof. dr. H. W. Julius, voorzitter van de centrale organisatie T.N.O., heeft de zer dagen de coördinatiecommissie T.N.O. voor de visserijen geïnstalleerd. Deze commissie heeft tot taak de uit voering van het visserij-onderzoek, dat plaats vindt in opdracht van het ministe rie van Landbouw en Visserij, alsmede het speurwerk van T.N.O. op dit gebied, te coördineren. Zij kan, waar nodig en mogelijk, aanvullende onderzoekingswerk- zaamheden door derden laten verrichten. De coördinatiecommissie T.N.O. voor de visserij zal begin 1966 haar werkzaamhe den aanvangen onder voorzitterschap van ir. Th. J. Tienstra, directeur van Visserijen van het ministerie voor Land bouw en Visserij. Secretaris is drs. H. G. Roebersen, algemeen secretaris van de centrale organisatie T.N.O. De Oecumenische zondag wordt dit jaar op 28 november te kwart over zeven in de Ned. hervormde kerk „De Opgang" aan de Florastraat te Beverwijk gehou den. Aan de liturgie van deze dienst wordt medegewerkt door vertegenwoordi gers van de Doopsgezinde Kerk, het Leger des Heils en de Oud-Katholieke Kerk in de IJmond. Ds. H. P. Huisman, Nederlands Hervormd predikant te Vel sen-Noord zal de predikatie houden. Na afloop van deze kerkdienst zal er voor de aanwezigen gelegenheid zijn in de ont vangstzaal van „De Opgang" bij een kop koffie met elkander van gedachten te wisselen. In de snackbar Van Etten aan de Bree- straat in Beverwijk ontstond omstreeks het middernachtelijk uur een begin van brand in het achter de keuken gelegen magazijn. Oorzaak vormde oververhitting door een petroleumkachel, als gevolg waarvan in een hoek van het magazijn een bak met kokskleding ging schroeien, evenals hou ten wanden en deuren. De eigenaar van de snackbar, de heer H. van Etten, die zich op de bovenver dieping bevond, constateerde een brand lucht en haastte zich naar beneden, waar keuken en snackbar vol rook stonden, ter wijl er een sterke roetneerslag was. Hij ontdekte de bron van alle kwaad en deponeerde haastig de petroleumkachel op de binnenplaats, waarna hij zijn over buurman alarmeerde, die juist diens kope ren jubileum als brandweerman vierde Deze snelde te hulp en doofde met eni ge emmers water het smeulende hout werk in het magazijn, waar inmiddels een aanzienlijke schade was ontstaan door verkoling. Schade was er tevens in de keuken en in de snackbar als gevolg van het vele roet. Verscheidene kledingstukken en een transistorradio gingen door de intense hit te verloren. Op de Amsterdamseweg in Velsen raak te donderdagmorgen een personenauto door het gladde wegdek in een slip. Na enige verkeersborden te hebben vernield sloeg de wagen over de kop. De bestuur der, een 25-jarige gieter uit Amsterdam, kwam met de schrik vrij. Het lag wel in de lijn der verwachting dat de aanvoer op de donderdag in Bevër- wijk gehouden speciale veiling van schor seneren en winterpeen niet groot zou zijn. Hoewel Koning Winter voorlopig de af tocht geblazen heeft, kon men toch nog niet veel oogstwerkzaamheden verrich ten. De prijzen liepen vrij sterk op, want er was veel vraag bij een gering aanbod. Bij de schorseneren kwam dit wel heel sterk tot uiting; de aanvoer was hier 24.000 kilo, normaal had er eens zo veel moeten zijn. Voor de A-kwaliteit lagen de prijzen tussen de 75 en 93 cent per kilo; Advertentie Electrolux - H.E. Excelsior e.a. vanaf 63.50 Betaling in overleg Velserduinweg 173 Telefoon 4402 de B's gingen van 45 tot 75 cent per kilo en ook de C's waren flink aan de prijs, namelijk tussen de 24 en 43 cent per kilo. De aanvoer van peen was 10000 kilo en ook hier ging alles grif weg voor de vol gende prijzen: B van 19,5 cetn tot 26,5 cent per kilo; C van 22,5 cent tot 27 cent per kilo en D van 26 tot 29 cent per kilo. In de loop van drie jaren zouden drie werknemers bij een vleeswarenfabriek uit Lisse voor zeventigduizend gulden aan vlees gestolen hebben, maar al die tijd merkte men er bij de fabriek niets van. Toen de zaak echter op een andere ma nier uitkwam werden een 30-jarige chauffeur uit Hillegom,een 25-jarige ex peditie-chef en een 31-jarige chauffeur uit Lisse aangehouden. Vanaf 24 september zijn zij in. voorarrest. De expeditie-chef en de 31-jarige chauf feur zouden elk 17.000 hebben ver diend aan de diefstal van het vlees. ®e derde man was nog maar kort in dienst en zou ongeveer vijfhonderd gulden heb ben opgestreken. De fabriek heeft echter tegen de drie mannen een civiele vor dering ingesteld van zeventigduizend gul den. Het vlees werd door de mannen voor lagere prijs verkocht dan de oorspronke lijke waarde. Vanuit het magazijn waar de dozen vlees voor de klanten werden gewogen, stopten de mannen ook extra dozen in de auto's. Zij hadden hun vaste klanten die dit vlees kochten en dan niet aan de fabriek, maar aan de mannen be taalden. Het ging om gemiddeld zes do zen in de week. Al die jaren controleer de men in de fabriek niet. Er konden geen bonnen zijn. Dit was allemaal kangoeroe en paardevlees", zo merkte een van de verdachten op. Zij gaven de verkeerde gang van zaken verder volmondig toe De officier van justitie vond hier sprake van diefstal in vereniging en eiste tegen de expeditie-chef en 31-jarige chauffeur twaalf maanden gevangenisstraf, waar van drie voorwaardelijk met drie jaar proeftijd en daarbij aftrek van voorarrest Tegen de 30-jarige chauffeur uit Hillegom eiste hij vijf maanden, waarvan twee voorwaardelijk, met aftrek van voorarrest De drie raadslieden wezen op de sfeer in het bedrijf, waar het mogelijk was De personeelsvereniging „De Plaatwel- lerij" heeft ook dit jaar weer ter ge legenheid van het Sint Nicolaasfeest zich beziggehouden met de adoptie van het kindertehuis „Oosterweide" te Zaandam, Voor de elfde maal nu zullen de in dit tehuis verblijvende achtentwintig kinde ren worden verrast met geschenken. Deze geschenken bestaan uit een ver scheidenheid van speelgoed en vele din gen die voor het kindertehuis nuttig zijn. Behalve voor de kinderen is er ook voor het leidinggevend personeel, onder diree tie van zuster Boersma, een welkome verrassing. Dit jaar echter zal het ge bruikelijke „grote stuk" dat voor het ge hele huis dienstbaar is en speciaal voor de kinderen, achterwege blijven. Er zijn namelijk plannen van de gemeente Zaan dam om het terrein waaraan „Ooster weide" ligt een andere bestemming te geven, zodat het tehuis naar een andere omgeving zal moeten uitzien. Om nu te voorkomen dat een aan te bieden „groot stuk" weer gesloopt zou moeten worden (eerder werden geschonken wippen en een draaimolen) zal dit eventueel later aan het tehuis worden gegeven. Aanvankelijk lukte het niet zo erg om het personeel van de Plaatwellerij op nieuw „warm" te maken voor de speel goedactie, maar in de laatste weken is er toch hard aan gewerkt. De resultaten van deze medewerking zullen zaterdag, in het grote schaftlokaal van De Plaat wellerij worden verzameld, waar dan om tien uur 's morgens met inpakken wordt begonnen. Het ligt in het voorne men dat een deputatie plaatwellers, on der voorzitterschap van de heer A. P. v.d. Berg, bedrijfsleider, de geschenken in Zaandam aan bestuur en leiding van „Oosterweide" overdraagt. dat een dergelijke diefstal niet werd op gemerkt. Ook werd ter sprake gebracht dat de eigenaar van de vleeswarenfa briek herhaaldelijk voor de economische politierechter in Haarlem verschijnt in verband met overtredingen van de vlees- keuringswet. Uitspraak op donderdag 9 december om half tien. Sint Nicolaas komt zaterdag 27 no vember in de gemeente Velsen. Hij zal op het stadhuis worden ontvangen door burgemeester mr. J. C. Bühr- mann en wel op het balkon van de raadzaal, zodat alle kinderen op het Plein 1945 daarvan getuigen kunnen zijn. De Sint komt naar IJmuiden met een sleepboot van Wijsmuller, die om halfdrie bij de aanlegsteiger op het Sluisplein aanlegt. De hoge gast uit Spanje zal op de steiger worden verwelkomd door de voorzitter van de Velser jeugdcentra- Ie, de heer J. van der Kroft. IJmuiden Via Oranjestraat, Bloemstraat, Ko ningstraat, Kennemerlaan, Oosterduin- plein. Oosterduinweg, Klaverstraat, Raadhuisstraat en Zoutmanstraat komt de stoet op het Plein 1945. De aankomst bij het stadhuis is circa kwart over drie. Na de officiële begroeting op het balkon van de raadzaal gaat de Sint in optocht naar het Cultureel Centrum, via Raadhuisstraat, Zoutmanstraat, Lagersstraat, Broekhuysenstraat, De Noostraat, P. Vermeulenstraat, P. J. Troelstraweg, Heidestraat, Lorentz- straat, Vlierstraat, Tussenbeeksweg, Platanenstraat, Meidoornstraat, Elzen straat, Fazantenlaan, Beukenstraat, Velserduinweg, Rijnstraat, IJssel- straat, Waalstraat, Dolfijnstraat, Sa- turnusstraat, Mercuriusstraat, Zwaan straat, Planetenweg, Voermanstraat, Herculesstraat, Pleiadenplantsoen, Si- riusstraat, Eridanusstraat, Marsstraat, Orionweg, Cepheusstraat, Hercules straat, Linnaeusstraat, Vleetstraat, Fahrenheitstraat. De stoet zal worden ontbonden achter het Cultureel Cen trum. Santpoort en Driehuis Even voor halfdrie arriveert de Sint per trein aan het station Santpoort- Zuid. Om halfdrie begint dan de rijtoer via de Bloemendaalsestraatweg, Van Dalenlaan, Rusburglaan, Duinlustpark- weg, Bruno Klauwersstraat, Bloemen daalsestraatweg, Wustelaan, Hoofd straat, Vlugthovenstraat, Terrasweg, Schipbroekenweg, Burgemeester Weert- plantsoen, Narcissenstraat, Terrasweg, Vlugthovenstraat, Hoofdstraat, Broek- bergenpleintje, Hagelingerweg, Over- Bildtweg, Bonairestraat, Antillenstraat J. T. Cremerlaan, Bialosterskilaan, Huis te Wisselaan, Patriciuslaan, Roos en Beeklaan, Hageveldlaan, Santpoort- se Dreef, Hagelingerweg, Van de Von dellaan, P. C. Hooftlaan, Tollenslaan, Jac. Catslaan, Marnixlaan, Da Costa laan, Driehuizerkerkweg, Valeriuslaan De Genestetlaan, Hofdijklaan, Drie huizerkerkweg. Schaepmanlaan en Nic. Beetslaan, waar de stoet wordt mtbonden. Velsen-Noord Om drie uur passeert Sint Nicolaas de spoorwegovergang tussen de Pont weg en het Stratingplantsoen en rijdt dan, met de muziek voorop, langs de zuidzijde van het Stratingsplantsoen naar het tegelplateau aldaar', waar hij wordt ontvangen De rijtoer gaat dan over het Stratingsplantsoen, Wijker straatweg, Duinvlietstraat, Schulpweg, Wijkerstraatweg, Wijkeroogstraat, Ladderbeekstraat en Wijkerstraatweg. De ontbinding van de stoet vindt plaats bij het clubhuis De Pan aldaar. Advertentie AAN ALLE SINT-KOPERS met 3-delige spiegel, in vele variaties rugleuning als dieren- v.a. 8,95 - 16,50 21,50 - 27,95 in Flinstone-style, teak palisander en Queen Anne. Grote serie losse Als afbeelding in Chenille of terlenka diverse zeer aparte vazen, schalen in glas of aardewerk. Soepkoppen, kop en schotels, Flinstone fi guren en nog vééééél meer. Regelbaar in 12 standen, met automa tische temperatuur regeling met 3-delige spiegel in klassiek en modern in teak, noten of eiken Grote serie losse ederland

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 4