Eerste-Kamerfractie AR geeft kabinet voordeel van de twijfel PIET KOOPT BIJ... Tragische ongevallen berecht door Arnhemse rechtbank San balm ACENDA VOOR HAARLEM EN DE IJMOND en ARACHNE Ook P.v.d.A,-critiek op regering Eindhovenaar wilde jongen doodrijden Kerstviering op Het Loo PSP vragen over Vietnam-voorlichting en over huwelijk Vrink a/s T»Jo/yre "moef Mr. v. Marijnen verlaat Kamer Kernreactor in Utrecht op tentoonstelling Katholieke studenten protesteren in Rome Revue-zaak voor de Hoge Raad Prof. mr. J. A. Ankum hoogleraar in Amsterdam Viereneenhalf jaar voor doden van vrouw Maand voorwaardelijk voor veroorzaken treinongeluk Tijdelijk regen WOENSDAG 1 DECEMBER 1965 licht en tintelfris! GRETHA DE BRUIJN RUWE HANDEN? Haarlem RUWE HANDEN DIID/\1 SCHRALE HUID rUlfvL V elsen-IJ muiden Beverwijk V Bij de algemene politieke beschouwin gen in de Eerste Kamer hebben twee van de drie regeringspartijen critische woor den gewijd aan de financiële en economi sche politiek van het kabinet. „De regering voert een gedurfd maar ook riskant beleid", zei dr. Berghuis ,de fractievoorzitter van de ARP. „Zij balan ceert op het scherp van de snede. We ge ven het kabinet het voordeel van de twij fel, maar bij deze zaken mag eigenlijk geen twijfel over de uitkomst bestaan" De socialistische fractievoorzitter ir. H. Vos had vooral bezwaar tegen de infla tie, die van een „sluipend" in een „dra vend" tempo is overgegaan. „De inflatie treft vooral de kleine spaarders", aldus de socialistische woordvoerder. Hij was van mening dat het kabinet niet alleen te weinig aandacht besteedt aan de infla tie maar ook aan de loonpolitiek. „Bij De politie te Valkenswaard heeft een 25- jarige inwoner van Eindhoven gearres teerd- Hij zou met zijn personenauto in Valkenswaard op het trottoir zijn gereden teneinde een zeventienjarige jongen te raken die daar met zijn vader wandelde. De jongen had zich met een sprong in veiligheid weten te stellen. De gearres teerde, die gehuwd is, zou een blauwtje hebben gelopen toen hij een zus van de jongen het hof had gemaakt. Uit wraak zou hij de jongen hebben willen treffen. Op woensdag 22 december om vier uur viert het koninklijk gezin met het perso neel op paleis Het Loo het kerstfeest. Voor deze kerstviering hebben koningin en prins uitgenodigd het personeel van Het Loo en van de koninklijke houtves terijen Gortel, Uddel, Niersen en Hoogsoe- ren. Voor de laatste maal werd op Het Loo het kerstfeest gevierd in 1962. Het Tweede-Kamerlid Slotemaker de Bruine (P.S.P.) heeft de minister van On derwijs en Wetenschappen schriftelijk ge vraagd of het juist is dat de ambassade der Verenigde Staten van Amerika (USIS) haar geschrift „Waarom Viet nam?" onder leraren van ons middelbaar onderwijs heeft verspreid. Hij wil weten hoe de USIS de weg naar ons onderwijs gevonden en bewandeld heeft, en vraagt of diezelfde wegen en overheidsinstanties ooi? ter beschikking staan om het standpunt van de oppositie in onze onderwijskringen bekend te ma ken. Bovendien vraagt hij of de minister be reid is te bevorderen dat in onze onder wijskringen ook de standpunten van niet- Amerikaanse instanties bekend worden gemaakt (als bij voorbeeld die van de Verenigde Naties en haar secretaris-ge neraal, van de wereldpers en van gou vernementele en oppositionele politieke lichamen in Nederland). De heer Slotemaker de Bruine infor meert verder bij de minister-president naar de juistheid van de berichten, dat bij het gesprek van de minister-president met de permanente commissie van het Neder lands Israëlitisch kerkgenootschap te ver staan is gegeven, dat grote feestelijkheden, die in Amsterdam met een huwelijk als dat van prinses Beatrix gepaard zouden gaan, een pijnlijke indruk zouden maken. Als deze berichten juist zijn, waarom heeft de minister-president de hierop ge richte vragen van de heer Lankhorst in de Tweede Kamer dan onbeantwoord ge laten?, zo vraagt hij. Advertentie Blaeryn Mr. V. G. M. Marijnen, oud-minister president en thans voorzitter van de raad voor de Rijnmond, heeft in een brief aan de voorzitter van de Tweede Kamer per 15 januari ontslag gevraagd als lid van de Kamer. De heer Marijnen werd kort na de val van zijn kabinet in het afgelo pen voorjaar lid van de Tweede Kamer voor de K.V.P. Hij heeft nu bedankt in verband met zijn functie in de Rijnmond- raad. de loonpolitiek is de regering in de ach terste wagen gaan zitten", zei hij. Van de regeringsgezinde fracties bleek die van de KVP het minste critiek op de ploeg van mr. Cals te hebben. De frac tieleider van de KVP, de heer Van Lies hout, had weliswaar best het kabinet-Ma- rijnen willen houden, maar nu er een nieuwe ploeg is wil de KVP-fractie in de Eerste Kamer ook die wel welwillend te gemoet treden. Evenals in de Tweede Kamer bleek ook in de Eerste Kamer de oppositiehouding van de liberalen en van de christelijk historischen te verschillen. De CHU was het bij monde van haar woordvoerder ir. Geuze met veel van het programma eens. Het tempo van de maatregelen en daar door de hoogte van de nieuwe belastingen bevallen haar niet. Ir. Geuze bleek voorts zijn critiek vooral te richten op de socia listen in het kabinet. Hij vond het beleid van minister Vondeling „niet begrijpelijk en niet aanvaardbaar" en wijdde everder veel woorden aan verdeeldheid van de so cialisten over de buitenlandse politiek. Mr. van Riel (VVD) had geen goed woord over voor het regeringsprogramma en begon dan ook vrijwel direct met een persoonlijke aanval op mr. Cals, die hij eigenlijk niet geschikt vond voor de post van minister-president. Kort samengevat kwam zijn kritiek hierop neer: anders dan zijn voorgangers Drees, Beel, De Quay en Marijnen roept mr. Cals grote persoonlijke weerstanden op, hetgeen niet past bij de sfeer van onze coalitie-ka binetten. Een levensgrote kernreactor in vol be drijf aan de Graadt van Roggenweg, dat wordt het meest spectaculaire deel van de tentoonstelling „Werken met atomen", die van 1 tot en met 28 maart 1966 op het Jaarbeursterrein in Utrecht wordt ge houden. Voor het eerst komt dan in Nederland een kernreactor in werking in de bebou wing van een stad: een omstandigheid waarmee misschien niet alle omwonenden direct even gelukkig zijn. Maar deskundi gen hebben vastgesteld dat de algemene veiligheid volledig gewaarborgd kan wor den en Utrecht heeft er vrede mee: dat blijkt wel hieruit dat op de zitting die in het kader van de hinderwet noodzakelijk was, geen bezwaren zijn binnengekomen. De katholieke studenten in Nederland hebben in een telegram aan het Neder landse episcopaat in Rome hun verontrus ting uitgesproken over een amendement van de kardinaal-staatssecretaris, komen de van „hogerhand", inzake de geboorte regeling. De-studenten zeggen dat -hebvoorgestel de amendement ingaat tegen de duidelij ke wens van de meerderheid van het con cilie om nog geen definitieve beslissing"1rt deze te nemen. „De verantwoordelijkheid van het opti maliseren van de liefde en het bepalen van de wijze waarop dit gedaan wordt ligt primair bij het eigen geweten en de eigen verantwoordelijkheid van de huwelijks partners en niet bij de kerk of instituut," aldus het telegram. Men heeft het epis copaat gevraagd de tekst ter kennis van de paus te brengen. Voor de Hoge Raad heeft het cassatie beroep gediend, dat de hoofdredacteur van „De Geïllustreerde Pers" heeft inge steld tegen een vonnis van de Amster damse rechtbank, waarbij hij wegens schending van de auteurswet is veroor deeld tot een geldboete van 50.- In het blad „Revue" is een artikel over zes voortvluchtige misdadigers opgeno men, waarbij ook de foto's van deze man nen, zoals die in het opsporingsblad voor kwamen, waren afgedrukt. Een van de zes voortvluchtigen heeft later bezwaren gemaakt tegen het af drukken van zijn portret. Zowel de kan tonrechter in Amsterdam als de hoofd stedelijke rechtbank kwam tot een ver oordeling. Aan de universiteit van Amsterdam is prof. mr. J. A. Ankum te Aerdenhout benoemd tot gewoon hoogleraar in het Ro meins recht, de historische ontwikkeling van het recht en de juridische papyrolo gie, als opvolger van de in 1963 overle den prof. Hoetink. Prof. Ankum werd in 1930 te Amster dam geboren. In 1963 werd hij gewoon hoogleraar in Leiden in de grondslagen van Romeins en oud-vaderlands recht. Prof. dr. J. M. Hemelrijk te Nieuw- Loosdrecht is benoemd tot gewoon hoog leraar in de klassieke archeologie en kunstgeschiedenis der oudheid als opvol ger van prof. Haspels, die deze zomer met emeritaat is gegaan. Prof. dr. J. Zandee te Utrecht is be noemd tot buitengewoon hoogleraar in de egyptologie, als opvolger van prof. Jans sen, die in 1963 overleed. Advertentie AZ9N Sportmagazijn Twijnderslaan 7 - Haarlem Telefoon 15116 en 13646 Ruime parkeergelegenheid De officier van Justitie bij de recht bank te Arnhem heeft drie maanden ge vangenisstraf en twee jaar intrekking van het rijbewijs geëist tegen een 28-jarige chauffeur uit Arnhem wegens zijn aan deel in het veroorzaken van een zeer ernstig verkeersongeluk op 12 juni te Silvolde. Hierbij zijn vier mensen om het leven gekomen. De chauffeur, bestuurder van de Gel derse Tramwegen (door deze onderne ming intussen ontslagen), had een wagen met melkbussen gepasseerd in een bocht van de weg. Een botsing met de perso nenauto was niet meer te voorkomen. Ter zitting verklaarde de chauffeur dat de bus niet meer aan het stuur gehoorzaam de en dat ook de remcapaciteiten niet vestigd. voldoende waren geweest. Een technisch onderzoek van de politie had dit niet be- Achttien maanden gevangenisstraf en vijf jaar ontzegging werd geëist tegen een 27-jarige ex-caféhouder uit Wekerom. De Almelose rechtbank heeft een 47- jarige metaalbewerker uit Hengelo, die op 16 april zijn veertigjarige vrouw na een twist en een worsteling heeft dood getrapt, wegens doodslag veroordeeld tot viereneenhalf jaar gevangenisstraf en ter beschikkingstelling van de regering. De officier van Justitie had drie jaar geëist. Advertentie HANDCREAM deuitgedokterde' HANDCREAM Deze zou op 1 februari van dit jaar on der Planken Wambuis bij Ede door roe keloos rijden onder invloed van sterke drank de dood van een medeweggebruiker hebben veroorzaakt. Een andere inzitten de van de auto van het slachtoffer werd zodanig gewond dat hij levenslang invali de kan blijven. Prinses Beatrix heeft gisteren de begrafenis van koningin Elisabeth van België bijgewoond. De foto toont de prinses in de kerk van Sint Michiél. De rechtbank te Arnhem heeft vanmor gen een 43-jarige Duitse machnist bij de Bundesbahn schuldig verklaard aan het ernstige spoorwegongeluk op 31 augustus bij Westervoort, waarbij vijf reizigers om het leven zijn gekomen en dertig gewond. De rechtbank legde de machinist echter een aanzienlijk mildere straf op dan de officier van justitie op 16 november had geëist. Deze had drie maanden onvoor waardelijke gevangenisstraf gerequi- reerd. Het vonnis van de rechtbank luid de een maand voorwaardelijke gevange nisstraf en een boete van vijfhonderd gul den. Stadsschouwburg, vandaag 20 u.: „Ni- notchka" door de toneelvereniging Thalia. Stadsschouwburg, donderdag 20 u.: „Gla zen speelgoed" door de Haagse Comedie. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „Com mando's in Vietnam", 14 j. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „De vrouwtjes", 18 j. Frans Hals, vandaag 19 en 21.15 u„: „Zeven mannen znder vrees", 14. j. Van donderdag af 19 en 21.15 u.: „Bedreigde meisjes", 18 j. Lido, 14 en 20 u.: „My fair lady", a.l. Luxor, 14 en 20 u.: „Lord Jim", 14 jaar. Minerva, woensdag 14.30 u.: „De avon turen van een zigeunerjongen", a.l.; 20.15 u.„D'r moet maar eens getrouwd worden" a.l. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „Als Pa rijs met vakantie is", 18 j. Van donderdag af 14, 19 en 21.15 u.: „Inspecteur Coplan gebruikt geweld", 14 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Het geheim van de witte spin", 14 j. Van donderdag af 14.30, 19 en 21.15 u.: De Vikingen komen", 14 j. Studio, vandaag 14 en 20 u.: „Gejaagd door de wind", 14 j. Van donderdag af 14.15, 19 en 21.15 u.: „En die man die kiest een vrouw", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 1017 u., zondags van 1317 u. Prentenkabinet: keuze uit eigen ver zameling. Dagelijks van 10-17 u. en zon dags van 13-17 u. Vishal: „Moderne kunst uit eigen be zit". Dagelijks van 10 tot 17 u. en op zon dag van 13 tot 17 u. Teylers Museum, Spaarne 16: Expositie van aquarellen, tekeningen en etsen van Adriaan van Ostade. Permanente ten toonstelling van schilderijen 19de en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hollandse, Ita liaanse en Franse school. Fossielen e.d. Dagelijks behalve zondag en maandag van 10 tot 16 u.; zondag van 13 tot 16 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religeuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid, Dagelijks (behalve maandag) van 1012.30 u. en van 13.3017 uur.; zon- en feestdagen van 1417 uur. In 't Goede Uur (Korte Houtstraat): Ex positie van tekeningen van Nic. Jonk. Da gelijks van 10-18 u. en van 20-22 u. en zondags van 14-17 u. en van 20-22 uur. Tot eind november. Kunstcentrum „De Ark", Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 10 tot 20 u. Klassiek grammo- foonplatenconcert van 20 tot 22.30 u. Dins dags gesloten. Artificia, (Heemstede): Expositie van tekeningen van H. L. Prenen en beeld houwwerk van Anneke Höfte. Op werk dagen van 9.30 tot 18 uur. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10 tot 12.30 en 13.30 tot 17 u. Zon- en feestdagen van 14 tot 17 u. Stadsschouwburg: Gedurende de maand november in de wandelgangen expositie van werk van Kees Okx. Waagtaveerne: Expositie van tekenin gen van Freek Souwer en aquarellen van Jan van Geem. Dagelijks van 13 tot 17 u. en op zondag van 14 tot 17 u. Tot 5 dec. Galerie J. R. Bier (Groot Heiligland 66): Expositie van werk uit de Franse, Hol landse en Belgische school. Dagelijks van 1017 u. Tot eind december. Advertentie WOENSDAG 1 DECEMBER City, 20 uur: „Operation Crossbow". Stadhuis, 19.30 u.: Openbare gemeente raadsvergadering. Concordia, Velsen-Noord, 20 u.: feeste lijke uitreiking Vapro-diploma's- Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. De Weyman, Santpoort, Hoofdstraat 216: tentoonstelling van schilderijen en teke ningen, vervaardigd door Jan Makkes (laatste dag). DONDERDAG 2 DECEMBER City, 20 uur: „De indringer". Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. Gem. openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, 10 tot 12.30 u.; „De Brulboei", Kanaalstraat: 16 tot 17.30; filiaal Velsen- Noord: 10 tot 12 uur. R.k.-leeszaal en bibliotheek: donderdag gesloten. Stichting Huishoudelijke en Gezins voorlichting, Spreekuur leidster: van 9.30- 12 uur in de Willebrordstraat 102, IJmui- den. Tel. 02550/7715. WOENSDAG 1 DECEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Ipcress streng geheim". Luxor Theater, 19 en 21.30 uur: „Het meisje en de twijfelaar". Hoeve Adrichem, Hoflanderweg 104, 14 uur: cursus handenarbeid voor de jeugd door Kennemer Staten. Hoeve Adrichem, Hoflanderweg 104, 18 uur: cursus pottendraaien voor de jeugd; 20 uur: idem voor ouderen. Galerie Boumans, Breestraat 122: expo sitie werken van Frans Verpoorten, te be zichtigen van 9-18 uur. Kennemer Oudheidkamer, ingang Stum- phiusstraat, te bezichtigen na aanvraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groenelaan 21. Mij. ter bevordering belangen v. slecht horenden, 20 u.: spreekuur bureau school- artsendienst, Alkmaarseweg 42. Openbare leeszaal, Hendrik Burger straat 70, geopend van 15-17.30 uur en van 19-21 uur. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 15-21 uur. Oosterwijk, openbare leeszaal geopend van 15-21 uur; r.-k. leeszaal geopend van 15-21 uur. Meerestein, openbare leeszaal geopend van 15-17 uur; r.-k. leeszaal geopend van 15-17 uur. DONDERDAG 2 DECEMBER Kennemer Theater, geen filmvoorstel lingen. Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „De zonen der Musketiers". Gem. Gasbedrijf, Parallelweg, 19.30 u.: cursus koken en braden voor de feestda gen door de Stichting huishoudelijke voor lichting. Hoeve Adrichem, Hoflanderweg 104. 16.30 u.: jeugdcursus tekenen en schilde ren door Kennemer Staten; 20 uur idem voor ouderen. Galerie Boumans, Breestraat 122: expo sitie werken van Frans Verpoorten, ge opend van 9-18 uur. Kennemer Oudheidkamer, ingang Stum- phiusstraat, te bezichtigen na aanvraag Moensplein 4, tel. 26020, of Groenelaan 21. Openbare leeszaal Hendrik Burgerstraat 70, gesloten. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 15-21 uur. Oosterwijk, openbare leeszaal geopend van 15-21 uur; r.k. leeszaal geopend van 15-21 uur. Meerestein, openbare leeszaal geopend van 15-17 uur; r.k. leeszaal geopend van 15-17 uur. Dialect. Op verschillende lagere scholen in de buurtschappen van Winterswijk zal volgend jaar dialect worden onderwezen, met medewerking van het Nedersaksisch Instituut te Groningen. Het gaat hier om een experiment. Winterswijk is de eerste plaats in Oost-Nederland waar iets der gelijks gaat gebeuren. Terre des Hommes. Nederland heeft nu ook een afdeling van „Terre des Hommes", de Zwitserse vereniging die zich het lot van verlaten Afrikaanse en Aziatische kinderen aantrekt. De leiding berust voorlopig bij het echtpaar A. J. W. Jas pers Focks, Lichtenbergweg 109, Den Haag. Man verdronken. Uit de Delfshavensa Schie is het stoffelijk overschot opge haald van de 59-jarige Rotterdammer P. van der Weert. De man werd sinds 8 november vermist. Grensverkeer. De raad van ministers van de Europese conferentie van ministers van Verkeer heeft mede op sterk aan dringen van Nederland besloten een eer ste aanbeveling aan de aangesloten sta ten te richten, waarin wordt voorge steld een aantel categorieën van grens overschrijdend goederenvervoer over da weg te liberaliseren. Het gaat hier om grensverkeer en het vervoer van beder felijke levensmiddelen in gespecialiseer de voertuigen. Zaakgelastigde te Peking. De heer A. La- boyrie, zaakgelastigde van het konink rijk der Nederlanden te Peking, zal binnenkort als zodanig worden opge volgd door de heer G. J. Jongejans, laatstelijk ambassaderaad te Moskou. Rechterlijke macht. Tot advocaat-gene raal bij het gerechtshof te Leeuwarden is benoemd mr. J. M. A. V. Moons, thans substituut-officier van Justitie in 's Hertogenbosch. Tot rechter in de rechtbank te Amsterdam is benoemd mej. mr. A. C. van den Blink, advocaat en procureur te Amsterdam. Advertentie zilveren ring met rose tourmalijn 105.- Hans en Anneke van der Heijden edelsmid - naaldkunstenares Spekstr. 3 (achter de Vleeshal) tel. 15745 MWVVlMWWIfWWVinAlUVHinMVVWinAMnMVVWWMVVVVWi Het K.N.M.I. deelt mee: De stormdepressie die dinsdag langs de Hollandse en Zeeuwse kust windkracht 11 a 12 heeft gebracht, is vandaag in noordoostelijke richting weggetrokken. Samenhangend daarmee namen zowel de wind als de buiigheid belangrijk af. In de komende nacht kan de temperatuur in het binnenland enkele graden beneden het vriespunt dalen. Op de oceaan is een nieuwe depressie aanwezig, die zijn in vloed in oostelijke richting uitbreidt. Het ziet er naar uit dat op de nadering van deze depressie de wind morgen weer zal toenemen uit zuidwestelijke richting. Het erbijbehorende regengebied zal Neder land morgen in de loop van de dag kun nen bereiken, plaatselijk mogelijk vooraf gegaan door natte sneeuw- LEERRAPPORTEN Maximum en mlnlmum- GA <5 temperaturen a; j a n G SS binnen- en butïenland ■3 O 32 .3 G S3 Den Helder regenbui nw 7 4 Ypenburg hagelbui wnw 6 4 Vlissingen licht bew. w 5 4 Eelde geh. bew. nw 4 1 De Bilt règenbui wnw 5 3 Twente regenbui w 3 1 Eindhoven zw. bew. w 4 1 Z.-Limburg geh. bew. wzw 4 0 Helsinki sneeuw 0 0 -1 Stockholm geh. bew. windst 3 -1 Oslo sneeuw n -1 -1 Kopenhagen licht bew. O 5 2 Aberdeen half bew. wnw 3 1 Londen onbewolkt w 6 1 Amsterdam regenbui wnw 6 4 Brussel zw. bew. V 4 2 Luxemburg sneeuwbui V 2 0 Parijs onbewolkt V 4 2 Bordeaux regenbui zv 9 5 Grenoble geh. bew. vindst. 6 -0 Nice onbewolkt mw 13 3 Berlijn regen V 8 0 Frankfort sneeuw TZW 4 2 München zw. bew. TZW 5 0 Zürich sneeuwbui 'ZW 4 0 Genève zw. bew. zw 4 0 Locarno onbewolkt 9 -4 Wenen licht bew. 7 0 Innsbruck half bew. vindst. 4 -5 Belgrado geh. bew. vindst. 11 3 Athene zw. bew. JW 13 Rome half bew. ono 17 4 Barcelona onbewolkt nnw 14 5 Madrid half bew. wnw 10 5 Mallorca licht bew. wnw 16 10 Lissabon zw. bew. nw 15 7 Donderdag 2 dcember Zon op 08.27 uur; orier 16.32 uur. Maan op 14.19 uur; oder 00.32 uur. Maanstaden Eerste kwartier 1 ccember 06.24 uur Volle maan 8 ecember 18.21 uur Laatste kwartier 15 ecember 10.52 uur Nieuwe maan 22 ecember 22.03 uur Eerste kwartier 31 ecember 02.46 uur Hoog en laag watf in IJmuiden Woensdag 1 dcember Hoog water 9.14 uu en 21.47 uur. Laag water 4.23 uu en 16.51 uur. Donderdag 2!ecember Hoog w'ater 10.21 ur en 22.57 uur. Laag water 5.31 ur en 18.02 uur. Het hoog en laag wier te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroegr dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 2