C. van Es beëindigde unieke carrière bij gemeentelijke bibliotheek mm V V E E L L O O Burgerlijke stand van Velsen Kamerjassen VOL-WASAUTOMATEN Van vissersman tot leraar avondschool Bloembollen uit Heemskerk en omgeving Chr. lts Beverwijk wil afdeling voor proces-techniek Kort IJmond nieuws T elstar-r eser ves naar DWS 2 In de vishal en op zee Blanke jury in VS veroordeelt blanke 24.50 29.75 - 34.50 - 39.50 VEL0 - MIELE - GANDY e.a. A.s. Bruidspaar! BEATRIX Bloemsierkunst VRIJDAG 3 DECEMBER 1965 4 In de kantine van het Velsense raadhuis werd donderdagmiddag een carrière afgesloten, waarvan het verloop zonder enig voorbehoud uniek moet worden genoemd. Het betrof het afscheid van zijn werkkring bij de gemeentelijke openbare leeszaal en bibliotheek van de heer C. van Es, voor wie dit ogenblik wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd was aangebroken. De heer Van Es, die sinds zijn vroege jeugd actief aan de zeevisserij had deelgenomen, werd op middelbare leeftijd ge troffen door een ongeval, zodat hij zich wegens een gedeeltelijke invalidi teit geheel moest laten omscholen. Nadat hij aan de grafische school te Amsterdam een cursus in boekbinden had gevolgd, werd de heer Van Es via de werkplaats voor minder validen in 1959 bij de gemeentelijke biblio theek als boekbinder aangesteld. In de jaren daarvoor had hij nog kans ge zien tot de opbouw van de afdeling boekbinden van de werkplaats een be langrijk aandeel bij te dragen. „A monsteren" Stichting Nutsspaarbank STOFZUIGERS DE VILDER ■GOUDEN! GRANAAT- Juwelier R. DE BOER Kerkelijk nieuws nieuwste dessins alle maten Heden avond geopend KENNEMERLAAN 100 - PLEIN 1945 - 48 (City). Er blijkt aan het filmfirmament weer een nieuwe geheim-agent te zijn verschenen, die wordt aangekondigd als een zekere „Tijger". Evenals zijn illustere voorganger James Bond is hij onmiddellijk bereid de strijd aan te binden met een terroristische organisatie, welke tracht te voorkomen dat tussen Frankrijk en Turkije een contract zal worden afgesloten over de leverantie van veertig supersonische vliegtuigen. Voor de Tijger een gerede aanleiding er onder de gebruikelijke verzameling schurken genade loos op los te beuken, vooral omdat het geboefte er niet voor terugschrikt het leven van een mooie, jonge vrouw voor hun kwalijke praktijken op het spel te zetten. De Tijger wordt gespeeld door Roger Hanin en de mooie jonge vrouw is de schone Daniela Bianchi, die James Bond reeds in zijn „Veel liefs uit Moskou" mocht assisteren. O, ja, de film heet „De Tijger lust ze rauw!" en hij wordt tot en met zondag in dit theater vertoond. Hierbij wordt zondagmiddag de traditionele western door Pat Wayne vertegen woordigd, die in en als „De koelbloedige sheriff" niet alleen zijn revolvers, maar ook zijn stoere knuisten hanteert. Bandrecorder uit jeugdhuis gestolen Wij tonen u een grote kollektie kleurendia's van bruidsboeketten Oostduits schip bij Texel in moeilijkheden Drukkerij P. W. Nijssen De heer Van Es wenste het echter niet alleen bij zijn nieuwe beroep te laten. In zijn vrije tijd wierp hij zich energiek op de studie van diverse uiteenlopende vak ken, waardoor hij niet alleen de diplo ma's voor motordrijver, morseseinen en radiotelefonie verwierf, maar ook die van visverwerking A en B en visbiologie. Bij dit alles wist hij voorts het midden standsdiploma te behalen, plus dat voor handelskennis en handelscorrespondentie Nederlandse taal. Deze vergaarde kennis stelde de heer Van Es in staat op de avondschool van de gemeentelijke school voor visserij en scheepvaart een leraarsfunctie te vervul len, zodat hij hier van 1 oktober 1958 af het vak viskunde onderwijst. Deze school, waar men de heer Van Es in 1956 reeds als avondconcierge had leren ken nen, wenst haar bekwame leraar viskun de echter voorlopig nog te behouden, zo dat zijn afscheid hier voor enige tijd is uitgesteld. Het spreekt bijna vanzelf dat door wet houder H. de Boer, die 's middags op de ze afscheidsbijeenkomst aanwezig was teneinde de heer Van Es te kunnen „af monsteren", nog even aan het unieke ver loop van deze carrière werd herinnerd. Spreker noemde hem een bijzondere per soonlijkheid, die niet alleen door zijn in- Advertentie Laat je toekomst niet in rook opgaan. Spaar in de gemeente Velsen Op de gisteravond gehouden ledenverga dering van de afdeling Heemskerk van de Kon. Alg. Vereniging van Bloembollencul tuur gaf de voorzitter, de heer H. Roozen, een overzicht over het afgelopen seizoen. De oogst is, volgens de heer Roozen, bui tengewoon goed geweest, de uitkomsten echter waren niet navenant. Alleen zij, die hun bollen vroeg verkocht hadden, maakten daarvoor nog een behoorlijke prijs. Op de vraag of er te veel bloembollen geteeld worden, moest spreker ontken nend antwoorden, het surpluskwantum zal niet groot zijn. Velen moeten de bollen nog planten; de bollen wachten nu al drie weken in de schuur op beter weer. Hoe de prijzen van de bloembollen vol gend jaar zullen zijn, hangt af van de prij zen welke de broeiers zullen maken. De voorzitter doelde speciaal op de broeiers in Duitsland. Hij hoopte, dat er in Duits land, dat in de laatste jaren een grote af nemer is geworden, geen beunhazerij in de verkoop van bloemen zal plaats hebben. Sprekend over de EEG, meened de voor zitter dat in de toekomst de areaalbeheer- sing wel zal vervallen. „Wij zullen dan meer dan ooit moeten streven naar goe de kwaliteit", aldus de heer Roozen. Bij de behandeling van de beschrijvings brief voor de grote algemene vergadering werden kandidaten gesteld voor de vakatu- res in het hoofdbestuur. In de vakature C. Priester (Beverwijk) werd de heer H. Duin Hzn. (Beverwijk) kandidaat gesteld en voor de heer H. Heemskerk de heer N. Roozen uit Heemstede. Wethouder H. de Boer besluit zijn afscheidstoespraak met een harte lijke handdruk. telligentie, maar ook met de nodige in spanning een voorbeeld is geworden van de positief verlopen levensgang. Tevens werd door de heer Van Es het bewijs ge leverd dat ook door hen, die zogenaamd „ambtelijk zijn uitgerangeerd", nog heel wat in het leven kan worden bereikt. Voorts meende spreker hem als een ge lukkig mens te mogen beschouwen, om dat de heer Van Es erin is geslaagd zich talrijke vrienden te verwerven, waarna de wethouder zijn toespraak besloot met zijn beste wensen voor de nieuwe levens periode, welke thans voor hem is aange broken. „Maar denk erom, u hoort er nog altijd bij", verzekerde de wethouder, toen hij de heer Van Es als bewijs van erken telijkheid een boekenbon overhandigde. Omdat de directrice van de bibliotheek mevrouw mr. R. E. Mulock-Houwer deze middag was verhinderd, werd haar af- Advertentie Electrolux - H.E. - Excelsior e.a. vanaf 63.50 Betaling in overleg. Velserduinweg 173 Telefoon 4402 Het bestuur van de stichting protes tants christelijk nijverheidsonderwijs IJ- mond heeft het gemeentebestuur van Be verwijk verzocht om de noodzakelijkheid uit te spreken van de uitbreiding van de christelijke lts in genoemde gemeente met een afdeling proces-techniek. Momenteel zijn aan de school opleidin gen voor hout- en metaalbewerking en electro-techniek verbonden. Uitbreiding van het leerplan met een afdeling pro- ces-techniek (opleiding voor chemicien, bedieningsvakman en chemisch vakman) wordt noodzakelijk geacht, omdat de aan wezigheid van een groot aantal chemi sche bedrijven in het IJmondgebied een grote vraag doet ontstaan naar chemisch- en/of physisch geschoolde krachten op hoger, middelbaar of lagere technisch ni veau. Aangezien in het IJmondgebied een mo gelijkheid tot opleiding van chemisch- physisch georiënteerd personeel op lager technisch niveau ontbreekt, heeft het be stuur van eerdergenoemde stichting zich beraden over de mogelijkheid een afde ling voor chemisch vakpersoneel aan de chr. lagere technische school te Bever wijk te verbinden. De school begon in 1961 met 85 leerlin gen, thans zijn er bijna 400 leerlingen. De accommodatie van de school zal moeten worden uitgebreid, daar het aan tal lokaliteiten niet berekend is op de te stichten nieuwe afdeling. Burgemeester en wethouders van Be verwijk zijn het volkomen eens met het stichtingsbestuur en hebben de raad ver zocht de noodzakelijkheidverklaring uit te spreken. scheidsbrief voorgelezen door mejuffrouw W. Kluvers, als adjunct-directrice. Hierin bracht mevrouw Mulock haar grote be wondering onder woorden voor de manier, waarop de heer Van Es in zijn nieuwe leven is geslaagd. Voorts herinnerde de briefschrijfster eraan dat de heer Van Es altijd voor een ieder klaar stond met va derlijke raad of een mooi verhaal, zodat het na zijn vertrek ongetwijfeld stil zal zijn in de binderij. Het afscheidsgeschenk dat hem namens het personeel werd aan geboden bestond uit een fraaie stolpklok. De heer Th. Mooy kwam als afdelings voorzitter van de ABVA nog een schrijf map aanbieden, plus een bloemstuk voor mevrouw Van Es, waarbij hij wees op het werkzaam aandeel dat de heer Van Es altijd heeft gehad in de pogin gen, het maatschappelijk bestaan te ver beteren van hen, die gewoonlijk het minst zijn bedeeld. Tenslotte nam de heer Van Es zelf nog even het woord. Hij deed dit in beknopte vorm, omdat een zeeman vol gens hem nu eenmaal geen spreker is. Het werd echter duidelijk dat zijn erken telijkheid voor de vele hartelijke woorden en geschenken hierdoor niet minder groot is geweest. Advertentie ■ringen! 60 Kennemerlaan Tel. 4938 Ned. Herv. Kerk Beroepen te Vinkeveen L. Doppenberg te Wilsum (O). Aangenomen naar Westerbork (toez.) H. E. K. Vegter te Borger. Geref. Kerken Bedankt voor Halfweg (vak. L. Ber ger) G. Morsink te Aalten. Chr. Geref. Kerk Bedankt voor Naarden M. Vlietstra te IJmuiden. Nederlands Hervormde Kerk Beroepen te Noordeloos (toezegging): J. C. Terlouw te Lage Vuursche. De ge nerale synode der Nederlands Hervormde kerk heeft tot predikant voor buitenge wone werkzaamheden (predikant-director van de gereformeerde zendingsbond in de nederlands hervormde kerk), H. Harkema te Zeist. Bedankt voor: Ede (toezegging), vaca ture E. F. Vergunt, J. Wieman te Nun- speet, Scheveningen (vacature J. J. Pol dervaart), J. van Winterswijk te Zeven bergen. Advertentie VOOR VADER EN ZOON Nóg een reus aan het werk bij Hoog ovens. Deze mannetjesputter met een ei gen gewicht van ongeveer 22.000 kg, ziet kans om in één keer een hoeveelheid klei van 20 ton te verzetten. Daartoe heeft Euclideen motorvermogen gekregen van 336 paardekrachten. Hij is, met nog twee broertjes en een aantal kleinere vrachtwagens ingezet om een terrein van 650.000 kubieke meter klei te verzetten. DE LIEFHEBBERS en vooral liefheb sters van de doktersroman komen ver volgens dinsdag en woensdag weer aan hun trekken met „De problemen van een vrouwenarts", een boeiende speelfilm met in de hoofdrollen Dieter Borsche en Anita Höfer. Tenslotte is „Jonge liefde, grote gevaren" voor donderdagavond een Deens-Oostenrijkse film, die op openhar tige wijze de problemen behandelt van de opgroeiende jeugd in de puberteit. Er wordt hierbij allerminst kiekeboe ge speeld en men zegt dan ook onverbloemd waar alles op staat. DE OUDERS KRIJGEN van de vertel lende arts in de film menige goede raad, al zullen velen waarschijnlijk denken dat de vertoonde gevallen voor hun kinderen niet opgaan. Toch heeft de film grote waarde voor ouders en jeugd, die voor zo ver zij nog nooit openlijk over dergelijke problemen hebben gesproken, het theater ongetwijfeld wijzer zullen verlaten. (Stadsschouwburg). Met de vermel ding van het nieuwe weekprogramma voor dit theater is ditmaal slechts weinig plaatsruimte gemoeid. Hier draait name lijk alleen zaterdagavond „In de greep der wildernis", een spannende film over het avontuurlijke bestaan van een groep pionierende Amerikanen in het Califomië van omstreeks 1900, zondagmiddag ge volgd door de nog altijd populaire klucht spelers Oliver Hardy en Stan Laurel. Dit maal vertonen zij hun kunsten in „De Dansmeesters", onder meer als „hula- huilebalken", „rumba-ridders" en „wals- warhoofden". Beverwijk (Luxor). Het behoeft nauwelijks te wor den betoogd dat de film „De zonen der musketiers", die hier tot en met zater dag draait, een onderhoudende voortzet ting is van de avonturen, die reeds eer der door de romans van Alexander Du mas de nodige bekendheid verwierven. Opnieuw drie ridders zonder vrees of blaam dus, die zich ten opzichte van vrou wen en degens op dezelfde wijze gedra gen als hun roemruchte vaders. Als spe Advertentie pi Gerenommeerde merken Trompstraat 66-68 - IJmuiden - Telefoon 5198 ciale attractie wordt de vrouwelijke hoofdrol in dit sappige avonturenverhaal vertolkt door Maureen O'Hara. NADAT ZONDAGMIDDAG „Vuurge vecht om Casa Granda" zijn taak als traditionele matineefilm naar behoren heeft vervuld, volgt voor de rest van de week dus tot en met woensdagavond de vertoning van „Wereld zonder schaamte", welke titel de bezoeker de nodige verboden vruchten in het vooruit zicht stelt. Met slagzinnen als „Hier wor den alle wetten van fatsoen en eer ge schonden" en „Meisjes in de val gelokt als fotomodel voor verboden films", tracht men deze indruk nog te versterken. Wiens nieuwsgierigheid door dit alles wor geprikkeld moet dan maar weer eens gaan kijken. (Kennemer theater). Opnieuw is de his torie van het oude Romeinse rijk het on derwerp voor een spectaculair filmverhaal geworden, met als uiteindelijk resultaat „Opmars van het dodenleger". Hier wor den de krijgsmacht van het oude Rome en de magie van de Oriënt tegenover el kaar gesteld, dus intriges en misdaad in conflict met geheimzinnige magie en wrede hekserij. Aan spanning en sensa tie dus geen gebrek. Janette Scott en Ian Hendry spelen vervolgens tot en met woensdag de hoofdrollen in „Schoonheid als koopwaar", ook al weer een film waarin met realisme en pikanterie wordt geschermd. De rest van dit programma be staat uit „Marisol, een meisje naar mijn hart" voor de voorstelling van zaterdag nacht, zondagmiddag nog gevolgd door Walt Disney's terecht beroemde „Jungle cat". (W.B.-theater). De eerste thriller voor deze week wordt in Beverwijk in dit thea ter gedraaid en wel vrijdag en zaterdag, wanneer hier „Het geheim van de witte spin" zal worden vertoond. De titel is ontleend aan het feit, dat de sinistere moordenaar bij zijn slachtoffers steeds een geheimzinnige witte spin van glas achterlaat. Vervolgens wordt zondag en maandag de dienst uitgemaakt door „De wreker van vermoorde meisjes", waarbij het dus evenmin aan spanning en sensa tie zal ontbreken, terwijl zondagmid dag „Winnetou, het grote opperhoofd" weer eens wordt gedraaid, de beroemde hoofdpersoon in de onverbiddelijke best seller van Karl May. Spreekuur gewijzigd. Het wekelijks spreekuur van wethouder J. Vessies van Beverwijk wordt in plaats van dinsdag, nu maandag 6 december gehouden, des middags van 14.30 tot 16 uur. Zaterdag trekken de reserves van Tel star naar DWS 2 en deze ontmoeting heb ben de IJmuidenaren nog niet gewonnen, want de Amsterdammers beschikken over een pittig elftal. Zoals de zaken er mo menteel voorstaan, zijn ze zelfs met hun 13 punten uit 10 wedstrijden tegen „lijstaanvoerder" Go Ahead met 15 punten uit evenveel ontmoetingen gegadigden voor de bovenste plaats. Daar komt nog bij dat de hoofdstedelingen op eigen ter rein al heel moeilijk te kloppen zijn: Tot nu toe gelukte dit alleen nog maar aan ADO en dan nog slechts met bescheiden cijfers (0-1). Ondanks een en ander even wel geloven we toch dat Telstar niet met lege handen huiswaarts zal keren. Telstar 2 komt als volgt uit: Jense; Hendriksen, Van Kampen, Bram en Pi- rovano; Van Wooning en Van Son, Wilson, De Vries, Galis en Seegers. De stand in de reserve le divisie is: Go Ahead 10 15 Feijenoord 10 10 Ajax DWS ADO PSV Volendam Telstar MVV 11 10 11 10 10 9 10 15 13 13 12 12 11 10 Sparta Velox Heracles Twente GVAV Excelsior SVV 10 10 9 10 10 10 10 In het in een oud schoolgebouw aan de Peperstraat te Beverwijk gevestigde jeugdhuis van de K.A.J, is in de afgelo pen nacht ingebroken. Er wordt een band recorder vermist. Men is waarschijnlijk binnengekomen door een provisorisch ge dichte raamopening. Advertentie KENNEMERLAAN 56 - 58 - TEL. 6061 Donderdag In IJmuiden werden donderdag 1350 kisten vis aangevoerd: 285 schelvis, 50 kabeljauw en gul, 10 leng, 1000 koolvis en 5 diversen. Per 550 kilo werd, in guldens, betaald voor gr. schelvis 76, grm. schelvis 81, kl. schelvis II 54-40, kl. zw. koolvis 20-15, kl. witte koolvis 39-26. Per 125 kilo: gr. kabeljauw 240-100, gr. zw. koolvis 120. De IJM 82 besomde donderdag 39.000. Achttien vaartuigen hebben vrijdag morgen in IJmuiden 2800 kisten vis en 21.000 kilogram tong aangevoerd. Bij de aanvoer waren: 175 kisten schelvis, 70 ra dio, 200 wijting, 30 gul en kabeljauw, 40 torregullen, 1450 koolvis, 30 kleine kisten makreel, 30 haai, 340 schol, 25 tarbot en 80 varia. Per kilogram werd, in guldens, betaald voor: tarbot 8-7.10, grote tong 7.43-7.21, grootmiddel tong 7,91-7.70, kleinmiddel tong 8.89-8.02, tong een 8-30-7.24, tong twee 5.82-5.26. Per 125 kilogram: grote kabeljauw 228, middel kabeljauw 168-154, grote zwarte koolvis en middel zwarte koolvis 110-90, grote witte koolvis 222, grote leng 118- 112. Per tien stuks: middel kabeljauw 86. Per 50 kilogram: grote, middel en kleinmiddel schelvis 104-82, zwarte kool vis een 27-17, zwarte koolvis twee 25-15, gul een 78-59, gul twee 62-54, gul drie 56-37, grote en middel schol 90-81, klein middel schol 88-79, schol een 112-100, schol twee 100-78, schol drie 90-86, schar 92-76, bot 57, gestripte wijting 60-38, dich te wijting 51-28, haai 36, lever 63, ham 142-112, tarbot 296-222, sprot 37-30, klei ne makreel 35-32. Scheveningen De aanvoer te Scheveningen bestond hedenmorgen uit: 90 kisten haring, 300 kleine kisten haring, 20 schol en 500 kilo gram tong. ANNISTON (ALABAMA) (Reuter) Een geheel uit blanken bestaande jury heeft donderdag in Anniston in de staat Alabama, een blanke schuldig bevonden aan moord op een neger. Dit was voor het eerste in de geschiedenis van deze zuidelijke staat van de VS. De blanke, een 25-jarige bediende van een service-station, werd tot tien jaar ge vangenisstraf veroordeeld. Hij had vijf tien juli een 38-jarige negerarbeider neer geschoten. De neger overleed drie dagen later. De 627 ton metende Oostduitse kust vaarder „Dene bola" heeft gistermiddag in moeilijkheden verkeerd ongeveer 25 mijl ten noordwesten van de kop van Texel. Toen de sleepboot „Holland" uit Ter schelling bij de kustvaarder arriveerde, bleek dat deze geen hulp meer nodig had. Ook de reddingsboot „Prins Hendrik" uit Den Helder kon terugkeren. GEBOREN:A. C. van der Vooren-Tesse laar, z., Soendastraat 11, Haarlem; Chr. M. H. Deen-Janssen, z., Strengholtstraat 33, IJmuiden-O; A. G. Hoogzaad-Stet, z., Hagelingerweg 134, Santpoort; Chr. M. de Groot-Köster, d., van Dalenlaan 318, Santpoort; M. Rozemeijer-Kaandorp, d., Jan Kostelijklaan 4, Velsen-Z; C. A. de Bruijn-Bulters, d., Breesaperhof 15, Vel- sen-N. ONDERTROUWD. D. T. M. Blüm, Ruijsdaelstraat 29, IJmuiden-O, en A. M. Ruijter, LangeNieuwstraat 800, IJmuiden- O, t.a. Velsen-Z, Jan Kostelijklaan 23; J. B. M. Janssen, Torenstraat 54, Zand beek, en J. M. R. Kniest, Tuindersstraat 73, IJmuiden-O, t.a. IJmuiden-O, Tuin dersstraat 73; P. L. Kool, van der Zwaag- straat 15, IJmuiden-O, en W. de Graaf, Bestevaerstraat 10, IJmuiden-O, t.a. IJ muiden-O, Bevaerstraat 10; E. J. van Kan, Rembrandtlaan 1, IJmuiden-O, en M. G. L. Voerman, Lange Nieuwstraat 501, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Kennemer laan 17; P. H. Wapstra, Deken Waarestr. 36, Beverwijk, en B. J. van Heijst. Melk- laan 26, Velsen-N, t.a. Velsen-N, Melklaan 26; C. Roeleveld, Zutphensestraat 11, 's- Gravenhage, en H. J. den Otter, Sabastraat 30, Santpoort, t.a. Santpoort, Sabastraat 30; M. M. B. Gunzel, Fazantenlaan 40, IJmui- den-O, en C. R. Sieraad, Frans Halsstraat 18, IJmuiden-O, t.a. IJmuiden-O, Frans Halsstraat 18; T. Kort, J. P. Coenstraat 13, IJmuiden-O, en M. Kunst, Willemsbeek- weg 34, IJmuiden-O, t.a. IJmuiden-O, Willemsbeekweg 34; S. Visser, Thames Werfstraat 5, Marken, en C. van Harten, Seinpostweg 23, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Seinpostweg 23; J. A. Wilbie, Abelenstraat 14, IJmuiden-O, en A. C. Broersen, Bene- denweg 306, Koedijk, t.a. IJmuiden-O, Abelenstraat 14; R. P. van Nes, Curagao- straat 29, Santpoort, en T. Reiziger, van Breestraat 1301, Amsterdam, t.a. Santpoort, Curagaostraat 29; J. G. Kion, Paramaribo- straat 68, Santpoort, en M. M. T. Isebia, Paramaribostraat 68, Santpoort; R. J. H. Glas, Hagelingerweg 163, Santpoort, en M. M. A. de Feber, Kompasstraat 5, IJ muiden, t.a. IJmuiden, Kompasstraat 5; F. A. de Ruijter, Schans 24, Beverwijk, en M. de Jong, de Lethstraat 13, Velsen-N, t.a. Beverwijk, Schans 24; P. M. A. van der Hout, Kanaalstraat 240, IJmuiden, en J. W. M. Osendarp, Kanaalstraat 240, IJ muiden; J. H. van Egmond, Harmen Jans straat 61, Haarlem, en C. M. T. J. Ros, Rijksweg 318, Santpoort. GEHUWD: A. A. van Kampen-N. Nol, v. d. Bergh van Eysingaplantsoen 78; F. H. van den Broecke-H. C. H. Broekmeulen, Santpoort, Terrasweg 6; H. B. J. Bellers- I. ter Bals, IJmuiden, Westerduinweg 8; E. W. J. Boks-P. Fennis, IJmuiden, Bik en Arnoldkade 42; K. Klooster-M. M. A. Sachse, Velsen-N, Ogelwichtstraat 16; C. de Koning-C. M. Kloeg, IJmuiden, Satur- nusstraat 51; H. Koster-M. de Groot, IJ muiden, van Leeuwenstraat 61; J. L. Bak ker-C. Keur, IJmuiden, de la Reijstraat 14 rd; J. W. Westdijk-W. Blom, Haarlem, Jan Gijzenkade 255. OVERLEDEN: P. Schouwerwou, 73 j., echtgenoot van: T. Marra, van Leeuwen straat 43, IJmuiden; J. Sieliakus, 82 j„ echtgenote van: H. Hooge, Wüstelaan 8, Santpoort. Advertentie GEBOORTE- VERLOVINGS- HUWELUKSKAARTEN VOORHEEN FIRMANT ORUKKERU „NUKO" OOSTERDUINWEG 31, UMUIDEN - TEL. 202S De drukker die er tevene woont, ook 'e avonds geopend

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 4