Onderzoek naar besmettingsgevaar via geïmporteerde vismeel WAAROM A VERSTOOK 7 IK ZOVEEL - J. v. K00TEN Bankstellen f 875.- V E L O V E L O TAUNUS ZWIER RENAIIIT Engels bankstel WONINGINRICHTING VERSPUY V0L-WASAUT0MATEN Tekenwedstrijd voor kinderen van personeelsleden Jonge kunstenaars exposeren hun werk in Slot Assumburg A. R. de Boer Drie koplopers in finale eerste klas libre Haarlem Havenberichten Negen nieuwe winkels in Heemskerk Kort nieuws uit de IJmond Telstar-reserves hebben kans op zege in Twente „Mi;n vader werkt bij Hoogovens" „Poinciana" is in veiligheid „Politiek team'1 van Partij van de Arbeid Middenstanders in Heemskerk waren 't onderling oneens Dr. J. Root te Heemskerk overleden Nog een schoorsteen aan Noordzeekanaal Verbetering van wegkruising in Beverwijk YEL0 - MIELE CANDY e.a. Zeestraat 19, Beverwijk 12 M vanaf 6335. 17M vanaf 8585. 20 M vanaf 9785. VRIJDAG 4 FEBRUARI 1966 5 Wetenschappelijke werkgroep Salmonella en vismeel" in Den Haag geïnstalleerd Onder het motto „Mijn vader werkt bij Hoogovens" is men bij dit bedrijf gestart met een grote tekenwedstrijd, waar alle kinderen van de ongeveer 18.000 personeelsleden aan kunnen deelnemen. En mochten eventueel hun neefjes en nichtjes eveneens door dit onderwerp worden geïnspireerd, dan zullen ook deze inzendingen wel kom zijn. Het ligt in de bedoeling dat door de kinderen een min of meer artistieke vorm wordt gegeven aan de manier, waarop zij zich voorstellen dat hun vader (of oom) zijn taak bij Hoogovens vervult. Het is niet nood zakelijk dat zij zich daarbij tot teke ningen of schilderstukjes beperken, omdat ook plak- en borduurwerk 33 toegestaan. Puzzetpriiswifinaars adriaan bakker STOFZUIGERS DE VILDER Velserbeek N.V. „Zich aan de hand van de thans be kende gegevens een oordeel te vormen over de vraag, welke maatregelen zouden kunnen worden genomen om besmetting van dier en mens met salmonellose via geïmporteerd vismeel tegen te gaan, daarbij rekening houdende met enerzijds hun praktisch effect, anderzijds de daar uit voor bedrijfsleven of gemeenschap voortvloeiende lasten". Dit is de taak, die de minister van Landbouw en Visserij en de staatssecre taris van Sociale Zaken en Volksgezond heid hebben gegeven aan een wetenschap pelijke werkgroel, die onlangs is inge steld. De werkgroep is gisteren ten departe- mente door minister Biesheuvel, mede na mens staatssecretaris Bartels, officieel geïnstalleerd. Na de installatie is de werk groep onmiddellijk met haar werkzaam heden begonnen. Op het ogenblik beschikt men nog niet over voldoende gegevens over het aandeel van het vismeel in de salmonellabesmet ting. Een plan om, ter verkrijging van deze gegevens, een grote praktijkproef met varkens op te zetten, is onuitvoer baar gebleken. Vandaar dat de bewinds lieden nu op grond van de thans bekende gegevens een advies van de werkgroep willen hebben over hun verder te voeren beleid. De werkgroep bestaat uit de volgende leden: prof dr. K. C. Winkler, hoogleraar in de besmettingsleer aan de rijksuniver siteit te Utrecht, prof dr. Fr. Wensinck, hoogleraar in de bacteriologie en serolo gic aan de rijksuniversiteit te Groningen; ir. J. P. Cornelissen, directeur van de stichting C.L.O. (Centrale Landbouw Organisaties)-controle te Amersfoort; de heer C. J. van Dongen, hoofd van de hoofdafdeling industriële ontwik keling van het ministerie van Economi sche Zaken en dr. E. F. Drion, hoofd van de afdeling bewerking waarnemingsuit komsten van de centrale organisatie TNO. Tot voorzitter werd gekozen prof dr. K. C. Winkler. Paratyphus In zijn installatierede memoreerde de minister van Landbouw en Visserij on dermeer dat bacteriën van het geslacht salmonella bij mens en dier de ziekte salmonellose, ook paratyphus genaamd, veroorzaken, die zich gewoonlijk open baart met koorts, gepaard gaande darm- of maagdarminfectie. De belangrijkste categorie landbouw huisdieren, bij welke salmonellose voor komt, zijn de varkens. Geconstateerd is Onder zeer grote belangstelling zijn in het Hof van Holland te Haarlem de wed strijden voortgezet om het persoonlijk kampioenschap eerste klas libre, Haar lem. Na de eerste twee ronden heeft zich een kopgroep gevormd van drie spelers. Het zijn Tielenburg, Jansen en Sakkers die ieder vier punten hebben, maar op de voet worden gevolgd door Vos met een zeer goed gem. van 7.23 en 2 pnt. De uitslagen waren: Jansen 200 28 35 7.14 2 Koster 130 28 35 4.64 0 v. d. Hoek187 38 26 4.92 0 Kaandorp 200 38 24 5.26 2 Sakkers 200 24 28 8.33 2 Vos 140 24 24 5.83 0 Tielenburg 200 25 43 8.00 2 v. Wonderen 162 25 38 6.48 0 Vanavond worden de wedstrijden voort gezet. Advertentie Een belangrijke vraag, vooral als het koud gaat worden: Waar om verstook ik zoveel Heb ik wel de goede kolen en de goe de haard Heb ik wel de juiste oliehaard voor mijn kamer Stel ik de brander wel goed af? Geef ik te veel lucht? Allemaal vragen en nog zoveel meer, die BELANGRIJK zijn. Als ik het juiste antwoord niet weet, kan het me geld kosten. want dat kan een hele winter duren. Daarom ga ik vandaag nog naar de VAKMAN, daar kan ik kiezen uit praktisch alle mer. ken olie- en kolenhaarden. Pres. Krugerstr. 65-90 - Tel. 5433 I JMUIDEN dat niet minder dan 25 percent van de slachtvarkens is besmet. Besmetting van de mens heeft verreweg het meest plaats door het nuttigen van onvoldoend verhit voedsel van dierlijke oorsprong, vooral varkensvlees. Om besmetting bij de mens terug te dringen is het dus van belang er voor te zorgen, dat vooral vlees zo weinig mogelijk salmonellakiemen bevat. Via de normale vleeskeuring kan dit niet bereikt worden. Tijdens zijn leven is een besmet varken, behalve in ernstige ge vallen, namelijk niet van niet-besmette dieren te onderscheiden. Verder is bij het geslachte dier de besmetting, wederom behoudens in ernstige gevallen, alleen na een tijdrovend en uitgebreid bacteriolo gisch onderzoek te constateren. Ook een directe bestrijding van de ziekte op de veehouderijbedrijven, die mede van be lang zou zijn in verband met de schade die de veehouderij door de ziekte kan lijden, stuit op de moeilijkheid, dat bij het gros der dieren de ziekte niet tijdens hun leven is te constateren. De wetenschap heeft zich om deze en andere redenen ernstig in de vraag ver diept, langs welke wegen de dieren be smet kunnen raken. Er zijn aanwijzingen gevonden, dat afgezien van andere be smettingsmogelijkheden de invoer van besmet veevoer van dierlijke oorsprong hierbij een belangrijke rol speelt. Het be treft hier speciaal diermeel en vismeel (zg dierlijke eiwitten), welke vooral aan varkens worden gevoederd. Speciaal wetje Al geruime tijd, zo deelde de minister mee, is een verordening van het produkt- schap voor veevoeder in werking, die de strekking heeft de aan de invoer van de ze dierlijke eiwitten verbonden gevaren te beteugelen. Sedert verleden jaar be schikt de centrale overheid die ten slotte verantwoordelijkheid is voor de ge zondheid van mens en dier en zo nodig zelf moet kunnen ingrijpen over de mogelijkheid tegen de salmonella op te treden op grond van het zg. salmonella wetje. Dit wetje maakt het mogelijk niet alleen een onderzoek op de aanwezigheid van salmonella in geïmporteerd dierlijk ei wit te verrichten, maar eventueel ook an dere maatregelen tot wering van salmo nella bij import te nemen, waaronder bij voorbeeld een verplichting tot hersterili satie. Over het in dezen te voeren beleid heeft de overheid wat het vismeel betreft nog geen standpunt kunnen innemen. Men Donderdag aangekomen te IJmuiden: Plover, van Felixtowe; Waverstroom, Rotterdam; Kot- lasles, Hudiksvall, Zaandam; Oranje. Lowestoft; Nerlandla, Gothenburg; Werra 2, Le Havre; Jacob Teekman, Teignemouth: Sellin, Delfzijl, IJmul den: Germania, Kiel; Vliestroom, Huil; Hinde. Londen; Christa Koencke, Malmoe; Offshore 1, Harwich, IJmuiden; Chemicoaster, Algiers; Fritz Raabe, Bremen; Geestdiep, Great Yarmouth, IJ muiden; Elisabeth. Gravesend; Tilla Doris, Ham burg; Bram, Dagenham; Dinkelstroom, South ampton; Bia River, Hamburg; Gazelle, Rochester, Zaandam; Mittelrhein, Rotterdam; Drenthe, Londen; Dintelborg, Stettin; Aries, Mena al Ahmadi; Angolakust, Rotterdam; Ilse Wulff, Rotterdam; Spitfire, Philadelphia; Hercules. Ant werpen. Vrijdag aangekomen te IJmuiden: Hanne Möl- ler, van Söderborg, IJmuiden; Hontestroom, Sheerness; Hannes, Luenstedt, Stockholm; Liber- tas, Rotterdam; Scheldeborg, IJsselmonde, IJ muiden. Donderdag vertrokken uit IJmuiden: Skauvann, naar Rotterdam, IJmuiden; King Leonidas, Buenos Aires; Cadanz, Londen, IJmuiden; Rorichmoor, Stockholm; Calvijn, Arbro, IJmui den; Dixi Porr, Plymouth; Thea, Londen; Mare Liberum. Dagenham; Freya. Gent; Canada, Du blin; Arion, Oxelosund, IJmuiden; Navarino, Hamburg, IJmuiden; Waverstroom. Goole; Plo ver, Fellxtowe; Dahomeykust, Antwerpen; Li berty, Ipswich: Alberta, Rotterdam; Sellin, Rostock, IJmuiden; Edelgard, Rotterdam; Else Lill, Grangemouth, Zaandam; Balticborg, Delfzijl. Vrijdag vertrokken uit IJmuiden: Breda, naar Hamburg; Werra 2. Londen; Kalimata, Gdynia; Chemicoaster, Hamburg; Neder Rhone. Bremer haven. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit, dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). beschikt namelijk nog niet over voldoende gegevens omtrent het aandeel van het vismeel in de besmetting. Vismeel In wetenschappelijke kringen is men het er bepaald niet over eens of het ingevoer de vismeel, ook al is een zeker percen tage daarvan salmonellahoudend, in het licht van de andere besmettingsmogelijk heden wel een kwantitatief belangrijke besmettingsbron mag worden genoemd. Ook verschilt men van mening over het praktische nut van hersterilisatie, gezien die andere potentiële besmettingsmoge lijkheden. Met het doel, inzicht te krijgen in de rol van het geïmporteerde vismeel bij de besmetting zou een grote praktijkproef met varkens worden opgezet. Helaas is gebleken, zo zegt de minister, dat de praktijkproef niet uitvoerbaar was. De bewindslieden hebben daarom besloten de ze werkgroep in te stellen, teneinde hun over het verder te voeren beleid te ad viseren. Minister Biesheuvel wees aan het slot van zijn installatierede nog op de noodza kelijkheid alle aan een beleidsbeslissing nopens het import-vismeel verbonden be langen tegen elkaar af te wegen. Behalve medische en veterinaire zijn er ook eco nomische aspecten. Bij deze laatste as pecten dacht de minister niet alleen aan de economische gevolgen van het optre den van salmonellose, maar ook aan de financiële lasten, die eventuele maatrege len zouden mee brengen voor bedrijfsle ven en gemeenschap. Aan de Van Coevenhovenstraat hoek Deutzstraat te Heemskerk zullen negen middenstandswinkels worden gebouwd. De grond is geëgaliseerd en het terrein is door hekken afgesloten. Deze winkel panden zijn toegewezen aan: P. v. d. Laan (textiel) 2 winkels; J. v. d. Eist (juwelier en horlogerie); G. Berghuis (bloemen en planten); J. de Boer (vleeswaren); T. Wentink (spaarbank); W. F. Zonneveld (parfumerien) en A. Hurkmans (Hoogen- bosch (schoenen). NCVB. De afdeling Velsen-Noord van de Nederlandse Christen Vrouwen bond zal maandagavond, 7 februari, in het gemeentelijk vergaderlokaal aan de Van Diepenstraat haar maandelijkse bijeen komst houden. In deze vergadering zal als spreekster optreden mejuffrouw Querido met het onderwerp: „Joodse gebruiken thuis en in de synagoge". Sparen. Bij de rijkspostspaarbank in IJmuiden en ressort werd in de eerste maand van dit jaar tot een totaal bedrag van 557.334,59 ingelegd; uitbetaald werd tot een bedrag van 436.030,66. Toneel. Voor leerlingen van het voortgezet lager onderwijs, ulo, nijver heids en middelbaar onderwijs in de ge' meente Velsen worden toneelvoorstellin gen gegeven in de Stadsschouwburg op vrijdag 18, maandag 21 en dinsdag 22 fe bruari. Deze voorstellingen, door de to neelwerkgroep „Proloog" worden georga niseerd door de commissie culturele vor ming schooljeugd Velsen. Vrijdag wordt „Korczak en de kinderen" opgevoerd, maandag en dinsdag „Wie is wie"; alle voorstellingen beginnen om twee uur 's middags. Advertentie te kust en te keur. Uw speciale aandacht voor een 2 zware clubs 3 zits bank rondom bekleed met goudkleurig Engels kunstleer Kussens van polyether met solide weefstof Komt u eens kijken, u vindt bij ons het bankstel van uw smaak Plein 1945 nr. 2 IJmuiden Telefoon 8089 Advertentie Gerenommeerde merken Trompstraat 66-68 - IJmuiden - Telefoon 5198 Op 22 augustus van het vorige jaar opende Telstar 2 het seizoen met de thuiswedstrijd tegen FC Twente 2. De kersverse oostelijke semi-prof-combina- tie kwam maar zwak voor de dag, 't werd 4-0 voor de Whites zodat hier en daar de mening al post vatte, dat deze oostelijke voetballers maar een kort le ven in de reserve eerste divisie zou be schoren zijn. Deze pessimisten hebben echter geen gelijk gekregen, want al zijn de tot dusver vergaarde 11 punten uit 14 wedstrijden nu niet direct een reden om er over naar huis te schrijven, mede door het feit, dat SVV 2 (14-4) al een héél zwak elftal heeft, zijn ze een voldoende waarborg, dat de Twentenaren dit seizoen hun verblijf in de reserve eerste divisie zullen prolongeren. In het komende week-end staan FC Twente 2 en Telstar 2 wederom tegen over elkaar. Uit het bovenstaande zou ge concludeerd kunnen worden, dat Telstar de return-ontmoeting nog lang niet ge wonnen heeft, temeer daar de IJmuidena- ren zich in hun laatste wedstrijden verre van op dreef toonden. Zelfs zou men gaan twijfelen, of er voor hen in Enschede wel een gelijk spel is weggelegd, maar het feit, dat de Twentenaren het in hun 6 thuiswedstrijden slechts tot 3 winstpun ten brachten, wettigt de veronderstelling, dat de Whites tot deze prestatie toch in staat geacht moet enworden. De rederij Vinke en Co heeft via Sche- veningen-radio bericht ontvangen van de kapitein van het passagiersschip „Maas dam" van de Holland Amerika Lijn, dat het 48 uur over tijd zijnde motorschip „Poinciana" veilig gearriveerd is bij het loodsstation Cape Henry nabij Baltimore. Het schip, dat door slecht weer vertra ging kreeg, kampte met een gestoorde ra dio en kon dus geen verklaring geven voor de vertraging. De deelnemers zijn nauwelijks aan voorwaarden gebonden, alleen mogen de werkstukken de afmetingen van 40x30 cm. niet overschrijden en dienen zij vóór za terdag 12 maart te zijn ingeleverd bij de chef-bode van het hoofdkantoor, de heer G. J. F. van der Linde. Bij de beoordeling zullen de inzenders in vier leeftijdsgroe pen worden verdeeld en wel tot en met 6 jaar, van 7 tot en met 9 jaar, van 10 tot en met 12 jaar en van 13 tot en met 16 jaar. De jury bestaat uit de heren B. H, C. Kriek, chef-redacteur van het dag blad „Kennemerland"; H. Lieve, v.r.i., adjunct-directeur reclame-adviesbureau Prad; dr. W. P. J. A. van Royen, advi seur en J. J. Veltkamp, voorzitter van de commissie voor bedrijfsontspanning. Voor elke groep zullen zij drie hoofdprijswin naars aanwijzen, waarvoor bijzonder aantrekkelijke prijzen zijn beschikbaar gesteld, zoals fietsen, elektrische bouwdo zen, rolschaatsen, kampeeruitrustingen en andere, voor kinderen begerenswaardi ge artikelen. Nadat de jury haar, waarschijnlijk veel omvattende taak zal hebben verricht, wor den de geselecteerde inzendingen in het opleidingscentrum van Hoogovens geëxpo seerd, waarbij de bezoekers door middel van een stembiljet ook nog enige prijs winnaars zullen mogen aanwijzen. Wan neer het gehalte van de werkstukken een en ander rechtvaardigt, zal ook in andere plaatsen nog een expositie worden inge richt. Wedstrijd en tentoonstelling worden door de directie georganiseerd met de be doeling, het contact tussen bedrijf en werknemers te verlevendigen en de inte resse van de bezinsleden te stimuleren. De gewestelijke besturen Noord-Holland Zuid en Noord-Holland Noord van de Par tij van de Arbeid hebben een „politiek team" ingesteld voor de kieskringen Vel sen en Zaandam. Dit team stelt zich voor de Kamerleden meer voor de in deze om geving geldende problemen te interesseren en te informeren. Gisteravond deed zich in „de Janshee- ren" te Heemskerk het unieke 'feit voor, dat een ledenvergadering van de H(eems- kerkse) M(iddenstands) C(ombinatie) grote belangstelling trok. Dit vond z': oorzaak in de aangekondigde behandeling van de vraag omtrent het al of niet voort bestaan van deze HMC. Met 18 stemmen voor en 10 stemmen tegen werd na heftige discussies besloten de combinatie te handhaven, zij het dan dat op korte termijn een duidelijke taak gesteld dient te worden. Het geharrewar op deze bijeenkomst kwam door de tweespalt die vorig jaar is ontstaan tussen de HMC en de H(eems kerkse) W(inkeliers) Z(egel). Het scherpst kwam dit verschil in mening en inzicht tot uiting rond St. Nicolaas, toen ook de HWZ een aktie ging voeren, zo als voorheen altijd met succes door de HMC werd georganiseerd. Vooral de voorzitter van de r.k. mid denstandsvereniging, de heer P van der Laan had hiertegen bezwaar. Hij stelde onder meer dat de HWZ getoond heeft geen respect te hebben voor de bestaan' de traditie de St. Nicolaasactie door de HMC te laten organiseren. De heer P. de Graaf zag zeker nog wel toekomst in de HMC. Alleen dient het werkterrein uitgebreid te worden tot de belangenbehartiging van de gehele Heemskerkse middenstand. Burgemeester H. Nielen heeft gister avond een door de werkgroep tentoonstel lingen van de Gemeenschapsraad Heems kerk georganiseerde expositie van werken, vervaardigd door jonge kunstenaars, in slot Assumburg geopend. De heer Nielen noemde het organise ren van een dergelijke tentoonstelling een zaak van grote betekenis, niet alleen voor de gemeente Heemskerk, maar voor de gehele streek. Immers, de mensen hier, die voor een groot percentage zijn opgeno men in de sterke economische en industrië le ontwikkeling van deze streek, mogen niet alleen een werktuig zijn in het eco nomische leven. Als mensen van vlees en bloed, van lichaam en geest, moeten zij toch een zekere, sterke en overheersen de vorm willen en kunnen vinden in de ontwikkeling van persoon en samenleving. Het gemeentebestuur van Heemskerk verheugt zich er dan ook over, dat van uit de bevolking zelf tentoonstellingen geor ganiseerd worden, aldus de burgemeester. Deze exposities geven de kans geconfron teerd te worden met de kunst, die in zich schoon, mooi en geestrijk is. Hier kan men zelf oordelen, de kunst op zich laten inwerken, waarna men met een verrijkt en verruimd kunstgevoel naar huis kan gaan. In zijn woning is geheel onverwacht overleden dr. J. P. M. Koot, die vanaf de opening in januari 1965 als röntgenoloog aan het St. Josefziekenhuis te Heemskerk verbonden was. Een tragische omstandigheid is, dat mevrouw Koot vorig jaar is overleden, zodat de 8 kinderen ouderloos achterblij ven. Ook voor het St. Josefziekenhuis bete kent het overlijden van dokter Koot een groot verlies. Hedenavond om acht uur zal er in de polikliniek van het ziekenhuis een mis voor de zielerust van de overledene wor den opgedrage. Maandagochtend om elf uur wordt in de parochiekerk van de H. Laurentius een requiemmis opgedragen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.k. kerkhof. 7,50: mej. R. Hartgers, Eemstraat 23, IJmuiden. 5,J. Schadé, Van Leeuwenstraat 65, IJmuiden. 2,50: D. Wardenier, Orionweg 279, IJmuiden. Namens het gemeentebestuur bood bur gemeester Nielen de vrouwelijke kunste naars een boeket bloemen aan. De heer M. Groot van de werkgroep ten toonstellingen zei zeer blij te zijn met de weerklank die deze exposities in Heems kerk en ook daarbuiten hebben gevonden. Tevens dankte hij de culturele raad van Noord-Holland voor de vele waardevolle adviezen. In september van dit jaar zal bij de noordelijke oever van het Noordzeekanaal een nieuwe, 110 meter hoge schoorsteen staan. Deze schoorsteen, voor het funda ment waarvan reeds 300 kubieke meter beton is gestort, is nodig voor de nieuwe sectie van de salpeterzuurfabriek van Mekog/Hoogovens in IJmuiden. De laatste twintig meter van de schoor steen, de hoogste van het Mekog-bouw- werk, waarin de ontwijkende nitreuze dampen met aangezogen lucht verdund worden, worden gevormd door een roest vrij stalen opbouw. De nieuwe schoorsteen zal, volgens de directie van het bedrijf, voldoen aan de hoge eisen die gesteld worden in verband met het tegengaan van luchtverontreini ging. Het gevaarte krijgt geen hinder nisverlichting, zulks overeenkomstig het overleg met de rijksluchtvaartdienst. In Beverwijk is na het slopen van het perceel Koningsstraat 186 het vrijge komen terrein op de hoek Jan Alsweg- Koningstraat voorzien van een grasmat en een tijdelijke afrastering, zulks ter voorkoming van het ongerief dat zou ont staan als dit stukje grond door de om wonenden voor vuilstorten wordt ge bruikt. Wat ter plaats blijft, is echter een gecompliceerde en bijzonder onover zichtelijke wegkruising. Thans is een plan opgesteld ter verbetering van de situatie aldaar, maar het zal geen afdoende verbetering kunnen zijn. Dit laatste zou alleen kunnen worden bereikt na een verder gaande sanering. De kan sen hierop zijn, volgens burgemeester en wethouders, binnen afzienbare tijd gun stig. Deze drastische sanering zal dan ge paard gaan met een volledige wijziging van het wegenbeloop. Het thans voorgestelde plan houdt in, dat het gedeelte van de Jan Alsweg dat uitmondt op de Koningstraat zal worden afgesloten door een verhoogd trottoir. Het verkeer op de onoverzichtelijke hoek Jan Alsweg-Koningstraat zal daardoor wor den geweerd. De kosten bedragen elf mille. Ji VOO KT Filiaal: Wij handhaven een strikte geheimhouding Stichting Nutsspaarbank in de gemeente Velsen personenautomobielen >11 H .iOi.lJ.3Vll uyuu« Alle gewenste inlichtingen bij official Ford dealer Bloemstraat 34 - IJmuiden - tel. 4208 CONSTANT - verlovingsringen ALLE MODELLEN LANGE NIEUWSTRAAT 413 ETTTTnrr TELEF. 6321 vlees- en vleesprodukte» wijk aan zee. tel 207 (02517) de leverancier voor het goede horeca bedrijf Electrolux - H.E. - Excelsior e.a. vanaf 63.50 Betaling in overleg. Velserduinweg 173 - Telefoon 4402 HOOFDAGENT AUTOMOBIELBEDR Groeneweg 69 - IJmuiden Tel. 7271 Beverwijk - Tel. 26259 SHOW van INRUILAUTOMOBIELEN zaterdags van 9—18 uur Garantie - inruil en financ mogelijk

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 5