eierbeschuit Bio-iex maakt wassea bijna oveibodig„ a Eenmaal per etmaal M een etmaal II Alfééu maar iawekea of voorwasseu VrijDag Voor Deel Bak ze en kook ze naar hartelust biologisch inweek-EN VOORWASMIDDEL VROOM DREESMANN Bloedvlekken, melkvlekken, vet vlekken, alle eiivitvlekken - dus ook luiervlekken - verdwijnen als sneeuw voor de zon. 11 62 14 1 1 1.- 2.- DONDERDAG 17 FEBRUARI 1966 Waar de was ter sprake komt is Bio-tex favoriet. Wie Bio-tex kent is enthousiast over dit fantas tische inweek/voorwasmiddel. Met verbluffend gemak verdwijnen hardnekkige eiwit-, bloed-, melk-, vet- en luiervlekken. Spoorloos! Even inweken of voorwassen en 't meeste goed kan zo aan de lijn. En Bio-tex is enorm zuinig. Het 47 ets. pak is voldoende voor maar liefst 35 liter sop. ALLEEN GELDIG VRIJDAG 18 FEBRUARI ÏA :S &&§S| Bolletje Weer waarover praten Smyrna tafelkleedje. Formaat 70 x 70 cm. U kunt een keus maken uit 2 Perzische dessins, n.l. Larik en Tabriz. Zeer ge schikt als kleedje op salon bijzettafeltjes of op kast jes. Absoluut 1e keus. Normale prijs 17.50, nu Polyether matras. Deze prachtige, sterke polye ther matras is overtrok ken met een luxe kwali teit tijk. Gezonde, rechte en warme ligging gega randeerd. Kleur: beige en bleu. 11 cm. dik. Iets moois voor een zeer voor delige prijs. 90 80x190 50 Damespantoffels. Een vlotte, sterke damespan toffel met soepele rubber- zool. Bovenkant fraai ruit jesdessins. Een „Hevea" produkt. Verkrijgbaar in de kleuren rood, blauw en grijs en fn de maten 36-42. Per paar slechts DS0 Nylon meisjesblouse. Charmant blousje, met kanten voorpand. U kunt een keus maken uit de kleuren: wit, rose en bleu. U kunt uw kleine meid op zeer voordelige wijze verrassen. Zo'n aanbie ding vindt li alleen in Uw warenhuis, maat Tricel damesblouse.Een charmante blouse met re- verskraag.lange mouw en lavallière. U kunt een keus maken uit diverse, modieuze voorjaarstinten. De blouse is verkrijgbaar in de maten 40-50 45 164 4.95, mt. 116 3 kleine prijsstijg. per maat 75 Make-up spiegel. Een draaibaar model op por seleinen voet. Spiegel, m. chroom- of goudkleurige rand,aan één kant vergro tend. Zo'n romantische spiegel is een sierraad op uw toilettafel. Een voor deel van uw warenhuis. Slechts 95 20 meter elastiek. Een prachtige kwaliteit was- baar elastiek met 100% rek. De praktische, mo derne huisvrouw weet, hoe belangrijk dat is. Uw warenhuis brengt U een ongekend voordeel. 20 meter elastiek op een plankje, Herensinglets en slips. Stevige kwaliteit fantasie tricot. Prima pasvorm en solide afwerking. Wij brengen de maten 4 tot 7. U kunt nu zeer voordelig uw garderobe aanvullen. Singlet of slip maat 7 1.35, mt. 4 slechts 55 kleine prijsstijg. per maat Steunkousen m. naad. Dames, die veel staand werk moeten verrichten, vinden in deze kous de ideale steun. De vakman noemt deze kous de kous voor pijnlijke en/of ver moeide voeten. Maten: Small, medium, large en Extra large, per paar mj90 Ongebleekte katoen, voor lakens en slopen. Beter dan het beste Kon- golinnen, na enkele keren wassen hebt U hagelwitte lakens en slopen. Voor 2 pers. lakens, 180 cm. br., p. mtr. 2.40,voor 1 pers. lakens 150 cm. breed, p. mtr. 3 kop en schotels. Mooie kwaliteit porselein. Het kopje en het schoteltje zijn leuk gedecoreerd. U kunt een keus maken uit 3 kleuren. Een zeer spe ciale aanbieding waarvan U moet profiteren 3 STUKS O 50 Deurkrukken. Een on derdeel van onze woning, dat bij de a.s. schoonmaak extra aandacht verdient. Wij brengen U een prach- kruk, eigen V D artikel, in zwart en wit. Moderne vormgeving. Compl. met deurplaatje en schroeven wit 1.45 4 25

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 10