Onderhoudende expositie over koninklijke belangstelling m IN DE VISHAL EN OP ZEE Jaarbeurs nieuws! Oranje en de visserijin Vlaardingen Vrouw omgekomen bij val uit raam in Blo^mendaal Motorrijder in Beverwijk door auto aangereden Kort IJmondnieuws Lissenaar gewond bij aanrijding op viadukt Santpoort Havenberichten Beverwijker verdacht van sigaretten- en dranksmokkel Castricummer „kreeg" scooter van onbekende THUIS ÜP lit51 Kennemer Confectie Industrie UNI ZOMERLINNEN IMPRIME'S: WASH AND WEAR MAANDAG 7 MAART 1966 ONGEVEER VIJF JAAR GELEDEN werd door het gemeentebestuur van Vlaardingen aan de Westhavenkade een fraai achttiende-eeuws patriciërs huis aangekocht, dat vele geslachten lang uitsluitend door redersfamib.es was bewoond. De eerste eigenaar was de bekende Vlaardingse reaer Van Harwegen den Breems, die het pand omstreeks 1750 niet alleen als woon huis, maar ook voor kantoor en haringpakhuis had ingericht, waarna het nog eeuwen lang door andere bekende Vlaardingse reders dezelfde bestem ming werd gegeven. In 1961 ging het complex over in handen van het ge meentebestuur en omdat het college er best voor wilde uitkomen dat de Nederlandse zeevisserij mede wordt beoefend door talrijke schepen met het kenteken VL, werd het fraaie huis grondig gerestaureerd om daarna te worden ingericht als Museum voor de Nederlandse Visserij. Conservator J. van Dorp heeft hier te beschikken over ongeveer dezelfde ruimte als het Pieter Vermeulenmuseum in Velsen, mede omdat de verzameling niet al leen in de grote kelder, maar ook op de bovenverdiepingen is onderge bracht. Dit Vlaardings museum heeft zich geheel op de visserij gespeciali seerd, met als resultaat een interessante verzamebng van curiosa en his torische voorwerpen over de manier, waarop in vroeger tijden de visserij werd beoefend. Weliswaar leek ons dit museum niet voldoende attractief om er speciale busreizen of excursies voor te ondernemen, maar als onder deel van een uitstapje of bij een toevallig bezoek aan Vlaardingen zal de in dit onderwerp geïnteresseerde toerist toch wel met belangstelling van de inhoud kennisnemen. Bruikleen Curiosa rY Machinestiksters N.V. MEUBELINDUSTRIE „FRACO" Ongeschoold personeel geschoolde werkkrachten LUIDSPREKERS RIJSCHOOL SUCCES DE OUDE Zeeweg 263 - Tei. 6573 moorsel OP-ARTnu zeer modern De grote mode; op-art in zwart/wit. Nu volop bij ons verkrijgbaar. Voor bloezen en vlotte jurken brengen wij vele origi nele op-art dessins voor nog geen twee gulden per meter. Stoffen om in de mode te zijn (90 cm breed), nu voor slechts 1,95 Maak nu reeds Uw zomer-garderobe in orde. Wij brengen ook dit seizoen weer een zeer modieuze collectie zomerstoffen. Als speciale aanbieding een fraaie linnen, in wit, rose en bleu. Dubbelbreed, per meter 3,75 Zomerstoffen die U niet behoeft te strijken, die U kunt plisseren, waar U van die "gemakkelijke" zomerjurkjes van kunt maken. Tricel en Trevira, zwierige stoffen in prachtige voorjaarsdessins en fraaie kleuren. 90 cm. breed. Nu voor een gezellig vroeg-seizoen prijsje, per meter 4,95 £OSi DEN HAAG - GROTE MARKT 4 LEIDEN - BOTERMARKT 19 en DONKERSTEEG 16 HAARLEM - GROTE HOUTSTRAAT 31 Wil je vriend niet blijven eten, Marianne? We hebben namelijk vis". <s m Zaterdagmiddag om vier uur is de 60-ja- rige mevrouw M. Bloemers-Krause, aan de Korte Kleverlaan 9A in Bloemendaal, bij het ramen zemen van een hoogte van 5% meter gevallen, waarbij zij eerst nog op een luifel terechtkwam en daarna tegen een aldaar geparkeerde auto aanviel. Met ernstige verwondingen is ze in het Marine hospitaal opgenomen. Hier is zij korte tijd later overleden. Hedenmorgen om kwart voor zeven is in de Breestraat te Beverwijk een 35-ja- rige motorrijder uit deze stad aangereden door een personenauto, bestuurd door een 25-jarige inwoner van Heemskerk. Beide voertuigen reden vrijwel gelijk op in de richting Velsen, toen de bestuurder van de personenauto bij de Raadhuisstraat plotseling linksaf sloeg. Een aanrijding volgde, waardoor de motorrijder met een gebroken sleutelbeen en enige schaafwon den door de ongevallendienst naar het Roode Kruisziekenhuis werd overge bracht. Accordeonconcert. De Beverwijkse Accordeonvereniging geeft vrijdag 11 maart een concert in het Verenigingsge bouw aan de Schans. De accordeonvereni ging uit Castricum zal haar medewerking verlenen. Beide orkesten staan onder de leiding van dirigent Albert van der Wolff. De bekende gravure van W. van Senus van de aankomst van Willem van Oranje in november 1813, het uitgangspunt voor de tentoonstelling „Oranje en de visserij" in Vlaar dingen. Hedenmorgen werden door 86 vaartuigen in IJmuiden aangevoerd 10.900 kisten vis, 74.000 kg. tong en 4750 stuks stijve ka beljauw. Bij de aanvoer waren: 860 kis ten schelvis, 1250 wijting, 400 gul en ka beljauw, 1980 koolvis, 260 haring, 560 klei ne kistjes haring, 4080 schol, 35 tarbot en 560 varia. Prijzen van maandagmorgen Per kg in guldens: heilbot 5,50-310, tar bot 8.10-7,20, grote tong 5,80-5,52, groot middel tong 7,04-6,72, kleinmiddel tong 6,99-6,71, tong een 3,65-3,18, tong twee 2,66-2,18. Per 125 kg.: grote kabeljauw 98-82, mid del kabeljauw 102-84, grote koolvis 84-80, middel koolvis 62-56, grote leng 84-72. Per tien stuks: grote kabeljauw 54-43, middel kabeljauw 52-36. Per stuk: kreeft 16. Per 50 kg: grote schelvis 67-56, middel schelvis 61-54, klein middel schelvis 67-61, schelvis een 68-60, schelvis twee 63-37, gul een 52-36, gul twee 36-46, gul drie 47-36, koolvis een 28-24, koolvis twee 17-1 grote en middelschol 32-26, kleinmiddel en schol een 32-26, schol twee 30-23, schol drie 27-21, schar 37-21, bot 12-5, poon 55, haai 41-30, gestripte wijting 41-22, dichte wijting 24-12, haring 31-23, tarbot 352-178, griet 160-112. Op het viaduct over de Hoofdstraat in Santpoort ontstond zondagmiddag om streeks twee uur een aanrijding tussen een auto, bestuurd door een 22-jarige hulp in de huishouding uit Lutjewinkel en een auto met een 21-jarige Lissenaar achter het stuur. De man uit Lisse wil de de andere wagen inhalen maar raakte door onbekende oorzaak de linkerachterzij de van deze auto. Door de botsing liep de Lissenaar een wond aan de mond op. Ook klaagde hij over pijn in de borst. Scheveningen Hedenmorgen werd in Scheveningen aangevoerd: 450 kisten schelvis, 350 wij ting, 200 gul en kabeljauw, 220 koolvis, 1300 haring, 1000 kleine kistjes haring, 1300 kisten gekochte haring, 100 makreel, 370 kleine kistjes makreel, 800 schol, 100 varia, 350 stuks stijve kabeljauw en 14.000 kg. tong. Zaterdag vertrokken uit IJmuiden: Draco, naar Stavanger: Mutua Fides, Norwich; Thornby, Isle of Grain; Lutetia, Londen; Emma Johanna, Ham burg; Ebro, Faynes; Lauta, Rotterdam, IJmui den; Falaba, Rotterdam; Elizabeth, Rotterdam; Anna, Hartlepool; Iron Horse, Point Noire, IJ muiden; Bruse, Oslo; Wiking, Dagenham; Colo- nia, Hull; Thea, Londen, IJmuiden; Hinde, Lon den; Flora M., Gdynia; Madison Lloyd, Ham burg; Grim, Norrkoping; Ostfriesland, La Libertad; Dinkelstroom, Londen; Byblos, Rot terdam, IJmuiden. Zondag vertrokken uit IJmuiden: Parthenon, naar Paramaribo; Vliestroom, Sheerness; Honte- stroom, Huil; Rijnstroom, Shoreham; Karimun, Genua; Thaletas, Lissabon; Amberley, Londen; Selma Thorden, Dominica; Kenia, Rotterdam; Guang Ming, Middlesborough; Pallas, Rotterdam; Norfolk, Mena al Ahmadi; Belgulf Strength, Duinkerken. Zaterdag aangekomen te IJmuiden: Este, van Gothenburg; Panormitis, Newcastle; Philetas, Rotterdam; Frema, Sheerness, IJmuiden; Royal Wood, Vogerd; Noren, Blanes; Anda, Aheim; Düsseldorf, Bremen; Waverstroom, Dagenham; Furuholm, Manchester; Belgulf Strength, Duin kerken; Merwestad, Stornoway, IJmuiden; Her man Kiepe, Visbeck, Zaandam; Kermia, Gothen burg; Grim, Londen. IJmuiden; Hondsbosch, Ipswich, Zaandam; Castor, Nykoping; Mare Liberum, Dagenham; Netherlands Coast, New castle; Ramona, Moh-i-Rana, IJmuiden; Viscount, Londen; Yewmount, Dunston; Portelet, Guern sey; Hoc Vinces, Londen: Buka, Londen. Zondag aangekomen te IJmuiden: Weimar, van Antwerpen; Hoogland, Stettin, IJmuiden; Mep- pel, Londen, IJmuiden: Socrates, Paramaribo; Loke, Stockholm; Spitfire, Philadelphia; J. K. Hammdts, Rotterdam; Navigare, Goole; Bonaire, Londen; Reinard Lorenz, Dakar; Slesvig Hol- stein, Swansea; IJstroom, Leith; Martha Frie- secke, Londen, IJmuiden; Bouca, Le Havre; Martin Luetje, Par; Antje, Stavanger, Buiten huizen; Dania, Kopenhagen; Findo N., Ipswich; Aspen, Uddevalla; Draco, Aarhus; Aldert L., Zaandam; Hada 2, Par; Wilhelm Richter, Ham burg; Osterems, Bremen; Alcetas, Aalborg; Bo- denstein, Antwerpen. Maandag aangekomen te IJmuiden: Longwy, van Monrovia, IJmuiden; Mario, Par; Zanzibar, Par; Maja, Londen. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit, dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). DITZELFDE GELDT voor de tentoon- «telling „Oranje en de visserij", welke dinsdag 8 maart om 20 uur door de bur gemeester van Vlaardingen, mr. J. Heus- dens officieel in dit museum zal worden geopend. Het initiatief tot deze tentoonstel ling werd genomen door het stichtingsbe stuur en wel naar aanleiding van het aan staande huwelijk van prinses Beatrix. Nu door deze komende gebeurtenis het Huis van Oranje weer in het middelpunt van de publiciteit is gekomen, heeft het be stuur uit het pro en contra de positieve zijde gekozen, door er met deze expositie de aandacht op te willen vestigen dat het Nederlandse vorstenhuis altijd een grote belangstelling voor de visserij aan de dag heeft gelegd. Niet voor niets wordt de koningin immers jaarlijks steeds de eer ste goedgekeurde haring door een deputa tie uit de visserijwereld aangeboden. HET BENODIGDE materiaal voor de tentoonstelling werd vlot in bruikleen af gestaan door het Koninklijk Huisarchief uit Den Haag, het Staatsvissershavenbe- drijf uit IJmuiden, het Zuiderzeemuseum uit Enkhuizen en voorts door de gemeen tearchieven van Velsen, Vlaardingen, Kat wijk, Urk en andere vissersplaatsen. Dank zij deze collectieve welwillendheid werd de organisatoren een onverwacht grote hoeveelheid documentatie toegezon den welke, met het oog op het door de bedoelingen begrensde terrein zorgvuldig door de conservator moest worden gese lecteerd. ALS BASIS voor deze expositie koos men het origineel van de bekende hon derdvijftig jaar oude gravure van W. van Senus, vervaardigd naar een tekening van T. Kamphuijsen over de landing bij Sche veningen van Willem I 30 november 1813 met welke aankomst Nederlands onafhankelijk bestaan als koninkrijk defi nitief werd ingeluid. Daarnaast met als contrast een andere gravure van Willem V, op het moment dat deze in 1795 van hetzelfde strand naar Engeland vertrekt. VOORTS BEVATTEN de vitrines talrij ke brieven en andere dokumenten, waar van velen met het handschrift van Neder landse vorsten en vorstinnen; talrijke kranteknipsels, die op een belangrijke ge beurtenis bij de visserij betrekking heb ben; tientallen foto's over koninklijke be zoeken aan een der vissersplaatsen waarvan een met koningin Juliana en bur gemeester mr. M. M. Kwint, ter gelegen heid van de onthulling van het vissersmo nument op het havenhoofd in IJmuiden in 1955 en vele feestprogramma's, prentbriefkaarten en andere souvenirs van evenementen bij de Nederlandse vis serij, waar een koninklijke familie op de een of andere wijze bij betrokken is geweest. EEN DER SIERSTUKKEN van deze tentoonstelling bestaat ongetwijfeld uit de authentieke en luxueus uitgevoerde krui wagen en een met zilver beslagen schep, toor de prins van Oranje in 1866 gehan teerd bij het steken van de eerste spade voor het graven van de Nieuwe Water weg. DE EXPOSITIE wil echter ook herinne ren aan droevige gebeurtenissen bij de visserij, waar men koninklijke belang stelling bij mocht ondervinden, getuige in teressante fotoseries uit 1924, toen tien Vlissingse schepen waren vergaan, de ramp met de „Berlin" bij Hoek van Hol land en andere calamiteiten uit het verle den, waar de herinnering door oude vis sers nog wel eens aan wordt opgehaald. Al deze onderwerpen worden op de ten toonstelling „Oranje en de visserij" met een overvloed van interessant dokumen- tatie- en illustratiemateriaal op een over zichtelijke wijze geëxposeerd. DEZE TENTOONSTELLING, ingericht in „Het Reedershuys" aan de Westhaven- kade te Vlaardingen, is voor het publiek tot maandag 28 maart geopend en wel da gelijks van 10 tot 12, van 14 tot 16.30 en 19 tot 21 uur. Op zondag zijn de ope ningsuren van 14 tot 16.30 uur. De Velsense politie stelt in samenwer king met de douane een onderzoek in naar de herkomst van 17 flessen sterke drank en 10 sloffen sigaretten die zondag nacht aangetroffen werden in de auto van een 38-jarige inwoner van Beverwijk. De man is in het hoofdbureau van politie te IJmuiden in verzekering gesteld. De Beverwijker werd zondagnacht om streeks één uur in een personenauto in een groenstrook langs de Noordersluisweg in IJmuiden aangetroffen. Bij de nade ring van een surveillanceauto van de po litie reed de auto zonder lichten weg in de richting van de parkeerplaats bij het logiesschip „Arosa Sun". Daar werd bij onderzoek van de wagen de hoeveelheid drank en sigaretten ontdekt. Zondagnacht passeerde een scooter de Velsertunnel. Omdat het voertuig niet voorzien was van een achterlicht of van een nummerplaat hield de politie de be rijder in Beverwijk aan. De man bleek niet in het bezit te zijn van een rijbe wijs. Ook had hij geen andere papieren bij zich waaruit kon blijken dat hij de cig naar van de scooter was. Hij vertelde dat hij de scooter van een hem onbeken de man had gekregen nadat deze hem een lift had gegeven. Aangezien de politie weinig geloof hechtte aan deze goedgeefs heid werd de 20-jarige Castricum afkom stige scooterrijder in get hoofdbureau van politie ingesloten. Hij wordt van joy-ri- ding verdacht. BAANSTRAAT 32 - 34 - BEVERWIJK - vraagt HOOG LOON Aanmelden dagelijks KROMHOUTSTRAAT 56 - IJMUIDEN vraagt voor haar bedrijf Genegen alle voorkomende werkzaamheden te verrichten; tevens die in staat zijn zelfst. te kunnen werken. Loon overeenkomstig geldende CA.O.. Ver goeding reiskosten voor buiten de plaats. Goede sociale voorzieningen. Persoonlijke aanmelding: Kromhoutstraat 56, IJmuiden. Gevr. kosthuis voor net per soon. Huiselijk verk. Br. L. 1184. Autorijschool Driehuis. A.N.W.B.-bondsrijsch. Voll. cursus ƒ170,-. F. Eikelhof, Da Costalaan 53, tel. 4318. Agb. Wormerveer-N. mod. 4 kamer-flat m. berging, c.v. Gevr. woning in S'poort- Driehuis of omg. Br. L. 1185 Vamor Autorijschool H. Anepool. Tuindersstraat 63. Tel. 4565. Te huur gevr. garage v. kl. auto. Br. L. 1204. Autorijschool „IJmond". Zee weg 282. Tel. 4551. Weggelopen sinds woensdag 2 maart vaal bruin poesje (middelgroot). Luistert naar de naam Humpie. Terug te bezorgen (of inlicht.) H. Tervoort, Trompstr. 6 rd. Tel. 5379. Flinke jongen gevr. als bij rijder. Aanm. Van Oosten, Expeditiebedr. Vechtstraat 2 Tel. 5477. Gevr. 2e en hulp-monteurs. Zwier (Off. Ford dealer). Bloemstraat 34, IJmuiden. Tel. 4208. Groene parkiet komen aan vliegen. Tegen adv kosten terug te halen. Kanaalstr. 146 rd. Merck Sharp Dohme Ned. N.V. Chem. Farmaceut. Ind., H'lem, Nijverheids weg 60-62 vr. v. h. Farmaceut, afd. enk. medewerkers ter assistentie bij de produktie v. tabletten, dragees, capsules, enz. Lft. 25-35 jr. Pers. aanmelden na tel. afspr. 0 2500-22070 (toe stel 124). Kredieten tot f 4000.- voor aankoop meubelen en won.- textiel. Vraag gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postb. 1083 Rotterdam. Roulette Beha's en Stepins „De mode onder de mode". Verkrijgbaar bij C. Lodder, Driehuis. Albert Heijn n.v. vraagt v. haar SuperMart te IJmuiden Lange Nieuwstraat 814 cais sière en leerling-caissière, medewerkster op de slagerij- afd. voor lichte inpakwerk- zaamheden. Inl. over sal. en arbeidsvoorw. worden u ver strekt door de bedrijfsleider de hr Th. Bakker, tel. 02550- 5355. Koopt in de witte weken iets voor uw linnenkast. Prach tige baddoeken, badlakens, douche lakens en keuken doeken bij C. Lodder, Drieh. Perman,, de beste haarver- zorging. Kapsalon Hilde Ha- gedoorn, Reggestraat 86. Tel. 4546. Vaste bijverdienste voor de wekelijkse bezorging van be kende dames en Fam. tijd schriften en de verk. v. po pulaire boeken op de vaste adressen kunnen wij te IJm. enige act. bezorgers (sters) gebruiken. Br. m. vern. v. lft. en beschikb. tijd aan Postbus 20, Alkmaar. Houten wandbekledingsma- terialen en asbest bloembak ken. „De Houthal". Kenne- merlaan 159. Plastic golfplaten, 1ste soort ook in fraaie kleuren, vanaf ƒ7.50 per m2. Zaanlandsche Houthandel, Kalverstraat 1- 3. Tel. 7543. Gevr. jongeman i.b.v. rijbew. voor assistentie bij plaatsen van antennes. De Vilder, Velserduinweg 173. Alle haarkleuren worden tot in de perfektie verwezenlijkt bij Dameskapsalon L.ust, L. Nieuwstraat 471, IJmuiden. Telefoon 8166. Gevaert Carrosseriebouw n.v. vraagt voor directe indienst treding een carrosseriebou wer, een leerling-carrosserie bouwer, een constructiewer ker Aanmelden Rijksweg 496 Santpoort. Tel. 02560-8724. Voor Uw T.V. reparaties. D. de Vries, Steenbokstr. 9, IJm. Tel. 6244 (ook 's- avonds). Te huur voor Velsens gezin dat woonruimte in de gem. Velsen achterlaat: 4-kamer- flat part. te H'lem-N. nabij Delftlaan. Huur incl. serv. k. 157,40 p.m Inl. Fa. J. A. Schouten Zn. mak NBM. Kinderhuissingel 104 H'lem. Tel. 19796 Uw T.V. defect? Bel. 7849, (ook 's avonds) en wij ko men direct. W. F. Harrems, Steenbokstraat 17. Witte stretch kniekousen alle maten 1.60 en 1.80 per paar. Maison Smits, Velserduin weg 149. Reeds gearriveerd! Vlotte kleuterjurkjes v.a. 3.75. Mai son Smits, Velserduinw. 149 Huizen te koop gevr. in gem. Velsen e.o. Op korte termijn leeg te aanvaarden. Evt. ge- deeltel. Mak.kant. „Sleutel hof". Zandv.weg 67, A'hout Tel. 02500-43647. Real Madrid-Anderlecht 5 pracht Phil, super TV's 43 cm beeld a 295.- en 1 super grootbeeld T.V. 395.-, alle schitt. beeld met le en 2e program, en dan geh. compl. met fabr. nwe. le en 2e net Telesco klasse antenne's. Fin. mog. le aanbet. 50.-. Telef. 20870. Zuidpolderstraat 57, Haarlem. A.s. echtpaar zkt woonruimte Hoge huur geen bezw. Br. L. 1196. Te huur. strandhuisje-IJm. 4-6 pers. maand juni. Br. L. 1192. Einde van de afwas-ellende UTRECHT.- Eindelijk is het mo gelijk, om beneden de duizend gulden de afwas in de toekomst door „een ander" te laten doen. Niet alleen huisvrouwen, ook huis vaders en opgroeiende dochters zullen hiermee in hun schik zijn. Hocnson toont op de Jaarbeurs de nieuwe Hostess vaatwas-automaat. Een onmisbare hulp in de huis houding, die nu voor iedereen be taalbaar is. Door samenwerking in Benelux-verband (géén invoer rechten, lage transportkosten en grote productie) kon de prijs gelukkig zo laag gehouden wor den. Uitvoering met roestvrij sta len binnenwerk. Hoenson Stand 3093 Julianahal (verdieping). Chemisch Reinigen Uw ovei gordijnen van daag gebracht, morgen klaar. Bezoekt onze Zelfbedieningswasserij Flanellen baby-braissières Div. modelletjes va. 3.50 Maison Smits, Velserduinw. 149. Al brandt het maagzuur nog zo fel! 'n Risp-tabletje blust het wel. Te kp. gevr. antieke klok ken, tafels, stoelen, kasten schilderijen, porselein, kris tal etc. Na 5 uur Konings plein 13. Tel. 7425. Te kp. C.Z. Jawa 125 cc. 9000 km .gedraaid. Bellatrixstraat 89, IJmuiden. Te kp. kinderwagen. Cypres- senstraat 42, IJmuiden. Te kp. eiken dressoir 25.-. IJmuiderstraatweg 182. Te kp. Renault Ondine 1961 1400.-. Kan gefin. worden. L. A. Kroone, Leeuweriklaan IA. Te kp. agb. Sparta 63 i.z.g.st. Hofdijklaan 17. Na 7 uur. Te kp. 2 pers. ledikant met spiraal. Als nw, 2-delig per los veren matrassen f 125.-. P. C. Hooftlaan 52. Driehuis. Te kp. polyester zeiljol. Lang 2.60 compl. met 3% m2 Da- crontuig, roeiriemen en af dekzeil voor f 415.-. Pr. ge schikt als volgboot of ais zeilboot voor de kinderen. Dr. Kuyperlaan 21. Tel. 8879. Te kp. pr. onderh. 2 pers. opklapbed m. old. finish om bouw en gordijnen. Ook ge schikt v. boekenkast. IJmui derstraatweg 175. Taunus 12 M 1965 Stationcar 1500 M. Slechts 25.000 km. gel. NSU Prinz 4 64 36.000 km. st. Gar. Koster, Wiiste- laan 99, Santpoort. Telefoon 02560-8025. Golden spaniel 8 w. kamp. afst. Tel. 02500-84603. Te kp. 3delig bankstel, bin- nenvering z.g.a.n. m. Auping spiraal. Acaciastraat 7. Te kp. Duitse herder 8 wk. oud echt ras. Bravenboer, Huygensstraat 9. Te kp. brommer 2 versnell. 35.-. Zandersstraat 34. Te kp. kinderwagen. Na 6 u. Tuindersstraat 100. van moorsel

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 4