Heineken Jaarbeurs primeur Wsm Verwijdert vlekken van bloed, ei, melk, vruchtesap, jus, vet en transpiratie Leuk idee van Anton! Eerst gezellig rijst tafelen in de stad. En natuurlijk, daar hoort Heineken bij. Lekker koel Dat maakt uitgaan tot een tintelend genoegen, .n dan samen naar de film. Ja, gezellig! 't Was een bijzonder geslaagde avond Fijn, om nog even genoeglijk na te praten met zo'n glas heerlijk helder Heineken. Altijd brouw-vers. „Ik zie dat het je smaakt, Ellen." een kollektie regen-dichte, zomer lichte jassen in mannelijke kleuren. Kies uit modieuze O modellen, slank van snit len toch ruimvallend. Vlotte, hooggesloten regenjas met raglanmouw en steekzakken. Jêilenka. 55/45: kreukels krijgen geen kans! Keus in kleuren: beige, zandkleur, bruin, whisky, grijs en blauw. 'Groningen 5' "JêJilenka all-seasons-jas met modem-hoge éénrij- sluiting, korte revers en stoere steekzakken. Gedistingeerde kleuren: grijs, blauw, bruin en beige/bruin. t GRONINGENi Het laatste woord over modieus en meer keus Ruimtevamrtschepen ston den model voor gasbrander van glas UTRECHT.- Ruimtevaartsche pen hebben baanbrekend werk ge daan bij de ontwikkeling van nieuwe gasbranders. Materiaal hitte bestendig glas dat ontel bare malen werd getest (en zijn waarde bewees) in de ruimtevaart schepen, is nu toegepast in de gas branders. Verwacht wordt, dat deze nieuwe branders, (die een rustiger en mooier vlammenbeeld geven, sneller op temperatuur ko men en een onbetwist langere le vensduur hebben) geduchte con currenten zullen worden van de thans in gebruik zijnde plaatsta len en gietijzeren branders. Maar ja, men moet nu eenmaal van de vorderingen van de moderne we tenschap profiteren. GIE Stand 426 - Merwedehal In- en Verkoop Juwelen, Goud en Zilver H. W. DAMES Kruisstraat 19, Haarlem bij de Ridderstraat ei 16910 advertentie zo goed mogelijk verzorgen Zorgt u er dan voor dat uw advertentie zo vroeg mogelijk sterker dan vuil met heerlijk frisse geur 'ost gemakkelijkop,stuift niet,klontert niet Haarlem, Grote Houtstraat 112. Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Hilversum, Zwolle.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 8