Europese topatleten aan de start van indoor-toernooi Erland Kops uitgeschakeld VERONA EDELHOUT - VLOEREN - HAARLEM nit het vnistie Stichting voor veteranen in leven geroepen KAHRS VEROVERT DE WERELD KAHRS ZWEEDS LAMELLEN PARKET ZONDAG PREMIÈRE IN DORTMUND: Flamingo's kan ook van Agon winnen Prozumenschikova nog sneller op de 200 m schoolslag DWR-damesteam waterpolokampioen ff a/s 'tjonge"moet z/jn/ Amarildo en Jair spelen voor WK in Brazilië Van Springel eerste in Gent-W evelgem Voetballer hoort 2 maanden eisen Haarlem had geen moeite met het UEFA-jeugdteam EXCLUSIEVE Drink WAAROM KOFFIE HAG? roet hart KDFFIE gezondheid 19 HAG Zijlstraat 96 - telefoon 0 2500-20340 DONDERDAG 24 MAART 1966 25 Zaterdagelftal oefent tegen FC Twente Daverende verrassing in herenenkelspel van de All-Engeland-badmintonkampioenschappen DAMES KINDERSCHOENEN VSV-jeugd in stadion Zeearend S de grootste verrassing in Nootdorp licht en tintelfris! voor uw A Els Spruyt in Menton verrassend verslagen Van Resteren geplaatst voor finale dammen van district Kennemerland Afvalschaakwedstrijden om de NHSB-leeuw Zondag 27 maart vindt in de Westfalen- hal van Dortmund de première plaats van een belangrijk atletiekevenement, de Europese indoor atletiekspelen. Een wed- itrijd, waaraan door 300 atletieksterren uit 22 landen zal worden deelgenomen en die in de toekomst hoogstwaarschijn lijk zal uitgroeien tot de Europese indoor- atletiekkampioenschappen. Een test dus op organisatorisch ge bied, maar ook een test voor vele atle ten. Immers in augustus van dit jaar worden in Boedapest de Europese atle- tiekkampioenschappen gehouden en na zondag zal men ongetwijfeld meer weten over de verhoudingen van de atletiek in Europa. In Dortmund komen vele Olympische kampioenen als verspringer Lynn Davies (GB) hoogspringster Yolanda Balas (Roemenië), verspringster Mary Rand (GB) de Russische gezusters Tamara en Irina Press en Europese kampioenen als verspringster Tatjana Schelkanova (Rus land) kogelstoter Vilmos Varju (Honga rije) en verspringer Igor ter Ovanesian (Rusland) aan de start. Valeri Brumel ontbreekt, maar voor hem in de plaats komt Valeri Skorzov (2,16 m. hoog). De beste atleten van Europa, uitgezonderd Michel Jazy (Frankrijk) en Jurgen May (Oost-Duitsland) komen uit op de loop nummers. Het wekt geen verwondering dat West-Duitsland, in 1908 met indoor- wedstrijden begonnen, deze wedstrijden organiseert. Indoor-atletiek heeft zich thans over geheel Europa verbreid. Al leen in Nederland is men ver achter ge bleven. Plannen hebben er bestaan om in Heerlen, Enschede en Rotterdam tot at- letiekindoorbanen te komen in combinatie met wielerbanen. Het is bij plannen ge- Het bondszaterdagelftal, dat 29 maart een oefenwedstrijd speelt tegen FC Twen te, is als volgt samengesteld: doel: Van de Niet (Noordwijk), achter: Westerink (WHC), De Graaf (IJsselmeervogels), Vis ser (Heerjansdam) en Kralt (Rijnsburgse Boys), midden: Koelewijn (IJsselmeervo gels) en Den Rooyen (SSC-55), voor: Leu- sink (Excelsior 31), Kiel (Go Ahead K), Van der Lippe (Noordijk) en Krals (SVJS). Reserves zijn Groenendijk (Gein oord), Slagboom (De Zwerver), Te Beek (SDVB), Harbers (Excelsior 31) en Leien dekker (Excelsior 31). bleven want een tekort aan financiën, geen accommodaties hebben organisatoren er toe gedwongen deze plannen weer in de ijskast te doen verdwijnen. Door het gebrek aan accommodaties en geldmid delen heeft men in Nederland deze winter niet kunnen trainen, zoals de bonds- coaches van de KNAU gaarne zouden heb ben gezien. Nederland zal met slechts drie atletes Marjan Thomas, Loes Boling en Els van Noordduyn aan de start ver schijnen. Het bestuur van de KNAC meen de wel in Dortmund met een vertegen woordiging te moeten komen, omdat wanneer straks de indoorspelen echte Europese kampioenschappen worden, niet de aansluiting te hebben gemist. De vraag is wat men straks in Nederland wil doen als deze indoor Europese kampioen schappen werkelijkheid worden? De All-England badmintonchampionships 1966 zijn gisteren begonnen met een da verende verrassing. In de eerste ronde van dit toernooi om het officieuze we reldkampioenschap verloor de zesvoudige titelhouder, de 29-jarige Deen Erland Kops met 15-11, 11-15, 13-15 van de Ma leisische nummer drie Tan Yee Khan. Kops' 25-jarige tegenstander, die meer bekendheid geniet als dubbelspelspecialist dan als solo-speler, kwam in de derde game voor te staan met 12-2. De baardi ge Deen verkleinde de achterstand punt voor punt, totdat hij bij 13-14 in het net serveerde. Daarop maakte Khan de partij uit. Naast Erland Kops werden op de eer ste dag nog twee geplaatste spelers uit geschakeld. Lee Kin Tat van Singapore verloor met 11-15, 15-9, 15-9 van de In donesiër Wong Pek Shen en Yew Cheng Hoe van Maleisië werd met 13-15 5-15 uitgeschakeld door de Japanse nummer twee Masao Akiyame. Bij de dames plaatsten de nummers een en twee: Judy Hashman en Heather Nielsen zich bij de laatste acht. Van de Nederlandse speelsters handhaaf de zich naast Imre Rietveld ook Agnes Geene in de tweede ronde. Het Haar lemse meisje won met 11-8 12-9 van de Britse Sally Ryder. Felice de Nooyer kwam door een wei nig gelukkige loting in de tweede ronde tegenover de negenvoudige kampioene Judy Hashman (V.S.) te staan. Het Ne derlandse meisje verloor met 11-0, 11-7. De belangrijkste overige resultaten wa ren: Heren enkelspel: eerste ronde: Frans Beinvogl (Did) - Boudewijn Ridder (Ned) Advertentie SCHOENHANDEL (Van onze basketbalmedewerker) In de heren-eredivise basketbal krijgt Flamingo's zaterdagavond om 8.45 u. be zoek van middenmoter AGON. Een vrij zekere overwinning voor de Haarlemmers, die daarmee op gelijke hoogte met Herly zullen blijven. Deze Noord-Amsterdam mers zullen vanavond wel „geen kind" hebben aan het zwakke Wolves. Bij de dames krijgt White Stars weer kansen. Het moet zaterdagavond in Am- «terdam-Noord bij Landlust op bezoek en gezien de vorm en vooral de huidige mentale instelling, zal een White Stars zege beslist geen verrassing zijn. Stad genote HOC, dat zich door de zege bij Herly fraai herstelde, zal hierbij de hel pende hand toesteken, door het kansloos onderaanbengelende NDH te kloppen. De andere degradatiekandidaten Rotterdam- Zuid is thuis tegen DED ook allerminst kansloos. Van de Haarlemse heren eerste klassers komt alleen HOC binnen de lij nen om tegen het nog kansen hebbende Argus te zijn. Ook deze wedstrijd wordt zaterdagavond in het door de „beurzen- de" dames weer vrij gegeven Krelage- huis gespeeld. Het volledige programma luidt: Donderdagavond: Dames: 7 u.: Rapidi- tas-Typhoons 2; 8 u.: Akrides-White Stars 2; 9.15 u.: HOC 3-Excercitia; Heren: 7 u.: White Stars 2-Flamingo's 4; Exercitia 3- Sea Devils 2; Lisse-Akrides. Vrijdagavond: Dames: 7 uur: HOC 5- HCK 3; Heren: 7.30 u: Schoten-Haarlem Cardinals; 8 u.: White Stars-Exercitia 2; 9.15 u.: Flamingo's 2-Antilopen; 9.30 u.: Falmingo's 3-Typhoons 4. Zaterdagavond: 7.30 u.: Dames eredi visie: HOC-NDH; heren eerste klasse B: HOC-Argus. 8.45 u.: Heren eredivisie: Flamingo's-AGON. De Russische Olympische kampioene Galina Prozemenschikova heeft op de tweede dag van de zweminterland Rus landOost-Duitsland in Moskou het op haar naam staande wereld- en Europese record op de 200 meter schoolslag met 0.7 seconde verbeterd en gebracht op 2 min. 44,6 seconden. Het zestienjarige Moskouse schoolmeisje zwom op 12 september van het vorige jaar in Groningen een tijd van 2 min. 45.3 seconden. Viktor Mazanov, de man die diensdag het Europese record op de 200 meter rug slag verbeterde met een tijd van 2 min 11.8 seconden, bracht gisteren als start zwemmer van de 5 x 100 meter wissel slag estafette het Europees record 100 me ter rugslag op zijn naam met een tijd van 1 minuut rond. Het vorige record stond sinds 29 augustus 1964 op naam van de Westduitser Ernst Joachim Küppers. Mazanovs ploeggenoten maakten het Russische succes compleet door de 4 x 100 meter wisselslag te winnen in de nieuwe Europese recordtijd van 4 min. 00.7 se conden. Het oude stond reeds sinds 17 mei 1964 op naam van een Russische ploeg met 4 min. 2,8 seconden. In het team zwommen destijds Maianov, Proko penko, Kuzmin en Semtchenko. (Van onze sportredactie) In het Feijenoord-stadion waren gister avond ook vele jonge voetbalenthousias ten. Een geestdriftig gezelschap daarvan was een Velsens bevolkingsgroepje. Dat van VSV. Negentig aspiranten met lei ders waren op initiatief van het VSV-ver- enigingsbestuur in het stadion om van goede voorbeelden kennis te nemen. 15-2 15-2, P. E. Whetnall (G.B.) - Jos Rijmers (Ned) 15-2, 15-4. Dames enkelspel eerste ronde: Agnes Geene (Ned) - Wilma Prade (Z.Afr) 11- 8, 12-9. Tweede ronde: Pat Andrew (G.B.) - Marja Ridder (Ned) 11-6, 7-11, 11-1. In het gemengd dubbel bracht Imre Rietveld het met haar partner Lee Kin Tat uit Singapore tot de derde ronde. Zij schakelden achtereenvolgens in de eer ste ronde het Ierse duo Blair-mevr. Bryan met 18-17, 6-15, 15-4 uit en in de tweede ronde de Engels-Amerikaanse combinatie G. Hashman-J. Hashman met 8-!5, 15-4, 15-7. In de derde ronde moesten Lee Kin Tat en Imre Rietveld hun meerderen er kennen in de Denen Walsoe en Molgaard Hansen (4-15, 2-15). Huub van Ginneken en Felice de Nooyer kwamen evenals Jos Rijmers en Marja Ridder niet ver der dan de eerste ronde van het gemengd dubbelspel. Evenals Imre Rietveld vond Agnes Gee ne met haar partner Don Chong Hau naar Waterloo in de derde ronde van het gemengd dubbelspel. Na een bye in de eerste ronde versloegen zij in de tweede de Engelsen Beacon-Thompson met 8-15, 15-10, 15-10 waarna zij in de derde ronde met 13-18, 6-15 van het geplaatste En gelse duo Mills-Bairstow verloren. (Van onze zwemmedewerker) Met nog een wedstrijd te spelen heeft DWR 1, ongeslagen beslag gelegd op de kampioenstitel van de eerste klasse dames waterpolocompetitie kring H'lem KNZB. In het Haarlems Sportfondsenbad ging de strijd tegen Haarlem 1. Nadat in de eerste helft door Anke de Vries en Joke Sint- Drogtrop de grondslag voor de overwin ning was gelegd, kwam Haarlem in de tweede helft kracht tekort om snel elkaar opvolgende DWR aanvallen te keren en werd het een 7-0 overwinning voor DWR. De stand van de eerste klasse dames luidt: DWR 1 DWT 1 HPC 1 Njord 1 Haarlem 1 7 Voor de tweede klasse heren werd ge speeld de wedstrijd DWR 2DWT 2, de strijd resulteerde in een 5-2 overwin ning voor DWR 2. De uitslagen van de gisteren in Nootdorp ge houden draverijen luiden: Geertruidenberg-prijs: 1. Cisca Ria (J. Wage naar Jr.); 2. Eulogie II; 3. Carienel B. Toto: win. 1,80 (stal); pl. 1,20, 1,30, 1,10, koppel 9,cov. 3,80. Tilburg-prijs: 1. Crisante (Th. Kooyman); 2, Bonny Julia; 3. Zele Toreador. Toto: win. 1,80, pl. 1,50, 2,10, 2,70, koppel 3,80, cov. 5,60 trio 207,50. Made-prijs (le serie): 1. Dakota (J. Wagenaar Jr.); 2. Beaucoup de Prix d'Or W.; 3. Crystal Heny. Toto: win. 4,70, pl. 2,20, 2,70, 1,60, koppel 8,10, cov. 7,60. Made-prijs (2e serie): 1. Aura van Zelda (E. Leeman); 2. Desiree van Sprookjeshof; 3. Clara Harvester. Toto: win. 3,pl. 1,60, 2,20, koppel 3,10, cov. 3,30. Made-prijs (finale): 1. Crystal Heny (E. Lee man); 2. Dakota; 3. Aura van Zelda. Toto: win. 2,60, pl. 2,10, 1,90, koppel 4,30, cov. 3,50. Bergen op Zoom-prijs: 1. Bastogne (J. Wage naar Jr.); 2. Xeres; 3. Unwarsfügel S. Toto: win. 2,—, pl. 1,40, f 2,—, 2,10, koppel 3,60, cov. f 2,90, trio 72,70. Oosterhout-prijs: 1. Double's Dochter (W. Hau- ber); 2. Cornelia Carbonari; 3. Charlie Chaplin. Toto: win. 9,60, pl. 2,90, 2,20, koppel 15,30, cov. 3,30. Roosendaal-prijs: 1. Zeearend S. (P. Smit); 2. Xaverius II; 3. Eenophon Scott. Toto: win. 15,30, pl. 2,70, 5,10, 2,90, koppel 3,—, cov. 10,50. Breda-prijs: 1. Buick Magowan (A. Knijnen- burg); 2. Accarello V.; 3. Astrid van Peterhof. Toto: win. 5,pl. 1,40, 1,50, 1,60, koppel 19,30, cov. 8,50, trio 431,60. Totalisator-omzet 120.860,50. Advertentie i - «-OGTjj* De Braziliaanse voetballers Amarildo en Jair, die in Italië bij AC Milaan en Inter- nazionale spelen, kunnen de komende zo mer in het toernooi om het wereldkam pioenschap voor Brazilië uitkomen. Mi laan en Inter hebben woensdag erin toe gestemd dat Amarildo en Jair na afloop van de Italiaanse competitie (22 mei) naar Brazilië vertrekken om zich daar op het wereldkampioenschap voor te bereiden. ATLETIEK. Ir. A. Paulen, president van de Europese commissie van de IAAF en directeur van het Nederlandsch Olym pisch Comité, zal als scheidsrechter de Europese indoor atletiekspelen in Dort mund bijwonen. De Belg Herman van Springel heeft gisteren de wegwedstrijd Gent-Wevelgem gewonnen. Hij versloeg in de eindsprint van de 251 km lange rit zijn landgenoot Noel van Clooster met wie hij zeven ki lometer voor de finish uit het grote pelo ton was ontsnapt. Het tweetal noteerde een tijd van 6 uur en 35 minuten. De bestgeplaatste Nederlander was Jan Janssen, die als zevende finishte op 1.22 achter de winnaar. De uitslag luidt: 1. Van Springel (Belg.) 6.35.-, 2. v. Clooster (Belg.) z.t., 3. Lykke (Denm.) op 55 sec., 4. Decabooter (Belg.), 5. Elliot (Ierl.) op 1.22, 7. Janssen (Ned.) z.t., 13. Gerben Karstens (Ned.), 21. Ma liepaard (Ned.), 30. Den Hartog (Ned.) op 4.20, 13. Lute (Ned.) op 5.45, 44. Van Dongen (Ned.), 52. Haast (Ned.). Advertentie coffeinevrij i.' FFEINtVR lï Oploskoffie U houdt van koffie? Maar bent u tevens één van die mensen die slecht op coffeïne reageren? Doordat u bij voorbeeld niet goed kunt slapen als u 's avonds koffie hebt gebruikt? Ga dan over op Koffie HAG! Pittig en rijk van aroma èn... veilig voor hart en zenuwen, maag, lever en gal. Naast Koffie 'HAG in bonen is er ook HAG Oploskoffie. Handig om in huis te hebben! (Van onze sportredactie) Mr. M. Kooperberg, officier van justitie bij de Alkmaarse rechtbank heeft tegen de Enkhuizer voetballer H. Kort een gevangenisstraf geëist van twee maanden vanwege het feit dat Kort in de voetbal wedstrijd West Frisia-Beverwijk, op 7 fe bruari 1965 de Beverwijk-stopper Minne- boo met een schop zodanig opzettelijk mishandeld zou hebben dat een gebroken been daarvan het gevolg was. De officier achtte opzet bewezen. De raadsman mr. B. Asscher was het daar niet mee eens en sprak elke opzet en schuld tegen. Hij meende dat het een „verschoonbare on besuisdheid" was en concludeerde tat vrijspraak. Tijdens de rechtzitting die twee uur duurde en waarin negen getuigen hun pro- of contra-verklaringen aflegden, ble ven zowel Kort als Minneboo bij hun reeds op 30 november 1965, toen de vorige rechtzitting in deze zaak plaatsvond, ge- 1 De als achtste geplaatste Els Spruyt heeft in de derde ronde van het interna tionale tennistoernooi van Menton een onverwachte nederlaag geleden tegen de Britse mevr. Joyce Williams. Deze plaat ste zich bij de laatste acht met de cij fers 6-1 6-4. De overige uitslagen van de achtste fi nales waren: Roberta Beltrame (It) Fay Urban (Canada) 7-5 5-7 6-4, Winnie Shaw (GB)-Lidy Jansen Venneboer (Ned 6-2 6-2, Sonja Pachta (Oostenrijk)-Fran ces Maclennan (GB) 6-4 6-1. Advertentie De Zweedse houtindustrie heeft een parketvloer vervaardigd die even lang meegaat als uw huis, altijd mooi en gaaf blijft, voornaam aan zien heeft envolledig past bij zowel klassieke als moderne meu belen. Deze prachtige duurzame Zweedse hard eiken parketvloer, die door de fabriek een speciale oppervlakte be- haQ£ieling met kunsthars heeft ge kregen, garandeert u een vloer die een lange reeks van jaren geen onderhoud vergt. KAHRS-parket kan op elke, dus ook op cementen ondervloer worden ge legd. Eventueel „opneembaar". Tevens zorgt PERIPAC (de tussen laag) voor geluiddemping en vocht- wering. Vraagt inlichtingen bij' de dealer voor Noord-Holland geven verklaringen. Kort: „Ik betreur het voorval maar het was naar mijn mening een correcte sliding. Scheidsrechter J. Kluft floot er niet eens voor. Ik heb be slist niet op het been van mijn tegen stander gestaan die gelijk met mij de bal probeerde te spelen. Minneboo liep nog enkele passen door en viel toen neer. Ik heb hem niet nagetrapt en heb zelfs de scheidsrechter gewaarschuwd. Ik mocht nadien de heer Minneboo niet op zoeken. Hij weigerde mijn bezoek". Minneboo zelf had een geheel andere le zing. Hij bleef er bij dat hij niet gewond was bij die sliding maar kort daarna. „De bal was al weer naar de voorhoede toen ik van achteren een schop kreeg. Iemand ging op mijn voet staan u kunt liet litteken nog zien en het moet met op zet zijn gebeurd"; aldus de Beverwijkse stopperspil. De uitspraak is over 14 dagen. (Van onze sportredactie) Voor de spelers, die samen de selec- tiegroep voor het Nederlands elftal van voetballers tussen de zestien en achttien jaar vormen, is het gisteren een belas tende gedachte geweest, dat er van hen, zeventien, twee moesten afvallen voor in terlands tegen België. De eerste inter land, een voorwedstrijd voor het UEFA- toernooi is woensdag in Den Bosch. Gistermiddag speelde het seiectieteam onder druk tegen Haarlem en bracht er in het KNVB oefencentrum in Zeist wei nig van terecht. Haarlem, dat vooral in de eerste helft aardig combineerde, had in Couperus weer eens de man, die een overwicht in doelpunten kon uitdruk ken. Het werden er drie voor Haarlem en Couperus. In de drieëntwintigste minuut was de productie op gang gekomen. Versluis en Jonker waren toen al erg ongelukkig ge weest met schoten, die de zwakke doel man Hoogeveen (Gooiland) voor proble men stelden, maar geen doel troffen. Dat was wel het geval met het schot van Couperus in de drieëntwintigste mi nuut, toen Haarlems aanvalsleider zich handig van zijn belagers had ontdaan. Tien minuten later volgde een prachtig boogschot, dat Hoogeveen weer klopte en drie minuten voor het einde van de eer ste speelhelft benutte Couperus een pass van Koster die Geels (Telstar) uit schakelde opnieuw correct. Schoten van Geels, Schneider (Go Ahead) en Boskamp (Feijenoord) tegen de lat en paal veranderden de nul voor de jeugd niet. Na rust schoot trouwens ook Jonker voor Haarlem nog eens te gen de paal. Vlak voor tijd moest Koopman (Tel star), die in vorige oefenwedstrijden uit blonk, maar gisteren nauwelijks opviel, met een knieblessure het veld verlaten. Ernstig liet zich zijn verwonding niet aanzien. (Van onze dammedewerker) In de hoofdklasse afdeling van het toernooi om het persoonlijk damkam- pieoenschap van het district Kennemer land heeft J.v. Kesteren zich als eerste geplaatst voor de finale. Weliswaar kon hij in zijn partij tegen de zich stug ver dedigende J. Warmerdam niet tot winst komen, maar de puntenverdeling die hij bereikte was voldoende om een zekere plaats voor de finale te bereiken. De jeugdige G. Morseld, zwak ge start, begint er steeds beter in te komen. In de zesde ronde moest hij het opne men tegen P. Beliën. Het werd een mooie positrepartij, die in een voor G. Morseld voordelige stand werd afgebro ken. A. F. v. Leuffen kwam met een ze ge op H. Beliën verrassend goed voor de dag. J.v. Kesteren heeft nu 10 punten uit 6 wedstrijden. Met nog 1 partij te spelen kan hem niets meer gebeuren. Indien G. Morseld zijn afgebroken partij tegen P. Beliën in winst omzet, zoals algemeen wordt verwacht, heeft Morseld 8 punten uit 6, voldoende voor een tweede plaats op de ranglijst. In de eerste klasse blijven G. Hekelaar en R. Smit in een nek aan nek race ge wikkeld. G. Hekelaar versloeg J. Boer- koel en R. Smit zegevierde over J. v. d. Wereld. De partij C. Lenaarts-Th.v. Wort eindigde in een puntenverdeling. In deze afdeling wordt de leiding gedeeld door Hekelaar en Smit, elk met 7 uit 4 plus 1 afgebroken partij. Th.v. Wort volgt met 6 uit 5. A. Zandbergen leed in de tweede klas se zijn eerste nederlaag van dit toernooi en wel tegen Th. Winkelaar. B.v. Dijk versloeg A. G. Hesselman. J.v.d. Does won van P. G. de Haan. C. W. Monen en A. Zandbergen delen nu de leiding met elk 6 uit 4. A. G. Hesselman volgt met 4 uit 4. In april zullen de afvalwedstrijden om de NHSB-leeuw beginnen, welke volgens afvalsysteem worden gespeeld. Alle bij de Noordhollandse Schaakbond aangeslo ten verenigingen kunnen eraan deelne men. Tot nu toe hebben 23 teams zich aangemeld. Winnaar 1965 was de schaak vereniging Het Witte Paard. Advertentie (Van onze sportredactie) Onlangs is opgericht de stichting Vete ranen Sport in Nederland. De doelstelling van deze stichting is in Nederland belang stelling te wekken voor en in de meest algemene zin voorlichting geven over alle gezichtspunten van de sportbeoefening op rijpere leeftijd teneinde de gezondheid en de prestatie van die bevolkingsgroep te bevorderen. In het gehele land zijn zogenaamde con tactcommissies geïnstalleerd die bestaan uit een sportdeskundige en een sportarts. De laatste ten behoeve van de medische be geleiding. De stichting staat open voor all# vrouwelijke en mannelijke Nederlanders boven de 30 jaar. In het dagelijks bestuur van de stichting zitten de volgende perso nen: voorzitter. Hans Boskamp (acteur voetballer-oud-N ederlands elftalspeler) secretaris-penningmeester: C. Stuivenberg (zakenman-oud-atleet) en lid: N. van Has selt (oud-roeier-arts). In de verschillende commissies hebben onder meer zitting de heer Zeegers (zakenman-oud-atleet), Bob Spaak (journalist).

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 25