Schitterende prestatie van Velsens meisje in het badminton-mekka Imre Rietveld bij de laatste vier in All-England-toernooi GATEN EN SCHEUREN VOORGOED DICHT MET ALABASTINE Nieuwe editie Hoogoventoernooi niet geheel zonder problemen Natuurzuivere Volbloeds na vier maanden rust weer terug op de baan Geldprijzen, verhoging van startgelden en huisvesting zijn punten van discussie Kans op „vertrek" betaald voetbal uit het Gooi Nederlands team voor interland tegen de Belgen Libretoernooi voor kaderspelers in café De Houtpoort Hof van Holland kampioen in libre- en kaderafdeling Autosportweek in Noordwijk Plan in Heerlen voor indoorbaan 25 onze internationale gordijnen-show van duivenboden n.v. VRIJDAG 25 MAART 1966 het is beslist de moeite waard 10 01 ideeën vrij entree kruisstraat 22 afd. woningtextiel OPGELET ALLEEN BIJ DE ORIGINELE ALABASTINE STAAT DE NAAM GROOT OP HET PAK ALABASTINE ZET IETS UIT EN KLEMT ZICH DAARDOOR MUURVAST IN GA TEN. SCHEUREN, BARSTEN. NADEN ENZ. BOVENDIEN WERKT FIJN VER MENGD ALABASTINE MOOI STRAK AF. GEEN WONDER DAT ALABASTINE 'T MEEST GEKOCHT 'T MEEST GEBRUIKT WORDT. HAALVOOR ZATERDAG ZO'N PAK ALABASTINE IN HUIS 454 GR. F 1.20 Okker kwartfinalist in St. Lambrechts-Woluwe Commissie CAMBRIDGE-BOOT WERD AANGEVAREN frisse King Pepermunt, het beste dagelijkse middel ter opwekking en verkwikking. Basketbaluitslagen Duindigt opent zijn zomerseizoen met onder meer spectaculaire draverij voor TV-reporters Trio-spel uitgebreid 0 Imre Rietveld heeft gisteren in Londen tijdens de All England bad- mintonchampionships een uitstekende prestatie geleverd door zich te plaat sen bij de laatste vier van het dames enkelspel. In de derde ronde schakelde Imre In drie sets de Deense Bette Flindt uit (1012, 115 en 118) en in de kwartfinales bleef zij de Zweedse Eva Twedberg met 119, 911 en 112 de baas. Agnes Geene, die eveneens was doorgedrongen tot de laatste zestien, werd door Lizbeth von Barnekow (Den.) verslagen. De cijfers waren 11—3,11—8. Met Imre Rietveld gingen de andere geplaatste speelsters Judy Hashman (VS) Heather Nielsen en Angela Bairstow (bei den GB) over naar de halve eindstrijd. Later op de avond zegevierden Imre Rietveld en Agnes Geene in hun partij voor de eerste ronde van het damesdub belspel over het Zuidafrikaanse duo Stav- ridis/Harris met 15-11 15-3. In de tweede ronde versloegen de Nederlandse meisjes de Engelse combinatie Charlton-Evans met 15-9,15-9. De Nederlandse combinatie De Nooyer /Ernst overleefde de eerste ronde niet. De Engelse dames Smith en Prade ble ken met 15-12 15-10 te sterk. Tan Aik Huang (Malakka) werd don derdag de grote favoriet voor de enkel spel titel bij de heren. Hij overleefde namelijk als enige van de geplaatste spe lers de kwartfinales. De Denen Sven An dersen en Kund-Aage Nielsen werden in de kwartfinales uitgeschakeld. Advertentie De Denen hebben gedurende de laatste zes jaar altijd een landgenoot als win naar gehad. Voor het eerst sedert 1937 bevindt zich ook geen Deen bij de laatste vier. Tan Aik Huang, die vorig jaar in de finale verslagen werd, plaatste zich dank zij een hard bevochten zege op de Japan ner Miyanaga voor de kwartfinales, waarin hij de Indonesiër Wong Pek Shen uitschakelde. Weinig succes hadden de Nederlanders in de tweede ronde van het heren dubbelspel. Leendert Boelen en Huub van Ginneken werden met 15-6, 15-5 uitgeschakeld door de Britten Der rick en Hill. Boudewijn Ridder en Jos Rijmers moesten eveneens in een Brits duo hun meerdere erkennen. Zij verloren met 15-1, 15-4 van Buddie en Elliott. De voornaamste uitslagen waren: Heren enkel: kwartfinales: Tan Aik Huang (Malakka) versl. Wong Pek Sheng (Indo) 15-9 15-5 Dinesh Khanna (India) versl. Tan Yee Khan (Malakka) 5-15 15-14 (geblesseerd). Masao Akyama (Jap) versl. Kund Aage Nielsen (Den) 16-17 15-4 15-3, Ang Tjin Siang (Indo) versl. Sven Anderson (Den) 5-15 15-7 15-7. Dames enkelspel: derde ronde: Angela Bairstow (GB) versl. Sonia Cox (N Zeel.) 11-5 11-4, Lizbeth von Barne kow (Den) versl. Agnes Geene (Ned) 11-3 11-8, Imre Rietveld (Ned) versl. Bette Flindt (Den) 10-12 11-5 11-8. Kwartfinales: Judy Hashman (VS) versl. Ursula Smith (GB) 11-2 10-12 11-0, Heather Niel sen (GB) versl. Irmgard Latz (W.Dld) 7-11 11-7 11-2, Angele Bairstow (GB) versl. Lizbeth von Barnekow (Den) 10-0 11-5, Imre Rietveld (Ned) versl. Eva Twedberg (Zwe) 11-9 9-11 11-2. Advertentie VOOR t0«» KARW RITJES fekrtkeat r0*r taf Tom Okker heeft zich donderdagavond geplaatst in de kwartfinales van een in ternationaal tennistoernooi dat in St. Lam brechts-Woluwe wordt gehouden. Hij scha kelde in de eerste ronde de Belg Kele- com met 6-4, 6-2 uit. VOETBAL. FC Barcelona heeft zich gisteravond in Barcelona dankzij een 1-0 overwinning op stadgenoot El Espanol ge plaatst voor de halve finales van het toernooi om de Europese beker voor jaar- beurssteder (Van onze correspondent) Het ziet er naar uit, dat het betaald voethal uit Hilversum zal verdwijnen. Op een voorstel tot een transactie met een benzine-maatschappij: „geld voor de Gooiland-Hilversum-combinatie, een ■trookje grond voor een pompstation" zijn burgemeester en wethouders van de ze gemeente niet ingegaan. Het stichtingsbestuur van G.H.C. in op richting, zag geen kans het benodigde bedrag van 250.000 gulden „los" te ma ken van het Gooise bedrijfsleven. Er stond een toezegging van de gemeente voor een zelfde bedrag, mits van parti culiere zijde eveneens 2Vz ton in de G.H.C.-pot zou worden gestort. Het G.H.C.-bestuur ging ten einde raad „in de olie" maar B. en W. gingen dus op dit aanbod niet in. Maandagmiddag zal G.H.C. de „zit ting" vermoedelijk opheffen. Er wordt nog een laatste poging ondernomen, 250 particulieren te interesseren voor elk een aandeel van 1000 gulden. Een van de con clusies van de KNVB luidde: tussen Utrecht en Amsterdam is eigenlijk slechts plaats voor één semi-prof club. Het ziet er naar uit dat H.V.C. in Amers foort lachende derde gaat worden. Gooi land nam de schulden van Het Gooi over en werkte dit seizoen met een lening van een ton, en Hilversum nadert nu even eens het „nulpunt" Het Nederands korfbal twaalftal, dat zondag 3 april in Zutfen tegen België •peelt, is als volgt samengesteld: Aanval: Ans van Veen (Westerkwar tier), Willy Peters (ZKC), Cees van Lun- teren (Rohda) en Tom van Rhee (Blauw Wit). Middenvak: Tiny van Lun- teren (Rohda), Nel Krijgsman (Het Zui den) Gerard Bos (HKV), aanvoerder, John Boogers (Deetos). Verdediging: Ans v. d. Velde (Rohda) Noortje ten Wilde (Blauw Wit), Jan Wals (Ons Eibernest) en Wil Reuter (Luto). Reserves: Annie Scholten (DOS), Ger- da v. d. Waarde (Spangen) Joop Klomp (Luto) en Theo van Zee (Ons Eibernest) (Van een medewerker) Nu het Hoogoventoernooi al weer eni ge tijd achter de rug is wordt er ach ter de schermen al druk gepraat over de volgende editie van dit schaakfestijn. Ook ditmaal is men weer geconfronteerd met de twee stromingen, die er in de schaakwereld ten aanzien van dit toer nooi leven: degenen, die het karakter wat beroepsmatiger willen maken en diege nen, die de gezellige sfeer van Beverwijk onverminderd willen handhaven. Tal van punten spelen een rol bij deze discus sies: de startgelden voor de topschakers, de prijzen, de huisvesting en de speel ruimte. In de afgelopen jaren is het Hoogoven toernooi, oorspronkelijk een volstrekt par ticuliere aangelegenheid, waarbij alleen steun van de Hoogovens werd genoten, steeds meer een ïegelrechte Hoogovenaf faire geworden. Figuren als Piet Veld heer en Piet Zwart zijn verdwenen en de organisatie groeit steeds meer uit tot een team dat minder gebaseerd is op de per soonlijke eigenschappen en relaties van enkele mensen dan op de bundeling van de capaciteiten van tal van personen, die eikaars werk kunnen overnemen. De organisatoren van het toernooi en de bestuursleden van de KNSB hebben elkaar al meer dan eens gepolst over een verdere uitbouw. In de loop van dit jaar zullen verscheidene besprekingen volgen, en het ligt voor de hand dat daarbij de gedachte een rol zal spelen dat een apparaat, dat het Hoogoven toernooi verzorgt ook bruikbaar is voor vele andere toernooien, die jaarlijks in den lande worden gehouden. Wat er precies uit de bus zal komen is op dit moment nog niet duidelijk. Maar in een gesprek met de voorzitter van de Hoogoventoernooicommissie, ir. W. B. Rueb, hebben we toch een overzicht gekre gen van de factoren, die bij de positie bepaling in de komende jaren een rol zul len spelen. Ir. Rueb is zeer tevreden over het ver loop van het afgelopen toernooi, waarin zich vrijwel geen moeilijkheden hebben voorgedaan. „De vraag hoe het toernooi meer beroepsmatig kan worden gemaakt heeft natuurlijk weer een rol g-speeld, maar toch is bij voorbeeld de vraag om huisvesting in hotels niet vaker gehoord dan anders. Er zijn enkele grootmeesters, die een hotel prefereren en dit dan ook hebben gekregen, maar tal van anderen waarderen juist de onderbrenging bij par ticulieren. Ik hoef maar op de Russen en de Indonesiërs te wijzen. Een man als Czerniak vindt de sfeer van Beverijk ideaal. Hij waardeert het genoeglijke onder elkaar leven in het Kennemer Theater, het 's avonds „vlug geren" en eikaars partijen bespreken." Het „zoveel hoofden zoveel zinnen" speelt ook In Beverwijk een rol. Er zijn grootmeesters, die vinden dat er nu maar eens flinke geldprijzen moeten ko men opdat er meer wordt geknokt. Maar zei Keres niet enkele jaren geleden, dat hij het Beverwijkse systeem van startgel den en geen geldprijzen veel beter vindt, omdat men dan zonder risico's „schep pend" kan schaken? Ir. Rueb zegt, dat er moet worden ge streefd naar eem optimale situatie, waar in ieder zoveel mogelijk wordt bevre digd. Daarbij hoort dat de deelnemers zelf kunnen kiezen of ze in hotels of bij particulieren komen, en ook dat dat men middelen zoekt om met behoud van de gezellige sfeer de gelegenheid voor de beroepsschakers te zoeken zich beter op de strijd te concentreren. Het invoeren van geldprijzen vindt hij te ingrijpend, maar wel zint ir. Rueb op geleidelijke maatregelen, zoals het meer aanpassen van de startgelden aan het niveau. „Een belangrijk onderwerp is momen teel natuurlijk de reorganisatie van de toernooicommissie" zegt ir. Rueb. „Het zal wellicht wenselijk zijn de taak van de commissie over meer personen te sprei den. Natuurlijk releveert ir. Rueb ook i.et werk van de naar wijlen zijn vader ge noemde Alexander Ruebstichting, waar van prof. Euwe voorzitter is. Deze stich ting geeft stimulansen aan schaakleven en schaakstudie in Nederland en het be stuur ervan pleegt ook tijdens het Hoog oventoernooi bij elkaar te komen. „Trou wens, wij dromen nog altijd van het stichten van een schaakhuis, waar een documentatiecentrum en een secretariaat zouden kunnen worden ingericht. Bij een training voor de befaamde boatrace tussen Oxford en Cam bridge kreeg de boot van Cambridge een aanvaring op de Theems. De roeiers gingen kopje onder, maar konden zich in veiligheid stellen. Advertentie (Van onze biljdrtmedewerker) Op 30 maart start B. C. De Houtpoort haar jaarlijks libretoernooi voor kader spelers. Voor deelname aan dit, in korte tijd zeer populair geworden toernooi, zijn de volgende spelers uitgenodigd: C, BroertjesB.V. Haarlem-Noord, J. Do vesBC Selecta, N. KiekensB.V. Excel sior (Beverwijk), G. KarmanBC Suis se, M. v. LunenburgBC Vriendenclub, C. Nobels—BC Hof van Holland, P. Pe- rukelB.C. De Houtpoort en bekerhouder P. Foeken uit Egmond aan Zee. Het aantal te maken caramboles is vast gesteld op 350. Het toernooi wordt ge speeld in Café De Houtpoort, Grote Hout straat, van woensdagavond 30 maart tot zaterdagmiddag 2 april. De finale vindt plaats op 5 april. De uitslagen van de gisteravond ge speelde basketbalwedstrijden luiden: Dames: Rapiditas-Typhoons 2 26-7; Akri- des-White Stars 2 36-35; HOC 3-Exercitia 22-27. Heren: Exercitia 3-Sea Devils 2 35-29 White Stars 2-Flamingo's 4 38-36; Lis se-Akrides 39-58. (Van onze paardesportmedewerker) Hoewel de drafbaan in Alkmaar ieder aar het zomerseizoen voor de drafsport van stapel laat lopen draaien de dravers en volbloeds pas op volle toeren als de renbaan Duindigt haar poorten opent. De ranke volbloeds eisen dan na ruim vier maanden van rust hun plaats weer op tussen de overige snelle viervoetigen. Dit zal dan zondagmiddag weer op Duindigt gebeuren, waar nu iedere dag een enor me bedrijvigheid heerst. Tientallen dra vers en volbloeds, die in „lots" worden uitgereden bevolken de sintel-, g asbaan en de twee zandbanen, die de renbaan Duindigt rijk is. Veel nieuws zullen de bezoekers op de openingsdag niet aantreffen. Dat wil niet zeggen dat er niets gebeurd is. Achter de schermen is er veel verbeterd: Een nieu we en uitgebreide rekenkamer voor de to- talisator, verfraaiingen in het toch al aansprekende" restaurant, nieuwe boxen en een volledige bestrating van het grote stalterrein (pl.m. 250 paarden) zijn doel treffende veranderingen. Hoewel de afgelopen winter slechts voor enkele perioden de winter be we ging der volbloeds heeft onderbroken blijkt echter voor de renpaarden de opening van het sei zoen wellicht nog te vroeg te vallen. Voor de drie rennen zijn 22 paarden ingeschre ven gebleven, doch hiervan zullen nog wel enkele paarden afvallen. De gemiddelde bezetting blijft daarmee dan wel onder de verwachting. Ook verklaarbaar, omdat iedere winter veel volbloeds van het toneel verdwijnen, welke leemte pas later in het seizoen door imports en tweejari gen weer wordt opgevuld. De drafsport stelt daar tegenover 108 paarden, verdeeld over zeven nummers, een gemiddelde van 15 paarden per dra verij. Voor de draverijen van meet wordt zon dagmiddag een nieuwe startauto in ge bruik genomen, waarvan de aanschaffings kosten pijn. ƒ20.000,- hebben bedragen. De nieuwe startwagen is een verbeterde versie van de nu in gebruik zijnde. Als de vleugels aan de wagen zijn uitgeklapt bestrijken deze een breedte van 16 meter 20 cm., waardoor het mogelijk is een gro ter aantal paarden in één gelid te laten (Van onze biljartmedewerker) Het eerste team van Hof van Holland be haalde het reeds verwachte kampioenschap van Haarlem in de afdeling voor kaderspelers en sterke librespelers. Het team zal nu met andere districtskampioenen de strijd aanbinden om het kampioenschap van het gewest Het Noord- Westen. In dit kampioenschap zal uitsluitend kader gespeeld moeten worden. Dit is voor de gebroeders C. en E. Nobels geen bezwaar; zij zijn kaderspelers. Anders is dit voor T. Raven- stein, die als librespeler een zware handicap krijgt. Desondanks heeft de ploeg een zeer goede kans door te dringen tot de strijd om het kampioenschap van Nederland voor clubteams, De standen luiden: Afd. B Hof v. Holland 1577 Haarlem-Nrd. 1 1460 Suisse o.v.s. Haarlem-Nrd. Vreeburg 2 Vriendenclub 1939-Bl.daal D.V.O. C I Suisse 2 1939-Bl.daal 2 O.V.S. 2 Excelsior 3 Haarlem-Nrd. D.O.S. D.V.O. 2 S.V.V. 15—59 14—44 2 15—37 13—31 15—31 13—26 14—19 13—65 13—65 13—62 13—50 3 13—49 12—46 12—40 13—21 C II Suisse 3 Het Noorden Kennemerland O.V.S. 3 A.D.O. Vriendenkring Meerestein 13—66 13—59 13—57 13—52 13—47 13—47 13—46 Hof v. Holland 2 13—42 D I Hof v. Holland 3 14—62 Houtpoort 1260 A.D.O. 2 13—60 Centr. H.stede 1360 Suisse 5 1150 Insulinde 1246 D.O.S. 2 12—32 Bo-Ru 2 12—30 D II Houtpoort 2 1375 I.V.O. 13—65 Entre Nous 1364 D.V.S. 13—46 A.D.O. 3 12—44 D.V.O. 4 12—38 Concordia 1338 Frans Hals 2 1338 D III Wap. v. BI.daal 1163 Kenn.land 2 1154 Vriendenclub 3 1148 De Vaart 11—47 S.V.V. 3 12—39 Het Noorden 2 1133 Vriendenkring 2 11 E I Vriendenclub A.D.O. 4 Meerestein 2 S.V.V. 4 De Vaart 2 I.V.O. 2 Haarlem-Nrd. Concordia 2 E II Insulinde 2 D.O.K. A.D.O. 5 Wap. v. Bl.daal 2 940 De Vaart 3 9—34 S.V.V. 5 9—18 4 13—66 13—59 12—50 13—50 13—49 12—45 4 13—42 11—39 9—45 10—44 10—43 C III Vriendenclub 2 1157 Advendo 1153 Frans Hals 1151 S.V.V. 2 11—49 Suisse 4 1141 D.V.O. 3 11—40 Bo-Ru 11—21 In de afd. D zijn twee beslissingen gevallen Winnaars van de groepen II en IIJ werden resp Houtpoort 2 en Wapen van Bloemendaal. Uiter lijk 1 april dienen alle groepswinaars bekend te zijn, daar zondag 3 april, op de districtsdag, welke van 's morgens tot 's avonds in Restaurant Brinkmann wordt gehouden, om het uiteindelijke kampioenschap van Haarlem in de afdelingen C, D en E gestreden zal worden. De drie teams, die het kampioenschap veroveren, zullen samen met Hof van Holland, de kampioen van afd. B het district Haarlem vertegenwoordigen bij de gewestelijke kampioenschappen, welke begin juli, eveneens in Restaurant Brinkmann, gehouden zullen worden. starten. Bij deelnemersvelden van acht of minder paarden of op banen, waar deze breedte uit veiligheidsoverwegingen niet kan worden benut kan de reikwijdte der vleugels door het „kortwieken" van de uiterste einden gebracht worden op der tien meter. Behalve een uitstekend bezet internatio naal nummer, waarin Azalea Hanover, Pigh Life II en L'Espoir B de internatio nale noot onder de 18 deelnemers verte genwoordigen, zal de tweede grote blik vanger zijn de draverij om de N.T.S.- prijs. Hierin zullen een tiental televisie medewerkers en commentatoren de leid sels voeren. Al verscheidene weken is op de entrainementen Geersen, Dooye- weerd, van Leeuwen, Brouwer, Leeuwen kamp en de Graaf zwaar geoefend om de moeilijke kunst van het rijden van een draver onder de knie te krijgen. Van het oorspronkelijke aantal zijn er tenslotte overgebleven J. Castelijns, direc teur KRO-televsie, Fred Oster, regisseur, Dik Bruynesteyn, Jan Leyendekker, Jean Smits, Hans Eysvogel, Frans van Dus- schoten, Ad Versney, Rien Bal, Roel Ren- gers en Kees Berg. Zij hebben de beschik king gekregen over een goede groep paar den. De routinier van het gezelschap is de tandarts-televisie-commentator Hans Eys vogel, die met Cita du Maire W dan ook als de favoriet wordt beschouwd. Hij krijgt echter wel een handicap. Voorts zal een groots opgezette mode show worden gehouden van voorjaars- en zomermodellen. De tips voor zondag zijn: DRAVER IJ EN V.A.R.A.-prijs: 1. Edelpapegaai S.; 2. De Prin ses K.; 3. Eraldo Con Dios; outsider: Detra. K.R.O.-prijs: 1. Dyveke D.; 2. Dakota; 3. Duin pieper S.; outsider: Stal Dixy (Dixy, Don Ca- millo). N.T.S.-prijs: 1. Cita du Maire W.; 2. Comtesse Terraise; 3. Bird van Hiddum; outsider: Amor Hollandia. N.R.U.-prijs: 1. Breteur P.; 2. Zambesi; 3. Zany; outsider: Stal Con Dios (Atie v. d. Lente, Crony v. d. Lente). N.C.R.V.-prijs: 1. Azalea Hanover; 2. Pigh Lif« II; 3. Bravour S.; outsider: C. Alkestis van E. V.P.R.O.-prijs: 1. Blauwe Reiger S.; 2. Brion v. d. Lente; 3. Carla van IJmuiden; outsider: Coco S. A.V.R.O.-prijs: 1. Ellen Tinga; 2. Electra W.J 3. Darina Braun; outsider: Dazy H. RENNEN Welkom-prijs (le afd.): 1. Funny Face; 2. Peeier; 3. Rex Mundi; outsider: Stal Katz (Lucky Legs, King's Decision). Welkom-prijs (2e afd.): 1. Fair Quota; 2. Tu dor Boy; 3. Paladijn; outsider: Happy Jane. Welkom-prijs (3e afd.): 1. Petra; 2. Fit; 8. Kronenhof; outsider: Cherokee. Op de banen, waarop door de totalisa- tor gelegenheid wordt gegeven tot trio- spel, zal uitbreiding aan dit populaire spel worden gegeven. Tot nu toe kon bij negen of meer draverijen en rennen de koersbezoeker driemaal aan dit spel deel nemen, doch met ingang van de volgende week zal dit ook met acht nummers het geval zijn. Ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van Noordwijk als badplaats zal van zaterdag 4 tot en met zondag 12 ju ni in die plaats een nationale autosport week worden gehouden. Het evenement wordt op 4 juni geopend met een sterrit vanuit een aantal Noordzee-badplaatsen voor antieke auto's. De volgende dag zul len deze vele tientallen jaren oude wa gens uitkomen in een slalom. Dinsdag 7 juni strijden de Nederlandse politiekorp sen om een wisselbeker, die hoofdpriji is van een nationale politie autoslalom. Twee dagen later toont de Franse stunt rijder Gil Delamar het nut aan van het gebruik van veiligheidsgordels. Hij zal met een snelheid van rond 70 km per uur opzettelijk een aantal botsingen ver oorzaken. Het hoofdnummer is stellig de le grot» prijs van Nederland autoslalom op zater dag 11 en zondag 12 juni. Clubteams van vijf rijders komen hierin tegen elkaar uit. Het ligt in de bedoeling dat dit onderdeel volgend jaar reeds op internationaal ni veau wordt gehouden. „Plannen zijn er, geld en grond zijn aan wezig. Wij weten ons geruggesteund door de overheidsinstanties. Kunnen wij de plan nen verwezenlijken, dan krijgt Heerlen de beschikking over een atletiek indoor- accomodatie, misschien in combinatie met een wielerbaan". Dat zegt de heer J. van der Woude, wethouder van Heerlen. Het wordt een particuliere onderneming De heer Van der Woude fungeert op het ogenblik als de schakel tussen een groep zakenlieden en de gemeentelijke instan ties.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 25