4"TOP"TOPH(TS zondag-soep voor elke dag Wij brengen de langste rokken van Nederland! SECRETARESSE Vrij Dag VoorDeel Inderdaad, kwaliteit! Een beetje afgesleten woord misschien, maar u begrijpt wat ik ermee bedoel. Het beste van het beste, goed en smakelijk tegelijk. En daarom neem ik natuurlijk altijd Knorr soep. Mijn gezin verwacht niet anders! Profiteer! Knorr Groente-Kippesoep met 10 ct korting per zakje! ■lrw% Wessanen Producten N.Y. Postbus 28, Krommenie Verkoopster, Aank. verkoopster, Hulp-verkoopster betrouwbaar persoon Adverteert in dit blad OPEEN [GRAMMOFOON IPLAAT E.P. (en óók de kortste!) ALLEEN GELDIG VRIJDAG 1 APRIL Flannel. Maten: 32 t/m 42. 19.75 bij Wessa Hagel in langslrooipak of Wessa Vlokken Zo krijgt u deze unieke plaat thuis gestuurd L Zendt 4 produktnamen, geknipt uit de verpakkingen van Wessa Hagel, of Wessa Vlokken A (het mogen 4 dezelfde zijn), H mét f2.75 aan postzegels los bijgesloten aan: I Reclame-afdeling Winkelwaarde if 6.50 Tijdelijk ct korting borden Wat denkt u van 'n roklengte tot de enkels? Viva-Maria-lengte? Hebben we. Of wilt u beat-lengte, d.i. vijftien centimeter boven de knie? Hebben we ook! Alle roklengtes daartussen, hebben we. De rokken die, die volgend seizoen iedereen brengt, brengen wij nu. Gen. Cronjéstraat 71, Haarlem Rijksstraatweg 350 (hoek Vergierdeweg) vraagt voor de zaterdag. Alg. Export Importmij. v/h P. C. ANDRÉ DE LA PORTE CO. N.V vraagt voor de chef van de afdeling verpakkings machines een Geboden wordt een afwisselende en zelf standige werkkring, waarvoor speciaal een goede kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift noodzakelijk is. Ervaring met het uitwerken van dictaten door middel van een dicteerapparaat strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne verwacht op ons adres Florapark 9, Haarlem, onder vermel ding van de letters S.V. op de envelop. gebruiken voor halve dagen b.v. van 7-12 uur. In bezit van rijbewijs en auto. Aspergesoep, Bruine Bonensoep, Champignonsoep, Edelpreisoep, Franse Uiensoep, Gebonden Kippesoep, Goulashsoep, Groente- Kippesoep, Heldere Groentesoep, Hollandse Erwtensoep, Kalfsbouillonsoep, Kerriesoep met rijst, Kervelsoep, Kippebouillonsoep Minestronesoep, Ossestaartsoep, Schotse Boerensoep, Tomatensoep, Tomaten-Groentesoep, Vermicellisoep. Pensionadres, Duinweg 26, Santpoort-Z. of telefoon 02560 - 8876 tussen 5-8 uur. Wit veren kussen, For. maat 60 x 70 cm. Wij ga randeren U een veder- dichte tijk. Een extra kus sen komt altijd van pas. Een extra voordelige aan bieding van uw waren huis. Profiteer hiervan Vuurvaste glazen scha len. Deze heldere „Hy- sil" schalen zijn nfet alleen een sieraad, maar ook zeer praktisch. Wij bren gen U 3 maten tegen zeer voordelige ptijs: 1 3/4 I. 4.50, 1 I. 3.95,1/2 liter Cretonne ladenkastje, en handschoenendoos. Omdat het voorjaar zo zonnig is brengen wij een drietal zonnige artikelen. U kunt er veel in bergen en het is een sieraad in uw huls. Kastje met 4 laden 5.50 kastje met 2 laden 3.50 Handschoenendoos m 90 Douche-muts. Baret model, gedessineerd met bloemen. Zeer handig, want uw kapsel blijft bij het douchen volkomen In tact. De soepele elastie ken rand zorgt hiervoor. Een extra voordelige aan- bredlng Sléchts Simplex nylon dames handschoenen. Deze modieuze, charmante handschoen wordt U ge bracht in de kleuren wit, zwart, marine, groen, cognac, beige en crème. En dan nog zo voordelig! Per paar Banlon damesslips, 'n Prachtige, soepele kwali teit en... gemakkelijk te wassen. Prima model met extra versterkt kruisje, en uitneembaar elastiek. Verkrijgbaar in uni of ge dessineerd. Fantasie 2.45 Uni Terlenka Polo-en Dolce vita pullover. Deze prachtige pullover met col brengen wij indiverse mo- detinten o.a.bleu-cognac- beige en donkergroen. Een heerlijke pullover voor het voorjaar en vrije tijd. Maten 43-50-52 Ligstoelloper. De zon komt steeds dichterbij en we kunnen weer heerlijk bruin worden. Een lig- stoekis hierbij zeer wel kom. Een nieuwe lóper en de stoel is weer zó. Formaat loper 150 x 38 cm., In uni of frisse strepen Nylon heren regenjas, Trenchcoat model. Dub bel borststuk, verdekte sluiting. Kleuren: marine, en bruin. Opgevouwen een zeer klein pakje. U kunt het zo In uw tas meenemen. Nylon regen jas met baret en ceintuur Tennisschoenen. Het tennisseizoen gaat weer beginnen en natuurlijk zorgt U prvoor, dat uw „uitrusting" In orde is. Tennisschoenen met ver sterkte neus en Ijzerster- ke crèpezolen. Maten 9 t/m 12 5.95 Maten 2t mS Dames spijkerpanta Ion. Een heerlijke dracht voor vrije tijd of straks In het kamp. Steekzakken van voren, twee van ach ter. Zo'n ijzersterke pan talon Is verkrijgbaar in de maten 36-46, Slechts Damesflats. Vlot, char mant schoentje m. open hiel en blokhakje. Sterke soepele zool. Wij brengen U diverse snitten in imi tatie leder. Kleuren: na turel, rood en wit. Ge schikt voor ieder seizoen. Per paar

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 10