VrijDag VoorDeel vroom dreesmann met extra aanbiedingen op alle UW voor MOEDERDAG (8 mei) mei enza s UI fc 10 197 11 87 11 17 13 89 34 890 11 17 22 8 1.- 98-, Mi 1 1 Damesblouse. Hoogge sloten, mouwloos model. Nylon plissé met kant garnering. Deze charman te blouse is verkrijgbaar In de maten 38-52. Een zeer voordelige aanbie ding van uw warenhuis C90 Wandblikopener. Soli de uitvoering. Deze blik opener heeft een mag netische dekselhouder. Compleet in luxe plastic koker. Niet alleen een sieraad in moeders keu ken, maar ook een verrassing r75 Lederen buidelbeurs. Ruim model met 2 vakken Prachtige dubbele sier- beugel. Kleuren: zwart, rood, blauw, bruin, ge broken wit. Dit is een ge schenk, dat iedere moe der kan gebruiken Slechts Z.25 Tinneroy sierkussen. Da's nu iets voor de moe der, die van gezelligheid houdt. Dit kussen heeft een rits aan de buitenzijde het binnenkussen is van schuimplastic. Div. kleu ren. Formaat 43 x 43 cm. Kop en schotel gevuld met bonbons. Twee ge schenken in één. Moeder kan heerlijk snoepen en ze heeft nog een prachti ge kop en schotel. U kunt kiezen uit verschillende modellen. En dan... zo voordelig ^95 Schemerlampje. Porse leinen voet met romanti sche roosjes. Kapje is aan de buitenkant van ge bloemd satijn. Totale hoogte van het lampje is 29 cm. Een verrassing voor moeder, die altijd van gezellig heid houdt 90 Kapgarnituurtje. Inh.: kam, handspiegel en haar borstel. U kunt kiezen uit diverse kleuren. Ver pakt in leuk gedecoreerd doosje. Een leuke verras sing voor Moeder ">90 Dames japon. Wij bren gen deze japon in fleurige zomerse dessins en in di verse vlotte modellen. Deze japon is verkrijg baar in de maten 42-52, dus ook in de grotere maten. Welkome aanvul ling van uw vakantie garderobe 4ft7 5 Doosje bonbons. De kleintjes brengen ook wat voor Moeder. Uw waren huis helpt U aan een goed idee. Heerlijke bonbons verpakt in luxe doos. Jon gens, wat zal moeder hier mee gelukkig zijn. Bij V D slechts 4 95 4 beroemde operettes voor de Moeders, die van muziek houden. Beroem de koren en solisten zin gen: Die lustige Witwe, lm weissen Rössl, die Czardasfürstin en Grüfin Maritza. Mono en Stereo speelbaar. Slechts ("50 Biscuits. In deze luxe doos vindt U een prach tige sortering biscuits. Speciaal voor Moederdag brengt V D een zeer voordelige aanbieding, waarvan U zeker moet profiteren. Werkelijk iets verrukkelijks. Slechts ^45 Nylon damesnacht- hemdje. Charmant mo del gegarneerd met speel se kantstroken. In de mo- detinten: bleu, rose en aqua. Zeer praktisch, want zo gewassen, zc droog. Maten small, me dium en large. Slechts Ji9^ Place-mat set. Deze set bestaat uit een place-mat en een vingerdoekje. U kunt kiezen uit 3 dessins in 2 kleuren. U bent voor moederdag meteen klaar want deze set wordt U geleverd in een luxe tas- verpakking 2'"* 3 kleerhangertjes, be kleed met imitatie leder en voorzien van koperen haak. Er zijn div. kleuren! U kunt dus uitzoeken. Een sieraad aan de kap stok. En... dan zo voor delig. 3 stuks J 25 Tasvapo. De naam zegt het al, u kunt deze vapo in uw tas meenemen. So lide uitvoering in kristal glas. Deze vapo is ge schikt voor parfum en lotion. Dit leuke Moeder daggeschenk verkopen wij met ^90 garantie 3 Luxe doos postpapier. Inhoud 25 vel schrijfpa pier en 25 bijpassende, gevoerde enveloppen. Kleuren: wit, chamois en blauw. Charmant geschenk voor moeder. In uw wa renhuis slechts ^65 Nylon auto-shawl. Iets nieuws van de mode- markt. Deze shawl kan over het hoofd, maar ook onder de mantel gedra gen worden. Er zijn dus verschillende mogelijk heden. Kleuren: rose, groen, grijs, rood 50 en cognac 3 Linnen damesmuilen. Model met open teen en kurk sleehak. De prach tige, ingeweven, baski- sche motieven maken het geheel zeer charmant. Sterke pororubber zolen. Kleur: beige met rode en groene band. jk 90 Maten 36-41 T" Stretch nylon dames slip. U kunt een keus maken uit div. gebreide fantasie patronen. Zeer fraaie afwerking, dubbel kruisje, prima model. Keus uit vele kleuren o.a. wit, bleu, rose, zwart, geel, rood enz. 60 Uni Baddoeken. Wij bren gen speciaal voor Moe derdag een enorme sor tering baddoeken in alle kleuren. Een leuke com binatie met het badcos- tuum van Ma is dus mak kelijk te vinden Form. 50 x 100. Norm. **95 waarde 4.50, nu JL Dameshoed. U ziet hier een van de vele modellen, waaruit u kunt kiezen. Daarnaast is er een groot assortiment kleuren. De hoed is vervaardigd o.a. van Zwitsers stro. Char mant model met voilette ^75 Luxe doos gevuld met likeurflesjes. In onze afd. Chocolaterie vindt U een grote sortering lekkernij en. Dit luxe doosje is ge vuld met likeurflesjes. En echt iets fijns voor de moeder, die van snoepen houdt ^65 Dragonac duster. Deze gezellige ruit-duster wordt U gebracht in 3/4 model met kraag, revers, 3/4 mouw, band in de rug en 2 opgestikte zakken. Mtn. 40-50 75 Fluitketel. Deze koper- verchroomde fluitketel heeft een koelstofgreep, en een koelstofdop. In houd 11/2 liter. De mo derne vormgeving maakt deze ketel nog Q95 aantrekkelijker O Een praktisch geschenk voor Moeder Visite-tas. Dit klassieke laag-lange model zal iede re vrouw verrassen. De tas is met zijde gevoerd en heeft een ritsvak. De kleuren: zwart (ook lak) lichtbruin, blauw en ge broken wit. Iets moois voor een 1 O75 lage prijs I A Bel-o-fast herenover hemd. 100% katoen, ver sterkte boord en man chetten. Bel-o-fast strijkt zichzelf in de was. Ook verkrijgbaar in no-iron. Streepdessins. Het top- succes van uw warenhuis. Maten 36-43 O 75 Rolveger. De borstel is van zuiver haar. De rol veger heeft 2 afzonderlij ke stofkleppen en een inschroefbare steel. Zeer handig voor het opne men van kruimels enz. Uw huis is in een wip „stofzuiger- 95 schoon" O Fantasie nylon shawl. Prachtige, vierkante shaw die u gebracht wordt in 2 dessins. U kunt een keus maken uit 12 kleu ren. Een zeer voordelige aanbieding van uw waren huis. Slechts 3 50 2 paar nylons. Een naad loze kous van het beken de cantrece garen, dat als een tweede huid om uw been sluit. De kous is verkrijgbaar in 15 en 30 denier. Met „U ziet ze niet foutjes". 2 paar slechts ^50 3 dames zakdoekjes. Voor Moederdag kunt U een keus maken uit een enorme sortering zak doekjes verpakt in luxe doos. U kunt kiezen uit div. soorten w.o. bont- geweven en pastelkleurig. 3 zakdoekjes A 75 In luxe doos Soepkop. Voor de Moe der, die van originele din gen houdt brengen wij iets aparts. Deze aarde werk soepkop, met han dige aanpaksteel, wordt u geleverd in 3 verschillen de, leuke kleurtjes. En zo voordelig! Perstuk J Damesparapluie. Na tuurlijk hoort een para- pluie onder de rij ge schenken. Dit leuke, char mante pencil-pagoda mo-' del wordt geapprecieerd door iedere vrouw. Keus uit 8 unitinten 50 Plastic douche- of keu kengordijn, Dit stevige gordijn is verkgijbaar in uni, rood, geel, blauw of crème. Formaat: 180 x 195. Dus extra groot. Handig zo'n plastic gor dijn - gemakkelijk schoon houden ^95 Stretch B.H. met voor gevormde en nylon cups. Wij brengen u deze bh in wit en zwart. Maten 32 t/m 40 in A, B en C cup. Een zeer voordelige aanbieding van uw warenhuis ><95 Polyester herenpyjama licht in gewicht en niet strijken. Wij brengen de ze pyjama in uni blauw, grijs, rood en bruin, afge zet met witte bies. Breed elastiek in de taille. Maten 48-56 90 Stoelparasoi. Deze pa rasol heeft een zelf-ont- spanner. Eén druk op het knopje en de parasol gaat open. De banen, In diver se kleuren maken het ge heel zeer fleurig. De ver stelbare stoelklem is aan deze parasol 4 4 25 niet vergeten I Damesvest. Prachtige kwaliteit Leacril, fully- fashioned gebreid. Zo ge wassen, zo droog. Model met openvallende kraag. U kunt kiezen uit 8 mode kleuren. Maten 40-48. Slechts 50 Ladekastje. Zo'n leuk, gezellig kastje uit oma's tijd. Kastje is bekleed met frisse cretonne en heeft 4 laden. Moeder kan er dus van alles in op bergen. Natuurlijk is moeder blij met zo'n geschenk Boxlederen damespor- temonnaie, met rits. Deze soepele portemon- naie heeft een dubbel geld- en een groot porte feuillevak. Met echt leder gevoerd. Een portemon- naie waar iets in kan. Kleuren: zwart, bruin, blauw, groen en Q 50 gebroken wit O Imperial. Verstelbaar van 1 mtr. tot 1.50 mtr. in de breedte en van 17 tot 24 cm. in de hoogte. Laadruimte 1.10 x 80 cm. Demonteerbaar tot pak van 105 x 24 AIS x 10 cm. JT Dekzeil 8.50 Spin: klemt alles stevig vast 3.50 Italiaans sierspiegeltje Dit elegante, goudge kleurde spiegeltje heeft aan de zijkant twee kan delaartjes. Het geheel is zeer decoratief. U zult verrast zijn van het ef fect in uw hal, salon of huiskamer Bedleeslampje. Dit mo derne lampje kunt U in-, direkt en met een enkele draai ook als directe ver lichting gebruiken. Wij leveren u dit lampje met draad, stekker en tussen schakelaar. Slechts >190 Broodsnijmachine. Fraai model op rubber stavastvoetjes. Geheel roestvrije uitvoering met veilige resthouder 6p de slede. Een geschenk voor Moeder, die zo onnoeme lijk veel boterhammen moet snijden Wandlampje. Dit wit- gespoten lampje is ver krijgbaar met 1 en 2 kel ken. De kelken zijn ver vaardigd van een prima kwaliteit glas. Dit lampje is een sieraad in uw huis. Compleet met trekscha- kelaar. 2 kelken 11.901 kelk T90 Parel-glassteen hanger Dit geschenk zal Moe der verrassen. Deze han ger is uitgevoerd in een prachtige kwaliteit dou blé. Het geheel is verpakt in een doosje. Een ge schenk, waarmee U eer Inlegt Personenweegschaal. Deze schaal weegt tot 110 kg. U kunt zeer voor delig uw eigen gewicht bijhouden. Geschikt voor de badkamer en spreek kamer van de dokter. 5 jaar garantie op binnen werk 25 Nylon watte duster. Iets moois voor Moeder. Zo'n duster staat altijd charmant en is vooral in de ochtenduren zeer prak tisch. Div. dessins en kleu ren. MatenS-M en L 90 Krullermandje. Handig voor het opber gen van haarkrullers en andere haarverzorgings- artikelen. Een geschenk waar moeder heel blij mee is 4 95 Naaibox. Een prachtig meubel uitgevoerd met binnenbak. Het geheel staat op pootjes. Groot formaat box. Een prach tig geschenk voor Moe der en een zeer voorde lige aanbieding van uw warenhuis 50 Garderobe opbergzak. Stevige kwaliteit doorge stikt vinyl. Extra ruime maat, zodat u veel kleding kunt opnergen. Model m. lange rits. Keus uit di verse dessins. Een prak tisch geschenk voor de Moederdag ><95 Luchtbed Ascona. .Eén zijde rood, andere zijde blauw. Makkelijk stoel- ligbed. Verhoogde bui tenbanen. Vierdelig hoofdkussen. Fraaie des sins. Formaat 200 x 72 cm. Moeder zal hiermee in haar nopjes zijn 1790 Katoenen tuinbroek. Verrukkelijk voor uw peuter om in te spelen op straat, In de tuin of aan strand. Zo'n broek kan tegen een stootje. Kleu ren: koren en rood. Mtn. 00-1. Maat 1 4.95, maat 0 4.75 maat 00 50 Handwerkloupe. Iedere moeder, die van hand werken houdt, weet hoe handig zo'n loupe is. Zij kan nu het fijnste werk-' stuk, de kleinste steekjes bekijken. De constructie Is zo, dat U kunt kijken en werken tegelijk 75 Vuurvaste glazen scha len. De schalen zijn uit gevoerd in wit opaline glas met heldere, door zichtige deksel. Zeer han dig, want deze schalen kunnen zo van het vuur op tafel. Inhoud 1.50 Itr. 3.95 125 liter 025 Nylon sprei. Prachtige bloemdessins in de kleu ren: geel, goud en bleu- blauw. Rijke volants aan de zijkanten. Heerlijk warm als deken. Met zo'n sprei ondergaat uw slaap kamer een metamorfose. 2 persoons 3975 3 blikjes sardines. Heer lijke sardines in olijfolie. Bij uw lekkere hapjes, kunt U sardines niet mis sen. Uw warenhuis brengt ze extra voordelig. Nor male prijs per stuk 37 c Nu 3 stuks 3 picknickblikjes, ge vuld met aardbeien, ker sen of frambozen. U mag zelf uitkiezen. Natuurlijk zal Moeder tracteren op zo'n feestdag. Uw waren huis helpt U hierbij. 3 blikjes slechts 4 65 Reela grammofoon m. versterker. Wij geven u de technische snufjes: 4 snelheden, toonrege ling, grote luidspreker in afneembare deksel. Dit alles in luxe houten kof fer. Nu muziek Joij elk stopcontact

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 16