voor SLECHTS 1 DAG (kuXJo&tSe^ ga eerst kijken bij eureka dan weet u wat er te koop is Parijs zegt: Complets Trannosan helpt u met volledige voetverzorging 30 Unieke garantie van eureka. Kom naar het eureka-huis. Kom kijken. VRIJDAG 6 MEI 1966 Maak van uw voeten lichte, gelukkige voeten die u de hele dag niet voelt. bruisend, Sf O sprankelend, verkwikkend Tegen transpirerende voeten Likdoorns? Héél bijzonder. In het eerste jaar na aankoop van Eurekameubels komt er twee keer een meubel vakman bij u thuis. Hij komt kijken of u tevreden bent en hij behandelt de (zeer schaarse) klachten. Eureka geeft deze garantie omdat Eureka blij is met tevreden klanten. Het Eureka-huis staat in het oudste deel van Amsterdam-inde Karthuizersstraat. Neem lijn 10 tot halte Westerstraat. Vanaf het C.S. eerst lijn 13. Elke conducteur kent de weg naar Eureka. Vrijdagsavonds geopend van 8- 10 uur. Karthuizersstraat 26 Amsterdam telefoon 248161 Eureka heeft een heel grote col lectie meubels in alle stijlen. Niet alleen tientallen complete ameublementen maar ook erg veel „losse" meubels en gezellige hoekjes. Verder alle goede wand- meubel-systemen, aanbouwslaap- kamers - te veel om op te noemen. Haarlem: Grote Houtstraat 41 Amsterdam: Kalverstraat 59 - en Gerzon hééft complets: japonnen met bijpassende, sierlijke Jasjes... trés chic! Twee voorbeelden uit de collectie: 8 tabletten In handige plastic "blijf-droog" koker f1,25. Zaterdag 7 mei Een van zuurstof en koolzuur bruisend Trannosan Voetbad doet wonderen. Alle spieren ontspannen zich, branderigheid en vermoeidheid verdwijnen op slag. Maar wat in noodgevallen, zoals overmatig transpirerende voeten? Dan helpt Trannosan Crème, die te sterke zweetafscheiding onderdrukt. Royale tube 1,75. Houd uw voeten koel en droog, poeder ze daarom met Trannosan Voetpoeder. Grote strooi- koker f 1,60. U verwijdert ze vlug, doeltreffend en pijnloos met Trannosan Likdoorn Remedy. Slechts 0,90. Likdoorns en eeltplekken op moeilijke plaatsen? Trannosan Likdoorn Tinctuur is de oplossing. In flesje met handig spateltje f 1,50. |^£l|zr'l uw Modehuis Coton Imprimé middag complet in zonnige lentekleuren aqua en linde, maten 42-48 125.- Zijden complet - het jasje met zwierige strik gesloten. Marine, beige, turquoise, maten 40-44145.- Modieuze pantoffel in gondola-stijl. Uit gevoerd in zwart, bleu of rood 5.50 B Praktisch linnen pan toffeltje met hak en anti-slipzool. Fris se voorblad-decora tie en koordrand- versiering. In rood of maisgeel 6.95 Idem met plat hakje in blauw of rood 5.95 Solide leren pantof feltje, opgewassen tegen de dagelijkse taak. Uitgevoerd in zwart of cerise-rood 12.90 Moeder zal blij zijn met dit fraaie muiltje met sierlijke roset en gouddraad-deco ratie. In bleu of kar mijnrood 8.95 Een uiterst gemak kelijk pantoffeltje van exotische allure. Uitgevoerd in zwart lak of im. python 6.95

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 30