Wat vindt U van een baan bij de gemeentepolitie? &rAad'St(Ak er is geen betere 12 Goed idee? Wordt dan agent van gemeentepolitie Aan ouders die een zoon hebben met L.T.S.-diploma of enige jaren U.L.O. GEROUTINEERDE TYPISTE ERVAREN TELEFONISTE ZATERDAG 7 MEI 1966 mmm ■mmmrmm :L^T Géén idee? Lees dan maar door. Een agent van gemeente politie heeft een afwisselende en verantwoordelijke baan. Afwisselend: elke dag is weer anders; géén taak is gelijk aan de andere. Verantwoordelijk: hij moet voortdurend allerlei proble men oplossen, waarvoor hij zelf de verantwoording draagt. Hij verdient daarbij uitste kend en kan rekenen op een beste toekomst. Hij doet zijn werk hoofdzakelijk in de bui tenlucht. Op 1 juli 1966 begint de nieuwe op leidingscursus aande Noordhollandse Politieschool te Haarlem (Bloemen- daal). Aanstellingseisen: leeftijd 21 t/m 28 jaar, niet brildragend, lengte ten minste 1.75 m., ULO-diploma ge wenst. Tijdens de opleiding (die één jaar duurt) verdient U f 565.- per maand. Bovendien kunt U aanspraak maken op 6% vakantietoelage, evt. huwe lijkstoelage en kledingtoelage. Na de opleiding van 1 jaar bedraagt Uw salaris f719.- per maand, excl. toelagen. Jongelui van 17 t/m 20 jaar, met ULO-diploma of gelijkwaardige op leiding, kunnen eveneens solliciteren. Voor hen is het salaris tijdens de opleiding f413.- en na de opleiding f719.- per maand, met aftrek van f 14.- per maand voor elk jaar dat zij jonger zijn dan 21 jaar. Is dit wat U zoekt, stuur dan Uw sollicitatiebrief vergezeld van recente pasfoto aan de Hoofdcommissaris van Politie te Haarlem. LEERMEESTER Plaat- en Constructiewerken MAOftNCFAMIfKfiN - HAARLEM En hij wil er niets van weten ook! Hij heeft - als boormeester - wel andere dingen aan z'n hoofd. Maar hij heeft er wel voor gezorgd dat moeder geen wasproblemen meer heeft. Sinds ze haar Miele heeft gaat alles automatisch! En hoe een vuile overall wordt net zo schoon als dat tere babyjurkje. Trouwens, alle verschillende soorten textiel worden even grondig als behoedzaam gewassen. In een Miele automaat gaan deze eigenschappen altijd samen. Let maar eens op al die wasprogramma's. Een Miele verwarmt, weekt, wast, spoelt en centrifugeert. En precies op de voor elke soort wasgoed vereiste manier. Iedere Miele is zo'n helderschone alleswasser. Met een roestvrijstalen binnenwerk en een geheel geëmailleerde ommanteling. (Om er jaren en jaren en jaren plezier van te hebben!) Kies een Miele voor uw geld. Er is al zo'n volledig automatische huisvriend voor f. 1345. Ontdek waarom Miele niet goedkoper maar wel beter is. Vraag brochure no. bij Miele, Goudsesingel 92, Rotterdam. Geachte Heer en Mevrouw. Ons voorstel Oe opleiding KONINKLIJKE PAPIERFABRIEKEN VAN GELDER ZONEN N.V. Wij vragen voor onze bedrijfsopleidingen een Gezocht wordt naar een medewerker in de leer lingenafdeling die zich met enthousiasme, volledig wil inzetten voor'de ontplooiing van jonge leer lingen tot goede vakmensen, met belangstelling voor hun werk. Het bezit van het Bemetel-diploma plaat- en contructiewerken of soortgelijke opleiding is ver eist. Een verdere technische studie daarnaast, strekt tot aanbeveling. Leeftijd niet beneden 26 jaar. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties te richten aan Miele Nieuw! 412 Automatic f. 1345. (plaats op aanrecht) Nieuw! G25 Afwas- automaat f. 1350. G 45 Afwas- Strijkmachine f. 895.— automaat f. 1695.— Strijkijzer f. 28.75 401 Monomatic f. 995.— 403 Combimatic f. 1245.— 416 Superautomatic f. 1495.— 421 Monoknop de Luxe f. 1695. U leest op 't ogenblik een advertentie. Om precies te zijn een personeelsadvertentie, waarvan de inhoud in het kort hierop neer komt: „Wij willen uw zoon graag in ons bedrijf opnemen, gewoonweg omdat we hem hard en hard nodig hebben. Voorts omdat ons bedrijf zo hard groeit en omdat onze produktie zo snel toeneemt." Dat zijn de redenen. We willen graag eerlijk zijn en zeg gen waar het op staat, zonder allerlei juich kreten. Wij weten ook, dat uw zoon overal terecht kan en dat de baantjes tegenwoordig voor het opscheppen liggen. En juist omdat we dit weten moeten we hem méér te bieden hebben. Iets waar hij zijn leven lang wat aan heeft. Kortom, een baan waaraan constant een zeer goed loon verbonden is, plus het voordeel van een technisch hoog ontwikkeld bedrijf, waar hij zich volledig kan ontplooien. Enfin, leest u ons voorstel maar. Om te beginnen gaat uw zoon een voor zijn leeftijd bijzonder gunstig loon verdienen. We ne men aan dat hij 15 jaar of iets ouder is. Dat loon is belangrijk, we weten het, maar veel be langrijker is de opleiding die we hem gaan geven, technisch en algemeen vormend. Daar plukt hij later de vruchten van. Deze dagopleiding gaat 2 jaar duren enwordtgegeventijdens de werkuren. De kroon op deze studie vormt het Bemetel-ofV.E.V.-diploma. Diploma's waarmee hij in de hele Nederlandse industrie terecht kan, hoewel we hem natuurlijk liever in ons bedrijf houden. Het centrum van de Bemetel- en V.E.V.-oplei- dingen is de Centrale Onderhoudswerkplaats. Hier wordt de praktijk opgedaan. (3'/2 dag per week). De theorielessen worden in de I Jmond- school gegeven (±8 uur per week). De vakken zijn: nederlandse taal, natuurkunde, wiskun de, vaktheorie, vaktekenen, werktuigkunde of electriciteitsleer. Verder wordt nog 'n 'Adag uitgetrokken voor algemene vorming (o.m. maatschappijleer, sport en handvaardigheid) hetgeen geschiedt door de landelijke erken de vormingsinstituten. Al deze opleidingen komen tot stand door middel van een leer overeenkomst, die door de ouders voor hun. zoon met ons bedrijf wordt aangegaan onder toezicht van de Stichting Bemetel of de Vereniging V.E.V. Na het examen bestaat gelegenheid tolverdere specialisatie, gecom bineerd met (door het bedrijf gesubsidieerde) verdere opleiding, b.v. machinebankwerker, lasser, metaaldraaier of onderhouds-electri- cien. Extra jeugdvakantie. tot het 18e jaar. Wilt u meer inlichtingen? Komt u dan eens praten op onze afdeling personeelszaken. Voor het maken van een afspraak kunt u 02510-23841 bellen en vragen naar de heer K. de Hoog. Ook kunt u onderstaande bon insturen (in open enveloppe met 8 cents postzegel). hfin Koninklijke Papierfabrieken U U11 Van Gelder Zonen N.V. Afdeling Personeelszaken Velsen Wilt u mij uitnodigen vooreen persoonlijk onderhoud, hd Naam: Straat: Woonplaats: Op het Centraal Bureau van de Provinciale Noord hollandse Vereniging „Het Groene Kruis" kan op korte termijn worden geplaatst een bij voorkeur met stenografische vaardigheid. i Geboden wordt een aantrekkelijke werk kring met uitstekende perspectieven en een goed salaris. Sollicitaties te richten aan de directeur van de vereniging, Kenaupark 26 te Haarlem, tel. 11863. Bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDR. VAN NOORD-HOLLAND te BLOEMENDAAL kan worden geplaatst een voor het bedienen van de telefooncentraal- post op het hoofdkantoor. Diploma MULO gewenst. Bruto-salarls op 21-j. leeftijd en ouder, tus sen ƒ552.en 749.p. m., afh. van opl., erv. en leeftijd. Sch;r. soli, met recente pasfoto, welke niet wordt teruggezonden, te richten aan de Directie van het P.E.N., Ign. Bispincklaan 19 te Bloemendaal. t)

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 12