De nieuwste en veiligste methode voor de verzorging van uw periodieke hygiëne BIKINI METHODE 'n Ideale combinatie van nieuw soort maandverband met speciale bikini! Kotex bikini methode: periodieke hygiëne nieuwe stijl voor n koffiekenners-kopje-koffie Vrij Dag Voor Deel VROOM DREESMANN Nieuw! nuftroma 9.75 DONDERDAG 12 MEI 1966 Sp##r de -merkjes voor het Souden Pww Koffieservies I Nu met 4 nieuwe sets. dop/ ALLEEN GELDIG VRIJDAG 13 MEI KANTOORBEDIENDE FIRMA J. P. SENFT EN ZONEN KOFFIEMELK Het Kotex maandverband is nieuvy voor Nederland. Het is volmaakt zacht en volkomen veilig. Voelt u maar: een weldaad aan celstof watten, omgeven door zachte filtrerende tissues. Kijkt u maar: de veilige, soepele en dunne polyethene-film maakt doorbloeden on mogelijk. Trekt u maar: het unieke, vormvaste overtrekje voorkomt 'verfrommelen' en uitrekken tijdens gebruik. Speciaal ontworpen bikini houdt het verband perfect op z'n plaats. Uiterst dunne drukkers vervangen de ouderwetse bevestigingsme thoden. Irritatie door uitrekken of verschuiven is uitgesloten. De Kotex bikini is onzichtbaar onder strakke rok of pantalon. De Kotex bikini methode: het zachte, veiligs en vormvaste Kotex maandverband in combi natie met de ondersteunende, glad afkleden- de Kotex bikini. gemakkelijk wasbaar, gerieflijk en soepel vinyl laagje. De snit van de bikini en de vorm vaste samenstelling van het verband zorgen er voor dat het verband tijdens gebruik pret tig draagt Nu is er een eind gekomen aan het probleem van lastige spelden of haakjes en irriterend, verschuivend maandverbandl De beide uiteinden van het nieuwe Kotex maandverband worden met twee uiterst dunne drukkers aan de binnenzijde van de speciale Kotex bikini vastgemaakt. Het verband blijft hierdoor op z'n plaats en wordt onmerkbaar aangedrukt. Vraag naar de Kotex bikini me thode: periodieke hygiëne nieuwe stijl. Nieuw in NederlandI Het nieuwe Kotex maandverband is volmaakt zasht en volkomen veilig. Het verband voelt prettig aan tijdens gebruik - dank zij de sterk absorberende celstofwatten en de goed ver spreidende tissuekernlaag. Rondom de zij kanten zit een luchtig laagje katoenspinsel. Het vormvaste overtrekje voorkomt uitrekken en 'verfrommelen' van het verband tijdens gebruik. Een dunne polyethene-film voorkomt doorbloeden - alleen Kotex is zó veilig. De Kotex bikini is speciaal ontworpen voor het nieuwe Kotex verband. De buitenzijde van de bikini is gemaakt van fijne, zachte jersey. De binnenzijde is beveiligd met een ll. i lakens en prijsstijging p. mt. Regd, Trademark Kimberly-Clark Corp) GEVRAAGD 18—20 jaar, voor administratie en boekhouding. Vlot kunnende typen. NASSAULAAN 76 - HAARLEM - TEL. 10743 Plastic zandbak. Een ideaal stuk speelgoed voor de kleintjes. U kunt deze zandbak heerlijk schoonhouden. Formaat: 80 x 80 cm. De bak is voorzien van twee hoek- zitjes. Een zeer voordeli ge aanbieding van uw wa- renhuis j £75 Badtas. Royaal model, vervaardigd van water dicht rubberdoelc. Twee zijdig bedrukt met groot bloemmotief. Bovenzijde afgewerkt met decoratie ve band met linnenef fect. Apart vak voor natte kleding. Extra voordelig ^50 Kindersandalen, Model met hlelbandje en sterk rubber zooltje. Die san- daaltje fs licht en luchtig. Kleuren: wit en rood. Heerlijk voor uw kinde ren aan strand of in het bos. Maten 30-32 5.10, 27-29 4.70. 24-26 4.25, Maten 20-23 J 50 Slaapzak. Effen nylon slaapzak met doorlopen de rits. Gevuld met acryl. In uw tent slaapt u hierin het heerlijkst, in de win ter kunt u de slaapzak als deken gebruiken. On misbaar voor ie— dere kampeerder. Jongenssinglets en slips Fijne kwaliteit katoenen nettrlcot. Afgewerkt met stevige interlock. Slip m. prima elastische band. 'n Heerlijke dracht voor de jongens, zeker in dit jaar getij. Maten 1, 2, 3. Maat 3 1.40, maat 1 20 kleine prijsstijging p. mt Graslinnen slopen. Het Beste, dat Twente maakt. Het goed- keurlngsmerk is voor U een garantie. „Soepel en toch sterk". 2 pers. laken 180 x 240 7.501 persoons laken 150 x 240 ^50 Slopen met hotelsluiting 60x70 1.95 3/4 tricot nylon kap- stersjas. Model met een kraag en met revers, 3/4 mouw, band in de rug en 2 opgestikte zakken. Ver krijgbaar in verschillende frisse uni tinten,o.a. wit. De ideale dracht voor de moderne vrouw. Maten S, M en Large ö95 Extra large 9.50 Reisdompelaar. De va kantie staat zo voor de deur en dan is zo'n reis dompelaar zo handig. In een wip heeft u warm water. Geschikt voor 220 volt. Alles is verpakt in een praktische plastic koker met ritssluiting C90 Jongens weekender. Deze prachtige doorge weven ruithemden zijn verkrijgbaar in vele frisse kleuren. Model met lange mouw. Ideaal voor school en vakantie. Wij brengen dit hemd voor knapen van 5-15 jaar. -%9q 15 jaar 5.90 5 jaar 3 kleine Wekker. Technische ge gevens: prima 4 steens uurwerk, luide bel, radi um cijfers en wijzerpun ten en een extra stotplaat Een zeer voordelige aan bieding van Uw waren- huls, waarvan U moet profiteren Fauteuil. Deze fantasti sche fauteuil is uitgevoerd in teak kleur en heeft een skai bekleding. Kleuren rood of zwart. De aparte „zitvorm" garandeert U een heerlijke manier van relaxen. Slechts ij brengen u een damespullover in een prachtige kwa liteit banlon. U kunt kiezen uit 3 modellen met en zonder mouwen. 8 modieuze tinten. Er is dus keus ge noeg. Heerlijk om „erbij" te hebben. Maten 42—48

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 12