Jeugdtechniek en routine velden Partizan «5 Doldrieste Spaanse supporters stormden te vroeg op „mat" van Heyselstadion REAL MADRID GREEP EUROPA-CUP Li_r Boris Spasski staat op winst in dertiende partij Nederlands elftal dwong het Schotse ..schaduwteam" tot capitulatie (0-3) PIET KEIZER en PIETERS GRAAFLAND kwamen in Glasgow tot een ware heldenrol Hhet elke dag n fiets voorniets! Winstgevende bokaal voor zesde maal in Spaans bezit ZILVEREN KRUIS Negenentwintig deelnemers met alles goed Bar...ba...ran... Nog een Real Spelers van Real en Partizan op doping onderzocht Zes keer naar prijzenkast van Real Madrid Petrosjan kwam in grote tijdnood Doelpunten van Nuninga en v. d. Kuylen Kreijns-Slavenburg goed op dreef TV in de „Tour" Dancelli en Aimar gedeklasseerd Kunt U voor een lage premie een goede ziekte kosten-verzekering afsluiten DONDERDAG 12 MEI 1966 21 Theo Reitsma W inst Glorie Eindhoven praatte met PSV over voetbalzaken Hoe? Vraag uw fietsenhandelaar inlichtingen. k Na dopingonderzoek in Waalse Pijl Korfbalteam tegen België Rudi Lubbers versterkt Rotterdams boksteam m van I en stormt op de I Zijn kogelhnrd Hasanagic Partizan heeft I doelmond van Zocco gepasseerd Araquistain af. schot zal door de Real-doelman echter tot corner worden getikt. (Van onze sportredactie) Rudolf Kreitlein moest niet zo „gesteld" zijn op die kleine handige en voortreffelijke, dikwijls ook geniepige Madrileense voetballers. Hij, kleine kaalhoofdige 46-jarige topscheidsrechter uit het Duitse Stuttgart, liet ze lang voetballen na tijdrekken, floot fel tegen alles wat op een overtreding leek en stelde ze gisteravond in het Brusselse Heyselstadion tot tweemaal toe bloot aan de stormlopen van de dolle Spaanse supporters. Dolle sup porters omdat Real Madrid voor de zesde maal de Europa Cup voor lands kampioenen kon strelen als een kostbaar en oh zo winstgevend symbool ondanks alle aantastingen van ruw spel en „voetbalkwaliteit". De Madrilenen, jonger, ruwer en daar door meer en meer uit de gratie, aan merkelijk minder populair dan in de tijd van vijf voorgaande Europa-Cupzeges moesten die kwaliteit tonen tegen Parti zan dat geen angst kende. De spelers van Real Madrid tóónden het met een score van 2-1. En werden als dank steeds naak ter door Brusselse politiemannen op het pad naar de kleedkamer gesmeten. Steeds naakter immers werd ze bevrijd uit die woeste wilde menigte die zich tot tweemaal aan toe binnen vijf minuten als een juichende massa uit de duisternis van de tribunes had losgemaakt om onder de schijnwerpers tot een nieuwe duisternis te worden waarin het wit van Real onder ging, verdween en verscheurd te voor schijn kwam. Twee maal stormden ze op het veld, die Spanjaarden uit Madrid, maar ook uit Duitse, Belgische en Nederlandse verblijf plaatsen aangevoerd. Zij waren een on derdeel van de 52000 toeschouwers. De eer ste maal nadat Kreitlein kort voor tijd voor buitenspel floot en de Spaanse uitleg daarvan er een van een vreugdevol einde was. De tweede maal nadat Kreitlein uiterst tolerant aan Partizan nog vijf minuten geboden had om na dat incident de 2-1 achterstand weg te werken. Partizan wil de. drong aan, maar speelde ongeorgani seerd tegen de felle Spaanse verdediging met hoge ballen door het centrum over grote afstand. Dat was een kansloze hou ding tegen het Real, dat de beste ploeg in Brussel was. Het bezat jeugd, techniek, veerkracht en de routine van aanvoerder Gento, die, nadat hij en zijn medespelers bijna waren uitgekleed, zijn zesde Euro- pa-Cub rustig ruim vijftien minuten voor de neus van de UEFA-bestuursleden liet schitteren alvorens hem in ontvangst te nemen. Gento die in de slechte eerste helft zijn ploeg optrok uit de malaise, waarin zij was ondergedompeld door Jo se Araquistain, de doelman die Betan- court (liesblessure) verving. Araquistain die op een beginneling leek en wiens zelf vertrouwen al in de eerste minuut door Kreitlein was aangetast aangezien de scheidsrechter floot omdat de Spaanse doelman met de bal in de hand over de rand van het strafschopgebied was geko men. Araquistain, die ook na rust niet groots was maar die geen schuld had aan Partizans eerste doelpunt, de openings treffer in de 55-ste minuut. Van dichtbij immers kreeg achterspeler Vasovic de gelegenheid tot inkoppen. Vasocis's blon de hoofd verzuimde dat niet. In zijn defensie teruggekeerd naast de grote stevige Rasovic, kreeg hij als pre mie-eiser voor zijn ploeggenoten, geen tijd om na te denken over een verdeel systeem van een totale premie voor de Europa Cup. Want Real kwam steeds fel Ier, heviger en efficiënter aan de bal. Advertentie Het Zilveren Kruis, waarbij reeds tien duizenden gezinnen hun ziektekosten verzekering afsloten, geeft voor een lage premie (ook nu niet verhoogd) een goede risicodekking. Dat is mogelijk, doordat deze instel ling geen winst beoogt Informeer eens wat zekerheid voor uw gezin kost. Zekerheid, dat (gepeperde ziekenhuisrekeningen op tijd worden betaald. Zekerheid, dat u door een langdurig ziektegeval in uw gezin niet in geldnood komt. De afd. Haarlem van Het Zilveren Kruis geeft u vrij blijvend inlichtingen. Deze afdeling is ondergebracht bij het A.Z. „Haarlem e.o.", Jansstraat 27, Haarlem, tel. 02500- 13318 en 13878. De 603.491 deelnemers, die deze week nu eindelijk eens hoopten de ton te verdie nen in de sporttoto zijn ook dit keer be drogen uitgekomen. Negenentwintig eerste prijs winnaars delen een bedrag van 150.206,10, zij ont vangen elk 5.179,-. Voor de tweede prijs 81.930,60 zijn 653 gegadigden, bij elf met twee kolommen. Per kolom wordt 123 gulden uitgekeerd De derde prijs wordt dit maal nog net uitbetaald. De achtduizend die de eer ste acht goed voorspelden ontvangen 5.10- De tweede helft werd daardoor een boeiende periode waarin Amancio als eer ste doelman Soskic passeerde. Na 18 mi nuten in de tweede helft had hij die grote Joegoslaaf weer zien wegtrekken naar het gebied dat Jose Araquistain met angstige oogopslag bestreek. Een gebied ook waar niet fijnzinnig maar wel effi ciënt werd ,,weg"-gespeeld. Zoals naar Amancio waartegen Vasovic zijn eigen grote belangen moest verdedigen. Noch Vasovic noch Soskic konden dat. Amancio profiteerde van de ruimte met een speel se korte dribbel, een schot en een goal. Zoals Serena profiteerde van een moment van weifelen in Partizans verdediging. Op de rand van het strafschopgebied werd hij gedwongen tot een beslissing. Die be slissing viel na 32 minuten uit in een machtig schot. Soskic weifelde niet maar was te laat om meer te kunnen dan alleen maar vaart remmen van de bal die doel trof. Dat was het blootleggen van Partizans feilen. Wroeging ging om in de Joegosla vische harten die vreugde ontbeerden toen de kansen er waren. Kansen vóór de rust voor Pirmajer, met zijn 21 jaar de jongste der Partizanen, en voor Galic, expres vrijgemaakt uit militaire dienst (van de totaal 1 jaar zijn zes maanden om). Maar Pirmajer en Galic durfden niet wat Hasanavic wel durfde. Fel stond de wat slome aanvaller op van Brussels grond 'waartegen Defilippe hem had ge zonden. Trekkend met zijn rechterbeen nam hij kort voor rust een vrije schop Strak werd dat been voor een machtig bewijs van klasse uitgehaald maar gaf tevens Araquistain kans op eerherstel. Araquistain kreeg dat door de bal net over de lat corner te tikken. Vrije trappen deden het overigens toch wel voor rust. Kreitlein deelde ze met overtuiging, vooral tegen Real, uit. Al was Real's voornaamste gevaar ook al het ge volg van een vrije trap. Gento nam die hard en langs de Partizan-muur. Soskic was op dat moment echter een zekere doelman. In de tweede helft had Real Amancio uitgekleed geen behoefte aan vrije trappen. Noch vóór, noch tégen. Snelheid was toen ge boden voor ondermijning van Partizans gezag. Snelheid werd aangevoerd door Pirri en Velasquez en na Partizans goal in steeds heviger mate. Pech begeleidde nog de schoten van Gento en Serena op weg naar het doel. Maar Partizan was blij met een dergelijke opluchting. Het bood gelegenheid tot eigen pogingen om te scoren. Amancio profiteerde van de daardoor ontstane vrijheid met bewe gingen die tot zijn goal leidden. Serena voegde er zijn goal aan toe. De 33-jarige Gento kon toen nauwelijks meer een ste viger houvast van de Europa Cup ont gaan. De kleine doch snelle man kreeg dat omdat Partizan wel probeerde maar niet kon: tot Araquistain doordringen.. Het Brusselse publiek heeft Real Ma drid kennelijk nog geen vergiffenis ge schonken voor de wandaden in de wed strijd RealAnderlecht gepleegd. Me de dankzij de lankmoedige houding van arbiter Barbaran, die de Spaanse grof heden nauwelijks bestraft, kon Real in het Bernabeustadion de Belgische kampioenen door een 4-2 zege uitscha kelen in de strijd om de Europabeker. Dat het uur der vergeving nog niet was aangebroken, bleek overduidelijk toen enkele uren voor de finale een groep Spaanse supporters gewapend met de grootste flessen wijn die de Belgische winkels hun konden verschaf fen, met spreekkoren en spandoeken bezit namen van het grote plein voor het Heizelstadion. De aanhangers van Anderlecht beantwoordden alle Spaan se welsprekendheid tot vreugde van de wat verwezen toekijkende Partizan- supporters met een enkel „Bar ba ran." Het Spaanse Real Zaragoza heeft zich woensdag op verrassende wijze geplaatst voor de finale van het toernooi om de Europese beker voor jaarbeurssteden. De Spanjaarden wonnen in Leeds de derde en beslissende ontmoeting tegen Leeds United met 3-1. Wie de tegenstander in de finale zal zijn is nog niet bekend. Chelsea versloeg op eigen terrein FC Barcelona met 2-0. Aan gezien de Spanjaarden de eerste wedstrijd met dezelfde cijfers wonnen, zal ook hier een beslissingswedstrijd moeten worden gespeeld. VOETBAL. In de Engelse eerste divisie is gisteren een wedstrijd gespeeld. Not tingham Forest speelde thuis 11 gelijk tegen kampioen Liverpool. BOKSEN. Het Nederlandse amateur boksteam besluit het interlandseizoen waarin twee maal werd gewonnen (Wales en België) en twee maal verloren (West- Duitsland en Denemarken) op donderdag 23 juni met een uitwedstrijd tegen de Oostenrijkse amateurs. De ontmoeting wordt in Dornbirm gehouden. Drie spelers van Real Madrid en drie van Partizan hebben zich na de finale wedstrijd om de Europa-Cup onderwor pen aan een onderzoek naar opwekkend» middelen. Dit is door officials meegedeeld. Het onderzoek werd verricht op verzoek van Real. Drie eigen spelers van Real werden ook onderworpen aan de test. Het waren Zoc co, Sanchis en Serena. Van Partizan wer den onderzocht Jusufi, Becejac en Hasa nagic. Real had het verzoek reeds voor de af trap gedaan en de Europese voetbalunie UEFA heeft er toestemming voor ver leend. Sedert in 1955 op initiatief van het Franse sportdagblad l'Equipe het toer nooi om de Europa-cup voor landskam pioenen werd ingesteld is elf maal om de trofee gestreden. Real Madrid, dat als enige club in alle elf toernooien vertegen woordigd was, is veruit top-scorer. De ko ninklijke uit Madrid won het toernooi zes maal. De resultaten van de twaalf finales zijn: 13 mei 1956: Parijs: Real Madrid— Stade de Reims 4-3, 30 mei 1957: Ma drid: Real MadridFiorentina (It.) 2-0, 29 mei 1958: Brussel: Real MadridAC Milan 3-2 (na verlenging), 3 juni 1959: Stuttgart: Real MadridStade de Reims 2-0, 18 mei 1960: Glasgow: Real Madrid— Eintracht Frankfurt 7-3, 31 mei 1961: Bern: BarcelonaBenfica 2-3, 2 mei 1962: Amsterdam: BenficaReal Madrid 5-3, 22 mei 1963: Londen: Benfica—AC Milan 1-2, 27 mei 1964: Wenen: Real Madrid Internazionale Milaan 1-3, 27 mei 1965: Milaan: InternationaleBenfica 1-0, 11 mei 1966: Brussel: Real Madrid—Partizan Belgrado 2-1. Boris Spasski heeft de paar dagen rust.nood van de wereldkampioen kwam. Ds die hij kreeg omdat Petrosjan zich maan dag ziek meldde, goed gebruikt. In de dertiende partij bracht hij met wit in een Caro-cann een nieuw schema ter tafel, dat hem initiatiefrijk spel opleverde. Omstreeks de twintigste zet kon hij ver wikkelingen op het bord brengen ge baseerd op duidelijk ruimtelijk over wicht waarop Petrosjan met een kwa liteitsoffer reageerde. De positie werd echter nauwelijks hanteerbaarder, waar bij tot overmaat van ramp ernstige tijd- (Van onze speciale verslaggever) Toen gisteravond om kwart over negen de, welgeteld (door de Schotse penningmeester), 16513 toeschouwers het Hampdenpark in Glasgow, waar oranje Schotland met 3-0 had ver slagen, verlieten, waren vooral twee Nederlandse namen op hun lippen: die van Eddy Pieters Graafland en van Piet Keizer. Met toenemende bewondering hebben zij gekeken naar de snelle reacties van de Nederlandse doelman en naar het kalme meester schap van de Ajax-linksbuiten. Ook de Schotse spelers waren van dit tweetal onder de indruk. In wanhoop hebben zij de handen aan hun hoofden geslagen als weer Pieters Graafland met zijn grote zekerheid een mooie kans teniet deed. En wat Keizer be treft, niemand der tegenstanders durfde hem tenslotte nog te naderen: uit angst belachelijk gemaakt te wor den door een van die vele, ogenschijn lijk zo eenvoudig lijkende schijnbe wegingen. Zo is de derde ontmoeting tussen Schot land en Nederland het verhaal geworden van Piet en Eddy. De Schotten hadden trouwens blijkbaar veel van Pieters Graafland verwacht, want van tevoren reeds was zijn naam door de Schotse pers gegaan als die van „de Harlem Globetrotter met zijn enorme lengte". Nu is de Feyenoord-doelman helemaal niet zo groot, maar de vergelijking met de bekende lange Amerikaanse basket ballers moet verklaarbaar genoemd wor den nu hij in deze wedstrijd met een wel haast ui'tschuifbaar lichaam zijn doel op fantastische wijze heeft verdedigd. Natuurlijk hebben hij en Piet Keizer niet alleen de mooie zege van 3-0 be werkstelligd. Praktisch het gehele team komt daarvoor lof toe, maar dat Pieters Graafland zo'n waarèevol sluitstuk is ge weest was toch wel erg belangrijk, want Schrijvers en Veldhoen hebben, zonder direct te falen, toch wel zwakke momen ten gehad. Daarom ook hebben Dullens en Muller een zware taak moeten ver richten: veel assistentie verlenen aan de verdediging en daarnaast ook, samen met Keizer en Nuninga, het opbouwende mid denveld-werk moeten doen. Dat is echter zó aardig gelukt dat van een zege der tactiek kan worden gesproken: de tegen stander laten komen en met plotselinge uitvallen proberen zelf tot resultaat te komen. Nederland is met de wapens der tactiek en techniek de Schotse „vijand" tege moet getreden. En dat, evenals tegen West-Duitsland en België te mogen con stateren, betekent toch wel winst voor het Nederlandse representatieve voetbal. Maar eveneens voor coach Georg Kessler, die de man is die durft op te bouwen. Zijn jeugd heeft in Schotland sterk de aandacht getrokken en er is de vraag ge steld hoe men in Nederland een zó jong iemand kon aanstellen. Het antwoord daarop heeft de wedstrijd zelf gegeven. De strijd immers, sprak duidelijk van teamgeest, van volledige inzet en van zelfvertrouwen. Er is bij oranje geen mo ment van paniek sprake geweest, hoewel de Schotten ongetwijfeld veel meer in de aanval zijn geweest. De voorzitter van de Schotse voetbalbond schreef wel in het programma dat noch voor Schotland noch voor Nederland prestige op het spel stond, maar dat is aan de wedstrijd niet ken baar geweest. De Schotten, die vier nieu welingen hadden opgesteld, vochten voor hun kans en de Nederlanders evenzeer. Met 3-0 is die overwinning dus uitge drukt, waarbij één treffer is gekomen van Nuninga en twee op naam staan van Van der Kuylen. Dat doelpunt van Nuninga was een verrassing, want noch Flinke- vleugel noch Veldhoen kon de Schotse vleugelspelers aanvankelijk houden en van daar kwam in het begin nogal eens gevaar. Linksbinnen Wallace trof zelfs eenmaal de paal. Toen kwam dan de 14de minuut. Ge vaarlijk was Nederland voor die tijd nog niet geweest, maar plotseling kwam een oranjeflits het kalme aanvalstempo door breken. Sjaak Swart trok naar voren, gaf een scherpe pass naar Nuninga, die doel man Ferguson flegmatiek passeerde. Dat was dus 1-0 en die stand maakte de wed strijd levendiger, waarbij de Schotten sneller gingen combineren. Toen begon ook de glorie van Pieters Graafland, die een schot van Wallace stopte, een doorbraak van linksbinnen Smith devalueerde en nogmaals Wallace een kans ontnam. Geleidelijk aan begon echter ook de Nederlandse verdediging wat beter te sluiten, met als gevolg via Nuninga, Keizer, Muller en Dullens een toenemend aantal tegen-acties, waarbij het raffinement van Keizer het grote ge vaarelement voor de Schotse verdediging was. Bij de rust was het nog steeds 0-1 en tevergeefs probeerden de zuiver maar tijdrovend combinerende Schotten na de wisseling deze achterstand in te lopen Wel moest Pieters Graafland met een „vliegende actie" een kopbal van de Schotse midvoor Scott onschadelijk ma ken, maar de oranje-verdediging, waarin vooral Flinkevleugel en Pijs elkaar goed aanvulden, vertoonde nu minder gaten; die van de Schotten daarentegen in de zevende minuut na rust een zeer groot lek. Van der Kuylen zag dat en onmid dellijk werd hij door een pass van Muller geactiveerd. Met aan iedere kant een Schot, drong de jonge PSV'er op en weer had doelman Ferguson geen kans (0-2). Een treffer, die een lawine van geloei over de arme Schotse hoofden deed neer dalen. In de 38ste minuut is het Schotse offensief, dat daarna steeds bleef voort duren, nogmaals doorbroken. Piet Keizer had tevoren al eens het doelhout getrof fen en een mooie Nederlandse combina tie de Schotse verdediging verontrust, maar toen kwam het dan: Muller en Nu ninga bouwden in het middenveld weer een aanval op, speelden Van der Kuylen vrij en dat betekende 0-3. Gevolg gevend aan de wens van B. en W. van Eindhoven (gericht tot de eerste divisieclub Eindhoven) hebben de dage lijkse besturen van deze club en stadge noot PSV, dat in de eredivisie uitkomt, een bespreking gewijd aan de voet balproblemen van de stad. Tevens kwam de ontwikkeling van het betaald voetbal in de toekomst ter sprake. Er werden en kele suggesties gedaan, die binnenkort door beide verenigingen intern besproken zullen worden. Gisteren zijn in het RAI-gebouw te Am sterdam de wedstrijden in het World Olympiade bridge-toernooi voortgezet met de spellen in de open series. De uitslagen van de eerste zittingen waren: 1. Th. Kreijns-C. Slavenburg (Ned.) 1836 pt.; 2. Duncan Phillips-Mevr. Duncan Phillips (Can.) 1825 pt.; 3. G. Laver-H. Lind (Zwe den) 1791 pt. Bij de dames luidt de stand in de open series: 1. Mevr. Markus-Shanahan (Gb.) 751 pt.; 2. Mevr. Blitzblum-mevr. Hoo- genkamp (Ned.) 722 pt.; 3. Mevr. Fa- rell-mevr. Solomon (VS) 696 pt. Advertentie Ook moeder wil graag prettig fietsen I Weg dus dat oude karretje. Geef haar 'n nieuwe-nu! laatste twaalf zetten moest hij in nauwe lijks tien minuten doen. Aan te nemen valt, aldus ex-wereldkampioen Smislov, dat de stelling tot winst van Spasski zal kunnen voeren. Spasski: wit. Petrosjan: zwart. 1 e2e4 c7c6 2 d2—d4 d7—d5 3. Pbl—cl d5xe4 4. Pc3xe4 Lc8f5. 5. Pe4g3 Lf5g6. 6. h2h4 h7—h6 7. Pgl—f3 Pb8d7 8. h4h5 Lg6 h7 9 Lifld3 Lh7xd3 10. Ddlxd3 Dd8—c7 11. Lel—d2 e7e6 12. Dd3—e2 Pg8—f6 13. 0—0—0 000 14. Pf3e5 Pd7xe5 15. d4xe5 Pf6d7 16. f2—f4 Lf8e7 17. Pg3—e4 Pd7—c5 18. Pe4—c3 f7f6 19. e5xf6 Le7xf6 20. De2—c4 Dc7—b6 21. b2b4 Pc5a6 22. Pc3—e4 Pa6—c7 23. Thl—el Td8—d4 24. Dc4b3 Db6—b5 25. c2—c3 Td4xe4 26. Telxe4 Db5xh5 27. Db3—c4 Dh5—f5 28. Dc4e2 h6—h5 29. Ld2—el Th8e8 30. g2—g3 a7a5 31. b4xa5 Df5xa5 32. De2—c2 Da5—f5 33. Te4a4 g7—g5 34. f4xg5 Lf6xg5 (schaak I 35. Kcl—b2 Df5xc2 (schaak) 36. Kb2xc2 e6e5 37. Ta4e4 Pc7—d5 38 Lel—f2 Pd5—f6 39. Td4—a4 Kc8—c7 40. Lf2c5 Pf6—d5 41 Ta4—e4. Petrosjan gaf zijn zet onder couvert af. De Franse TV zal van de Tour de Fran ce, die van 21 juni tot en met 14 juli wordt verreden elke namiddag een rechtstreekse reportage van de aankomst van de renners verzorgen. Bovendien stelt zij elke dag nog een filmoverzicht van 10 minuten samen. De NTS heeft het voor nemen deze rechtstreeks reportages op Nederland 1 over te nemen en de film samenvattingen 's avonds na het tweed» journaal eveneens op Nederland 1 uit te zenden. Opnieuw heeft de anti-dopingwet in Bel gië de klassering van een klassieke weg wedstrijd ongeldig gemaakt. Dinsdag werd in Brussel bekend, dat de sportcom- missie van de Belgische Wieier Bond, na de uitslag van een urine-onderzoek t« hebben vernomen, de Italiaan Michelle Dancelli en de Fransman Lucien Aimar, respectievelijk eerste en tweede in de Waalse Pijl, te deklasseren. Het Nederlands twaalftal voor de korf balinterland tegen België, die op Hemels- vaartdag (19 mei) in Merksem wordt ge speeld, is als volgt samengesteld: Aanval: Ans van Veen (Westerkwartier), Tini van Lunteren en Cees van Lunteren (beiden Rohda) en Frits de Jong (Blauw Wit). Midden: Nel Krijgsman (Het Zuiden), Lucie Gerritsen (Westerkwartier), Ge rard Bos (H.K.V.) en Theo van Zee (Ons Eibernest). Verdediging: Ans van de Vel de (Rohda), Noortje ten Wolde (Blauw Wit), Jan Wals (Ons Eibernest) en Wil Reuter (Luto). Reserves: Noortje Borger (H.K.V), Willie Peters (Z.K.V.), Joop Klomp (Lu- to) en Tom van Rhee (Blauw Wit). Rudi Lubbers, de drievoudige Neder landse kampioen in het halfzwaargewicht en winnaar van het internationale jubi- leumtoemooi van de Nederlandse Boks Bond, zal met Joop Verbon, de Neder landse kampioen in het zwaarwelterge wicht, de voornaamste versterking vor men van het Rotterdamse boksteam, dat maandag 23 mei in de Maasstad tegen een Parijse selectie uitkomt. Voor Rotterdam boksen verder Lodi Koolmees (weiter), Berti Nikkelenkuyper (halfzwaar) en de nog ongeslagen licht gewicht Gerard Bok.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 21