Rooi vink critiseert ingrijpen in het loonoverleg „Nü vasthouden aan 7 percent is meten met dubbele maten Roofoverval in AM V J-gebouw opgelost Kort en bondig* V 't is echt..! STOÜTENBEEK Koe oorzaak van botsing tussen twee auto's 3 Fa. B. ENGELENBERG BEWOGEN A.R.-PARTIJCONVENT „De Turk protesteert Meisje gedood door elektrische stroom Justitie ingeschakeld bij hooglerarenconflict in Amsterdam Tienduizenden naar het graf van mgr. Bekkers Amerikaans echtpaar in hotel bestolen Uziet'tdirekt... Slachtoffers van het verkeer „Meer en Bosch" afgebrand [Twee jongens onder zand bedolven Slachtoffers van het water Nog iets warmer Schietpartij in Rotterdam rarsimra i rus 4 MAANDAG 16 MEI 1966 V ietnam-controverse Van het Reve I Echt jeugdige mode en fijn om te dragen. Deze japon van soepel lin nen in Frans pied-de-coque dessin, moderne V-hals met p| kersencorsage en opgezet- j te zakken. Ni In marine-wit en zwart-rose. f49.75 l Kordaat meisje voorkwam roof van 26.000 .OFFICIËLE VERKOOP SIKKENS LAKKEN ,FESTO" schuurmachines Haarlem V elsen-I Jmuiden Beverwijk (Van onze parlementaireredactie) UTRECHT Op het convent van de Anti-Revolutionaire Partij kwa men tal van actuele kwesties ter sprake. De heer Roolvink criticeerde o.a. het loonbeleid. „Bij het loonbe leid worden steeds grotere afwijkin gen van de norm toegelaten, maar bij het prijsbeleid niet'. Wat de lonen be treft vond hij het rijkelijk laat dat de overheid nu pas gaat spreken „Als de regering nü aan 7 percent wil vasthouden, kan zij niet anders dan met dubbele maten meten. Wat heeft men van het overleg overgelaten als de overheid midden tijdens de rit in grijpt?" De rede van de heer Roolvink werd ken nelijk door de aanwezige A.R.-ministers niet met onverdeelde sympathie aange hoord. Minister Diepenhorst zei op zeker moment met luider stem, dat de automa tische stijging van de onderwijsuitgaven zonder ook maar enige verbetering van het onderwijs 300 a 350 miljoen per Jaar bedraagt. „Anders moet u de kinde ren uit Nederland laten emigreren of de scholen sluiten," zei hij. Toen gesproken werd over de kwes tie-Vietnam bleek een controverse tussen de heer Roolvink en dr. Bruins Slot, hoofdredacteur van het dagblad Trouw Een commissie van de A.R.-partij heeft in een rapport over Vietnam het vertrek van de Amerikaanse militairen aanbevo len en ervoor gepleit, dat Vietnam in Z.O.-Azië een positie krijgt die vergelijk baar is met die van Joegoslavië in Oost- Europa. De heer Roolvink zei, dat de A.R.-frac tie dit standpunt niet voor haar verant woording kan nemen. Dr. Bruins Slot had gesteld, dat wie, zoals de heer Roolvink, stelt dat de Amerikaanse politiek in een Op een persconferentie in het Am sterdamse Hilton hotel heeft oud- kapitein Westerling er zijn veront waardiging over geuit dat de Turkse regering hem heeft geweigerd Tur kije te betreden om een bezoek te brengen aan zijn moeder. In 1955 zouden de Nederlandse en Indone sische regering Turkije gemenlijk bewogen hebben hem de toegang te ontzeggen in verband met eventuele wapensmokkel. Deze afspraak zou 'nog steeds gelden. (Van onze correspondent) AMSTERDAM Binnen veertig uur heeft de Amsterdamse politie de gewa pende roofoverval opgelost, die vrijdag middag werd gepleegd op de kas van het centraal hotel in het AMVJ-gebouw. In de nacht van zaterdag op zondag arres teerde zij de door de controleur en de kas sier herkende ex-huisknecht van het ho tel, een drie weken geleden uit Veenhui- zen ontslagen man, een dertigjarige schil der en diens 29-jarige vriendin, die van heling wordt verdacht. De ex-huisknecht heeft inmiddels een volledige bekentenis afgelegd. De anderen, die als echte on derwereld-figuren bekend staan, zeggen van niets te weten. Tegen hen heeft de politie echter sterke bewijzen. Van de buit van de overval (6100 gul den) is 3520 gulden bij het viertal terug gevonden. De rest van het geld is opge maakt in café's en dancings. 99 impasse is geraakt, maar niettemin de Amerikanen blijft steunen, een zinloze po litiek voorstaat die ethisch niet verant woord is. „Als men een oplossing zoekt zoals dr. Bruins Slot wil, zou men de Zuidvietna mezen eenvoudig ten prooi laten vallen aan de Vietcong, waarvan men weet dat zij er al duizenden heeft afgeslacht," al dus de heer Roolvink. Partijvoorzitter Berghuis liet weten, dat hij voor de partij over deze kwestie niet een uitspraak durft te doen als het rap port aanbeveelt. Er was in de vergadering nogal wat critiek van A.R.-jongeren te beluisteren over Vietnam, meer sympathie voor de ton van Luns, meer aandacht voor de we reldpolitiek, bezwaren tegen de wijze waarop senator Algra tegen de moderne litteratuur (Van het Reve) en de subsidië ring ervan ten strijde pleegt te trekken en critiek op de ongenuanceerde uitlatin gen van de heer Roolvink over de pro vo's. Waarop deze laatste antwoordde dat hij binnenkort een happening bij „Het Lieverdje" zal bijwonen. Enkele ouderen dachten anders over de ze zaken dan de jongeren. De chr. geref. predikant ds. D. Biesma steunde het op treden van de heer Algra van harte en NCRV-leider Gerard Hoek maakte ernstig bezwaar tegen wat hij noemde de onder grondse critiek van de jongeren. Dr. Berghuis, de partijvoorzitter, bleek Het veertienjarige meisje Hermina A, van Kuijk uit Almelo is zondagmiddag bij werkzaamheden met een elektrische boor met de stroom in aanraking gekomen Zij was op slag dood. Het meisje hielp haar zeventienjarige broer die in de tuin van de ouderlijke woning een boot opknapte. De jongen zou met behulp van een verlengsnoer de stek ker in het stopcontact in de garage ste ken terwijl het meisje, dat op blote voe ten in het gras stond, de boormachine vasthield. Toen het contact tot stand kwam werd het meisje geëlektrocuteerd. Achteraf bleek dat de verbindingskabel defect was. De rector magnificus van de universi teit van Amsterdam, prof. mr. J. van der Hoeven, heeft in overleg met de president curator, burgemeester Van Hall, en in overeenstemming met de raadsman van prof. dr. J. P. Colpa de procureur-gene raal bij het gerechtshof te Amsterdam verzocht het daarheen te willen leiden, dat een gerechtelijk onderzoek wordt in gesteld naar de dader van de belediging, die door middel van een anonieme brief is aangedaan aan prof. dr. G. J. Hoijtink. De rector magnificus deelt verder in een verklaring mede, dat gegevens, be trekking hebbende op het geschil tussen de hoogleraren Colpa en Hoijtink, welke gegevens dertig maart 1966 te zijner ken nis zijn gekomen, aanwijzingen bevatten, dat de voor prof. Hoijtink beledigingen be vattende anonieme brief van 7 april 1964, gericht aan een geadresseerde die buiten de universiteit staat, geschreven is door iemand die behoort tot de kring der uni versiteit. Dit is aanleiding geweest tot het bovengenoemde verzoek aan de procu reur-generaal, aldus de verklaring van de rector magnificlus. Prof. Hoijtink heeft, zoals bekend is, als gevolg van dit geschil ontslag geno men als hoogleraar aan de universiteit van Amsterdam in de fysische chemie en chemische thermodynamica en een benoe ming aanvaard aan de universiteit van Sheffield (Engeland). in zijn slotwoord deze laatste grief niet te delen. „Ik zie dit niet als ondergrondse critiek, maar als een openlijk meebouwen aan christelijke politiek. Ik ben blij dat juist van de kant van jongeren hierover wordt meegedacht." Hij was het niet eens met ds. Biesma, dat het de moderne schrijvers vooral om koopmanschap gaat. Heel vaak is er sprake van grote gees telijke nood, vond hij. Toen hij in „Vrij Nederland" het interview van Bibet met Van het Reve had gelezen, had hij ge proefd, dat het ging om een man die in grote nood verkeert. Hij had op het punt gestaan in zijn auto te stappen en naar Van het Reve toe te rijden. „Misschien zou je dat ook wel moeten doen," zei hij. Het is zondag overstelpend druk ge weest in Sint Oedenrode, de plaats waar mgr. Bekkers, bisschop van Den Bosch, zaterdag is begraven, 's Middags om twee uur was het verkeer een complete chaos, zodat de rijspolitie van St. Oeden rode versterking moest laten aanrukken. Men scht het aantal bezoekers op veer tig duizend, 's Avonds om acht uur ston den nog duizenden mensen in rijen om de overleden bisschop een laatste groet te brengen. Uit de kamer in het Belford-hotel aan het Surinameplein in Amsterdam, waar het Amerikaanse echtpaar Joha logeert, is in de nacht van vrijdag op zaterdag een juwelenkistje met sieraden ter waarde van drieduizend dollar gestolen. Voorts werden onder meer nog zestien travel- lercheques ontvreemd. Advertentie HAARLEM - HOUTPLEIN 10, TEL. 22055 Inleen ziekenhuis te Leiden is vannacht geslipt. Hij is met ernstige verwondingen naar het zuiderziekenhuis gebracht, waar hij kort na aankomst is overleden. Op de rijksweg Almelo-Hengelo (rijks weg 36) is vannacht een bromfietser op een kruispunt onder de gemeente Borne door een personenauto aangereden. De bromfietser, W. A. Petrof uit Deventer, zestien jaar oud, is in de morgenuren overleden. Hij had verzuimd voorrang te verlenen. Op de rijksweg Den Haag-Rotterdam onder Delft is een auto, bestuurd door de Amsterdamse arts H. Hylkema, door nog onbekende oorzaak via de vluchtstrook ren een vangrail door de middenberm ge schoten, waarna hij op de andere rij baan in botsing kwam met een auto, be stuurd door de 47-jarige Rotterdamse arts H. F. M. M. De Amsterdamse arts was op slag dood, de Rotterdammer werd zeer ernstig gewond in het St. Hippoly- tusziekenhuis in Delft opgenomen. In het Sint Geertruiden-ziekenhuis te Deventer is de achttienjarige W. J. Vam- den uit Welsum (gem. Dalfsen) overle den aan de gevolgen van een ongeluk met zijn bromfiets. In Axel is de 55-jarige bromfietser J. d Hooge uit Sluiskil bij het oversteken door een auto aangereden. Hij was op slag dood. De vijfjarige Aaltje R. Ebbinge uit Em- meloord is in de omgeving van haar wo ning aangereden door een auto en in het ziekenhuis overleden. Het kind speelde aan de kant van de weg en stak plotse ling over. Op de Griendtsveenseweg in Deurne is een motor, uit een bocht geraakt en te gen een boom en daarna een houten paal gebotst waarbij de bestuurder en de duo passagier op slag dood waren. De slacht offers zijn de 23-jarige M. H. J. van der Sander en de een jaar oudere Duitser C. F. Chr. Viertel, beiden uit Venlo. de 72-jarige mej. L. C. P. M. van der Wal uit Naarden overleden aan de ernstige verwondingen die zij zaterdagavond had opgelopen toen de auto waarin zij mee reed op rijksweg 4 onder Sassenheim in botsing kwam met een koe. De bestuurster van de auto, de 63-jarige arts H. N. G. uit Naarden, is ernstig ge wond. De koe kwam bij het ongeluk om het leven, de auto werd vernield. Gebleken is, dat het hek van het wei land dat altijd met een touw gesloten is, open stond. Verscheidene koeien waren hierdoor ontsnapt. De twintigjarige leerling-werktuigkundi ge Max Kirschstein is zaterdagavond in Amsterdam om het leven gekomen, toen hij op zijn bromfiets met grote snelheid tegen een achttien meter lange stilstaan de materiaalwagen reed. Het ongeluk ge beurde op het nog niet voor het verkeer opengestelde Coentunnel-tracé bij het Westerhoofd, dat op het ogenblik door jongeren als speelterrein gebruikt wordt. De achttienjarige D. Melis uit Rotter dam is met zijn motor op de Langenhorst Kordaat optreden van een meisje, dat gisteravond dienst had in het wisselkan toor in de hal van het station Hollandse Spoor in Den Haag, heeft voorkomen dat een jongeman er met 26.000 vandoor ging. Toen de jongeman, die voorgaf geld te willen wisselen, een stapel bankbiljetten greep, gaf zij hem zo'n klap, dat hij het geld weer moest loslaten. De jongeman is nog niet achterhaald. I Aanslag op taxichauffeur. De Amster damse rechtbank heeft een 27-jarige Duitse bankwerker wegens poging tot doodslag op een Amsterdamse taxi chauffeur veroordeeld tot een jaar ge vangenisstraf. De Duitser, die illegaal in Nederland verbleef, had op 21 februa ri een taxi genomen om naar de O.Z. Voorburgwal, waar hij woonde, te rij den. De man, die te veel had gedron ken, meende dat de chauffeur een ver keerde weg nam en had hem met beide handen de keel dichtgedrukt. De chauf feur had-zich weten los te rukken. Nieuwe burgemeester. Tot burgemeester van de gemeente Midwolda is benoemd drs. B. Beumer te Steenwijk. De heer Beumer, die 31 jaar is, is sinds 1962 di recteur van de streekraad voor Noord- West-Overijssel. Hij is gereformeerd en lid van de A.R.P. Eredoctoraat. De senaat van de technische hogeschool te Aken heeft prof. dr. H. B. G. Casimir, lid van de raad van bestuur van de N.V. Philips Gloeilampenfabriek het eredoctoraat in de natuurweten schappen aangeboden op grond van de wetenschappelijke prestaties van prof. Casimir, in het bijzonder op het gebied der thermodynamica. De erepromotie zal op 10 juni geschieden. Door beitel dodelijk getroffen. De 27-jarige bankwerker J. Ruitenbeek is bij het Stichts Bouwbedrijf in Lopik bij het proefdraaien van een freesbank in de buik getroffen door een losgeschoten beitel. De beitel werd in het ziekenhuis verwijderd, maar de bankwerker over leed kort na de operatie. De eeuwenoude boerderij in Den Haag, I waarin de taveerne „Meer en Bosch" werd geëxploiteerd, is in de nacht van zaterdag op zondag in vlammen opge gaan. Met het onvervangbare monument gingen de voorraden ter waarde van meer I dan 100.000 gulden verloren. In Roden zijn twee jongens, de tienja rige Harm Zikken en de negenjarige Jan Boekstra, bij het spelen op een bouwter- rein onder neerstortend zand bedolven en om het leven gekomen. Advertentie Op het IJsselmeer bij Makkum is za terdagmiddag de achttienjarige vissers-1 knecht Siebren de Jong uit Makkum ver-1 dronken. De jongen was met zijn kano op het vrij ruwe IJsselmeer gaan varen, doch keerde niet terug. Een dorpsgenoot, die aan het zeilen was, vond in de loop van de middag de kano van de jongen die vol water stond. Het anderhalfjaar oude zoontje Wiebe I van de familie Hut te Bovensmilde is verdronken in een teil in de tuin ach ter de woning. L)e negentienjarige B. Egberts uit Ulft is in een grindafgraving verdronken, doordat hij van een vlot viel. Doelstraat 59 - Haarlem - Tel. 15132 In de Braakmankreek is het stoffelijk overschot gevonden van de op 5 mei bij Het KNMI deelt mede: het zeilen verdronken Belgische arts In het gebied van hoge luchtdruk, dat Rodts uit Oostcamp. zich uitstrekt van de Azoren tot midden- De 72-jarige bewoner E. Ruys van een Rufiland, verplaatste zich een afzonderlij- bovenhuis in de Roerstraat in Amster- ke kern van hoge druk van Engeland over dam-Zuid heeft zondagmiddag zijn 63-jari- de Noordzee in de richting van Scandina- ge echtgenote levenloos in het bad aange- vië- Daardoor nam de wind in onze stre- troffen. De vrouw was onwel geworden, ken toe uh noordoostelijke richting. Het onder water geraakt en verdronken. is mogelijk dat de wind nog iets meer naar Zondagmiddag is de zevenjarige Bertus het oosten draait, waarbij warmere lucht van Gils uit Geertruidenberg in het zwem- uh Oost-Europa ons land gaat binnenströ- bad „De Schans" te Geertruidenberg men- Bii het verder oplopen van de verdronken. (Van onze correspondent) ROTTERDAM In de vroege ochtend uren heeft een 24-jarige man zich aan het Het zijn de 26-jarige monteur H.C.G die moest worden opgenomen en de 24- jarige F.F.M., die na behandeling naar water gegooid. temperatuur blijft de atmosfeer morgen I nog stabiel, zodat het droge en zonnige I weer dinsdag voortduurt. WERKRAPPORTEN Stadsschouwburg, vandaag 20 u.: Haar lemse Toneel Club met „Wie geeft de bruid weg". Dinsdag 20 u.: Nederlandse Comedie met „Een verwarrend nachtje" van Gold smith. Regie Ton Lutz Concertgebouw, dinsdag 20 u.: Lustrum concert door het Koor Katholiek Haarlem o.l.v. Albert de Klerk. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en 20 u.: „The sound of music", a.l. Frans Hals, vandaag 19 en 21.15 u. en dinsdag 20 u.: „Taras Bulba", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „From here to eternity", a.l. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „La Pupa", 18 j. Minerva, 20.15 u.: „Die knotsgekke kerels in hun vliegende kratten", a.l. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „Viva Ma ria", 14 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Gordon, de zwarte piraat", 14 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Lieve lieve John", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Vishal: Expositie van werk van Jaap Nanninga. Dagelijks van 10 tot 17 u. en zondags van 13 tot 17 u. Tot 15 mei. Frans Halsmuseum: (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks geopend van 10-17 u. Zondags van 13-17 u. 's Avonds dagelijks van 20.30 tot 22.30 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Pérmanente expositie' van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 u. en van 13.30 tot 17 u.; zondag van 14 tot 17 u. Expositie „Bijbel Zwart/Wit": Houtsneden van Flip van der Burgt. Tot 13 juni. Teylers Museum, (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen 19e en 20ste eeuw. Tekeningen van de Hol landse, Italiaanse en Franse school. Fos sielen e.d. Dagelijks behalve zondag van 13 tot 16 uur. Waag (hoek Spaarne/Damstraat): Expo sitie van werk van Leo de Winter en Leen Spierenburg. Dagelijks van 13 tot 17 u. en op vrijdag ook van 20 tot 22.30 u. Tot 22 mei. Museum Van Looy (Kamperlaan): Ex positie van werk van leden van Kunst Zij Ons Doel. Dagelijks van 10-17 u. en zon dags van 13 tot 17 u. Tot 23 mei. Kunstcentrum „De Ark", (Nieuw Hei ligland 1-3): Bootzaal: ,,100 ambachten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 10 tot 20 u. Klassieke grammofoonplaten- concert van 20 tot 22.30 u. Dinsdag ge sloten. Expositie van werk van Kolja Kljajitch. Galerie 3 (Jansstraat 48): Expositie van werk van Jan Honcoop en Herman Stoel. Dagelijks van 10 tot 18 u. en van 20.30 tot 21.30 u. Op zondag van 14 tot 18 uur. Tot 23 mei. Artificia (Binnenweg 95, Heemstede): Tentoonstelling van werk van Poppe Da- mave, Wim Steyn, Cor Hak, Kees Hak, Kees Okx, Willem Snitker, Rob Clous, Bob Buys, Piet v. Heerden, Kees Verkade, Liesbeth Sayers, Arturo Varela, Remco v. d. Gugten, Anneke Höfte, Otto Heuvelink en Hubert van Lith. Dagelijks van 9.30 tot 18 uur. Tot 1 juni. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein): Aquarellen en tekeningen van Jacob Kuy- per. Dagelijks van 10-18 u. en 20-22 u. Zondag van 14-17 u. en 20-22 u. Tot 1 juni. Cruquiusmuseum (Vijfhuizen): Gemaal en oude machines. Maandag tot zaterdag van 9 tot 17 u. Zaterdag van 9 tot 12 u. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10 tot 12.30 en 13.30 tot 17 u. Zon- en feestdagen van 14 tot 17 u. DIVERSEN Stadsschouwburg: Gedurende de maand mei expositie van werk van Rob Clous. Stadskwekerij Haarlem (Kleverlaan): Voorjaarsopenstelling. Dagelijks van 10- 12 u., 14-17 u. en 18.30 tot 20.30 u. Tot 31 mei. Keukenhof (Lisse): Dagelijks van 8 u. tot een half uur na zonsondergang. MAANDAG 16 MEI Heden geen filmvoorstellingen in di bioscopen. Pieter Vermeulenmuseum, Culturee Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.3i tot 12 uur en 14 tot 16.30 uur. DINSDAG 17 MEI City, 20 u.: „OSS 117, Furie in Bahia" „En toen kwam Oma". Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16.30 uur. Maximum- en minimum temperaturen C -C 2 o binnen- en buitenland ■- O S'E 4 C 82 Q S3 Den Helder licht bew. ONO 17 12 Ypenburg onbewolkt ONO 19 12 Vlissingen licht bew. NO 19 12 Eelde licht bew. ONO 19 11 De Bilt licht bew. NO 20 11 Twente licht bew. ONO 22 11 Eindhoven licht bew. NO 22 11 Z.-Limburg onbewolkt NO 21 10 Helsinki onbewolkt W 20 5 Stockholm onbewolkt W 20 8 Oslo licht bew. windst. 19 5 Kopenhagen onbewolkt N 13 10 Aberdeen zw. bew. Z 16 6 Londen half bew. N 20 8 Amsterdam geh. bew. ONO 20 13 Brussel half bew. NO 23 12 Luxemburg licht bew. NO 24 15 Parijs onbewolkt N 21 11 Bordeaux licht bew. WNW 22 12 Grenoble half. bew. windst. 23 13 Nice zw. bew. NNW 21 15 Berlijn licht bew. NO 26 12 Frankfort onbewolkt NO 27 16 München onbewolkt windst. 25 9 Ziirich onbewolkt ZZO 25 10 Genève half. bew. windst. 24 12 Locarno onbewolkt ZZO 24 10 Wenen half bew. windst. 24 11 Innsbruck onbewolkt windst. 28 3 Belgrado half bew. OZO 15 Athene licht bew. NNO 17 Rome zw. bew. windst. 23 16 Barcelona zw. bew. NNW 19 16 Madrid half. bew. windst. 24 9 Mallorca licht bew. ONO 17 14 Lissabon onbewolkt NNW 25 14 Dinsdag 17 mei MAANDAG 16 MEI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u. ven gouden mannen". Luxor Theater, 19 en 21.30 u.: Maria". W.B. Theater, 20 u.: „Vrouwengevan genis". DINSDAG 17 MEI Ze- „Viva Zon op 4.44 uur; onder 20.30 uur. Maan op 3.52 uur onder; 17.08 uur. Maanstanden Nieuwe maan 20 mei 10.43 uur Eerste kwartier 27 mei 9.51 uur Hoog en laag water in IJmuiden Maandag 16 mei Hoog water 1.06 uur en 13.33 uur. Laag water 8.55 uur en 21.33 uur. Dinsdag 17 mei Hoog water 1.54 uur en 14.16 uur. Laag water 9.43 uur en 22.14 uur. Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Ze- ven gouden mannen". Luxor Theater, 19 en 21.30 u.: „Viva Het hoog en laag water te Zandvoort is Maria". io tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 2