Steevens won in eindsprint ronde van Limburg vóór Beugels Huub Zilverberg leider in de Dauphiné Libéré GIANNI MOTTA verstevigde in bergetappe leiderspositie in de Giro Sensationele Chaparral op triomf met Ntirburgring Pact van Beek" maakte einde aan slopende rivaliteit Steevens reikte Beugels zijn kruik met thee Duyndam door val in het ziekenhuis Zeges voor Knops en Schuuring in profkoersen •Hill en Bonnier winnaars 1000 km.-racet Goede race van gebr. Van Lennep Sjef Janssen of Middelink naar kleine Tour Steevens wil met Koel rijden Geen succes voor het Nederlandse tafeltennisteam MAANDAG 6 JUNI 1966 11 Beugels: gelukkig afgelopen In het oog gehouden Geen ploeg-rijden Als champagne Schuwe vogel Frits Selling reed goed in cross van Meijel Koster tweede in Zolder i, (Van onze sportredacteur) Vader Beugels zag zich bjj de ravi taillering tijdens de Ronde van Lim burg de kruik met thee voor zijn zoon Eddy door een motorordonnance uit de handen geslagen. De motorrijder kon daar niets aan doen. Maar intus sen. Eddy moest het lange, knagende laatste deel van de rit zonder drinken stellen. En de zon scheen genadeloos op de coureurs, die tegen de colletjes van het prachtige Limburgse land moesten optornen. Een coureur zon der drinken. Het was niet best. Eddy zat zich te verbijten, de droge lippen op elkaar. „Hij zit zonder". Het sloop door de rennersrijen. Beugels zette de tanden op elkaar in de kopgroep. Daar kwam Harry Steevens naast hem rij den. Zou „de witte" hem tergen en zo het pact van Beek (de twee Limburg se kemphanen hadden elkaar de avond tevoren de hand geschud en beloofd hun eigen koers te zullen rijden) vergeten? Steevens greep naar de achterzak in zijn trui. ,Hier", zei hij en reikte zijn vroegere vriend, latere „vijand" Beugels een bidon met thee. Het pact van Beek was echt ge bleken. Dankbaar pakte Eddy de bi don, nam gulzige slokken en gaf Stee vens de kruik terug. Maar de hel lingen en het harde tempo joegen de dorst weer in het lijf van Beugels. Hij durfde niet opnieuw drinken aan Steevens te vragen. Hij ging naar Jan Harings, ook een Limburger. Die lach te schamper. „Ik heb net mijn kruik weggegooid, maar al had ik nog een volle dan kreeg je nog niks". Fel blijft de controverse tussen de Limburgers onderling. Maar de verzoening Stee- vens-Beugels was echt. Daarom treur de Eddy Beugels niet na afloop van de eindsprint van het negen man grote kopgroepje, toen Harry Stee vens, de handen jubelend omhoog ge stoken, in Stein over de eindstreep ging. „Misschien had ik hem kunnen kloppen, als ik iets later de spurt had ingezet", verklaarde Beugels, „maar Harry is nu eenmaal iets rapper. Daar hoef ik me niet voor te schamen. Mo reel voel ik me helemaal niet ver slagen. Ik ben blij, dat de herrie rond Harry en mij nu voorbij is". Datzelfde zei Steevens. De omstanders, niet wetend van het „pact van Beek" jouwden Beugels uit, toen deze niet onmiddellijk na de finish bij de jurywagen kwam. Maar Beugels was door zijn ploegleider Verveer direct naar de douches gebracht. Het publiek morde: „Beugels kan niet tegen zijn verlies". Maar Beugels wist niet, dat ook de num mers twee en drie bloemen kregen. Dat is ook geen gebruik. Het speet Beugels wel, omdat hij na de verzoening alles wil de vermijden, wat weer nieuwe stof tot gepraat zou kunnen geven. Hij kwam dan ook naar coach Middelink toe: „mijn ex cuses, ik wist niets van een huldiging en dat ik er bij moest zijn". Middelink be greep het. „OK!" Middelink was een tevreden mens. Mét de voorzitter van de sportcommissie van de KNWU, mr. Van Ballegooyen de Jong, had de bondscoach nauwlettend de ver richtingen van speciaal Beugels en Stee vens in het oog gehouden. Als één van de twee de ander zou hebben verhinderd om sportief te kunnen rijden, zou hij liem uit de koers hebben genomen. Maar het was niet nodig gebleken. Steevens en Beugels reden ieder voor hun eigen kans en speel den geen carotte. Ze wisten ook wat er van afhing: hun plaats in de équipe voor de Tour de l'Avenir. Want Middelink had de avond te voren in het Parkhotel in Beek, waar vader Beugels en (broer) Henk Steevens, de oud-Tour-renner en coach van Harry met consul Förster aanwezig waren, de wacht aangezegd aan de beide Limburgse rivalen. „Hoor eens hier. Als jullie elkaar het leven in de wielerkoersen zuur hlijven maken, laat ik jullie alle twee thuis voor de kleine Tour. En je weet, dat dat je profcarrière geen goed zal doen". Beugels en Steevens had den geknikt. Ze waren trouwens graag naar Beek gekomen om de zaak uit de wereld te helpen. Ze hadden alle twee, zo gaven ze graag toe, zoveel last van de ongezonde rivaliteit gehad, dat ze de grote vorm niet konden bereiken. Bondscoach Middelink had nog iets an ders aan het adres van Beugels: „jij moet in de eendaagse klassiekers je eigen kans rijden. Je mag niet voor de ploeg fietsen. Dat mag niemand. Een klassieker is volgens de KNWU-reglemen- ten geen ploegenrit". Beugels, die een toe gewijd lid is van de Trioploeg was het er niet mee eens, maar moest wel beloven niet meer voor de ploeg te rijden. Een opgeluchte Steevens en een al even op geluchte Beugels gaven elkaar de hand. Het „pact van Beek" was beklonken. Ze wilden de nare tijd vergeten, begonnen in het trainingskamp voor de wereldkam pioenschappen in Nuth vorig jaar, de haat en nijd. Was trouwens Harry Stee vens al niet eens uit eigen beweging op weg naar Beugels geweest om hem de hand te reiken? Maar in de straat van Beugels was hij omgedraaid. Hij kón het nog niet. Maar nu was hij blij. Het was ook te gek. Beiden waren als nieuweling en beginnend amateur vrienden geweest. De bidon met thee die hij tijdens de koers van Steevens kreeg had voor Beu gels de smaak van champagne .Drinken was een harde noodzaak tijdens deze zware ronde van Limburg ,die veel verg de van het rennersveld. Een boeiende ron de. Voor Duyndam begon alles zeer onfor tuinlijk. Hij viel al enkele kilometers na de start door een asbreuk en moest met ernstige inwendige kneuzingen in een zie kenhuis in Sittard worden opgenomen. Hij zal daar zeker enkele weken moeten blij ven. Eef Dolman, de grote teleurgestelde van dit wielersizoen, wilde iedereen, maar vooral zichzelf bewijzen, dat hij nog één van de besten is. Hij was gretig, te gretig bleek later. Na tientallen kilometers ver trok hij met vijf krijgsgenoten onder wie Gerrits en Van Rooy, uit het peloton, maar een verkeerde wegaanduiding maak te al snel een eind aan dit avontuur. En toen kwamen dan de nijdige heuvels tus sen Voerendaal en Simpelveld. 't Peloton viel uiteen. Ted Blom schudde temidden van andere „afgehaakten" het moede hoofd, Sminia moest het laten afweten. Enfin, een hele rits renners raakte „in de bagage". Voorin demarreerde Steevens. Eerst lukte het niet, maar in het heuvel land rond Slenaken (waar de zwakkeren van de fiets moesten om lopend boven te komen en dan in uiterst riskante afdalin gen nog iets goed trachtten te maken) was er een sterke kopgroep. De stroef draaiende Dolman was daar niet bij. Jan van der Horst ook niet. De Haarlemmer had in het begin te veel gedaan, raakte wat versuft, maar zou later van achter het veld toch nog oprukken naar de elf de plaats. In de kopgroep zaten Steevens, Beu gels, Harings, Gerards, Kloosterman en Heynig. Daar kwamen Wagtmans (die geen meter kop zou doen) de Belg Gee- len en Van Middelkoop nog op eigen kracht bij. HET WAS DUIDELIJK. Deze Limburgse ronde zou 't meesterschap óf van Beugels öf van Steevens bewijzen. Steevens werd uiteindelijk de machtige winnaar. In het café van de ouders van Harry in Elsloo waarvan de wanden tot de nok toe ge vuld zijn met trofeëen en bekers werd s avonds geklonken op het succes van Harry. Steevens zelf? Hij liet zich er nauwelijks zien. Een wat schuwe, schich tige vogel, ook al verklaarde hij: „ik ben ontzettend populair in Elsloo. Ik vind het prettig, ja. Dat wel". De uitslag luidt: 1. Harry Steevens (Elsloo) 183 km. in 4 uur 16 min. 54 sec., 2. Eddie Beugels (Sittard) z.t., 3. Rini Wagtmans (St. Wil- lebrord) z.g. 4. Nol Kloosterman (Leiden) z.t., 5. Willy Gerards (Thorne) z.t., 6. An- dré van Middelkoop (Rotterdam) z.t., 7. Fernand Geelen (Belg.) zt.., 8. Jan Ha rings (Scheulder) z.t. 9. Peter Heijnig (Rotterdam) z.t., 10. Gabi Minneboo (Heenvliet) op 1.46, 11. Jan v.d. Horst (Haarlem) z.t., 12. John Brouwer (Rot terdam) z.t., 13. Jan Gisbers (Eindhoven) z.t, 14. Rinus v.d. Klooster (Barendregt) op 2,-, 15. Piet Legierse (Sliedrecht) z.t. 28. Eef Dolman (Rotterdam) op 2.15. Zegevierend gaat Harry Steevens over de eindstreep als winnaar van de zware Ronde van Limburg. Zijn grote rivaal Eddy Beugels is nog in volle strijd gewikkeld met Rini Wagtmans voor de bezetting van de tweede plaats. In Stein en Gulpen zijn zaterdag en zon dag profkoersen gereden. De resultaten waren: Stein, 80 km: 1. Knops (Spekholzerheide) 2.15.6, 2. Schroder (Koningsbosch) z.t., 3. Schepers (Stein) z.t., 4. Schuuring (Am sterdam) z.t., 5. Van Amsterdam (Breda) z.t., 6. Pieterse (Oude Tonge) op 25 sec., 7. Luyten (Belg.) z.t., 8. Captein (Amsterdam) z.t., 9. Swanefeld (Oudenbosch) z.t., 10. Pe ters (Heemstede) z.t. Gulpen, 100 km: 1. Schuuring 2.35.18. 2. Van der Lans (Scheveningen) z.t., 3. Pie terse z.t., 4. Luyten op 28 sec., 5. Schepers z.t., 6. Kosten (Capelle) z.t., 7. Peters z.t., 8. Lute ('s-Graveland) z.t., 9. Wouters (Baarle Nassau) z.t., 10. Van Amsterdam (Breda) z.t. Met een tevreden glimlach stapte zon dagmiddag Kees Pellenaars uit zijn volg auto in Paray le Monial. Zijn renners, die de Dauphine Libéré hebben aangegrepen als voorbereiding op de komende Ronde van Frankrijk, reden zich in twee etap pes naar fraaie klasseringen. Werd zater dag in de eerste rit Henk Nijdam twee de achter de blonde Spanjaard Gabica, zondag in de eerste halve etappe eindig den Karstens en Nijdam op de 4e en 5e plaats en prompt daarop won Huub Zil verberg in een magistrale race de tweede halve etappe over 73 km. naar Paray Ie Monial en mocht zich daarmee leider in het algemeen klassement noemen. Rouleur Huub Zilverberg staat nu voor op de Spanjaard Gabica met 17 secon den. Henry Anglade, slachtoffer van een lekke band 500 meter voor de eindstreep, verloor 1 minuut en vijf seconden, de tijd die hij nodig had om met de plat gereden band deze afstand af te leggen. Henk Nij dam bezet op het ogenblik de derde plaats, terwijl de overige Nederlanders met 11 uur 59 min. 09 sec. gelijk staan met nummer zes in het algemeen klasse ment, de Belg Lambrecht. Uitslag eerste etappe: 1. Gabica (Sp.) 219 km. in 6.04.02, 2. Nijdam (Ned.) 6.04.11, 3. Miguel (Sp.) 6.04.12, 4. Dumont (Fr.) 6.04.13, 5. Van der Vleuten (Ned.) 6.04.15, 6. Lambrecht (Belg.) 6.04.15, 7. Grain (Fr.) 6.04.17, 8. Lebaube (Fr.) z.t., 9. Staedelmans (Fr), z.t. Voorts het gehele peloton in dezelfde tijd als de Fransman Grain. Eerste gedeelte tweede etappe 159 km. 1. Van Springel (België) 3.58.32, 2. Leme- De grote favoriet voor de eindzege in de Ronde van Italië is zonder twijfel ian- ni Motta, de jonge Italiaan die dit week einde in de 17e etappe, de eerste berg rit van Riva der Garda naar Levico Ter- me over 239 km al zijn rivalen versloeg en vooral zijn grootste concurrent zijn landgenoot Vittorio Ardoni, winnaar in 1965 de genadeslag toebracht. Ador- ni, die tot dat moment slechts zeven seconden op Motta achter lag verloor in de aanloop naar de 1350 meter hoge Pas- so di Sommo en 12 km voor de finish de 1383 meter hoge Valico de Vetriolo maar liefst 4 min. 58,- sec. en is voor de eindzege uitgeschakeld. Het was een fantastische koers van de Italiaanse kampioen, die zich in de Do lomieten de evenknie toonde van Jime nez. Dertig seconden achterstand had hij op de hoogste top van de Valico de Ve triolo, maar in de afdeling pakte hij Ji menez en won met drie seconden voor sprong. Van zeer groot belang was het dat hij zijn tegenstrevers terugwees. Bi- tossi op 1.17, de Duitser Altig 1.36. Gi- mondi Anquetil en Balmanion die elkaar niet uit het oog verloren 1.37, Taccone op 1.50, Ziloli op 1.56, De Rosso en Adomi op 4.58 bogen diep het hoofd voor de rose truidrager, die zijn zinnen op een Giro-zege heeft gezet. Na het wapengeweld in de eerste berg etappe was het in de 18e rit van Levico naar Bolzano over 137 km een rustige dag voor de favorieten. Zij lieten de wa terdragers hun gang gaan. Slechts Franco Bitossi kon drie seconden terughalen op Motta, die 4 minuten verloor aan de on dergeschikte goden, doch in het algemeen waren er geen wijzigingen in 't algemeen klassement. Algemeen klassement: 1 Motta (It.) 91.17.01, 2 Jimenez (Sp.) op 1.56, 3 Al tig (W.Dld.) op 3.39, 4 Ziliolo (It.) op 3.44, 5 Bittosso (It.) op 3.54, 6 Balmanion (It.) op 4.04, 7 Anquetil (Fr.) op 4,28 8 Taccone (It) op 4.46, 9 Gimondi (It.) op 4.50, 10 Adorni (It.) op 5.05, 84 Hu> gens (Ned) 93.41.07. WIELRENNEN. Fedor den Hertog heeft zondag een knappe overwinning behaald in een wielercriterium in Kassei. De Har derwijker slaagde er in na een lange solo het sterke internationale veld te verdub beien. De 5,3 liter Chaparral van de Ameri kaanse coureur en constructeur Jim Hall met aan het stuur de Amerikaan Phil Hill en de Zweed Joakim Bonnier heeft bij zijn eerste start in Europa een sensa tionele overwinning behaald in de 1000 km van de Niirburgring, welke race meetel de voor het wereldkampioenschap mer ken. De Chaparral, de enige wagen in de race met een automatische transmissie en met een vermogen van meer dan 400 pk, kwam in de zevende ronde op de eer ste plaats door het wegvallen van de fa voriete ex-wereldkampioen John Surtees wegens pech met een schokbreker van diens Ferrari en stond nadien de leiding niet meer af. De overwinning van de jonge Ameri kaanse renstal van de oliemiljonairs Jim Hall en Hap Sharpe uit Texas was een triomf voor de „oldtimers" van de auto- rensport, de 38-jarige oud-wereldkampioen (1961) Phil Hill en de twee jaar jongere Zweed Joakim Bonnier. Beiden gaven on omwonden toe, dat zij voor een belang rijk deel hun succes dankten aan het uit vallen van John Surtees, nadat de Brit te voren met zijn 4 liter Ferrari nog een recordronde had gereden in 8.37.0, het geen neerkomt op een gemiddelde van 158,8 km per uur. Op het moment, dat Surtees zijn rode bolide in de pits stuurde, had hij een voor sprong van bijna anderhalve minuut, het vervangen van de kapotte schokbreker kostte Surtees bijna een ronde en toen hij de strijd vervolgde lag hij op de vijfen twintigste plaats. Surtees kwam echter te rug, rukte op naar de zevende plaats, maar een tweede pitstop in de negentien de ronde wierp hem definitief uit de strijd. Daarmee stond niets de overwinning van Chaparral meer in de weg. Terwijl hevig onweersbuien, gepaard gaande met slagregens, velen van de 350.000 toeschouwers in de eindfase een beter en droger heenkomen deden zoeken stelden de plotseling zo sterk gewijzigde weerstomstandigheden de coureurs voor grote problemen. Nog even kwam er span ning toen men in de pits van Chaparral besloot om in verband met het natte weg dek andere banden om te leggen. Wel ver loren Hill en Bonnier hiermee kostbare tijd, maar hun voorsprong bleek groot ge noeg. De wagen van Phil Hill en Joakiem Bonnier wordt afgevlagd; zij hebben de 1000 km race op de Nürburgring gewonnen. De 2 liter Dino-ferrari's, bemand door de Italianen Scarfiotti-Bandini en Rodri- guez-Ginther (Mexico-VS), eindigden op resp. de tweede en derde plaats. Van de 77 wagens, die aan de start kwamen, vie len er 22 uit. Het op naam van de Brit John Surtees staande record van de 1000 km-race, dat hij het vorige jaar als win naar vestigde met een tijd van 6.53.05.4 (gem. 145.9 km/uur) bleef echter onaange tast. De gebroeders Van Lennep bereikten niet alleen een zeer eervolle zevende plaats, maar werden tevens winnaars van de klasse tot 2000 cc. De uitslag: 1. Hill-Bonnier (VS/Zweden met Chaparral 1003,64 km (44 ronden) in 6.58.47.6 gem.; 2. Searfiotti-Bandidi (Ita lië) met Ferrari 6.59.29.2 (gem. 143,5 km/ u.); 3. Rodriguez-Ginther (Mex/VS) met Ferrari 7.00.02.4 (gem. 143,4 km/u.); Bondurant-Hawkins (VS/Engeland) met Porsche 7.06.52.8 (gem. 141.- km/u.); Ligier-Schlesser (Fr.)-met Ford, op ronde; 8. Axelson-Johansson (Zweden) met Porsche op 2 ronden;9. Mairesse- Müller (Belg/Zwits.) met Ferrari op ron den; 10. Koch-Linge (Did.) met Porsche, op 2 ronden. teyer (Fr.) 3.58.50, 3. Aimar (Fr.), 4. Karstens (Ned.), 5. Nijdam (Ned) 15. Van der Vleuten (Ned.) allen in dezelfde tijd als Lemeteyer en vervolgens het vrij wel voltallige peloton. Tweede gedeelte: 77 km.: 1. Zilverberg (Ned.) 1.55.22, 2. Gonzales (Sp.) z.t., 3. Monty (Belg.) 1.55.31, 4. Aimar (Fr.), 56.04, 5. Marcarini (It.) z.t. 6. Zanin (It.) z.t., 7. Lambrechts (Belg.) z.t. Algemeen klassement: 1. Zilverberg (Ned.) 11.58.19, 2. Gabica (Sp.) 11.58.36, 3. Nijdam (Ned.) 11.58.55, 4. San Miguel (Sp.) 11.59.06, 5. Dumont (Fr.) 11.59.07, Lambrecht (Belg.) 11.59.09, 7. Van der Vleuten (Ned.) z.t., 14. Harings (Ned.) ,t„ 21. Den Hartog (Ned.) z.t., 23. Haast (Ned.) z.t. (Van onze sportredacteur) Het is nog niet bekend, welke renners worden uitgezonden naar de Tour de l'Avenir, die 1 juli begint. Er is wel een rij serieuze kandidaten: Steevens, Beu gels, Dolman, Wagtmans (die voorlopig uitstel van militaire dienst heeft gekre gen) Van Middelkoop, Van der Horst, Kloosterman en Heijnig. Tiemen Groen, moet, gezien zijn resultaten in de ronden van Drente en Limburg, wel van de lijst geschrapt zijn. Vrijdagavond zal de sport commissie van de KNWU de ploeg he kend maken. Een vreemde zaak is het, dat de ploeg leider voor de Ronde van de Toekomst nog steeds niet bekend is. Er zijn wel verscheidene mensen aangezocht zoals Gé Peters en Henk Faanhof. Dezen konden om zakelijke redenen de functie niet aan vaarden. Op de lijst komt ook de naam Bram Koopman voor. Joop Middelink zou zelf graag als ploegleider meegaan, maar hij vindt het een nadeel, dat hij dan zijn werk als bondscoach drie weken moet la ten liggen. Hij blijf echter een van de se rieuze kandidaten. Sjef Janssen is dat ook. Tijdens de ronde van Limburg zat hij als waarnemer in de wagen van Midde link en sportcommissie-voorzitter mr. Ballegooyen de Jong. Janssen verklaar de ons, dat hij graag weer als ploeglei der zou meegaan, als de financiële condi ties goed geregeld kunnen worden. (Van onze sportredacteur) Harry Steevens is van plan volgend winterseizoen weer met Gerard Koel dan als professional op de baan te gaan rijden. Steevens, die profaanbiedingen heeft gekregen van Ford, Mercier, Pel- forth en Televizier, wordt na de wereld kampioenschappen professional. De tafeltennisontmoeting tussen Enge land en Nederland is zaterdag in Black pool in een 6-4 nederlaag voor het Ne derlands team geëindigd. De Nederlanders slaagden er dus niet in zich te revanche ren voor de 5-4 nederlaag, die zij maan den geleden in Assen tegen de Engelsen leden. Het hoogtepunt van de ontmoeting was het beslissende duel tussen Denis Neale en Bert Schoofs. Neale won met 21-16 21-19. De resultaten waren: Lesley Bell (Eng.) Ria Bogmans (N.) 15-21 15-21; Brian Wright (Eng.)-Bert Schoofs (N.) 21-16 19- 21 21-11; Mary Shannon Wright (*Eng.)- Annemarie Wijnants (N.) 21-13 21-11: De- nis Neal (Eng.)-Frans Schoofs (N.) 20-22 12-21; Lesley Bell/Maty Schannon Wright (Eng.)-Ria Bogmans/Frans Schoofs (N.) 12-21 21-18 12-21; Lesley Bell (Eng.)-Anne- marie Wijnants (N.) 21-18 21-13; Brian Wright (Eng.)-Frans Schoofs (N.) 21-18 21-13; Mary Shonnon Wright (Eng.)-Ria Bogmans (N.) 21-12 21-15; Denis Neale (Eng.)-Bert Schoofs (N.) 21-16 21-19. Frits Selling heeft gisteren op het stof fige circuit van Vossenberg in de Meijel- se bossen kans gezien ten aanschouwe van 6.000 toeschouwers de Britse be roepscoureur Victor Eastwood en de Zweed Olsson een nederlaag toe te bren gen in de motocross van Meijel. Van de drie te rijden manches nam hij de eerste twee voor zijn rekening en dat bleek la ter voldoende voor volle winst. Totaalklassement: 1. Selling (N.) op Maico 4 pnt.; 2. Eastwood (Eng.) op BSA 5 pnt.; 3. Keizer (N.) op Metisse 10 pnt.; 4. Boom (N.) op Husqvama 15 pnt.; 5. Van de Auwelandt (Belg) op BSA 17 pnt; 6. G. van Heugten :Ned.) op Triumph 21 pnt.; 7. Van Ham (Belg) op Husqvarna 23 pnt.; 8. Phennincks (Ned.) op BSA 31 pnt. De Nederlander Hans Koster, rijdende met een BMW, is zondag in de op het circuit van Zolder gehouden autoraces op de tweede plaats geëindigd in de klasse toerisme. Winnaar werd de Belg Bytte- bier met een Alfa Romeo GTA, die beide manches van 50 km won. Koster finishte beide keren als tweede. Bij de formule VEE-racers kwam de overwinning aan de Belg Carlier met Apal. Zijn landgenoot Vandenborcht werd tweede en de Neder lander Ruska plaatste zich met een Apal derde in 31.18.1. ATLETIEK. De Amsterdammer Jan van Dijk heeft met grote voorsprong op zijn clubgenoot Jan Cijs het kampioen schap van Nederland 20 km. snelwande len veroverd. Deze wedstrijd werd gelo pen op de sintelbaan Middenmeer in Am sterdam. De tijd van Van Dijk was 1.46.10.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 11