Apeldoorn minder dan Velsen in sportweek uitwisseling Verdiende 6-0 zege van Middlesex Wanderers op Velser amateur team m Suomi goed op dreef in competitiewedstrijd Stayerskampioen Edward Kroon door zege in Beverwijk in bezit van Grote IJmondprijs 1 -ifc Vlotte start Beverwijkse Sportweek 1- m Ilja Laman en Wim v. d. Werff zorgden voor vele punten Bloemendaal blijft leiden bij cricketers Agenda Sportweek MAANDAG 6 JUNI 1966 13 (Van onze sportredactie) De tiende Velser Sportweek heeft het afgelopen weekeinde een goede start gehad. Veel sportevenementen, die in de openlucht werden gehouden, konden zich verheugen in een behoor lijke belangstelling. Dank zij het zachte zomerweer konden alle wed strijden doorgang vinden. Bij slecht weer zouden de meeste buitensport evenementen afgelast moeten worden, omdat er geen uitwijkmogelijkheid is. Hieruit blijkt nog eens duidelijk dat de gemeente Velsen dringend een sporthal nodig heeft. T afeltennis Honkbal Na de rast Ronde van Beverwijk V eisen Beverwijk Zaterdagmorgen werden in het Patro naatsgebouw 200 sportlieden uit Apel doorn, vergezeld van officials, welkom ge heten door de voorzitter van de Velser Sportstichting, de heer G. J. Timmer mans, waarna zij werden ondergebracht bij sportvrienden in Santpoort, Driehuis, Velsen of IJmuiden. Dit jaar viel Apel doorn de eer te beurt gast te zijn van de gemeente Velsen. De Velser Sportweek begon met een wandeltocht voor de jeugd, waaraan door ongeveer 200 jongens en meisjes werd deelgenomen. Allen beëindigden de tocht, die voerde door de Heerenduinen en Wa terland en kregen een medaille met daar in het wapen van de Velser Sportstich ting. Op de sportterreinen van het missie huis te Driehuis werd zaterdagmiddag een basketballtoernooi gehouden, waar aan werd deelgenomen door Exercitia, Akrides en BCA. De teams van Excerci- tia bleken bij de heren, dames jongens en meisjes veruit de sterkste, hoewel de uit slagen van de wedstrijden tegen BCA enigszins geflatteerd waren, omdat de Apeldoornse speler (sters) niet konden wisselen. Bij de tafeltennissers bleek Apeldoorn de sterkste (31-29). Het Velsense team was samengesteld uit leden van Fusia, VTV en Doko en het Apeldoornse team uit leden van SUC, De Brug, HJZ en STVA. De wedstrijd werd pas tegen het einde beslist. Bij 't begin van de junio renwedstrijd was de stand 22-28. Ondanks het feit dat de junioren met 7-3 wonnen, ging de eindzege naar Apeldoorn. Zondag probeerden de Velsenaren revanche te ne men, doch zij verloren opnieuw, nu met 22-32. De korfbalwedstrijd tussen Velsen en Apeldoorn, welke zaterdagmiddag ge speeld werd voor ruim 200 mensen op het hoofdveld van Schoonenberg, eindigde in een 4-2 overwinning voor Velsen. Het was voor rust een matige wedstrijd. Na rust was de strijd het aanzien meer waard. Beide teams misten een strafworp. Op de bijvelden van Schoonenberg werd zon dag een toernooi gehouden voor teams. De uitslag luidde: heren 1. Steeds Hoger- Apeldoorn 2. Neptunus. Jeugd: 1. Steeds Hoger, 2. Neptunus. De gymnastiekontmoeting eindigde in een compleet Velsens succes (419.75 pun ten tegen 401.7 punten). De individuele uitslagen luiden: meisjes 1. K. Veld (Apel doorn); jongens 1. H. Keesman (Velsen) en G. Butter (Velsen) dames 1. C. Voorn en M. Giskes (Velsen) en heren: 1. T. El- finga (Apeldoorn) en B. Burghout (Vel sen). In de Dojo nabij het sportpark Elta te Santpoort-Zuid werden judo-wedstrijden gehouden tussen de judovereniging Dsch- en Dui en Sportschool Hanekamp uit Apeldoorn. Op het Zuider toeleidingskanaal werd geroeid door leden van De Stern. De uit slagen luiden: heren overnaadse vier: 1. Ploeg H. Knaaten. J. Koningstein, J. Stadtman, T. Bolland en J. Drijver (stuur man), dames overnaadse vier: 1. Ploeg J. Bolland, L. Petersen, T. Petersen W. van Beekem en J. Drijver (stuurman); mixed-vier: 1. Ploeg H. Knaaten, P. Kat, R. Bolland, T. Petersen en J. Stadtman (stuurman); echtparen wherry; 1. Bol land-Koudenburg. Tenslotte werd er nog gehonkbald tus sen Terrasvogels uit Santpoort en Robur et Velocitas uit Apeldoorn. Het werd een ruime 11-1 overwinning voor Terrasvo gels, dat bijzonder slagvaardig was, voor al in de vierde en zevende inning. Ook het veldwerk bij de Santpoorters was veel beter, terwijl bij Robur nogal eens kost bare fouten werden gemaakt. W. van Ber- kei (Terrasvogels) sloeg twee keer een homerun. Werperresultaten: Terrasvogels 11.20.3 en Robur: 6.3.15. Vooraf hadden de junioren tegen Terrasvogels hun wedstrijd ook al gewonnen met 11-7 welke over winning eveneens ten dele te danken was aan het slechte veldwerk bij de Apeldoor- ners. Voor vandaag staan geen activitei ten op het programma. (Van een medewerker) Het Velser amateurelftal, versterkt met de ETO-speler Oldenburg heeft za terdagavond op het sportpark Schoonen berg met 6-0 verloren van Middlesex Wan derers, een Engels amateurelftal, waarin acht internationals uitkomen. Het Velser amateur-jeugdelftal gaf de jeugd uit het Belgische Lokeren geen schijn van kans en won met 8-0. Het Velsense elftal liep vlot van stapel en bouwde spoedig aan een overwicht. Doelman Swannell werd al snel aan de tand gevoeld. Een mooie voorzet van Glas stompte hij nog juist weg voor het hoofd van Kiewiet en harde schoten van deze VVB-er en Cleeren stopte hij bekwaam. De bezoekers kwamen langzamerhand meer in de aanval. Minall kreeg de bal in goede schietpositie en een geweldig schot volgde dat echter keurig werd ge stopt door doelman Los, doch toen het in het centrum van de Velser verdediging even haperde, zag Lindsay zijn kans schoon (0-1). De Velsenaren werden door dit doel punt niet ontmoedigd en trokken opnieuw ten aanval. De aanvallen werden aardig opgezet, doch voor het Engelse doel ge komen was er praktisch geen doorkomen aan. Bovendien zat het geluk niet mee. Zo werd een fraaie kopbal van Cleeren slechts op het nippertje door Swannell hoekschop gewerkt. Uit deze hoekschop kogelde Kiewiet hard tegen de lat. Inmiddels kwamen de Engelsen tot steeds intelligenter spel. Het stoppen van de bal, plaatsen en positie-kiezen was op merkelijk goed. In het centrum stond steeds weer een Wanderers-speler volko men vrij, doordat de Velsenaren vaak met twee man hun tegenstander aanvie len. De Engelsen kwamen zodoende vele malen oog-in-oog met doelman Los te staan, die door tijdig uitlopen menig maal redding bracht. Tegen schoten van Cantwell, Harvey en Adams (2) had hij echter geen verweer, zodat de rust met 0-5 inging. Ondanks deze hopeloze achterstand heb ben de Velser amateurs zich na de her vatting flink geweerd, zodat van een spre kend Engels veldoverwicht zeker geen sprake is geweest. Integendeel, Liotart c.s. verplaatsten het spel vaak naar de helft van hun tegenstanders. De Engelse verdediging sloot echter als een bus. De bezoekers scoorden nog één maal door Howard. Dat zij minder produktief waren dan de eerste helft was niet te wij ten aan afnemende belangstelling voor meer doelpunten. Integendeel. Ook in de tweede helft speelden zij enthousiast, doch dit keer bleek de Velser verdediging be ter op elkaar ingespeeld te zijn. Men maak te niet meer die fout, waardoor in de eer ste helft zoveel goals vielen en de beide Deze aanval van Frans Cleeren zal geen gevaar voor Middlesex Wan derers te weeg brengen. backs, De Graaf en Bruisschaats gaven hun direkte tegenstanders weinig vrij heid meer. Vermelding verdient alleen nog een vliegend schot van de verdediger Reid. Met een song namen de sympathieke En gelsen afscheid van het applaudisserend publiek. Dat de hoofdzakelijk in de derde en vierde klasse spelende Velsenaren er voor gezorgd hebben dat het geen eenzij dige wedstrijd is geworden, mag hun on getwijfeld als verdienste worden toegere kend. Velser-amateurs: Los (Stormv.) Bruisschaart (W'loo), Plug, De Boer, De Graaf (allen Stormv.) Liotart (Storm vogels), Nat (VSV) Oldenburg (ETO) Kiewiet (WB), Cleeren (Stormvogels) Glas (Stormv.). Middlesex Wanderers, Swannell Har ding, Reid, Sleap, Cantwell Payne, Ho ward Lindsay, Adams, Minall, Harvey. De strijd was nog maar nauwelijks 2 minuten oud, toen de Belgische doelman een vleugelschot van Van der Putten (Stormvogels) via de achterste paal in het net zag verdwijnen (0-1). Al vri, spoedig hierna maakte Lageweg (Kin heim) een tweede doelpunt, dat echter wegens buitenspel werd geannuleerd. Hierna volgde een periode waarin de Velsenaren vrij lauw speelden, slordige dieptepasses afgaven en dit gevoegd bij het feit, dat de bezoekers met man en macht verdedigden, was oorzaak, dat we tot de dertigste minuut moesten wach ten, alvorens De Niet (Stormvogels) met een houdbare kopbal de voorsprong ver grootte. In het resterende kwartier lieten Quist (VVB) c.s. nog een aantal kansen onbenut en hadden de Belgen bepaald pech, toen een hard schot van de voet van hun rechtsbinnen buiten bereik van doelman Haasnoot (IJmuiden) rakelings langs de verste paal vloog. Na de rust is de wedstrijd aantrekke lijker geweest, vooral door toedoen van het duo Quist-Ryff (IJmuiden). Ook de Belgen kwamen in deze tweede helft be ter voor de dag, en dat zij desondanks geen tegenpunt konden scoren, moet op rekening van de sterke Velser defensie worden geschreven en eenmaal op die van de tot middenvoor gepromoveerde Belgische doelman, die nu een fraaie throughpass in vrije positie tegen doel man Haasnoot aan knalde. Velsen scoorde na de rust nog zesmaal Quist nam hiervan drie doelpunten voor zijn rekening, Ryff twee en Lageweg één. zodat de eindstand op 8-0 werd bepaald. De 100 meter in Beverwijk, v.l.n.r.: Stammis, Vinke, Meyer, Peeters en Bijvoet. (Van onze sportredactie) Op het sportpark Adrichem heeft de wethouder voor sportzaken van Beverwijk de heer S. Kaebisch, zaterdagmiddag omstreeks half twee de Beverwijkse sportweek officieel geopend. Vooraf had de voorzitter van de Beverwijkse Spor- raad, de heer Reinders een inleidend woord gesproken. Onder stralend weer gingen daarna ruim 1100 wandelaars van start voor een tocht over 5, 10,15 of 25 kilometer. Op verschillende trajecten werden zij verge zeld door drumbands. De groepsuitslagen luiden: 5 km: 1. Wandelsportvereniging „Natuurvrienden" uit Heemskerk; 2. Gronings-Drentse ver eniging De Hondsrug uit Beverwijk. 10 km. 1. Steeds Voorwaarts ut Hoofddorp; 2. Nieuw Leven uit Spaarndam; 15 km: 1. IJmondvogels uit Beverwijk. Aan de 25 km werd door ongeveeer 40 individuele wandelaars deelgenomen. Op het sportpark Adrichem werd on dertussen een marswedstrijd voor drum bands gehouden. Hier luidt de uitslag: 1. Jeugdtamboerkorps IJmuider Harmonie; 2. Excelsior-Papendrecht en 3. jeugd drumband Kunst en Vriendschap uit Krommenie. Door het gemeentebestuur van Bever wijk was een plaquette beschikbaar ge steld, welke gewonnen werd door de IJmondvogels. Van de wandelsportvereni ging De Zwervers liepen ongeveer 200 le den mee, die echter niet in de prijzen konden vallen, omdat hun vereniging de organisatie in handen had. (Van onze atletiekmedewerker) In het kader van de Velser sportweek organiseerde de atletiekvereniging Suomi zaterdagmiddag in het Beverwijkse sport park competitiewedstrijden voor dames en heren. Begunstigd door de weersom standigheden werden tal van goede pres taties geleverd. Suomi zelf kwam bijzon der verrassend voor de dag. Zowel de dames- als de herenploeg wisten hun in de eerste wedstrijd bereikte puntenstand flink op te voeren en beide ploegen heb ben zich kansen geschapen voor een fi naleplaats in de tweede klasse. De zege kwam bij de dames overigens terecht bij de A.V. '40 uit Delft, terwijl de nieuwe combinatie Trias uit Alkmaar bij de he ren de meeste punten in de wacht sleepte. Suomi eindigde op de tweede plaats. Bij de dames kwam de beste prestatie op naam van Ilja Laman. De atlete uit IJmuiden liep direct na de start van haar tegenstandster weg. Met grote voorsprong ging zij na 2 min. 11.7 sec. door de fi nish. Tineke van Wonderen van Trias won na een vinnig gevecht om de tweede plaats van Ida Halsema-Helbers (Suo mi). Van de overige prestaties mag de hoogtesprong van 1,56 m. van A. Stal man uit Delft worden vermeld, evenals de discusworp van Jolanda Brasser (Trias), die tot een afstand van 38,60 m. kwam. De Suomi-ploeg won de 4100 m. in 51,- sec., waarmede het clubrecord met 1,2 sec. werd verbeterd. De uitslag: le klasse: Lycurgus 13343 punten. 2e klasse: AV'40 12197 punten, Suomi 12019 punten. 3e klasse: Trias 6639 punten. De herenploeg van Suomi moest het stellen zonder een grieperige Ton Blok. Ondanks deze handicap wist de ploeg bij- (Van onze wielermedewerker) De nationale kampioen der amateur stayers Edward Kroon uit Den Haag heeft de „Grote IJmondprijs" in de wacht gesleept. Hij was zaterdag in de Ronde van IJmuiden op machtige wijze door Henny Schouten gewonnen als derde geëindigd en kwam zondag in de ronde van Beverwijk als eerste over de eind streep. Daartoe zegevierde Kroon in de eindsprint over de sterk rijdende plaatse lijke favoriet Gé v.d. Winden. Henny Schouten kwam in Beverwijk weliswaar als derde door de finish, maar de Bever wijkse ronde bleek van doorslaggevende betekenis voor de toekenning van de hoofdprijs over beide rondes. Voor beide rondes, waarvan die organi satie in handen was van de Beverwijkse rennersclub „Kennemerland", bestond over het algemeen vrij veel belangstel ling. De renners hebben zowel in IJmui den als Beverwijk volop strijd geleverd. Vooral de IJmuidense ronde was het aan zien volkomen waard. De ronde van IJmuiden droeg zaterdag middag een levendig karakter. Al meteen na de start joegen Zantingh, Koelemij, Wesseling, Hoogzaad en de Jong het tem po omhoog en dat bleek voor de Span jaard Juan Cortina-Cortina teveel van het goede. Hij moest reeds in de eerste ron de de amateurs moesten het parcours aan de Maasstraat en Herenduinweg 55 keer rond van de voortijlende hoofd macht afhaken. Na amper een halfuur koers ging Stam er vandoor en hij legde daarmee de grondslag voor een vijf man sterke kopgroep met Aad Duyker, Van der Winden, stayerskampioen Kroon en Van Krimpen. Alleen Van Krimpen kon het hoge tempo niet volhouden. Pas toen de tengere Hoogzaad aan een verwoede achtervolging begon, verspeelden ook Duyker, Van der Winden, Kroon en Stam terrein. Hoogzaad snelde de vier aan vankelijke koplopers zelfs voorbij en werd toen helaas door een lekke band getroffen. Op een andere fiets kon hij weer bij de hoofdmacht aansluiten. De vier eerste demarranten werden achterhaald door Schouten, Aartsen, Baars, Zantingh en Bouma. Deze negen knapen bleven buiten schot. De streekrijders Timmer, Van Borre en De Goede hadden de aansluiting gemist en konden het verlies niet meer ongedaan maken. Bij het ingaan van de laatse ronde ont snapte Schouten uit de kopgroep en toen was er niemand die hem in zijn zegerush kon stuiten. Zijn clubmakker Zantingh liet wijselijk de eer van de achtervolging aan de anderen over, die zich al spoedig bij het meesterschap van Schouten neer legden. Met ruime voorsprong ging de Badhoevedorper na zijn charge onbe dreigd door de finish. De uitslag was: 1. H. Schouten, Bad hoevedorp, de 100 km. in 2. 26. 12; 2. G. Zantingh, Aalsmeer; 3. E. Kroon, Den Haag; 4. C. Baars, Haarlem; 5. C. Stam, Koog a.d. Zaan; 6. A. Duyker, Beverwijk; 7. G. v.d. Winden, Beverwijk; 8. J. Aartsen, Velsen-Noord; 9. M. Bouma, Spaamwoude; 10. H. Hoogzaad, Venhui zen. De klasseringen van de Kennemer- landers waren voorts; 12. Chr. Duyker, 15. C. van Borre en 20. J. Timmer. De leidersprijs ging naar Cees Stam. In de race voor nieuwelingen wisten vier renners een beslissende voorsprong te nemen en van hen bleek Jan Schilder enigszins verrassend de rapste in de spurt. De uitslag was: 1. J. Schilder, Enk huizen, de 60 km. in 1. 30. 38; 2. J. Buis, Zwanenburg; 3. H. Welp, Heemskerk; 4. P. Moerkerk, Haarlem; 5. G. Krom, Haar lem; 9. W. Luppers, Purmerend; 10. W. van Beusekom, Obdam. De massasprint van de aspiranten werd een volledige Haarlemse aangelegenheid. De uitslag: 1. R. Bakker, de 25 km. in 38. 53.; 2. P. Neeskens, 3. R. van Berkel, Haarlem; 4. G. Dofferhoff, Lisse; 5. H. Stadt, Beemster; 6. J. Breure, Vijfhui zen; 7. G. Marquerink, Amsterdam; 8. B. Jurriaans, Amsterdam; 9. G. Fens, Amsterdam; 10. P. Bemelman, Lisse. In de Beverwijkse ronde, zondag in het sportpark „Adrichem" gereden, gingen Gerard Wesseling (oud-wegkampioen van Nederland) en streekrijder Cees van Bor re uit Velsen al meteen na de start tot de aanval over. Zij kregen daarbij hulp van Gé v. Winden en Cor Leunis. Deze vier aanvoerders veroverden een fikse voor sprong en werden fel nagezeten door Schouten, Kroon, Hoogzaad, De Jong, Jongkind, De Goede en Aad Duyker. Door deze verwikkelingen ontstond er een kop groep van zestien man en daaruit ont snapten de plaatselijke favoriet Gé v.d. Winden en Ed»ard Kroon. Vooral Van der Winden bleek voor eigen publiek fel op De kopgroep aan het werk tijdens de Ronde van IJmuiden. winst belust en gaf alles wat hij aan pu re snelheid op kon brengen. Voor Kroon die dinsdag trouwt, verliep de strijd zoals hij het zich maar wensen kon. Een Schou ten, Hoogzaad, Duyker en De Goede heb ben nog wel geprobeerd om de 2 vluch ters te achterhalen, maar dat bleek on begonnen werk. In het beslissende sprint je trok Edward Kroon aan het langste eind en daardoor kwam hij tevens in het bezit van de „Grote IJmondprijs." De uitslag was: 1. E. Kroon, Den Haag, de 100 km. in 2. 21. 29; 2. G. v.d. Winden, Beverwijk; 3. H. Schouten, Badhoeve dorp; 4. S. de Goede, Roosendaal; 5. A Duyker, Beverwijk; 6. H. Hoogzaad, Ven huizen; 7. Chr. Duyker, Beverwijk; 8 J. de Jong, Halfweg; 9. W. Spitters Roosendaal; 10. D. Warnaar, Medemblik, Cees van Borre uit Velsen-Zuid werd twaalfde. In de race voor nieuwelingen bleek de Haarlemmer Gerard Krom voer het scherpste eindschot te beschikken. De uitslag was: 1. G. Krom, Haarlem, de 60 km. in 1. 255. 32; 2. J. Buis, Zwanen burg; 3. J. Peetoom, Vijfhuizen; 4. Bert Wigchert, Santpoort; 5. J. Schilder, Enk huizen; 6. P. Moerkerk, Haarlem; 7. W, Haayer, Helfweg;; 8. S. Brink, Anna Paulowna; 9. L. Luppers, Purmerend 10. A. van Beusekom, Obdam. Bij de aspiranten gaven de Haarlem mers weer de toon aan en ditmaal zege vierde Piet Neeskens. Het was zijn vijfde overwinning. De uitslag: 1. P. Neeskens, de 25 km in 40. 58; 2. R. Bakker, 3. R. van Berkel, allen Haarlem; 4. M. v.d. Meulen, Aals meer; 5. G. M. Marquerink, Amsterdam De Haarlemse aspirant Snijders liep bij een val een hersenschudding op en moest naar een ziekenhuis worden over gebracht. na 1000 punten meer te verzamelen dan in de vorige wedstrijd. Wim van der Werf leverde een belangrijk aandeel in deze punten winst. De jeugdige Suomi-man won het hoogspringen met een fraaie sprong van 1.80 m., terwijl het bij het versprin gen met 6.58 m. (windvoordeel) de eerste plaats bezette. Voor het overige won Hans Keizer voor Suomi het speerwerpen met een worp van 48,74 m. Evenals de dames- ploeg kwam het kwartet Suomi-lopers op de 4x100 m. tot een voortreffelijke presta tie. Dit nummer werd gewonnen in een tijd van 44,6 sec., waarmede het club- record een volle seconde scherper werd gesteld. Een dubbele overwinning boekte ook J. de Wit van Trias, die het discus werpen won met 38,50 m. en het kogelsto ten met 12,43 m. Jan Jonker (AV Castri- cum) en Arend de Boer (Lycurgus) ga ven elkaar op de 1500 m. weinig toe. De blonde Castricummer won na felle strijd in 4.06,6 sec. Voor de Lycurgus-atleet werd 4.07,- sec. afgedrukt. Uitslag bij de heren: 2e klasse: 1. Trias 12647 punten. 2. Suomi 12333 punten. 3. Lycurgus 12157 punten. 4. Haarlem II 5822 punten. 3e klasse; Castricum 6327 punten. Uitslagen cricket eerste klasse A: Quick Hg.Bloemendaal, gewonnen door Bloemendaal met 72 runs. Bloemendaal 111 all out. Quick 39 all out. Batting Bloemen daal: Maas 39, Catz 16, Bloemersma 16, Flo- hill 11. Bowling Quick: Bosman 6/28, Mar seille 3/44, Hebeis 1/8. Batting Quick: He- bels 11, Kramer 9. Bowling Bloemendaal: Maas 5/16, Van Wijk 5/23. HCCVOC, gewonnen door HCC met 34 runs. HCC 211 all out. VOC 177 all out. Batting HCC: Vriens 29, Blaisse 23, Van Arkel 52, Rijkens 22, Trijzelaar 15, Ten Have 13. Bowling VOC: Groen 2/28, Hui zing 4/68, v. d. Linde 1/22, Cornelis 2/12, v. d. Breggen 1/22. Batting VOC: v. d. Breggen 51, Bakker 87. Bowling HCC: Trij zelaar 4/50, Thorns 1/12, Vriens 5/43. Rood en WitHBS, Rood en Wit won met 4 wickets. De Haarlemmer Bijleveld heeft zijn 500ste wicket in de hoogste klasse van de competitie genomen. Rood en Wit won met 4 wickets. HBS was all out voor 129 runs, Rood en Wit passeerde dit totaal voor het verlies van 6 wickets. Batting HBS: v. d. Vegt 29, Rishworth 11, Breuning 14, Mulder 20, Van Rijn 22. Bowling Rood en Wit: Wijkhuizen 6/32, Onstein 1/27, Beileveld 1/25, Luining 1/8, Tuininga 1/32. Batting Rood en Wit: Brath- waite 33, Ter Haar 24, C. Buchem 42 n.o. Bowling HBS: Derogee 3/52, Trotter 1/21, Pierhagen 1/28, Richworth 1/13. ACCHermes DVS, gewonnen door AAC met 2 wickets en runs. ACC sloot op 162 runs voor het verlies van 8 wickets, terwijl Hermes DVS all out was voor 88 runs. Batting ACC: Rikse 14, Milner 75, Oostra 14, Dukker 15, Van Weelde 20. Bowling HDVS: Geeratz 2/40, Meyer 2/42, Van Wijk 2/14, Noordwijk 2/64. Batting HDVS: Stolk 32, De Raay 18, Meyer 10. Bowling ACC: Van Weelde 5/15, Van der Maas 1/18, Oos tra 4/20. Voor morgen, dinsdag, ziet het pro gramma van de Velser Sportweek er alsvolgt uit: GYMNASTIEK: 19 uur: Stratingplant- soen, Velsen-Noord: demonstratie door de verenigingen Sparta, SSH en IEV. VOETBAL: 19 uur: Hoofdveld sport park Schoonenberg: Telstar-jeugd Nederlands UEFA-jeugdteam. MAANDAG 6 JUNI Adrichem en Duinwijck: 18 uur: Ope ning tennistoernooi om het kampioen schap van Beverwijk. DINSDAG 7 JUNI Gem. Lyceum Loon van Blois, 19.30 u.: Badmintondemonstratie. H. Hart- school, Galgenweg 20 uur: Stedenont- moeting tafeltennis. Chr. ULO, Lu xemburglaan, 19.30 uur: Demonstra ties invalidensport (zitvolleybal, bad minton, tafeltennis).

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 13