PEUGEOT SPORTFIETS f 190.- i Verenigingsnieuws uit de IJmond „De harem van Van Arum" s T B E R T U S PRUIS Iets van U bij? Avondvierdaagse startte met bijna duizend deelnemers ZWANENBURG OLIEHANDEL Kort IJmondnieuws Havenberichten T uinbouwdiploma's uitgereikt Hinderwet Voor goedkope petroleum Aardbeien-drive in Beverwijk „Dootgebloet" „Aardbeienmars" rond Beverwijk VESTING N.V. HAARLEM PEUGEOT-RIJWIELEN: VAN BUGNUM ZN. PEUGEOT-RIJWIELEN: S. KOR VER WOENSDAG 8 JUNI 1966 l V' •■.-■■■ inmniiniKBnigiagiiiimiiiiiniiiiiiniiiimmmiiii Route-beschrijvingsrit bij „De Rijmonders" Excursies van de Ned. Natuurhistorische Ver. V elsen-lJ muiden Beverwijk P Tijdens een kort gesprek dat wij naar aanleiding van deze beëindiging van een leraarsloopbaan met de schei dende directeur mochten voeren, gaf deze ons onmiddellijk toe bijzonder prettig in Velsen te hebben gewerkt. Het is hem hier dan ook zo goed be vallen, dat de heer Van Arum reeds lang heeft besloten ook na zijn pensio nering in deze gemeente te blijven wonen. De omgeving vindt hij schitte rend en een ander belangrijk voordeel voor de heer Van Arum bestaat uit de onmiddellijke nabijheid van de hoofd stad, want als geboren Amsterdam mer heeft hij zijn hart nog altijd vol komen aan deze stad verpand. De heer Van Arum is betrekkelijk laat uit een andere functie in het bankwezen bij het onderwijs gekomen, zodat hij zijn tweede loopbaan pas in 1933 als leraar Frans bij het lyceum in Baam begon. Door zijn late over gang naar het onderwijs was hij enige periodieke salarisverhogingen misge lopen en om deze achterstand weer in te halen nam de energieke leraar zich voor zo spoedig mogelijk directeur De door de Beverwijkse bridge club „Sans Atout" jaarlijks te or ganiseren Aardbeien-drive", zal ditmaal op zondag 26 juni in het Kennemer Theater worden gehou den. Zoals gewoonlijk is dit bridge- festijn weer opgenomen in het pro gramma van de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer. De drive begint des middags om half twe» en het inschrijfgeld bedraagt per deelnemer 2,50. Het ligt in de be doeling dat deze bridgedrive door een van de Beverwijkse wethou ders officieel zal worden geopend. Voor de verenigingswisselprijs, de zilveren „Aardbeienplaquette", kunnen zes paren worden opgegeven, name lijk twee in de hoofdklasse, twee in de eerste en twee in de tweede klasse. Wanneer een vereniging eventueel niet over hoofdklassespelers beschikt, dan kunnen drie paren voor de eerste en drie voor de tweede klasse worden op gegeven. Ook is het mogelijk om met meerdere groepen van zes paren uit te komen, welke dan als A-, B- of C- ploeg dienen te worden aangemeld. Voorts kan elk paar mededingen naar de individuele wisselprijs: een zilveren kaartendoos, beschikbaar ge steld door de Beverwijkse VVV. Deze is uitgeloofd voor het hoogst aantal scorepunten, waar dan nog een extra prijs aan zal worden toegevoegd. Voor de twee hoogst aankomende paren, in elke groep, zijn verder aardbeien be schikbaar, evenals er prijzen zijn voor de grootste deelnemende vereniging, het verst komende paar en de verst komende vereniging. Het inschrijfgeld dient voor woensdag 22 juni te zijn voldaan door storting op gironummer 624108, van „Sans Atout" te Beverwijk. Nadere inlichtingen wor den eventueel nog verstrekt door de secretaris, de heer L. J. Rijs, Arno- straat 42, Beverwijk. Wij zijn zo vrij geweest uit het contactorgaan van de afdeling Vel- sen-IJmuiden van het Nederland- sche Roode Kruis een korte bijdra ge over te nemen, waarvan wij de inhoud te grappig vonden om onze lezers te onthouden. Zelfs al is de Willie uit dit verhaal wellicht niet eens in de IJmond woonachtig. Voor een oefening van de dienst Bescherming Bevolking „ergens in Nederland" waren enige slachtof fers vereist en de leider van deze oefening wist zijn buurjongetje, een zekere Willie met de nodige over redingskracht te bewegen als „ge wonde" te komen fungeren. Rijke lijk bespat niet rode verf vertrok het slachtoffer in spe naar de plaats van de veronderstelde ramp, met de opdracht zich precies om acht uur bij een lantaarnpaal neer te vleien, waar het personeel van een ambulance hem kort daarop zou verbinden en weer naar huis ver voeren. Deze oefening ondervond echter onverwacht de nodige vertraging en het wgfd dan ook ruim half negen, alvorens de ambulance in de gele genheid was met krijsende banden bij Willie's lantaarnpaal te arrive ren. De mannen vonden de plek evenwel verlaten, met op het trot toir in grotewoedende krijtletters de bondige mededeling: „Dootge bloet en naar huis gegaan, Willie". Zoals wij onlangs nog in het kort hebben bericht, gaat de heer R. J. van Arum, directeur van en leraar aan de r.h.b.s. en de daaraan ver bonden r.m.s. voor meisjes te Velsen, met ingang van dinsdag 16 augus tus met pensioen, nadat hem reeds bij Koninklijk Besluit uit deze functie eervol ontslag is verleend. Wij brachten daarbij tevens in herinnering, dat de heer Van Arum zes jaar geleden uit Harlingen naar Velsen over kwam, om hier directeur van de r.h.b.s. te worden. te worden. Dit is hem uiteindelijk ge lukt en wel met ingang van 1 januari 1948, toen hij op 48-jarige leeftijd tot directeur van de h.b.s, in Harlingen werd benoemd. Deze positie bereikte hij na eerst nog leraar aan een h.b.s. of gymnasium in den Helder, Dor drecht en Utrecht te zijn geweest. Glimlachend weet de heer Van Arum zich nog heel goed te herinneren bij zijn komst in Velsen letterlijk stom verbaasd te zijn geweest, dat men hier nog niet over een m.s. voor meis jes kon beschikken. Dit was hij in Harlingen anders gewend en hij nam zich dan ook onmiddellijk voor deze gemeente eveneens zo spoedig moge lijk een dergelijke school te verschaf fen. In onderwijskringen werden deze enthousiaste pogingen wel eens spot tend de plannen van „Van Arum voor een harem" genoemd, maar de verwe zenlijking van dit voornemen is hem tenslotte dan toch maar gelukt. Uiter aard is alles minder gemakkelijk ver lopen dan hier in het kort moest wor den omschreven en zelfs is er nog sprake geweest van een soort verwoed touwtrekken met de gemeente. Doch de heer Van Arum beschouwt deze strijdbijl reeds lang als begraven, evenals hij zijn verzet tegen de fusie heeft opgegeven. Wel ziet hij thans met een brede glimlach op deze dik wijls enerverende periode uit zijn le ven terug. Onze laatste vraag had betrekking op zijn opvattingen over het huidige zogenoemde „nozemprobleem." Voor de heer Van Arum bleek dit vraag stuk echter nauwelijks te bestaan. „Gewoon geen notitie van hen nemen en in hun eigen sop laten gaarkoken. Behalve wanneer het notoire viezeri ken zijn, want dan zond ik hen voor een knip- of wasbeurt naar huis." Voor de vijfde maal wordt door de wandelsportvereniging „ljmond- vogels" de bekend geworden „Aardbeienmars" georganiseerd, welke op zaterdag 25 en zondag 26 juni zal worden gehouden. Er wordt gelopen over de volgende afstanden: 5 km, voor deelnemers van 6 tot 8 jaar onder eigen leiding; 10 km, voor 8 tot 14 jaar; 15 km, van 14 jaar af en 25 km, eveneens van 14 jaar, maar dan alleen op zondag vóór elf uur. De start voor deze marsen vindt plaats in de kleuterschool „St. Janne- ke" aan de Antillenstraat in Beverwijk en wel zaterdag tussen 13 en 14 uur en zondag tussen 10.30 en 12.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt voor iedere deelnemer, ongeacht leeftijd of afstand 1,25, welk bedrag na 18 juni met een kwartje zal worden verhoogd. Aan een ieder die de mars heeft uitgelopen zal een herinneringsmedaille worden uit gereikt, eventueel voorzien van de cij fers 2, 3 of 4 voor hen, die reeds eer der aan deze tocht hebben deelgeno men. Voor hen die voor de vijfde maal als deelnemer hebben ingeschreven, is nog een speciale medaille ontworpen. Ver der worden er groepsprijzen (één per vereniging) en enige extra prijzen be schikbaar gesteld. Voor de toekenning hiervan wordt een deskundige jury in geschakeld, welke de richtlijnen zal aanhouden van de Koninklijke Neder landse Bond voor Lichamelijke Opvoe ding. Op de uitspraak van deze jury zal geen beroep mogelijk zijn. Men kan zich voor deze mars aan melden bij mevrouw Gorter, Schulp weg 23, Velsen-Noord (post Bever wijk), onder vermelding van het aan tal groepen, deelnemers (sters) en voor de hoeveelste maal. Eventuele inlich tingen kunnen verder nog worden aan gevraagd bij J. Andriessen, Peper straat 17, Beverwijk, of telefonisch on der de nummers 02510-26525 en 25341, echter uitsluitend tussen 18 en 19 uur. Het jeugdorkest „Viva la Musica" zal onder leiding van de heren Kocx en Oor op vrijdag 17 juni in het jeugdge- bouw de Zevensprong aan de Const. Huij- genstraat in Heemskerk een ouderavond verzorgen. Op deze zal dit reeds ver schillende jaren bestaande jeugdorkest met een gevarieerd programma optreden. Een week later, op vrijdag 24 juni, zal „Viva la Musica" concerteren voor de bewoners van het bejaardentehuis St. I Agnes. Speeltuinvoetbal. Dinsdagavond zijn er in Beverwijk opnieuw twee wedstrij den gespeeld voor het speeltuinvoetbal toernooi. De uitslagen waren Kinder vreugd B-Kindergenot B 2-0. Munniken- weide A-Kindervreugd A 1-1. Gunning. Het bouwbedrijf P. Zwart te IJmuiden is de bouw gegund van een gereformeerde kerk in Krommenie voor een som van 352.450,-, omdat het bedrijf met dit bedrag bij de aanbesteding de laagste inschrijver is geweest. Architect is de heer D. J. Waagmeester. Dinsdag aangekomen te IJmuiden: Buxtehude, I van Frederikstad; Victres, Londen; Lady Sarita. Rochester; Phidias, Sevilla; Commander, Phila- I delphia; Rijnstroom, Shoreham; Dirk Rust, Kristinaham; Hontestroom, Sheerness; Dahomey- kust, Hamburg; Jan Wilfried, Londen; Edda, Rotterdam; Thea, Dagenham; Jacob Becker, Newcastle; Anglia, Hamburg; Liberiakust, Rot terdam; Bernhard, Fuer; Velox, Ipswich; Ilias, I Rotterdam; Ingrid R., Rochester; Spaarneborg, Maassluis, IJmuiden. Woensdag aangekomen te IJmuiden: Lissabon, I van Antwerpen; Saint Frangois, Le Havre; A. Jungerhans, Vaya; Frans Bohmer, Lissabon; Prinsenbeek, Hamina; Roy an, Antwerpen; Louise Schupp, Huelva; Helena Waller, Londen. Dinsdag vertrokken uit IJmuiden: Mayo, naar Londen. IJmuiden; Draco, Aarhus; Brilliant, Antwerpen; Berkelstroom, Goole; Dania, Kopen hagen; Resnova, Boston, Zaandam; Myron, Seven Islands; Spaarnestroom, Grimsby; See- falke, Rotterdam; Leo, Rotterdam; Bloemgracht, Rotterdam; Ute Frese, Norrkoeping; Solholt, Point Noire, IJmuiden; Otava, Zeebrugge, Velsen: Emsland, Goole; Buka, Londen; Cabo Orange, Bremen; Baden. Oslo: Olwe, Londen; Lasbek, Hamburg; Albin Koebis, Bremen; Beninkust, Rotterdam; Elisabeth Entz, Mon rovia; Lady Sarita, Norwich; Nessand, Vlaar- dingen; Orion, Rotterdam; Dinkelstroom, Lon den; Gazelle, Rochester, Wormerveer; Gertrud Harren, Londen; Styrsoe, Rotterdam; Coenraad K., Solverborg, IJmuiden. Woensdag vertrokken uit IJmuiden: Victrea, naar Londen: Sinoutskerk, Rotterdam; IJstroom, Leith; Socrates, Rotterdam; Penquer, Antwer pen; Labrador, Londen; Birkenstein, Antwer- pen; Hada 2, Rotterdam; Ozean, Litholmen; Peterna, Aarhus. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit, dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan.) Advertentie MET EEN BENT U ER Een luxe zo MODEL PE 2 KLEUREN Rood, wit, blauw, groen en TABAC Verstelbaar voorbouw- stuur iüferiS Deze zelfde fiets, uitgevoerd met 3 versnel- lingsderailleur I 25 extra. Compleet met verlichting, verchroomde drager, kettingrandie, bel en pomp. DAMESMODEL 195.— IMPORTEUR O.a. verkrijgbaar bij PLANETENWEG 40, IJMUIDEN, TEL. 5290 - MEERVLIETSTR. 69. VELSEN-Z., TEL. 5701 LANGE NIEUWSTRAAT 773 IJMUIDEN TELEFOON 4986 KENNEMERLAAN 76 - IJMUIDEN - TELEFOON 5726 Bij de Velsense politie zijn de vol gende voorwerpen als gevonden aange geven: poncho, kindertasje, portemon nee met inhoud, wieldop, sleutel, da meshandschoenen, bromfietsslot, jon- gensbloes, herdershond, handdoek met zwembroek, twee Noorse en twee da mestruien, windjack met vier sleutels, jongensbroek, vulpen, horloge, rode kruis-vlag, zonnebril (clipover), kin dersandaal, transistor-radio accu, stormlantaarn, enige papieren recla meborden van Tom Poes, jerrycan, sjaal, enkele fietstas, lipssleutel, pad- vindersriem, hondeketting, gasaanste- ker, autoped, tennisracket, pakje boe ken, gele kanarie, amazonehelm. Inlichtingen over deze voorwerpen worden dagelijks verstrekt aan het hoofdbureau van politie te Velsen, waar zij elke dinsdag en vrijdag van 16.30 tot 17.30 uur eventueel zullen worden afgegeven. De automobielvereniging „De Rij monders" uit Velsen heeft voor dins dag 14 juni weer een route-beschrij- vingsrit georganiseerd, waarvan de lengte ongeveer veertig kilometer zal bedragen. Deze rit is door de heren Van Genderen sr. en jr. betrekkelijk eenvoudig uitgezet, zodat een groot aantal deelnemers kan worden ver wacht. De starttafel wordt des avonds om 19 uur opengesteld in paviljoen „Schonenberg" aan de Minister van Houtenlaan, waarna de deelnemers te beginnen om half acht, telkens na twee minuten zullen vertrekken. Er wordt gereden volgens het oude natio nale reglement voor betrouwbaarheids- ritten en het inschrijfgeld bedraagt voor leden en niet-leden respectieve lijk 4,50 en 6,-. Voorts houdt de vereniging op woens dag 22 juni nog een vergadering in paviljoen „Schoonenberg", waar het nieuwe reglement zal worden bespro ken, dat na de zomervakanties van kracht gaat worden. Begunstigd door ideaal wandelweer is dinsdagavond de jaarlijkse vier daagse begonnen van de Noordhollandse Wandelsportbond, onder auspi ciën van de Nederlandse Wandelsport Bond (NWB), met ruim 950 deel nemers. Dit aantal was zondag nog omstreeks 800, maar het fraaie weer heeft waarschijnlijk ook nog vele ouderen gestimuleerd zich dinsdagavond te laten inschrijven. Dit gaf een grote hausse aan de tafels in het gemeente lijk wijkcentrum aan de Smidt van Gelderstraat, waar de startklare wan delaars (sters) werden opgevangen om reeds om half vijf het uitgezette parkoers van Velsen-Noord af via de ponten, de Willebrordstraat, Tromp straat, Wijk aan Zeeërweg, Julianakade, Kanaalstraat en voorts over de Sluisweg terug te laten volgen. Dat het parkoers in de smaak viel ver namen wij van de heer Schipper, die met zijn Zeewijkschool uit Beverwijk al voor de elfde keer meeloopt. „Je vertelt op school over het machtige sluizencomplex maar met de vol gestuwde sluis met sche pen krijgen de kinderen nu ook aanschou welijk onderwijs". De organisatie heeft overigens niet te klagen over gebrek aan belangstelling van grotere groepen. In deze vierdaagse ne men onder andere deel de Beverwijkse Jan Ligthartschool en De Colignyschool voor de zevende maal, de Springplank- school uit Heemskerk voor de derde maal en de nog naamloze school in Zwaans- meer (Beverwijk) voor de eerste keer. Voorts zijn er groepen van De Spil uit [IJmuiden: de korfbalclub DKV, IJmui den; de Sportbond, IJmuiden; De Ken- nermer Jagers, IJmuiden en een groep van negen verpleegsters van het Antoni usziekenhuis. Voorts bevindt zich in de individuele sector onder andere de 73-jarige heer A F. Blok uit IJmuiden, die gewapend met paraplu (op alles voorbedacht) voor de derde maal meetippelt, en het sportief vindt in plaats van de tien kilometer er per avond nog vijf bij te lopen. De be kende lange afstandloper, de ruim zestig jarige heer Ko Slinger uit Santpoort, die nog geen enkele avondvierdaagse van de NHWB heeft overgeslagen, was eveneens present en is dus nu aan zijn drieëntwin tigste bezig. Ook de heren J. Jansen en C. van Dongen zijn al twintig keer bezig hun vierdaagse uit te lopen, terwijl me juffrouw A. Helder, eveneens uit IJmuiden voor de vijftiende en mejuffrouw D. v.d. Plas, IJmuiden voor de elfde keer mee loopt. Het Roode Kruis, afdeling Velsen-Noord moest hierbij een gering aantal blaartjes behandelen. Helemaal fout is het ech ter om bij blaarvorming de schoenen uit te trekken en dan maar op blote voeten verder te gaan. Dit houdt men geen vier dagen vol! In elk geval gaan de ruim 950 deelne mers, van wie de laatsten ongeveer ne In het K.S.A.-gebouw in Beverwijk heb ben dinsdagavond negentien jonge tuin ders het diploma in ontvangst mogen ne men, dat zij na een vier-jarige cursus aan de r.k.-lagere tuinbouwinterschool be haalden. Met deze taak had zich de in specteur van het tuinbouwonderwijs, ir. J. H. Riemersma belast, die hen daarbij van harte complimenteerde. Tevens gaf hij hun het advies door verder te studeren in het vak „bij" te blijven, omdat deze tuinbouwschool voldoende vooropleiding heeft gegeven om thans het middelbaar tuinbouwonderwijs te volgen. De geslaagden zijn: J. Nijssen, Velsen; C. Beentjes, L. Henneman, P. Koper, C. hammers, P. Sinnege, B. Winter, A. Stengs, en A. de Wit, Hemskerk; A. Berk hout, Uitgeest; C. Donkervoort, Amster dam; Th. Fatels, Castricum; C. Hommes en Th. Nol, Beverwijk; H. Jansen, Ber gen; R. Mooy, Assendelft; P. Pilkes, Hei- lo; Jos Schoon, Akersloot en N. Vestering, Wormer. Er behoefde geen enkele leer- |ling te worden afgewezen. gen uur gisteravond binnen kwamen, van avond weer moedig op pad om dan de tocht te maken naar het keerpunt aan de Voorweg-Oudendijk in het voormalige Wijk aan Duin. (Vervolg) Burgemeester en wethouders van Vel sen brengen ter openbare kennis, dat op de gemeentesecretarie (4e afdeling) voor een ieder ter inzage liggen de volgen de, van de vereiste bijlagen voorziene verzoeken om vergunning in gevolge de Hinderwet, van: 3. de firma Vemo, Velseroordstraat 13 te IJmuiden, tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een in richting voor metaalbewerking, op/in het perceel, kadastraal bekend gemeente IJmuiden, sectie M, no. 7417 ged), plaatselijk bekend Velseroordstraat 13 te IJmuiden; 4. de heer G. F. Dictus, Plein 1945 no. 7 te IJmuiden, tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een autoherstelinrichting, op/in het per ceel, kadastraal bekend gemeente IJmui den, sectie M, no. 7417, plaatselijk be kend Velseroordstraat 13 te IJmuiden; 5. de heer H. A. v.d. Velden, Bloemen- daalsestraatweg 196 te Santpoort (Zuid), tot het uitbreiden en wijzigen van een benzine-installatie, op/in het perceel, ka dastraal bekend gemeente Velsen, sectie F, no's 6375 en 6733 (ged.), plaatselijk bekend Van Dalenlaan 328 te Santpoort (Zuid); 6. de F.L.M. Dietvorst-Machinefabriek N.V., Bronsstraat 4 te IJmuiden, tot het oprichten, in werking brengen en in wer king houden van een machinefabriek (fijnbankwerkerij en draaierij), op/in het perceel, kadastraal bekend gemeente IJmuiden, sectie Q, no. 786, plaatselijk bekend Bronsstraat 4 te IJmuiden; 7. het Automobielbedrijf G. Berendsen N.V., Edisonstraat 4 te IJmuiden tot het uitbreiden en wijzigen van een benzine en autogasolie-installatie. op/in het per ceel, kadastraal bekend gemeente IJmui den, sectie M, no's 7874 en 7875 (ged.), plaatselijk bekend Zeeweg hoek Willems- beekweg te IJmuiden; 8. de N.V. Machinefabriek „Hofgeest", Rijksweg 325 te Santpoort (Noord) tot het uitbreiden en wijzigen van een machine fabriek (diverse gereedschapmachines) op/in het perceel, kadastraal bekend ge meente Velsen, sectie E, no's 1221 en 1256 (ged.), plaatselijk bekend Rijksweg 325 te Santpoort (Noord). Het programma voor juni, juli en augustus van de Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging, afdeling Haalem en omstreken luidt als volgt. Za terdag 11 juni: Botanische excursie naar de Kamerikse Nessen. Zaterdag 18 juni: Excursie naar „Caprera" in Bloemendaal. Woensdag 22 juni: Avondexcursie in de stadskweektuin. Zoendag 26 juni: Excursie naar het N.H. Duinreservaat tussen Wijk aan Zee en Castricum. Zaterdag 2 juli: Excursie naar het landgoed „Scha penduinen" in Bloemendaal. Zondag 10 juli: Ochtendexcursie naar de Kennemer- duinen. Zondag 21 augustus: Ochtendex cursie naar de A. W. Duinen. Advertentie Op woensdag 22 juni 1966, om elf uur, zal op het raadhuis een ieder gelegenheid worden gegeven om mondeling bezwaren tegen inwilliging van deze verzoeken in te brengen, waarna gedurende 10 dagen na dagtekening van deze openbare kennisge ving voor een ieder gelegenheid bestaat schriftelijk bezwaren bij het college in te brengen. De aandacht van de inwoners van deze gemeente wordt erop gevestigd, dat zij slechts dan tot beroep gerechtigd zijn, in dien zij overeenkomstig artikel 11 van de Hinderwet op de hierboven bedoelde zit ting zijn verschenen om hun bezwaren mondeling toe te lichten. Leeuweriklaan 35 - IJmuiden-O. Telefoon 5404 WOENSDAG 8 JUNI Hervormd Jeugdhuis, Rembrandtlaan, 20 uur: Oud-Katholieke toneelvereniging „De Plankeniers" speelt „En toen kwam oma". Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 19 tot 21.30 uur. DONDERDAG 9 JUNI Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 10 tot 12.30 en 14.30 tot 17.30 u.; bovenzaal „De Brulboei": 16 tot 17.30 uur; „De Duinpan", Santpoort: 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.15 u.; „Spaarnberg", Sant poort (ook voor r.k. bibliotheek): 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.15 uur. R.k. Openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeekweg 96: donderdag gesloten. Stichting huishoudelijke en gezinsvoor lichting, Willebrordstraat 102, IJmuiden, spreekuur leidster: 9.30 tot 12 uur. Stadhuis, Plein 1945, bezichtiging 10 tot 12 uur. WOENSDAG 8 JUNI Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, 20.45- 22 uur. Openbare leeszaal, Hendrik Burgerstraat 70: 19-21 uur. DONDERDAG 9 JUNI Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, 7-17.30 en 20.15-21.30 uur. R.k. leeszaal, Arendsweg, 10-13 uur.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 4