Velsen niet opgewassen tegen de badmintonploeg van Düren w- ^mÊÊÊSSSmmii1 Ole Madsen imponeerde niet bij Telstar - Meidericher SV Jeugd van Esca-Vitesse won hoofdstedenvoetbaltoernooi Gerrie Bruin ontsnapte in slotfase van Hillegomse ronde ZEGE VAN APELDOORN IN ZWEMTWEEKAMP VEEL TOESCHOUWERS BIJ HANDBALTOERNOOl i(M Timmer vijfde in ronde van Hoorn Nieuwe botenloods Stern Velser voorhoede kon geen doelpunten maken roeivereniging De geopend Bloemendaal te sterk voor ACC Kopgroep schonk te veel aandacht aan van der Horst MAANDAG 13 JUNI 1966 17 1 T ennis i! Henny Schouten snelste in clubontmoeting C riek etcompetitie I (Van onze sportredactie) De laatste twee dagen van de tiende Velser Sportweek zijn zaterdagmiddag in het gymnasium Felisenum ingezet met een badmintonontmoeting Velsen-Düren. Het Duitse team bestond uit zeven heren en drie dames. Na de eerste twee partijen bleek al snel dat de Duitse kracht toch wel sterker was dan aanvankelijk door de Velsenaren was aangenomen. Om meer gelijkheid in kracht te brengen werden alsnog twee A-spelers in de strijd gebracht. Het bestuur van de badminton club Velsen schaamde zich er eigenlijk voor de Duitse gasten te moeten ontvan gen in de tot gymnastieklokaal omge bouwde aula van Felisenum. En terecht. Want de kleedkamers waren veel te klein terwijl het plafond van de zaal te laag lag. „Velsen" een gezonde vereniging met meer dan tachtig jeugdleden, is ge bonden aan deze zaal. Ruim een half jaar geleden richtte de vereniging tot wethouder Ockeloen het verzoek een stuk grond te kopen om daar een eigen sport accommodatie op te bouwen, bij gebrek aan een goed geoutilleerde sporthal. Bij de gemeente heeft men wel oor voor de ze plannen, maar men wil eerst de goed keuring voor de „grote" sporthal heb ben. Men is nl. bang dat door de bouw van de badmintonhal de bouw van de „grote" hal naar een veel latere datum verschoven zou worden. Al met al is er zaterdagmiddag, in de benauwde en warme zaal, behoorlijk badminton gespeeld. De meeste partijen eindigden in een Duitse overwinning. De uitslagen van de (dubbel) wedstrijden luiden: J. Menger/P. Visman-J. Hamboch/J. Oversberg 6-15, 2-15; N. Top/W. van Leusden-Knödel/Kloenhammer 15-7; 17-18 17-18; J. Menger/R. Kliphuis-E. Voigt/ T. Brulls 9-15, 7-15; P. Visman/B. Var kenvisser-F. Dalman/R. Götzke 15-18-15- 3, 15-12; J. Menger/I. Kleve-Brulls/ Hamboch 4-15; 4-15; G. de Nijs/R. Klip- huis-Brulls/Labroer 15-6, 15-9; P. Vis- man/J. Menger-Oversberg/E. Voigt 5- 15, 18-15, 7-15. Gisteren werd op de terreinen van het sportpark Rooswijk in Velsen-Noord een groot handbaltoernooi gehouden, waar aan werd deelgenomen door junioren, as piranten en pupillen van de ploegen Blauw-Wit, Atlas, Blinkert, IJmond, Uit hoorn, Blauw-Zwart, IEV, Rapiditas, Aalsmeer, Niloc, BHC, ADO, Sagitta, Ta- venu en ODIN. Ondanks het regenachtige weer waren toch veel handballiefhebbers naar Roos- wijk getrokken. Het wedstrijdschema had een achterstand van tien minuten opge lopen doordat de ploegen van Niloc in het verkeer waren vastgeraakt en niet tij dig op het veld konden verschijnen. De eindstanden luiden: Dames junioren: Blauw-Wit, 2. Atlas, 3. IJmond, Dames ju nioren C: 1. Blauw-Zwart 2. IEV; Heren junioren: 1. Aalsmeer, 2. Blauw-Wit, 3. Niloc; Heren junioren C: 1. Niloc, 2. BHC; Meisjes aspiranten A: 1. IJmond, 2. ADO meisjes aspiranten B: 1. IJmond 2. Ni loc; meisjes aspiranten C: 1. Blauw-Wit, 2. IEV; meisjes aspiranten D: 1. Sagit ta, 2. 2. IJmond 3; meisjes aspiranten E: 1. Tavenu 2. 2. ADO 2; jongens as piranten A: 1. Niloc, 2. IJmond; jongens aspiranten B: 1. Blinkert, 2. Tavenu: meisjes pupillen A: 1. ADO, 2. IJmond: meisjes pupillen B: 1. Sagitta, 2. Blinkert meisjes pupillen C: 1. Tavenu, 2. ADO 2 jongens pupillen: 1. IJmond, 2. Blauw- Wit. In het Velserbad werden zwemwedstrij den gehouden tussen de Velser Zwem Ver eniging en de Apeldoornse Zwem Club. De gasten uit Apeldoorn wonnen de twee kamp met ruim verschil (144 tegen 126 pnt.). De uitslagen luiden: Meisjes: 100 m. vrije slag: 1. A. Ensing (AZC) 1.27.8.4, A. Demmers (VZV) 1.35.8, 50 m. schoolslag (10-11 jaar) 1. M. Stob (AZC) 45.-3, I. List (VZV) 49.2, 50 m. rugslag: 1. J. van Zevenbergen (AZC) 42.2; 2. M. Pans (VZV) 43.2, 200 m. schoolslag: 1. A. Schoo (VZV) 3.24, Een moment uit de 10 x 50 meter wisselslag estafette in het Velser bad. Van onze sportredactie) In het kader van de Beverwijkse Sport week is zaterdag en zondag op het sport park Adrichem een hoofdsteden-voetbal toernooi voor junioren gehouden door de voetbalvereniging „De Kennemers". Ruim 160 voetballers van verenigingen uit de elf provinciehoofdsteden van Ne derland (alleen Limburg maakte een uit zondering; deze provincie werd namelijk vertegenwoordigd door VVH'16 uit Heer len), en van De Kennemers verdeeld over twee poules, streden fel, doch sportief om de punten. De wedstrijden duurden twee maal drie kwartier. Het toernooi is bijzonder goed geslaagd. De spelers en officials, ondergebracht in pleeggezinnen in Beverwijk, waren en thousiast over de wijze waarop ze waren ontvangen. Ruim 600 toeschouwers waren gisteren getuige van de finale-wedstrij den, die een uiterst spannend verloop had den. De strijd om de eerste en tweede prijs ging tussen het Arnhemse ESCA-Vitesse en Nicator (Leeuwarden), welke eindig de in een ruime en verdiende 3-0 zege voor de Arnhemmers. Het Bossche BW en De Kennemers maakten uit wie met de derde of vierde plaats ging strijken. Na twee maal drie kwartier voetbal was de stand nog steeds dubbelblank, zodat strafschoppen de beslissing moesten bren gen. In de eerste serie benutten de beide teams ieder vier strafschoppen, zodat een tweede serie genomen moest worden. De Bosschenaren schoten alle penalties raak doch de spelers van De Kennemers mis ten, tot grote teleurstelling van het pu bliek, één strafschop, zodat BW de derde prijs won. De eindstanden in de poules luidde: A: Vitesse (9 pnt.), BW (8), RCH (6), Zwolle (4), Oosterparkers (3), WH '16 (0). B: Nicator (8), Kennemers (8), Ultra- jectum (6), HBS (4), Zeelandia (4), Asser Boys (2). Dat de deelnemende verenigingen te vreden waren over dit toernooi bleek uit het feit dat HBS al voor het volgend jaar heeft ingeschreven. Het ligt namelijk in de bedoeling dat dit toernooi een jaarlijks terugkerend evenement in de Sportweek Beverwijk wordt. Ook de Kennemers heefl» veel plezier van dit toernooi gehad, want over veertien dagen zal de jeugd van de ze vereniging naar VVH'16 te Haerlen gaan, terwijl ook uitnodigingen van Ul tra jectum en Oosterparkers binnenkwa men voor een tegenbezoek. Na afloop wer den de prijzen uitgereikt door de voorzit ter van de Beverwijkse Sportraad, de heer Reynders. Op de banen Adrichem en Duinwijck werd zaterdag en zondag het tennistoer nooi voortgezet. Gisteren werden de fina les gespeeld. De uitslagen van de finales luiden: Heren enkel B: H. Derks-K. Rijkeboer 0-6. 7-5, 5-7. Heren enkel C: Zwemstra-S. Fris 6-1 6-0. Heren enkel D: Schram-Sassen 6-4, 6-2. Dames enkel B en C: mej. Nauwhuis- mej. Schmidt 6-3 4-6 6-0. Dames enkel D: halve finale: Mej. Metzelaar-mevr. Tervoort 6-3, 6-2, mevr. Smit-mej. De Vries 6-0, 6-1. Finale: mej. Metzelaar-mevr. Smit 2-6 3-6. Dames dubbel D: mevr. Rijkeboer/ mevr. Wentink-mej. Horjes/mej de Rooy 6-8 6-4 6-4. Heren dubbel B en C: Na een halve competitie werd hier eerste het dubbel G. Post/H. van Doorn. Heren dubbel D: Essers/Gerritsen-Van Rossum/Van Rossum 6-1 2-6 6-3. Gemengd dubbel C: Na halve competi tie werd eerste het paar Kuyl/Rijkeboer. Gemengd dubbel B: Na halve competi tie werd eerste het echtpaar Wentink. Gemengd dubbel D: Na halve compe titie werd eerste het paar De Rooy/Van Rossum. Ook hier werden de prijzen na afloop uitgereikt door de voorzitter van de Sport raad Beverwijk, de heer Reynders. In het poldergebied tussen Beverwijk en Westzaan hield de Koninklijke Motor en Automobielclub een oriëntatierit voor auto's over een afstand van 65 km. 56 automobilisten hadden voor deze rit inge schreven. De deelnemers waren verdeeld over een A- en B-klasse. In de B-klasse zaten de nieuwe leden van de vereniging. Iedere deelnemer moest rijden met een gemiddelde snelheid van dertig km. per uur. De uitslagen luiden: A-klasse: 1. P. Geuzenbroek (Haarlem) 7 strafp. 2. C 50 m. vrije slag: 1. M. Pans (VZV) 36.0, 50 m. schoolslag (12-13 jaar): 1. H. v.d. Haar (AZC) 44.0; 2. R. Rietman (VZV), 49.0. Jongens: 100 m. vrije slag: 1. P. Bijls- ma (AZC) 1.07.7; 2. C. v.d. Meer (VZV), 1.09.6. 50 m. schoolslag: 1. B. Bergsma (AZC) 46.2; 2. F. van Lampoen (VZV) 47.2, 50 m. rugslag: 1. H. Schaake (AZC) 37.8; 2. R. Ouwerkerk (VZV) 41.3, 200 m. schoolslag: 1. J. Meyer (VZV) 3.20.1, 50 m. vrije slag: J. F. van Lamoen (VZV) 39.0, 50 m. schoolslag 12-13 jaar): 1. T. van Honk (VZV) en R. Abeleven (AZC) 39.0. 10 maal 50 m. vrije slag mixed (10-13 jaar): 1. AZC 6.20.8; 2. VZV 6.25, 0. 8 maal 50 m. wisselslag mixed: 1. AZC 5.12; 2. VZV 5.23.2. Dit is de gestuurde acht van de Velser Sportstichting, op weg naar het nieuwe botenhuis van De Stern. Stuurman Wedemeyer vuurt zijn mannen aan. (Van onze wielermedewerker) De sterke Andijker Gerrie Bruin, zater dag reeds winnaar in Hillegom, heeft zon dag ook de ronde van Hoorn in zijn voor deel beslist. Kort na de start was Bruin in zijn eentje uit het peloton ontsnapt en bezorgde al zijn tegenstanders één ronde achterstand. Zijn tijd over de 72 km. was 1 uur 40 min. en 13 sec. Jan Timmer uit Velsen-Noord eindigde als vijfde, de Be verwij ker Chris Duyker als negende en zijn broer Aad Duyker kwam op de elfde plaats. In het Belgische plaatsje Oud-Turnhout legde de Beverwij ker Gé v.d. Winden zon dag beslag op de zevende plaats. Cees van Borre uit Velsen-Zuid kwam zaterdag in Zwijndrecht als tiende door de finish. (Van onze sportredactie) Zaterdagmiddag heeft mevrouw Van de Kruk de nieuwe botenloods van de IJmüi- dense roeivereniging De Stern officieel geopend. Bij deze opening waren aanwe zig de bestuursleden van de Velser Sport stichting, afgevaardigden van de Neder landse Roei Bond en de Amsterdamse Roei Bond, alsmede van tal van zuster- verenigingens Op de receptie, die daarna in de re creatiezaal van het nieuwe gebouw gege ven werd, kwamen velen het actieve be stuur van De Stern gelukwensen. In de speeches werd vooral de nadruk gelegd op de zelfwerkzaamheid van de IJmui- dense roeivereniging. De afgevaardigde van de NRB bood, traditiegetrouw een vlag aan terwijl zijn Amsterdamse colle ga een bank overhandigde. De heer We- demeijer, direkteur van de gemeentelijke dienst voor lichamelijke opvoeding en sport, bood namens de gemeente een elek trische klok aan. Ook anderen lieten hun felicitatie vergezeld gaan van een bloem stuk of een nuttig geschenk. Voordat de opening van de nieuwe loods plaats vond, roeide het voltallige bestuur van de Vel ser Sportstichting, in sportkleding gesto ken, vanaf de oude sluis naar het nieu we botenhuis aan het zuidelijk sluiseiland welke stunt door het bestuur van De Stern, bijzonder werd gewaardeerd. Op de receptie meldden zich ook weer enkele mensen aan als lid. In de Houtrakpolder hield het Halfweg- se „De Bataaf" zondagmiddag een club ontmoeting met de hoofdstedelijke wieler verenigingen „De Germaan", „Gazelle- Matador- Combinatie" en RKWV „Am sterdam". Het hoofdnummer van deze in- terclubontmoeting, een race voor ama teurs over vijftien ronden, werd met gro te voorsprong gewonnen door de Badhoe vedorper Henny Schouten. Hij was hal verwege de race uit het volledig Amster damse peloton ontsnapt en bleef met 500 meter voorsprong aan de winnende hand. De uitslag was' 1. H. Schouten (Bat.) de 54 km. in 1.18.09; 2. E. Jonker, 3. P. Noomen, 4. R. Jonker, 5. J. Jonker (allen Germaan), 6. H. Rupschus (Bat.) 7. R. ten Have (GMC) 8. C. van Katwijk (Ger man). (Van een medewerker) Ongeveer 4500 toeschouwers waren za terdagavond naar „Schoonenberg" ge trokken om een versterkt Telstar aan het werk te zien tegen de Meidericher Spiel- verein, de Duitse club, die onlangs pas in de finale van de bekerwedstrijden in Duitsland het onderspit moest delven en ook in de competitie zich had doen ken nen als een sterke tegenstander. De Duit sers wonnen de wedstrijd tegen Telstar ondanks het feit, dat ze met 3 invallers moesten uitkomen, met 0-2 en deze over winning kon beslist niet onverdiend ge noemd worden. Bij Telstar speelden als „gasten" mee Madsen en De Groot, beiden van Sparta, Bond van Volendam en een Engelse amateur Bielkus. Opvallend was, dat al deze spelers in de eerste helft het best voor de dag kwamen. De actieve Bond stichtte toen nog al eens verwarring in de Duitse gelederen en De Groot wist zich tegen de snelle vleugel Van Haaren- Schmidt aardig te handhaven. Ook Biel- kus deed in het centrum der Velser de fensie vaak zeer verdienstelijk werk, maar van de naar onze smaak te indi vidualistisch spelende Madsen ging veel minder uit dan van deze Spartaan ver wacht werd. Met de rust was de stand nog 0-0, on danks het feit, dat toen reeds de Duitse De cricketuitslagen van de eerste klasse A KNCB luiden: ACCBloemendaal. gewonnen door Bloemendaal met 9 wickets. ACC was all out voor 60. Dit totaal werd door Bloemen daal met 62 gepasseerd voor het verlies van 1 wicket. Batting ACC: F. Dukker 17, F. Woudstra 15. Bowling Bloemendaal: Van Wijk 4/22, Kruyt 4/16, Maas 1/17, Flohil 1/5. Batting Bloemendaal: Flohil 36 not out, Meijer 18. Bowling ACC: Oostra 1/18. Rood en WitHCC, gewonnen door HCC met 4 wickets. Rood en wit 134 all out, HCC passeerde dit totaal voor het verlies van 6 wickets. Batting Rood en Wit: Van Schouwenburg 19, Brathwaite 26, Ter Haar 18, Van Bu- chem 18, Onstein 16, De Nijs 23. Bowling HCC: Trijzelaar 1/47, v. d. Bosch 1/29, Vriens 7/25, Ten Have 1/16. Batting HCC: Van Laar 38, Van Arkel 30, Trijzelaar 15 not out, Thorns 27 not out. Bowling Rood en Wit: Onstein 2/25, Venker 2/35, Bijle- veld 1/8. Tuininga 1/12. De wedstrijd Quick HgVOC werd af gelast. HBSHermes DVS is niet in Den Haag. maar in Schiedam gespeeld. HBS won met 2 runs. HBS 157 all out. Hermes DVS 155 all out. Batting HBS: v. d. Vegt 16, Rishworth 45, Van Wel 22, R. Derogee 38. Bowling Hermes DVS: Geeratz 4/34, Noordijk 2/33, Beyer 2/46, W. van Wijk 1/33, 1 run out. Batting Hermes DVS: M. van Wijk 66, W. van Wijk 12, Meyer 30. Bowling HBS: R. Derogee 7/58, Le Noble 2/24, Rishworth 1/31. van Lingen (Wormer) 11 strafp. 3. P. Do- vis (Wormerveer) 55 strafp. 4. E. Koomen (Wormer) 55 strafp. 5. G. Bor (Haarlem) 69 strafp. B-klasse: 1. L. Tuyn (Beverwijk) 207 strafp. 2. F. v. d. Scheer (Beverwijk) 299 strafp. aanvallen beter van opzet, sneller en ge vaarlijker waren geweest. Vooral wan neer de snelle, stevig doorzettende en schietgrage Rühl in het spel betrokken werd, dreigde er voor Telstar gevaar. Stuy hield hoewel niet altijd even ze ker een paar felle schoten van Rühl uit zijn doel en ook bij een .vliegend schot van Milke bracht hij weer redding. Ondanks de betrekkelijk weinig goede passes, die de Telstar-aanval van Van Wijk en Van Egmond ontving, moest de Meidericher defensie toch meermalen in actie komen door verdienstelijk werk van Bond en Carlos. Laatstgenoemde kreeg zelfs een „open doekje", toen hij na een pass van Madsen horizontaal in de lucht liggend de bal net naast het doel trok. Voor het overige bleef de Duitse de- fensié met Müller en Lotz aan het hoofd de situatie vrijwel doorlopend meester en kreeg doelman Staude weinig gelegen heid zijn talenten te tonen. De tweede helft zette Telstar veelbelo vend in. De overigens zwak spelende See- gers kopte na een voorzet van Cleeren die Carlos vervangen had buiten bereik van Staude rakelings naast het doel en Bond zag na een rush over het halve veld de bal na een felle kogel even eens vlak langs de paal verdwijnen. Maar hierna kwamen de Meiderichers in actie en toonden zich gedecideerd de be tere ploeg, hetgeen ze in twee doelpunten uitdrukten. Eerst doelpuntte Gechs (0-1) na goed voorbereidend werk van de ge vaarlijke Rühl en daarna liet deze snel voetige Duitser Bakker eenvoudig stil staan om dan met een geweldig schot Stuy het nakijken te geven (0-2). Bijna redde Seegers met een trekbal de eer, maar koppend nam Müller de taak van de reeds gepasseerde Staude over. De elftallen waren: Telstar: Stuy; De Groot, Kort, Bielkus, Bakker; Van Wijk, Van Egmond; Carlos (Cleeren), Madsen, Bond, Seegers. Meidericher SV: Staude; Heideman, Sa bath; Lotz, Müller, Bella; Rühl, Gechs, Milke, Van Haaren, Schmidt. Van Egmond (in het middenheeft alle aandacht voor een kopbal van Carlos in de wedstrijd tegen Meide richer SV. ff Leo Hom is zaterdag in het KNVB- centrum in Zeist gehuldigd door het bestuur van de vereniging voor contractspelers. Op de vergadering van de VVCS werd Hom ontvangen met een erehaag gevormd door con tractspelers, die de scheidende voet balscheidsrechter applaudisserend binnenhaalden. (Van onze wielermedewerker) Door in de slotfase uit een zeven man sterke kopgroep te ontsnappen, waarin men teveel aandacht schonk aan favoriet Jan v. d. Horst en hem de achtervolging wilde opdringen, is Gerrie Bruin uit An- dijk erin geslaagd om de ronde van Hil legom te winnen. De jonge debutant Joop Zoetemelk heeft nog wel geprobeerd om Bruin in zijn zegerush te stuiten, maar hij had daarmee geen succes en moest met de tweede plaats genoegen nemen. Jan v. d. Horst ontdeed zich in de laatste ronde van de andere vluchters en greep de derde prijs. Bruin en Zoetemelk ble ven uit zijn greep. Aan strijdlust heeft het de amateurs (74 man) overigens niet ontbroken. Voor al Van Lachterop, Van der Hulst, Van der Horst en Vogels, die een klasse mentspremie won, waren in het begin zeer actief. Zij kregen echter geen kans om zich definitief van het peloton af te zon deren, want daarvoor lag het tempo veel te hoog. De demarranten werden van hun activiteiten alleen enkele premies rijker. Ook een gezamenlijke actie van Mayen- burg, Hoogland, Van Piere en Zantingh leverde slechts tijdelijke winst op. De aan val van dit viertal was nauwelijks afge slagen of Joop Hoogland, eerder tweemaal van fiets verwisseld voor een lekke band, ging er opnieuw vandoor in gezelschap van zijn plaatsgenoot Melle Jongkind. Zij veroverden een paar honderd meter voor sprong en legden daarmee de grondslag voor de beslissende ontsnapping. Alleen Snijder, Zoetemelk, Van der Horst, die het WIELRENNEN. In de strijd om de Gel derse wielertitel voor amateurs heeft de Arnhemmer Jan Hesse zich zaterdagmid dag de snelste getoond. Vijf seconden na hem ging Evert Dickhof uit Oosterwolde als tweede over de streep. verloop van de strijd nauwlettend in het oog hield, Duyker en Bruin konden Hoog land en Jongkind nog achterhalen. All® overige achtervolgers. Onder wie Van Piere, Zomer en Van Midden, werden op afstand gehouden. Negen ronden voor het einde de ren ners moesten het parcours 73 keer afleg gen ontsnapte de jonge Haarlemmer Roel Snijder uit de kopgroep. Zijn vlucht- makkers riepen hem weer tot de orde en lieten ook Zoetemelk niet gaan. Alleen Bruin zag tenslotte kans om zich van de rest te ontdoen en hij bleef ondanks een felle jacht van Zoetemelk buiten schot. De andere koplopers hadden teveel oog voor Van der Horst en die kwam te laat in actie om Bruin en Zoetemelk nog te kunnen pakken De uitslag was: 1. G. Bruin, Andijk, d® 80 km in 1.50.52; 2. J. Zoetemelk, Rijp- wetering; 3. J. v. d. Horst, Haarlem; 4. J. Hoogland, Aalsmeer (tevens leiders- prijs); 5. A. Duyker. Beverwijk; 6. R. Snijder, Haarlem; 7. M. Jongkind, Aals meer; 8. J. Timmer, Velsen-Noord; 9. Th. Oudshoorn. Waverveen; 10. G. Zantingh, Aalsmeer. (14 C. Baars, Haarlem en 20. M. Tjoelker, Hillegom). Klaas Balk won bij de nieuwelingen zijn negende wedstrijd van dit seizoen op de weg. De Badhoevedorper zegevierde bo vendien driemaal op de baan. De uitslag was: 1. K. Balk, Badhoeve dorp, de 50 km. in 1.11.05; 2. B. Jan- broers, Amsterdam; 3. L. Kreuger, Haar lem; 4. G. Krom, Haarlem; 5. B. v. d. Hulst, Zoeterwoude; 6. D. Groen, St. Pan- cras; 7. P. Moerkerk. Haarlem; 8. Ton Blom. Haarlem; 9. A. Cardol. Bilthoven; 10. C. v. d. Wilk, Naaldwijk, (11 W. Haayer, Halfweg en 14 J Groeneveld, Haarlem). Evenals in de rit voor nieuwelingen moest ook bij de aspiranten een eindsprint de beslissing brengen. Het resultaat daar van was: 1. M. v. d. Meulen. Aalsmeer, de 25 km. in 38 min. en 51 sec.; 2. R. van Berkel, Haarlem; 3. P. Bemelman, Lisse.

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 17