Vrij Dag VoorDeel vroom dreesmann - geslaagd! i VADER en HILARIUS ilarius A. van Altena 19s 34 12 29s 1 5 ELECTROSTOOM elektromonteurs aank. elektromonteurs monteurs bankwerkers de wk KRANT m kunt Uniet missen -geen dagï DONDERDAG 16 JUNI 1966 -- -ft%-:■ Jfcï *775 H H ■W V ELECTROSTOOM N.V. Weg examenvrees, schrif ten, strafregels. Leve de vrijheid, de welver diende vakantie. En de beloning? Een Indus horloge natuurlijk Dat is dubbel geslaagd. tó*. ïiêm Overhemdenetui, toi lettas en dassenetui, dlv. streep- en fantasie dessins. Een pracht ge schenk voor de Vader, die veel op reis is. Overhem denetui, toilettas en das- senetui verpakt als set in plastic hoes. *7 SO Lambs-wool heren- pullover. In moderne kleuren: camel, bruin, zil vergrijs, donkerbruin en lichtgroen. Onmisbaar met de vakantie als de avonden koel zijn. Maten: medium, large en Extra large 50 Wollen herenanklets. Een prachtige kwaliteit wol-mousse, in diverse kleuren en dessins. Een praktisch geschenk voor vaderdag. Hij kan er nooit genoeg hebben. Maten: 10i-12. Per paar <*)2S Polyathyleen afdek fo lie. Prachtig materiaal, voor het afdekken van de bagage, in de tent als. extra grondzeil. Let U eens goed op de breedte. Wij brengen dit folie in 400 cm. breedte per mtr. 1.85;in 300 cm. breedte, p. m. jj 30 Herensportshirt. Mo del met gesloten boord met knoopje. Prachtige kwaliteit. Modern ruit- dessin. Heerlijk dragen met de vakantie of uw vrije week-ends. Maten: small, medium, large. Per stuk 8.75 2 stuks 4 A Huishoudtrap. Stevige trap met 4 beukehouten treden en een plateau. Totaal dus 5 treden. De uitvoering garandeert U een lange levensduur Herenhorloge, 17 st., anker uurwerk, incabloc, shockproof, onbreekbare yeer. U kunt een keus maken uit twee modellen en prijzen. Een geschenk, waar Vader erg blij mee is 34.75 Imperiaal. Verstelbaar, van 1 mtr. tot 1.50 mtr. in de breedte en van 17 tot 24 cm. in de hoogte. Laadruimte 1.10 x 80 cm. Demonteerbaar tot pak van 105 x 24 x 10 cm. 75 Dekzeil 8.50 Spin, klemt alles stevig vast 3.50 NHODOPQ «Idrtïtf» Port Souza Quedes. 'n Heerlijke port is altijd welkom. Juist met Vader dag is er mooie gelegen heid zo'n origineel ge schenk te geven. Uw wa renhuis zorgt voor een speciale, luxe verpakking Prisma kijker 7x 50. met reflexvrije objectie ven, centrale instelling en aparte oogcorrectie. Een prachtig geschenk voor de natuurliefhebber. Het verste object ligt in uw bereik. Kijker in luxe lederen tas Rookstandaard. Gemof feld reservoir, goudkleu rige rotor en middenstuk. De verzwaarde voet zorgt ervoor, dat deze stand aard staat als 'n muur. Prachtig naast vaders ge makkelijke stoel... 6 whiskyglazen in doos. Een leuk, origineel ge schenk voor Vader. Elk glas is gedecoreerd met een merk. Vader zal ver rast zijn met zo'n origi neel geschenk. 6 glazen in doos ps voor Polyether autokussen. Formaat 41 x 39 x 5 cm. Een heerlijk kussen voor de auto- of bureaustoel. Goede ventilatie, daar door prettige zit. De kleintjes moeten ook iets hebben voor Vaderdag. Uw warenhuis geeft U een goed »%95 advies 4. Herenparapluie. Ro yaal zwart scherm, gemon- teerd op stalen stok. U kunt kiezen uit diverse, fraaie knoppen. Een mo derne man gebruikt een parapluie. Zeker bij ons klimaat 90 Looplamp. Een handig lampje, dat U kunt aan sluiten in de wagen. U kunt het ophangen In de wagen, garage ot in uw tent. Lamp is beschermd tegen vocht. 5 meter snoer geeft u de mogelijk heid van een grote be- Heren toilettas, met 1 natvak en nog 2 opberg- vakken. Verkrijgbaar in streep- en fantasiedessins. Een ideaal geschenk voor vader. Hij heeft nu al zijn scheer- en toiletspullen bij elkaar weging. 6-12 volt 75 3,5 Autozeem, voor Vader dag een prachtige, vol- traan gelooide zeem. Heerlijke, soepele kwali teit. (De lak van uw auto wordt niet beschadigd). Grote, royale maat Aceulader. Een prachtig geschenk' voor de Vader, die graag zelf sleutelt. Deze acculader met am pèremeter, voldoet vol komen aan de eisen van de tijd. Een geschenk, dat Vader heel goed gebrui ken kan 50 Grammofoonplaten, 'n Aanbieding, die uw volle aandacht verdient. 30 cm. langspeelplaat. Keus uit klassiek, operette en ope ra. Zeer bekende uitvoe ringen. Voor de liefheb ber is hier het neusje van de zalm C50 Zuiver kristallen asbak Een sieraad op het bureau of thuis. Met kleine, haast onzichtbare schoonheids foutjes. De kleintjes kun nen Vader nu ook verras sen, want de prijs kan geen bezwaar zijn Herencosy - pantoffels, van een zeer fraaie kwa liteit leder. Model met sterke cosy-zool. De bre de neus garandeert een prima pasvorm. Nieuwe pantoffels waardeert Vader altijd. Maten 40-47 *750 Gevaren driehoek. De wet schrijft voor dat iede re automobilist een ge varen driehoek in de wagen moet hebben. Deze reflecterende drie hoek kunt U opge vouwen in een plastic ko ker opbergen. Neemt weinig ^95 plaats in j Jusin diplomatenmap. Model met ruime soufflé en voorritsvak. Kleuren: zwart en bruin. Echt zo'n handige tas, waarin vader diverse papieren kan op bergen, die hij snel bij de hand moet hebben *.75 Jerry-can. Een uitzon derlijk fabrikaat. Mooi en dun model, vervaardigd van metaal. Een onder deel, dat geen enkele auto- of motorrijder mag mis sen. In twee maten. Inh. 10z liter 12.95 Q95 Inh. 5i liter Losse, gemakkelijke schenktuit 3.50 geiaig vrijdag en zaterdag Herenoverhemd. Bel- o-fast, 100% katoen, ver sterkte boord en man chetten. Hagelwit. Het grote succes uit onze col lectie, mag bij de ge schenken voor Vader niet ontbreken. Maten 36-43. per stuk O 75 Lederen en kunstlede ren schrijfmappen. In diverse kleuren. Vulling: blok met 50 vel schrijfpa pier en 25 enveloppen. Normale waarde 16.50 In zuiver leder, formaat 30 x 24 cm. 6.25 In kunst leder, 5.25 In kunstleder, formaat 24 x 18 en. A 25 Isoleerfles. In deze reis- en kampeerfies houdt U dranken uren lang koel of warm. De binnenfles, ver vaardigd van onbreekbaar materiaal, garandeert U een lange levensduur. Een geschenk, dat Vader zeker zal appreciëren 190 Herenfauteuif. Model met hoge rug en speciaal hoofdkussen. Deze solide, ruime fauteuil zorgt er voor, dat Vader na zijn dagtaak goed kan rusten. Deze fauteuil zal ook uw Interieur verrijken 3 herenzakdoeken. Een fraaie bontgeweven he renzakdoek merk „Iris". Voor U een garantie voor een prachtige kwaliteit: Batist Poplin. Groot kleu- ren-assortiment. Formt.: 45 x 45 cm. Een prachtig geschenk voor Vader. 3 stuks verpakt 5 50 3 rolfilms. 21°DIN. For maat 120 spoel. Voor op namen 6x 9,6x6 of 4x4. Wanneer U eenmaal hebt gewerkt met deze film, neemt U nooit meer een andere, ledereen zal ver rukt zijn van de kwaliteit. 3 stuks 25 Lederen autopapieren etui. Praktisch model m. moiré voering in de kleu ren bruin en zwart. Vader kan nu alle papieren In een keurig etui bergen. Een praktisch geschenk Cognacglazen, in twee modellen: met een gouden „N", het origine le Napoleon cognacglas, of een glas zonder deco ratie. Een prachtig geschenk. Met gouden „N" 1.65 Zonder decoratie 10 Shopcraft boormachi ne. Een prachtig stuk, Amerikaans materiaal, vooral voor de doe-het- zelver is deze boorma chine onmisbaar. De ma chine maakt 2000 toeren. Voor de kenner is dit een zeer bijzondere aanbieding Auto-wasborstel. Met deze wasborstel kan Vader zijn auto prima schoonhouden. Prima kwaliteit haar. Ook te gebruiken met shampoo staafje Pijp met standaard, 'n Mooie Real Briarpijpje m. bijpassende standaard. (Plankje met koperen hou der). Een prachtig ge schenk voor vader Compleet Meisjes strandpakje, hesje met short. Kleuren rood, koren en aqua. Een heerlijk, luchtig pakje nu voor in het kamp of aan het strand, kortom met uw vakantie. Maten 104- 158. Maat 158 395 5.95, maat 104 J) in cellofaan kleine prijsstijging heeft in verband met verscheidene zeer grote en interessante op drachten op lange termijn de mogelijkheid, de montage-afdeling verder uit te breiden met: met enige ervaring op het gebied van installatiewerk (minimum leeftijd ca. 20 jaar) op de hoogte met bedradingswerkzaamheden voor montage- en constructiewerkzaamheden en o.a. voor het verwerken van staf- en profielrailkoper. De werkzaamheden van deze afdeling omvatten de montage van hoog- en laagspanningsinstallaties in elektrische centrales, verdeel stations en bij de industrie (zoals walserijen, papier- en textiel fabrieken, voedingsmiddelenbedrijven, enz.) door het gehele land. Voor mondeling sollicitaties kan men zich vervoegen op: VRIJDAG 17 JUNI a.s. tussen 20.00 en 22.00 uur en op ZATERDAG 18 JUNI a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur in HAARLEM, Café-Rest. Brinkmann, Grote Markt 9. Eventuele reiskosten worden vergoed. Goede eigen pensioenvoorziening. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: ELECTRICITEIT MAATSCHAPPIJ ROTTERDAM - EL.EKTROWEG 22 - POSTBUS 301-TEL.1BO 2SO Twee handen op EEN HOBBY VADER actief WIJ voorlichtend Gr. Houtstraat 102 Haarlem - Tel. 10866 De vakhandelaar A. van ALTENA biedt u tijdelijk een zeer hoge inruilpremie voor uw oude was machine, bij aankoop van een moderne, volauto matische, ZANUSSI WASROBOT bijvoorbeeld ZANUSSI wasautomaat 898,- inruil oude wasmachine 200,— te betalen: 698,— Naast deze aanbieding kunt u keuze maken uit diverse bekende merken, zoals: AEG f 1145,— CANDY vanaf598,— MIELE 1345,- MIELE f 1695,— ZOPPAS 1195,— plaatsing en service door eigen technisch personeel. Generaal Cronjéstraat 94 Telefoon 50440 moderne strakke kast, chroom met stalen bodem, fraaie wijzerplaat incabloc, electronisch getest in 3 posities AN 499 f 57 elegante ronde kast doublé met stalen bodem, moderne wijzerplaat, incabloc, electronisch getest in 3 posities OD 622 f 69.-

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 10