f l VAN DAG TOT DAG Vierde zitting van het Indonesisch Volkscongres Gratis hulp bij pech Tweespalt in CDU New Yorkse rede over Barzels is bijgelegd Russische afwijzing loste voor Erhard dilemma op Commentaren op De Gaulles reis Dirigisme Britse treinrover White veroordeeld Vliegtuigen voor goederenvervoer Troepensterkte van VS in Europa wordt bestudeerd Koning van Boeganda in Boeroendi r amm DINSDAG 21 JUNI 1966 Warschau-pact heeft „huwelijksmoeilijkheden" Veiligheidsmaatregelen rondom de hoofdstad Britse zeeliedenstaking Buitenlanders in Italië Sheila Scott volbrengt solovlucht rond de wereld Le Monde: „Russische grenzen openstellen voor Franse kranten" Intrige Oorzaak Privé TUINGEREEDSCHAP ASBEST BLOEMBAKKEN ALLES VOOR UW TUIN GEBR. VEENINGA Europa heeft een staatsman naar het centrum van communistische politiek ge zonden, die over een nieuwe opbouw van lamenwerking in dit werelddeel zijn eigen, oorspronkelijke denkbeelden heeft. D# Gaulle is weliswaar niet met grote instemming van de andere Europese lan den naar Moskou gegaan, maar een feit is het dat hij hen vertegenwoordigt. Want geen van de andere Westeuropese landen heeft een politicus opgeleverd, die in staat is gebleken de muren van een vruchteloze vijandschap te doorbreken en iets aan de Europese volken te beloven dat althans lijkt op een herademing. De verguisde, belachelijk gemaakte en van dictatoriale ambities verdachte Fran se generaal is nog steeds een veldheer van formaat, ook op het terrein van de koude oorlog en de propaganda-veldslag. Hij heeft noch de Amerikaanse, noch de Europese pessimisten gelijk gegeven en is niet geweken voor ernstige dreigemen ten. Hij heeft bewezen dat een grote poli tiek te verwezenlijken is als men formaat en moed heeft. Die grote politiek is nog niet afge bouwd. Zijn succes in Moskou is nog on zeker. Zijn leeftijd is hachelijk. Zijn te genstrevers zijn talrijk. Maar zijn denk beelden maken school en zijn plannen beloven nieuwe beddingen voor stromen van Europese krachten, die tot dusver waren afgedamd. De Gaulle betekent een nieuw Europees avontuur dat goede en slechte kansen biedt, maar in ieder geval een doorbraak betekent. Niet alléén Frankrijk wacht met ongeduld zijn terugkomst uit Moskou af. Het politieke spel dat inmiddels is ge groeid uit de recente gebeurtenissen in Amsterdam zal morgenmiddag (woens dag) zijn voortzetting krijgen in een ver gadering van de Amsterdamse gemeente raad, waar naar verwacht wordt, op nieuw enige kaarten op tafel zullen ko men. Burgemeester mr. G. van Hall is als hoofd van de politie géén verantwoording over het politiebeleid schuldig tegenover de gemeenteraad. Als eerste agendapunt van de raadsvergadering staat echter vermeld: mededelingen van de burge meester naar aanleiding van de ongere geldheden die in de stad hebben plaatsge vonden. Tevoren zal burgemeester Van Hall over deze zaak overleg plegen met de voorzitters van de raadsfracties. De dood van bouwvakker Weggelaar en het „oproer" van vorige week dinsdag dreigen inmiddels te worden verdrongen door een felle strijd tussen het ministerie van Binnenlandse Zaken en de gemeente Amsterdam. De achtergrond is duidelijk Burgemeester Van Hall is het mikpunt ge worden van degenen die hem schuldig achten aan de gezagscrisis in de hoofd stad en zover hij zichzelf verantwoorde lijk voelt een indruk die hij nog niet heeft gegeven heeft hij op zijn minst duidelijk willen stellen dat hij niet alléén verantwoordelijk is. Enkele troeven zijn reeds met succes uitgespeeld. Vrijdag werd bekend dat de burgemeester de minister van Binnen landse Zaken om bijstand had gevraagd zonder antwoord te hebben gekregen. Het afgelopen weekend werd het bericht, dat mr. Van Hall vier jaar geleden om ver vanging van de hoofdcommissaris heeft verzocht, namens hem juist genoemd. In middels wordt het echter na uitvoerig be raad o.a. van Van Hall met minister Smallenbroek weer ontkend. Burgemeester Van Hall heeft in zijn 9-jarige ambtsloopbaan al voor vele hete vuren gestaan, maar nog nooit heeft hi; op zo'n hachelijke wijze spitsroeden moe ten lopen als deze week. Wie echter een burgemeestersambt aanvaardt, aanvaardt tevens de verant woordelijkheid voor het politiebeleid. Mr. Van Hall heeft dit destijds gedaan. Hi; zal daarom morgen niet kunnen volstaan met de capaciteiten van de hoofdcommis saris en de rol van het ministerie van Binnenlandse Zaken te belichten. Er is langzamerhand behoefte aan duidelijke en volledige verklaringen die geen ruim te laten voor nieuwe conflicten. De federatie van omroepverenigingen, bestaande uit AVRO, KRO, NCRV en VARA heeft de discussie over het om roepbestel weer nieuw leven ingeblazen door in een memorandum aan de Tweede Kamer uitvoerige kritiek te leveren op het onlangs door minister Vrolijk inge diende ontwerp omroepwet. Het voor naamste onderdeel van de critiek is een soort dubbele stormloop op de Neder landse Omroep-stichting (waarin de NRU en de NTS samen zullen gaan) die vol gens de federatie te veel zendtijd krijgt en waarin de overheid te veel invloed zal hebben. De kritiek van de federatie is politiek interessant omdat zij zich juist richt op die punten welke de voornaam ste bestanddelen zijn van het omroep- compromis dat ten grondslag lag aan de formatie van het kabinet-Cals. Bij de afspraken tijdens deze formatie werd ondermeer overeengekomen dat het gezamenlijke programma minimaal 25 en maximaal 40 percent van de zendtijd zou beslaan. In de thans van kracht zijn de overgangsregeling gelden dezelfde per centages, in het begin vorige maand door minister Vrolijk ingediende wetsontwerp komen ze ook weer voor. De federatie is van mening dat deze percentages te groot zijn en wil ze daarom verlagen tot res pectievelijk 15 en 30 percent. De controverse in de omroepkwestie, zoals die zich nu al sedert jaren ontwik kelt, is nog niet ten einde. Maar dat bij een zo moeizame procedure rondom de beheersing van een communicatiemiddel de overheid grotere macht tracht te grij pen dan haar volgens democratische op vattingen toekomt, is begrijpelijk. Dat ge beurt altijd, wanneer de „orde" niet op een natuurlijke wijze kan worden opge kweekt. De belanghebbende groepen roe pen door hun gebrek aan onderlinge ver standhouding dat dirigisme op. CRAIOVA (AP en AFP) Premier Ion Maurer van Roemenië heeft gisteren bij de aankomst van de Chinese premier, Tsjoe en-Lai, verklaard dat er op de ver gadering van het Warschau-pact, die in ju li te Boekarest wordt gehouden, „geen drama zal ontstaan." Eventuele menings verschillen die zich zouden kunnen voor doen zijn aldus Maurer, „zoals die tussen man en vrouw". De Roemeense leider probeerde te ba gatelliseren dat er meningsverschillen be staan in het communistische militaire bondgenootschap die, naar men aanneemt, zijn veroorzaakt door de Roemeense te genkanting betreffende de Russische poli tiek en door de eisen van de Roemeense partijleider Nicolae Ceausescoe voor de afschaffing van alle militaire blokken. Maurer noemde het Warschau-pact „een vriendenclub". Advertentie LEICESTER (Engeland) (Reuter) James Edward White, een van de belang rijkste verdachten in de Britse treinroof affaire is maandag tot achttien jaar ge vangenisstraf veroordeeld. De 46-jarige caféhouder heeft bekend aan de roof te hebben deelgenomen. Die werd in augus tus 1963 gepleegd. White was 21 april gearresteerd in de kustplaats Littlestone in Kent, nadat de politie een tip had ontvangen, dat hij journalisten had benaderd om geld te krij gen. Al het geld dat hij van de treinroof had, zou hij aan chanteurs uit de onder wereld zijn kwijtgeraakt. Tien andere treinrovers waren reeds eerder tot dezelf de straf als White veroordeeld. Twee van hen, Ronald Biggs en Frederick Wilson, slaagden er in te ontsnappen. DJAKARTA (ANP) De opening van de vierde plenaire zitting van het voorlo pige Indonesische Volkscongres, het hoog ste wetgevende lichaam, is gisteren zon der incidenten verlopen. Men verwacht dat het congres de op Peking georiënteer de politiek van de afgelopen zeven jaren terug zal draaien op de aanvankelijke middenweg-koers zowel op internationaal als binnenlands gebied. B(jna alle 532 leden van het Congres waren aanwezig, onder meer legerleider Soeharto, marine-chef schout-bij-nacht Moeljadi, luchtmachtbevelhebber Roes- min Noerjadin en politiechef Soetjipto Joedodihardjo die zondag als nieuwe le den van het Conges waren beëdigd. LONDEN (REUTER) - Premier Wilson heeft maandag in het Britse Lagerhuis plannen onthuld om militaire vliegtuigen te gebruiken voor het vervoer van belangrijke exportgoederen naar West-Europa en Noord-Amerika, nu er nog geen oplossing in zicht is voor de reeds zes weken durende zeeliedensta king. De Britse regeringsleider waarschuwde met klem, dat er na de staking geen maatregelen tegen de stakers moeten worden genomen. Hij hoopt de gematigde leden van de zeeliedenbond tot aanvaar ding van een compromisvoorstel te be wegen. Na zijn rede in het Lagerhuis had de premier een gesprek met de secreta ris-generaal van de vakbond, William Hogarth, die als gematigde bekend staat. ROME (AFP). Buitenlandse automo bilisten die in Italië pech met hun auto hebben krijgen voortaan gratis hulp. De dringendst noodzakelijke reparaties zullen worden uitgevoerd en indien nodig zal een defecte auto naar de dichtstbij zijnde garage worden gesleept. Op ver zoek van de automobilist kan de wagen ook naar de garage van een officiële dea jer van het merk worden gebracht. WASHINGTON (AP) De Amerikaan se minister van Defensie, McNamara, heeft voor een senaatscommissie ver klaard dat de druk op de Amerikaanse regering om de troepensterkte in Europa te verminderen ernstige overweging ver dient. Er bestaan echter geen plannen om de gevechtskracht van de Amerikaanse troepen in Europa aan te tasten. Tegen de senatoren die van bezorgd heid hadden doen blijken omdat de Ame rikaanse militaire mankracht teveel over de wereld verdeeld is, verklaarde McNa mara: „laat ik eenvoudig en categorisch stellen dat de Verenigde Staten in staat zijn hun gevechtssterkte in Europa te handhaven, terwijl wordt doorgegaan met het voorzien in de behoefte aan troepen in Zuidoost-Azië. Hij wees er in zijn verklaring op dat de NAVO „geen militaire kater is uit een voorbije periode". De NAVO biedt mo gelijkheden voor een politieke evolutie in Europa. De stappen van Frankrijk zul len het militaire vermogen van het bond genootschap niet aantasten. McNamara zei dat de omvang van de Amerikaanse strijdkrachten in Europa reeds jaren geleden is vastgesteld onder heel andere omstandigheden. Hij wees op de nadelige invloed van de troepensterk te in Europa op de Amerikaanse beta lingsbalans, het feit dat West-Europa weer welvarend is en daarom zelf meer troepen kan leveren dan in het verleden en op de sterk toegenomen mogelijkheden om troepen per luchtbrug en per schip aan te voeren. „Deze omstandigheden verdienen ernstig overwogen te worden" aldus McNamara. De opening van het Congres vond plaats in het „Boeng Karno"-stadion, ongeveer vijf kilometer van het stadscentrum van Djakarta verwijderd. Er waren uitgebrei de veiligheidsmaatregelen genomen: on geveer 25 pantserwagens bewaakten de omgeving. De identificatie-kaarten van Congresleden en bezoekers werden nauw keurig gecontroleerd. De commandant van Djakarta, generaal-majoor Amir Mach- moed, had drie brigades van ongeveer tienduizend man geconsigneerd om de or de te bewaren. Er waren namelijk ge ruchten geweest dat communistische ele ten van de nationalistische partij PNI ge wapende benden naar Djakarta zouden sturen om de zitting van het Congres te laten mislukken. De plaatsvervangende voorzitter van het Congres, generaal-majoor Wiloejo Poespojoedo schetste in zijn openingsrede van drie kwartier de ontwikkelingen van na de laatste algemene zitting in mei vo rig jaar. De politieke chaos na de mis lukte oktoberstaatsgreep maakte volgens hem de huidige zitting van het congres noodzakelijk. Hij maakte een duidelijke toespeling op de tegenwoordige menings verschillen omtrent de rol van president Soekarno. De meerderheid van de bevolking, met inbegrip van de strijdkrachten, wil Soe karno als president behouden, althans tot de eerstvolgende algemene verkiezingen die binnen twee jaar tijds gehouden zou den worden. Men wil Soekamo echter niet als dictator maar als grondwettig presi dent, ondergeschikt aan het Congres. Vandaag zal het Congres spreken over wettiging van de overdracht van be voegdheden door Soekarno aan Soeharto en over het besluit om binnen twee jaar algemene verkiezingen te houden. Gene raal Nasoetion, de voormalige minister van Defensie, is kandidaat gesteld voor het voorzitterschap van het volkscongres. Advertent t0x rcv (Van onze correspondent) BONN. Opnieuw is een interne strijd in het partijbestuur van de Westduitse Christen-Democratische Unie bijgelegd. De voorzitter van de CDU,, bondskanse lier Erhard, verklaarde maandagavond dat de rede van vice-voorzitter Rainer Barzel in New York „noodzakelijk, nut tig en welkom" was geweest. Barzel had zeventien juni in New York opzienbaren de voorstellen gedaan, die tot een hereni ging van Duitsland zouden moeten leiden. Hij had onder andere gezegd dat de Rus sische troepen ook na een Duitse hereni ging op Duitse bodem zouden kunnen blijven. Aanvankelijk had kanselier Erhard zijn ergernis over de rede van Barzel, van de inhoud waarvan hij niet op de hoogte was geweest, niet onder stoelen of ban ken gestoken. Maandag liet hij zich overhalen, zijn vice-voorzitter bloemen te overhandigen ter gelegenheid van diens 41ste verjaardag. Het baarde groot op zien in Bonn dat Erhard zich tot dit blijk van vriendschap liet overhalen door Franz Joseph Strauss, de voorzitter van de Beierse zusterpartij van de CDU. Strauss had zich na het bekend worden van de tekst van Barzels rede eveneens zeer fel tegen de daarin vervatte, onver wachte voorstellen gekeerd. Nu prees Strauss Barzel om de moed die deze had getoond, door met dergelijke verstrekken de plannen voor de dag te komen. De oorzaak van deze plotselinge om mezwaai in de boezem van de CDU schrijft men, onder meer, toe aan het feit, dat de regering in de Sovjet-Unie de voorstellen over het blijven van de Rus- LONDEN (AP) Sheila Scott is maan dag op een vliegveld bij Londen geland na een solovlucht om de wereld te heb ben gemaakt. Het 38-jarige gewezen foto model vertrok achttien mei in een Piper Comanche 260-B uit Londen. Ze heeft 33 dagen gedaan over 28.656 mijl. wat haar gemiddelde snelheid op 36 mijl per uur brengt. Ze zegt dat ze zowel het snel heids- als het lengterecord heeft gebro ken. MOSKOU, (Reuter). Het Rus sische regeringsblad „lzvestia" noem de gisteravond het bezoek van presi dent De Gaulle het begin van verdere toenadering in de betrekkingen tussen Frankrijk en de Sovjet-Unie. „Alle voorwaarden voor een vruchtbaar gesprek tussen beide landen zijn aan wezig". De „realistische benadering" van Frankrijk van „de ingewikkeld heid en het gevaar van de internatio nale toestand", wordt door „lzvestia" geprezen. Van de Franse kranten, aldus onze cor respondent in Parijs, zien in het algemeen de linkse bladen meer heil in het bezoek dan de behoudende of rechtse. Aan de linkerzijde acht men het onweerlegbaar dat De Gaulle de tóenadering tussen Oost en West nu al een nieuwe stap vooruit deed maken omdat hij beide kanten heeft verplicht hun traditionele denkschema's nogal ingrijpend te herzien. Sceptischer is men, ook op de linker flank, echter gestemd over de bereidheid van de Russen de president te stimuleren het westelijke kamp nog verder te desor ganiseren, aangezien het Kremlin waar schijnlijk bevreesd zal blijven dat het Franse voorbeeld onder de leden van het communistische Warschau-pact, na Roe menië, nog meer navolging zou kunnen vinden. Het links-liberale avondblad „Le Mon de" hoopt niettemin dat de Russen zullen begrijpen dat de toenadering niet van één kant kan komen. De Russen zouden al thans enkele maatregelen kunnen nemen, zo meent Le Monde, die hun weinig hoe ven te kosten maar waarmee Frankrijk wel gebaat zou kunnen zijn. En het blad denkt dan bij voorbeeld aan een toestem ming voor vliegtuigen van „Air France" om de lijn Parijs-Peking over Siberië te vliegen, of het besluit de Russische gren zen voor Franse kranten open te stellfen „die het Russische regime toch nauwelijks meer ernstig kunnen bedreigen." Ook zou het goed zijn, meent Le Monde, als de Russen hun liberalisme ook daad werkelijk demonstreren door een begin te maken met het afbreken van de muur in Berlijn. De conservatieve Franse pers ziet voor al de negatieve aspecten van De Gaulle's nieuwe offensief. Men waarschuwt voor Russische intriges, voor toenemend weste lijk wantrouwen jegens Parijs, voor ver scherping van de Frans-Amerikaanse te genstellingen en voor een versterking van de diplomatieke en militaire positie van West-Duitsland Torenhoge verwachtingen worden na tuurlijk alleen door de orthodox-gaullisti sche woordvoerders gekoesterd. Daaren tegen kan men in bijna alle beschouwin gen de voorspelling lezen dat tastbare re sultaten vermoedelijk wel achterwege zul len blijven en dat al het oratorisch vuur werk dat deze week in de Sovjet-Unie wordt ontstoken vermoedelijk slechts kort stondige herinneringen zal nalaten. sische troepen ook na de hereniging met een krachtig van de hand gewezen heeft. Deze negatieve Russische houding ont slaat de CDU van de verplichting over het plan-Barzel verder te discussiëren. De afwijzing is tevens een versterking van de mening van de CDU, dat er met Moskou toch niet valt te praten. Het be stuur van de partij is van mening dat de sleutel voor de Duitse hereniging in de eerste plaats in Moskou ligt. Een andere oorzaak voor het herstel van de vrede in de regeringspartij is, dat de CDU zich op het ogenblik minder dan ooit aan een interne strijd kan overge ven. In Noordrheinland-Westfalen is de verkiezingsstrijd begonnen voor de land dagverkiezingen, die daar volgende maand gehouden worden. Uit deze strijd kan de sociaal-democratische oppositie als winna res tevoorschijn komen. De SPD-overwin- ning in het belangrijkste „land" van de Bondsrepubliek zou de positie van de re- gering-Erhard ernstig in gevaar brengen. Na afloop van de interne CDU-bespre kingen verklaarde Erhard dat er „over winnaars noch overwonnenen" waren. Van deze formule heeft de kanselier zich bij vorige onenigheden binnen de partij al herhaaldelijk bediend. De bijlegging van dit geschil is echter ontegenzeggelijk een overwinning voor de vice-voorzitter en voorzitter van de bondsdagfractie, Rainer Barzel. Deze politicus, die een nederlaag te in casseren kreeg toen hij tevergeefs pro beerde om enige maanden geleden, zelf tot voorzitter van de CDU te worden ge kozen, was de laatste tijd enigszins op de achtergrond geraakt. Zijn plannen voor een doorbraak in de christen-democratische opvatting over de mogelijkheden tot een hereniging van Duitsland, worden daarom in feite aller eerst gezien als een poging tot een per soonlijke doorbraak naar de eerste rij waaruit Barzel al min of meer was te ruggedrongen. In deze poging is hij nu geslaagd. Het moment van zijn privé-doorbraak heeft hij uitstekend gekozen: vlak voor de verkiezingen in Noordrheinland-West falen. Hij was er ook in geslaagd naar New York te gaan, waar hij een rede op uitnodiging van de „Council on Germany" hield, zonder dat kanselier Erhard van zijn bijna revolutionaire ideeën op de hoogte was gebracht. Barzel had zijn toespraak namelijk met opzet slechts in de Engelse tekst aan Erhard laten zien, en de kanselier heeft grote moeite met die taal. Toen de Duitse vertaling gereed was, had Barzel Bonn al verlaten. De politieke manoeuvre van Barzel had echter ook ten doel ervoor te zorgen, dat de CDU de voorsprong van de sociaal democraten in de Duitsland-politiek zou inhalen, die deze hadden verkregen door een op handen zijnde discussie met de Oostduitse communisten in Chemnitz en Hannover. Nu het hoofdbestuur van de CDU zich tenslotte solidair met Bar zels mening heeft verklaard, is deze daar ook tot op zekere hoogte in geslaagd. De voorzitter van de SPD, Willy Brandt, had, voor het zover was, echter nog ge lijk, toen hij dit weekeinde opmerkte hoe ongecoördineerd en in ware paniek vele Duitse politici nog reageerden, wanneer voorstellen die tot hereniging kunnen lei den worden gedaan, die van het geijkte en uitgesleten patroon afwijken. BOEDJOEMBOERA (Boeroendi) (Reu ter) De kabaka van Boeganda, sir Ed ward Frederick Moetesa, vermist sinds 24 mei toen zijn paleis door regeringstroe pen van Oeganda werd bezet, heeft in Boeroendi politiek asiel gevraagd. De kabaka heeft malaria gekregen in moerassig gebied tijdens zijn ontsnap ping. Maandag is hij per auto uit Kongo in Boeroendi aangekomen. Hij wil zo spoedig mogelijk naar Londen, waar een broer van hem verblijft. 'sKoning's vrouw en kinderen zijn nog in Oeganda. Advertentie NATURALISTEN Ged. Oude Gracht 62, Haarlem. Tel. 11269 Journalistenstaking. In de Pakistaanse stad Dacca hebben ongeveer 5000 jour nalisten maandag gestaakt uit protest tegen de inbeslagneming van een dag blad van de oppositie en de aanhou ding van de hoofdredacteur. Huize Churchill. Chartwell in Kent, waar Winston Churchill meer dan veertig jaar heeft gewoond, is vandaag voor het publiek opengesteld. Het landhuis werd in 1922 door Churchill gekocht. Hij schreef er zijn memoires. Het is nu ge restaureerd en in de staat terugge bracht waarin het tussen 1920 en 1930 verkeerde. Gekleurd. Agent 492, de 23-jarige Mo hammed Joessoff Daar, van Indisch- Pakistaanse afkomst, is maandag zijn werk begonnen als de eerste gekleurde Britse politieagent. Zijn standplaats is Coventry. Botsing. Twee piloten van de Belgische luchtmacht hebben zich maandagoch tend met hun schietstoel kunnen red den. nadat hun toestellen met elkaar in botsing waren gekomen. De toestellen stortten brandend neer. De twee jacht bommenwerpers raakten elkaar bij een oefenvlucht boven de Maas, vijftien ki lometer van Namen. De vliegers zijn ongedeerd. Reis. Mevrouw Indira Gandhi wordt 7 juli in Cairo verwacht voor een be zoek van twee dagen aan Egypte. De Indische premier gaat daarna naar Joegoslavië. Handelreorganisatie. Egypte treft voor bereidingen voor besprekingen met de EEG om zijn handel met de Europese Zes te reorganiseren. Aanspraken. De Algerijnse leider Boume- dienne heeft de aanspraken die Marok ko en Tunesië op Algerijns gebied doen gelden, in het openbaar afgewezen. Diligence-school. In Londen is een school voor diligencekoetsiers geopend. Een volledige cursus van 26 uur kost 600 gul den. Als men die heeft gevolgd is men volgens de directeur van de school een volledig bevoegd diligencekoetsier. De lessen worden gegeven in een oude, rood en geel gelakte diligence. Siameesjes. Santina en Giuseppina Foglia de Italiaanse tweelingzusjes, die bij haar geboorte met de ruggegraat aan elkaar waren verbonden en tien mei 1965 na een operatie, die vijf uur heeft geduurd, van elkaar werden gescheiden zijn thans zeven jaar. Zij hebben ge leerd, ieder afzonderlijk te lopen en te fietsen en wat misschien het merk waardigste van alles is zij hebben geleerd de zes jaar te vergeten, die zij in een kliniek in Turijn hebben doorge bracht. 1

IJmuider Courant | 1966 | | pagina 3